grsail.com

wkładka domaciczna mirena

Wkładka wewnątrzmaciczna Antykoncepcja

Wkładka wewnątrzmaciczna Antykoncepcja

Antykoncepcyjnej wkładki wewnątrzmacicznej (IUD) jest łatwa, bezpieczna i skuteczna metoda kontroli urodzeń. Kontrola wkładki urodzenia oferuje wygodę i efektywność kosztową dla kobiet, które szukają długotrwałej, odwracalnej metody antykoncepcji. Spirale są łatwe do zakładania i zdejmowania, a dla kobiety, która chce zajść w ciążę, jest szybki powrót do płodności po usunięciu.

Historia IUDs w Stanach Zjednoczonych

W ciągu roku 1970 w USA, tarcza wkładki Dalkon®, był związany z chorobami przenoszonymi drogą płciową (choroby przenoszone drogą płciową), zakażenia w obrębie miednicy i niepłodności. Wszystkie spirale zostały następnie usunięte z rynku amerykańskiego ze względu na intensywne negatywnego rozgłosu, choć nadal w powszechnym użytku w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Ponadto ocena wykazała, że ​​zwiększone ryzyko zakażeń była głównie u kobiet z wielu partnerów seksualnych i innych czynników ryzyka chorób przenoszonych drogą płciową, a tarcza konstrukcja Dalkon® przyczyniły się do tego ryzyka. Ze względu na te nowe dane, nowe spirale powrócił na rynek USA w 1988 roku.

Statystyka

Najbardziej aktualne dostępne dane za lata 2006-2010 wskazują, że w 62% amerykańskich kobiet w wieku rozrodczym (15-44) zastosowano metodę antykoncepcji. Z tych kobiet, 5,6% użył antykoncepcji IUD, wzrost z 0,8% w 1995 r.

Dane 2006-2010 wykazały również, że kontrola urodzeń IUD był szóstym najbardziej rozpowszechnioną formą antykoncepcji stosowany przez kobiety w wieku rozrodczym. Dla porównania, pigułki antykoncepcyjnej (28%) i podwiązanie jajowodów (27%) były najbardziej popularne formy kontroli urodzeń w użyciu w latach 2006-2010.

Dostępne spirale w USA

Istnieją dwa typy IUD dostępnych obecnie w Stanach Zjednoczonych:

 • Dwa hormonalne spirale: Mirena® i Skyla® - Mirena® jest również dostępny w Wielkiej Brytanii
 • Wkładka wewnątrzmaciczna miedzi: Miedź T 380A ParaGard®

Jak spirale Pracuj

Wkładka wewnątrzmaciczna Antykoncepcja

Antykoncepcyjnej wkładki wewnątrzmacicznej (IUD)

Spirale są w kształcie litery T, z tworzyw sztucznych, elastyczne urządzenia z ciągiem dołączony do końca. Łatwo mieszczą się w kształcie gruszki jamy macicy. ZPD działa głównie poprzez zapobieganie spermy z dotarciem do jaj. Hormonalne i miedzi spirale to zrobić, nieco innych mechanizmów.

Hormonalne spirale

Mirena® i Skyla® są osadzone z hormonem o nazwie lewonorgestrel, które jest podobne do progesteronu, hormon produkowany przez jajniki, po owulacji. Substancja ta jest obecna także w niektórych pigułek antykoncepcyjnych. Hormon ten jest powoli uwalniany z wkładki z upływem czasu.

Hormonalna wkładka wewnątrzmaciczna:

 • Zagęszczenie śluzu kanału szyjki, co utrudnia sperm płynąć z pochwy do jamy macicy; jest to podstawowy sposób zapobiega ciąży
 • Szkody lub zabija plemniki
 • Rozrzedza błony śluzowej macicy, co utrudnia dla każdego na implantację zapłodnionego jaja w macicy
 • Koliduje z wydaniem jaj z jajników (owulacja)

Mirena® jest skuteczna przez okres 5 lat. Skyla®, który uwalnia mniejsze dawki lewonorgestrelu jest skuteczny przez 3 lata

Miedź ZPD

Copper T 380A ParaGard® wkładki ma miedzi owinięte wokół łodygi i trwa przez 10 lat. To działa w następujących mechanizmów:

 • Macicy i rurki wytwarzają toksyczne płynu, który zabija lub uszkodzenia plemników.
 • Zakłóca ruchu plemników
 • Działa jako ciało obce, które koliduje z błony śluzowej macicy, a więc zakłóca wszczepienia jakichkolwiek zapłodnionego jaja, która zostanie

Skuteczność i awarii ceny

Ponieważ nie opierają się na spójny i prawidłową eksploatację kobiety, w porównaniu do niektórych innych metod antykoncepcji, antykoncepcja wkładka wewnątrzmaciczna jest jedną z najskuteczniejszych metod dostępnych.

IUDs hormonalne mają awaryjność 0,2%, a wkładki miedzi, 0,8%. Oznacza to, że mniej niż 1/100 kobiet rocznie może zajść w ciążę z wkładki w miejscu. Porównaj to do awaryjność 9% z pigułki antykoncepcyjnej, która jest najczęściej stosowane metody kontroli urodzeń w USA

Korzyści

 • Spirale są bardzo skuteczne, wygodne, łatwe, bezpieczne i łatwe do odwrócenia.
 • Użytkownicy uniknąć konieczności podjęcia pigułki antykoncepcyjnej codziennie lub masz obawy o pominiętej tabletki. Wykorzystanie pozwala także uniknąć niedogodności związanych z częstych wizyt do zdjęć i implantów antykoncepcyjnych DepoProvera.
 • Tańsze niż inne metody kontroli urodzeń, ponieważ jego długotrwałego używania
 • Łatwy do zakładania i zdejmowania
 • Bezobsługowe, ponieważ jego długoletnie użytkowanie
 • Jeśli chcesz zajść w ciążę, płodność powraca do normy w ciągu kilku tygodni po usunięciu urządzenia.

Ponadto hormonalne IUDs:

 • Dodać okresy lżejsze ze względu na cieńsze macicy podszewki; czasami nie ma w ogóle okresy
 • Może zmniejszyć ryzyko raka błony śluzowej macicy ze względu na cieńszą podszewką
 • Może być stosowany u kobiet z ciężką wyjaśnił nieregularne lub krwawienie z dróg rodnych, ponieważ stabilizuje i rozrzedza macicy
 • Zmniejsza bóle miesiączkowe
 • To zmniejsza ryzyko wystąpienia ciąży pozamacicznej w porównaniu do kobiet, które nie stosują antykoncepcji. W przypadku zajścia w ciążę z wkładki na miejscu, jednak masz większe ryzyko, że ciąża będącego pozamaciczna.
 • Mogą być stosowane do leczenia endometriozy

IUD miedzi można stosować do antykoncepcji, czy dodaje się w ciągu pięciu dni od stosunku płciowego bez zabezpieczenia.

Należy pamiętać, że spirale nie zapobiegają chorobom przenoszonym drogą płciową. Jeśli masz wielu partnerów drogą płciową lub nasi partnerzy mają innych partnerów, należy używać prezerwatyw jako zabezpieczenia przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Powikłań i skutków ubocznych Od IUDs

Spirale są bezpieczne i działania niepożądane i powikłania są rzadkie. Większość komplikacji występują w oku.

Komplikacje

 • Perforacje przechodzące przez ściany macicy występują w 1/1000 kobiet, zazwyczaj w wkładaniu wkładki.
 • IUD może zostać osadzony w ścianie mięśnia macicy po wprowadzeniu w 1/1000 kobiet. Wkładka wewnątrzmaciczna zazwyczaj można usunąć w gabinecie lekarskim przy użyciu specjalnego instrumentu IUD.
 • Wydalenie wkładki występuje w 2 do 10/100 kobiet. Jest to bardziej prawdopodobne w pierwszych trzech miesięcy po włożeniu. Wydalenie jest bardziej prawdopodobne u kobiet, które nie miały dzieci czy wkładka wewnątrzmaciczna jest umieszczony zaraz po urodzeniu dziecka.
 • Ciąg wkładki mogą zostać utracone po założeniu. Często jest tak zwinięty w górnej części pochwy lub wewnątrz kanału szyjki i sprawia, że ​​trudno jest osiągnąć palcem. Lekarz może sprawdź, czy to jest ten przypadek. Czasami ciąg zniknie do jamy macicy i lekarz może zalecić usunięcie go i wprowadzanie nowego, dzięki czemu można sprawdzić, czy ciąg znaków.

W przypadku podejrzenia perforacji, wbudowania, wydalenia lub stracił ciąg, USG macicy i miednicy może zlokalizować wkładki.

Skutki uboczne

 • Nieregularne krwawienia z macicy, najczęściej z hormonalnymi IUDs które stabilizuje się po 3-6 cyklach miesiączkowych
 • Okresy światła o hormonalnych IUDs, co jest korzyścią dla niektórych kobiet
 • Brak okresy w niektórych kobiet z hormonalne IUD, co może powodować niepokój co miesiąc o możliwej ciąży
 • Hormonalne IUDs powodować zwiększone ryzyko torbiele jajnika, ze względu na zapobieganie owulacji
 • Ciężkie okresy z wkładki miedzianej, która rozjaśnia w ciągu 3-6 cykli
 • Skurcze macicy po włożeniu są zwykle łagodne i zmniejszyć po 3-6 cyklach miesiączkowych.

Rzadko, hormonalne IUD może powodować objawy podobne do hormonalne pigułki antykoncepcyjne, takie jak bóle głowy, trądzik, ale te zwykle ustępują w ciągu 1-3 cykli menstruacyjnych.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do stosowania IUD jako metody kontroli urodzeń. Lekarz będzie szczegółowy wywiad z Tobą, aby upewnić się, że nie masz żadnej z następujących warunków:

 • Nierozpoznana nieregularne krwawienia z macicy
 • Aktualny zakażenia w obrębie miednicy
 • Wiele partnerami bez stosowania prezerwatyw, ponieważ ryzyka dla chorób przenoszonych drogą płciową
 • Historia ciąży pozamacicznej
 • Nieprawidłowości w jamie macicy, takich jak mięśniaki macicy, lub zagęszczonego pasma
 • Nieprawidłowo ukształtowana macica
 • Szyjki macicy, macicy lub raka piersi

Wkładka wewnątrzmaciczna nie jest zalecany dla kobiet, które nigdy nie były w ciąży, ponieważ istnieje ryzyko wydalenia. Jeśli nigdy nie była w ciąży nadal można używać wkładki tak długo, jak jesteś świadomy i akceptuje to ryzyko.

Wcześniej kontrola wkładki urodzin nie zalecane dla młodzieży. W 2012 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Położnych i Ginekologów (ACOG) wydał opinię komitetu zalecający wkładki dla aktywnych seksualnie nastolatków ze względu na jego wysoki poziom skuteczności.

Wprowadzenie

Wkładka wewnątrzmaciczna Antykoncepcja

Wkładka wewnątrzmaciczna miednicy pokazano xray

Choć wkładki mogą być umieszczone w dowolnym czasie, najlepiej jest włożona w ciągu pierwszych pięciu dni cyklu miesiączkowego. Gwarantuje to, że nie są blisko owulacji i tym samym zmniejsza się prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy wkładaniu.

W rękach lekarza ginekologa lub innych przeszkolony personel medyczny, wkładki wstawiania jest łatwe i nie zajmuje więcej niż 10 minut, aby zrobić. Nie ma dużo bardziej zaangażowani w procedury niż rutynowym badaniu miednicy lub wymazu.

Po wprowadzeniu wziernika do pochwy, lekarz:

 1. Sterylizuje pochwy i szyjki macicy przy roztworu
 2. Posiada szyjkę ze specjalnego przyrządu
 3. Sprawdza długość jamy macicy za pomocą przyrządu pomiarowego
 4. Wkładki wkładki w sterylnych warunkach
 5. Przecina ciąg IUD do około 1 cala (2,5 cm)
 6. Uczy, aby czuć się szyjki macicy i ciąg IUD z czubka palca

Możesz sprawdzić co miesiąc ciąg tuż po miesiączki wykończeniowe do zapewnienia, że ​​wkładka jest na swoim miejscu.

Łagodne do umiarkowanych kurcze nie jest niczym niezwykłym, ale zwykle znika szybko. Niektórzy lekarze poprosi wziąć bez recepty lek przeciwbólowy na godzinę przed wprowadzeniem zmniejszyć skurcze.

Usuwanie

Podobnie jak w przypadku wkładania, usunięcie wkładki jest szybkie i łatwe.

Po wprowadzeniu speculum, lekarz:

 1. Sterylizuje pochwy i szyjki macicy przy roztworu
 2. Posiada szyjkę ze specjalnego przyrządu
 3. Posiada ciąg IUD z szybko chwytając instrumentu, ale delikatnie ściąga go w ciągu kilku sekund i usunięciu wkładki

Nie mogą być pewne krwawienie z pochwy i skurcze po usunięciu, który zwykle ustępuje szybko.

Kiedy zgłosić się do lekarza

Po wprowadzeniu lub usunięciu z wkładki, łagodne skurcze i krwawienie z pochwy światła może wystąpić. Skurcze zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka dni. Zadzwoń do lekarza, jeśli wystąpią:

 • Ciężkie krwawienie z pochwy
 • Ból brzucha lub w okolicy miednicy
 • Gorączka
 • Zwiększone upławy, zwłaszcza, jeśli ma nieprzyjemny zapach

Należy również skonsultować się z lekarzem, jeśli nie możesz czuć ciąg IUD po założeniu lub jeśli uważasz, że może być w ciąży.

Koszt

Początkowy Koszt wkładki może być 1000- $ $ 1600, ale z jego długotrwałego stosowania jest mniej kosztowne niż pigułki antykoncepcyjnej lub implantu antykoncepcyjnej. Jednakże, w ramach których służb prewencyjnych w opiece ustawy o Affordable (ACA), a od 2014 firm ubezpieczeń zdrowotnych w USA są upoważnione do zapłaty za kosztu wkładki i jej wkładanie i wyjmowanie.

Istnieją pewne wyjątki od tej kadencji. Sprawdź w firmie ubezpieczeniowej dla poszczególnych zakresu świadczeń, zanim się do lekarza, do umieszczenia IUD.

Żywe i bezpieczne Opcja

Urządzenia są powraca jako realną opcją dla kobiet kontroli urodzeń w USA od czasu ich powrotu na rynek amerykański. Wkładki antykoncepcyjnej okazał się być bezpieczne, skuteczne, długoterminowe, łatwo odwracalne wybór dla kobiet szukających opcji antykoncepcji bezobsługową. Porozmawiaj z lekarzem o wszystkich dostępnych opcji kontroli urodzeń, aby wybrać taki, który pasuje do Twojej indywidualnej sytuacji.

Zima samochodów Okładka

Zima samochodów Okładka


Jeśli przechowujesz swój pojazd na zewnątrz w chłodniejszych miesiącach roku, dobre pokrycie zima samochód może pomóc chronić wykończenie z nadużyciami, że pochodzi z chłodnej pogody.

Dlaczego Cover Your Car?

Zimowa pogoda może być bardzo obraża się na zewnątrz samochodu. Zdrowaś mogą powodować wżery i wgnieceń do końca pojazdu. Częste zamrażanie i rozmrażanie może zaostrzyć problemy rdzy. Lód i usuwanie śniegu mogą spowodować rysy, a nawet jasne światło słoneczne może powodować blaknięcie problemów. Dla wielu właścicieli, okładka samochodu jest najlepszym rozwiązaniem.

Pokrowce samochodowe są w zasadzie slipcovers dla Twój samochód. Te elementy są kształt i wielkość samochodu, a można łatwo wsunąć je do samochodu, aby oferować ochronę przed żywiołami. Podczas gdy produkty te nie będą tak schronienia jako garaż lub wiata, że ​​są lepsze niż nic. Ochrona zewnątrz swojego samochodu może pomóc zachować jego wartość i przedłużyć jego żywotność.

Wybór Winter samochodów pokrywy

Istnieje wiele produktów tytułowych samochodów dostępnych obecnie na rynku. Jak robić zakupy, przekonasz się, że pokrywy wahają wagi, ceny i poziomu dostosowania. Zastanów się potrzeb i przeglądać wszystkie oferty, przed podjęciem decyzji, która pokrywa jest właśnie dla Ciebie.

Czy potrzebujesz dodatkowej ramki?

Osłony samochodowe może być wykonana z wielu różnych materiałów. Niektóre bardzo lekkie osłony są idealne do przechowywania kurzu z pojazdu, gdy jest przechowywany w garażu czy sklepie. Inne lekkie osłony są przeznaczone do ochrony pojazdu przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i odporne na niewielkie ilości wilgoci. Jeśli mieszkasz w strefie zimnej i śnieżnej, prawdopodobnie będziesz chciał wybrać obudowę, która jest wodoodporna i może izolowany lub pokryte miękkim materiałem.

Ile należy wydać?

Plandeki samochodowe mogą wahać się w cenie od poniżej stu dolarów do ponad tysiąca dolarów. Cena zależy głównie od zastosowanych materiałów, jakości konstrukcji i czy pokrywy jest wykonane na zamówienie. , Jeśli masz nowszy samochód lub klasyczny samochód, prawdopodobnie będziesz chciał wybrać najlepszą osłonę można sobie pozwolić na swojego pojazdu. Jeśli jesteś po prostu szukasz czegoś do utrzymania śnieg z starszą używany samochód, trzymać się z ofertą budżetowych.

Czy potrzebujesz niestandardowego pokrywy?

Jest to możliwe, aby znaleźć ogólne pokrywy samochodów, które są zaprojektowane, aby pasowały do ​​różnych pojazdów. Osłony te będą tylko najbardziej podstawową ochronę, ponieważ nie będą wyposażone mocno do samochodu. Są one dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy pokrywę budżetu i chcą chronić swój samochód przed słońcem. Wiele firm oferuje duży wybór okładek zaprojektowanych dla poszczególnych modeli samochodów. Jest to dobry sposób na pokrywę, która doskonale pasuje do Twojego samochodu bez koszt posiadania to zamówienie. Na samym końcu spektrum cen, można znaleźć firmy, które będą mierzyć się z pojazdu i zrobić okładkę niestandardową dla Ciebie. To może być jedynym rozwiązaniem, jeśli masz klasyczny lub bardzo rzadki samochód.

Zasoby handlowe

Internet jest doskonałym miejscem na zakupy na okładki samochodowych. Możesz porównać ceny i cechy między detalistami, co pozwala uzyskać dużo na okładce, który jest idealny dla Twojego pojazdu. Następne strony Specjalizujemy się w zimowych osłon samochodów:

 • Strefa okładki
 • Dyskontowe okładka samochodów
 • Okładki empire
 • Pokrowce samochodowe Direct,
 • CustomCarCovers.com

Ochrona samochodu

Niezależnie od tego, które obejmują wybierzesz, ważne jest, aby prawidłowych procedur przechowywania zimowe. Jeśli będziesz jazdy należy regularnie, także upewnić się, że prawidłowo utrzymywać silnik. Zima może być trudne na samochody, ale z prawej opieki, pojazd będzie dobrze.

Denim sofa okładka

Denim sofa okładka

Nowo starą sofę do znanego materiału poprzez dodanie pokrywę denim sofę. Ten miękki i wytrzymały materiał jest tak wygodne, jak swoim ulubionym dżinsy.

Dekorowanie Z Denim

Twoje dżinsy iść z czegokolwiek, i tak będzie twój pokrywa denim kanapa. Zastanów się, które odcienie denimu pasuje do Twojego stylu. Denim pokrywy rozkładane są dostępne w szerokiej gamie odcieni od eleganckiej indygo do naturalnej bieli lub kremu na wygląd domek kraju. Również jak dżinsy, są one dostępne w różnych napadów, od bardzo dostosowane do slouchy. Denim jest właściwym wyborem dla Ciebie, jeśli chcesz, aby Twój salon czuć dorywczo i wygodne.

Rzucanie poduszki okazją do ubierz denim sofę. Spróbuj plisowany kwiatowe lub inny wzorzec jako kontrast, lub zainspirować swoich piątek wieczorem dżinsy i zdecydować się na coś świecący. Na zachodniej wygląd, spróbuj rzucić poduszki obite czerwoną chustkę wzór. Jeśli wygląd wszystkich denim kanapa jest zbyt dużo, należy rozważyć użycie denim tapicerowane poduszki przeciw standardowej mikrofibry lub bawełny okładce poślizgu. Inną opcją jest wyposażyć swoją pokrywę poślizgu denim, dużo jak chcesz dżinsy. Dodaj Sznurowanie, grzywkę lub kontrastujące wykończenia.

Korzyści z Denim Sofa Okładka

Slipcovers chronić nową sofę lub ukryć swój stary znoszonych jeden. Są również uniwersalne, dzięki czemu można łatwo i często zmienia wygląd kanapie. Denim jest szczególnie dobrym wyborem, ponieważ jest łatwy do czyszczenia, prać w pralce, a jeśli jest uszkodzony nie do naprawienia, to jest tani zastąpić. Od denim jest ostry tkaniny, jest odporny na zmarszczki lepsze niż w niektórych innych tkanin narzuty. Jest to doskonały wybór, jeśli masz zwierzęta, ponieważ jest łatwy do odkurzania włosy z dżinsu. Jest to niezwykle wygodne i rośnie tylko bardziej z użytku. Denim jest również doskonałym wyborem materiału do pokoju dziecka.

Na co zwrócić uwagę

Przed wyruszyć w poszukiwaniu idealnego narzuty, należy zmierzyć sofę. Większość slipcovers dobierane są w oparciu o długość kanapy z ramienia ramię. Jednakże, jeśli kanapa jest dziwne wielkość lub kształt, można wybrać, aby zamówić niestandardowe narzuty lub tworzyć własne przez zszycie denim tkaniny.

Przy zakupie pokrywy sofą denim, poszukaj wcześniej myte tkanin do miękkości. Upewnij się także, że tkanina jest prać w pralce do łatwego konserwowania. Zawsze należy sprawdzić politykę powrotu sklepie w przypadku pokrywy poślizgu nie pasuje kanapy.

Gdzie kupić

Jeśli zdecydowałeś pokrywę drelich kanapa byłoby idealne dopasowanie, tutaj jest miejsce, gdzie można je kupić:

 • Cel
 • Amazonka
 • Nadmiar zapasów
 • SlipcoverShop.com
 • EverySlipcover.com

Denim Sofy

Choć denim pokrywy poślizgu są popularne, można również zakupić Tapicerowane w denim.

 • Kohla
 • LL Bean
 • Cindy Crawford dla Raymour i Flanigan Furniture

Bezpieczeństwo w ciążę Po Mirena Removal

Bezpieczeństwo w ciążę Po Mirena Removal
Wiele kobiet ciążę od razu po Mirena usunięta

Kobiety, które opierają się na systemie wewnątrzmacicznej jako ich metody kontroli urodzeń może zastanawiać się o bezpieczeństwo zajścia w ciążę po Mirena usuwania.

O Mirena

Mirena jest elastyczny plastikowy wewnątrzmacicznego antykoncepcyjna, która jest wprowadzona do macicy. Chociaż estrogen jest wolna, to nie zawiera lewonorgestrel hormonu, który jest uwalniany do organizmu. Mirena można stosować przez okres do pięciu lat, a ponad 99 procent skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży.

Mimo, że jest jakaś debata o tym, jak Mirena, a wszystkie urządzenia wewnątrzmaciczne, praca, wierzy się, aby zapobiec plemników z dotarciem jajko, podczas gdy zmniejszenie grubości błony śluzowej macicy. Lewonorgestrel, który jest obecny w wielu pigułek antykoncepcyjnych, zapobiega również kobiety z pełni owulacji od jaj nie starsze.

Korzyści z systemu Mirena

Mirena jest przeznaczony dla kobiet, które miały już co najmniej jedno dziecko i chcą długoterminowej, ale nie na stałe, metody kontroli urodzeń.

Wiele kobiet, które stosują system Mirena jak spontaniczność, że daje, ponieważ nie ma prezerwatywy lub środków plemnikobójczych korzystania. Ponieważ jest ona włożona raz w gabinecie lekarza, kobiety, którzy korzystają z systemu Mirena ledwie trzeba myśleć o ich kontroli urodzeń, w przeciwieństwie do pigułki, które muszą być podjęte na co dzień.

Mirena Side Effects

Jak każdy rodzaj antykoncepcji, Mirena ma pewne potencjalne wady. Ponieważ nie przewiduje barierę między partnerami, nie ma ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i powinno być używane wyłącznie przez kobiety, które są w monogamicznych związkach.

Inne działania niepożądane to bóle pleców, torbiele jajników, plamienie i zmiany w cyklu miesiączkowym. W niektórych przypadkach, może w ogóle przestać okresy. Jest to korzyść dla niektórych kobiet, podczas gdy inni wolą dostać miesięczny cykl.

Kobiety, które miały infekcje miednicy, niektórych nowotworów układu płciowego lub choroby wątroby może nie być w stanie korzystać z systemu Mirena. Porozmawiaj z lekarzem o wszelkich innych problemów, które masz na temat historii zdrowia i czy Mirena jest właśnie dla Ciebie.

Płodność i wkładki

Kobiety, które zamierza stosować system Mirena lub wkładkę wewnątrzmaciczną, aż będą gotowe wyobrazić mają szczęście - w większości przypadków, płodność powraca do normalnego szybko po usunięciu urządzenia. W rzeczywistości, w jednym z badań wynika, że ​​kobiety, które zatrzymują się przy użyciu systemu Mirena wyobrazić tak szybko, jak kobiety, które się na nie w ogóle kontroli urodzeń. Oznacza to, że mogą zajść w ciążę w ciągu kilku miesięcy po Mirena usunięte.

Chociaż Mirena i większość urządzenia są przeznaczone dla maksymalnie pięciu latach użytkowania, można je łatwo usunąć w dowolnym momencie przez lekarza. W przeciwieństwie do strzałów antykoncepcyjne, które są skuteczne przez kilka miesięcy w czasie, Mirena nie ma wpływu na przyszłą płodność po jej usunąć. Jeśli cykl wraca do normy od razu, można wyobrazić sobie w pierwszym miesiącu po jego usunięciu.

Bezpieczeństwo na zajście w ciążę po Mirena Removal

Mirena można usunąć w każdej chwili i płodność powinno wrócić do normy. Kobiety, które nie mają żadnych komplikacji z wykorzystaniem systemu Mirena nie powinien mieć problemów z zajściem w ciążę i niosących ciąży dla zdrowia. W rzeczywistości, istnieje bardzo niewiele powodów, aby martwić się o bezpieczeństwo zajścia w ciążę po usunięciu Mirena zakładając, że jesteś zdrowy.

Pojmowania czasu na Mirena jest inna historia. Kobiety, u których w ciążę podczas korzystania z urządzenia są na znacznie większe ryzyko wystąpienia ciąży pozamacicznej. Jeśli zaczynają odczuwać silne krwawienie i ból podczas stosowania systemu Mirena, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Inne problemy, które występują w przypadku zajścia w ciążę podczas Mirena przedwczesnego porodu, to poronienie, a nawet śmiercią. Mimo, że szanse na zajście w ciążę z tej formy antykoncepcji są mniej niż 1 procent, należy skontaktować się z lekarzem, jeśli uważasz, że może być w ciąży.

W rzadkich przypadkach, urządzenie Mirena może spowodować otwór w macicy, albo może imbed się w ścianie macicy. W każdym z tych przypadków, operacja może być konieczne, aby usunąć urządzenie. Jeśli uszkodzenie lub bliznowacenie jest zmuszane do otaczającej tkanki, lub nawet dalszych operacji wycięcia macicy może być konieczne. Sytuacje te w znacznym stopniu wpłynąć na przyszłą płodność kobiety i jej zdolność do poczęcia, ale są one rzadkie działania niepożądane, które nie będą miały wpływu na większość kobiet stosujących system Mirena.

Jak Knit okładka książki

Książki są źródłem wiedzy i rozrywki thatâ € ™ s dlaczego musimy dbać o nich. Książki są objęte tak, że będą one chronione przed uszkodzeniem, jeśli przypadkowo rozlany z wody, żywności i brudu. Książki są zazwyczaj z tworzywa sztucznego lub skóry. Można kupić okładek swoich książek lub można tworzyć własne okładki książki. Jeśli wiesz, jak robić na drutach, można drutach okładki książki dla swojej ulubionej książki. Możesz użyć swojego ulubionego koloru i dodać projekt wyrazić swoją osobowość. Twoja okładka będzie niepowtarzalny i wyjątkowy, ponieważ youâ € ™ re ten, kto je wprowadziła.

Na drutach z okładki książki, tutaj są kroki.

 • Przygotowanie materiałów. Sprzedam materiały, które trzeba na drutach okładki książki, które obejmują igły, nożyczki, przędzy i parę igły (rozmiar 8). Można kupić je w każdym sklepie lokalnego rzemiosła w pobliżu twojej okolicy. Wybierz przędz, które są zmywalne, dzięki czemu można umyć okładki książki w razie potrzeby.
 • Zmierz rozmiar książki. Pobierz swoje ulubione książki i położyć płasko na powierzchni stołu. Pobierz linijki lub taśmy mierniczej i zmierzyć wysokość i szerokość książki. Gdy masz wysokość i szerokość książki, dodać 4 cm szerokości. Dodatkowe 4 cale będą stosowane do zaginania pokrywy książki. W tym przykładzie będziemy używać książkę, która ma 16 cm szerokości i 10 cm wysokości. Od tego trzeba dodać 4 cm na szerokość, ostateczna wycena na okładce książki jest 20 cm dla szerokości i 10 cali na wysokości.
 • Obsada i dzianiny. Obsada 80 szwów na igły dziewiarskiej. Drutach ściegiem w każdym wierszu, aż do uzyskania długości książki. Po uzyskaniu pożądanej długości do książki, aby zmieścić się na okładce książki, wiążą się szwów.
 • Tworzenie kieszenie. Po związaniu się szwów, trzeba dokonać kieszenie na okładce książki. Kieszenie odbędzie książkę w miejscu. Przędza wątku przez dużą oczach igły następnie złóż 2 cm na prawym końcu szerokości. Stitch dolnej i górnej złożonej części tak, że będziesz mieć prawo kieszeni okładki książki. Krotnie 2 cale na lewym końcu szerokości. Stitch dolnej i górnej złożonej części tak, że będziesz miał lewej kieszeni z okładki książki. Masz teraz swoją własną obudowę dzianiny książki.

Pamiętaj, że pomiar i ilość szwów zależy od książki, która będzie używana. Aby określić, ile oczek trzeba do swojej książki, sprawdź na etykiecie przędzy. Umieścić swoją ulubioną książkę wewnątrz dzianiny okładki książki, które wykonane i pokazać przed przyjaciółmi. Będą one na pewno spodoba i dziw ze swoim talentem. Możesz też robić na drutach Książka obejmuje dla nich, aby mogli z niego korzystać także w ich ulubionej książki lub można nauczyć ich kroki, w jaki sposób to zrobić.

Tymianek Parter Okładka

Tymianek Parter Okładka
Tymianek kwiaty w rozkwicie

Tymianek okrywowa jest w różnych kolorach, proporcje i pungencies. Z tonu szaro-zielonym zabarwieniu, liście i kwiaty podobne do mięty wahają się od białego do różowo-fioletowy. Istnieje ponad 200 gatunków i mieszańców tej rodzimej rośliny śródziemnomorskiej. Najpopularniejsze odmiany wśród nich są wspólne tymianku i tymianek cytrynowy, zarówno hodowane do wykorzystania w kuchni.

Ogrodnictwo z Tymianek Okładka uziemienia

Jak zacząć

Świerk ogrodów skalnych, przednie metrów i granice staw z dodatkiem tymianku gruntu pokrywą. Uprawa tej pachnącej hardy zimozielony w łagodnym klimacie suchym glebie piaszczystej i zdrową dawką słońca zapewni najlepsze wyniki. Przy opracowywaniu tymianek gruntowych osłony od podstaw, należy rozpocząć od siewem nasion w temperaturze 70 stopni Celsjusza do kiełkowania się odbyć. Po pomyślnym ustanawiającego system korzeniowy w domu, możesz przenieść się do serwisu wzrostu stałej i ostatecznej. Sadzenia nasion o ćwierć cala głęboko w rzędach zdysocjowanego sąsiedztwie z około dwóch stóp rośnie miejsca to dobry początek dla początkujących sadzonki. Gdy sadzonki są 02:58 centymetrów ich bliżej wraz z tylko stóp przestrzeni między rzędami. Najlepszy czas na projekt ogrodu, jak to jest na początku wiosny, zwykle dwa do trzech tygodni poprzedzającego pierwszy mróz.

Zimne Warunki i Tymianek

Jeśli masz do czynienia z zimnych warunkach, które po prostu nie można uniknąć, ale można jeszcze pokonać z należytą starannością. Należy używać dobrze przepuszczalnej gleby dla roślin, aby się rozwijać. Naturalnym wynikiem rosnących w takich warunkach wydaje się być większe liście mniej ostrością podczas włosów, ostrzejsze gleby umożliwiają mniejsze, bardziej aromatyczne rośliny rozwijać. Chociaż prawdą jest, że tymianek może przetrwać w mrozie, twoje dni bez mrozu absolutnie optymalny czas dla ogrodnictwa.

Pamiętaj, aby zachować Tymianek

Po roślinność została ustalona, ​​utrzymywanie i konserwacja są niezbędne. Nawadnianie nie jest wymagane, ponieważ roślina najlepiej rośnie w suchych warunkach. Mimo to, dla roślin, aby się rozwijać, musi mieć bardzo niewiele konkurencja stara się rozwijać w lub wokół niego. Dlatego zaleca się regularne przycinanie ogród i przycinanie.

Używa tymianek

Środek odstraszający owady

Nie tylko tymianek służyć jako piękny ogród wystrój, ale jeśli oferuje praktyczny system obrony przed owadami. Białe muchy, cabbageworms mszyce i wiele innych szkodliwych owadów są trzymane w ryzach powodu potężnych repelent podobnych emituje zapach tymianku.

Gotowanie i jedzenie

Jednym z najbardziej popularnych i uznanych zastosowań tymianku jest w żywności. Jeśli potrzebujesz świeżego tymianku w swoim przepisie, należy wyciąć zarówno liście i kwiaty czysto wszystko na raz, w jakiejkolwiek części, które są niezbędne. Zakład nadal będzie wrócić i rosną pomimo cięcia dużych ilości. Silny, pikantny smak miętowy, używany jest w celu zwiększenia wiele ryby, drób, jagnięcina stek i kolację. Dodatkowo, tymianek upiększa smak wielu sałatek, zupy, gulasze, masła, akcje, sosów, i sosy.

Ziołowe środki

Garden-estetyka i gotowanie nie używa tylko, że tymianek ma do zaoferowania. Istnieje wiele korzyści dla zdrowia i aplikacje lecznicze tej rośliny, jak również. W całej historii, ludzie starali się i włączone tymianek jako ziołowy. Zioło jest naturalnie występującym tymol; solidna olej stosowany jako antyseptycznym i dezynfekcyjnym. Fuzja dla konwencjonalnych ziołowy na dolegliwości gardła, klatki piersiowej i układu oddechowego był (i jest do dziś) sączy liście we wrzątku jako rodzaj herbaty podczas wdychania oparów leczniczego, że ta herbata emituje. Ponadto, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne właściwości w tymianku się, że to dobry lek ziołowy do chorób układu pokarmowego, takie jak nudności, biegunka i nieświeży oddech. Właściwości w ziołowe herbaty może zmniejszyć nadmiar śluzu w jelitowej torów i porażki drobnoustrojów, które nie są mile widziane. Stwierdzono nawet, stosowany w leczeniu bóle menstruacyjne. Dzisiaj można znaleźć substancje czynne w tymianku stosowanych w ciągu towarów bez recepty, takie jak płyn do płukania ust Listerine Antyseptycznych Vicks Vapor Rub i Amoresse.

Jak umieścić Gumowa wkładka w kabinie prysznicowej

Jeśli martwisz się cały czas o gromadzenie wody w kabinie prysznicowej lub przecieków sprężystych, thereâ € ™ s teraz niezawodna metoda zapobiegania te koszmary. Zamiast prowadzić patelni prysznicem stosowanych w minionej epoki, tuleje gumowe są teraz bardziej skutecznie stosowane pod podłogą wyłożoną kafelkami kabina prysznicowa.

Herea € ™ s jak zainstalować gumową wkładkę własnego w kabiną prysznicową.

 • Zbierz pierwsze swoje materiały. Musisz wykładziny gumowe, prysznic pole frezu, wiertarki lub wiertarki z odrobiną Phillips, młot, wkręty do drewna, gwoździ ocynkowanych, rurkę uszczelniać silikonem, centymetrem i ołówek.
 • Zmierzyć piętro swojego kabina prysznicowa. Użyj taśmy mierniczej w celu uzyskania dokładnych pomiarów. Dodaj sześć cali do każdego pomiaru na wszystkich czterech bokach kabiny prysznica.
 • Na czystej podłodze, ułożyć wykładziny gumowe. Z ołówkiem zaznaczyć wykładziny gumowe o wymiarach można nabytych w kabinie prysznicowej. Upewnij się, że pomiary i oznaczenia są poprawne i dokładne.
 • Cięcie wykładziny gumowe. Korzystać z frezów skrzynki i pokroić na podstawie pomiarów zrobionych wcześniej. Upewnij się, ita € ™ sa czyste cięcie.
 • Ułożyć wykładzinę gumową cięcia na podłogę kabina prysznicowa. Ponownie użyć frezu pole, tym razem wyciąć otwór nad odpływu prysznica.
 • Zastosuj silikonu uszczelniać pod podszewką. Stosują to tylko pod podszewką, który dotyka otwarcie odpływu prysznica. Silikon uszczelniać jest uszczelniacz i wodoodporne środek o lepkiej i żelowej konsystencji. Zwykle jest przejrzysty i bezbarwny. Może to się wiązać niemal każdy rodzaj materiału i mocuje zarówno stosowane wewnątrz i na zewnątrz, jak ceramiki, szkła, metalu, plastiku, gumy i drewna. Jego podstawowym zastosowaniem jest do uszczelniania armatury. Silicone uszczelniać jest skuteczny, ponieważ prowadzi się wody sączy się do przestrzeni pod armatury, minimalizując obrażenia, wilgoci jak nagromadzenie formy i gnicie.
 • Zagiąć nadmiar wyściółki, który rozciąga się przez wejście prysznica. Za pomocą wiertarki i śruby mocujące wykładzinę na zewnętrznej stronie wejścia do prysznica. Zrób to za pomocą wiertarki lub wiertarki z bitem Phillips i wkręty do drewna.
 • Wyciąć kilka nacięć w razie potrzeby. To jest, aby upewnić się, że cała gumowa wykładzina pozostaje płaska na całej powierzchni, którego dotyczy.
 • Złożyć nadmiar podszewki nad ścian kabina prysznicowa. Smooth nadmiar podszewkę na wewnętrznych ściankach kabiny prysznica. Załóż nakładania na rogach.
 • Gładkie i wyciagnac podszewki. Upewnij się, że odcinki wykładziny ponad wszystkich czterech rogach kabiny prysznica. Sprawdź, stłuczki lub kiści i wyrównać go ponownie.
 • Zabezpieczyć okładzinę na ścianach wewnętrznych. Zrób to za pomocą młotka i gwoździ ocynkowanych. Ponownie, upewnij się, że okładziny pozostaje płaska i nieruchoma na powierzchni.
 • Obciąć nadmiar podszewki. Odciąć gumową wkładkę trochę zapasu, jeśli są jakieś lewo, przy użyciu frezu skrzynki.

Łatwy w montażu i demontażu, gdy trzeba zastosować napraw, wkładka gumowa jest po prostu idealne rozwiązanie do zwalczania i zapobiegania problemom wszelkiego rodzaju nieszczelności w kabiną prysznicową.

Szybkie porady:

 • Jeśli dona € ™ t mieć frez skrzynki, można zrobić z nożem, chociaż ita € ™ ll być trudniejsze do schludnego uciął.

Podkładka Portfele

Podkładka Portfele
Kolorowe podkładki mogą stylowe torebki.

Portmonetki Podkładka można kupić lub wykonane w ogromnej różnorodności wzorów. Od prostych pasków do zabawnych gadżetów wydruków, możesz wyrazić swoją osobowość z tych wszechstronnych torby.

O podkładka Torebki

Choć projektant torebki są pożądane akcesoria, kreatywnych rzemieślników i projektantów odkryli więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej, aby stworzyć wyjątkowe torebki. Wraz z różnych toreb z tkaniny, torebki wykonane z recyklingu opakowania cukierków, pasów bezpieczeństwa, torebki i torby pudełko cygar, torba podkładka jest unikalnym dodatkiem, który uczynił swoją drogę do gatunku torebka.

Portmonetki Podkładka może być wykonany z tkaniny lub pikowane podkładki. Są one również wykonane z winylu lub szczelnych podkładkach, które są preferowane przez niektórych kobiet, ponieważ są one wodoodporne, trwałe i mogą być łatwo wycierać wilgotną szmatką. Wersje materiałowe oferują poczucie wyrafinowania, ale i są bardzo popularne. Worki są wykonane z Podkładka indywidualnie zaprojektowanych lub podkładkach przechowywania zakupionych, i może zawierać inne materiały, jak również. Torebka jest zwykle pokryte i jest zaprojektowany w stylu boxy lub dźwigać.

Wzory i style

Podkładka Portfele
Kontrastowe wstążka dodaje ładny akcent.

Istnieje wiele różnych wariacji na temat rzeczywistej konstrukcji worka - od wzorca podkładka, korzystanie z kontrastujących lub uzupełniających podkładkach, włączenie innych materiałów oraz różne uchwyty obuwnicze. Uchwyty Torebka może być wstążka, drewno, skóra, styl koralikami, żywicę, akryl, lub innych materiałów. Najczęstsze rodzaje uchwytów są średnie zakrzywione uchwyty, choć zaokrąglone uchwyty są widoczne na mniejszych worków.

Rozmiary wahają się od mini i małych torebek do wielkogabarytowych pojemników z wykorzystaniem dodatkowych materiałów. Ozdoby, takie jak koraliki, hafty, akcenty pobocznych, amulety, wstążki i inne akcenty dodać niepowtarzalny plusk.

Gdzie kupić podkładka Torebki

Portmonetki Podkładka może być tak zróżnicowane; to prawie na pewno będziesz miał bardzo oryginalny i jedyny w swoim rodzaju torby Podczas noszenia torby podkładka na ramię. Poniższe sklepy sprzedają torebki podkładka, albo w aktualnych wzorów ręcznie bezpośrednio do kupienia, lub na zamówienie wykonane ze specyfikacją:

 • Basement Torby: duży wybór torebek z podkładek na tej stronie - style są zabawne i kobiece, ale z klasą. Wiele stylów uchwytów są dostępne, i słodkie niespodzianki, jak impertynencki frędzlami lub słodkim wstążką ozdobą dodać wspaniałe akcenty. Ta strona ma indywidualne zamówienia, a zamówienie torebka zawiera bezpłatne monogramming.
 • Etsy: Od torby Podkładka są zasadniczo przebiegli przedmioty można fiind dziesiątki wzorów na Etsy ręcznie.

Making Your Own Purse z podkładka

Nawet jeśli nie jesteś craftiest osoba, portmonetki Podkładka są jednym z prostszych wzorów można spróbować. To może być bardzo tani sposób na stworzenie torebki dla różnych pór roku i okazje. Podstawowe materiały będą potrzebne są:

 • Jeden lub więcej podkładki (w zależności od wielkości i stylu wolisz)
 • Koordynowanie wątku
 • Uchwyty wstążki lub torebce
 • Tkanina do wykładania torebkę
 • Przystawki magnetyczne lub rzepy obudowa.
 • Koraliki, guziki, wstążki, lub inne ozdoby są opcjonalne.

Istnieje kilka blogów rzemieślniczych i innych miejsc, które oferują darmowe wzory do torby podkładka. Poniżej kilka środków na początek:

 • Dritz oferuje bezpłatne instrukcje portmonetka tkaniny wykonane z podkładek i uchwytów z drewna lub tworzywa sztucznego. Mniejsza wersja torby.
 • Michelle Mitchell Scribbet: Ten przebiegły blog wyposażony instrukcje dobrej wielkości placemat dźwigać i wspaniałe fotki.
 • Martha Stewart daje torebkę podkładka okiem projektanta z tych instrukcji.
 • Ta podkładka sprzęgło torebka może być ozdobiona zgodnie z indywidualnymi własnym stylu.

Sprawdź Rękodzieło Zakład Logiki Stosowanej Więcej informacji na temat bezpłatnych wzorów ściągających!Czy zdecydujesz się kupić lub zrobić własny podkładka inspirowane torebkę, będziesz mieć wspaniałe i oryginalne akcesoria w przystępnej cenie.

Wzory szydełka okładka

Wzory szydełka okładka


Szydełkowane okładek są stylowy sposób ochrony książek. Wzory są pracował w rzędach i przeznaczone do niestandardowych pasuje do Twoich ulubionych książek. Pamiętaj, aby mieć książkę, którą chcesz pokrycie poręczne, dzięki czemu można sprawdzić dopasowanie w trakcie pracy. Każdy wzór jest wykonany z przędzy wagi średniej i 5mm szydełkiem. Początkujący powinni być w stanie obsłużyć te wzory, jak używać tylko podstawowych szwów.

Trzy okładka Wzory szydełka

Aby uzyskać dostęp do tych wzorów, kliknij na zdjęcie wzoru, który chcesz otworzyć odpowiedni plik .pdf. Stamtąd można zapisać wzór do komputera lub wydrukować.

Okładka książki Szachownica szydełka

Ten wzór jest idealny dla męskiej patrząc okładki książki. Szachownica wzorce nie są trudne do wykonania, tak długo, jak wiesz, jak to zrobić pojedyncze i podwójne szwy szydełka.

Wzory szydełka okładka

Kliknij tutaj, do tego wzorca.

Koronki Okładka

Kobiety, które kochają czytać będą adorować tę pokrywę książki koronkowy. Ma piękny kobiecy dotyk do niego i przebiera się żadnej książki. Koronki wygląd osiąga się poprzez tworzenie przestrzeni między ściegami.

Wzory szydełka okładka

Kliknij tutaj, do tego wzorca.

Okładka książki stałe szydełka

Ten stały okładka szydełka zapewnia atrakcyjną ochronę swoich książek. Wygląd uzyskuje się, stosując podwójne ściegi szydełkowe połowę łańcuch i.

Wzory szydełka okładka

Kliknij tutaj, do tego wzorca.

Okładka Porady

Możesz personalizować swoje okładki, wykonując jedną z następujących czynności:

 • Dokonaj okładka cieńsze używając mniejszej wagi hak i przędzy drobniejsze.
 • Dodaj guziki, koraliki, lub szydełkowane motywy jak kwiaty do dekoracji pokrywę.
 • Zrób pasek z rzepem do okładki książki.
 • Trwalszej okładce, klej pracy do książki, a nie wiążąc go. Jest to idealne rozwiązanie dla czasopism i innych książek pamiątkę.

Piękna i ochronne

Książka szydełka obejmuje chronić swoje książki i dodają stylu. Są to unikalny sposób, aby pokryć swoje ulubione książki i zrobić doskonały prezent dla miłośników książek w swoim życiu. Następnym razem, kiedy dać książkę dalej, spreparować pokrywę w ramach prezentu.

Kindle okładka Wzór szycia

Kindle okładka Wzór szycia
Chroń swój Kindle z przypadku.

Jeśli posiadasz Amazon Kindle, można łatwo zrobić własną obudowę za e-czytnik. Niektóre strony internetowe oferują wzory szycia na okładki Kindle, a większość pokrywy są dość proste dla początkujących szwaczki.

Jak zrobić Pokrywa Kindle

W rzeczywistości nie potrzebują wzór zrobić bardzo prostą osłonę dla Kindle. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami te. Ponieważ pokrywa E-czytnik wymaga tak mało materiału, można wykonać jedną z resztek, które już masz w zapasach tkaniny. Alternatywnie, można kupić niewielkie ilości drogiej tkaniny na wygląd high-end.

To, czego potrzebujesz

 • Puste pole zbóż
 • 1/3 stoczni pretty tkaniny
 • 1/3 stoczni koordynację miękkiego polaru lub filcu
 • Osiem cali ¼-calowy elastyczny
 • Dość wstążką w kolorze koordynującego
 • Środek taśmy
 • Linijka lub krawędź prosta
 • Nożyczki
 • Maszyna do szycia
 • Igły do ​​haftowania
 • Wątek
 • Pins

Co robić

 1. Zacznij od cięcia z jednej strony się na polu zbóż. Będziesz korzystać z tektury stworzyć silną i warstwę ochronną wewnątrz Kindle okładce. Za pomocą linijki i nożyczki do pomiaru i wyciąć prostokąt o 11 cm długości ośmiu cali szerokości.
 2. Zmierzyć karton znaleźć miejsca, które są pięć cali od każdej krótkim końcu. Marszczyć kartonu wzdłuż tych linii, aby utworzyć kształt podobny do okładki książki z jednego cala kręgosłupa.
 3. Rozłożyć kwiatowy, i wyciąć prostokąt, który jest 12 cali dziewięciu cali. Wytnij prostokąt z identyczną tkanin polarowych.
 4. Przeciął wstęgę na dwie części, każda około 12 cm długości.
 5. Pin prawe strony tkaniny ze sobą. Przed szycia, podłącz jeden koniec jednej wstążką kawałek o dwa cale od jednego z krótkich końców prostokąta. Powtórz z drugiej kawałek taśmy. Rozmieszczanie elementów tak, tylko o pół cala wstążki pokazuje się przez szew. Reszta taśmy powinna być umieszczona pomiędzy dwoma kawałkami tkaniny.
 6. Sew około trzech boków prostokątów tkaniny, stosując ½ cala naddatek szwu. Włącz swoją pracę prawą stroną na zewnątrz.
 7. Włóż karton na tkaninie. Powinien on pasował. Wchodzisz na pozostałej krawędzi tkaniny i szyć końca zamknięte. Top ściegu całą pokrywę, jeśli chcecie.
 8. Wytnij elastyczna na cztery dwa cm kawałki, i ręcznie szyć końce, tworząc małe pętle.
 9. Orient pokrywę więc koniec z wstążki jest po prawej stronie. Umieść Kindle na okładce i zaznacz, gdzie spadają rogi. Ręcznie ściegu elastyczne pętle na każdym rogu, więc można z nich korzystać w celu zabezpieczenia Kindle wewnątrz pokrywy.
 10. Użyj taśmy do wiązania pokrywa zamknięta, gdy Kindle nie jest w użyciu.

Więcej Kindle okładka Wzory szycia

Jeśli szukasz innych wzorów szycia zrobić okładkę na Kindle, spróbuj niektóre z następujących stron internetowych:

 • Grochy Krzesło ma wzorzec dla Kindle pokrywy z górnej klapy. To zdjęcie tutorial jest łatwy do naśladowania.
 • Chica i Jo oferuje bezpłatne instrukcje i samouczek wideo do przygotowywania innowacyjną pokrywę stojące do Kindle. Konstrukcja ta pozwala czytać z rąk.
 • Amazon oferuje w wersji e-book o Kindle okładka wzór. Ten wzór kosztuje kilka dolarów, i to jest dla ładowanej od góry przypadku e-czytnika.

Zrób to specjalna

Niezależnie od Kindle projekt okładki zdecydujesz się spróbować, użyć wyobraźni, aby dodać zabawy szczegółów do Twojego projektu. Wybierz tkaniny, które kochasz, a także appliqués, wstążki i inne ozdoby, które uczynią twój pokrywa specjalny.

Boże Narodzenie Podkładka Craft

Boże Narodzenie Podkładka Craft
Dodaj indywidualne podejście do ich śniadanie lub kolację przestrzeni tego wakacyjnego.

Boże Narodzenie Podkładka rzemiosło są często pomijane na rzecz ozdoby, ciasteczka, i puszek pełnych krówki. Są to prosty sposób, aby w domu spojrzenie bardziej uroczysty, choć i możesz je jako ozdobne lub jako przyjazny dla dzieci, jak chcesz.

Boże Narodzenie Podkładka Rzemiosła: po co?

Nie można ich zjeść. Nie można powiesić je na drzewie. Są szanse, że nie będzie nawet ostatnie przeszłości jeden lub dwa lata. Więc po co się męczyć z Christmas placemat rzemiosła? Są łatwym sposobem doprowadzenia ducha Bożego Narodzenia na stole, dosłownie.

Ponieważ możesz je jako po prostu jak można narysować obrazek na kawałku papieru budowy i przykryć papierem do kontaktu, podkładki są idealne nawet dla małych dzieci wasze, aby pomóc Ci. Bez dzieci lub bez dzieci zainteresowane rzemiosła? Nie ma sprawy. Można tworzyć własne podkładki bez poczucia głupie; są bardziej wyrafinowane pomysły świąteczne tam, też.

Jeśli zrobiłeś pocztą pantoflową i torby kanapkę wieńce zbyt wiele razy, obawiają się, będziesz trupem na atak serca, jeśli zrobisz jedną partię krówki nie można pomóc, ale próbka, a drzewo jest już pełen ręcznie robione ozdoby , podkładki zrobić ładne zmiany tempa.

Podkładki Dla dzieci

Catalogs.com ma genialny podkładka płatek śniegu można zrobić z dziećmi. W artykule wspomina, to będzie piękne miejsce ustawienia Boże Narodzenie rano śniadanie. Będziesz wyciąć kształt płatka śniegu z jednego kawałka papieru, przykleić go na inny, posypać na jakimś brokatem, i przykryć papierem kontaktowego.

Kaboose ma pojęcia, podkładka, która obejmuje rzeczywiste zamiast podkładek papieru, podobne do niektórych pomysłów dorosłych. Wiąże się to również farby tkaniny, szablony, i długopis. Artykuł ma zdjęcia inspiracji, ale prosimy, aby wodze fantazji.

Rękodzieło dla dorosłych

Ściany do ściany Szablony ma podkładka, która wygląda trochę bardziej dorosłą, niż niektóre z dzieciaków rzemiosła i podejmuje więcej czasu, cierpliwości i umiejętności, aby zakończyć. Jak sama nazwa wskazuje, będziesz używać szablonów do projektowania świąteczne podkładki i serwetki koordynacji. Zamiast korzystania z papieru, jak to zrobiliśmy z rzemiosła dziecko, będziesz używać prawdziwych podkładki i serwetki. Mimo, że jest to bardziej kosztowne, projekt powinien również dłużej.

Jak tylko Dziękczynienia minęło, pewnie zaczął otrzymywać kartki świąteczne w mailu. Co robisz z nimi wszystkimi, gdy zabraknie miejsca na wyświetlaczu? Zrobić kolaż, podkładka wielkości! Wyciąć zdjęcia z przodu, lub przykleić całą kartę na kartce papieru. To do Ciebie. Ten znajduje się na liście jednostek dla dorosłych ze względu na konieczność zręczności, aby wyciąć niektóre kształty poprawnie, ale można cieszyć się tym ze swoimi starszymi dziećmi, też.

Wspólne Potrzeby Making Your Podkładki

Co musisz dokładnie będzie zależeć od rodzaju Świątecznej podkładka rzemiosła jesteś zainteresowany. Jeśli robisz je z dziećmi, dla swoich dzieci, trzeba będzie inny zestaw narzędzi, niż jeśli robisz je do zabawy gości dorosłych. Tutaj jest lista rzeczy, które mogą być potrzebne:

 • Papier Budownictwo
 • Blask
 • Nożyczki
 • Szablony
 • Tuszu lub farby
 • Zwykły podkładka
 • Zestaw podejmowania podkładka (za wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu i góry skutku)
 • Klej / klej w sztyfcie
 • Usuń papier kontakt
 • Pióro do rysowania swój wzór

Robienie podkładki nie może być na liście rzeczy do zrobienia na święta pośród przygotowania gotowanie, zakupy i firmy. Jeśli znajdziesz się patrząc na oddech lub projektu krótkoterminowego, choć wyciągnąć niektóre z narzędzi wymienionych powyżej dokonać podkładek dla swojej rodziny. Możesz je jako głupie lub wyrafinowane, jak chcesz, zgodnie z sugestiami powyżej lub wykorzystując je jako trampolinę do własnych pomysłów. Have Yourself a Merry Little Christmas-i pyszne śniadanie na wakacje twoich nowych podkładek podstępny.

Dodatkowe zasoby Zakład Logiki

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, odwiedź Logiki Stosowanej Bożego Narodzenia.

Jak ubiegać podkładka do bindowania

Podkładki są konieczne na każdym stole, jak stają się one łatwiejsze do czyszczenia po każdym posiłku. Podkładki funkcjonować również jako uchwyt na środku stołu dla swoich gorących posiłków w czasie posiłków i służyć jako "dowód" mini materiał na dzbanki, szklanki i kubki. Po prostu, podkładki wypełnić dowolną tabelę obiad w każdym domu.

Można spojrzeć na planszy, co inny szarej kuchni konieczności, ale to, czego nie wiem, to można włączyć tę Kopciuszka do księżniczki z funky wiążące. W zależności od gustu i potrzeb, stare podkładki mogą być remontowane przy użyciu bardzo prostych kroków. Próbuj tego w domu i dostać swoje dzieci lub wnuki zaangażowane w celu zapewnienia naprawdę świetnie się bawić.

Po pierwsze, trzeba będzie następujące:

 • Nożyczki
 • Tkanina
 • Igła z nitką
 • Maszyna do szycia
 • Ołówek
 • Żelazko
 • Prasowanie matę lub stanowisko
 • Podkładki
 • Pins
 • Winylu (opcjonalne, ale zalecane)

Możesz teraz przystąpić do zastosowania wiązania do podkładka:

 1. Wybierz materiał, który będzie pasował do projektowania swojej planszy. Jeśli wydruki zwierząt, tkaniny, które będą używane do wiązania się z podkładka powinna być zgodna z projektem. Nie ma nic mniej atrakcyjne niż starcia wydruki.
 2. Wytnij kawałek swojego materiału do wiązania. To powinno być co najmniej 4 cm szerokości i około 8 cm długości, ale zmierzyć długość podkładka aby się upewnić.
 3. Zwiń kawałek tkaniny w połowie. Następnie krotnie górną krawędź do tworzenia trójkąta lub odchylenia krawędzi.
 4. Uruchom żelazko do złożonej tkaniny. Zgrzewy fałdy i wygładza tkaniny.
 5. Pin wiążące do podkładka więc łatwiej szyć. Upewnij się, że szpilki są na swoim miejscu.
 6. Zostaw około 9 centymetrów ogona od krawędzi swojej planszy przed szyć w maszynie do szycia. Ogon będzie używany raz kontynuować szycie dla twojego podkładka za następnym rogiem. Sew dół do brzegu swojej tkaniny i zatrzymać, gdy do końca. Wróć kilka ściegów do ostatecznego przeszyciami.
 7. Następnie wyciągnąć nowo uszyte podkładka z maszyny do szycia.
 8. Teraz ty skończysz z pierwszym zakręcie. Postępuj szycia kolejny rożny.
 9. Złożyć ogon tworzą trójkąt. Za pomocą szpilki i umieścić go na ostatnim przeszyciami od pierwszego rogu - to będzie Twój marker. Użyj dodatkowy materiał z ogona i umieścić go na następnego wiersza, aby uzyskać gotowy do szycia.
 10. Umieść wyraźną tkaniny pod maszyny do szycia i zacząć szyć w dół, aż dojdziesz do końca drugiego rzędu swojej planszy.
 11. Powtórz tę samą procedurę, w ciągu ostatnich dwóch rogach i wierszy swojej planszy.

Użyj winyl jako pokrycie wiążące Twój podkładka. Neguje mycie podkładka regularnie. Z pokrywą winylu, można po prostu wytrzeć podkładka wilgotną ściereczką i pozostawić do wyschnięcia po użyciu.

Jak zrobić kołdrę okładka

Kołdra jest zazwyczaj rodzaj pościeli ukształtował się z wielu arkuszy tkaniny starannie zszyte, ręcznie lub za pomocą maszyny, aby stworzyć wyściełane, grube-warstwowy wyrobu włókienniczego. Końcowego dotyku, kołdra jest pokryta warstwą zwaną kołdra góry. Ta poszwa ma pomieścić upiększeń, kreatywne projekty i dekoracyjne akcenty quilter uprzywilejowane dodać, i to zazwyczaj kończy się w skomplikowanych wzorów ściennych i dywaniki do wyświetlacza, a nie że jest to regularne obejmuje łóżka.

W przypadku jakiegokolwiek celu zamierza stworzyć własną pokrywę kołdrę, jakie wymagane są po prostu swoje twórcze ręce i nieograniczone wyobraźni. Poniżej znajduje się kilka dobrych wskazówek, jak można zrobić unikalne pokrywę kołdrę.

 • Przygotuj potrzebne materiały. Musisz kilka starych arkuszy tkaniny, koce, grube swetry, dżinsy i wszelkiego rodzaju ubrania i spersonalizowane zdjęcia drukowane na tkaninach. Pamiętaj, że będziesz robił okładkę, więc wybierając wzór lub kolor materiału jest obowiązkowe. To dobrze, że można wybrać te, które mają swój indywidualny charakter. Jednak chcesz poszwa wyglądać, to do Ciebie. Potrzebny będzie również taśmy mierniczej, który mierzy dłuższy zakres; szpilki, na przypinanie projektu; nożyczki; i maszyna do szycia. Jest jeden rodzaj pikowania i wykorzystuje technikę wiązania. Dzięki tej metodzie, poszwa jest wykonane ręcznie. Jednak metoda ta jest znacznie trudniejsze niż przy użyciu urządzenia. W tym artykule, jednak będzie dokonanie poszwa przez maszynę do szycia.
 • Zmierz rozmiar kołdrą. Pobierz gotowy kołdrę i zmierzyć jego szerokość i długość. Zmierz także wielkość łóżka, więc można mieć dokładny pomiar, jak duża powinna być okładka kołdra. Złóż dodatku 4 do 6 cm długości z boku na bok w celu szycia.
 • Przygotuj pokrywę kołdrę. Określ dobrane tkaniny i inne materiały do cięcia. Zmierz kwadratowe lub prostokątne kształty out tkaniny o rozmiarach chcesz. Możesz mieć alternatywne wzory tkanin z jednego stylu do drugiego lub możesz mieć go umundurowani. Dowiesz się także różne sposoby szyją pokrywę i wskazówki, aby wierzchołki piękniejsze. Pikowanie ma różne style-Rag kołdry, kołdry pamięci, zdjęcie Pamięć kołdry, kołdry, patchwork złom i pattered kołdry. Aby mieć lepsze pojęcie o tym, jak wzmocnić konstrukcję kołdry góry, można skanować czasopisma wystroju wnętrz, a nawet surfować po sieci.
 • Rozpocznij szycie cięć na kołdrę. Umieść kwadraty na czystej, płaskiej powierzchni lub, jeszcze lepiej, na podłodze dla większego obszaru roboczego. Ułóż je wszystkie, aż osiągnął taki sam rozmiar jak wymiarów kołdra. Dołącz kwadraty razem przez przypinanie im na wszystkich krawędziach i bokach. Po wykonaniu tych czynności, kolejnym krokiem jest szyć je razem, tworząc 1/2 warstwy 1 cm. Kontynuuj, aż wszystkie paski są zszywane, aby zakończyć kołdra szczyt.
 • M ake ostatnie poprawki. Spójrz na gotowym materiale z daleka, aby zobaczyć, czy chcesz dodać więcej upiększeń czy nie. Możesz zakończyć się poprzez złożenie podpisu na znaku towarowego lub na kołdrę jednak i gdziekolwiek chcesz, aby być umieszczone.

W tej chłodnej pory roku, trzeba zacząć myśleć o sposobach, w jaki sposób można utrzymać ciepło wewnątrz swoim pięknym domu dla Ciebie i Twojej rodziny bez kosza się ogromne ilości gotówki. Jeden taki świetny pomysł jest, aby swój własny twórczy kołdrę i pasujący spersonalizowane pokrywę kołdrę. Wykonaj czynności opisane powyżej, a na pewno na pochwałę za opiekę i zaradności.

Jak dodać zdjęcie do podkładka

Indywidualne podkładki wspaniałe prezenty dla rodziców i dziadków - nawet dzieci je uwielbiają. Wyobraź sobie, jak podekscytowany dziadków będzie, kiedy się wielkie zdjęcie podkładka z wnuków, lub wyobrazić sobie, jak podekscytowany twój maluch będzie jeść swój lunch na podkładka z jego twarzy na nim. To naprawdę personalizuje nudne posiłek razy dla nich.

Możesz dokonać tych wspaniałych samodzielnie podkładek. Istnieje kilka sposobów na zrealizowanie tego. Możesz stworzyć wielkie podkładek tkaniny zdjęć lub te z tworzyw sztucznych. Typ zdecydujesz się w zależności od rodzaju podkładki, które chcesz.

Będziesz potrzebować kilku przedmiotów, takich jak fotografie, nożyczki, papier, klej, wolny od kwasu, arkuszy upiększeń samolaminujących i pustej planszy.

Pierwszym krokiem będzie wydrukować swoje zdjęcia. Jednak chcesz wydrukować te zdjęcia na specjalnym papierze tkaniny; tego można znaleźć w lokalnym sklepie rzemiosła. Wystarczy powiedzieć urzędnikowi, że chcesz papier do drukowania tkanin z Twojego zdjęcia na drukarce domowej. Gdy po instrukcje dotyczące drukowania fotografii na papierze, tkaninie, a chcesz, aby zdjąć tylną część ujawnić fotografię na tkaninie.

Weź podkładka tkaniny zostały wybrane i położył zdjęcie w dowolny sposób, który wygląda ładnie. Możesz wybrać więcej niż jedno zdjęcie, jeśli chcesz. Można również korzystać z innych upiększeń jak wstążki, liternictwo, lub cokolwiek innego chcesz, tak długo, jak to jest dość płaski. Przypiąć swoje kawałki w dół, a następnie połącz je ze sobą. To sprawia, że ​​podkładka wspaniałe indywidualną tkaniny.

Teraz, jeśli chcesz plastikową matę to trzeba robić rzeczy trochę inaczej. Wybierz ładny kawałek papieru, taki, który jest wystarczająco duży, aby być podkładka, a następnie umieścić swoje zdjęcie na papierze i korzystać z innych upiększeń, jeśli chcesz. Możesz używać zaklęć, wstążki, wiersze, lub rysunki dla swojego projektu.

Klej należy kwas darmo zabezpieczyć wszystko na miejscu. Weź dwa arkusze własny laminowania, a następnie pokrycie podkładka po obu stronach. Rzuć wałek nad samolaminujących arkuszy, aby wyeliminować pęcherzyki powietrza. Teraz masz doskonałą podkładka gotowi oddać lub korzystać ze swoich pociech.

Te wspaniałe prezenty nadziewarki obsady lub dla dzieci i wspaniałe prezenty dziadkowie. Twoi rodzice będą zachwyceni placemats otrzymuje od swoich pociech. Wypróbuj różne rodzaje i różne zdjęcia i upiększeń.

Okładka Tox Dziesięć Korektor zmarszczek Terapia Przegląd

Okładka Tox Dziesięć Korektor zmarszczek Terapia Przegląd
Przykryć Tox Dziesięć Concealer Lekarski wzorem

Jeśli szukasz dla cer undereye, Formuła Pokrywa Lekarza Terapia zmarszczek Tox Dziesięć Korektor zapewnia świetne pokrycie w przystępnej cenie.

O Okładka Tox dziesiątce

Opracowany przez Formuły Lekarski, okładka Tox Dziesięć jest wyjątkowa linia kosmetyków anti-aging, który jest zaprojektowany, aby zmniejszyć zmarszczki i poprawić wygląd skóry. Produkty te są rzeczywiście utworzone są bardziej skuteczne przy dalszym użyciu; w ciągu dziesięciodniowego okresu twierdzą pokazać siedemdziesiąt procent redukcji do dziewięćdziesiąt widoczne zmarszczki. Specjalnie opracowane razem składniki takie jak GABA uwalniania witaminy C i zapewniają korzyści zarówno poprawić wygląd i zdrowie skóry.

Linia Tox Dziesięć obejmuje obecnie:

 • Fundacja Terapia zmarszczek
 • Korektor zmarszczek Terapia
 • Okładka Tox Dziesięć Powder

Wszystkie produkty są hipoalergiczne, substancji zapachowych, nie zatyka porów, a dermatolog testowane.

Okładka Tox Dziesięć Korektor zmarszczek Terapia Przegląd

Próbowałem Concealer Therapy zmarszczek, ponieważ jeden z moich problemów jest cienie undereye plamy, małe, cienkie linie i pod oczy. Na 29, moje zmarszczki undereye są w porządku i nie jest jeszcze głęboki, ale są uciążliwe jednak. Bez korektora, uważam patrzę zmęczony, tusz do rzęs i eyeliner i (które uwielbiam nosić), gromadzi się w jednej linii, a po prostu wygląda dobrze, straszne. Tak, undereye korektor jest konieczne dla mnie. Ten produkt został uznany za jeden z dziesięciu najlepszych nowych produktów kosmetycznych przez magazyn People, i jeden z "Best in piękno naw" w dobre gospodarowanie - kolejny dobry powód do wyłożenia pieniędzy na ten korektor.

Po dwóch miesiącach za pomocą Cover Tox Dziesięć zmarszczek Therapy Concealer, tutaj jest nieco więcej na temat produktów pracował dla mnie.

Aplikacja

Produkt jest w postaci rury o małej szczotki przyłączonej do końca rury. Zgnieść delikatnie w celu wytworzenia niewielkiej ilości i wytrzeć ją za pomocą szczoteczki. Palcem delikatnie wygładzić pierścień w obszarach potrzebne. (Wzór ten jest na tyle delikatne dla undereye, ale można też spróbować na innych obszarach problemowych, jak również.) Konsystencja korektora jest dla mnie trochę grube (grubsze niż korektory z Neutrogena, że ​​normalnie używać). Jeśli nie mam pędzla zamienił w odpowiednim kątem, Uważam też, że włosie kłuć moją skórę. Tak więc zastosowanie, zwykle po prostu zimnica niewielką ilość na czubku palca pierścienia i gładka. To dzieje się delikatnie i wygładza dość dobrze. Po to mieszać, nie wygląda gruba, ale wygładza ładnie w skórę.

I nie okaże się, że jeśli używam kremu undereye, nawet światła dziennego oczu krem, korektor staje się zlepione i nierówna, gdy próbuję go wymieszać. Aby przeciwdziałać tej nieestetyczny efekt, ja zazwyczaj używać go bez śmietany lub stosować krem ​​co najmniej pół godziny przed ubiegać się mój makijaż, aby znowu go moczyć w skórę i zmniejszyć prawdopodobieństwo nierównomiernego aplikacji.

Look

Wygląd korektora jest bardzo naturalne, gdy to było stosowane i wysycha. Czyni skutecznie zmniejszyć moje undereye cienie. Ja też zimnica trochę na zewnętrzny kącik oka i powieki wtopienia, a to prowadzi również mój formularz cień do oczu rozmazywanie.

Okładka Tox Dziesięć Korektor zmarszczek Terapia przychodzi w miękkich żółto, Fair Światła, naturalne światło, a średni beż. Ponieważ jestem lekki karnacji z różowo podtekstem, wybrałem kolor Targi Light. Targi Światło jest kolor w rzeczywistości prawie za światłem na mojej skórze; tylko Najjaśniejsza cera będzie to potrzebne. Jeśli używam zbyt dużo daje prawie białawy odcień. (Gdybym zakupić ten produkt ponownie, będę się naturalnym światłem, a nie.)

Redukcja zmarszczek

Produkt twierdzi, że działa na czynnik czasu (w ciągu dziesięciu minut pięćdziesiąt procent zmarszczki zmniejszają, w terminie dziesięciu dni, siedemdziesiąt siedem procent widoczne ciemne redukcji kółko). Po użyciu tego produktu od dwóch miesięcy, myślę, że odsetki te mogą być prawdziwe z codziennie dalszego użytkowania. Jeśli nie nosić korektor codziennie, skuteczność może być niższa (było to moje doświadczenie). Kiedy nosił korektor w sukcesji dla serii dni, wynikało, że moje oczy nie wydaje się jaśniejsze i mniej wyłożone. Kiedy poszedłem na dzień lub dwa bez noszenia makijażu, wydawało umniejsza korzyści.

I zauważyłam poprawę jasności i gładkość w wyglądzie mojej undereye natychmiast po zastosowaniu, a produkt ma pomieścić dobrze przez cały dzień. Produk, jednak nie ma na celu zmniejszyć opuchliznę, więc nie jest to zalecane dla osób z problematycznymi podpuchnięte oczy. Moja ogólna ocena będzie osiem gwiazd, ponieważ robi wielką pracę, ale miałem pewne problemy z konsystencji i aplikacji.Generalnie uważam, że jest to bardzo dobry produkt i dostępne w przystępnej cenie; Okładka kupiłem Tox Dziesięć CVS Pharmacy w Concealer pod dziesięć dolarów za. Jest on dostępny w wielu drogeriach i domy towarowe, a także w Internecie na stronie Formuły lekarza.

Jak zrobić Podkładka pod Mysz dziecka

Ponieważ większość myszy komputerowe są optyczne w przyrodzie, w porównaniu do piłki przewijania wpisać z powrotem w dzień, większość użytkowników bardzo dona € ™ t potrzeba podkładki pod mysz już. Jest to spowodowane faktem, że myszy optyczne mogą pracować na każdy rodzaj powierzchni. Oczywiście, jeśli twój stolik komputerowy jest wykonany ze szkła lub innego rodzaju powierzchni z błyszczącym wykończeniem, to na pewno trzeba podkładki pod mysz. Na szczęście, można zaoszczędzić trochę pieniędzy, tworząc podkładkę pod mysz samodzielnie. Najlepszy ze wszystkich, można zaprojektować je tak jak lubisz. Oto kilka porad, jak zrobić podkładki pod mysz nadaje się dla dzieci. Należy pamiętać, że dane te są za stworzenie Mickey Mouse pad Typ myszy.

 • Stwórz wzór. Po pierwsze, trzeba będzie stworzyć wzorzec dla podkładce. Ponieważ będziesz Mickey Mouse podejmowania pad sylwetki myszy, będziemy chcieli, aby dostać kawałek kartonu i rysować sylwetkę Mickey Mouse. Technicznie, wszystko co musisz zrobić, to wyciągnąć pełny okrąg a następnie dwa mniejsze okręgi na górze dużego okręgu, który będzie służył jako uszach. Po zakończeniu szkicu, wyciąć.
 • Cięcie wykładziny. Uzyskać ładny arkusz antypoślizgową wkładką. Będzie to górna powierzchnia myszki, które będą korzystać z myszy, gdy używana. Pin wzór na wykładzinie i wyciąć go z przeznaczeniem. Jeśli planujesz malować wykładziny z różnego rodzaju kolorach później na, a następnie upewnij się, aby uzyskać ciało w kolorze białym lub wykładzinę. Jeśli nie, to idź z czarnym lub jakikolwiek inny śmiały kolor chcesz.
 • Cięcia pianki. Pobierz arkusz pianki rzemiosła. Posłużyć jako wyściółki do podkładki, który będzie dołączony do dolnej części wkładki. Przypiąć wzór na piance i wyciąć z przeznaczeniem. Jeśli chcesz, podkładka pod mysz, aby być trochę grubszy, to można wyciąć dwa kawałki i połączyć je ze sobą za pomocą kleju.
 • Zamocować wkładkę pianki. Koronki górną część pianki i dolnej części tulei za pomocą kleju rzemieślniczych. Umieszczenie wkładki na wierzchu pianki i lekko nacisnąć. Umożliwiają klej całkowicie wyschnie w ciągu kilku godzin. Po wyschnięciu jest gotowy do użycia.

Dobrze, jeśli planujesz stworzyć twarz Mickeyâ € ™ s na podkładki pod mysz, to będzie musiał to zrobić jak najszybciej wyciąć wyłożenia na zewnątrz i przed przykleić go do pianki rzemiosła. Za pomocą ołówka lub markera i narysuj Mickeyâ € ™ s twarz. Możesz znaleźć zdjęcie w Internecie i po prostu odtworzyć go na klawiaturze. Można również wydrukować obraz na kalce technicznej i używać, aby wzór na zewnątrz wykładziny. Gdy początkowy szkic jest zrobione, bicz farbą akrylową i rozpocząć malowanie elementów Mickeyâ € ™ s twarz. Zasadniczo trzeba będzie biały i czarny jako główne kolory. Po malarstwa, pozwalają wkładka do całkowitego wyschnięcia na około 12 godzin przed podłączeniem i klejenia go na pianki rzemiosła.

Podkładka Dziękczynienia

Podkładka Dziękczynienia

Maty Dziękczynienia można wystroić się świątecznym stole i daje ustawienie dodatkowych dotyk potrzebne, aby to specjalna kolacja tabelę.

Korzystanie Dziękczynienia Podkładki

Decydując się używać podkładek do ustawienia tabeli Dziękczynienia może być wybór stylu lub ewentualnie ekonomiczne decyzji. Zazwyczaj można kupić podkładki tańsze niż można obrus.

Innym czynnikiem może być użycie podkładek wraz z ulubionym obrus. Te podkładki może dodać kolor i design, a jednocześnie chroniąc obrus i blat. Inną opcją jest użycie podkładek z biegacza dopasowanie stołu na święta.

Koszt podkładów

Decydującym czynnikiem, ile będzie kosztować twoje podkładki są wyborem tkaniny, wzornictwo i oczywiście, liczba podkładek trzeba. Często można znaleźć dobre oferty, przy zakupie większych ilości.

Tekstylia

Istnieje nieskończona różnorodność wyboru tkaniny na podkładkach, które wahają się od grubo tkane z bisioru. Możesz plaid bawełny w jesiennych kolorach lub zdecydować się na łatwą w pielęgnacji winylu podkładka do użytku w okresie wakacyjnym.

Kolorowa jesień Tabeli

Jeśli masz centralny Dziękczynienia na stole, a następnie można użyć tego jako przewodnik dla kolorów, które mają w swoim podkładkach. Jeśli masz specjalny wzór porcelany Dziękczynienia, którego używasz, możesz zdecydować się na wyjście ze stałymi kolorze podkładek.

Niektóre z ulubionych kolorów podkładek Dziękczynienia to rdzawy, pomarańczowy, brązowy, żółty, złoty, i tan. Są to doskonały wybór kolorów, aby pokazać porcelanę i zaakcentować dziękczynienia kolorowe centralny. Poniższe sprzedawcy oferują duży wybór kolorowych placemts jesieni w różnych wersjach:

 • Williams-Sonoma
 • Z Gallarie
 • Sweetpea Pościel
 • Dobrze Ubrany Kuchnia
 • Accent Pościel
 • Amazonka

Styl podkładka i Shape

Rozważmy indywidualne ustawienie miejsce i jak będzie wyglądać tabela po to zupełnie ustawić na posiłek. Proste owalne Maty mogą być idealnym miejscem na duży stół z formalnej atmosferze srebra miejsce. Prostokątne podkładki pozwalają mieć większą miejsce ustawienia niż owalnym jednego. Możesz iść z kształtu, który jest mniej formalne lub tradycyjne.

Możesz zdecydować, że zapiekanka krawędziach Dziękczynienia podkładka jest bardziej w stylu wolisz. Jeśli czujesz, nietradycyjne, a następnie rozważyć przyjmowanie spadek tematu dalej z liści, dyni, indyk lub feerię kształcie podkładka.

Możesz też kupić spersonalizowanych podkładek Dziękczynienia, które mogą zdecydować, jest to świetny sposób na dziecko, aby uczcić święto. Czy Twój stół Dziękczynienia jest formalna czy nieformalna będzie dobre wskazówki dotyczące stylu podkładka wybrać. Spersonalizowane podkładki można kupić od tych sprzedawców:

 • Olive dzieci
 • Klub dla dzieci Zakupy
 • Pottery Barn Kids

Dokonywanie własną

Istnieje wiele darmowych Dekoracje dostępne w Internecie, jeśli jesteś krawcowa i wolą tworzyć własne obrusy. Możesz być bardzo kreatywny z upiększeń i wyborów do tkanin, które nie znajdziesz w typowych sklepach lniane lub witryn sieci Web. Możesz nawet dostosować każdy podkładka dla każdego członka w rodzinie i dać uroczystości dziękczynienia niepowtarzalny styl.

Pierwsze Twoje dzieci uczestniczących

To zawsze wspaniałe, kiedy można znaleźć działalności związanej z wakacji, aby podzielić się z dziećmi. Dokonywanie podkładek Dziękczynienia jest sposób można spędzić czas z dziećmi, dać im projekt zabawa do tworzenia i skończyć z praktycznym produktu końcowego. W zależności od wieku dzieci, można znaleźć niemal każdego rodzaju wzorów placemat dla ich tworzenia. Małe dzieci są bardziej skłonne do korzystania z tego typu działalności. Wydrukuj podkładek dla nich do koloru, a następnie wykorzystać je do każdego posiłku w trakcie sezonu Dziękczynienia. Jeśli chcesz zachować grafikę dziecka, to laminat maty papierowe, więc mogą być ponownie wykorzystane rok po roku lub utrzymywane jako cenionych pamiątek. Pobierz wzory podkładka i instrukcji z witryn takich jak:

 • Better Homes and Gardens
 • Bry Powrót Manor
 • Scholastyczny

Kolorowe Wax papieru Podkładki

Skorzystaj z kolorowych jesiennych liści i wybrać się na spacer po lesie zbierając kilka różnych adresów. Oderwij dwa arkusze papieru woskowego wielkości chcesz dla podkładek. Gdy Ty i Twoje dziecko wybrałeś liści chcesz użyć, układamy liście na jednym z arkuszy papieru. Umieść drugi arkusz papieru, wosku nad nim, aby nie przeszkadzać leaves.Using żelazko ustawione na małym ogniu, uszczelnić wraz papier woskowy. Będziemy chcieli, aby przyciąć brzegi. Można również korzystać z różnych wykończeń wokół krawędzi, jeśli wolisz. Tworzenie zapiekanka krawędzie z papieru budowy i umieścić w pomiędzy papierem do pieczenia przed zamknięciem stworzyć estetyczny wygląd.

Możesz dodać inne rzeczy pomiędzy liśćmi, jeśli chcesz, takich jak blask, gwiazdy, wycinanki konfetti, a nawet wióry pastel, które topią się pod wpływem ciepła żelazka. Twoje dziecko będzie korzystać przy użyciu jej podkładki podczas rodzinnych posiłków.Tworzenie niezwykłym tabeli Dziękczynienia jest łatwe przy odrobinie twórczego myślenia i wyrwanie się z normalnej formy. Cokolwiek podkładka projekt zdecydujesz się skorzystać, możesz być pewien, że twoja rodzina będzie miała wyjątkowe doznania kulinarne z prawej podkładka Dziękczynienia.

Wzory Podkładka szydełka

Wzory Podkładka szydełka


Wzory Podkładka szydełka mogą być używane do zrobić piękne prezenty na każdą okazję. Najlepsze jest to, że nie trzeba być ekspertem crocheter zrobić piękny i praktyczny szydełkowane miejsca. Projekty biorące poniżej są idealne dla tych, którzy dopiero zaczynają szydełka.

Wzory do druku, aby Crochet Podkładka

Poniższe wzory szydełkowe są Podkładka do ściągnięcia za darmo i używać. Otwórz je, klikając na samego wzorca, a następnie zapisać lub drukując dokument .pdf, który otworzył się w nowym oknie lub karcie. Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania wzorów, sprawdź te pomocne wskazówki.

Plac Podkładka Wzór Granny

Ta podkładka jest ciepły kraj czuje do niej i jest w domu na tamtejsze tabeli gospodarstwa. Użyj co kolory chcesz do własnych upodobań i stylu.

Wzory Podkładka szydełka

Kliknij, aby otworzyć ten drukowany wzór.

Kwiat Podkładka Wzór

Dla osób poszukujących bardziej elegancki podkładka, to przysmak, kwiat zdobione piece dodaje uroku każdemu miejsca ustawienia.

Wzory Podkładka szydełka

Kliknij, aby pobrać ten podkładka wzór.

Korzystanie z podkładek

Poza tym za pomocą podkładek atrakcyjnego ozdobą na stole można również wykorzystać je do wielu innych rzeczy. Te podkładki wyglądają uroczo, gdy objęte świec, dekoracji stołu lub na nocnym stoliku. Używaj ich w dowolnym miejscu, że trzeba trochę zwiększyć kolorów i zainteresowania lub w celu ochrony mebli.

Wzory Podkładka szydełka

Spróbuj niektóre z tych wrażeń i wzorzyste podkładki na szydełku:

 • Boże Narodzenie Podkładka: Ten atrakcyjny podkładka jest to świetny sposób, aby uczcić sezon. Chociaż projekt jest dość skomplikowany szuka, to nie jest zbyt skomplikowane do łodzi.
 • Serce Podkładka: Sprawdź ten słodki podkładka w czerwony i biały i używać go na romantyczną kolację dla dwojga. Świetny sposób, aby powiedzieć "kocham cię".
 • Pisanka Podkładka: Ten śliczny podkładka jest w kształcie jajka i jest doskonałym dodatkiem do Twojej uroczystości Wielkanoc tabeli. To kolejny dobry projekt dla początkujących crocheter.
 • Butterfly Podkładka: Trzy motyle zdobią ten gęsto tkane podkładka. Użyj tej maty każdej chwili potrzebujesz zabawa ozdobą na stole.

Zestaw pięknej tabela

Podkładki są proste projekty, które można szybko igłowe, więc jest to łatwe do wykonania całego zestawu. Możesz dokonać dopasowania podkładki lub korzystać z tego samego wzoru w różnych kolorach przędzy dodać trochę fantazją. Skorzystaj z tych wzorców stworzyć piękne miejsce ustawienia dla siebie lub przemyślane prezenty dla rodziny i przyjaciół.

Chcę wyglądać okładka modelu

Wielu ekspertów i reklam telewizyjnych prowadzić do uwierzyć, że wykonując konkretne ćwiczenia, można kierować tłuszczu na danej części ciała w celu usunięcia. Pojęcie to zaczęło być znane jako tonowania lub rzeźbienia. Mówiąc po prostu, co sugeruje, tonizująco i rzeźbienie jest możliwe w tym kontekście jest kategorycznie fałszywe i to, co będziemy omawiać w tym artykule.

Typowy ćwicząca jest zainteresowany przede wszystkim wygląda lepiej. Udzielone, świadczenia dodatkowe z poprawą zdrowia i wydajności są motywacyjny. Ogólnie jednak większość jest najbardziej zainteresowany lub dostaje najbardziej podekscytowani pomysłem zmiany lub poprawy odbicie w lustrze (ta ma tendencję do zmiany, kiedy mówimy o sportowców).

Co mogę powiedzieć? Nasza kultura jest napędzany przez seks i obrazu ciała.

Przed mówiąc konkretnie o tonowanie, ważne jest, aby wspomnieć, gdy mamy do szkolenia na określony cel, muszą być oparte wydajności lub budowa ciała, musimy zorientować się, jak będziemy śledzić postępy na drodze do wspomnianego celu. Jeśli zostawimy tę część na zewnątrz, to równie dobrze możemy być strzelanie do ruchomego celu, podczas gdy z zawiązanymi oczami. Tempo postępu jest to, co określa, czy podejście działa lub nie i sygnalizuje nam zmodyfikować podejście lub kontynuować z nim.

Metryki używane do pomiaru postępu będzie się różnić w zależności od celu treningu dla mamy. Jeśli mamy do szkolenia w celu zwiększenia mocy, możemy mierzyć wyskok na przykład. Jeśli wysokość Twojej pionowego skoku zwiększa się w czasie, możemy mieć pewność, że moc rośnie. Jeśli mamy do szkolenia w celu zwiększenia wytrzymałości, możemy zmierzyć przebytą odległość w timed biegu na przykład. Jeśli jesteś w stanie pokryć większy dystans w tym samym czasie, że to dobry znak, że wytrwałość jest poprawa.

Co metryki powinniśmy mierzyć, jeśli chodzi o poprawę ciała?

Często ludzie polegają przede wszystkim na skalę do pomiaru postępów. Niestety, nie jest bardzo niezawodny sposób. Aby wyjaśnić, dlaczego, musimy spojrzeć na jakie cechy chcemy się poprawić, jeśli chodzi o budowę ciała.

Oczywiście, że jesteśmy zainteresowani utraty tłuszczu. Nie spotkałem nikogo, którego idea poprawy budowy ciała pociąga za sobą coraz grubsze, choć nie wątpię, że można znaleźć takich ludzi tam, jeśli szukasz wystarczająco mocno. W przypadku utraty tłuszczu było wszystko, co potrzebne, aby poprawić sylwetkę, choć byłoby to stosunkowo proste.

Co wiele osób często wychodzą to znaczenie zachowania mięśni. Jeśli chcemy osiągnąć szczupłą, sport wygląd musimy zmniejszyć poziom otłuszczenia ciała, zachowując jak najwięcej mięśni, jak to możliwe.

Po prostu utraty wagi jest w porządku, zakładając, że celem jest dotarcie do konkretnej liczby na skali. Cel ten jednak wydaje się dość brakuje jeśli chodzi o mnie. Jeśli twoim celem jest, aby poprawić skład ciała (stosunek mięśni do tłuszczu), a tym samym odbicie w lustrze, trzeba podkreślić znaczenie utraty tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu (a nawet zyskuje) mięśni.

Jeśli mamy stracić tłuszcz bez zachowania / zwiększenie mięśni, jest duża szansa, że ​​będziemy skończyć jako lżejsze, ale nadal wersji soft naszych dawnych siebie.

To dlatego skalę, jeśli chodzi o mierzenie postępów ulepszeń budowy ciała, ma ograniczone narzędzia. Chociaż jesteśmy najbardziej zainteresowani utraty tłuszczu przy zachowaniu / zyskuje mięśni, tłuszczu, jest skala mięśni, tkanki łącznej, wody, substancji jelit itd ważenia

Nie zrozumcie mnie źle - ludzie z pewnością powinny śledzić wagi. To nie jest po prostu coś polegać wyłącznie na tym. Ważne jest również, aby pominąć krótkoterminowe, z dnia na dzień, wahania wagi. Jesteśmy tylko o tendencji długoterminowych. Jeżeli waga idzie w górę 5 kg w ciągu jednego dnia, naprawdę nie ma powodu do obaw. Jest fizjologiczne ograniczenia, jak szybko możemy dodać tłuszcz i mięśnie, tak z dnia na dzień wahania mają więcej wspólnego z bilansu wodnego, niż cokolwiek innego.

Jak mierzymy spalanie tłuszczu i przyrost mięśni poza zastosowaniem skali?

Pomiar bezpośredni może być wyzwaniem. Istnieją narzędzia, które pozwalają nam zmierzyć procent tłuszczu w naszym ciele. Jestem pewien, że niektórzy z was słyszeli o lub widział te narzędzia; zaciski, ważenie hydrostatyczne, skany Dexa, bioelektrycznej impedancji (Wagi cyfrowe, które mierzą zawartość tłuszczu w organizmie, a także wagę), etc.

Niezawodność i dokładność tych narzędzi może być brak, co najmniej. Urządzenia sami wbudowaną stopni błędu. Po dodaniu w stopniu błędu wynikającego z indywidualnego wykonywania oceny, jak również, jesteś w lewo z oceną w najlepszym razie w większości przypadków. Ja też wspomnieć szczuplejsze lub grubsze jesteś, tym mniej wiarygodne tego typu badań jest w ogóle. Nie wspominając już większość klientów po prostu nie mają dostępu do takich narzędzi.

Wiedząc o tym, powinno być oczywiste, że trzeba być powołując się na szereg narzędzi do pomiaru postępów. To zazwyczaj pociąga za sobą robić zdjęcia co 2-3 tygodnie w tym samym świetle i ubrania w tym samym czasie dnia. Można rozważyć śledzenie wskaźnika masy ciała. Pomiary są doskonałym narzędziem, jak również - można dokonać pomiarów swoich ramion, klatki piersiowej, brzucha, talii, bioder, ud i łydek miękką rodka co kilka tygodni.

Dodawanie wszystkich tych wskaźników razem zapewnia nam dobry pomysł, co się dzieje pod względem utraty tłuszczu i uzyskanie mięśni.

Podsumowując, wiemy, że aby uzyskać wygląd większość jest strzelanie do (chude, sportowiec) musimy podkreślić utraty tłuszczu, jak również utrzymanie / budowania mięśni. Wiemy również, jak go o śledzenie postępów w realizacji tych celów.

Koło się zamyka, przewaga zręczny marketing i bezwarunkowych kłamstw doprowadzi wielu uważa rzeźbienie ciała naszych marzeń jest nie tylko możliwe, ale także prawdopodobne, jeśli po prostu wykorzystać swój tajny program. Oto rzeczy - dużo jak modele wykorzystane w wyglądzie marketingowej zależy od czynników zewnętrznych, ich szkolenie i diety. Nie mamy większą kontrolę nad naszym ostateczny wygląd, jak mogłoby się wydawać.

Co jest w naszej mocy, sprowadza się albo do dodawania tkanki mięśniowej lub upuszczenie tkanki tłuszczowej. Jak wyglądasz po wykonaniu jednej lub obu z nich zależy wyłącznie od twojego ciała i genetyki.

Na przykład, ktoś z krótszych kończynach nie zamierza uzyskać te długie, chude wygląd. Ich mięśnie nie będą już rosnąć w długości niż ich kości, a nasze mięśnie są dołączone do naszych kości poprzez ścięgien. Nie sugeruję, ta osoba nie mogła uzyskać szczupłą sylwetkę - sugeruję, że nie jesteś prawdopodobnie będzie wyglądać długich, szczupłych modeli stosowanych w niektórych z tych elementów marketingu.

Wiedząc, że wszystko sprowadza się do każdej budowy mięśni lub utraty tłuszczu i wiedząc, jak optymalnie zrobić zarówno byłoby przydatne.

Będę pukać utratę tłuszczu dość szybko dla zwięzłości. Wiemy, że utrata tkanki tłuszczowej wymaga deficyt kalorii. Wspomniany deficyt może pochodzić od jedzenia mniej więcej w ruchu, albo mieszanina obu.

Kolejnym ważnym punktem w kontekście tonowania jest nasze ciała stracić tłuszcz w genetycznie, z góry określonym wzorem. Jeśli jesteśmy w deficyt kaloryczny, tłuszcz zostaną utracone, a wzór gdzie tłuszcz jest stracone pierwszy i których tłuszcz jest stracone ostatnia jest niezmienna. Wszystkie te brzuszków widzisz ludzi robi w siłowni w próbie "cut" tłuszcz na ich midsections są bez sensu w kontekście ich celu.

Mówiąc bardziej na temat utraty tłuszczu jest poza zakresem tego artykułu.

Temat budowy mięśni może się bardzo głęboko. W kontekście tego artykułu, będę pamiętać, że oprócz początkujących i / lub osób posiadających dużo tłuszczu, zyskuje mięśni odczuwalny podczas diety nie jest prawdopodobne. Proces wzrostu mięśni jest kosztowny pod względem energetycznym. Z definicji, jeśli jesteśmy na diecie nie mamy wystarczająco dużo energii w najbliższych drzwi do zachowania tkanki mamy obecnie - nasz organizm nie będzie gorsza, dodając płyty, o metabolicznie kosztowne tkanki jak mięśnie na twarzy z deficytem energetycznym. Utrzymanie tkanki mięśniowej podczas diety jest nadzieja; jeśli w rzeczywistości dodać niektóre to tylko dodatkowy bonus.

Ponadto z definicji, jeśli celem jest dostać chude lub bardziej stonowanych, mamy do redukcji tkanki tłuszczowej, co z kolei będzie odsłonić mięśnie mamy. To jest fundament mięśni definicji. Wszyscy mamy kołysania ciała mięśni, to tylko niektórzy z nas mają więcej tłuszczu, obejmującą go od innych.

Błędne informacje przyczyniają się pomysł, że specyficzny sposób wykonywania magicznie rzeźbić określony obszar ciała są reklamy. Mając powyższe na uwadze, choć wiemy, że mięśnie są albo będzie się rozwijać lub nie. Nie mamy możliwości, aby przekształcić tłuszcz w mięśnie.

Często przekonanie, że rzeźbienie jest realizowane przez wysokiej szkolenia powtarzania z lekkie ciężary podnoszone przez wiele powtórzeń. Wysokie powtórzeń związane są z pieczenie, które wielu uważa, przyczynia się do rzeźbienia. Niestety fizjologii nie działa w ten sposób.

Co wysokiej przedstawiciel, niskie treningi odpoczynku zrobić, to spalić kalorie. Możesz myśleć o tym jak o innej formie cardio, jeśli chcesz. To niekoniecznie źle, ale należy się bardziej na "utratę tłuszczu" stronie równania, niż ma to miejsce na "budowanie mięśni / konserwacji" stronie równania.

Aby optymalnie utrzymać lub nawet wzrosnąć niektórych mięśni podczas diety, musimy zapewnić wystarczającą bodziec, który zwiększa się w czasie. Nic nie robić, ale lekki, wysoki ćwiczenia rep ogranicza bodziec do stopnia, który jest poniżej progu wymaganego do utrzymania lub wzrostu.

Idealny plan ataku będzie to jakiś tradycyjny trening siłowy, trochę kalorii (przemiany materii) marnowania rzeczy, jak również zrównoważone i kontrolowane diety.

Trening siłowy tradycyjny - 3-5 zestawów 5-12 powtórzeń przy użyciu duże ćwiczenia, takie jak przysiady, martwy ciąg, tłoczenie i ciągnięcie. Każde powtórzenie powinno być wykonane do punktu tylko krótkim niewydolności mięśni przy założeniu, że jesteś wygodne z właściwego formularza. Każda z tych głównych grup mięśni jest hit 2-3 razy w tygodniu z 15-60 powtórzeń na sesji. To rzeczy, które będzie stanowić bodziec dla mięśni konserwatorskich / wzrostu. Wiele zaniedbują je, ponieważ nie jack swoje serca i nie zawsze złamać potu. Oni nie rozumieją tajniki wzmocnienie składu ciała chociaż.

Trening metaboliczny - to mogą być traktowane jedynie jako dodatkowe wsparcie do swojej diety w zakresie ustalenia deficyt kalorii. To może są w wielu różnych pakietów - wysokiej rep / lekka szkoleniowych odporność, umiarkowana intensywność stanu ustalonego cardio, trening interwałowy, turystycznych, skakanka, itd. Wiele polegać wyłącznie na tej formie szkolenia ze względu na ich wyobrażeń o tonację. Teoretycznie można zostawić trening metaboliczny całkowicie i niech diety dbać deficytu energii. Deficyt będzie zmniejszyć tkankę tłuszczową i tradycyjny trening siłowy będzie utrzymać mięśnie. To nie jest propozycja, tylko coś do wzmocnienia hierarchię ważności, jeśli chodzi o szkolenia. Będę pamiętać, niektóre świadczenia pomocnicze mogą być związane z tego typu szkoleń poza wydatkami kalorii, ale są one poza zakres tego artykułu.

Chodzi o to, mamy ograniczone przez to, co jest możliwe, a to fizjologicznie zwykle drastycznie różnią się od obietnic większość sztucznych produktów tam. Wiedząc o tym, nasze szkolenia musi być zgodny co chcielibyśmy, aby zobaczyć nasze ciała nie chodzi o zmiany / adaptacji. Po drugie, nawet gdy jesteśmy zaznajomieni z tym, co jest możliwe w zakresie fizjologii i jak trenować powiedział możliwości, musimy także pamiętać, że nasze genetyka i organy decydują, jak będziemy wyglądać po zmaksymalizować spalanie tłuszczu i przyrost mięśni więcej tak niż metody treningu lub diety.

Naga FHM okładka model Roszczenia Magazyn nigdy shooted Nią

Zrozumiałe jest, że pojawienie girlsâ € ™ jest często poprawione w Photoshopie, aby poprawić swoją sylwetkę. Zmarszczki, nadwaga i cellulit są usuwane, a praktyka ta może być uzasadniona. Ale sytuacja z pakistańskiego modelu jest zupełnie inna: pojawiła się na okładce magazynu dla mężczyzn absolutnie nagich, ale mówi, że nigdy nie pozował do naga, a jej ciało było â € ~drawnâ € ™ przez projektantów magazynu.

Naga FHM okładka model Roszczenia Magazyn nigdy shooted Nią

Pakistańska aktorka Wino Malik pojawiła się na okładce FHM indyjskiej edycji w Decemberâ € ™ s kwestii. W actressâ € ™ ojczyzny, w Pakistanie, wywołał falę oburzenia, a nawet służby wywiadowcze kraju zainteresował się śledztwo w sprawie.

Ale kategorycznie zaprzecza pani Malik, że pozowała nago dla magazynu dla Mena € ™ s. 33-letnia gwiazda twierdzi, że jej nagie ciało zostało dodane przez projektantów. Aktorka ma zamiar udowodnić swoją niewinność w sądzie.

Jednak wydawca FHM (Indie), Kabir Sharma, kładzie nacisk na przeciwieństwo. Mówi, że jego projektanci niczego nie poprawił, a redaktor sam może udowodnić autentyczność fotografii. Twierdzi się o film z sesji zdjęciowej i wiadomości e-mail, w którym aktorka prosi, kiedy obraz pojawi się na okładce.

I wydaje się, że redaktor ma rację, a roszczenie pakistańskiej aktorki to kolejna próba zwrócenia uwagi na siebie i swoich poglądów. Wino Malik ma reputację skandaliczny persona w Pakistanie. Ona ciągle walczy womenâ € ™ s na sobie welon. W styczniu, argumentowała o tym z duchowieństwa, które pojawiły się w prowokacyjnych dżinsy przed mufti kraju. Poza tym, że ciągle wchodzi w konflikt z kapłanami, oskarżając ich o bycie okrutnym z dziećmi i obrażanie kobiet.