grsail.com

Znaki Cheating Boyfriend

Znaki Cheating Boyfriend


Czy wiesz, jak rozpoznać objawy oszukiwanie chłopaka? Najważniejszą rzeczą jest obserwowanie zmian w zachowaniu. Ważne jest również, jednak, aby nie popaść w paranoję lub zagrożeni. Są to często doskonale powody do jego zmieniających się sposobów. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie zostały ze sobą zbyt długo, ponieważ nie nauczyli wszystkich jego subtelności jeszcze.

Top Znaki Cheating Boyfriend

Najlepszym znakiem będzie własną intuicją. Każdy chłopak i związek jest inny. Znasz swoje relacje lepiej niż ktokolwiek inny, więc zaufaj swojemu instynktowi pierwszy. Jeśli masz problemy z determinującym jeśli oszukuje, istnieją pewne zachowania monitorowania.

Spędza mniej czasu z Tobą

To jest tylko znakiem, jeśli już razem na tyle długo, aby zauważyć wyraźną zmianę czasu spędzonego ze sobą. Na przykład, na początku relacji może być dość powszechne, aby być razem dużo, często kosztem przyjaciół, szkoła, hobby lub pracy. W związku rozlicza się więcej, jeden lub oba z was może powrócić do bardziej harmonogramem przed relacjami. Lepiej wskazówką jest, kiedy wydaje się bardziej odległa niż zwykle, nawet jeśli czas spędzony razem nie zmieniła się zbyt wiele. Niektóre bardziej szczegółowe wskazówki mogą być:

  • Mówi, że jest bardzo zajęty w pracy lub musi pracować dużo nadgodzin. To może równie dobrze być prawdą. Aby sprawdzić, czy pracuje, szukać znaków nim będących bardziej zmęczony niż zwykle, gdy wraca do domu, przecież pracuje więcej godzin niż normalnie. Innym objawem jest o więcej pieniędzy.
  • Zaczyna spędzać więcej czasu z "przyjaciółmi". Ponownie, może to być prawdą. On może być brakujący czas ze swoimi kumplami i chce rozdawać z nich. Być może nowa gra wideo wyszła lub playoffs sportowych w telewizji i robi to z jego przyjaciół. Jeśli on naprawdę się z przyjaciółmi, powinien on być w stanie opisać tego, co robi. Jeśli używa niejasnych opisów i nie wspomina, którego był z, jest szansa, że ​​oszukuje.

Zmiany w zachowaniu

Znaczne zmiany w jego zachowaniu są również oznaki oszukiwanie chłopaka. Oto kilka możliwości do obejrzenia za.

  • Picks walki z tobą. Wszystkie pary walczyć, i tylko dlatego, że mają walczyć, to nie znaczy, że oszukuje albo chce zerwać. Mógł być również dodatkowo podkreślić w tym momencie. Można też po prostu przechodzi trudny okres w swoim związku. Chociaż, jeśli wydaje się, że jest okazja walki bez powodu w ogóle, to jest czas, aby zwrócić uwagę. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli od razu pozostawia po walce. On może być stara się ochłodzić - albo on opuszcza się z jego drugiej dziewczyny.
  • Nowe zwyczaje telefonów. Dobrym sposobem, aby powiedzieć, czy on może być oszustwo jest poprzez obserwację jego nawyków telefonów. Jeśli jest on oszukuje, jest prawdopodobne, mówi do drugiej kobiety na jego telefon dość często i jest ona go wzywa. Dowiedz się, czy jego linia jest zajęta częściej, lub jeżeli odbiera więcej telefonów niż normalnie. Innym zachowanie uważać na to wyłączyć swój telefon lub nie odbierać połączenia, kiedy jest z tobą.
  • Nagła zmiana zainteresowań lub smaków. Kiedy jesteśmy narażeni na nowych ludzi, często będziemy rozwijać niektóre z ich gustów. Z nową dziewczyną, może on rozpocząć wyświetlanie nowe zachowanie, że nauczył się od niej. Na przykład, jego zainteresowanie muzyką zmienił się nagle? Co z chęcią oglądać programy telewizyjne lub zobaczyć filmy, które nigdy nie chciał, aby zobaczyć wcześniej? Sam w sobie nie jest to oszukiwanie chłopaka objawy, ale gdy obserwowane wraz z innymi zmianami, jest duże prawdopodobieństwo, że może być oszustwo.
  • Oskarża cię o oszustwo. Jak na ironię, chłopak oszukuje w rzeczywistości może oskarżyć o oszustwo. On może być poczucie winy i próbuje zastawić się do winy na Ciebie. Może to być również, że stara się ukryć swoich oskarżeń.

Wniosek

Jeśli twój chłopak wyświetla jeden lub więcej z tych znaków, nie należy automatycznie zakładać, że to oszustwo, ale nie całkowicie zignorować te znaki albo. Powiedz mu, że zauważyłem pewne zmiany i zapytać, czy jest OK, a następnie słuchać tego, co mówi. Jeśli w końcu dotrzeć do punktu, w którym są bardzo podejrzane, że oszukuje, a następnie skonfrontować go o to. Wreszcie, smutny, jak to może być, jesteś lepiej przejściem do nowej relacji, niż zostać z kimś, kto oszukuje.