Zastrzyki Butt Prawie Zabity Yet Another Woman

June 6

Skóra ta kobieta ma fioletowy kolor i zaczęłam zrzucać jak skórki cebuli. Nieszczęsna pani prawie umarł. Wszystko to wynika z dwóch procedur mających na celu tyłek powiększania, który kosztował 6000 dolarów, podczas gdy leczenie skutków kosztuje 70000 dolarów.

Zastrzyki Butt Prawie Zabity Yet Another Woman

Amerykanka Oscarina Busse postanowił poszerzyć jej pośladki przez wstrzykiwanie wypełniaczy. Ta kobieta chciała zaoszczędzić pieniądze i nie zająć certyfikowanych chirurgów plastycznych; miała zarówno jej zastrzyki wykonane nielegalnymi praktykami. Zabiegi kosztować ten fryzjer 6000 dolarów (koszt procedur w zwykłej przychodni będzie około 13,000 dolarów). Ponadto, kobieta została sporządzona przez obietnicę, że okres rekonwalescencji po iniekcji byłby znacznie krótszy.

Oscarina jest dominikanina o pochodzenie etniczne, więc ona ma curvaceous ciało, ale ona nie ma naprawdę imponującą tyłek. Jako kobieta chciała dostać, była zdecydowana poddać tyłek powiększania. Pierwsza sesja odbyła się w 2002 roku, a druga - w 2009 roku ostatni wtrysk niemal zabiła. Po 6 miesiącach, skóra stała się purpurowa i substancji w pośladki zaczął pożerać jej ciało.

Butt powiększania w nielegalnych klinikach często prowadzone z olejem mineralnym lub silikonu niemedycznych, ale niektóre z "podstępny" praktyków wstrzyknąć nieszczęśliwych kobiet z pomocą przebite opony do naprawy, Fix-A-Flat, lub nawet cementu z klejem. Oscarina dokładnie wie, co ona wstrzyknięta. Większość ofiar tych pseudo-lekarzy obliczu problemów 5-10 lat po wstrzyknięciu, ale ta kobieta zaczęła cierpieć z nich po upływie sześciu miesięcy.

Wielu lekarzy nie chciał traktować ją z obawy, że będzie prowadzić do śmierci pacjenta. Oscarina znaleźć chirurga plastycznego z Los Angeles, dr Constantino Mendieta, który specjalizuje się w postępowaniach na pośladkach. Stwierdził, że zastrzyki zniszczone tkanki w pośladki, a uszkodzenie może nie być ponownie odzyskane. Kobieta jest wciąż traktowane i wydała już ponad 70.000 dolarów na różnych operacji i procedur. Znaczne ilości tkanki zostały usunięte, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o zakończeniu jej leczenia. Chirurg wzywa przypadku Oscarina za jeden z najgorszych, że zauważył w jego karierze.

Powiązane artykuły