Własna wydawnictwa: Księga Projekt. Porady

December 16

Nagłówki w tekście

Nie zapomnij pozycje, gdy zdecydujesz się na projekt tekstu. Normalnie pozycją są inną czcionką, aby dodać kontrastu i zainteresowanie na stronie. Pamiętaj, że zbyt wiele różnych typów mogą być mylące dla czytelnika. Jeśli trzymać się jednej większej, odważniejsze typu w tej samej rodziny jako głównego rodzaju, książka będzie miała kontrast bardziej wizualne i będą trzymać czytelnika zmieniasz strony, aby uzyskać więcej informacji.

* Zbyt wiele pozycji będzie zerwać strony zbyt wiele, więc nie zbyt szalony podczas dodawania tytułów.

Profesjonalne Projektowanie Book Jacket

Podczas projektowania książki, nie zatrzymują się na okładce. Pamiętaj, najpierw spojrzeć nabywca będzie prawdopodobnie uzyskać od swojej książki w księgarni jest kręgosłup, że stoi się z półki i tylna pokrywa jest gdzie będą prawdopodobnie zwrócić się o informacje, które pozwoli im podjąć decyzję, aby kupić książkę. Umieścić myśli w każdym calu kurtkę książki.

* Inwestycje w profesjonalnym projektowaniu książki kurtka może pomóc sprzedać więcej egzemplarzy swojej książki, i uczynić książka bardziej profesjonalny wygląd, też.

* Należy pamiętać, że obejmuje projektowanie i ceny kurtka może uruchomić cię od kilkuset dolarów do kilku tysięcy dolarów (czasami więcej). Każdy grosz, który można umieścić w kierunku projektowania jest grosza, że ​​trzeba zdobyć się w sprzedaży książek.

Nie zapomnij pokrywy tylnej

Get Back książki! Nie zapomnij tylną pokrywę przy wypełnianiu swojej książki kurtka projekt! Często zdarza się, tylna pokrywa spowoduje nabywcy albo otworzyć książkę lub umieścić go z powrotem na półkę.

* Krótkie streszczenie lub fragment, kilka istotnych wypunktowania, kilka Referencje / opinie i krótkie bio są elementy, które należy uwzględnić na odwrocie okładki książki publikowane siebie.

Marże tekstowe

Daj tekst trochę miejsca! Prawdopodobnie pojedyncze amatorzy błąd zrobić najczęściej przy tworzeniu ich konstrukcja tekstu nie pozwala wystarczająco dużo miejsca na marginesach. Drukarka musi mieć białą przestrzeń dookoła strony (która obejmuje głowy i folio).

* Dobra zasada do wykorzystania podczas projektowania strony jest użycie minimum ¾ cala w rynsztoku (centrum książki) i ½ cala na pozostałych trzech stron.

Co to jest strona?

Czy można liczyć? Przejdź na stronę 1 jakiejkolwiek książki. Włącz strona-tył stronie 1 strona 2. Jeśli spojrzeć na następnej stronie, można zauważyć, że jest to strona 3, a tył od strony 3 jest strona 4, i tak dalej. Strony nieparzyste są zawsze po prawej stronie, a parzyste są zawsze po lewej stronie. Wszystko to może wydawać się podstawowe, ale licząc stron jest jednym z pojedynczych najbardziej niezrozumiany rzeczy w druku. Wiele drukarek otrzymywać rękopisy ze strony ponumerowane 1F i 1B (1Front i 1Back), 2F i 2B, i tak dalej, a nie 1, 2, 3, 4. Ale książka w druku nie mają strony numerowane 1F, 1B, 2F, 2B, 3F, 3B, etc.

* Pamiętaj, liczy się każdy stronę jako stronę czy jest puste lub część tekstu numerowane, czy nie.

Trzymanie książki

Dodać książka łatwy w obsłudze. Istnieje wiele aspektów projektowania książek, w tym, jak zostaną wykorzystane książka. Weź pod uwagę przewidywane wykorzystanie swojej książki przed jej opracowaniu.

 • Jeśli książka jest jak do, odniesienia, lub książka kucharska, prawdopodobnie będzie chciał zaprojektować go na płasko w jakiś sposób (więc czytelnik może go używać wygodnie w razie potrzeby)
 • Jeśli książka jest przeznaczona do często przeczytać, jak powieść lub tomik poezji, chcesz się upewnić, że książka jest miły w dotyku, nie chcesz zaprojektować książkę w zbyt duży format (jak książka stolik ), ponieważ te mają na celu być postrzegana podczas ich ustanowienia, a nie jest w posiadaniu i czytać przez długi okres

Pomyśl o tym, jak zostaną wykorzystane książka, gdy planujesz swój projekt książki.

Czy mogę używać Kopiuj kamery?

Obecnie większość drukarek ma skanerów, które będą skanowane w ponad 30 stron na minutę. 320-stronicowy samo wydana książka trwa około 10 minut do skanowania. W skrócie, jest to nic wielkiego. Pamiętaj, że skanowanie laserowe stawia kopię ostatecznej drukowanie kolejne pokolenie od oryginału jakości, ale dla prostego tekstu bez półtonów (zdjęcia) lub ekranowanych grafiki, niewiele osób będzie widział różnicy. Jeśli opierając się zrobić projekt układu książki sugerują, proponuję, aby wyjść i kupić naprawdę dobry ryzę papieru, ustaw drukarkę tak wysokim DPI, jak to możliwe, i dać jej wir. Nigdy nie zaszkodzi spróbować!

Czytanie Rodzaj druku i online

Co to znaczy? Tekst projektu jest niezwykle ważne przy podejmowaniu decyzji, gdzie można opublikować swoją książkę. Pamiętaj, aby wybrać projekt tekstu, który jest łatwy do swoich czytelników, aby czytać. Wszystkie czcionki charakteryzują głównie jako "serif" i "sans-serif".

 • Serif jest czcionki takie jak Times New Roman, który ma małe "szeryfów" lub tagi na wielu listach
 • Rodzaj czcionki serif są czcionki, takie jak "Arial", które nie mają tych tagów na żadnym z listów

Badania wykazały, że Arial (lub czcionki bezszeryfowa typu) są łatwiejsze dla ludzi do czytania, a Times New Roman (lub czcionki typu serif) są łatwiejsze dla ludzi, aby przeczytać w prasie. Tak więc, przy wyborze projektu tekstu, wie, gdzie będzie można kupić książki i łatwiej na oczach swoich czytelników, wybierając odpowiednią czcionkę.

Znalezienie Profesjonalne Book Jacket Designer

Książka kurtka projekt jest pierwszą rzeczą, czytnik zwykle widzi, więc chcesz pro zaprojektować kurtkę książki. Proste wyszukiwanie w Google w "projekt" książka kurtka oferuje szereg firm i projektantów, którzy specjalizują się w tego typu pracach. Przed podjęciem decyzji o projektanta, spójrz na projekty wykonanych przez różnych projektantów, porównać i zdecydować, których projekty lubisz najbardziej. Kiedy widzisz wzory, które wyglądają najbardziej jak na zdjęciu masz na myśli w swojej książce, że projektant kontakt dla wycena na ich usługi.

Konwersja tekstu w formacie PDF

Jedną z najbardziej znaczących zmian, które miały miejsce od pierwszej drukowanie Podstawy Publishing Format pliku jest najbardziej poszukiwane przez drukarnie książek, Adobe PDF. Wydaje się, że Adobe PDF wygrał wyścig, jeśli chodzi o preferowany format tekstowy. Współpracuje z praktycznie wszystkich naświetlarkach, naświetlarkach i urządzeń wyjściowych cyfrowych. W przeciwieństwie dopiskiem, który może być oglądany tylko na widza PostScript (które większość ludzi nie ma), PDF można odczytać na dowolnym czytniku PDF. Czytniki PDF są wolne albo na stronie internetowej Adobe, strony internetowej BooksJustBooks.com lub przez połowę stron w Internecie.

* Za rozsądną opłatą, można również wynająć specjalistę, który będzie układ książka leżała na książki w odpowiednim formacie dla Ciebie - od komputerów zaoszczędzić tysiące dolarów na koszty składu, powinieneś być w stanie pozwolić sobie kilkaset dolarów za usługi ktoś, kto specjalizuje się w zapewnianiu nasze książki sprawiają, że z komputera nacisnąć sprawnie i wydajnie.

Książki, Rodzaj oraz Microsoft Word

Oto kolejna książka, która może naprawdę pomóc w ogólnym projekcie książki (zwłaszcza swój projekt tekstu). "Książki, Rodzaj i programu Microsoft Word" jest zaprojektowany jako e-książki, dzięki czemu można łatwo odwoływać się do niej, jak projektować i pisać własne samodzielne opublikował książkę. To pomoże:

 • Zaprojektuj swój tekst
 • Zaprojektuj swój ogólny wygląd książki
 • Zawiłości konstrukcyjne, takie jak marginesy, grafiki, a nawet ust

Program pozwoli Ci wykonać wszystkie te zadania-cały czas przy użyciu edytora tekstu prawdopodobnie już posiadasz.

Jedna kolumna lub dwa?

Niektóre projekty układów książka zawierać jedną kolumnę na każdej stronie, a inne zawierają dwa. Których należy użyć? To zależy od książki! Większość książek korzystać tylko z jednej kolumny, ale wiele wspomnień i podręczniki wykorzystać układ dwie kolumny.

* Należy zdecydować, które układ projektowania książek używać zanim napiszesz rezerwacji, ale można również bawić się z formatowaniem potem, aby zobaczyć, co się do ciebie i jest najłatwiejszy do odczytania.

Kraj pochodzenia

Czy twoja książka urodzony w USA? Jeśli twój własny opublikowana książka nie jest produkowany w USA, należy podać kraj, w którym książka została wydrukowany. Nie tylko muszą podać kraj, ale wielkość typu, który mówi o kraju pochodzenia (drukowanie), nie może być w rozmiarze mniejszym niż jakakolwiek nazwa wydawcy, jak wydaje się na stronie autorskich. Jeśli tego nie zrobisz, możesz mieć poważne problemy z uzyskaniem książek przywożonych do tego kraju.

* Jeśli masz kurtkę, sama "wydrukowane" linia musi znajdować się na tym, więc musisz włączyć tę informację do swojej książki kurtka projektu.

Indeksowania Book

Nie mogę go znaleźć! Wszystkie książki nie trzeba indeksu, ale jeśli książka jest non-fiction (zwłaszcza jak to zrobić, historyczne, lub wiele innych typów referencyjnych nie-fikcji) to naprawdę opłaca się mieć indeksu. Można płacić profesjonalny indeksowania do indeksu książki lub można dowiedzieć się, jak korzystać z indeksowania w programie Microsoft Word. Tak czy inaczej, jeśli książka nie ma indeksu, może udaremnić czytelników, którzy szukają konkretnych informacji.

Prawa autorskie i projektowania książek

Nie twoi rodzice nauczyć się prosić o pozwolenie? Niektóre kolekcje graficzne są sprzedawane do publikacji, ale często są one drogie. Jeśli używasz grafiki, które można znaleźć w Internecie lub dostarczonym w kolekcji, należy uzyskać zgodę na korzystanie z grafiki. Jeśli nie masz uprawnień do korzystania z wizerunku, będzie naruszenie praw autorskich projektanta graficznego.

* Nigdy nie zakładaj, tylko grafika jest "ok", trzeba mieć absolutną pewność lub otworzyć siebie i swoją książkę do procesów sądowych oraz naruszenia naruszenia praw autorskich.

* Istnieje wiele dostępnych stron, które oferują sztuki dla pokrycia lub tekstowych obrazów przy bardzo niskich kosztach lub nawet za darmo. Rozejrzyj się.

Czy White Kolor?

Ile kolorów są tam na mojej książki układu projektu? Białego papieru nigdy nie liczy się jako kolor w projektowaniu układu książki. Białe tło i jest koloru po każdy, które rzeczywiście się liczy. Na przykład:

 • Pokrywa jeden kolor jest jeden tusz kolorowy na białym papierze
 • Dwukolorowa projekt okładki książki jest w dwóch kolorach na białym
 • Trójkolorowy okładka jest trzy kolory biały Im więcej kolorów użyć, droższe Twój projekt layoutu książka będzie.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci obniżyć koszty:

 • Zapytaj projektanta w użyciu ekrany, aby uzyskać inne odcienie i kolory, bez konieczności płacenia za nich (50% używany ekran z czarnym przyniesie szary w obszarze kontroli bezpieczeństwa, a ekran 50% czerwony przyniesie różowy, itp)
 • Połączenie dwóch ekranów daje efekt trzeciego koloru. (Niebieski oraz żółty równa zielony, żółty plus czerwone równa brązowy, itp)

* W dzisiejszym cyfrowym świecie, nie ma powodu, aby zaprojektować coś, ale okładka procesu czterech kolorów (pokrywa jeden lub 2 kolor będzie faktycznie wydrukowane cztery kolory po uruchomieniu ilości do 500).

Powiązane artykuły