grsail.com

Zewnętrzne Budowla

Zewnętrzne Budowla


Dokonywanie zewnętrzne renowacji domu nie tylko zwiększa "uroku" z domu, ale także zwiększa jego wartość przy odsprzedaży.

Decydując się na zewnętrzne Budowla

Zewnętrzne remonty domów wahają się od niewielkich zmian, takich jak dodanie krzewy, drzewa i kwiaty do większych renowacji, jak dodanie pokładu, ogrodzenia, Regeneracja nawierzchni podjazdu lub instalacji nowego bocznicę. Aby zdecydować, od czego zacząć, to naprawdę zależy od tego, ile czasu i pieniędzy trzeba zrobić gruntowny remont. Czynnik czasu jest dyskusyjna, jeśli zdecydujesz się zatrudnić pracy na zewnątrz i w niektórych przypadkach, jak z bocznicy, trzeba zatrudnić wykonawcę do wykonania pracy.

Zwrot z inwestycji na remonty zewnętrzne

Oto pomysł szacunkowej zwrot z inwestycji (ROI) niektórych remontów.

 • Blat: ROI dodając nową talię jest o 104 proc. Tak więc, jeśli spędzasz 5.000 dolarów dla przeciętnego 16 stóp o 20 stóp pokładzie, zwrot kosztów pokładu, gdy idziesz do sprzedaży dom jest początkowy koszt 5000 dolarów oraz zysk 200 dolarów.
 • Nowy Bocznica: Instalacja nowa bocznica zmienia cały wygląd domu i sprawia, że ​​wyglądają jak nowe ponownie. Średni zwrot z inwestycji dla nowej bocznicy wynosi około 92 procent.
 • Malowanie obudowy: To wielka praca, ale na pewno można zrobić samemu z ROI 90 procent.
 • Krajobrazu: Dokonywanie trawnik i ma piękne podwórko ROI z 30 do 50 procent.

Pamiętaj, że zwrot z inwestycji zależy od tego, gdzie mieszkasz.

Mniejsza z zewnątrz Ulepszenia

Nie musisz się na rynku, aby sprzedać swój dom w celu kilka drobnych usprawnień zewnętrzne. Oto kilka, które zwiększy ogólną wartość domu w dół drogi, ale także sprawiają, że wyglądają ładnie.

 • Dodaj kilka krzewów i drzew. Warto dodać kilka wieloletnich krzewów bzu lub forsycji jak. Byliny są droższe niż jednoroczne, ale wracają rok po roku, więc nie trzeba posadzić każdego upadku lub wiosną.
 • Daj chodniki i podjazd szorowania dół. Czyste wycieki oleju lub plamy up z betonu na swoim podjazdów i chodników.
 • Paint. Malowanie z zewnątrz daje jeden z najwyższych zwrotów z inwestycji. Upewnij się, że złom i premier pierwszy i używać wysokiej jakości farby zewnętrzne, aby wytrzymać elementy zewnętrzne.
 • Wymień ekranu i burzowe drzwi. Można kupić burzowe i ekranem drzwi stosunkowo niedrogo od Home Depot i Lowe.
 • Zainstaluj nowe oświetlenie. Pojedynczy gołe żarówki wiszące ze starego urządzenia po prostu nie zrobi. Zamiast usunąć te eyesores i zastąpić je nowymi urządzeń. Rozważ zainstalowanie świateł ruchu dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Główne zewnętrzne Remonty

Te modernizacje obejmować więcej czasu i pieniędzy niż drobne modernizacje czasami obejmuje wzywając wykonawcę.

 • Przeklasyfikowania stoczni. Jeżeli stocznia ma co nazywa negatywną ocenę, gdy pada deszcz wszystkie odprowadzania wody w stronę domu, a nie z dala od domu, które mogą uszkodzić fundamenty domu. Przeklasyfikowania stoczni zapobiega takiej sytuacji.
 • Wymień bocznica w domu. Wzywając wykonawcę jest najlepsze dla tego zadania. Jest to kosztowne, ale powrót jest warto. Wybierz neutralny kolor bocznicy tak twój dom nie wygląda nieaktualne.
 • Zainstaluj płot prywatności. To jest do-it-yourself zadanie z pomocą kilku przyjaciół i członków rodziny. Pamiętaj, aby ubiegać się o odpowiednich zezwoleń i zadzwonić, aby Twoje podziemne linie użyteczności oznaczone przed rozpoczęciem instalacji.
 • Wyłożenie swój podjazd. Można przejść z jednej na kładzenie nawierzchni asfaltowej lub nowym konkretnych podjazd. Ashphalt można zrobić samemu, ale to nie trwa tak długo. Jeśli chcesz, aby wszystkie nowe konkretny podjazd, będziesz chciał wezwać specjalistów.

Większość ludzi koncentrują się tak bardzo na wewnętrznych remont domu, który z zewnątrz jest niemal zapomnianych. Pokaż zewnątrz domu trochę miłości poprzez kilka remontów na zewnątrz.