grsail.com

Zwiedzanie American Museum of Natural History w Nowym Jorku

Zwiedzanie American Museum of Natural History w Nowym Jorku
Diorama w Muzeum

Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku jest jednym z najważniejszych muzeów historii naturalnej na świecie. Założona w 1869 roku przez grupę naturalnych miłośników historii, w tym ojca prezydenta Theodore'a Roosevelta, muzeum stało się jednym z największych na świecie zbiorów przyrodniczych i ośrodków badawczych. Przez lata muzeum przyciąga światowej klasy naukowców badawczych. Wśród ostatnich Margaret Mead stowarzyszonych są Franz Boas, a Roy Chapman Andrews (inspiracją dla postaci filmu, Indiana Jones).

Eksponaty

Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej oferuje szeroką gamę eksponatów, wyposażony realistycznych dioram zwierząt, ptaków i gadów; Największy zbiór skamieniałości kręgowców na świecie; i planetarium. Wśród atrakcji muzeum są:

  • Halls kopalne - muzeum dwóch dinozaurów halach znajduje się ponad 1 milion gatunków skamieniałości, z których najbardziej spektakularne są zrekonstruowane szkielety gigantycznych Tyrannosaurus Rex i Stegozaur.
  • Rose Centrum Ziemi i Kosmosu - najnowsza część muzeum, w tym 120-metrowy wysokiej, 333.500 stóp kwadratowych przestrzeni zawiera przerobione Hayden Planetarium, Hall of Universe, największą szklaną ścianę kurtynową w świecie, i mnóstwo Eksponaty o przestrzeni, planet, galaktyk, i poza nią.
  • Milstein Sala Ocean Życia - Dom na jednej z najbardziej popularnych muzeum eksponatów - w 94-metrowej płetwal błękitny - sekcja ta zawiera także dioramy innych morskich i organizmów wodnych, w tym delfinów, morświnów i gigantycznej kałamarnicy.
  • Kultury hale - hale kulturalne muzealne odkrywać pracy antropologów Margaret Mead i Frank Boas, między innymi, i daje wgląd w kulturach Ameryki Południowej, Afryki, Azji i na południowym Pacyfiku, z replikami wsi, autentycznych eksponatów i inne informacje kulturalne.
  • Hale ptaków i ssaków - ptaków i ssaków sale posiadają ogromną różnorodność lokalnego (Nowy Jork), Ameryki Północnej i globalne zwierząt i ptaków w niemal jak dioramy, takich jak wystawy niedźwiedzia na zdjęciu powyżej.

Imax Theater

IMAX muzeum przynosi świat przyrody żyje poprzez prezentacje i filmy multimedialnych. Najnowsze filmy zawarte Galapagos, do obejrzenia unikalnych istot, które zamieszkują tę wyspę i słynne badania Karola Darwina tam. \

Muzeum Store

Sklep muzeum zauważyć w Nowym Jorku z wyjątkowych prezentów i zabawek w nauce i prezenty dla dzieci. Istnieje dinozaurów gry planszowe, parasole z wieloryba i biżuterii zaprojektowane po rodzimych motywów Południowego Pacyfiku. To również jest warte odwiedzenia.

Zwiedzanie Muzeum

Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej jest łatwo dostępny z wszystkich innych Nowym Jorku dojechać taksówką lub metrem. W rzeczywistości, nie ma stacji metra w sąsiedztwie muzeum. Muzeum znajduje się w górnej części zachodniej stronie Nowego Jorku i jest otwarta codziennie od 10 rano do 17:45, z wyjątkiem Thanksgiving Day i 25 grudnia Ponadto Muzeum jest otwarte do 8 pm pierwszy piątek każdego miesiąca. Rabaty oferowane są dla seniorów i studentów oraz członków i dzieci do 2 roku życia otrzymują bezpłatny wstęp.

Głodni goście znajdą wiele lokali gastronomicznych w muzeum. Nie ma food court na niższym poziomie, który służy sałatki, kanapki, napoje i kawa. Ponadto, w dniu 4 wyposażony Cafe połowę butelki wina i podziały szampana, a także kanapki, sałatki, sery i talerze smakoszy. Tapas Bar otwarty jest od 17:30 do 8 pm w pierwszy piątek każdego miesiąca i służy małe, hiszpańskie tapas stylu talerze, wino i sangria, wraz jazz na żywo.