grsail.com

wzory tatuaży wrozki

Wybór sztuki wzory tatuaży

Wybór sztuki wzory tatuaży


Wzory Tatuaż sztuki rysowane na papierze są również nazywane "błysku". Flash może być oryginalne wzornictwo, ręcznie rysowane przez miejscowego artystę tatuażu, lub może to być rysunek profesjonalnie wydrukowane, że sprzedał do sklepów i osób na całym świecie. Niektóre tattooists są dobrze znane ze swoich projektów artystycznych błysku.

Style sztuki wzory tatuaży

Tatuaż sztuki jest zróżnicowana, począwszy od podstawowych obrazów do skomplikowanych tworów. To może być proste lub skomplikowane, skromna i szokujące, klasyczne i oszczędny. Tats mogą być kolorowe lub cieniowane w kolorze szarym.

Popularne style to:

 • Celtic, wyposażony wzory geometryczne i misternie napięte linie.
 • Tribal, wyświetlając silne linie i wzory symboliczne.
 • Klasyczny, zwany także Old School, w tym orły, pinup dziewcząt i nazwy banery całym sercem, które były popularne kilkadziesiąt lat temu.
 • Nowa szkoła, nowoczesne podejście klasyczne tatuażami. Są śmiałe i jasne, często z domieszką surrealistyczne.
 • Religijnych, chrześcijańskich, judaistycznych z hinduistycznych, buddyjskich, lub innego świętego obrazów.
 • Realistyczne, pokazując umiejętności artysty w renderingu zwierzęta, krajobrazy, czy ludzkiego ciała. Techniki zwane fineline i czarno-szare są często używane do realistycznym wyglądzie sztuki.
 • Biomechaniczne, z wyszczególnieniem prawdziwe czy wyimaginowane maszyny, które mogą wydawać się wyjść z ciała.
 • Japończycy, z bogato obrazów kolorowych w stylu japońskich malowideł.
 • Fantasy, jednorożce i wróżki zdjęciowej.
 • Gotycka, zawierające ciemne obrazy, takie jak czaszki i upadłych aniołów.

Ponadto, istnieje zodiaku tatuaże, tatuaże wojskowe, feministyczne tatuaże i wiele innych opcji. Wielkie projekty sztuki tatuażu może również łączyć style, lub wykazuje wyjątkową swój własny styl.

Konwencje tatuażu

Wybór sztuki wzory tatuaży

Artyści często przynoszą próbki swojej pracy do konwencji tatuażu. Zazwyczaj będą mieli albumy zdjęć pokazujących się tatuaże zrobili. Mogą również doprowadzić kserokopie błysku oni uwagę, do sprzedaży do klientów i innych artystów. Jeśli kupisz lampy błyskowej na konwencji i planujemy mieć tatuaż projektowania, oto kilka rzeczy do rozważenia:

 • Jak skomplikowane jest projekt? Będzie inny artysta w stanie powielać?
 • Czy lampy pochodzą z szablonu? Wzornik jest rysowanie linii konstrukcji, bez koloru lub cieniowania. Twój Artysta będzie go używać do przesyłania kontur do skóry. Bez szablonu, projekt jest trudniejsze do skopiowania.
 • Ile egzemplarzy lampy zostały wykonane? Jeśli jest to popularny projekt, można zobaczyć swój tatuaż na innych fanów artysty.

Sklepy tatuaż

Sklepy tatuaż często mają arkusze wzorów sztuki błysku dla klientów do wyboru. Wiele osób woli własne tatuaże, ale flash może być punktem wyjścia do pierwotnego projektu. Arkusze Flash mieć wiele odmian w projekcie. Prawdopodobnie będzie arkusz tatuażami róży, strona orły, wybór serca. Możesz także dowiedzieć się motocykle, smoki, jednorożce i inne znajome obrazy tatuaż. Jeżeli znalazłeś coś, z pewnością można iść z tym projektem. Jeśli chcesz coś oryginalnego, pokazać projekt artysty i zapytać, czy on lub ona może utworzyć własny tatuaż, który zawiera elementy, które lubisz.

Jeśli surfujesz w sieci, nie zapomnij odwiedzić strony internetowe poszczególnych sklepów. Artyści czasem pisać przykłady własnej, oryginalnej pracy w formie flash. Możesz znaleźć inspirację, albo można połączyć z artystą, którego prace kochasz.

Klasyczne wzory

Klasyczna lampa, przez artystów starej szkoły jak Sailor Jerry, może być modą wszystkie swoje własne.

 • Norman "Sailor Jerry" Collins był znanym artystą tatuażu, którego klasyczne wzory były powszechnie podziwiany. Jego pin-up girls są nadal popularne dziś.
 • Tom Berg pracował w San Francisco na początku 20 wieku. Jego projekty artystyczne wywołać początku 1900 roku i ryk 20-tych.
 • Sierpień "Cap" Coleman był siedzibą w Norfolk, Virginia. Jego projekty były szeroko podziwiany przez innych artystów i tatuażu kochający żeglarzy.
 • Bert Grimm założyć sklep w Kalifornii w połowie 1900 roku, po treningu z kilku znanych Tatuażyści. Był znany z jakości jego pracy i jego patriotycznych, morskich i innych klasycznych wzorów.

Vintage projekty mogą być trudne do znalezienia. Strona internetowa Tatuaż Archiwum zawiera informacje na temat historii tatuażu i krótkich bios niektórych z najbardziej znanych artystów, z przykładami ich pracy.

Zamawianie przez Internet

Jest tak wiele miejsc online flash, że to niemożliwe, aby je wszystkie sprawdzić. Nowe strony pojawiają się często, a ustalone miejsca czasami uruchomić nowe działy. W zależności od miejsca, flash można pobrać za darmo, zakupiony jako plik, lub zamówić na płycie CD. Dwóch znanych miejsc szukać wzorów są Tatuaż Johnny i Tatuaż teraz.

Tatuaż Strefa ma ponad 1500 wzorów artystyczne lampy, które są dostępne za darmo. Wiele projektów pochodzą z artystów, którzy mają nadzieję, że w celu wspierania ich pracy. Tatuaż Flash.info ma podobną galerię darmowych wzorów.

Wzory Tatuaż ring

Wzory Tatuaż ring


Jeśli podoba Ci się pomysł stałej biżuteria, rozważyć uzyskanie pewnych wzorów pierścienia tatuaż na palcach u rąk lub nóg. Wytatuowany pierścień jest trudno zgubić i nigdy nie wychodzi z mody.

Rodzaje Tattoo pierścieni

Tatuaże były używane jako modyfikacji ciała i poprawy wyglądu w różnych kulturach od wieków. W wielu kulturach, tatuaże zostały uznane za sposób poprawić swój wygląd, a wielu nie uważają się za "ubrany" bez nich.

Podobnie, biżuteria jest uważany przez wielu ludzi jest poprawa wyglądu, albo sposób, aby pokazać swój własny styl. Łącząc dwa w jednym sprawozdaniu, takich jak wzory tatuaży pierścienia, jest naturalny postęp dla wielu.

Podobnie jak wszystkie tatuaże i biżuterii, istnieje wiele różnych odmian i rodzajów do wyboru. Tatuaż pierścienia, niektóre z tych zmian są:

 • Tatuaże obrączkę
 • Kondolencje tatuaże
 • Upływ czasu
 • Dekoracja

Tworzenie wzorów tatuaż oczkowe

Bez względu na powód, dlaczego chcesz dostać pierścień tatuażu, istnieje wiele sposobów, aby zaprojektować swój gotowy produkt i uzyskać wygląd pragnienie.

Klasyczny pierścionek Obrazy

Wiele klasyczne wzory pierścienia są łatwo dostosować do pierścieni tatuażu. Są to pierścienie plecionki, cladhagh, wzory przewijania i inne proste pętle.

Nazwy

Jeśli tworzysz pamiątkowy tatuaż dla kogoś, a chcesz wyświetlić go w widocznym miejscu w palcu tatuaż, za stylizując litery nazwisko osoby. Używać dużej początkowa na wierzchu palca za pomocą prostego zespołu, zwój lub winorośli pętli wokół końca palca lub użyć dwutaśmowej z liter nazwą rozciągniętym, rozmieszczone równomiernie wewnątrz.

Czas znakowania

Okrągłe tatuaże, takie jak tatuaże pierścienia mogą być stosowane do oznaczenia upływ czasu. Dodaj pętlę dla każdej długości upływu czasu, czy to lata spędzone trzeźwy lub lat zaangażowane w związku. Trzymaj każdą pętlę możliwie cienka, aby móc dodać do tatuażu wraz z upływem czasu.

Kwiat Pierścionki

Jeśli chcesz tatuaż dzwonka dla celów czysto dekoracyjnych, za projekt pierścień kwiat tatuaż. Jeden duży bloom na wierzchu palca może być połączony z trzpieniem lub winorośli lub wyboru. Ten dramatyczny i przyciągające wzrok tatuaż z pewnością uzyskać wiele utrzymujące się spojrzeniami.

Zodiac Tatuaże

Symbole zodiaku są idealne do stosowania w górnej części tatuaż palec serdeczny. Po prostu centrum symbol na górze palec i używać wszelkiego rodzaju tatuażem zespołu do łączenia go w miejscu.

Vine lub Ciernie

Dla bardziej subtelny dekoracyjne tatuaż, za pomocą cienkiego winorośli lub okrąg z cierni. Dodaj drobne kwiaty do projektowania dla skomplikowanych szczegółów.

Powtarzając Wzór

Każdy obraz kochasz można skurczył się i powtórzył wokół palca o unikalnej konstrukcji. Multi-kolorowe motyle, inicjały, małe kwiaty, a nawet meksykańskie czaszki cukru wszystko może krążyć palcem na osobiste tatuaż.

Runes

Chcesz się pisze coś tylko dla Ciebie? Rozważ użycie małych run starożytnego alfabetu, aby utworzyć własną osobistą wiadomość. Przestrzeń je równomiernie poufnych dwuzakresowy, aby dokończyć obraz pierścienia.

Rozważania Tatuaż ring

Pierścienie tatuaż są bardzo widoczne i trudne do ukrycia i wyjąć. Poświęć trochę czasu, aby stworzyć projekt dzwonka tatuaż, który przemawia do Ciebie bez względu na to, co jeszcze dzieje się w Twoim życiu. Powstrzymaj się od zdjęć lub nazw, które nie mogą mieć takie samo znaczenie do ciebie jak lata mijają, bo jedno miejsce, będziesz mieć twardy czas unikając oczu, jest twoje ręce.

Wzory tatuaży Samoa

Wzory tatuaży Samoa


Wzory tatuaży mają samoański szczególne znaczenie, a osoba nosząca taki tatuaż pokazuje dumę z kultury narodu Samoa.

Historia Samoa Tatuaże

Tatau to termin Samoa tatuaż, forma sztuki praktykowane w kraju od ponad 2000 lat. Opowiadania i piosenki przekazywane z pokolenia na pokolenie, wskazują, że dwie kobiety z Fidżi przyniósł sztuki tatuażu na Samoa. Przed 1830 roku i nadejście misjonarzy religijnych każdy mężczyzna Samoa otrzymał tatuaż. Misjonarze nauczał ludzi Samoa że został defiling ludzkie ciało i świętokradzkich do okrycia ciała tatuażami. Nie wszystkie Samoans uzgodnione z tych nauk i kontynuował praktykę tradycyjnego tatau.

Proces Samoa Tatuaż

Pierwsze prawdziwe Samoa tatau to bolesny proces, w którym kości lub muszli zanurza się w tuszu i wykorzystywane do głęboko zarysować skórę. Czarny tusz stosowane w Samoa wzorów tatuażu jest wykonana z popiołów spalonych muszli. Ciało jest w plastrach otwarty i atrament wsiąka w głąb rany. Krew jest wymazane i następne głębokie zarysowania jest zadane z tuszem świateł kości lub muszli. Oryginalny tataus pokryte ich połowie plecy w dół na plecach kolana. W większości przypadków nie jest zakończona Tatau w ciągu jednego dnia i potrwa kilka miesięcy. Powolnego procesu pozwala kilku dni leczenia między każdej części tatuaż. W rozpoczynających tylko mężczyzn dostał tatau; Po chwili kobiety otrzymały prostszych, jak również.

Wzory tatuaży Samoa

Oryginalny wzór tatuażu Samoa lub tatuaż ciało pe'a, pokryte samca z jego połowy pleców w dół z tyłu kolana, gdzie byłoby owijają się wokół boków i na przodzie. Każdy tradycyjny wzór pokryte skórą, część nawet genitalia i pośladki, w prostych, geometrycznych kształtach kąty i wszystkie w kolorze czarnym. Mężczyzna wzory tatuaży samoański nie obejmują okrągłe lub zakrzywione linie, ale kobiety mogą. Poniższe schematy mają inną nazwę dla każdej z części korpusu, jak wskazano poniżej:

 • O le Taga Tapulu - Mid i małe z tyłu
 • Aso Fa'aifo - Pośladki i owijanie wokół do pachwiny przed
 • Saemutu - Wokół górnej części uda; więcej tego wzorca jest podana, aby pokazać status społeczny
 • Tasele - Pokrywy krocza
 • Tafumiti - Pokrywy moszny
 • Tafito - Pokrywy penisa
 • Lausae - Uda
 • Umaga - Brzuch i pępek

Prawda Samoa Tatuaż

Prawdziwi tafugas samoański lub artystów tatuażu, nie są łatwe do zdobycia. Tafuga lub Samoa tatuażysta musi być potomkiem innego Tafuga dołączyć do oficjalnego gildię Tafugas. Od otrzymania tatuaż Samoa jest świętym rytuałem, ma sens, tradycja będzie przekazywana z ojca na syna.

Dzisiejsze Samoa Tattoo Designs

Większość Samoans dziś otrzymają jedynie częściowy tatuaż, ewentualnie z tyłu jednego z ich cieląt. Inne wzory samoański mogą obejmować:

 • Ryba
 • Ptaki
 • Zespół wokół ramienia
 • Kwiaty
 • Fale
 • Muszle

Polinezji tatuaż czerpią wiele znaczeń symboli z tatuaże i wzory tatuaży Samoa. Dowiedz się więcej na temat ich kultury poprzez tatuaże.

Tatuaże Wzory dla drzewa

Tatuaże Wzory dla drzewa


Wzory tatuaży dla drzewa można znaleźć w wielu kulturach na całym świecie. Czy chcesz przyjąć charakter, uosabiają cechy danego drzewa lub znaleźć unikalny obraz na drzewie tatuażu życia, istnieje wiele wzorów do wyboru.

Rodzaje Drzewo Tatuaże

Tatuaże drzewa nie muszą spełniać jeden zestaw wytycznych. W rzeczywistości, tego typu tatuaż ma aż tak wiele wzorów, ile jest odmian drzew do wyboru. Decydując się na to, co drzewa wzorce warto rozważyć, trochę czasu, aby pomyśleć o zdjęcia, które chcesz przedstawić.

Drzewo Życia

Tatuaże Wzory dla drzewa

Uważa się, że most między niebem a ziemią, istnieje wiele kultur na całym świecie, które obierają drzewo projektu życia. Okrągły lub owalny kształt, drzewo życia tatuaż można umieścić na dolnej części pleców do uziemienia lub na ramieniu, barku lub ocielić bardziej widocznym miejscu. Wybierz dowolny styl drzewa ogarnąć ten projekt i kultury za nim.

Stark Branże

Wzory tatuaży dla drzewa nie mają urzeczywistniać całe drzewo; czasem oddział działa lepiej. Utwórz prześladuje projekt tatuażu z surowych czarnych i białych oddziałów bez liści lub kwiatów na skórę. Ten wysoce stylizowany wzór tatuażu może być wykorzystywane do tworzenia sztuki, obraz, lub dodać atmosferę do innego tatuażu.

Branże Kwitnienie

Rozważ używanie niektórych oddziałów kwitnienia rozciągające w ramionach i górnej części pleców bardziej delikatny tatuaż. Kwiaty wiśni, kwiaty jabłoni lub jakiekolwiek małe Kwitnące drzewa gałąź może stworzyć kobiecy design z dużym zainteresowaniem.

Pełna Drzewo

Tatuaże Wzory dla drzewa

Jeśli szukasz kawałek pleców, który wykorzystuje pojedynczy projekt, pełne drzewo rozciągający się od podstawy kręgosłupa do łopatek pasuje do tej roli. Rozciągnąć gałęzie drzewa w całej ramionach iw dół szczyty ramion; wzór drzewa ruszy, jak to zrobić, tworząc życie jak obrazek.

Gdzie szukać wzorców dla Tatuaże Drzewo

Bez względu na to, jaki rodzaj drzewa tatuaż Ci zaplanować, upewnijcie się, że większość z samego wzorca. Gałęzie drzewa może być rzadkie lub pełne, gładkie, pokryte liśćmi lub kwitnienia i mogą posiadać inne obrazy wewnątrz pnia lub gałęzi, jak również. Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać najbardziej niepowtarzalnych zdjęć i osobistych wyglądające drzewo na tatuaż.

Natura

Tatuaże Wzory dla drzewa

Czy mieszkasz w lub w pobliżu lasu i mają szczególne poczucie kierunku gatunku drzewa? Jeśli tak, to weź aparat i rozpocząć fotografowanie kilka drzew. Zrób zdjęcia pojedynczych drzew, nakładających się na siebie oddziałów, zbliżeń tułowia; wszystko co ma unikalny i inny wzór. Zabierz swoje ulubione zdjęcia do salonu tatuażu i porozmawiać z artystą o tworzeniu tatuaż drzewo wzór z obrazów. Wynik będzie niepowtarzalny wizerunek to osobista.

Mitologia

Spójrz w mitologii każdej kulturze, a znajdziesz drzew. Duchy drzew, drzewa życia, drzewa i domy Najważniejsze obrazów można znaleźć w kulturach na całym świecie. Od taoistycznej opowieści o drzewie, które wytwarza brzoskwinia raz na tysiąc lat do światowej drzewa nordyckiej, znajdziesz historię, kulturę i symbolikę idealny do tworzenia bazy tatuaż.

Inne składniki Tattoo

Jeśli drzewo jest tylko część projektu, a są jeszcze inne elementy do tatuażu, niech te elementy wykonać pracę dla Ciebie. Motyle na gałęzi drzewa mogą inspirować do spójrz w stronę kwiatów wiśni idealnego kobiecego projektu, podczas pełni księżyca sylwetka może wezwać do surowych gałęzi dębu; bez względu na to, co cię inspiruje, porozmawiaj ze swoim artysty tatuażu, aby uzyskać najlepszy możliwy projekt.

Odbarwiania Twoje drzewo

Większość tatuaże drzewa mają skłonność do realistycznych kolorów i szczegółów. Bez względu na to, gdzie masz swój wzór z drzewa, upewnij się, że przejść przez zabarwienie z artystą, aby uzyskać doskonały wygląd. Nie bój się, aby rozjaśnić lub przyciemnić naturalne kolory bardziej żywe projektowania i wiem, że bez względu na to, gdzie umieścić swoje drzewo wzór, jest to idealne tatuaż dla Ciebie.

Kryształowe Tatuaże

Kryształowe Tatuaże


Jeśli chcesz dodać trochę blichtru i glam do ciała, a następnie zrobić stosując tatuaże kryształowe.

Jakie są kryształowe Tatuaże

Tatuaże kryształowe można dodać trochę (lub dużo) Bling do ciała. Kryształowe tatuaże są rodzajem czasowego tatuażu, który jest bardziej niż akcesoria biżuteria rzeczywistego tatuaż. Z normalnych tatuaże tymczasowe trzeba oczyścić skórę, zwilżyć powierzchnię i nałożyć tatuaż i odczekać kilka chwil przed oderwanie poparcie. To, co pozostaje to projekt, który pęka, obrać i umyć się w ciągu kilku kilku naszych. Tatuaże kryształowe, w przeciwieństwie do tymczasowych tatuaży, to kryształy, które są osadzone na arkuszu naklejek i ułożone we wzór, który można umieścić bezpośrednio na skórę i pobyt umieścić na kilka dni.

Gdzie należy umieścić Kryształowe Tatuaże

Wspaniałą rzeczą jest to, że te tatuaże mogą być wprowadzane do każdego miejsca na ciele. Ostateczna decyzja należy do Ciebie, choć. Punkt tych tatuaży jest dla nich być postrzegane i podziwiany i zwrócić uwagę na użytkownika. Pomyśl o tym, co będziesz sobie przed umieszczeniem kryształowe tatuaże na ciele. Wielkość tatuażu dyktuje również prawidłowe umieszczenie. Mniejsze tatuaże można łatwo umieścić na twarzy, ale o większych rozmiarach mogą znaleźć drogę na inne części ciała, w tym:

 • Łopatki
 • Ramię
 • Skrzynia
 • Zad
 • Udo
 • Pępek

Niektóre wzory tatuaży są do umieszczenia w niektórych częściach ciała, a pępek jest jednym z takich kryształów tatuaż.

Tatuaże Dostępne style

Istnieje wiele wzorów tatuaży dostępnych. Te projekty mogą również są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je umieścić wszędzie tam, gdzie chcesz. Tylko standaryzacja na tego typu tatuaże są te wykonane dla przycisków brzucha. Wzory te są okrągłe w przyrodzie i jedyna różnica jest w ilości kryształów i wielkości konstrukcji.

Tatuaże wykonane z kryształów są w różnych stylach i kolorach, i mogą obejmować:

 • Kiery
 • Diamenty
 • Czaszka i piszczele
 • Całowanie usta
 • Spadające gwiazdy
 • Gwiazdy
 • Zwierzęta z różnych rodzajów z tygrysów i lwów na niedźwiedzie i ptaki
 • Motyle
 • Lady błędy
 • Rozpylanie fontanny
 • Nazwiska i inne słowa
 • Anioły
 • i wiele więcej ...

Kryształowe Tatuaże
Dragonfly

Kryształowe Tatuaże
Gwiazda

Kryształowe Tatuaże
Diament

Kryształowe Tatuaże
Gwiazda

Kryształowe Tatuaże
Wirować

Kryształowe Tatuaże
Świeca

Bez względu na to, co chcesz, można bardzo dużo znaleźć to wykonane z kryształów.

Gdzie kupić

Tatuaż które są wykonane z kryształów prowadzi przez wiele sprzedawców, zarówno w Internecie i wyłączenia. Cennik dla tatuaże różnią, jak również, ale są zazwyczaj bardzo niskie, nawet dla wyższych tych końcowych.

Kryształowe Tatuaże na ciele: Strona zawiera bardzo dużą ilość wzorów do wyboru, jak to jest jej głównym przedmiotem działalności. Specjalizuje się w kryształy Swarovskiego, które są bardzo wysokiej jakości. Jesteś w stanie korzystać z tych wzorów, jak jest lub można skorzystać z indywidualnych kryształów jako akcenty nadwozia. "Można nawet korzystać z tych kryształów, aby dodać trochę bling do telefonu komórkowego, iPoda lub cokolwiek chcesz. Oni nosić tatuaże, które są wykonane z plastiku, za które są tańsze, niektóre nawet zawierają brokat.

Loven Lekkie Gems: Ci faceci mają bardziej ograniczony wybór niż w innych miejscach, ale z przyzwoitych cenach. Niosą ładny wybór Swarovski tatuaże, jak również inne marki z zestawem cenie 3,99 dolarów. Oferują one również hurtowej ceny oraz bezpłatny gem tatuaże przy zakupie 10.

Wywóz Picasso: Istnieje sporo tatuaży dostępne od eksportu Picasso. Mają duży wybór stylów, od motyli, aniołów i komet z kwiatami, wzory pism i horoskop. Wiele z ich kryształów są również wielobarwne do tego trochę więcej blasku.

Serce i Miłość Tatuaże

Serce i Miłość Tatuaże


Serce i miłość tatuaże oferują tak wiele sposobów by powiedzieć "kocham cię". Kim chcesz powiedzieć?

Wszystko dla miłości

Miłość wisi w powietrzu; miłość jest jak tlen; Wszystko czego potrzebujesz to miłość. Rozpoznawać wszelkie tych tekstach? Miłość jest potężna popularny temat. Można nawet powiedzieć, miłość sprawia, że ​​świat się kręci. Alright, wystarczająco kiepskie linie. Przejdźmy do rzeczy.

Jest z pewnością nie brakuje sposobów wyrażania swoich uczuć z serca i miłości tatuaże. Wystarczy wziąć pod uwagę wiele rodzajów miłości nie są, i będziesz szybko zrozumieć, dlaczego.

Cztery główne rodzaje miłości są:

Serce i Miłość Tatuaże

 • Agape: Znany również jako bezwarunkową miłość, to jest miłość, że żołnierze, gdy inne rodzaje miłości zrezygnować.
 • Filon: Ta miłość jest wykonana z przetargu miłości. To może być wyrażona wobec przyjaciół, członków rodziny i znaczących innych.
 • Storge: Miłość ta obejmuje proste gesty sympatii. Całowanie, trzymając się za ręce i przytulanie są wszystkie oznaki storge.
 • Eros: To jest miłość, która wyraża i realizuje swoje fizyczne / pragnienia seksualne.

Są to najprostsze formy miłości, a gdy wszystkie cztery są połączone wynik jest doskonała miłość, rodzaj mocne trwałe partnerstwa są wykonane. Jednak wszyscy wiemy, że czystość jest trudne do utrzymania. Brak jednego rodzaju miłości czasami, ale nie zawsze, powoduje zaburzenia równowagi, która prowadzi do takich rzeczy jak egoistycznej miłości i zazdrosnej miłości. Takie są rzeczy, że wiele piosenek i tatuaże są wykonane.

Inspiracją do serca i miłości Tatuaże

Więc, co to za miłość jesteś tęsknota wyrazić z jakąś sztuką ciała?

Romantyczna miłość

Ten jest prawie zbyt łatwe. Romantyczne wzory miłość tatuaż to:

Serce i Miłość Tatuaże

 • Czerwone serca: Po tym wszystkim, czerwony to kolor miłości.
 • Purpurowe serca: Fioletowy to kolor pasji.
 • Serca i czerwone róże: Czysty romans, dla dzieci.
 • Serce przebite strzałą: Sygnalizuje byłeś dokładnie miłość uderzył.
 • Aniołki: To może trochę tandetne, ale Kupidyn był cherubic patrząc rzymskiego boga miłości.
 • Eros: To jest wersja greckiego boga miłości. Eros jest przedstawiony jako młody człowiek ze skrzydłami.
 • Tęcza serca: To jest często używany jako symbol miłości gejowskiej.

Zdradzona Miłość

Serce i Miłość Tatuaże

Klasyczne wzory tatuaży miłości poszło nie tak to:

 • Złamane serca: Jest to tradycyjna konstrukcja pęknięty-dół-Centrum
 • Shattered serca: Obraz serca biegną przez setki maleńkich rozpada.
 • Serca płacząc: Oczywiste
 • Krwawienie serca: To jest czasami w połączeniu z motywem serca złamane.
 • Nożem w serce: serce przebite sztyletem lub mieczem
 • Czarne serca: symbol martwego miłości

Rodzinna miłość

Wyrażenia bez miłości romantycznej, takie jak między rodzicami i dziećmi, rodzeństwem, itp, to:

 • Serce odbędzie się w dłoni dwóch rąk
 • Serce z "Mama", "tata" lub imię dziecka napisane w poprzek
 • Serce z białej róży, a może czyjeś nazwisko

Patriotyzm Miłość

Wyraź swoją miłość do swojego kraju lub dziedzictwa z:

 • Serca Flag: Ten zawiera wzór wybranego flagi w ramach podstawowej projekt.
 • Serce i orzeł: To jest bardzo amerykański projekt.
 • I serce ...: Ty wypełnić puste.

Miłość Wiary

Religijne wzory tat, które wyrażają miłość i oddanie to:

 • Najświętszego Serca tatuaże
 • Niepokalane Serce tatuaże
 • Kombinacja i serce krzyż tatuaże

Inne Miłość Tatuaże

Serce i Miłość Tatuaże

Symbole Kanji

Jeśli nie odkryli jeszcze Kanji, to naprawdę powinien to sprawdzić. Symbole są piękne i można z nich korzystać, aby wyrazić swoje uczucia, ale nie będzie naprawdę być ich reklamy, chyba że ktoś naprawdę rozumie znaczenie słowa symbol.A ostrożności: Upewnij się, że wybrany został prawidłowy symbol i kontrolę krzyżową To przeciwko innych źródeł. Niewielkie różnice pomiędzy projektami może zmienić cały sens swojego tatuażu.

Celtic

 • Claddaghs mieszanka miłości, przyjaźni i lojalności.
 • Celtic serca węzeł symbolizuje niekończącą się miłość.

Opowiedz nam o swojej miłości Tattoo

Czy masz specjalne serce i miłość tatuaż z własną rękę? Zaznacz pole komentarz, aby poinformować nas o niej.

Bliźnięta projekt tatuażu

Bliźnięta projekt tatuażu


Jeśli jesteś Gemini, są szanse, że jesteś dowcipny i zabawa na około. Dlaczego nie pokazać swoje osobowość kochający zabawę każdemu, że widzi cię z Gemini tatuaż? Wzory dla tego znaku mogą obejmować szeroką gamę obrazów, z glifów Gemini do bardziej subtelnych obrazów idealny do włączenia do innych wzorów tatuaż.

Aranżacje dla Gemini Tatuaże

Jak zodiak symbol tatuaż Gemini Gemini może być przedstawiony w wielu różnych sposobów.

Bliźnięta projekt tatuażu

Standardowy Glyph

Glif z Gemini symbol przypomina rzymską II. Twój tatuaż może być tak proste, jak to umieszczenie podstawowej symbol dowolnym miejscu na ciele, czy można upiększyć glif z dodatkowym obrazów jak kwiatów, winorośli, gwiazd i wiele innych.

Bliźnięta projekt tatuażu

Bliźnięta

Zrobione bardziej dosłownie, Gemini tatuaż może przedstawiać podwójny obraz lub bliźniaki. Dwa pomysły obrazu to lustrzanymi odbiciami twarze po obu stronach wazonie, dwoma skrzydłami, lub dowolnego obrazu z dwóch połówek. W rzeczywistości, wiele osób uważa, że ​​obraz motyla, z jego symetryczne skrzydła, może również reprezentować Bliźnięta.

Kolor Pomarańczowy

Pomarańczowy kolor jest związany z Gemini. Można rozważyć kolorowania glifów w kolorze pomarańczowym lub w tym koloru pomarańczowego w większej tatuaż jak jeden z bliźniaków.

Lily of the Valley

Bliźnięta projekt tatuażu

Kwiat związane z Gemini jest konwalii. Dołącz ten kwiat w jakiejkolwiek projektowania tatuażu włączyć jakąś Gemini symbolikę.

Szmaragdy

Kamieni Emerald są również związane ze znakiem Bliźniąt. Dołącz małe szmaragdy wewnątrz innego projektu tatuażu, aby reprezentować obecność Gemini.

Słowo Bliźnięta

Wiele tatuaże Gemini wykonane są w całości z napisem "Gemini" napisane w skrypcie, i otoczony tatuażem obrazów konwalii. Postawić własny skręcają na tym wzorem przez tkania listy do innego elementu symbolu lub tworząc własną czcionkę.

Powietrze

Gemini jest związany z elementem powietrza. Choć nie jest to łatwe tatuaż obraz powietrzu, gięcie obraz kwiat lub trawy wskazania wdmuchiwane przez wiatr jest jeden sposób, aby włączyć kolejny dotyk Gemini symboliki wewnątrz innego tatuażu.

Umieszczenie Gemini Tattoo

Ustalenie, gdzie umieścić swój tatuaż zaczyna się od wyboru projektu. Podczas części ciała związane z Gemini to ramię i łopatkę, tatuaż tworzenie może być umieszczony w dowolnym miejscu. W zależności od projektu, można rozważyć:

 • Umieszczenie małych symboli lub glify na nadgarstku
 • Umieszczanie symboli lub glifów za uchem
 • Umieszczenie projektów jak bliźniaki, skrzydła, motyli i innych symetrycznych obrazów w środku dolnej części pleców lub między łopatkami.
 • Dzielenie dwuosobowy projekt między przedramiona dwóch osób do tatuażu danej pary
 • Obejmujący wzór do dużego tyłu, rękaw lub pełny ciało tatuażu

Pokaż swoje Gemini Pride

Gemini wzory tatuaży oferują doskonały sposób, aby podsumować swoją osobowość na małej przestrzeni. Podczas pewnego dnia może pragnienie, że wybrał inny styl tatuaż, który jest zawsze możliwość ,, przynajmniej jest to jeden z aspektów twojej istoty, które nigdy się nie zmieni. Mając nazwę kochanka wytatuowane na ciele, na przykład, jest z pewnym ryzykiem, ale jeśli jesteś dziś Gemini, fakt ten nie zmienia się w ciągu dziesięciu czy dwudziestu lat. Twój znaki tatuaż będą właściwe.

Górne Powrót Tatuaże

Górne Powrót Tatuaże


Górnej części pleców tatuaże widoczne są w różnych rozmiarach i stylach. Ten obszar ciała stosuje się często dla większych kawałków techniki ciała. Górnej części pleców oferuje większą płaską powierzchnię płótna skóry, która pozwala miejsce na jeden duży tatuaż lub kilka mniejszych.

Wings 'n' Restauracje

Górne Powrót Tatuaże
Rzeczy darn mają skrzydła!

Obszar łopatka z górnej części pleców jest popularnym miejscem na kilka skrzydeł nasycone tuszem. Istnieje kilka rodzajów skrzydeł, które możesz chcieć rozważyć na skrzydło tatuaż.

 • Angel Wings
 • Skrzydła nietoperza
 • Skrzydła Gargulec
 • Wings Fairy

Obszar na ramię jest również dobre miejsce na skrzydlaty stwór tatuaż. Niektórzy ludzie lubią mieć swoje anioła stróża stałe inked spojrzeć przez ramię. Motyle są bardzo popularne tematy do górnej sztuki tyłu ciała, jak również.

Asian Inspiracja

Górne Powrót Tatuaże
Górnej części pleców Kanji

Górnej części pleców nadaje się również do Azji tematycznych, takich jak tatuaże chińskie pismo, smoki lub tatuaże Yin Yang. Duże kolorowe tatuaże Koi również doskonale nadają się do górnej części pleców miejsca. Delikatne azjatyckie kwiaty, takie jak rzadkim lotus i elegancki kwiat wiśni mogą być dodawane do tych tematów, gdy pożądane jest kobiecy dotyk. Smoki i kwiatowe motywy mogą również nadal w dół pleców lub ramion dla większych tatuaży azjatyckich.

Cała Miłość Lotta "

Górne Powrót Tatuaże
Irlandzki Claddagh Symbol

Duży obszar górnej części pleców jest często lokalizacja dla hołdzie wielkiej miłości w czyimś życiu. Jest to często miejsce nosicielem tatuaż wybiera do portretu lub pamiątkowej tatuaż. Nadaje się również do dużych kolorowych serc i banery wystarczająco duży, aby napisać całą miłosny poemat. Imię ukochanej osoby może również pojawić się z symbolu religijnego, takie jak krzyż lub gołębia.

Tradycyjne wzory tatuaży

Tradycyjne tatuaże, takie jak czaszki i skrzyżowane piszczele, hawajskich lub morskich tematów, pin up girls i tematów religijnych wszystkim wspaniałe projekty dla górnej części pleców tatuaże, jak również. Tradycyjne motywy również dobrze nadają się do kontynuowane do większego powrotem kawałek jeśli planujesz rozwinąć swój tatuaż w przyszłości.

Dbanie o Górny Back Tattoo

Bez względu na to, co projekt wybrać dla swojej górnej części pleców tatuaż, trzeba będzie ją chronić. Górnej części pleców jest obszar, który otrzymuje dużo tarcia od odzieży i włosów. Musisz go bandaż, gdy masz do noszenia ubrań. Twoje tatuażysta daje szczegółowe instrukcje opieki dla zaradczych. Kilka podstawowych kroków, które można podjąć, aby dbać o tatuaż to:

Górne Powrót Tatuaże
Chroń swój tatuaż

 • Myć ręce przed dotknięciem nowy tatuaż.
 • Przemyć tatuaż z antybakteryjnymi mydła do trzech razy dziennie.
 • Pozwól, aby tatuaż powietrze tak często, jak to możliwe.
 • Zastosuj i maści antybakteryjne do mycia tatuaż po każdym
 • Wymień swój tatuaż bandaż często

Gdy twój tatuaż jest uzdrowiony, chronić je przed szkodliwymi promieniami słonecznymi z filtrem przeciwsłonecznym. Użyj jednego, który ma współczynnik SPF i 30 lub powyżej. Słońce zgaśnie swoje prace, więc nawet jeśli używasz ochrony przeciwsłonecznej może chcesz na pokrycie tatuaże na górnej części pleców ekspozycji limitu słonecznym.

Anioł Tatuaże

Anioł Tatuaże


Anioł tatuaże pomóc zawiera duchowe i religijne, choć nie wszystkie tatuaże anioły są takie same. Wybierz z czujnym aniołów stróżów, ślicznych aniołków, groźny upadłych aniołów i więcej. Przed wytatuować sobie z aniołem, jednak należy pamiętać, debaty i historii wokół tatuaży w kręgach religijnych.

Rodzaje Anioł Tatuaże

Anioły są w różnych kształtach i rozmiarach, co oznacza różne wiadomości lub przekonań.

Aniołów Stróżów

Aniołowie stróże są uważane za obrońcami ludzkości w czasach kryzysu i są bardzo popularne wzory tatuaży. Dość często, aniołowie stróże są na zdjęciu trzyma lub stojącej tuż za dzieci w czujnym pozie.

Aniołowie stróże może być również przedstawiony:

 • W pełnej zorientowali obrazu z ramionami
 • O określonym kolorze halo wokół nich; niektórzy uważają, że ich osobiste anioł stróż jest związane z kolorem

Anioł Tatuaże

Archaniołowie

Archaniołowie są royalty wszystkich aniołów i uznał najbliżej Boga w porządku niebiańskiego. Nie archanioł jest bardziej znany niż Boga wojownika, Michael. Michael Uważa się, że prowadził walkę z Lucyferem w wielkiej rebelii, rzucając go z nieba samego. Michael jest zwykle przedstawiany w zbroi, posiadający duży miecz, ze skrzydłami z przetoczyła się w gotowości.

Inne sposoby przedstawiają archanioła mogą obejmować:

 • Obraz anioła w ruchu, poruszając się do przodu w celu ochrony lub obrony
 • Jako potężny anioł, mocno umięśniony i silny

Anioł Tatuaże

Amorki

Amorki są zwiastunami miłości, o czym świadczy Amora i jego łuk i strzały. Amor strzela jego strzałę w sercach niczego ludzi, powodując ich natychmiast zakochują się w sobie; te tatuaże anioł zazwyczaj towarzyszy strzałę w serce też.

Wzory do rozważenia mogą obejmować:

 • Dodawanie nazwy ukochanej do tatuażu Cupid personalizacji kawałek
 • Słynne obrazy renesansowe opisująca Raphael aniołków

Anioł Tatuaże

Upadłe anioły

Upadłe anioły są symbolem epickiej bitwie pomiędzy Bogiem a Lucyferem, symbolizujące upadek z Grace. Gdy Lucyfer i jego armia zbuntowanych aniołów zostali pokonani i wyrzucony z nieba, że ​​mówiło się, że wpadł w ognistym wnętrzu ziemi, gdzie uważa się, że są one mieszkają dziś w popularnej Judeo / teizmu chrześcijańskiego.

Typowy upadły anioł tatuaż może obejmować:

 • Nieco groźnie patrząc anioł z mieczem w krwawej swojej strony.
 • Torn lub ranne skrzydła
 • Rogi
 • Ciemniejsze, cięższe tusz do projektu wydają się bardziej przeczucie

Anioł Tatuaże

Symbole Związany z Aniołami

Anioły może oznaczać wiele rzeczy w ekspresji artystycznej, z religijnego oddania do osobistej wypowiedzi o życiu. Dodawanie innych elementów do tych tatuaży można je zindywidualizować i jasno wyrazić znaczenie tatuażu.

Symbole, które często pojawiają się w projektach Anioł tatuaż to:

 • Harfy
 • Trąbki
 • Skrzypce
 • Gołębie
 • Miecze
 • Różdżki

Dodanie tych symboli może wyjaśnić wiadomość anioła. Instrumenty muzyczne symbolizują komunikację wiadomości i piękna. Gołębie wyrazi spokój i łagodność, a miecz wskazują ochrony lub wojownika. Różdżki to symbol mistycyzmu i zmian.

Anioł Tatuaże

Opcje umieszczania

Ramię jest popularnym miejscem dla mężczyzn i kobiet, aby uzyskać tatuaż anioła; jest to szczególnie prawdziwe Aniołów Stróżów. Wiele osób ma także skrzydła anioła wytatuowane na ich łopatkami. Inne obszary, że aniołowie są często wytatuowane m.in.

 • Anioł pomniki na klatce piersiowej, w pobliżu centrum
 • Duże i ozdobne tatuaże na klatce piersiowej lub pleców
 • Małe anioły na nogi, nadgarstka lub kostki

Anioł Tatuaże

Duchowe Znaczenie

Anioł tatuaże posiadają dużą ilość duchowego i religijnego znaczenia.

 • Wspomina aniołów znajdują się w całym tekstów trzech największych religii świata: chrześcijaństwa, judaizmu i islamu.
 • W całej historii, anioły zostały przedstawione jako posłańcy i żołnierzy Boga, dostarczając słowa i wypełnia swe kary na ludzkość.
 • Zaprezentowali również jako obrońcy ludzkości i zwiastunów miłości.
 • W istocie, aniołowie są postrzegane jako gatunku łączących między niebem a ziemią.

Anioł tatuaże są uważane odzwierciedlają osobistą relację noszącego z Bogiem, więc wybierz swój projekt z opieki. Przy odrobinie planowania można stworzyć zdjęcie, które będzie ucieleśnieniem tej relacji na Twoim ciele.


Anioł Tatuaże

Tribal Angel Wings


Anioł Tatuaże
Michała Archanioła

Anioł Tatuaże
Christian Composite

Anioł Tatuaże
Serene Harfistka

Grape Vine Tatuaże

Grape Vine Tatuaże


Tatuaże winogron winorośli cieszą odwieczny popularność, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego? Istnieje rzeczywiście wiele powodów, ta konstrukcja wytrzymała próbę czasu. Przyjdź sprawdzić kilka.

Allure of winogron Tatuaże

Dlaczego winorośle tatuaże nadal popularne po tylu latach? Może dlatego, że mogą one przekazać tak wiele idei i znaczeń.

Mnóstwo

Winorośli zawsze były związane z obfitości życia, jest znakiem obfitości. Rozważmy reprezentacje rzymskiego boga Bachusa, greckiego odpowiednika lub jego Dionizego. Liczby te rzadko są postrzegane bez towarzyszących ich koron winorośli winogron, kubki przepełnione dużą ilością wina i winogron tylko czekają, aby więcej. W pewnym sensie, winogron winorośli są symbolem celebracji życia.

Wolność

Jako przedmiot, winogron tatuaże winorośli oferują duży stopień swobody zarówno do miłośników tat i artystów, którzy tusz projekty. Sztuki ciała winogron winorośli działa na praktycznie każdej części ciała zależy Ci, aby go nosić. Vine praca może być wdziękiem nanoszone na szyi na kołnierzu, ale może równie dobrze wiatr drogę swój nogę od kostki do uda. Bransoletka liści i małych winogron klastrów wyglądałaby równie wspaniałe na nadgarstku mężczyzny lub kobiety.

Winorośli również pracować jako większe kawałki tatuażu. Łatwo jest wypełnić pełny projekt rękaw lub nawet większą pleców lub klatki piersiowej mural pracując w kilku kompatybilnych elementów.

Odrodzenie

Winorośli cieszyć się najpotężniejszym symbolikę jako znak odrodzenia i / lub nowych początków. Pomyśl o tym: co roku na wiosnę, nowe zielone pędy wyrastają wzdłuż sękate, skręconych starych gałęzi. To jak życie wyrastającą od śmierci. Winorośli są rośliny świecie wersja Phoenix wzrasta z własnej ashes.When spojrzeć z tym aspektem, tat winorośl jest projekt, który z tobą wieku wdziękiem.

Możliwości kolorystyczne

Grape Vine Tatuaże

Chociaż może początkowo wyobrazić projekt winorośl jako ściśle purpurowe i zielone przedsięwzięcia, myślę o wielu odmian winogron istnieją. Od jasnozielonym poprzez odcienie czerwieni do najgłębszego niebiesko-fioletowe, winogrona faktycznie mają szeroką gamę kolorów. Istnieje również wiele możliwości do cieniowania w winorośli i liści. Naprawdę utalentowany artysta może stworzyć arcydzieło, które budzi się do życia na własnym ciele.

Kompatybilne Tattoo Designs

Przez siebie, tats winorośli winogron są piękne, ale wciąż może użyć nieco powiększona o odsetki, aby utrzymać projekt z coraz monotonne. Na szczęście, praca winorośli jest kompatybilny z wieloma gatunkami tatuażu.

Można rozważyć:

 • Motyle: pojedyncze kolorowych motyli może naprawdę wyruszył swój projekt.
 • Ważki: Ważki wydają się zawsze dodać egzotyczny smak wzorów tatuaż. Są wspaniałe oglądać w locie, ale niewielu z nas kiedykolwiek studiować je z bliska. Jeszcze jeden powód, aby dodać jeden lub dwa do tat winogron winorośli na więcej wymiarów.
 • Biedronki: Dlaczego nie dodać kilka z tych dobrych symboli szczęścia do swoich obfitych winorośli? Konstrukcja jak to składa się na niezwykle pozytywnemu tatuaż. Jeśli wierzysz w talizmany, to ciało sztuki z pewnością może zwiastować dobre rzeczy.
 • Tribal: Wiele popularnych wzory tatuaży są odtworzone w stylu tribal. W tym przypadku, twoja sztuka będzie koncentrować się głównie na tych splecionych gałęzi, a mniej na owoców i liści, choć może chcesz oddać jeden klaster winogron w centrum swojej wet.
 • Christian tatuaże: owoce winorośli jest często interpretowana jako krwi Chrystusa w chrześcijańskiej symboliki. Możesz zdecydować się na powrót swoje winogrona z kielicha lub krzyża jako wyraz przekonań.
 • Celtic tatuaże: Tak jak z plemiennych wzorów, tatuażysta doświadczenie w tworzeniu Celtic węzeł wzorów może stworzyć zestaw winogron i winorośli węzłów pracy dla tatuaż.

Zobacz Grape Vine tatuaże

Istnieje wiele miejsc, aby zebrać inspirację dla własnych wzorów tatuaż. Rozważmy tatuaże i wzory na następujących stronach internetowych oraz w jaki sposób można je wykorzystać do tworzenia oryginalnych dzieł sztuki na własny tuszu ciała.

 • Tatuaż Johnny.com
 • TattooJoy.com

Wilk Tatuaże

Wilk Tatuaże


Wiele tatuaże inspirowane są naturą i naturalnymi tematów. Kwiaty, owady i zwierzęta są wszystkie popularne typy tats widziałem na obu mężczyzn i kobiet. Niektóre tatuaże zwierząt, które są szczególnie popularne są tatuaże wilk.

Początki firmy Wolf Tatuaże

Wilk Tatuaże

Wilk tatuaże, podobnie jak inne wzory tatuaży, są noszone powodu. Właściciel tatuaż może cieszyć wygląd zaciętej wilka, lub zidentyfikować w jakiś sposób z mistycznych właściwości przypisanych do wilków.

Indiańska Wilk Tradycje

Wiele rdzennych Amerykanów wybrać, aby wilk, bo wilki tatuaże są niezwykle ważne w ich mitologii. Wilki są postrzegane jako nauczyciele lub pionierami, a także może symbolizować przodków lub innych przewodników duchowych. Różne rodzaje wilków świadczą o różnych klanów i plemion indiańskich, a także powszechnie używane jako totemy.

Symbolika wilkami - Indianie

Oto kilka różnych znaczeń przypisanych do wizerunku wilka (co niektórzy wierzą są przesyłane do użytkownika z tat wilka):

 • poświęcony
 • wierny
 • nieustraszony
 • inteligentny
 • Rodzina (paczka) zorientowane
 • dostosowane do środowiska naturalnego

W astronomii i astrologii, wilk jest reprezentowana w gwiazdy przez konstelacji zwanej Dog, czy Syriusza, w Pleaides. To był również uważany za pochodzenie "Starożytnych" przez kilku plemion indiańskich.

Wilk symbole w innych kulturach

Niektóre mitologii celtyckiej przedstawia słońce pożarcie przez wilka (przyczyna nocy). W mitologii nordyckiej, wilk jest święty obraz boga Odyna, który był ojcem wszystkich innych bogów. Rzymianie czcili również wilka, bo to stworzenie było święte dla boga Apolla, a także jest wyposażony w micie Romulusa i Remusa.

Pierwsze swoje Wolf-Inspired Tattoo

Jak w przypadku każdego tatuażu, masz możliwość zaprojektowania własnego wilka tat lub wybierając tatuaż wilk z motywami flash. Ponieważ wiele osób wybiera się Wilk podpisał na ciele z powodów duchowych i kulturowych, projektowania własnych wersji może działać najlepiej. Twoje tatuażysta będzie zadowolony, aby usiąść z wami i narysować własny tat - ale to często dobry pomysł, aby przynieść zdjęcia z tego, co chcesz, aby wilk wyglądać.

Tatuaże zwierząt może odbywać się w kilku różnych stylach - od stylizowanej linii rysunku do realistycznego "portret" wilka skopiowany z fotografii. W zależności od stylu swojego wilka, można również wybrać, czy chcesz mieć tat kolorze, lub wolą prostsze wygląd czarny i szary.

Gdzie umieścić swoje Wilk Tat

Gdzie masz swoje wilk tatuaż umieszczone na ciele to kwestia osobistych preferencji, ale wielu wydaje się, że z tyłu lub na ramię są dobre tereny do tego rodzaju pracy. Wilk tats mogą być bardzo szczegółowe, a ten poziom precyzji tatuażu może potrwać kilka sesji do zakończenia.

Wilk Tatuaże

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety lubią tatuaże wilków, ze względu na ich piękno, mistyki i duchowego znaczenia, i ten styl tatuaż przekracza kultur i grup wiekowych.

Wojskowe Tatuaże

Wojskowe Tatuaże


Tradycja tatuaże wojskowych sięgają do wojny domowej, z żołnierzami, zarówno w Unii i Konfederacji stronach często coraz tatuaże zaznaczyć swoją lojalność dla sprawy. Od 1800 roku, każda wojna zainspirowała swoje tatuaże, od hasłami przeciwko wrogom do dużych amerykańskich flag. Dziś, każdy oddział wojska ma swoje zasady i przepisy o jakie tatuaże wojskowych, a także treści i umieszczanie na innych tatuaże noszone przez użytkowników serwisu.

Tatuaże w Modern Military

Tatuaże wojskowe stały się ważną częścią tradycji służby wojskowej. Jeśli obecnie w służbie i rozważają tatuaż, upewnij się, aby poznać i przestrzegać przepisów twojego wojskowego oddziału.

US Army

Wojskowe Tatuaże

Armii Stanów Zjednoczonych w ostatnim czasie zmiany zasad na tatuaże i inne modyfikacje ciała. Wcześniej każdy tatuaż na ręce lub szyi będzie zabronione, ale teraz te tatuaże są dozwolone. Brak tatuaże twarzy są dozwolone, ale widoczne tatuaże na innych częściach ciała mogą teraz tak długo, jak są one smaczne i nie są "ekstremistyczne, nieprzyzwoite, rasistowskie lub seksistowski".

Popularne tatuaże armii to:

 • Kamuflaż: Kamuflaż robi wielkie połowę lub pełną tatuaż rękaw, ale ze względu na przepisy, będziesz musiał poczekać, aż będziesz się zanim będzie można mieć to rozległe tatuaż.
 • Czerwony beret: czerwony beret noszony jest przez członków Wydziału Airborne. Będziesz często zobaczyć ten beret Zastosowano czaszką. Jest to w zasadzie symboliczny fakt, że Wydział Airborne jest zawsze gotowy do szybkiego wdrożenia, a ponieważ zwykle oznacza zrzucenie na obszary aktywnej walki, śmierć jest nieodłącznym towarzyszem.
 • Zielone berety: zielony beret należy do jednostek specjalnych sił. To się często w połączeniu z czaszkami i skrzydeł.
 • Zbiorniki: Często używane w pracy członków Armii Krajowej, zbiorniki są zbudowane tak, aby chronić i przewrócić każdej powierzchni. Tatuaż zbiornika pokazuje swoją skłonność do zrobić to samo.
 • Krzyż pola: Pole tatuaż krzyż służy do wywiązania się z upadłą Żołnierza. Przedstawia kask i buty z karabinem.

US Navy

Wojskowe Tatuaże

US Navy pozwala tatuaże różnych typów, ale są pewne granice. Nie mogą być widoczne tatuaże na głowie i twarzy, i muszą być pokryte, gdy jednolite marynarki noszone. Nie może być żadnych tatuaży, które są seksistowskie, rasistowskie lub obraźliwe.

Tatuaże Navy często obejmują:

 • Granatowy godło: Ten projekt składa się z orła trzymając kotwicę i flagę, otoczony złotych ogniw łańcucha. Kolejny pierścień głosi "United States Navy" na niebieskim tle, a składa się na liny warstwę zewnętrzną. Technicznie musisz mieć pozwolenie Navy do użycia tej godło dokładnie tak, jak jest, więc członkowie serwisowe zazwyczaj zdecydować się dostosować projekt.
 • Kotwice: Ten wzór tatuażu jest bardzo popularny od wieków z Marynarki Wojennej, a także innych żeglarzy i osób prywatnych, którzy czują pokrewieństwo z morza.
 • Żeglarskie zodiaku: morskie gwiazdy lub kompasu róża, pomaga żeglarzom prowadzące do domu i od dawna popularne tatuaż dla miłośników morskich.

Wojska lotnicze

Polityka tatuaż Air Force, który można pobrać w postaci pliku PDF, które są tatuaże zabrania obsceniczne lub obraźliwe lub które są widoczne, gdy członkiem usługa jest w mundurze. Dodatkowo, Air Force ogranicza tatuaże, które obejmują więcej niż 25 procent ciała.

Wojskowe Tatuaże

Tatuaże popularne Air Force to:

 • Wings: Skrzydełka są rodzajem tatuaży najczęściej związane z tym działem służby. Piloci często łączą swoje skrzydła z logo Air Force.
 • Dysze: Dysze Fighter to kolejny popularny motyw z Sił Powietrznych, często przedstawiany z płomieniami włączonych do projektu.
 • Air Force logo: To jest gwiazda na tle taśmy. Konstrukcja jest często wzbogacony o orły, flagi i innych symboli patriotycznych.

Marines

Polityka tatuaż Marine nie pozwalają tatuaże na głowie, rękach, szyi lub innych części ciała, które jest widoczne, gdy Marine jest w mundurze i tatuaże rękaw są uznawane za nadmierne. Aktualne marines, którzy mają tatuaże, które naruszają ograniczenia te mogą być dozwolone, aby ich tatuaże; jednak te tatuaże mogą zapobiec Marines z postępu profesjonalnie i zapobiec ich jest w stanie ponownie zaciągnąć.

Popularne tatuaż wzory morskie obejmują:

Wojskowe Tatuaże

 • Buldogi: Buldogi są ​​nieoficjalne maskotki Marines.
 • Crash, Ogień i Ratownictwa: Członkowie tej jednostki Marines są bardzo dumni z ich usług, więc ten herb jest bardzo popularny wzór tatuażu. Wygląd zmienia się, ale emblemat przypomina krzyż maltański i ma słowa indywidualnie nasycone tuszem na zachód, północ i na wschód kompas punktów tarczy. Orzeł i kula są zwykle częścią projektu.
 • USMC: Wiele Marines wybrać klasyczne Stare angielskie litery z "USMC" jako podstawę tatuaż. To podstawowy projekt jest często wzmocnione przez flagą lub baner.

Coast Guard

Coast Guard aktualizacja polityki tatuaż w końcu 2009 roku, aby umożliwić tatuaży pokrywających ponad 25 procent ciała, ale państwa serwisowego kołnierzyk koszuli musi ukrywać jakieś tatuaże na szyi. Polityka ta umożliwia jeden tatuaż dzwonka na każdej ręce i stałego tatuaże eyeliner dla kobiet użytkowników serwisu. Możesz zobaczyć na oficjalnej polityki Coast Guard tatuażu pobierając plik PDF.

Popularne wzory tatuaży Coast Guard zawierać:

Wojskowe Tatuaże

 • USCG Emblem: oficjalnym godłem jest najpopularniejszym projektowania tatuażu noszone przez Coasties. Centrum projektu jest flaga odznaka w kształcie, otoczony dysku, który mówi "United States Coast Guard". Ten projekt jest wzorowany na pary skrzyżowane. kotwice.
 • Gun łodzie: łodzie Gun są często związane z Coast Guard, sprawia, że ten wybór projektu naturalne tatuaż dla członków.
 • Frezy: Frezy są małe żaglowce stylu wykorzystywane przez straż wybrzeża, co czyni je idealnym ostrości tatuaż.
 • Śmigłowce: helikopter z godłem straży przybrzeżnej na nim może być potężnym tatuaż ratunek.
 • Preservers życia: ratownicze mogą być również postrzegane jako tatuaż stylu ratownictwa popularnej wśród Coasties.

Ogólne Wojskowy Tat wzory

Podczas gdy niektóre tatuaże są związane z jednym oddziałem wojska, te projekty mogą być noszone z dumą przez osoby z doświadczeniem wojskowym.

 • Nieśmiertelniki: Ten wzór tatuażu nadaje się do innych gałęzi służby, choć armia wydaje się być najbardziej związane z nim. Niektórzy żołnierze, szczególnie te, które są rozmieszczone w gorących punktów, decyduje się na informacje z ich nieśmiertelniki stałe tuszem. W ten sposób, nie jest to łatwy sposób, aby szybko identyfikować się powinno ich tagi zostać utracone.
 • Malta przekroczyć: Symbol ten jest związany z Sovereign Zakonu Maltańskiego i jest zazwyczaj noszone przez lekarzy i innych wojskowych personelu szpitala we wszystkich gałęzi służby.

Rozważmy Military Tattoo Ostrożnie

Choć może chcesz pokazać swoją dumę ze swojej służby wojskowej z tatuażem wojskowej, zastanów się, zanim pojawi się jeden, jeśli są jeszcze w mundurze. Regulamin może ulec zmianie w dowolnym czasie, a istniejące tatuaże nie mogą być nabyte w. Po opuszczeniu czynnej służby, jednak pozwól kolory pokazują dumnie dowolnym stylu wojskowym tatuaż.

Joker kosmetyczne Tatuaże

Joker kosmetyczne Tatuaże


Joker jest archetypem symbolem w kulturze zachodniej, która sięga kilku wieków. Wiele osób się tatuaże z tym wzorem, z naciskiem na twarzy, najbardziej zauważalną część projektu.

Symbol Jokera

Symbol Joker jest lat i utrzymuje wiele samo znaczenie w tym okresie czasu, w niektórych wariantach, z których każdy może być dopasowany do tatuaż.

Powstanie i historia Jokera

Joker ma swoje korzenie w "Fool" karty Tarota. W Tarota, Głupiec jest atutem, który bije wszelkie inne atutem, ale nie może wygrać. Podczas Głupiec jest bardziej ogólne, Joker jest bardziej szczegółowy - jest wzorowana średniowiecznego sądu błazna. Karta pierwszy wszedł do nowoczesnej talii 52 kart w 1930 roku, z błazen sąd lub clown projektowanie staje się popularny w 1930 roku. Joker ma symbolikę Fool Tarota, klaun i błazen, ale także "dzikie karty" lub nieprzewidywalnym elementem. Ostatnia jest chyba symbolika, że ​​ci, którzy chcą się tatuaż joker spróbować wywołać.

Joker w kulturze popularnej

Joker jest chyba najbardziej znanym antagonistą DC Comics superbohatera Batmana. Jest brutalny przestępca, który ma trochę w sposób motywacji innej niż chęć siać spustoszenie i zabić Batmana. Jest to zgodne z "dziką kartą" aspekcie karty joker. Charakter Joker jest także skłonność do korzystania z "komiczny" przemocy lub broni klaunów cyrkowych inspirowane.

Obraz joker jest również często stosowany przez drugiej fali brytyjskiego punk zespołu The Adicts. Wokalista tego zespołu łączy wygląd clown arlekin typu z sukni z filmu Mechaniczna Pomarańcza. Wielu ludzi, którzy się joker-twarz tatuaże są fanami tego zespołu i jego wyobraźni.

Tattoo Designs

Istnieje wiele wzorów tatuaż można uzyskać, jeśli zdecydujesz się na tatuaż joker-face.

Zło Clown

Wielu ludzi są zastraszani przez klaunów. To jest łatwe do modyfikacji projektu joker więc bardziej przypomina zło lub "zły" clown. Konstrukcja ta wywołuje zamęt, szaleństwo i strach.

Standardowa karta do gry

Jeśli chcesz bardziej klasycznym stylu, po prostu weź projekt joker się karty do gry, usunięcie ciała i użyć twarz. Dla hazardzisty, graczy i tych, którzy lubią tradycyjne sztuki tatuażu, to jest najbardziej prawdopodobny wygląd.

Joker DC

Ci, którzy są bardziej przyciąga do "złych" aspektów Joker - nie mówiąc o komiksowych fanów książki - prawdopodobnie mają powinowactwo do charakteru Joker. Twarz Jokera jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obrazów ze świata komiksów. Czy zdecydujesz się na tatuaż z bohaterów komiksów lub Cesar Romero, Jack Nicholson i ikonicznych przedstawień Heath Ledger w, na pewno będziesz mieć tatuaż, który przyciąga uwagę.

Joker w pakiecie

Fani punkowego zespołu The Adicts może chcieć dostać tatuaż joker z innymi kartami, przywołując tytuł piosenki "Joker w pakiecie", jednej z najbardziej znanych pieśni tego zespołu. Joker-jak twarz małpy piosenkarka na karcie joker będzie to bardziej zgodne z zespołem, niż w przypadku innych aspektów joker symboliki.

Zabawa Jokers

Jokers nie muszą być groźne. Jeśli jesteś osobą, która lubi się obrazy z dzikiej karcie, ale nie jest w "zły klaun" aspektu nim, uzyskać twarz Jokera, który jest bardziej kreskówkowe. To wywołuje więcej obrazów niż kochający zabawy czymś wrogim lub zła. Pamiętaj, że joker lub dowcipniś może być złośliwy, nie będąc złośliwy. Bardziej kreskówkowe twarz będzie wywoływać ten aspekt projektu.

Zasoby

Istnieje wiele miejsc, gdzie można a znajdziesz darmowe wzory tatuaży dla idei o różnych typach joker tatuaże internetowych:

 • Tatuaż Johnny
 • Joker Tatuaż
 • Tatuaże i Sztuki
 • Art Tattoo
 • Kool Tatuaże

Pierwsze Twój Joker Tattoo

Gdy już zdecydujesz się na to, co rodzaj joker tatuaż chcesz, narysuj go samodzielnie, jeśli masz talenty artystyczne. Jeśli nie, opisać to, co chcesz, aby tatuaż artysty, a ona będzie w stanie wyciągnąć coś do zatwierdzenia. Artysta może mieć także sugestie, jak dać tatuaż bardziej oryginalny smak. Wkrótce pojawi się popisać swoją "dziką kartę" do znajomych.

Darmowe Rysunki Tatuaże

Darmowe Rysunki Tatuaże


Sprawdź darmowe rysunki tatuaży dostać inspiracji na następny projekt. Istnieje wiele dostępnych źródeł do rysowania tam tatuaż, a wiele z nich jest bezpłatne.

Tattoo Designs

Wybór odpowiedniego projektu jest najważniejszym krokiem w tatuaż. Od tatuaże są trwałe, ważne jest, aby wybrać projekt, że będziesz zadowolony ze w nadchodzących latach. Masz pomysł, co projekt, który ma przed rozpoczęciem poszukiwania szkic projektu lub może być przytłoczony z nieskończonych możliwości dostępnych. Prawie każdy pomysł można przekształcić w stały dzieła sztuki ciała.

Źródła Wolnych Rysunków Tatuaże

Istnieje wiele źródeł dostępne za darmo rysunki tatuaże. Wiele stron internetowych oferują darmowe rysunki i szkice, aby wydrukować i użyć jako szablonu. Wyjazd:

 • Na Tattoo22 można wyszukiwać różne wzory tattoo od tematu lub położenia ciała. Oferują darmowe zdjęcia, projekty i sztuki ciała, aby wydrukować lub wyświetlić.
 • Tatuaż Johnny ma tatuaż z rysunkami pobrania pasujących szablonów, aby wydrukować i zabrać do lokalnego artysty tatuażu.
 • Tatuaż Spot ma wiele różnych obrazów dostępnych dla Ciebie do wyboru, a najlepsze jest to, że są one za darmo.

Nie zapomnij kolejny wielki zasób jest lokalnym tatuażysta. Idź do lokalnego studia tatuażu i zapytać, czy zrobią bezpłatną rysunek do tatuażu. Podczas gdy wielu doświadczonych artystów może pobierać opłaty za rysunek tatuaż, praktykant w studiu może być więcej niż chętnych, aby dać Ci bezpłatną szkic. Zapraszam do przynieść wydruków z Internetu lub obrazem obrazu, co chcielibyście zamienił się w szkicu. Kolejny bonus przy użyciu lokalnego studio to, że w przeciwieństwie rysunków strony internetowej, tatuażysta będzie w stanie dać Ci jedną z szkicu rodzaju i może być oparte na własnym indywidualnym pomysłem.

Popularne wzory tatuaży

Nie są nieograniczone możliwości wzorów tatuaż. Myśląc o projekcie, wybierz coś osobistego i unikalnego dla Ciebie. Wiele osób wybiera zdjęcie, które symbolizuje ważną osobę lub wydarzenie w ich życiu. Podczas gdy inni wybrać projekt po prostu opiera się na interesie lub na konstrukcji, która je podoba. Niektóre z najbardziej popularnych wzorów tatuaż są: Tribal tatuaże - często zrobione jako opaska lub pojedynczego projektu tatuaże wojskowe na podstawie tego, co oddział wojska osoba należy do tatuaże winorośli kwiatowe są widoczne wokół kostki lub nadgarstka Anioł tatuaż może... być wykonane w dowolnym miejscu i często są wykonywane pamiętać specjalną osobę Tatuaże z nazwy. - zwykle odbywa się w pamięci lub na cześć ukochanej. Inicjały również pozostają popularne.

Gdy zbliża się z projektu, że miejscem, w którym chcesz tatuaż. Upewnij się, że rozmiar jest odpowiedni dla wybranej lokalizacji. Poprzez rysunek zrobić wcześniej, można zobaczyć dokładnie, jak tatuaż pasuje do konkretnego miejsca. Tatuaż na ramieniu będzie musiał być inny rozmiar niż jednej wykonanej za kostkę. Tatuażysta może być w stanie dopasować rozmiar obrazu, aby dopasować swoją lokalizację.

Uwagi końcowe

Chociaż istnieje wiele darmowych rysunki dostępne w Internecie, należy pamiętać, że nie będzie jedyną osobą, z określonym wzorem. Wielu ludzi szukaj w internecie projekty i nie mogą być inni ludzie sportowe dokładnie taki sam tatuaż na swoim ciele, jak ty! Możesz miejscowy artysta zmienić tatuaż rysunek, aby mu jedyny w swoim rodzaju dzieła sztuki, wykonane specjalnie dla Ciebie.

Dobro i zło Tatuaże

Dobro i zło Tatuaże


Ludzie, którzy starają się dobro i zło tatuaż wzory są często starają się przedstawiać dychotomii, że wiele religii i kultur zajmować się jako konflikt moralności. Dualizm dobra ze złem jest wyrażona przez historycznych odniesień w literaturze, artyzmu, praktyk religijnych i innych. Przy tak dużym zainteresowaniu wielkiego konfliktu, to nie dziwi, wiele osób uważa, że ​​warto, aby uzyskać jakąś formę dobrych i złych tatuaże. Te unikalne tatuaże służyć jako przypomnienie walki, które nękają ludzkość.

Dobro i zło Tattoo Designs

Jednym z wielu uroków tatuaż artystyczny jest swoboda być tak kreatywny i śmiałe w osobistej ekspresji, jak chcesz. Po tym wszystkim, to Twoja skóra jesteś stałe oznakowanie! Ponieważ ta wolność jest tak powszechnie akceptowane wśród miłośników, dobre i złe tatuaże są w wielu różnorodnych i twórczych form. Poniżej wymienione są tylko niektóre z wielu możliwości.

Anioł i diabeł

Dobro i zło Tatuaże

Jeden bardzo klasyczny motyw używany w dobro przeciwko złu projektu jest Anioł i Diabeł. Niektóre osoby noszące użyciu przeciwnej obrazów, ale na przeciwległych symetrycznych stronach korpusu. Na przykład, potencjalny odbiorca tatuaż może zadecydować o jeden anioł na prawym ramieniu i jeden diabeł po lewej stronie. Wiele tekstów religijnych używać lewo i prawo do reprezentowania dobra i zła, odpowiednio. To jest tylko symboliczny; jednak to jest często wykorzystywane przy wypełnianiu anioł i diabeł tatuaż projekt.

Niewinni Twarze i gniewnych Czaszki

Wiele tatuaże zawierające dobra i zła zastosowanie dwóch kontrastujących obrazów, takich jak niewinne i szczęśliwe, tętniącej życiem twarzy wraz z ponurym i trudne czaszki. Ten styl tatuaż przedstawia oczywiste rozbieżności cech i zdobi motyw dobra ze złem. Umieszczenie dwie twarze razem do wyrażenia dualizm znalezionych w ciągu jednej osoby dwóch moralności. Nie jest rzadkością, aby zobaczyć tatuaż przedstawiający całą twarz, jak pięćdziesiąt procent złem (czaszki) i pięćdziesiąt procent dobra (żywy twarzy).

Niebo i piekło

Skomplikowane wzory tatuaży zostały wyryte na skórze portretowania przeciwnych stronach nieba i piekła. Użytkownik może wybrać, aby wykorzystać miękkie jaśniejszych kolorów, technik pierzaste i anielskich cech w opisie nieba na jego górnej części pleców. Następnie użytkownik korzysta ciemne głębokie kolory, ostre linie i przerażające obrazy na dolnej części pleców, aby wyświetlić bóle piekła. Ten tatuaż jest również widoczne na prawej i lewej strony pleców, a nawet po przeciwnych ramion lub nóg, w zależności od życzenia odbiorcy.

Demony i Demony nieżelaznych

Było wiele demonów tatuaże, które towarzyszą nie-demonów. Użytkownik może zdecydować, aby skorzystać z tej kunszt przedstawiać plagi zła otaczające życie niczego zwykłych przechodniów.

Stwórz własny projekt

Dobro i zło Tatuaże

Jak wszystkie tatuaże, konstrukcja dobra ze złem może być ukształtowana bez ograniczeń kolorów i obrazów. Ważne jest, aby zdecydować, które zdjęcia są najbardziej przemawia do Ciebie i które dane oznaczają dobra i zła we własnych oczach. Jeśli są inspirowane atramentu innej osoby, należy użyć tej inspiracji, aby określić, co będzie najbardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb. Każdego dnia nowe dzieło dodaje do swojej poszerzenie artystycznej umysł, więc baw się dobrze i być kreatywnym!

Gangsta Tatuaże

Gangsta Tatuaże
Potrzebujesz Gangsta tat inspiracji?

Chociaż prawdziwy gangster nie jest w stanie przyznać się do powiązań z grupą ulicy następujące gangsta tatuaże są idealne dla osoby, która chce się włączyć symbolikę lub niepowtarzalny design miejski w jego / jej ciała sztuki.

Pomysły na Gangsta Tatuaże

Jeśli chcesz, aby oddać hołd swoich życiowych doświadczeń, wzlotów i upadków lub odkryć własny, coraz gangsta tatuaże jest jednym ze sposobów, aby to zrobić. Te tatuaże mogą reprezentować wielu osobistych sukcesów i upadki. Chociaż najbardziej popularne tatuaże gangsta obejmuje niektóre broni lub symboli przemocy, jest mnóstwo inspiracji dla tych, którzy chcą sobie tatuaż, który wywołuje głębsze znaczenie. Oto kilka pomysłów na getta bajecznym gangsterskiej tatuaż.

 • Węże: Węże są świetnym rozwiązaniem dla stylu gangsta tatuażu. Nie tylko niektóre węże śmiertelne i niebezpieczne, stanowią one również pokusie i mądrość. Jeśli masz już kilka lat życia dowiedział lekcji pod pasem, lub masz przezwyciężyć pokusę poddania się niebezpiecznej ulicy stylu życia, wąż może reprezentować swoje walki i wewnętrzną siłę. Wąż tatuaż jest idealny do rękawa lub tylnej umieszczenia tatuażu.
 • Grim Reaper: Grim Reaper reprezentuje śmierć, dzięki czemu ten projekt bardzo odpowiednie dla gangstera, który chce podzielić się fascynacja drugą stronę. Grim Reaper Tatuaż to doskonały wybór dla wszystkich-czarny tatuaż projektowania. Ze względu na swoją wielkość, to działa dobrze w pełnym powrotem kawałek płótna.
 • Tiger: Masz oko tygrysa? Tatuaże Tiger są doskonałym wyborem dla Street Fighter, który nie ma strachu! Ze względu na ich rzadkość, biały tygrys jest jeszcze bardziej wyjątkowy!

Gangsta Tatuaże
Kobiety mogą nosić tatuaże też!

 • Tear Drops: Chociaż istnieje wiele konotacje dla tego symbolicznego projektu, łezki pozostają bardzo popularny tatuaż. Łezka się pod okiem może stanowić stratę bliskiej osoby. Popularne wśród więźniów, tatuaże łzy mogą również wskazywać, że popełnił morderstwo na okaziciela. Zwykle ilość łez umieszczonych pod okiem wskazują, jak wiele osób na okaziciela zamordował.
 • Różaniec Tatuaże: W zależności od swojej wiary, różaniec tatuaż robi wielkie opcję na kostce lub nadgarstku projektu.
 • Anioł Tatuaże: Nigdy nie zaszkodzi mieć anioła po twojej stronie, kiedy już mieszkał w ciemności lub w strachu. Jeśli czujesz, że już zostały zabezpieczone lub błogosławiony przez istoty wyższej, tatuaż anioł jest sentymentalny wybór. Jeśli chcesz coś jeszcze bardziej wyjątkowa, za parę anielskimi skrzydłami, a nie pełnym anioła rysunku.
 • RIP Tatuaże: Niestety, większość członków gangu doświadczyło utraty przyjaciela lub bliskiej osoby poprzez przemoc. RIP tatuaż to klasyczny wybór dla każdego, kto chce zapłacić szacunek i uznanie dla kogoś stracili. Tatuaże RIP można podpisał w pełnej konstrukcji kolor portret lub trzymane proste ozdobnego przewijane czcionki prezentujący nazwę i ukochanego datę urodzenia / zgonu.
 • Pistolet Tatuaże: Z oczywistych względów, tatuaż broń pozostaje bardzo popularny wśród kategorii gangsta tatuaże. Tatuaże na broń może być niestandardowy rozmiar i umieścić niemal w dowolnym miejscu na ciele.

Środki ostrożności w Street, Tatuaże

Gangsta Tatuaże
Tatuaże Finger są popularnym gangsta styl tat.

Chociaż wiele gangsta tatuaże stanowią trudne ulicy życia, nie sabotować swoje zdrowie, gdy zdecydujesz się podpisał. Domowe tatuaże są bolesne i może spowodować obrażenia, a nawet śmierć od zakażenia. Jeśli masz chęć do tatuażu ciała, zaoszczędzić pieniądze i wynająć profesjonalnego artystę, aby wykonać zadanie. Nie tylko profesjonalny artysta mają sprzęt i materiały potrzebne do stworzenia profesjonalnego kawałek, będą także niezbędne sanitarnych środków ostrożności, które zapewnią bezpieczeństwo. Ponadto, będziesz miał swoje umiejętności i talent działa na Twoją korzyść, gdy tworząc niepowtarzalny design.

Podczas gangsta tatuaże nie są najbardziej popularnym wyborem dla przeciętnego miłośnika tatuażu, że posiadają szczególne miejsce w świecie hip-hopu, inspirowanych motywami. Więcej inspiracji, sprawdź nasze fajne wzory tatuaży tatuaż czaszki i pokazy slajdów!

Animal Tatuaże

Animal Tatuaże

Wystarczy tylko spojrzeć na folkloru i mitologii różnych grup, aby zobaczyć, jak ważną rolę odgrywają w kształtowaniu zwierząt przekonania kulturowe i duchowe. Nie dziwi więc, że wizerunki zwierząt pozostają jednym z najbardziej popularnych wzorów tatuaż. Często czczony, czasami święte, różne zwierzęta reprezentują różne cnoty i mają znaczenie symboliczne, które są bezpośrednio, pod wpływem określonej kultury lub jako fuzji globalnych przekonań.

Zwierzęta w tradycyjnych amerykańskich Tatuaże

Charakteryzuje się odważnych kolorach i grube linie, różne zwierzęta często przedstawione w tradycyjnych amerykańskich tatuaże stylu mają znaczenie zakorzenione w kulturze żeglarz. Oni przetrwali jako symbole szczęścia i wytrwałości.

Jaskółki

Znany z ich wiernej rocznym powrocie do San Juan Capistrano, jaskółka uznano za dobry omen dla bezpiecznego przejścia marynarza. Zarabianie jego jaskółki po 5000 mil na morzu, marynarz włożył te tatuaże ochronne, w celu zapewnienia jego dusza będzie realizowana do domu w niebie, gdy umarł na morzu. Głównie popularne nowoczesny design, jaskółka symbolizuje odporności, wolność i bezpieczną podróż przez życie.

Wąż

Zawsze przedstawiany jako zwinięte obnażonymi kłami i z gotowych do strajku, wąż jest źródłem mocy, moc, i fortyfikacji. Jako tatuaż ochronnej, wąż jest uważana udzielać noszenia nietykalność wobec zła, nieszczęścia lub przemocy.

Animal Tatuaże

Orzeł

Mocna, ostra i niezachwiane w przekonaniu, orzeł jest kwintesencją symbolem patriotyzmu i wolności. Po noszone wyłącznie przez personel wojskowy, Tradycyjny American Eagle jest teraz noszone przez któregokolwiek amerykański chcąc wyświetlić wierność do Stanów Zjednoczonych.

Animal Tatuaże

Świnia / Kogut

Często przetrwanie wraków z powodu wyporu drewnianych klatkach, świń i kur trafiły do ​​folkloru i kultury żeglarz tatuaż. Marynarz, który miał wytatuowany świnkę na górze lewą nogą i kogut na jego prawej nogi zostały uznane za chronione przed utonięciem. Symbole szczęścia i pobytu na wodzie przez cierpień życia, świń i kur można teraz znaleźć na szczycie stóp wielu osób na lądzie wiąże nadzieję na szczęście.

Animal Tatuaże

Zwierzęta w tradycyjnych japońskich Tatuaże

Pochodzący z 5000 roku pne, tradycyjnych japońskich tatuaży lub Irezumi, są obszerne fragmenty, które obejmują duże obszary ciała i przedstawiają krajobrazy dotykają spornymi elementy ognia i wody. Jednocząc mitologie japoński i chiński, tradycyjny japoński tatuaż czci świętego charakteru niektórych zwierząt. Rozprzestrzeniania się daleko poza wyspami Japonii, ten piękny styl tatuażu można znaleźć na kolekcjonerów z całego świata.

Zwierzęta w tradycyjnych japońskich Tatuaże

Zwierzęta przedstawione w tradycyjnych japońskich tatuaży mają różne znaczenia, z których wszystkie są oparte kulturowo.

Smok

W przeciwieństwie do swoich zachodnich odpowiedników, smoki przedstawiane w sztuce japońskiej reprezentuje mądrość, altruizm i życzliwość wobec ludzkości. Więcej ściśle związane z wodą niż ognia, tatuaże smok jest symbolem aspiracji noszącego do cnoty mądrości, siły i współczucia.

Animal Tatuaże

Koi

Choć pochodzą z Chin, ryby koi jest czczony w japońskiej kulturze dla jego siły i nieomylnego odwagi. Przedstawiony jako kąpiel przed, koi symbolizuje siłę charakteru, determinacji i odporności.

Animal Tatuaże

Tygrys

Chociaż nie pochodzi z Japonii, tygrysy odgrywają znaczącą rolę w Azji symbolicznego obrazowania i często przedstawiane są w tradycyjnym Irezumi. Legendarnej strażnicy wiatru, tygrysy reprezentują odwagę, siłę i chroni przed chorobami.

Animal Tatuaże

Inne Popularne zwierząt Tatuaże

Istnieją niezliczone popularne wzory tatuaży zwierząt pochodzące od asymilacji wielu globalnych wpływów kulturowych. Symbolika dołączony do różnych zwierząt jest często pochodzą z cech charakterystycznych dla każdego stworzenia, wierzeń indiańskich duchowych i elementów różnych religii świata.

Chociaż może nie znaczenia śladowe powrotem do jednego pochodzenia i stylu, w którym zwierzę jest przedstawiana mogą się różnić, popularne tatuaże na zwierzętach są często związane z następujących znaczeń.

Delfin

Znane ze swojej inteligentnej, ciekawy i przyjazny charakter, delfiny mogą nurkować w tajemniczej głębi oceanu i powierzchni do współpracy z ich ludzkich towarzyszy. Symbol transcendencji i łaski, delfiny są jednym z najczęstszych wzorów tatuaż zwierząt.

Animal Tatuaże

Wilk

Symbol głęboko zakorzenione w kulturze amerykańskiej Native, wilk jest często uważany za duchowego przewodnika przedstawiającego link do naszych przodków w zaświatach. Przewodnią siłą przez niebezpieczeństwami życia śmiertelnego i oznaczone lojalności, zapalczywości i instynktu, wilk często służy jako symbol ochronny.

Animal Tatuaże

Motyl

Przechodzi zdumiewającą transformacji z jednego stwora nielot z kolorowe skrzydła, motyl oznacza pozytywne zmiany, metamorfozy i swobodę realizacji figuratywne skrzydła danej osoby.

Animal Tatuaże

Lew

Znaczącą postacią w wielu herby, lew reprezentuje odwagę, determinację i siłę. Znany z podróży w ramach dumy, lwy stoją na wierności i lojalności wobec swojej rodziny i wspólnoty.

Animal Tatuaże

Wybór Tattoo Animal

Wybór, które zwierzę najbardziej wyrównany charakter cech cenisz jest wybór zakorzenione w sensie osobistym integralności i kodeksu moralnego. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma dobrych lub złych znaczenie wiąże się z danym zwierzęciem, gdy noszone jako tatuaż. Jednakże, jeśli jesteś portretując zwierzę w stylu charakterystycznym charakterystycznego szkoły stylistycznej i kultury tatuażu, należy wiedzieć znaczenia z nim związane. Jeśli chcesz, aby pozostać wiernym do konkretnego stylu tatuażu, należy zasięgnąć tatuatora, który jest biegłym w obu projektowania subtelne niuanse znaczeniowe związane z pozycjonowaniem i koloru.

Grecki Key Tatuaż

Grecki Key Tatuaż


Grecki klucz tatuaż jest popularny projekt zarówno w świecie tatuaży i starożytnego greckiego wzoru. Dla wielu w świecie starożytnej Grecji, wzór jest podobno symbolizuje jedność i nieskończoną moc greckiego imperium. Dla tych, którzy zdecydują się dostać wzór wytatuowany na ciele, wzór jest estetyczny i może być bogata w osobistym znaczeniu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o greckim kluczowy projekt tatuażu i jak włączyć go do kolejnego tatuażu.

Grecki Key Tatuaż

Grecki Key Tatuaż

Grecki klucz wzór jest popularne dekoracyjne granicy w architekturze i designie. Często nazywany greckim Fret lub meander, nazwa wzory jest również obecny w sztuce rzymskiej. Wzór jest utworzony przez linię ciągłą formowania kąty i wzory, podobnie do kwadratu fal. Fale mogą zmierzyć się w obu kierunkach. To jest powszechne w kształtowych i granic. Wzór jest zwykle otoczony przez dwie proste linie na każdym boku konstrukcji.

Znaczenia

Wzór tatuażu jest traktowane jako znak kontynuacji. Ponieważ nigdy się nie kończy (to po prostu nadal w siebie), projekt jest znakiem kręgu życia. Wszystko będzie trudno, będzie lepiej. Życie zawsze będzie powtórzyć.

Zastosowanie w Tatttoos

Greckie kluczowe wzorce są wspólne zarówno na własną rękę, a jako część większych tatuaży. Różne rodzaje kluczowych wzorców mogą być tworzone lub znaleźć. Czasami powtarzane i związane kształty wewnątrz wzór będzie bardziej ciasno nawinięty lub będą rozłożone bardziej.

Kilka sposobów, że tatuaż został złożony wyjątkowa, że ​​można korzystać za sztukę to:

 • Wiele osób pochodzenia greckiego zwiąże w innych elementów greckich z klucza greckiego. Na przykład, tatuaż grecką banderą obwarowane klucza greckiego lub frazy w języku greckim pisemnej wewnątrz kluczowy wzór.
 • Jako wzór jest powszechnie stosowana do pogranicza, wiele osób połączyć ten pomysł w ich tatuaż za pomocą klawisza greckiej kadrowanie ich tatuaż. Wspólne pomysły graficzne dla centrum tatuaż to zdjęcia z greckich wojowników, mitologicznych bogów i innych podobnych zdjęć.
 • Wiele powtarzalne wzory siatki dobrze razem. Biorąc grecki klucz wzór i tkania go razem z innym podobnego schematu - takie jak Celtic opaska lub węzeł kawałek - może stworzyć wspaniały i niepowtarzalny tatuaż, który jest zaspokajane wyłącznie do Ciebie.
 • Mówiąc o celtyckie tatuaże, klucz grecki może zrobić świetny towarzysz wielu celtyckie tatuaże, takich jak tatuaż celtycki Insignia lub tradycyjnych elementów poprzecznych. To sprawdza się również z różnych kawałków Celtic Knot i dwa elementy mogą być łączone w celu utworzenia wieloetnicznego kawałek.

Tatuaż stazu

Grecki Key Tatuaż

Greckie kluczowe wzory tatuaże są popularne ze względu na ich wszechstronność. Projekt nie jest związany z żadną jednego typu konstrukcji lub stażu. Oto kilka pomysłów na umieszczenie tatuażu dla greckiej kluczowego projektu:

 • Jednym z najprostszych i eleganckich pomysłów kluczem greckim jest opaska. Konstrukcja sprawia wspaniałe oświadczenie i może być podpisał z grubymi liniami dla odważniejsze wygląd lub cieńszych linii do czegoś bardziej kobiecego. Jako opaska inne elementy mogą być tkane, aby zaspokoić konstrukcję nawet więcej, na przykład serca lub większej liczbie postaci geometrycznych konstrukcji.
 • Projekt działa również dobrze na kostki i nadgarstki bransoletki bransoletki. Te same elementy, które mogą być zmieniane w opaskę tatuażu może być stosowany do każdego typu bransoletki.
 • Ciekawym pomysłem byłoby wykorzystanie grecki wzór klucza do innych projektów, takich jak dużej spirali na nich z powrotem.
 • Dla tych, którzy chcą dostać się tatuaże w stylu pas wokół całego ich wytatuowane brzuch, grecki klucz wzór może być tylko rzeczą. Wzór będzie dobrze sam lub z dodanymi elementami ozdobnymi więcej w.

Informacja o projekcie

Ze względu na szczegółowy i geometrycznego naciskiem na klucz grecki, ważne jest, aby pamiętać, że część rozumieniu tatuaż ma pochodzi to doskonałe linie geometryczne. Jeżeli jedna z linii nie jest całkowicie prosta lub jest poplamiona, a nie ostry, projekt nie może wyglądać dobrze. Ponadto, nie może mieć taki sam sens, że można by mieć nadzieję, że ma. Bądź ostrożny przy podejmowaniu decyzji o tym, aby dostać kawałek tatuażem. To jest warte wysiłku, aby znaleźć zdolnego artysty tatuażu, kiedy coś będzie na swoim ciele do życia. Niektóre geometrycznie dokładne wzory można znaleźć w Internecie na Tattoospot.com.

Portorykańska Tatuaże

Portorykańska Tatuaże


Sporting Puerto Rico tatuaży jest jednym ze sposobów, aby wyświetlić dumę w swoim dziedzictwie.

Duma Portoryko

Portorykańczycy dużo wielu powodów do dumy z ich pięknym kraju. Oni walczyli przez wieki dominacji większych mocarstw, a mimo to udało się zachować swoją kulturę w takcie. Puerto Rico miłośnicy tat wyrazić dumę z ich dziedzictwa poprzez ich atramentem ciała. Spójrzmy na kilka z wielu sposobów, jest to zrobione.

Wzory tatuaży dla Puerto Rico

Jest więcej niż jeden sposób, aby pokazać dumę w Puerto dziedzictwa Rico. Rozważmy następujące pomysłów.

Herb

Puerto Rico herb jest wyjątkowo bogaty projekt, który musi być postrzegane jako w pełni docenione. Można go zobaczyć tutaj. Konstrukcja ta jest używana do najkorzystniejszy, gdy podpisał w dużej klatce piersiowej lub z powrotem tatuaż.

Flaga Puerto Rico

Puerto Rico flaga jest niesamowite źródło dumy i prawdopodobnie konstrukcja najczęściej włączone do tatuaży portorykańskich. Flaga została zaprojektowana przy Portoryko zyskał To statut autonomii po latach panowania hiszpańskiego, ale został szybko rozwiane, gdy Portoryko dosłownie podane do Stanów Zjednoczonych pod koniec wojny amerykańsko-hiszpańskiej. Flaga została reaktywowana po raz kolejny, gdy terytorium otrzymała status Commonwealth w 1952 roku.

Tatuaże Flag wyposażone:

 • Trzy czerwone pasy, symbolizujące krew przelana w imię trzech oddziałów demokratycznego rządu.
 • Dwa białe pasy, które symbolizują wolność i swobodę.
 • Niebieski trójkąt reprezentuje rząd, Puerto Rico.
 • Biała gwiazda reprezentuje samą Rzeczpospolitą.

Portorykańska Tatuaże

Zarys Puerto Rico

Niektóre Portorykańska entuzjaści tat mają tatuaże geopgraphical zarysie Wspólnoty jest. Ta konstrukcja przekłada ładnie do tyłu lub na dole pleców tatuaż. Możesz pobrać bezpłatną kontur dla swojego artysty tatuażu w cyfrowej Vector Maps.Once masz kontur, można ozdobić go z jakąś treść. Możesz po prostu wypełnić go z "Puerto Rico", czy można przejść z "I (symbol serca) Portoryko. Można również wypełnić w zarysie z Puerto Rico flag. Kolejną ideą jest, aby zaznaczyć miasto urodzenia ze swoją nazwą i gwiazdy na położenie geograficzne.

Ikony Religijne

Puerto Rico jest w dużej mierze ludność katolicka, więc ikonografii chrześcijańskiej, takich jak tatuaże krzyżowych, przestraszony Hearts i różańcowych tatuaże również korzystać pewną popularność. Jednak inne religie, takie jak Santeria i Palo Mayombe są wydobywane na oryginalnych wzorów tatuaż.

Gwiazdy

Popularne Portorykańska gwiazdy były znane inspirować kilka tatuaż wzory.

 • Ricky Martin: Ta ikona muzyki pop jest najbardziej znany Livin 'La Vida Loca, choć jego fani byli z niego dumni, ponieważ jego dni jako jeden z najmłodszych Menudo. Niektóre tats są tworzone przy użyciu tylko tytułów utworów, jak wspomniany wcześniej "Loca", lub równie popularne Shake Your Bon Bon. Inne mają twarz i / lub pełną figurę ciała samego Martina.
 • Roselyn Sanchez: Ten ukochany Portoryko artysta jest potrójne zagrożenie: piosenkarka, aktorka i modelka. Jej piękna twarz i postać zainspirowała więcej niż jeden tatuaż.

Sport Heroes

Fani sportu są inspiracją do tuszu wiele tatuaży w oparciu o ich ulubionej podobieństwo macierzystego Puerto Rico sportowca i, w niektórych przypadkach, logo zespołu. Te projekty są dobrze dopasowane do ramion i barków tatuażami.

Cóż kochał sport icons obejmują:

 • Carlos Arroyo: To koszykarz NBA był częścią zespołu Puerto Rico, która pokonała USA w Igrzyskach Olimpijskich 2004. Do tej pory, jest najbardziej utytułowanym sportowcem w Puerto Rico historii NBA.
 • Roberto Clemente: Clemente był pierwszym w historii Ameryki Łacińskiej być wprowadzony do Baseball Hall of Fame. Ponad THEAT był humanitarnej. Clemente zmarł w 1972 roku, gdy samolot był w rozbił się podczas próby dostarczyć bardzo potrzebne materiały do ​​ofiar trzęsienia ziemi w Nikaragui.
 • Hector Camacho: To trzy mistrz świata bokser nazwał "Macho Camacho" jest uważany za Puerto Rico Muhammada Ali za jego waleczność w ringu jak i jego ekstrawagancki styl.
 • Puerto Rico Islanders: Jest to popularny w piłce nożnej. Ich logo zespołu jest tarcza z nazwą zespołu, piłki nożnej i Puerto Rico flagę.

Portorykańska Tatuaże

Coqui Żaba

Coqui stanowi zagro? One gatunki rzekotka native do Puerto Rico. Podczas Coqui nie jest dokładnie oficjalnym symbolem Puerto Rico, ten mały stwór jest dobrze kochany przez mieszkańców i stała się inspiracją dla wielu kobiet tatuaże.

Gang Tatuaże

Nawet Puerto Rico członkowie gangu mają swój własny projekt tat. Neta, jeden z najbardziej znanych gangów, mieć tatuaż symbol składa się z serca, że ​​jest przebite dwa biegną portorykańskich flagi. Projekt obejmuje prawą rękę w kajdany przekraczających jej indeks i środkowe palce.

Hawaiian Tatuaże

Hawaiian Tatuaże


Hawaiian tatuaże są bogate zarówno piękno i znaczenie.

Mała Hawaiian Tatuaże Historia

Hawaiian Tatuaże

To nie przypadek, że słowo "tatuaż" jest pochodzenia Polinezji. W rzeczywistości, to uważa się, że świat zachodni nie był nawet wprowadzone do tej starożytnej formy sztuki, aż kapitan James Cook podjął słynną podróż przez to, co jest obecnie znany jako Hawaiian procesu Islands.The tatuażu się w tych dniach był dość surowy przez nowoczesne normy i jak wielu innych starożytnych kultur, Hawaiian tatuaże zostały utworzone przy użyciu różnych przedmiotów jak igły, w tym kości ryb, pazury, a nawet dzioby ptaków. Hawajczycy preferowała wykonywania wielu Pierces do skóry z jednym ciosem, ponieważ wiele z dawnej tatuaż przebijającego narzędzi, które zostały odzyskane zostały podzielone wskazówki na końcu, albo mają kilka "igły" ustawione w jednym uchwycie.

Mimo to uważa się, że nie było żadnych ograniczeń o tym, kto może nosić tatuaże w zależności od płci, pozycji społecznej, czy inaczej, wydaje się, że bogactwo w Greater danej osoby, tym więcej tatuaży, które mieli, więc posiadające wiele tatuaży zapewne sygnalizowane wyższy status w społeczności.

Na drugim końcu spektrum, skazani przestępcy i pokonani wojownicy często stosowany tatuaże głosić hańbę dla reszty społeczeństwa.

Znaczenie religijne

Niektóre rodzaje hawajskie tatuaże przekazać pewne znaczenie religijne na okaziciela. Kultura hawajska było, i do pewnego stopnia nadal jest, politeistyczna, co oznacza, że ​​czcili wielu bogów. Wiele Hawajczycy wybierze prywatnego Boga w taki sam sposób praktycy chrześcijańskie mogą wybrać patrona. Symboliczny obraz tego Boga, by następnie być wytatuowane na czciciela jako znak oddania. W rzeczywistości, jest to mit, że to faktycznie synami bogów, którzy uczyli się sztuki tatuażu ludzkości.

Takie tatuaże nigdy nie powstały bez odpowiedniego cześć rytuału, a więc były zazwyczaj uwzględniane jako część ceremonii religijnej, gdzie Bóg w pytaniu będzie prosił o jego błogosławieństwo. Uważa się, że to był tatuaż z wzbudzić w rodzaju magicznej mocy do działania jako amulet przeciwko złym i innych niebezpieczeństw. To ciekawe, że wiara w tych religijnych rytuałów / praktyk przetrwał do dziś.

Hawajskie motywy

Hawaiian Tatuaże

Wczesne Hawaiian tatuaże były głównie geometryczne figury, często związane wokół ramion, szyi i kostek jak plemiennych zespołów, ale po kontakcie z zachodniego świata, te proste tatuaże zostały przerodziły wiele bardziej szczegółowych wzorów. Obecnie istnieje wiele stylów tatuaże pod Hawaiian parasolem, a wszystkie są niezwykle popularne.

 • Florals są powracającym tematem w kulturze hawajskiej, i są bardzo popularne wzory tatuaży, szczególnie dramatyczne kwiaty rośliny hibiskusa.
 • Morskie życie jest kolejnym dobrze traktowane tematem, i poza jest symbolem miłości hawajskiej natury, niektóre [[Dolphin Tatuaże | obrazy ocean życia]] nieść znaczenie religijne, jak również. Rekin tatuaż może być w rzeczywistości ma na celu pokazać światu, że użytkownik wybrał rekina Boga jako jego / jej osobowego Boga, a tatuaż może uwierzyć, aby zapewnić ochronę przed atakami rekinów, jak również.
 • Tiki / maski plemienne wzory są również preferowane.
 • Tropikalnych ptaków, że niektóre z najpiękniejszych hawajskie wzory wszystkich.
 • Słońce, surfing i Hula dziewczyny są również ulubione Hawajskie motywy.

Wniosek

Jeśli stwierdzasz, że tatuaż w stylu hawajskim jest projekt dla Ciebie, trochę czasu, aby znaleźć obraz, który naprawdę lubisz, i myśleć o symbolice, które mogą być zaangażowane. Następnie zabrać obraz do artysty tatuażu i daj mu / jej dać Ci kilka pomysłów na temat dostosowywania go stworzyć jedyny w swoim rodzaju tatuaż tylko dla you.Mahalo!

Linki zewnętrzne

 • Tattoolicious, dobre miejsce do oglądania hawajskiej sztuki tatuażu.
 • Tatuowanie Łatwo, miejsce wypełnione stock z hawajskich tats stylu i powiązanych tatuażami.