grsail.com

Torebka: Projektant Porady Torebki

Torebki Prada

Gdy marki Prada została założona w 1913 roku przez Mario Prada, był najbardziej znany ze swoich butów, akcesoriów skórzanych i wodoodpornych torebek. Mario wnuczka, Miuccia Prada, przejął firmę w 1978 roku i stworzył wodoodporne torby z materiału o nazwie "Pocone." Te wodoodporne torby są jeszcze dzisiaj torebki znanych jako oryginalny, klasyczny Prada torebka.

Torba Prada będzie idealny dla Ciebie, jeśli szukasz prostego, eleganckiego i stylowego torby. Prada na ogół nie ozdabiać swoje torby w jasnych kolorach i wzorach, ale są one bardzo montażu, jeśli szukasz wyrafinowany wygląd. Prada torebki, jednak są bardzo drogie, a może obsługiwać do tysięcy dolarów za worek. Ale dla wielu osób poszukujących klasycznych, długotrwałe i wytrzymałe torby, Prada jest idealnym rozwiązaniem.

Gucci Torebki

Torebki Gucci zostały po raz pierwszy wyprodukowane w 1921 roku we Florencji, Włochy przez Guccio Gucci. Marka wystartował, ponieważ przyciąga konsumentów poszukujących międzynarodowych zawodów jeździeckich natchnionych torby. Jeden z najsłynniejszych torebek Gucci, torby bambusa, został wyprodukowany w 1940 roku, gdy tradycyjne materiały użyte do stworzenia torebki były braki. Często można rozpoznać torebkę Gucci przez sieci znaków towarowych zielono-czerwono-zielona pochodzi z siodła obwodzie lub blokującego podwójnym logo "G". Gucci nadano znak wyrafinowania powodu wielu celebrytów, którzy wybierają torebki Gucci, jak ich z wyboru. Bo często postrzegane noszenie go, Jackie Kennedy spowodowane jedną torbę, aby stać się znany jako "Jackie O" torba na ramię. Torebki Gucci są idealne, jeśli wybierasz się na wysokiej klasy, luksusowy wygląd.