grsail.com

Zarabiaj pieniądze i budować Pasywny Dochód z pisaniem

Zarabiaj pieniądze i budować Pasywny Dochód z pisaniem

Tłumacze, którzy zarabiają pieniądze i budować pasywnego dochodu z piśmie zapewnić sobie w sieci bezpieczeństwa finansowego dla tych czasów, kiedy pisanie możliwości wysychają. Ilość pieniędzy, że pisarz może dokonać za pomocą tej metody są różne, ale to jest warte inwestycji czasu, wysiłku i energii.

Jak zarabiać pieniądze i budować Pasywny Dochód z pisaniem

Dochód pasywny to pieniądz artykuł lub artykuły napisałeś generuje w tygodniach, miesiącach i latach po to napisałem. Tłumacze są dwie opcje sprzedaży artykułów. Pierwszym z nich jest najczęściej, co wiąże się sprzedażą treść stałą opłatą. Zryczałtowana opłata obejmuje związane z nimi prawa z wszystkich praw do elektronicznego wydrukować. Umowa pomiędzy kupującym a pisarza stanowi co nabywca dokonuje zakupu. Gdy artykuł jest sprzedawany, pisarza sprawia, że ​​tylko dochody z pierwszego zakupu.

Druga opcja polega na sprzedaży artykułów pisania artykułu do strony internetowej lub stron, zachowując wszystkie prawa, ale tylko co dochód artykuł generuje z pay-per-click, aby odsłon. Choć początkowy zwrot pierwszej opcji jest wysoka, druga opcja pozwala pisarzy budować ich pasywnego dochodu. Niektóre artykuły generować więcej niż inne wstępne zainteresowanie i niektóre artykuły mogą być charakter sezonowy. Strony internetowe oferują zapłatę gdy pieniądze na koncie osiągnie pewną ilość dolarów.

Pasywny charakter dochodów oznacza, że ​​twórcy mogą zarabiać swojej poprzedniej pracy, ale dopóki nie budować dużej liczby artykułów w tej kategorii, nie będzie dużo.

Rynki pasywne dochodowy

Wiele rynków pasywnego dochodu pisarze są dostępne do zwiedzania. Niektóre oferują wyższe zyski niż inne, a niektóre wymagają pewnych zakresów udziału. Kluczem do budowania pasywnego dochodu w piśmie pisze wiele artykułów, używając mocnych słów kluczowych i posiadające searchible cierpliwość.

EHow

EHow to serwis, który oferuje odpowiedzi na jak nic. Pisarze zarejestrować się w miejscu i albo zacząć pisać własne artykuły i odpowiedzi na artykuły, które były wymagane. EHow generuje przychody poprzez odsłon i płaci się, gdy konto osiągnie 10 dolarów lub więcej. Artykuły eHow powinien być napisany z czasownikami działania w odpowiednich kroków i jak wykonać zadanie, budowania projektu lub coś osiągnąć. Na przykład:

  • Jak oglądać inaugurację Prezydencki z dziećmi
  • Jak korzystać dekorowanie darmowe Pomysły dla dzieci Pokój
  • Jak zrobić wypchanych zwierząt Net

Każdy z tych artykułów zapewnia podstawowe kroki w kierunku realizacji zadania lub projektu. Na podstawie systemu punktowego, pisarze mogą stać Entuzjaści lub organy. Władze dostanie więcej odsłon i znaczenie w featuring swoje artykuły. Możesz również wybrać do pięciu artykułów być regularnie opisywany w każdym artykule publikować. Na rowerze przez tych pięciu regularnie, można zwiększyć odsłon i potencjalnego dochodu. EHow płaci przez Paypal i wymaga konta Paypal dla pisarzy, którzy zapisali się do programu kompensacyjnego.

Hel

Hel jest umiarkowanie różni się od innych stron internetowych. Jako pisarz, nie tylko przedstawia artykuły w różnych dziedzinach kategorii, można wziąć ze stron w debatach, brać udział w konkursach i konkurować na sprzedaży artykułów w Marketplace. Giełda oferuje bezpośredni potencjału sprzedażowego, ale Twoje artykuły, które nie sprzedają mają szansę na zarabianie pieniędzy, jak również. Pisarze muszą być oceniane wyższe gwiazdy do udziału w tytułach Premier z Marketplace i zarabiasz pisania gwiazdy utrzymując wysoką pozycję procentową w swoich kategorii artykułów. Jako pisarz w Helu, będzie również konieczne, aby ocenić artykuły w celu świadczenia rankingach innych pisarzy. Hel zajmuje trochę czasu i cierpliwości, aby przyzwyczaić się do, ale może generować przyzwoitą kwotę dochodu pasywnego w czasie.

Bukisa

Stosunkowo nowe w systemie rzeczy, Bukisa jest podobny do eHow, ale nie wymaga pisarzy do nadsyłania swoich artykułów w formie jak tos. Możesz pisać artykuły do ​​Bukisa że również zamieszczać na innych stronach podziału dochodów i można zarobić pieniądze od nich. Jeśli znajomi zarejestrować się na zaproszenie, mogą przyłączyć się do sieci i można zarobić pieniądze, gdy oni zarabiają pieniądze.Cierpliwość jest kluczem do generowania pasywnego dochodu w dość przyzwoitych ilościach. Więcej artykułów piszesz do podziału dochodów, większy potencjał dochodowy można wygenerować. Możliwe jest, pisarz wygenerować 500 dolarów miesięcznie lub bardziej pasywnego dochodu, ale jest to po starannej inwestycji w czasie i artykułów.