Wpłać airmiles

May 9

Wpłać airmiles
Zastanów Oddawanie airmiles

Większość ludzi myśli o podarowanie pieniędzy, towarów lub usług na cele charytatywne, ale oddające airmiles może być również bardzo cenny wkład. Podczas oddawania airmiles, wiele organizacji charytatywnych, są w stanie dokonać rzeczy, których normalnie nie byłby w stanie to zrobić, ponieważ nie mogli zapłacić za przelot.

Jakie są airmiles?

Jeśli jesteś typem podróżnika, który pływa w samolocie często, kursy są dobre, że jesteś już obeznany z airmiles, znany również jako częste flier mil. Linie lotnicze uruchomiły programy airmiles nagradzania, aby zachęcić ludzi, którzy podróżują często pozostaje wierny jednej konkretnej linii lotniczej. Ten program lojalnościowy jest zazwyczaj dostępna do ulotek w wielu krajach na całym świecie, gdzie linie lotnicze działają. Dziś, podróżujący często odkupić airmiles dla towarów lub znaczne rabaty. Podróżujący airmiles również użyć do zakupu Uzbierane darmowe bilety lotnicze do dowolnego miejsca. Jednakże, innym rozwiązaniem jest oddanie tych zgromadzonych mil do organizacji non-profit.

How Do You Wpłać airmiles?

Jeśli zgromadził sporą liczbę airmiles z danego przewoźnika lotniczego, a następnie możesz je oddać. To jest wspaniała alternatywa jeśli nie możesz sobie pozwolić na oddanie się finansowo do ulubionych miłości. Istnieje wiele organizacji charytatywnych na całym świecie, które mają potrzebę airmiles i proces oddawania swoich dodatkowych mil jest bardzo prosta. Poniżej mała próbka tego rodzaju organizacji charytatywnych, które można pomóc podczas oddawania mil oraz w jaki sposób organizacje charytatywne które korzystają z tej darowizny. Szkoda, przyznające organizacji charytatywnych, w szczególności, są w potrzebie airmiles.

Dotacje do fundacji Make Życzenie

Fundacja Make-a-Wish to magiczne charytatywna udziela życzenia tysięcy dzieci, co roku, cierpiących na choroby zagrażające życiu. Pierwsze życzenie kiedykolwiek przyznane przez organizację było zaoferowanie jednego chłopca okazję doświadczyć bycia policjantem. Od tego czasu organizacja przyznała ponad 100.000 życzenia i nadal udzielają życzeń co czterdzieści minut. To niesamowite zadanie zostanie wykonane przez hojnych darowizn sponsorów i osób prywatnych na terenie całego kraju.

Jednym ze sposobów, że zwolennicy Fundacja Make-a-Wish może pomóc jest poprzez dostarczanie Fundacji airmiles, które mogą pomóc w organizacji życzenia podróży dotacji. Każdego roku Fundacja Make-a-Wish wymaga ponad 2,5 mld airmiles osiągnąć to, co trzeba zrobić, aby udzielić każde życzenie związane z podróżami, a każdy mile powietrza, które oddania do Fundacji przynosi to jedna mila powietrza bliżej do udzielania innym małe dziecko podróży życzenie.

Operacja Hero Miles

W dniu 28 października 2004 roku prezydent George W. Bush podpisał ustawę 2005 obrony Środki, które obejmowały rozdział zatytułowany "Operacja Hero Miles". Sekcja ta została stworzona w ramach projektu ustawy przez kongresmana CA holenderskiego Ruppersberger starając się pomóc ludziom przekazać airmiles do wojsk stacjonujących za granicą, tak aby mogli wrócić do domu za darmo, kiedy są na urlopie.

Nie tylko pomaga wojska do domu, ale również pomaga rodzinom latać do szpitali wojskowych, gdy jeden z ich bliskich jest ranny w bitwie. Niesamowite rzeczy na temat programu jest to, że czasem linie lotnicze będą starali się ich wsparcie programu, dopasowując datki mile powietrza.

Na przykład, podczas Memorial Day w 2007 roku, linie dopasowane wszystkie datki, co oznaczało, że jeśli ktoś przekazał 300 airmiles, linie lotnicze będą odpowiadać za łączną darowizny 600 airmiles. Fisher Dom Fundacja zarządza procesem oddawania, co jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Hero strony Miles darowizny, przewiń w dół do linii lotniczej, którego używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie, aby przekazać mil.

Dotacje do Armii Zbawienia

Armia Zbawienia akceptuje również airmiles darowizny, aby pomóc organizacji pomocy rodzinom i osobom w czasach kryzysu i potrzeby. Często wolontariusze Armia Zbawienia trzeba szybko podróżować w czasach kryzysu, aby pomóc ludziom w dotkniętych regionach kraju.

Podczas oddawania airmiles do Armii Zbawienia, masz zapewnienie, że w razie potrzeby jest katastrofa i pomoc, Armia Zbawienia będzie gotowy i stanie pomóc. Program ten jest obecnie oferowane za pośrednictwem tylko United Airlines, a podróżni Zjednoczonych może automatycznie skonfigurować swoje "Przebieg Plus" konto w celu gromadzenia airmiles. Gdy airmiles osiągnąć co najmniej 1000 mil, częste ulotki mogą dzwonić United i wniosek do oddania mil do Armii Zbawienia.

Stowarzyszenie Raka dzieci

Kolejną wielką organizacją oddać swoje airmiles celu jest Dziecka Cancer Association. Podobnie jak Make-a-Wish, dotacje CCA pragnie dzieci, które cierpią z powodu nieuleczalnego raka, tak aby mogli oni korzystać życzenie po-in-a-lifetime na coś, że zawsze chciał zrobić lub odwiedzić miejsce, w świecie, że zawsze chciałem iść. Byłoby to ogromne uczucie, wiedzieć, że już przyczyniły się do realizacji prostych życzenie śmiertelnie chorego dziecka. Organizacja ma stałą potrzebę airmiles w celu wsparcia wysiłków i udzielenia życzenia, więc dawcą airmiles hojnie za to znakomite przyczyny.

Inne sposoby Podaruj mile

Specyficzne linie lotnicze oferują specjalne strony internetowe, gdzie można przejrzeć mile powietrza przyczyn darowizny wsparcie, w tym:

  • Zjednoczony
  • Frontier Airlines (dawniej Midwestern Airlines)
  • American Airlines
  • Delta
  • Continental Airlines

Rozważmy IRS Impact

Należy pamiętać, że IRS uważa airmiles w formie prezentu, więc podczas oddawania mil, to zwykle nie odpisać od podatku. Bez względu na to, dotacje zapisane airmiles jest jednym z najprostszych i najwygodniejszych sposobów dla wielu podróżnych, aby pomóc wspierać swoich ulubionych organizacji charytatywnych.

Powiązane artykuły