grsail.com

Zrozumienie Weight Loss: Jak stracić 20 funtów przez Pływanie

Aby stracić 20 funtów przez pływania, trzeba będzie regularnie pływać codziennie i zwiększyć prędkość i odległość za każdym razem po wejściu do basenu.

Basen pracuje każdy mięsień w organizmie i pomaga utrzymać Ci stonowana i dopasowanie. To jest rzeczywiście jedną z najlepszych form ćwiczeń, które można uzyskać. Należy jednak pamiętać, że jeśli się w basenie i wiosła wokół przez 30 minut, nie będziemy tracić dużo, jeśli w ogóle, na wadze. Musisz pływać daleko i szybko spalić znaczną ilość kalorii i dostać się do punktu, w którym można stracić 20 funtów lub więcej.

Essentials pływackie

To będzie o wiele lepiej dla ciebie, jeśli można popływać w basenie, w przeciwieństwie do swobodnego pływania w jeziorze lub rzece. Może czas użytkownika okrążeń i śledzić odległości masz już w basenie i nie ma żadnych przeszkód, aby uniknąć. Aby stracić 20 funtów w każdym czasie, masz zamiar być konsekwentny w treningu pływania. Pływanie na co dzień jest idealny. Trzydzieści minut w basenie byłoby czasu należy przeznaczyć siebie.

Jak długo potrwa do utraty masy ciała zależy od rodzaju pływak jesteś i jak często można pływać. Męczący trening jest możliwość nagrywania około 200 do 300 kalorii. Więc, jak długo to trwa, aby stracić 20 funtów będzie wszystko zależy od tego, jak często pływać i jak ciężko wcisnąć się.

Niektórzy ludzie uważają, że są bardzo głodni po dobrym pływać, więc jest to do ciebie, aby utrzymać Cię apetyt pod kontrolą. Osoby, które przez 30 minut lub więcej w basenie i wyjść i zjeść duży posiłek to są sprzeczne z celem. Dlatego też, to zajmie Ci dużo dłużej stracić 20 funtów. Zaleca się jeść 4 do 5 mniejszych posiłków tak, że twój metabolizm wzrośnie i są mniej narażone na skrajne głód.

Ćwiczenia Basen

Chodzenie Woda pomaga spalić kalorie, a nie żadnej aerobik w wodzie. Wszystko, co wiąże się odporność pomoże waga spaść. Chodzenia w wodzie spala więcej kalorii niż odległości od ziemi z powodu oporu wody.

Jest to nie tylko możliwe, ale bardzo prawdopodobne, że waga zejdzie, jeśli trzymać się ustalonego porządku basen do ćwiczeń. Możesz stracić 20 funtów w ciągu trzech miesięcy, jeśli są trwałe. Poprzez pływanie część regularnego wykonywania rutynowych, nie tylko stracić wagę, ale utrzymać ją również.