Zagadka o Weight Loss Pills

February 17

Jak widzimy, poprzednia brainteaser było dość trudne. To dlatego jednym publikujemy dzisiaj jest łatwiej. Spróbuj rozwiązać go. Pulchna kobieta postanowiła schudnąć i poszedł do lekarza. Lekarz dał jej 4 tabletki z dwóch różnych typów (2 pigułki każdego), które wyglądają dokładnie tak samo i ostrzegł, że przy więcej niż jedną tabletkę z obu typów by uczynić ją jeszcze większe, gdy brakuje przepisaną dawkę dwóch tabletek na raz by uczynić ją bardzo chuda. Ona ma przyjmować jedną tabletkę każdego typu w 2 dni w 12:00 ostry do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Niestety, kobieta mylić jej waga strata pigułki i nie można wyróżnić wśród nich. Pomóż jej wymyślić sposób, jak do podjęcia pigułki teraz, aby uzyskać pożądaną masę!

Zagadka o Weight Loss Pills

Proszę, jeśli chcesz rozwiązać zagadkę siebie, być ostrożnym i nie czytać komentarzy na temat tego brainteaser, nie mogą być tacy, którzy już napisałem nie rozwiązanie. Będziemy publikować odpowiedzi w następnej grze mózgu. Jesteś zawsze mile widziane, aby zadać pytania dotyczące zadania, w przypadku coś nie jest jasne. Ale przepraszam, nie pytaj wiodące pytania.

Odpowiedź do poprzedniej zagadki o Prisoner księżniczka jest: Księżniczka zapytała dwa proste pytania do jednego ze strażników.

  • Czy jesteś "przebiegły człowiek"?
  • (Wskazując na którekolwiek z drzwi) Czy to otwarte drzwi do wolności?

Dobrze, Thomas! Teraz spróbuj tego.

Powiązane artykuły