grsail.com

Zalecana Czytanie Nowych Liderów

Zalecana Czytanie Nowych Liderów

Czy niedawno przeniósł się do pozycji lidera? Jako nowy członek zespołu zarządzającego danymi firmy, jest to dobry pomysł, aby uchylić niektóre z "wolnego" czasu do czytania książek, które pomogą Ci rozwijać cechy przywódcze. Jedna z książek, które powinny być na szczycie naszej listy jest 42 Zasady dotyczące swojej nowej roli przez trenera Leadership wykonawczy Pam Fox Rollin.

O książce

Teraz w jego drugiej edycji, 4 2 Zasady dotyczące swojej nowej roli przywództwa jest napisane z profesjonalnych potrzeb rozwojowych nowych menedżerów, dyrektorów i wiceprezesów w umyśle. Książka jest bardzo łatwe do odczytania, ale jego przesłanie jest głębokie. Każda reguła koncentruje się na krytycznym punkcie, że nowi przywódcy muszą przyswoić i zastosować w celu skutecznego funkcjonowania w swoich rolach. Więcej niż tylko listy reguł, każda wskazówka jest sparowane z pomocnych informacji, aby uzyskać punkt całej w sensowny sposób, że mogą być stosowane w miejscu pracy.

Zalecana Czytanie Nowych Liderów

Pam Fox Rollin

Książka została opracowana przy udziale udanych kierownictwo, które chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc czytelnikom dowiedzieć się, na początku to, co w wielu przypadkach, tylko zorientowali się, z czasem po wielu próbach i błędach. Zasady są w książce dla prawie każdej sytuacji beniaminka zawodowe mogą sprostać.

Krytycznymi, objętych zasadami w książce obejmują, ale nie są ograniczone do:

  • Otoczenie kamienie milowe
  • Radzenie sobie z własnymi słabościami
  • Regulacja swoje podejście do osiągnięcia pożądanych rezultatów
  • Położyć podwaliny dla przyszłych zwycięstw
  • Budowanie obecność w swojej branży

Przygotuj się do sukcesu przywództwa

Ta książka jest doskonałym źródłem informacji, aby pomóc menedżerom newbie dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby położyć podwaliny pod długiej i udanej kariery jako lidera w świecie biznesu. Czasu spędzasz przeczytaniu tej książki będzie dobrze spędzony czas, jako inwestycję w swojej długoterminowej sukcesu zawodowego.

Uwaga: Dzięki Pam Fox Rollins na dostarczenie kopii recenzję tej książki.