grsail.com

Tanie Drum Set

Tanie Drum Set
Tani zestaw perkusyjny pozwala na poszukiwanie talentów bez dużych inwestycji.

Tani zestaw perkusyjny jest idealny zestaw startowy dla perkusisty początkującego. Ogólne koszty są łatwe do porównania i pracować w planie wydatków.

Począwszy Mały ma sens

Wyzwanie z perkusji można podsumować jednym słowem: koordynacji. Chociaż praktyka jest z pewnością korzystne dla zwiększenia możliwości, gra na perkusji jest bardzo różni się od gry na fortepianie lub gitarze. Nie każdy ma naturalne poczucie rytmu. Nawet profesjonalni muzycy wciąż, gdy na trasie ćwiczyć godzinę lub więcej każdego dnia, a dwóch do czterech godzin poza trasę.

Najlepiej, aby nie inwestować w fantazyjny zestaw, kiedy nawet nie jesteś pewien, możesz zrobić wszystkie cztery kończyny działają niezależnie, a tym bardziej na tyle dobrze, aby stworzyć każdy inny beatu w zespół opiera się na. Dlatego ważne jest, aby znaleźć niedrogie zestawu, dzięki czemu można przetestować wody przy minimalnym ryzyku.

Znalezienie Tanie zestawy perkusyjne

Internet sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek, aby znaleźć tanie zestawy perkusyjne.

Pad Praktyka Zestawy

Wielu specjalistów użyć zestawu tak, aby w praktyce podczas podróży, ale także tani zestaw startowy, aby zobaczyć, czy naprawdę masz kotlety. Klocki praktyki zostały zakupione także dla zwykłego zestawu do utrzymania poziomu hałasu do minimum.

zZounds oferuje bezpłatną wysyłkę na super-cichy DW zestaw z podstawką, sprzętu i klocki reprezentujące tom, cymbał, werbel, podłoga tom i bęben, choć pedał bas nie jest wliczony w cenę. Ten zestaw doskonała praktyka jest obecnie notowana na 169,95 dolarów.

Aktywny Muzyk wymienia podobną 5-częściowy zestaw praktyk przez TKO na 119,99 dolarów. Ta strona internetowa czasem oferuje bezpłatną wysyłkę przy zamówieniu, które łącznie ponad 199 dolarów.

Zestawy trzyczęściowy

Jest to standardowy zestaw startowy dla dzieci, ponieważ jest tani i mniejszy niż tradycyjny zestaw perkusyjny. Mimo, że wiele starszych dzieci grać dobrze na pełnowymiarową zestawu, wersja trzyczęściowy jest lepszym miejscem do rozpoczęcia, aż wiesz, że dziecko naprawdę ma chęć i możliwości, aby stać się perkusista. Młodzi studenci z umiejętności będą rozwijać się podstaw gry na perkusji w krótkim czasie na małym zestawie tak.

Spróbuj tego modelu z Percussion Plus, który zawiera bęben basowy, tom, mały talerz i sidła, mniejsze podudzia i pedał bębna basowego. Wszystko to jest zawarte na 199,99 dolarów plus koszty.

Aukcji internetowych eBay oferuje szeroki wybór trzyczęściowych mniejszych zestawów perkusyjnych do wyboru, niektóre z niskim "kup teraz" cenie mniej niż 100 dolarów. Pamiętaj, że eBay jest stale dodając nowe produkty, więc często sprawdzać. Nie zapomnij czynnikiem w żegludze, i upewnij się, aby sprawdzić rating sprzedającego i składników, które pochodzą zawarte w zestawie.

Sprzedaży stoczni są często dobre miejsce, aby odebrać tani zestaw startowy, a także na stronie internetowej Craigslist. Craigslist jest w zasadzie w Internecie sklasyfikowane punkt, więc wybierz miasto najbliżej miejsca zamieszkania i zobaczyć, co ludzie aukcji.

Pięć jednoczęściowy Zestawy perkusyjne

Istnieje wiele pięć sztuk tanich zestawów perkusyjnych dostępnych dla nastolatka lub rozpoczynających dorosłe perkusistę. Nie daj się owładnąć wysokich talerzy perkusyjnych końcowych, skórek, lub fantazyjne podudzia jak są wszystkie elementy, które zawyżać koszty ogólne. Tani zestaw perkusyjny jest zazwyczaj w przystępnej cenie i dobrze wyprodukowane bez wszystkich fantazyjnych wodotryski zestawów z najwyższej półki. Podstawowe elementy są na tyle dobre, aby pomóc w budowaniu umiejętności przed rozpoczęciem inwestycji w wyższej cenie sprzętu.

Ludwig Junior Pięć-Piece Drum Set jest wielki krok naprzód w trzyczęściowym zestawie dziecka. Cena wejścia jest około 300 dolarów, a zestaw zawiera trzy tomy, bęben basowy, werbel, jeden talerz, jeden Hi-Hat, pedałem i Drum Throne.

Innym dobrym rozwiązaniem dla początkujących lub pośredniego gracza jest Gamon Pięć Kawałek bęben zestaw. Zestaw ten jest dostępny dla prawo około 200 dolarów i obejmuje bęben basowy, trzy tomy, jeden werbel, jeden talerze, jeden Hi-Hat, Pedał, bęben basowy i podudzia tron.

Inny sprzęt

Jak zbudować swój budżet taniego zestawu perkusyjnego, za te inne ważne narzędzia do perkusji:

  • Tron perkusyjny, zwie stołku. Właściwa postawa jest kluczem do zdrowia i wydajności, więc szukać regulowany stołek.
  • Pakiety podudzia. Pałki złamać często, więc dobrze mieć części zamienne.
  • Metronom. Jeden z najmądrzejszych akcesoria gry na perkusji, metronom pomaga nowym perkusistą nauczyć się różnych metrum.
  • Zatyczki do uszu lub słuchawki. Chroń swoje uszy podczas częstych praktyk. Innych członków gospodarstwa domowego może docenić zatyczki do uszu lub słuchawki, jak również.

Dodatkowe zasoby

  • Skontaktuj się z lokalnym sklepie muzycznym poradnictwa na lekcje perkusji. Niektórzy decydują się wziąć lekcje z profesjonalnym tygodniami przed zakupem tani zestaw perkusyjny. Jednakże, ponieważ większość lekcje wymagają kontynuacji praktyki w domu, nadal mogą potrzebować pad praktyki określone w użyciu aż myślisz pełny zestaw jest wart inwestycji.
  • Naucz się grać na perkusji jest system szkoleń multimedialnych.
  • Książka Drum Podstawy Sandy Gennaro odpowiedzi na wiele pytań Początkujący mogą mieć.
  • Bębny dla opornych Jeff Strong jest szybkie odniesienie do gry na perkusji.