Wzory Pokój dla dziecka

September 30

Wzory Pokój dla dziecka

Dzisiejsze projekty pokoju dziecka nie są już po prostu tylko różowy lub niebieski, ale może być tak indywidualne, jak każdego noworodka. Planowanie projektu przedszkola często jest jednym z najbardziej znaczących i przyjemnych doświadczeń wewnętrznych dekoracji. Nie tylko emocje w powietrzu, jest również wyjątkowa okazja do zwiedzania różne opcje koloru, kształtu, faktury i wzoru.

Nowoczesne Szkółka

Dla nowych twist tradycyjnych wzorów pokoju dziecka, wiele osób skłania się ku świeże nowoczesny wygląd. Ten nowoczesny styl może utworzyć przedszkole z prostych linii i prostych kolorów lub stworzyć fajne, funky motywu. Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest z meblami dla dzieci, ponieważ będzie to podstawą projektowania przedszkola. Następnie dodać pościel i akcesoria z minimalistycznym nowoczesnym wystrojem, a może spróbować zabawy, retro nowoczesnym drukiem. Wybierz kolor farby, wzór tapety lub fototapetę, która przynosi swoje ulubione barwy występujące w tekstyliów i akcenty.

Przystępne, w dół do ziemi kolekcji szopka z Ikei przynosi nowoczesny styl do każdego z nas przedziale cenowym. Ich praktyczne projekty są również inteligentny, ponieważ większość modeli przekształcić w łóżko malucha do jeszcze większej wartości. Ikea prowadzi również ładny asortyment niedrogiej i stylowej pościeli dla dzieci uzupełnienia ich współczesne szopki.

Dla stylu nowoczesnego przedszkola wysokiej, sprawdź system łóżeczko Stokke Sleepi ™. W sugerowanej cenie detalicznej 749 dolarów do 1089 dolar, ich cabrio łóżeczko daje dużo każda zainwestowana złotówka. Sleepi szopka zaczyna się w małej gondoli, a następnie przekształca się w łóżeczku, maluch łóżkiem, młodzieży, lub dwa klubowe fotele. To czyste wyłożone dziecięce cechuje charakterystyczny owalny kształt, który jest nie tylko niepowtarzalne, ale również wygodnie krzywego dla dziecka. Trzy nowoczesne zestawy pościeli Stokke wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, które mogą być mieszane i dopasowywane w jednolitych kolorach dla niestandardowych wzorów pokoju dziecka. Oferują one arkuszy, zderzaki, i koce w odpowiedni rozmiar dla każdej konfiguracji łóżku Sleepi.

Neutralny Przedszkole

Wybór kolorów neutralnych dla sypialni dziecka stworzy kojący, spokojny sanktuarium, które można łatwo zmienić, jak dziecko rośnie, a ich interesy zmienić. Neutralna paleta kolorów może być konieczne, jeśli rodzice zdecydowali się utrzymać płci dziecka tajemnicą, aż nadejdzie ten wielki dzień. Podobnie, gdy wielokrotności lub niemowlętami różnych płci będzie dzielić pokój, wybierając odcienie neutralne zapewnia złoty środek i sprawia, że ​​piękny alternatywą dla kolorów podstawowych.

Wzory Pokój dla dziecka

Wybór kolorów neutralnych może rozszerzyć się poza kolorach ziemi, beże i białych. Pomyśl o innych odcieniach, jak łatwo elastycznych szałwia zielony, Sorbet pomarańczowy, niebieski i oblodzonej żółty maślany. W razie potrzeby jest w kolorach ziemi, za bogaty brązowy czekolada lub piaszczystą tan kolor, aby dodać trochę ciepła i głębokości do przedszkola. Korzystanie subtelny kolor ścian pozwoli na dodanie kolorową pościel i akcesoriów, które może z łatwością być aktualizowane w miarę potrzeb. Dla naprawdę uspokajające wzorów pokoju dziecka, nadal neutralne kolory z murów do tekstyliów i elementy akcent. Na Dziecko Wiek, klienci mogą sortować zestawy pościeli według koloru, płci, i tematu. Płeć neutralne pościel można szybko znaleźć wraz z pościelą w neutralnych kolorach, takich jak: Sweet Vanilla przez Dziecko Martex.

Środki na wzory Baby Room

Nowoczesne Szkółka - Nowocześnie dziecko i meble dla dzieci, zabawki, pościel, naklejki ścienne, akcesoria i sprzęt.

Better Homes & Gardens Pokaz slajdów - Dwadzieścia marzycielski żłobki, które odpowiadają szeroki wachlarz stylów zdobienia.

Powiązane artykuły