grsail.com

Trzy proste kroki do Fat Loss

Jego niewiarygodne, ale nadwaga teraz przeniósł się z uciążliwości społecznej i zażenowania krajowego do urzędowego choroby.

American Heart Association ogłosiła epidemię otyłości niebezpieczną i poważne ryzyko chorób serca. Ponad 70% dorosłych Amerykanów ma nadwagę, a liczba ta szybko rośnie.

Ale po trzech prostych kroków w życiu codziennym nie musisz stać się jednym z powyższych statystyk. Są one łatwe do naśladowania bez ograniczeń czasowych i nie wymaga całkowitej zmiany stylu życia. Te trzy kroki:

1. Trening siłowy - W dzisiejszych czasach nie trzeba mieszkać w siłowni, aby umieścić na mięśnie funkcjonalnej. Krótkie sesje wysokiej intensywności wykonywane raz w tygodniu jest wszystko, co jest wymagane, aby podnieść metabolizm dla całkowitego spalania tłuszczu.

2. Małe Zmniejszenie kalorii dziennie - Diety nie działają (każdy wie to już), ale poprzez zmniejszenie codziennych kalorii o niewielką kwotę, utrata masy ciała jest zawartość tłuszczu w organizmie, a nie sama tkanki beztłuszczowej i wody, które jest związane z katastrofą diety.

Pamiętaj, tłuszcz gromadzi się na ciele przez długi okres czasu, tak więc musi pochodzić powoli.

3. Więcej Przypadkowe aktywny - Zamiast jazdy try walking. Spacer zamiast windy i schody ruchome przy i po prostu ruszać przez cały dzień.

Pozwala spojrzeć na trzech krokach w bardziej szczegółowo poniżej:

Trening siłowy

W wieku od 20 do 70 Przeciętny człowiek traci jedną czwartą ich masy mięśniowej. Bieganie, jazda na rowerze i inne sporty aerobowe nie zapobiegnie to utracie.

To jest bardzo niepokojące, ponieważ mięśnie są silniki ciała i każdy funt mięśni spala 100 kalorii dziennie.

Poprzez dodanie zaledwie 10 funtów mięśni funkcjonalnym do ciała, będzie spalić 60 kg tłuszczu w ciągu następnego roku.

Zapewnienie podjąć w tej samej ilości kalorii, to utrzymać spalanie tych dodatkowych kilogramów rok po roku! Ilość tłuszczu organizm może spalić jest bezpośrednio związane z chudego mięśni organizm ma.

Jeśli nie wykonywać trening siłowy do utrzymania masy mięśniowej, stracisz pół kilograma tkanki tłuszczowej gorejącym rocznie po ukończeniu 20 lat. Mówiąc prościej mięśni bardziej funkcjonalne masz na swoim ciele więcej tłuszczu można spalić.

Mały Zmniejszenie kalorii dziennie

Od lat mówiono nam, aby korzystać z diety, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z naszych ciał.

Problem z tej koncepcji jest to, że diety niskokaloryczne ograniczone rzucali ciało w trybie głodu, z ciałem trzymając się tłuszczu i przy użyciu szlachetnych tkanki mięśniowej na energię.

To by obniżyć metabolizm powoduje większą utratę mięśni i kiedy dieta jest uszkodzony niechciany tłuszcz nie tylko powrót, ale faktycznie wzrost.

Sposobem na to jest zmniejszenie dziennego spożycia kalorii o małej ilości tylko kalorii. Spowoduje to zatrzymanie żadnych mechanizmów głodu od kliknięcie.

Można to zrobić poprzez maksymalnie siedem dni jeść plan i zapisywać wszystko, co jeść przez tydzień, a następnie wypracować kalorii jadłeś z licznikiem kalorii. Podzielić tę liczbę przez siedem i masz swoją dzienną wartość kaloryczną.

Zmniejszyć dobową wartość kalorii o kilkaset kalorii dziennie i nie więcej. To spowoduje powolny spadek masy ciała, a większość będzie tylko utratę tłuszczu. Dzienne kalorie powinny być spożywane w ciągu dnia z małych częstych posiłków.

Kalorii powinno pochodzić ze zrównoważonej diety (bez diet proszę) z wymaganą ilością mikroelementów, witamin i minerałów. A także zawierającego wymagane ilości błonnika, tłuszczu, białka i węglowodanów.

Więcej Przypadkowe aktywny

Tłuszcz jest spalany z korpusu, gdy komórki utleniać do uwalniania energii w postaci fizycznej. Podczas ćwiczeń odbywa się powoli do umiarkowanie to większość energii pochodzi z zapasów tłuszczu.

Kluczem do skutecznego treningu aerobowego, że wypala maksymalną tłuszczu jest spójność długoterminowe nie intensywność. To nie ma znaczenia, czy uruchomić mile, pobiegać mili lub milę można spalić tyle samo kalorii.

Najlepszym ćwiczeniem zdecydowanie w celu utraty tkanki tłuszczowej jest szybkie chodzenie zarówno wewnątrz na bieżni lub na zewnątrz. Inne działania aerobowe są bieżnia, rower, wspinacz lub inny sprzęt szkoleniowy znaleźć w lub na siłowni.

Start z 100 minut kontrolowanej przypadkowe aktywności tygodniowo rosnących to 200 minut tygodniowo lub więcej. Na wszystkie inne działania spróbować przenieść, ruch, przenosić.

Spróbuj parkując samochód dalej od miejsca docelowego, więc można chodzić na dodatkowe odległość, ukryć wszelkie piloty więc trzeba wstać i ręcznie zmieniać kanały. To wszystko pomaga spalić te dodatkowe kalorie i tłuszcz z klatki.

Więc śmiało, wprowadzając te trzy proste kroki utraty tłuszczu w codziennym życiu, że nie będzie musiała zmienić swój styl życia lub być przedmiotem ograniczeń czasowych.

Gary Matthews jest autorką popularnych siłowni eBooks Maksymalna Weight Loss i maksymalnej masy ciała.
maksymalny