grsail.com

Zima piesze wycieczki biegów

Zima piesze wycieczki biegów

Z prawego koła zimowe wędrówki można podziwiać przez cały rok, a turystyka to nieuniknione zimowy uniknąć flab. Jeśli nie poszły turystyka w zimie przed, jesteś w leczeniu. Te same wielkie cele podróży turystycznych, które kochasz, przez resztę roku będzie wydawać się zupełnie nowy świat w zimie.

Obuwie

Wiele z twojego sprzętu pieszych na zimę będzie podobny do regularnego uprawiania turystyki pieszej biegów po prostu cieplej. Musisz mieć pewność, że nie zmarznąć, ale uniknąć pocenia, jak cieszyć się śnieżny krajobraz. Oto kilka podstawowe obuwie na wycieczki zimowe turystycznych:

Buty nieprzemakalne

Może być już parę wodoodporne buty, ale ty chcesz, aby Twoje buty zimowe mieć dodatkową izolację. Wiele wysokiej jakości obuwie turystyczne mają temperaturę znamionową tak jak śpiwora. Rozmiar połowa i tak większe niż normalnie jest zawsze dobry pomysł, aby umożliwić obrzęk nogi na długiej wędrówce, jak również zapewnienie dodatkowego pokoju na warstwę skarpety. Ciasne buty na myśli zimne stopy w zimie.

Skóra jest najbardziej komfortowy pobyt. Jednakże, jeśli będziesz robić wiele zimowej lub spodziewać się w ekstremalnie niskich temperaturach, należy wziąć pod uwagę parę pac buty. Dobrym wyborem jest Zima Rząd II Pac Boot od Cabela. To ładowanie jest przyznana do 60 stopni poniżej zera i posiada kieszeń pakietu ciepła dla tych dodatkowych zimne dni.

Skarpety

Oczywiście, można nosić skarpetki. Dla turystyki zimowej będziemy chcieli wnieść dodatkową parę. Nie daj się nabrać, że wszystkie skarpetki są takie same. Skarpety górskie zapewni dodatkową poduszkę i komfort i te najlepsze na zimę zapewni dodatkowe ciepło, jak turyści well.Smart będzie również skarpetki z wełny żeglugowych. Dodatkowe ciepło i wilgoć przesiąkania zostaną docenione, jeśli są wędrówki w śnieżnych warunkach.

Mieszki

Docenisz o wyjmowane wkładki dla buty po pierwszym krok w śniegu i opaść na kolana. Przechowywać śnieg i zachować ciepłe nogi; będziesz w stanie wędrować dłużej i cieszyć się znacznie więcej, gdy palce są toasty.

Rakiety lub Korki

Dobrych parę rakiety mogą pomóc pokryć ziemię, które normalnie by zatopić się w. Nowoczesne rakiety są mniejsze niż w poprzednich wersjach, co jest dużym plusem. Możesz znaleźć więcej starym stylu drewniane rakiety, ale większość nowoczesnych stylów są wykonane z aluminium lotniczego. To sprawia, że ​​są lekkie i wytrzymałe. Bieguny są również śnieg mądrą inwestycję, jeśli masz zamiar zrobić dowolną ilość rakietach śnieżnych. Oni pomogą Ci utrzymać równowagę, jak również jest pomocne dla odpychając się, aby dostać się w ruchu.

Wiele rakiety mają knagi na palcach i pięcie się dają lepszą trakcję. Można również mieć parę knagi lub raki, które będą pasowały buty, gdy nie są sobie rakiety. Super, lekki wybór jest parę STABILicers Lite Ice Korki z Cabela.

Inne Zima piesze wycieczki biegów

Istnieje kilka innych rzeczy spakować przy planowaniu zimowych pieszą wycieczkę. Na przykład, trzeba mieć:

 • Mapa
 • Rękawice
  Zima piesze wycieczki biegów
 • Wkładki Glove
 • Kapelusz (i dodatkowe)
 • Zestaw pierwszej pomocy
 • Mecze pożaru magnezu lub rozrusznika
 • Kompas
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Telefon komórkowy
 • Woda
 • Przekąski

Jeśli planujesz obozu, będzie trzeba także trwałe schronienie namiotowe zima, ciepły śpiwór, naczynia i kuchenkę obóz z dodatkowego paliwa. Nie zapomnij także kosmetyki i upewnij się, że ZAWSZE ktoś powiedzieć, gdzie będzie turystyka i kiedy planujesz powrót. To może uratować życie, jeśli się zgubisz w podróż.

Pełną listę sprzętu zimowego wędrówki do pakowania, sprawdź to z listy sprzęt zimowy na pieszą wycieczkę z Harvard Outing Club.

Zima piesze wycieczki do odzieży

Gdy opatrunek na wycieczkę zimą, myślę warstw. Z warstwami można usunąć jedną warstwę, jeśli się zbyt ciepło lub dodać jeden, jeśli zaczniesz odczuwać schłodzone. Unikaj za wszelką cenę bawełny w zimie. Bawełna nie odpowiednio izolować i może dosłownie zabić się w niskich temperaturach.

Powinieneś mieć trzy warstwy do swojej zimowej wędrówki szafy:

 • Warstwa pierwsza: To jest twoja warstwa podstawowa. Wybierz lekkie, bieliznę termiczną, która będzie wilgoć z dala od skóry.
 • Warstwa druga: Ta środkowa warstwa izolacyjna powinna być, podobnie jak mikropolar.
 • Warstwa trzecia: zewnętrzna warstwa musi być wiatr i wodoodporna. Upewnij się, że kaptur, aby utrzymać swój kapelusz z przemokniętym gdy jest śnieg.

Zaplanuj swój sprzęt zimowy turystyczny dokładnie i zatrzymać ciepło i sucho. Stosując się do tych wskazówek, można wybrać się na spacer bez względu na sezon jest.