grsail.com

W 10 najzdrowszych miast w Ameryce

Pomimo faktu, że Stany Zjednoczone są najbardziej otyłe dziewiątym krajem na świecie, z 106 mln jego mieszkańców należących do tej kategorii, USA poczyniła większe wysiłki, aby stać się zdrowym kraju. Nie każde miasto lub państwo jest równa, jeśli chodzi o zdrowie, ale przekonasz się, że jest kilka miast w kraju, które świecą za szczególnie zdrowe, według amerykańskiego indeksu Fitness.

W 10 najzdrowszych miast w Ameryce

1. Minneapolis-St. Paweł

To miasto Minnesota wygrywa jako najzdrowsze miasto w kraju - trzeci rok z rzędu! To był jeden z pierwszych amerykańskich miast do tworzenia tras rowerowych w całej metropolii, a są parki w bród w całym mieście - nie wspominając o rozległym Rynek rolny, który działa od ponad 80 lat.

2. Waszyngton

Widocznie hale są również potężne domu zdrowy. Program Kapitał Bikeshare umożliwia mieszkańcom podnieść i zasnąć cykle prawie każdego miejsca w mieście. Eastern Market jest już od ponad 135 lat, sprzedaży świeżych, lokalnych produktów.

3. Portland

Oregon jest piękny stan zielony i miasto Portland jest domem dla ponad 10.000 akrów parków i bulwarów, zielonych szlaków rowerowych. To miasto zbudowane na zewnątrz miejskiej przygody, a w pobliżu Forest Park jest jednym z największych chronionych obszarów dzikiej przyrody w amerykańskich miastach.

4. San Francisco

Bay Area jest znany zdrowego świeżych produktów z naciskiem na sezonowych produktów. Prom Plaza Farmers Market zawiera ponad 1500 pozycji lokalnie uprawianych produktów.

5. Denver

Mile High Miasto jest nie tylko jednym z najzdrowszych miast w Kolorado, jest to jedna z najzdrowszych w kraju. 876 mil długości z przodu Zakres Trail sprawia niesamowite wycieczka, i to miejsce, w którym tysiące przyjść do pracy, spacer, wycieczka, cykl i rock.

6. Boston

Nowa Anglia jest doskonałym miejscem do życia i Boston jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o zdrowie. To miasto zbudowane dla spacerowiczów, to spacer wzdłuż Boston Harbor lub wycieczkę 2,5 mil na Szlaku Wolności.

7. Sacramento

Inne miasto w Kalifornii sprawia, że ​​na listę najzdrowszych miast w kraju, w dużej mierze dzięki jego promocji rekreacji na świeżym powietrzu. Z opcji, takich jak spływy kajakowe, paddleboarding i innych sportów wodnych na Jeziorze Natoma, jak również niesamowite parków, to raj odkryty przygód.

8. Seattle

Jeśli jest jedna rzecz, która sprawia, że ​​miasto to zdrowe, to niezliczone plaże! Mieszkańcy często można znaleźć możliwość gry w siatkówkę plażową lub brnąc przez wspaniałych 534 hektarów Parku Odkrywców.

9. Hartford

To miasto Connecticut zdobył swoje miejsce na liście Top 10, ponieważ ma ponad 50 parków publicznych, obejmujące więcej niż 27.000 akrów ziemi. Miasto jest także domem dla Central Parku - najstarszy park finansowanych ze środków publicznych w kraju.

10. San Jose

To nie tylko stolica Doliny Krzemowej, ale San Jose jest również niesamowite miejsce dla tych, którzy lubią żyć zdrowo. Alum Rock Park to tylko jeden przykład z opcji dostępnych dla tych, którzy kochają wielkie zewnątrz, a przekonasz się, że miasto jest domem dla niektórych niesamowite siłowni, studia jogi, centra fitness i niepowtarzalne nigdzie indziej na świecie.

Tak, w kraju w którym żyjemy jest tendencję w kierunku bycia zdrowsze, więc powinieneś być szczęśliwy, jeśli mieszkasz w jednym z tych 10 najlepszych Najzdrowszych miast w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

W 10 najzdrowszych miast w Ameryce

10 najbardziej niezdrowe miast w kraju