Tenis: kort Piłki Porady

June 25

Kule tytanu

Penn piłki tenisowe i inne marki kulkowe teraz co kulki ze specjalnie opracowanych kauczuku, który jest mieszany z proszku tytanu. Metalu wzmacnia więzi w rdzeniu i zwiększa grywalne życie piłki. Kule tytanu tracą żywotność w czasie (po otwarciu puszki), jak każdy inny regularny piłki tenisowej, ale dłużej nosić na dworze.

Dostosowane Puszki

Puszki z piłek tenisowych są prawie zawsze jako "Regular Duty" (wewnątrz i gliny), "Heavy Duty" i "Extra Duty" (dla hardcourts na zewnątrz) lub "trawa". Upewnij się, że masz odpowiedni typ na której grasz.

Bezciśnieniowe piłki

Ostateczne długotrwałe piłki tenisowe mają stałe, rdzenie gumy. Często nazywany "bezciśnieniowy", te kulki są dobrym wyborem dla ludzi, którzy grają rzadko, ponieważ nie tracą żywotność w czasie, ponieważ nie ma w nich powietrza do ucieczki. Mają być zastąpione sporadycznie, jednak, ponieważ filc będzie zużyciu. Penn piłki tenisowe i piłki tenisowe Tretorn są zwykle dobre długotrwałe wyborem.

Regularne vs Extra Duty czuł

Należy użyć zwykłej piłki tenisowej Podatek od gliny lub kortach. Dodatkowe kulki Duty dłużej na szorstkich, twardych asfaltowych i cementowych sądów. Albo, możesz mieszać rzeczy. Jeśli podoba Ci szybką grę, spróbuj użyć Regularne piłkę tenisową Duty na twardym sądu. Praktykować swoją formę i pozycję, zwolnić z dodatkowym spotkaniu Duty na korcie ceglastym.

Zarządzanie Ball

Jeśli serwer wymaga piłki tenisowe, gracz najbliżej piłki powinien go pobrać i przesłać go na serwer. Wyślij piłkę do serwera tak, że on / ona może go złapać łatwo z jednej strony. Zaawansowani gracze wydają się być w stanie dostać piłkę odbić raz, cicho, do serwera, ale większość mniej zaawansowani gracze powinni dwa razy piłka odbija aby zapewnić, że przyjeżdża na niskich obrotach.

Wysokie ciśnienie

Jeśli grasz 3500 metrów lub więcej nad poziomem morza, dostać "dużej wysokości" piłki tenisowe. Oni nie są za bardzo pod ciśnieniem w regularnych piłek tenisowych, które w lżejszym powietrzu większych wysokościach, mogą być zbyt aktywny.

Piłki

Jeśli kupujesz cały bałagan zniżkami piłek tenisowych z klubu tenisowego lub znajomego - po prostu uważać. Ciężki, martwy, mokre lub dowolnego rodzaju używanych piłek tenisowych są cięższe i dlatego wytwarzają większą siłę na rakiecie. Zalecane są świeże, regularne kule celne.

Liczby na piłkach

Liczby na piłkach tenisowych są tuż pod logo. To jest tak, że gdy masz, powiedzmy, 8 sąsiednie sądy i niektóre są przy użyciu tej samej marki lub typu piłki, to nie nie będzie zamieszania czyichś spraye kulkowych na innego sądu. O ile, oczywiście, są one zarówno przy użyciu tych samych kul liczba tenisowe. Na przykład, jeśli używasz 3s Penn, sąd po lewej stronie ma 1s Penn, a sąd w prawo ma 3s Wilson, można powiedzieć w skrócie, który sąd rzucić dodatkowe piłkę z kolei mogą dostać swoje stracił piłkę do ciebie łatwiejsze.

Powiązane artykuły