grsail.com

10 najbardziej niezdrowe Miasta w Ameryce

Być może obawiają się o swoje zdrowie, ale wszyscy w Twoim mieście, jak się obawiałem, ponieważ jesteś? Istnieje wiele miast w całym kraju, że są dumni ze swojej kondycji, podczas gdy inne miasta wydają się nie obchodzi, jak wiele. Chcesz wiedzieć, czy mieszkasz w mieście, które jest tłuszcz lub pasuje? Oto 10 najmniej zdrowych miast w Ameryce:

10 najbardziej niezdrowe Miasta w Ameryce

1. McAllen-Edinburg-Misson, Teksas

Ten obszar graniczny Texas posiada wskaźnik otyłości z 38,8 procent, co oznacza prawie czterech na dziesięciu ludzi w regionie ma nadwagę. Jest to również jeden z najbiedniejszych regionów w Teksasie, przynosząc do skupienia korelację pomiędzy niskimi dochodami i otyłości.

2. Binghamton

Pomimo populacji tego Nowym Jorku jest tylko 252 tysięcy, wskaźnik otyłości jest 37,6 procent, większa niż w wielu bardziej gęsto zaludnionych obszarach metropolitalnych.

3. Huntington-Ashland, Ohio, Kentucky., W.Va.

Region Huntington-Ashland graniczy Ohio, Kentucky i Wirginia Zachodnia, i jest położony w jednej z najpiękniejszych miejscach wzdłuż Appalachian Plateau. Mimo wszystko region ten będzie dla niego, ma stopę o 36 procent otyłości.

4. Rockford, IL.

Rockford, IL., To małe miasto o populacji zaledwie 153 tysięcy osób, ale wskaźnik otyłości w mieście jest 35,5 proc.

5. Beaumont-Port Arthur, Teksas

Ten region of Texas jest domem dla prawie 400 tysięcy ludzi, a na piątym miejscu więzi z Charleston, W.Va., z szybkością otyłości 33,8 proc.

6. Charleston, W.Va

To West Virginia więzi miasta z powiatu Beaumont-Port Arthur, zarówno o stopie otyłości 33,8 proc. Jest to największe miasto w stanie Wirginia Zachodnia, jak również kapitał, choć ma małą populację niż Beaumont-Port Arthur, tylko 51.000 osób.

7. Lakeland-Winter Haven na Florydzie.

Najbardziej znany jako dom Legoland Florida, to miasto na Florydzie, jest również wiedzieć, na stopy otyłości 33,5 proc.

8. Topeka, Kan.

Stolica Kansas znajduje się tuż nad brzegiem pięknego Kansas i liczy 127 tysięcy, z czego 33,3 procent - lub 41.910 - jest otyłych.

9. Kennewick-Pasco-Richland, Wash.

Choć oceniane jako jedno z najlepszych miejsc do pozyskania rodziny w 2010 roku, ma stopę o 33,2 proc otyłości.

10. Czytanie, Pa.

Ochrzczony jako najbiedniejszego miasta narodu w 2012 roku przez New York Times, Czytanie również pęknięcia top 10 najbardziej otyłych miast w kraju z szybkością 32,7 proc.

Choć statystyki te sięgają 2012 roku, ceny w USA utknęły na nieco ponad 30 procent wszystkich Amerykanów jest otyłych.

10 najbardziej niezdrowe Miasta w Ameryce

5 najbardziej niezdrowe Komfort Foods