grsail.com

Wybór Kennel Prawo Pet Boarding: Resort, hodowli lub hotele

Wybór Kennel Prawo Pet Boarding: Resort, hodowli lub hotele

Wybór swojego zwierzaka w domu z dala od domu, gdy jesteś odszedł jeden z ważniejszych wyborów można dokonać dla nich. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy skrajne różnice w zwierzakiem hotele dla psów w tych dniach. Wystarczy sama nazwa może powiedzieć wiele. Czy raczej pies pobyt w internacie lub hodowli zwierząt w ośrodku? Myślę, że odpowiedź na to proste! Teraz przyjrzyjmy się, dlaczego tak jest, mówiąc o cenach, zakwaterowanie, dodatków i innych czynników.

 1. Lokalizowanie hotele dla psów zoologiczne: Pierwszy krok w wyborze miejsca na pokład swojego zwierzaka jest najpierw zlokalizować wszystkich wyborów. Istnieją dwa bardzo proste sposoby, aby to zrobić.

  • Yellow Pages - Wynoś się z lokalnym książkę telefoniczną i otwórz go do żółtych stronach. Powinieneś być w stanie znaleźć kilka budy w Twojej okolicy w tej książce. Mogą być wymienione w kilku różnych rzeczy, takich jak Boarding Kennels, Pet Resorts, a nawet lekarza weterynarii Clinics. Należy również zadzwonić własną lekarza weterynarii, aby zobaczyć, czy klinika pracuje w oferty na pokład.
  • Internet - można również sprawdzić na żółtych stronach za pośrednictwem Internetu. To może być łatwiejsze, jeśli nie czujesz się jak dźwiga się, że ogromny książki! Możesz też zrobić wyszukiwania w Internecie za pomocą ulubionej wyszukiwarki. Możesz szukać hodowli internatem dla zwierząt domowych, kurortów i klinik weterynaryjnych, które oferują na pokład.
 2. Wycieczki: Teraz, gdy już przygotował listę miejsc, będziemy chcieli, aby rozpocząć nazywając je. (Tylko i być może) Pierwsze pytanie, chcesz zapytać o to, czy oferują zwiedzanie ich zakład. Będzie to bezpośrednim wskaźnikiem jakości miejscu. Większość obiektów High End będzie miał nic do ukrycia i chętnie zapewniają potencjalnych klientów z dokładną trasę. Jak znaleźć urządzenia, które pozwalają na wycieczki, ocenić inne czynniki, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
 3. Czystość: Jeżeli zajmujesz na wycieczkę, to jest prawie zważywszy, że czystość będzie numerem jeden rzeczą, na głowie. Czy na pokład kota lub psa, czystość jest najważniejsze można rozważyć dla zwierzęcia, jak ocenić budy pokład zwierzę.

  Pamiętaj, aby zapytać, czy te budy są sprzątane codziennie, i jak są one czyszczone. Upewnij się, że hodowle są czyszczone za każdym razem zwierzę ma wypróżnienia w hodowli. Większość miejsc da hodowli dokładnego czyszczenia na co dzień na początku dnia. To jest to, czego szukasz, a samo odnosi się do kotów. Dla dobra swojego kota, upewnij się, że skrzynki na śmieci są czyszczone co najmniej dwa razy dziennie. Jest tak, ponieważ większość Kuwety stosowane będą małe i muszą być czyszczone tak często.
 4. Karmienie: Karmienie jest oczywiście bardzo ważnym aspektem w wyborze hodowli z internatem. Wiele osób ma pewien harmonogram karmienia dla swoich pupili.

  Pierwszą rzeczą, którą chcesz sprawdzić, jest to, czy hodowla pensjonat dla zwierząt pozwoli Ci przynieść własne jedzenie zwierzaka. Jeśli pozwalają na to, należy sprawdzić, aby nie obciążyć dodatkowo karmić spożywanych świadczenia. Niektóre budy internaty dla zwierząt mogą pobierać górę z 6,00 dolarów ekstra tylko karmić własnej żywności każdego dnia. Istnieje również wiele, że pozwalają na to nie naliczając rzeczy.

  Należy również sprawdzić i upewnić się, że będą one przygotować jedzenie zwierzaka odpowiednio do specyfikacji. Wiele miejsca będą karmić się do dwa razy dziennie, ale nie więcej niż to. To jest prawda, chyba że masz szczęście wystarczy, aby znaleźć centrum 24-godzinny, który nie istnieje w całym kraju.

 5. Pościel i zabawki: Ważne jest, aby sprawdzić, czy obiekt będzie można przynieść własną pościel i zabawki zwierzaka. Niektóre lokalizacje mogą nie pozwala na to i będzie chciał używać tylko ich własnych łóżkach. To samo dla zabawek. Mając własną pościel i zabawki mogą być ważne dla Twojego zwierzaka. To może być wielką pociechą dla zwierząt, podczas gdy on jest z dala od ciebie.
 6. Dodatki: Podczas gdy jesteś daleko, zwłaszcza jeśli jest to przez długi okres czasu, będzie to ważne dla psa lub kota, aby wydostać się z hodowli z internatem dla zwierząt. Większość miejsc będzie oferować dodatkowe usługi dla zwierząt.

  Upewnij się, aby sprawdzić, jakie usługi są oferowane przez wszystkich domowych hodowli internatem sprawdzić. Wielu może zaoferować tylko na spacer lub dwa w tygodniu, a niektóre mogą oferować usługi na co dzień. Mogą to być spacery, spędzanie czasu ze swoim zwierzakiem (pieszczoty i szczotkowanie), lub grać razy w obszarach ogrodzony i strzeżony. Niektóre miejsca, które są rzeczywiście zwane ośrodki Zdarza mu psy, aby się spotkać, i pływać i bawić się razem. Są prawie zawsze będzie kosztować ekstra, ale nie bardziej niż 6,00 dolarów dziennie jest nieco wysokie końca.
 7. Pokoje VIP: Większość miejsc będzie oferować to, co oni nazywają sale VIP oraz apartamenty. Do swojego zwierzaka, to jest to samo, jak pobyt w fantazyjny apartament w hotelu. Te często będzie większa niż zwykłe hodowli, i mają dodatkowe udogodnienia, takie jak telewizory i kanapy.

  VIP Pokoje będzie nieco drożej, oczywiście, ale jeśli szukasz najwyższy komfort dla swojego zwierzaka, są świetnym rozwiązaniem.

 8. Opieka medyczna: Wiele zwierzęta brać leki codziennie, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że obiekt będzie oferować tę opcję. Jeśli zwierzę bierze leki, upewnij się, że obiekt będzie dać go do swojego zwierzaka, a ich personel wykwalifikowany do podawania leków. Niektóre budy internaty zwierzę może również dodatkowych opłat do podawania leków. Jest to powszechne, ale to nie powinno kosztować dużo więcej niż 5,00 dolarów dziennie lub tak dla tej usługi.

 9. Monitorowanie zdrowia: To jest bardzo ważne, aby upewnić się, że na pokład zwierzę hodowla będzie monitorować zdrowie Twojego zwierzęcia podczas jego pobytu. Nie potrzeba wiele, i zazwyczaj nie kosztuje żadnych dodatkowych. Ludzie opiekujący się swoim zwierzakiem należy zawsze uważnie śledzić na niego i wiem, co trzeba uważać. Podczas gdy obiekt będzie mieć nazwę i numer lekarza weterynarii, ważne jest, aby upewnić się, że mają one lekarza weterynarii na wezwanie w przypadku zagrożenia ze swoim zwierzakiem.

 10. Cena: Ceny będą się różnić, szczególnie gdy dodatkowe koszty są dodawane Pamiętaj, że choć jedno miejsce może być tylko 15 dolarów dziennie, a kolejne 25 dolarów, nie może być uzasadnione przyczyny wzrostu kosztów.. To jest, gdy zwiedzania obiektów będzie ważne. Niektórzy mogą kosztować nieco więcej, ale to dodatkowy koszt może być warto.

Pamiętaj, że zwierzęta są rodziny, a ich pozostawienie jest jak pozostawiając swoje dzieci z opiekunką; nie zostawi ich z byle kim. Chcesz mieć pewność, że ich pobyt jest komfortowy, a zachować ich poziom stresu w dół.

Powodzenia w znalezieniu idealnego hodowli internatem dla zwierząt.

Szybkie porady:

 • Zawsze należy mieć najlepsze swojego zwierzaka interesy na uwadze!
 • Zawsze jedź na wycieczkę!