grsail.com

10 rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli starasz się schudnąć

Często mówię ludziom rzeczy, których nie powinien robić, jeśli próbujesz upuścić kilka (albo kilka) funtów, zamiast powiedzieć im, co powinni zrobić. Widzisz, co należy zrobić to tak proste, że ludzie nie wierzące to działa. Oto magiczna powinna równania:

Jedz dobrze zbilansowanej diety, która zawiera wszystkie produkty spożywcze (niektóre pokarmy potrzebują więcej umiaru niż inne) + Słuchaj swojego ciała + Move + Dowiedz się, jak cieszyć się jedzenie, jedzenie i ćwiczenia = zdrowy sposób schudnąć i utrzymać ją.

Tak, może to potrwać trochę dłużej, aby zobaczyć wyniki, jeśli się tego prostego równania, ale nie wolisz zobaczyć wyniki, które będą trwać przez całe życie?

10 rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli starasz się schudnąć

Powiedział, że oto 10 rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli chcesz cieszyć się zdrowe, trwałe zmniejszenie masy ciała i szczęśliwy związek z żywnością:

 1. Przejść na dietę

  Ograniczenie kalorii spowalnia metabolizm i życie swoje ciało trzymać swoich zapasów tłuszczu. Również dieta nie pomoże zmienić swój styl życia, i to tylko sprawi, że nieszczęśliwy. Czy widziałeś kiedyś szczęśliwe osoby, która jest na diecie? Ludzie, którzy dieta zwykle uzyskują masę z powrotem szybko, plus kilka dodatkowych kilogramów. Nigdy nie powinno się jeść mniej niż 1200 kalorii dziennie prawdziwego jedzenia. Niskotłuszczowe odmiany żywności są często wyższe niż większość cukru, a nie zapewniają one takie same odczucia i smaku, więc w końcu jeść więcej. Lepiej mieć realistyczny część "prawdziwej" rzeczy i czuć się zadowoleni.

 2. Wytwórnia Foods jako "dobre" lub "zły"

  Po rozpoczęciu znakowania żywności, będziesz chciał wszystkie "złe" jedynki. Wszystkie produkty mogą być zadowoleni jako część programu odchudzania zdrowe, ponieważ każda żywność ma coś do zaoferowania zarówno swoje ciało lub umysł. Tak, nawet lody. Pomyśl moderacji, a nie likwidację.

 3. Przejdź posiłków

  Jeśli pominąć posiłki, zmusić ciało trzymać zapasów tłuszczu, wcisnąć swój metabolizm i stracić mięśni. Czy wiesz, że ludzie, którzy pominąć posiłki jedzą więcej kalorii niż ci, którzy jedzą konsekwentnie?

 4. Wyeliminowanie całej grupy Żywność

  Osiągnięcie wyłącznie do produktów, które są o niskiej zawartości tłuszczu lub niskowęglowodanowej powoduje utratę szansy na niezbędne składniki odżywcze, że zarówno ciało i mózg wymagają, aby funkcjonować. I nie zapomnij wspomnieć, intensywne łaknienie będziesz mieć dla wyeliminowane grupy żywności.

 5. Użyj Pills diety lub suplementów

  Jeśli coś brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Produkty te są zwykle pełne kofeiny i leki moczopędne, które mogą umieścić niepotrzebnego stresu na nerki i serce.

 6. Przedmuchać

  Każda forma czystki - wymioty, środki przeczyszczające, nadmierne ćwiczenia fizyczne, itp - jest bardzo niebezpieczne. Odwodnienie, zaburzenia elektrolitowe, urazy i problemy żołądkowo-jelitowe, to tylko niektóre z konsekwencji czystki.

 7. Idź na Cleanse Detox Programy lub

  Programy te zmusić swoje ciało schudnąć wody. Przegapić ważnych składników odżywczych, odwodnienie, zaburzenia równowagi doświadczenie Siła elektrolitów i pracy z naturalnego systemu detoksykacji organizmu.

 8. Jeść zbyt szybko

  Jeśli przejeżdżają przez posiłku, nie można rozkoszować się aromatem albo niech twój żołądek się uczucie sytości, które zapobiega przejadanie się. Zwolnij, i naprawdę smakuje jedzenie.

 9. Nie Dodać Posiłki specjalne

  Każdy posiłek nie musi być podawane na najlepszych Chinach, ale jedzenie nie powinno odbywać się w samochodzie, przy biurku lub przed telewizorem. Jesteś bardziej prawdopodobne do przejadania się, jeśli wielozadaniowość podczas posiłku.

 10. Nierealistyczne

  Jeśli ustawisz nierealistyczne cele, nie będzie w stanie ich realizacji, a poczucie porażki, może spowodować do objadania się lub zrezygnować. Ludzie, którzy tworzą małe, osiągalne tygodniowo cele mają tendencję do trwałych zmian.

Po zatrzymaniu obsesja jedzenia i swoim wizerunku ciała, można rozpocząć koncentrując się na umiaru, równowagi i różnorodności, które pomogą Ci osiągnąć trwałe rezultaty odchudzania i doprowadzić do szczęśliwsze, zdrowsze!