grsail.com

10 sposobów Jak Miłość Zmiany Ty

Twoje serce mówi, gdy spada w miłości i na pewno to wiem, ale czy wiesz, że twoje ciało reaguje jeszcze zanim serce robi? Tak, istnieją sposoby, Twoje ciało zmienia się tak szybko, jak youâ € ™ ve bakcyla miłości, chcesz wiedzieć jak? Oto najbardziej znaczących zmian twoje rejestry ciała.

10 sposobów Jak Miłość Zmiany Ty

1. Mózg reaguje natychmiast

Mózg wie, pierwsza youâ € ™ re złapać; nawet zanim go sobie sprawę, opowiada badania w Journal of Sexual Medicine; w piątej sekundy kilkanaście regionów w Twoim budzi się mózgu. Wydaje się, że wszystkie rodzaje miłości są pierwszym wzroku miłość!

2. Twoje serce bije Ciszej

Twój poziom hormonu jest tam wpływ, ciśnienie krwi spada i staje się wolniejsze tętno.

3. Miłość zakłóca snu

Adolescent Health Dziennik przypomina, że ​​myśli o ukochanej zachować budzisz co najmniej jedną godzinę w nocy, więc okradanie romantyczne ludzi ich snu om regularnie.

4. Fizyczne Bóle Go

Stanford University School of Medicine opublikował wyniki badań, które mówi, że miłość zmienia funkcjonalności neuronowych receptory w mózgu, więc zaczynają zachowywać się jak łagodzenie medycyny. Tak, twoje bóle pozwól się.

5. Brakuje Ci pamięci

Gdy masz kogoś na myśli nieustannie, mózg wytwarza oksytocynę, znany również jako hormon miłości, i to działa spustoszenie w pamięci, tak ita € ™ s nie twoja wina, jeśli się zapomina.

6. Użytkownik Zostań Niezwykle Zazdrosny

Kiedy widzisz, że facet masz ochotę hobnobbing z inną kobietą, czujesz przypływ zazdrości emocji można nie zrobił € ™ t wiedzieć istniały w was. Naukowcy z Florida State University twierdzą, że człowiek staje się nadopiekuńczy wobec którego kochają.

7. Nawet jedzenie smakuje słodkie

W eksperymencie z American Psychological Association, grupa studentów kazano napisać esej o miłości, po którym zostały one traktowane z różnych potraw i napojów. Według nich, wszystkie rodzaje żywności smak słodki!

8. Możesz stracić koncentracji władzy

Myśli o ukochanej, by przenieść swoją uwagę od innych rzeczy; się okazać, że coraz trudniej się skoncentrować na zadaniach przed tobą. Ita € ™ s nie Twoja osobista porażka, ita € ™ sa objawem miłości, mówi badanie w motywacji i emocji.

9. Nawet Twój głos staje się różna

Urzędowy psychologii ewolucyjnej opublikował opracowanie, które mówi, kiedy kobieta mówi do mężczyzny lubi, boisko do jej głosu jest wyższa.

10. Kości Poczuj Zbyt It

Naukowcy twierdzą, że istnieje związek między szczęśliwych par i zwiększonej wytrzymałości kości. Wygląda jak miłość dba o nasze zdrowie we wszystkich częściach ciała!