grsail.com

tatuaże pismo egipskie

Egipski Scarab Tatuaż

Egipski Scarab Tatuaż


Jeśli chodzi o sztuki ciała, która opisuje starożytne cywilizacje i mity, egipski skarabeusz sztuki tatuażu zajmuje wysokie miejsce na liście popularnych wzorów. Dowiedz się, dlaczego skromny żuczek często udaje się oczarować miłośników tuszem więcej niż potężnych egipskich bogów i bogiń.

Prawda o Scarabs

Skarabeusz, który pojawia się najczęściej w egipskich dzieł sztuki, amulety energii i nowoczesnych tatuaży jest prosta gnój chrząszcz znany jako Poświętnik czczony lub dużego świętego skarabeusza. Wraz z jego statusu supergwiazdy mitologicznej, znany dziedzictwo skarabeusz za wiąże toczenia kulki z gnoju w ziemi, a następnie umieszczanie ich w kopcu rodziny do wykorzystania jako inkubatora jaj. Gdy klapa jaja, larwy zużywają piłkę obornika, a następnie pędzić z ziemi. Biorąc pod uwagę zamiłowanie skarabeusz dla zabawiacie z rzeczy nieczyste natury, można się zastanawiać, jak to kiedyś przyszedł do posiadania takiego prestiżu, ale wierzcie lub nie, jest wiele potężnych symboliki związanej z tym mały błąd.

Scarab mitologia i symbolika

Większość skarabeusz symbolika odnosi się do wczesnych egipskich mitów zainicjowania obejmujących "kopiec stworzenia", który przypomina kopiec w Obornik Beetle jest. Gdy pojawiły się od dziecka skarabeusze kopiec, to wydawało mi się niewytłumaczalnej aktu spontanicznego tworzenia do starożytnych cywilizacji. Później, egipskiego boga, Khepri ("stawania się" lub ", który przynosi do życia"), został przedstawiony jako skarabeusz lub jako człowiek z głową skarabeusza jest. Khepri osiągnął statusu boga słońca przez jakiś czas, bo pchnął słońce na niebie każdego dnia jak chrząszcz gnój popycha lub bułki, kulkę gnoju po całej ziemi. Następnego dnia, słońce cudownie pojawił się na niebie, wzmacniając stowarzyszenie Skarabeusz ze swoim stworzeniem i odrodzenia. Podczas mumifikacji, ludzi opiekujących się często poszukiwane zmarłego do replikacji cudowną regenerację skarabeusz poprzez umieszczenie urok scarab nad sercem zmarłego. Wiele razy, ten urok zawarte zaklęcie z Księgi Umarłych, aby zapewnić zmarłego serca pozostał wierny w czasie sądu ostatecznego.

Egipski Scarab Tatuaż

Wspólna Symbolika

 • Tworzenie
 • Odrodzenie
 • Regeneracja
 • Odnowienie
 • Ochrona

Egipski Scarab Tattoo Designs

Tatuaże Scarab może podjąć jakiejkolwiek formie na okaziciela pragnie od tradycyjnych egipskich przedstawień do rysunków współczesnych i stylizowanych. Aby uzyskać najlepsze wyniki, weź swoje osobiste upodobania pod uwagę dotyczących kolor, kształt i styl linii, zanim wybrać projekt scarab. Nie zapomnij wziąć pod uwagę takie rzeczy jak odcień skóry, wielkości i rozmieszczenia tatuażu, jak również.

Art Online i wzory

Egipski Scarab Tatuaż

Jeden z najlepszych środków na wybór projektu tatuaż jest Internet. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem projektu lub dzieła sztuki Flash, można użyć zdjęć, aby dowiedzieć się, które elementy mają w swoim tatuażem. Spójrz na poniższe linki, aby odpalić swoje inspiracje.

 • Znikający Tatuaż: To nie tylko miejsce dostarczyć flash, wzory i zdjęcia tatuaży na egipskie skarabeusz, oferuje również więcej informacji o chrząszcz skarabeusz mitologii.
 • Tatuaż Johnny: Artystki biorące udział w tym miejscu zapłonu są dobrze znane składania wspaniałe rysunki i projekty. Przeglądaj egipską część projektu i sekcję owadów dla skarabeuszy i chrząszczy.
 • Tatuaże by Design: Znajdziesz tylko jeden projekt scarab tutaj, ale to dobre źródło inspiracji na temat egipskich tatuażami.
 • Mln Tatuaż: Skrzydlate skarabeusze tutaj są kolorowe i dobrze wydane.
 • Bezpłatne Tatuaż Wzory: Przejdź około trzech czwartych dół strony, aby zobaczyć piękny zielony skarabeusza przeciwko ptaków tle.
 • Fajne Tatuaż Finder: Można znaleźć pomysły tatuaż, lampy Skarabeusz tatuaż i tatuaże informacje egipskich na tej stronie internetowej.

Zaprojektuj własny

Jeśli żadna z tuszu widziałeś do tej pory cię zainspirowało, rozważyć uzyskanie wraz z dobrym tatuaż artysty i stworzyć swój własny projekt scarab. Zapoznaj się z podstawowych elementów projektu rozważyć poniżej.

 • Zwykły skarabeusz
 • Skrzydlaty skarabeusz
 • Metalowe skarabeusz
 • Człowieka z głową skarabeusza
 • Scarab pcha obraz z niedziela
 • Piramida z skarabeusz
 • Jewel inkrustowane skarabeusz

Nie Zła Projekt

Cokolwiek egipski skarabeusz tatuaż projekt wybrać, ważne jest, aby pamiętać, że jest to skóra, twoja interpretacja i twoja decyzja. W kolorowym świecie sztuki ciała, nie ma złego projektu, gdy wynik końcowy wyraża swoją wyjątkowość jako jednostki.

Egipski Ankh Tatuaże

Egipski Ankh Tatuaże


Idea życia i odrodzenia można symbolicznie z egipskiego Ankh tatuaż. Ten symbol hieroglifów był używany przez starożytnych Egipcjan do reprezentowania życie wieczne, odrodzenie i związek mężczyzny i kobiety. To jest temat, który powtarza się w ciągu wieków sztuki egipskiej. Egyptian anch mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi symbolami, tworząc konstrukcję tatuaż.

Ankhs: Shape

Na pierwszy rzut oka wygląda jak Ankh krzyżówką z modyfikowanej pętli na górze. W obrazach z grobowca i na egipskich dzieł sztuki, Ankh może być w posiadaniu potężnego urzędnika takich jak faraona lub członka rodziny królewskiej. Ankh może być interpretowany jako symbol zjednoczenia mężczyzny i kobiety, i błogosławieństwa życia znalezione w dzieciach tego związku. To jest często przedstawiany jako utrzymywane lub nadawany przez egipskich bogów, którą uważa się symbolem narodzin i odrodzenia. Jest często połączone z innymi postaciami hieroglificznymi jako części komunikatu lub motywu.

Egipski Ankh Tatuaże: pośrednictwa pracy

Prawie każdy obszar ciała może być uznane za właściwe dla egipskiego ankh tatuaż. Wybierając miejsce docelowe zależy od rozmiaru gotowego. Proste linie konstrukcji przekłada się zarówno w małych jak i dużych tatuaży.

Ankh wzory

W egipskim tatuaż, Ankh jest pełen symboliki i projektowania na tyle, aby samodzielnie. Może on również być włączone do większych konstrukcja, w połączeniu z dodatkowymi symboli silny, osobisty wiadomości.

Plain Ankhs

Prosty, jednolity kolor Ankh jest najbardziej podstawowym Egipski Ankh tatuaż możliwe. Ten projekt działa w dużych i małych obszarów. Dyskretnym miejscu za małą ankh tatuażu może zawierać za uchem, na wierzchu stopy, wnętrze nadgarstka lub w kości udowej. Większe lokalizacje obejmują łydki, ramiona i plecy. Zwykły Ankh może być zawsze w otoczeniu innych symboli później, tworząc fundament większej tatuaż.

Kolorowe Ankhs

Symbolika kolorów egipska koncentruje się wokół sześciu kolorach palety: egipski zielony, czerwony, niebieski, żółty, czarny i biały. Zielony to kolor związany z płodnością, a kolor ten może być powiązany z ankh w tatuaż reprezentujących nowe życie. Ciemny niebieski jest symbolem odrodzenia, działa dobrze w rozumieniu Ankh w projekcie. Czarny, najprostszy kolorów tatuażu, jest symbolem podziemi, aw połączeniu z ankh tworzy obraz cyklu śmierci, życia i odrodzenia.

Ozdobny Ankhs

Tatuaż z ozdobnym lub królewskiej ankh może oznaczać więcej niż tylko odrodzenia. Opracowanie ankhs widać w obrazach nagrobne i sarkofagi sięga starożytnego Egiptu. W tym inne elementy kultury starożytnego Egiptu w ramach ankh tatuaż dodaje do rozumieniu. Symbole takie jak skarabeusze i snopy pszenicy są obecne na egipskich ankhs i mogą być włączone do tatuażu. Hieroglificzni zapisywanie może być również dodana do anch, personalizacja tatuażu jeszcze bardziej.

Włączenie Ankh: Inne symbole

Ankh był hieroglificzne charakter i jest często w połączeniu z innymi znaleziono symboli i znaków, aby dodać kontekst i znaczenie glifu. Połączenie symboli tatuażu doda do znaczenia projektu.

Bogowie i Boginie

W sztuce egipskiej, Ankh jest często łączone z innymi symbolami i hieroglifami. Ankh jest często postrzegana jako nadane przez boga lub bogini. Isis jest popularna bogini przedstawiać jako nadając Ankh dla kobiet i dla mężczyzn, Anubis jest pokazany podawanie Ankh. Połączenie symbolikę boga lub bogini z ankh łączy symbolikę funkcji boga z wiecznego życia Ankh.

Skarabeusze

Skarabeusze stanowią transformacji i zmian w kulturze egipskiej. Często stwierdza się je w połączeniu z Ankh. Artystyczne reprezentacje skarabeuszy często ankhs wyryte na skrzydłach i głowie kształt, łącząc transformacji i życie wieczne w silnym symbolem odrodzenia. Ta kombinacja symboli tłumaczy oraz do projektowania tatuażu.

Pisanie

Od ankhs są hieroglificzni postaci, mogą również być łączone z innymi postaciami, tworząc komunikat. Egipski pisanie może być połączona z nazwami zawartymi w kartuszu, królewskiego obudowy oznaczający nazwę wielkie znaczenie. Połączenie ankh z innych znaków egipskich doda dodatkowe znaczenie tatuaż.

Projekt Uwagi

Egipski Ankh jest doskonałym symbolem dla małych i dużych tatuaży, ponieważ bilans projektu odbędzie szczegół dobrze w każdej skali. Wybór ankh jako projekt lub część większego kawałka dodaje odrobinę historii i głęboki sens do tatuażu.

Egipskie Symbol Tatuaże

Egipskie Symbol Tatuaże


Egipskie tatuaże symbole są bardzo popularne ze względu na ozdobne detale i symbolicznego znaczenia. Chociaż hieroglify prawdopodobnie najbardziej znanym projektu, nie są jedynym rozwiązaniem. Egipskie tatuaże symbole zawierają także egipskich bogów, boginie i inne duchowo ważnych symboli.

Rodzaje egipskiego symbolu Tatuaże

Starożytni Egipcjanie opracowała szczegółowe symbole posiadane istotne znaczenie dla nich. Symbole te wahały się od prostych rysunków do kolorowych i bogato zdobione przedstawieniami natury i świata, jak go pojąć. Mogą być wykorzystywane do tworzenia piękne i znaczące tatuaż wzory.

Ankh

Ankh jest symbolem życia wiecznego. Silne wierzący w życie pozagrobowe, Egipcjanie wierzyli, że Ankh pomógł chronić je i przekazać je do życia po śmierci. Symbol ten przypomina krzyż z równą zbrojnej pętlę w miejscu północnego ramienia wskazującego.

Pomysły tatuaż na ankh obejmują umieszczenie mały ankh na kostce lub nadgarstku. Można również użyć kawałek na ramieniu tatuaż chłodnym.

Egipskie Symbol Tatuaże

Scarab

Skarabeusz jest reprezentacja dung beetle. Dla Egipcjan, skarabeusz był prosty spontaniczności. To toczyć z gdziekolwiek to było, gdy stosowne. To także symbol odrodzenia. Fajne pomysły tatuaż dla skarabeusz to za pomocą beetle jako tatuaż biodrowego lub małej tatuaż na karku. Byłoby to również przejść ładnie na nadgarstku. Jeśli dobrze zdobi, skarabeusz również dobrze działać na małe z tyłu.

Egipskie Symbol Tatuaże

Ba

Ba jest urządzone egipski ptak jest symbolem osobowości i wytrwałości. Jak głosi legenda, Ba będzie wykonywać zadania w ciągu dnia przed nocą zawsze wraca. Egipcjanie wierzyli, że symbolem Ba może zachować wygląd danej osoby po śmierci. Pomysły tatuaż dla Ba innymi poprzez włączenie ptaka do świątyni egipskiej scenie lub stosowanie w centralnym rękawa.

Egipskie Symbol Tatuaże

Eye of Horus

Eye of Horus reprezentuje wszystko oko. Kawałek jest przeznaczona do reprezentowania Horusa, Boga nieba, który stracił oko podczas walki. Oko później odkrył innym. Kawałek jest często używany w tatuaże, które stanowią ochronę.

Kilka fajnych pomysłów tatuaż dla Oka Horusa to za pomocą oczu w centrum spirali wir na plecach lub odbarwiania go na karku dla "trzeciego oka" wpływa.

Egipskie Symbol Tatuaże

Anubis

Anubis jest bóg z głową psa o zmarłych. Symbol ochrony, Anubis czuwa nad tymi, którzy odeszli do ich śmierci. Pomysły tatuaż to umieszczenie Anubisa przed zestawem piramid (stanowiących groby zmarłych) lub oglądania nad kimś. Do stażu, rozważyć wprowadzenie go na plecach jako symbol zawsze mieć kogoś, kto ogląda plecy.

Egipskie Symbol Tatuaże

Dżed

Dżed jest podstawą ludzkiego życia, dosłownie. Jest symbolem stabilnej mocy i siły. Często zdobi trumny, aby dać ci zmumifikowane w nich siły, której potrzebują, aby kontynuować w życiu pozagrobowym. Symbolicznie, Dżed stałaby największy sens jako pełnej tylnym tatuaż na kręgosłupie. Jeśli to nie twoja sprawa, rozważyć umieszczenie go na klatce piersiowej.

Egipskie Symbol Tatuaże

Phoenix

Ten mityczny ptak czarny domniemanie, że wzrosły z jego własnym popiele, aby rozpocząć życie na nowo. Wielu wielbicieli tatuażu używać go jako znak odrodzenia lub pokonywania ekstremalnych trudności w ich życiu. Daj pokój feniks, aby rozłożyć; umieścić jeden na ramieniu lub rozłożonych na plecach.

Egipskie Symbol Tatuaże

Sfinks

Sfinks jest rysunek z głową człowieka ustawiony na ciele człowieka, i to chyba egipska wersja Celtic Griffon. Nikt nie wie na pewno, co oznacza ta ogromna kamienna figura, ale wielu uważa, że ​​miał być opiekunem króla, który po określonym w pobliżu piramidy. W zależności od tego, jak duże ma swój Sphinx, mógł siedzieć na wiele obszarów na ciele. Pełnej zorientowali Sfinks może być pełna powrotem kawałek, podczas gdy mniejsze głowy i ramion może być na górnej części ramienia lub barku.

Egipskie Symbol Tatuaże

Piramidy

Nie ma innego symbolu, który mówi tak wyraźnie Egiptu niż tych niesamowitych kamiennych pomników. Niektórzy uważają, że kształt i orientacja każdej piramidy daje jakieś siły i energii. Spróbuj umieścić małą piramidę na szczycie kręgosłupa, górnej części ramienia lub łydek. Większa piramida może również stać się z powrotem kawałek.

Pierwotną Hill

Egipskie Symbol Tatuaże

Pierwotne wzgórze jest obraz z dwóch zestawów kroków, które spełniają na płaskiej płaskowyżu na szczycie. Obraz symbolizuje nieznane od wzgórza mówiło się podnieść z chaosu tworzyć suchy ląd. Kształt oznacza również największy cud architektoniczny Egipcjanina, piramid. Pomysły tatuaż dla pierwotnego wzgórza obejmują szerzenie kawałek całej obu łopatek lub używając go jako zespół wokół ramienia lub kostki. Pierwotna wzgórza nadaje się również dobrze jest częścią sceny, być może w tym również symbol węża Uraeus ().

Bastet

Bastet Kot Bogini posiada szczególną fascynację miłośników kotów na całym świecie. Jej obraz jest zwykle wyświetlane jako czarny kot w sylwetce. Umieść jeden na swoim ramieniu i pozwolił jej ogon zwijają się jak mankiet.

Egipskie Symbol Tatuaże

Choose Your Symbol Ostrożnie

Jak każdy symbol tatuaż, egipskie symbole mają długą i bogatą historią. Upewnij się, że wiesz, co mówi o tobie symbol, a co jego historia jest zanim się go na skórę.

Egipskie hieroglify Tatuaże

Egipskie hieroglify Tatuaże


Egipskie hieroglify tatuaże są intrygujące wzory, które Garner sekundy spojrzenia od ludzi, którzy zastanawiają się, co one oznaczają. Istnieje kilka sposobów, aby wyrazić siebie ze starożytnego Egiptu systemu pisma.

O Egipskie hieroglify Tatuaże

Hieroglify tworzą jedną z najstarszych na świecie systemów pisma, i nadal są uważane za estetyczne i intrygujące dziś. Niosą pewną aurę tajemniczości. Nawet prosta nazwa to zrobić ciekawy tatuaż. Tak jak hieroglify zachowali naukowców zajęty przez wieki próbują rozwikłać ich zagadkę, musisz sprawić, że ludzie zastanawiają się nad tajnym rozumieniu tatuaż.

Możesz wyrazić siebie z hieroglifów egipskich tatuaże wybierając symbole i będzie dla fonetycznych lub logogram interpretacji, dodając kolor, decydując z którego kierunku tatuaż należy czytać i integracji symboli do większych tatuaży. Istnieją niezliczone możliwości.

Rodzaje Hieroglify

Istnieją dwa rodzaje egipskich hieroglifów, które mogą być stosowane w tatuaże:

 • Hieroglifów fonetycznych reprezentują litery alfabetu, które używają tylko spółgłoski.
 • Logographic hieroglify, zwane czasem ideogramy, użyj jednego symbolu do reprezentowania cały wyraz.

Czytanie hieroglificzne wzory

Podczas korzystania z obrazów w hieroglyphics tatuaże, możesz napisać je od lewej do prawej, od prawej do lewej lub pionowo. Wystarczy upewnić się, że jesteśmy we właściwym kierunku, jeśli chcesz je czytać od prawej do lewej.

 • Obrazy, które wychodzą w lewo oznacza słowo lub wyrażenie powinno być czytane od lewej do prawej.
 • Obrazy, które wychodzą właściwy sygnał czytać od prawej do lewej.

Farbowanie

Tatuaże wyposażone hieroglify są często wykonane w zaledwie w kolorze czarnym. To sprawia, że ​​są niedrogie wybór, zwłaszcza jeśli chcesz tylko mały symbol lub dwa. Jednak może się okazać, że chcesz dodać akcenty kolorystyczne, które dodatkowo spersonalizować swój wybór tatuażu.

Znalezienie Tłumaczenia

Chociaż może to być trudne do uzyskania dokładnego tłumaczenia dla tatuażu pomysłu z powodu różnic językowych, można uzyskać ścisłe znaczenie.

 • Na Wirtualnej-Egipcie, na przykład, można umieścić w swoim "Faraona Name" i tworzyć własne kartusz. Model ten opiera się na porównywaniu fonetycznych dźwięków i znaków alfabetu.
 • Podobnie, National Geographic ma tłumacza.
 • Możesz się dowiedzieć o więcej sposobów zawierają Egipskie hieroglify na swoje tatuaże w Egipcie Sztuki UNESCO.
 • Można także odwiedzić Tatuaż Przekłada się tłumaczyć frazy z języka angielskiego na kilku innych językach, w tym hieroglify.

Inspirujące Fotografie i wzory

Chociaż łatwo zrobić sobie tatuaż m.in. Egipskie hieroglify swoje własne, nigdy nie boli, aby spojrzeć na zdjęcia innych tatuaży i wzorów, aby uzyskać pomysły.

 • Zło Tatuaż oferuje oraz stron prawdziwych tatuaży. Niektóre konstrukcje wyposażone hieroglify; inne są obrazy faraonów, ankhs wzorów i innych egipskich.
 • Bezpłatne Tatuaż Wzory pokazuje również hieroglificznych tatuaże. Jednakże, nie ma aż tak wiele zdjęć jak są na Złego Tattoo.
 • TheKeep.org ma rozkład egipskiego alfabetu z jego 24 liter. Nie znaleźliśmy żadnych rzeczywistych tatuaży, ale symbole mogą być łatwo wykorzystane jako inspiracja dla tatuaż.
 • Ancient-Egypt.org pokazuje sporo wspólnych ideogramy, w tym:

Egipskie hieroglify Tatuaże

 • Mężczyzna, kobieta i dziecko
 • Ludzie
 • Urząd rysunek
 • Król
 • Bóg
 • Pochwała
 • Jeść
 • Napój
 • Grać
 • Ogarnąć
 • Ptak
 • Ryba
 • Wąż
 • Słowo końcowe

  Jeśli lubisz historię, symbolikę, lub po prostu utrzymywanie ludzi zgadywania, rozważyć uzyskanie jednego z milionów egipskich hieroglifów tatuaże. Powiązać własne ideogramy razem tworząc kolaż myśli lub próby przeliterować słowo z fonetycznych obrazów z dowolnego kierunku, być może w granicach dekoracyjne obramowanie.

Górne Powrót Tatuaże

Górne Powrót Tatuaże


Górnej części pleców tatuaże widoczne są w różnych rozmiarach i stylach. Ten obszar ciała stosuje się często dla większych kawałków techniki ciała. Górnej części pleców oferuje większą płaską powierzchnię płótna skóry, która pozwala miejsce na jeden duży tatuaż lub kilka mniejszych.

Wings 'n' Restauracje

Górne Powrót Tatuaże
Rzeczy darn mają skrzydła!

Obszar łopatka z górnej części pleców jest popularnym miejscem na kilka skrzydeł nasycone tuszem. Istnieje kilka rodzajów skrzydeł, które możesz chcieć rozważyć na skrzydło tatuaż.

 • Angel Wings
 • Skrzydła nietoperza
 • Skrzydła Gargulec
 • Wings Fairy

Obszar na ramię jest również dobre miejsce na skrzydlaty stwór tatuaż. Niektórzy ludzie lubią mieć swoje anioła stróża stałe inked spojrzeć przez ramię. Motyle są bardzo popularne tematy do górnej sztuki tyłu ciała, jak również.

Asian Inspiracja

Górne Powrót Tatuaże
Górnej części pleców Kanji

Górnej części pleców nadaje się również do Azji tematycznych, takich jak tatuaże chińskie pismo, smoki lub tatuaże Yin Yang. Duże kolorowe tatuaże Koi również doskonale nadają się do górnej części pleców miejsca. Delikatne azjatyckie kwiaty, takie jak rzadkim lotus i elegancki kwiat wiśni mogą być dodawane do tych tematów, gdy pożądane jest kobiecy dotyk. Smoki i kwiatowe motywy mogą również nadal w dół pleców lub ramion dla większych tatuaży azjatyckich.

Cała Miłość Lotta "

Górne Powrót Tatuaże
Irlandzki Claddagh Symbol

Duży obszar górnej części pleców jest często lokalizacja dla hołdzie wielkiej miłości w czyimś życiu. Jest to często miejsce nosicielem tatuaż wybiera do portretu lub pamiątkowej tatuaż. Nadaje się również do dużych kolorowych serc i banery wystarczająco duży, aby napisać całą miłosny poemat. Imię ukochanej osoby może również pojawić się z symbolu religijnego, takie jak krzyż lub gołębia.

Tradycyjne wzory tatuaży

Tradycyjne tatuaże, takie jak czaszki i skrzyżowane piszczele, hawajskich lub morskich tematów, pin up girls i tematów religijnych wszystkim wspaniałe projekty dla górnej części pleców tatuaże, jak również. Tradycyjne motywy również dobrze nadają się do kontynuowane do większego powrotem kawałek jeśli planujesz rozwinąć swój tatuaż w przyszłości.

Dbanie o Górny Back Tattoo

Bez względu na to, co projekt wybrać dla swojej górnej części pleców tatuaż, trzeba będzie ją chronić. Górnej części pleców jest obszar, który otrzymuje dużo tarcia od odzieży i włosów. Musisz go bandaż, gdy masz do noszenia ubrań. Twoje tatuażysta daje szczegółowe instrukcje opieki dla zaradczych. Kilka podstawowych kroków, które można podjąć, aby dbać o tatuaż to:

Górne Powrót Tatuaże
Chroń swój tatuaż

 • Myć ręce przed dotknięciem nowy tatuaż.
 • Przemyć tatuaż z antybakteryjnymi mydła do trzech razy dziennie.
 • Pozwól, aby tatuaż powietrze tak często, jak to możliwe.
 • Zastosuj i maści antybakteryjne do mycia tatuaż po każdym
 • Wymień swój tatuaż bandaż często

Gdy twój tatuaż jest uzdrowiony, chronić je przed szkodliwymi promieniami słonecznymi z filtrem przeciwsłonecznym. Użyj jednego, który ma współczynnik SPF i 30 lub powyżej. Słońce zgaśnie swoje prace, więc nawet jeśli używasz ochrony przeciwsłonecznej może chcesz na pokrycie tatuaże na górnej części pleców ekspozycji limitu słonecznym.

Słowo Tatuaże

Słowo Tatuaże


Od prostych do złożonych, tatuaże słowo przekazać gamę wzorów, stylu i emocji. Nic dziwnego, że szybko staje się jednym z bardziej popularnych rodzajów tatuaży, aby już dziś.

Dlaczego warto używać słów w Tattoo?

Tatuaże są sposobem osobistej ekspresji i dekoracji. Niektórzy ludzie wybierają do korzystania z ich skóry jako płótno dla grafika, inni zdecydują się skorzystać tatuaż oświadczyć światu cechy osobowości lub w podróży, że było na. Dla tych, którzy chcą, aby wyraźnie ich znaczenie, tatuaże słowo może być doskonałym nośnikiem ekspresji.

Osób wybiera się słowo wytatuowane na skórze do jednego z następujących powodów:

 • Jako pomnik
 • Do zapamiętania nazwę ukochanej
 • Aby mieć wizualne przypomnienie o osobistym hasłem lub mówiąc
 • Jako wyraz miłości
 • Aby upamiętnić wydarzenie lub datę
 • T o świętują rodziny, historii i kultury

Projektowanie programu Word Tattoo

Czy to tekst wewnątrz dużego tatuażu lub słowa mają stanąć na własnych, to jeszcze do projektowania tatuażu słowo niż tylko wybranie litery. Czcionki, pisma, wielkość i rozmieszczenie słowem wszystko może mieć duży wpływ na gotowy projekt. Planując tatuaż ze słów lub liter, należy wziąć pod uwagę te cechy.

Chrzcielnica

Jeśli nie chcesz, aby Twoje własne, ukochanej lub pisma tatuaż artysty na tatuaż, upewnij się umieścić pewną uwagę do czcionki. Prawie każdy czcionki dostępne dla książek, komputerów i pisarzy typu może być przekształcona w tatuażu. Spróbuj drukować w różnych czcionek w rozmiarze i kolorze chcesz gotowej tatuaż, aby zobaczyć, jak wyglądają po skórze.

Pismo

Pisma i kaligrafii są dwa sposoby, aby dodać trochę element projektu lub rozkwitać, aby tatuaż składającej się wyłącznie z wyrazów. Jednym ze sposobów, aby dodać dodatkowy akcent pamiątkowy tatuaż jest skopiować listy od ukochanej osoby za pisma do przyłączenia się razem w słowa na tatuaż. Alternatywnie, można użyć kaligrafii przekształcić proste tatuaże słów w kompletne dzieła sztuki.

Umieszczenie

Choć tatuaże słowo może być używany w dowolnym miejscu na ciele, dać kilka dodatkowych myśli zarówno wielkości i umiejscowienia swojej monety. Duże, płaskie powierzchnie takie jak plecy, brzuch i piersi może pomieścić większych słowa lub słów łatwiejsze niż zakrzywionej powierzchni, takich jak rak lub nóg. Jeśli słowa tatuaż owijania są kończyny, może to utrudnić na słowo być prawidłowo tłumaczone przez widza. Dodatkowo, zanurza się w mięśniach i krzywizny ciała może zakłócać słowo lub zdanie. Wykonywanie szablon tatuaż swojego wyrazu pierwszego i umieszczenie go w różnych częściach ciała może pomóc w określeniu, jak dobre dopasowanie będzie wcześniej.

Umieszczenie słowa Inne wzory

Słowo tatuaż nie musi oznaczać, liter lub znaków stojących samotnie. Zastanów się ukrywa litery wewnątrz większego projektu o złudzenie optyczne, używając winorośli, łodyg lub kwiaty do tworzenia słów i liter lub dodanie banera wewnątrz większego projektu tatuażu. Tylko pamiętaj, aby zastanowić się, jak bardzo chcesz innych do czytania wiadomości; jeśli słowo w tatuażu jest bardziej prywatny, ukrycia go, jeśli chcesz czytać głośno i wyraźnie, zachować litery oddzielone od innych wzorów.

Keep it osobiste

Czy twoje słowo tatuaż jest przeznaczona dla innych, aby zobaczyć, czy tylko motto lub nazwa chcesz nosić zawsze blisko Ciebie, upewnij się, że ma sens, że będzie trwać swoją żywotność. Uniknąć wyrażeń lub powiedzeń, które nie mówią do ciebie na poziomie osobistym, a które mogą zawstydzić lub sprawi, że niewygodne, jak się starzeć. Jeśli tatuaż jest wyrazem tego, kim jesteś, tatuaż ze słowami jest jeden, który mówi tak wszystko słychać. Upewnij się, że stoją za to, co mówi, aby zapewnić tatuaż na dalsze wypowiedzi swojego życia.

Kabała Tatuaże

Kabała Tatuaże


Z gwiazd jak Madonna obejmując wiarę, to nic dziwnego, że ludzie domagają się tatuażami Kabały.

Czym jest Kabała?

Istnieje wiele dyskusji na temat tego, co Kabała jest, a następnie, co to nie jest. W skrócie, hebrajskie słowo Kabała tłumaczy do "tradycji", i to w zasadzie żydowski mistycyzm, który stara się odkryć i zrozumieć ukryte znaczenia w języku Tory, w pierwszych pięciu księgach Biblii. Jest to najbardziej zaawansowana forma studiowania Tory, i tradycyjnie ograniczona do wyboru żydowskich uczonych, ponieważ wierzy się, że zrozumienie ukrytych znaczeń przynosi wielką moc i wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność.

Odrodzenie zainteresowania Kabałą przekłada się wnioski o tatuaże Hebrajski stylu. Te projekty mają wyrazić i podzielić się osobistą duchowość danej osoby.

Popularne Kabała Tatuaże

Napis hebrajski jest główną podstawą do tatuaży Kabały i te starożytne litery są używane do tworzenia wzorów z różnych znaczeń. Te dni, tatuaże hebrajskie mają tendencję do jednego worka do tej samej kategorii co tats Kabały, chociaż mogą być uważane za gatunki w sobie.

Imiona Boga

W tradycji żydowskiej, w imię Boga jest święta. W rzeczywistości, istnieje ponad 72 nazw dla Boga. Niektórzy uważają, że każda oddzielna nazwa pokazuje inny rodzaj energii. Miłośnicy Kabała tat zazwyczaj wierzą, że mogą wykorzystać część tej energii do siebie poprzez jedną z tych nazw wytatuowane na ciele.

Pismo

Inną popularną praktyką jest projektowanie tatuaże, które zawierają judaistycznych pism, które posiadają osobiste znaczenie na okaziciela. Na przykład, zobacz informacje na tatuaż Davida Beckhama wymienione poniżej.

Znaczenie numeryczna

Według żydowskiego mistycyzmu, każda litera alfabetu hebrajskiego ma wiele z nim związane, które nadaje mu pewną wartość. To jest dość podobny do sztuki numerologii, który jest popularny wśród miłośników Age nowe.

Celebrity Kabała Tatuaże

Oto kilka przykładów z atramentem sławna w gatunku kabalistycznej:

Kabała Tatuaże

 • Madonna: W jej teledysku do piosenki Do Śmierć nadejdzie jutro, Madonna miała na sobie faux tatuaż na prawym ramieniu z napisem hebrajskim, który jest mniej więcej odpowiednikiem litery "L", "A" i "V". Zastanawiano się wśród uczonych, że listy te nie stanowiły jakiegokolwiek prawdziwe słowa w języku hebrajskim, ale według lidera Kabbalah Center, Yehuda Berg, Lav jest jednym z tajnych imion Boga. Energii wierzył powiązane z tą nazwą jest uważany za jeden z niezależności i talent do biznesu. To, czy ta interpretacja jest fakt czy fikcja, to nie pasuje Madonnę do T.
 • Britney Spears: pierwsza walka Britney z tatuażem Kabbalah przyszedł na jeden z jej bardziej emocjonalnych momentach, a wiele powiedzieć, ten pierwszy tatuaż został nieudana i nie nosić "uzdrowienie", czyli Britney ma go. Tat został już podobno zostały ustalone, a następnie ostatecznie usunięte. Trudno określić, które raporty są prawdziwe, ponieważ tat znajduje się na karku Brit i ukryte przez włosy.
 • David Beckham: Nie tyle Kabała jako Pismo napisane w języku hebrajskim, David Beckham ma werset z Pieśni nad Pieśniami, które oznacza: "Jestem miłego mego, a mój miły jest mój ..."

Czy Kabała Tats Zakazane?

Pytanie, czy jakieś tatuaże, nawet kabalistyczne te, są zabronione pojawia się w obu środowiskach żydowskich i chrześcijańskich. Zdaniem wielu ludzi, świadomie oznakowanie ciała jest profanacją. Praktyka jest specjalnie ostrzegł przed, w wersecie z Księgi Kapłańskiej, który mówi, aby nie dokonywać żadnych śladów, lub "tatuaże", jak to jest sformułowane w niektórych interpretacji, na swoim ciele.

Ogólnie rzecz biorąc, prawo żydowskie nie dopuszcza celowo oznakowanie ciała, więc technicznie będzie to obejmować tatuaże. Mimo to, ludzie wybierają własną drogę, a niektóre wybrać do wyznawania swej duchowości poprzez ich ciała sztuki.

Zanim zdecydują się Ink

Kabała Tatuaże

Jeśli nie jesteś biegły w języku hebrajskim, czego potrzebujesz, aby pewni, że projekt jest poprawny Kabała tat i przekazuje dokładne znaczenie tego chcesz. W przeciwnym razie może skończyć się z wadliwej tatuaż, który może skończyć konieczności mają stałe. Należy również dokładnie bieżnika Przy wypożyczaniu symbole duchowe z innych kultur, i zawsze pamiętaj, aby zrobić z wielkim szacunkiem. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę studiować symbole, które chcesz i powinieneś skończyć z tatuażem, który naprawdę ma znaczenie dla Ciebie.

Tatuaż Napis

Tatuaż Napis


Tatuaż Napis może odzwierciedlać styl noszącego lub dodać pizzazz do zdjęcia. Napis może pochodzić z wcześniej wyciągnąć lampę błyskową lub mogą być tworzone od podstaw na wyjątkowy wygląd. Znaczenie z literami tatuaż pochodzi nie tylko ze słów, ale także od stylu skryptu.

Napis Wzory

Wspaniały obrazowym tat może mówić za siebie. Kształty i symbole, z obrazów rowerzystę do znaków zodiaku, przekazać osobisty styl użytkownika. Ale czasami nie ma więcej do powiedzenia, a słowo może być nawet ważniejsze niż obraz.

Napis z Zdjęcia

Jeśli masz wybór litery towarzyszyć tatuaż obraz, wybrać font-style, który pasuje do grafiki. Można nawet włączyć elementy obrazu na literę:

 • Na Celtic tatuaż, litery mogą być utworzone z skomplikowanych węzłów celtyckich.
 • Na plemiennych tatuaż, śmiałe czarne litery pasuje najlepiej.
 • Obraz motyl może iść z drobno przygotowanego scenariusza, podczas gdy tygrys może wyglądać lepiej z silniejszymi linii.
 • "Firestarter" font, który daje złudzenie, że słowa są w ogniu.

Napis-tylko Tatuaże

Tatuaż nie musi mieć zdjęcie. Inicjały mogą pokazać swoje oddanie do kogoś, kto jest ważne w życiu. Jedno słowo, w języku angielskim lub innym języku, może mieć ogromny sens. Termin może oznaczać przejścia lub zmienia życie wydarzeń. Zwroty lub nawet zdania, wykonane z dbałością o dobrej muzyki, może piękne tatuaże.

Wybór czcionki

Tatuaż Napis

Czcionki lub pismo projekt, jest to, co daje napisem swój styl. Spójrz na różnych czcionek w edytorze tekstu. Można zauważyć, że niektóre z nich mają śmiałe linie, a niektóre są delikatnie wyciągnąć. W niektórych, wszystkie linie tworzące litery są takie same szerokości. W innych szerokości linii są różne. Wybierz czcionkę, która odpowiada Twoim gustom i że będzie dobrze pracować z tat projektu.

Czcionki bez szeryfów (te drobne linie dodane do szczyty i dna niektórych liter) tendencję do patrzenia czystsze i bardziej nowoczesny niż czcionek z nich. Niektóre style, takie jak staroangielskiego, dodatkowe wiersze i szczegóły do ​​dekoracji.

Różni artyści mają różne poziomy komfortu z napisami, więc nie będzie rozczarowany, jeśli pierwszy tattooist podejście nie może zrobić niestandardowych czcionek, czy też nie jest wygodne z Twoich pomysłów. Potem znowu, jeśli kilka artyści ostrzec, że dany styl napis nie będzie dobrze wyglądać i nie będzie trzymać się dobrze, to czas, aby przemyśleć swój plan.

Popularne Style napisów

Tatuaż Napis

 • Stare angielskie lub Blackletter: Ten styl pochodzi od starej praktyki kopiowania tekstów i ważnych dokumentów przez strony, w kaligrafii.
 • Scenariusz: Sporządzono w pisma, pisma od strony bliskiej osoby lub artysty tatuażu, tatuaże skryptów są bardzo popularne.
 • Trójwymiarowy: spadł cień na jednej krawędzi liter pomaga dać wrażenie, że są one zdejmowane ze skóry.
 • Literami: litery blokowe są jednym z najłatwiejszych stylów czcionki dla artysty do zrobienia. Oni również nie migrują tyle w czasie, co inne style, przebywających świeże i jasne dla czytelnika.

Pierwsze pomysły

Możesz znaleźć inspirację dla swoich tatuaży stylów napis w wielu różnych miejscach. Większość artystów tatuażu używać szablonów podczas pracy nad swoimi tats, więc zazwyczaj można sprowadzić przykład napis chcesz i mieć tatuaż artysty skonfigurować, co chcesz powiedzieć. Jeśli podoba Ci się czyjeś pisma, na przykład można nawet poprosić go, aby napisać swój tatuaż. Twoje tatuażysta będzie również mnóstwo próbek do wyboru.

Jeśli nie zobaczyć coś chcesz, lub jeśli wolisz mieć oryginalny design, oto kilka miejsc do poszukiwania pomysłów:

Tatuaż Napis

 • Oprogramowanie do projektowania graficznego: programy do projektowania grafiki mają setki różnych czcionek, aby inspirować.
 • Loga reklamowe: Czy masz ulubioną markę motocykla, czasopismo, którą kochasz, a nawet płatki śniadanie nie można żyć bez? Zbadaj napis, który pojawia się na logo lub opakowaniu. Podoba ci się? Dlaczego? Może to śmiały, płynącej lub surowy. Jakie emocje to wywołać? Czy podobny styl pracy z tatuażem?
 • Dzieła sztuki: Chociaż większość sztuka nie zawiera litery, artyści często mają różne style. Jeśli masz ulubionego artysty, pomyśl o tym, dlaczego lubisz swoją pracę. Czy to może być kolor lub styl tłumaczone na czcionkę?
 • Inne języki: Czy istnieje język, który jest napisany w sposób ci się podoba? Płynący skrypt arabskich, być może, lub kwadratowych liter hebrajskiego? Doprowadzić próbki piśmie do artysty tatuażu. On lub ona może być w stanie pomóc znaleźć czcionkę, która ma to samo uczucie.

Możesz również przeglądać dodatkowe tatuaże próbki na różnych stronach internetowych. Sprawdź te strony przykładów literowe:

 • Tatuaż Artists.org: Ma kilka stron zdjęć różnych znaków i stylów
 • BMEzine.com: Czy setki stron, pokazując różne style literami tatuaże
 • Zło Tatuaż ma wiele stron z napisami tatuażu i stylów
 • Przed Tatuaż ma również dobre wielkości galerię zdjęć
 • 1001 Czcionki Bezpłatne ma wiele, wiele czcionek dostępne za darmo do pobrania, idealne dla idei lub do mapowania swój tatuaż napis

Potencjalne problemy z monety

Zmiany w czasie

Wszystkie tatuaż się mniej wyraźna w czasie, gdy tusz przemieszcza się pod skórą. Większość rysunków tatuaż trzymać dobrze z tych drobnych zmian, ale tekstowy tatuaż, zwłaszcza jeśli wiąże się drobne linie i małe litery, mogą stać się nieczytelne. Listy powinny być dobrze rozstawione, a linie powinny być w porządku, a nawet. Dobry tatuażysta będzie w stanie powiedzieć, czego się spodziewać z literami tatuaż. Niektórzy będą ustawione ograniczenia rozmiaru na napis, woląc nie tylko większe litery, które nadal wyglądają dobrych lat w dół drogi.

Konsekwentne Style

Tatuaże z rysunkami, a także skrypt, może chcesz się upewnić, że styl grafiki i mecz język. Chiński piśmie z hinduskiej projektu nie zrobić bardzo spójny tat, i byłoby kłopotliwe okazuje się, że masz język źle. Z drugiej strony, tatuaże są sztuki: tak długo, jak wiesz, co robisz, możesz połączyć dowolny języki i style wybrać.

Znaczenie Uwagi

Bądź ostrożny, jeśli zdecydujesz napis w języku obcym. Jeśli jesteś biegły w języku, wszystko co musisz zrobić, to upewnić się, że lampa jest sporządzony prawidłowo. Jeśli nie, trzeba będzie znaleźć eksperta w tym języku, aby sprawdzić, czy masz to prawo. Do przykładów tego, co może się nie udać z języka obcego tatuaże, sprawdź Hanzismatter.com.

Dlaczego Put Listów w Tattoo?

Osób wybiera to słowa dla wielu powodów.

Tatuaż Napis

 • Pomniki: tat, że symbolizuje utraconego przyjaciela lub członka rodziny może być bardziej znaczące z nazwą lub datą.
 • Dedykacje: Od serca "Mama" banerów do imion kochanków, przyjaciół, lub dzieci, może być literami tatuaże symbole miłości.
 • Tats religijne: numery werset Biblii lub słowo z duchowego znaczenia niech inni wiedzą oddania użytkownika.
 • Styl osobisty: Od Koszulka slogany typu ("Bad Girl", "Zakazany Owoc") do osobistych mantr, literami tats powiedzieć światu, co na głowie użytkownika.
 • Dares i dowcipy: tat może być wyzwaniem, lub po prostu inni ludzie się uśmiechają.
 • Tatuaże gangu: Old English litery w pisowni nazwy lub reprezentują powiązania z gangiem są oznaką przynależności i obietnica pozostać wiernym do gangu. Niestety, tego typu tatuaże mogą być także symbole przemocy.

Włączenia niektórych Lettering

Napis może być tatuaż wszystko na własną rękę, lub sposób, aby dodać głębi i wymiaru do innego wzoru tatuażu. Bez względu na sposób kierunek wybrać, aby przejść, upewnić się, że skrypt jest łatwy do odczytu, bez błędów ortograficznych i przekazuje dokładnie sentyment pragnienie.

Christian Tatuaże

Christian Tatuaże


Tatuaże religijne mogą stanowić aż o dwadzieścia pięć procent wszystkich tatuaży tworzonych każdego roku - o chrześcijańskich tatuaże tworzących większość tego numeru.

O chrześcijańskich Tatuaże

Dla tych, którzy zdecydują się nosić chrześcijańskie tatuaże, są one przeznaczone do oznaczenia osoby wiarę w Jezusa Chrystusa. Mogą być używane do składania zeznań tę wiarę innym, a nawet do ewangelizacji słowo Boże.

Chociaż chrześcijańskie tatuaże zyskały na popularności w ciągu ostatnich trzydziestu lat, nie zawsze były spojrzał życzliwie przez wielu wspólnot kościelnych. W przeszłości, każdy mając tatuaż został prawdopodobnie przywitał się z podejrzliwością i prawdopodobnie odrobiną szyderstwa. W przeszłości, tatuaże były często traktowane jako coś, noszone tylko przez przestępców i innych mniej niż szacunku ludzi.

Dziś, tatuaże cieszyć znacznie więcej nurtu religijnego i akceptację popularność, że stale się powiększa. Jak ta tendencja się utrzyma, chrześcijańskich tatuaże popularność rośnie z nim.

Zakazane są Tatuaże w Piśmie?

Christian Tatuaże

Będziesz prawdopodobnie znaleźć sprzeczne informacje dotyczące tego, czy jest to właściwe dla chrześcijan nosić tatuaże. Jest to głównie dlatego, że ludzie mają tendencję do interpretowania Pisma Świętego na swój sposób, ale także dlatego, że są dwa oświadczenia w Biblii, które mogą być stosowane tatuaże dotyczące:

Stary Testament

Księga Kapłańska 19:28 - ". Nie ci ciała dla zmarłych lub wprowadzonych znaków tatuażu na siebie Ja jestem Pan."

Stary Testament wydaje strasznie jasno na ten temat, i tak można by założyć, jest to ostatnie słowo na temat tatuaży dla chrześcijan, ale to nie może być cała historia.

Stary Testament jest powszechnie uważane za część Starego Przymierza. Niektórzy badacze wskazują w rzeczywistości Nowego Testamentu, a więc Nowego Przymierza, do rewizji w sprawie akceptowalności tatuażami.

Nowy Testament

Gal 6:17 - "Wreszcie, niech nikt nie powodować mnie kłopoty, bo noszę na ciele ślady Jezusa."

Mimo, że ten fragment Pisma nie definitywnie mówić o tatuaże drogę Kapłańska 19:28 robi, niektórzy uważają słowo "ja noszą na ciele ślady Jezusa" może być interpretowane na to tatuaże, które wyrażają wiarę i / lub cześć Jezusa ,

Trzeba przyznać, że trudno mieć pewność, których stanowisko jest dopuszczalne jeden dla chrześcijan do podjęcia, i dlatego jest jeszcze debata na ten temat.

Popularny symboliki chrześcijańskiej

Christian Tatuaże

Istnieje wiele symboli używanych do tworzenia chrześcijańskiej tatuaże, a każdy z nich można stosować oddzielnie lub w połączeniu z innymi, aby stworzyć bardzo osobisty oświadczenie o czyjeś faith.Popular symbolika obejmuje:

 • Krzyże symbolem ukrzyżowania Chrystusa.
 • Anioły są skrzydlate istoty, które od dawna uważano za niebieskich posłańców i wojownicy Boga.
 • Serca, a w szczególności, obrazy z Scared Serca mają honorować cierpienia Chrystusa w imieniu ludzkości.
 • Płomienie są symbolizuje oczyszczenie duszy.
 • Gołębie i / lub oliwki są klasyczne symbole pokoju.
 • Trzy pierścienie blokujące symbolizują Boga w Trójcy Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego (Trójcy Świętej).
 • Symbole ryb zostały wykorzystane do identyfikacji jednego chrześcijanina do drugiego od czasu samego Chrystusa.
 • Pismo Święte, czy po prostu w imię Jezusa Chrystusa lub całego wersetu, mogą być używane do wyrażenia osobistą wiarę.
 • INRI jest łaciński napis, który wisiał na krzyżu Jezusa, głosząc go "Jezus Chrystus, Król Żydowski", i służy jako wiernego uznania boskości Chrystusa, kiedy jest stosowany jako tatuaż.

Streszczenie

Chociaż nie wszyscy zgadzają się, czy chrześcijanie powinni dać się tatuażem, bez wątpienia wielu chrześcijan ma zdecydować, aby pokazać swoją wiarę w ten sposób.

Może lepiej po prostu wziąć pod uwagę wiernych intencje użytkownika tatuażu i pozostawić żadnej opinii na temat tatuażu w ogóle do wyższej władzy?

Phoenix Tatuaże

Phoenix Tatuaże


Tatuaże Phoenix symbolizują siłę i odporność. Obrazy mitycznego feniksa może być bujny i surowy, kolorowe lub proste i mogą być sporządzone w dowolnym stylu.

Phoenix w Myth

Feniks jest również znany jako "Firebird". Według tradycji starożytnego Egiptu, ten mityczny stwór mówi się, wybrać swój własny moment śmierci, stworzyć stos pogrzebowy, a następnie powstaje z popiołu, żyć na nowo. Feniks jest wyjątkowa wśród mitycznych stworzeń; tylko jedna może żyć w dowolnym momencie. Ten ptak stał się symbolem przezwyciężania przeciwności, odnowy i odwagi.

Huma Perskiej

Starożytny perski symbolem, czło (znany również jako rajski ptak) przypomina egipskiego feniks. Czasami pokazany jako ptak wdzięku ze wspaniałym ogonem, czło uosabia siłę i zdrowie, a mówi się, że zapewnienie pomocy w pokonaniu wrogów. Czło jest również znany jako "Królów", dając władzę królewską każdemu, na których jego cień pada.

Chińska 'Fenghuang' '

Podobna istota istnieje w mitologii chińskiej. Fenghuang, a nie prawdziwie feniks, jest nieśmiertelny ptak którego wygląd mówi się zwiastować pokój i harmonię w świecie. Może to być mężczyzna lub kobieta, ale jest często uznawane łączyć zarówno męskie i żeńskie esencje lub yin i yang.

Christian Wpływ

W ostatnich czasach, feniks jest związane z chrześcijaństwem. Jego zdolność do zmartwychwstanie jest postrzegana jako przedstawienie Chrystusa i zmartwychwstania.

Phoenix i Okultyzm

Wierzący w okultyzm - w tym pogaństwa i czary - to również w ich mitologii feniks. Niektórzy uważają, feniks jest symbolem diabła. Inni widzą go jako znak życia i odrodzenia.

Phoenix w sztuce

Phoenix Tatuaże
Tradycyjny koreański malowanie feniks.

Oryginalny Egipski feniks miał ciało człowieka i skrzydła ptaka. Później zaczęły przypominać Czapla, wdzięku, długą szyjką i długie nogi ptaka. Jego upierzenie jest czerwony i złoty, kolory słońca. To buduje stos pogrzebowy z laski cynamonu i innych ziół aromatycznych, a resztki prochy znajdują się w jajku z czerwonawo-brązowe mitów myrrh.Other wyobrażałeś ptaka jak paw lub orła. W wielu rysunków, obrazów oraz rzeźb, wydaje się, majestatyczny, ogniste stworzenia przeciwieństwie naturalnej ptaka.

Której Phoenix?

Tatuaże Phoenix może być prace oryginalne sztuki, lub mogą one być oparte na ulubionych zdjęć z książek, komiksów, lub gier wideo. Fawkes, słynny feniks z serii Harry Potter, został powołany do życia w filmach opartych na książkach. Feniks pomaga zaoszczędzić jednego z bohaterów w Opowieści z Narnii. Fanów X-Men mogą myśleć o sexy, zmartwiony Jean Grey, pseudonim Phoenix. Gracze, którzy pamiętają 1980 roku będzie przypomnieć starej szkoły grafiki wideo gry Phoenix wideo i młodsi gracze znają z symbolem wroga Jamesa Bonda w Nocne gry. Tatuaże Phoenix może połączyć ich użytkownikowi z innymi graczami lub łownych fanów. Mogą one również reprezentować inne interesy.

Phoenix w kosmosie

Phoenix Mars Lander, oczekuje się, że uruchomienie w 2007 roku, będzie badać Marsa arktycznych. Jego symbolem, stylizowana feniks w ramce na czerwonej planecie, może być podstawą do uderzające tatuaż.

Symbol miasta

Rdzenni mieszkańcy Phoenix, Arizona pokazać ich rodzinnym dumę z symbolem ich miasta, który jest czysty, nowoczesny obraz feniks z Wings podniesione.

Przykłady Phoenix Tatuaże

Phoenix Tatuaże

Sztuki Flash dla phoenix tatuaży jest zaskakująco trudne do znalezienia w Internecie. Strony podobne Tattoo Johnny i Tattoofinder.com oferują kilka sztuk pamięci flash na sprzedaż, a wolne miejsca błyskowa oferuje kilka więcej możliwości wyboru. Lepszym wyborem może być znalezienie tatuażysta, który może tworzyć unikalne dzieło sztuki, na podstawie własnych pomysłów. Dla inspiracji, spróbuj deviant art. Na stronie znajduje się kilka stron twórczej, oryginalne dzieła sztuki, które mogą zainspirować uderzająco piękne tatuaże Phoenix. Wystarczy pamiętać, że te projekty są chronione prawami autorskimi. Musisz zgody artysty, jeśli chcesz, aby odtworzyć jeden z rysunków jak tatuaż.

Tatuaż Two Praying Hands

Tatuaż Two Praying Hands


Tatuaże religijne pokazać własnej pobożności. W przeciwieństwie do innych ikonografii, tatuaż z dwóch modlących rąk nie jest w doktrynie religijnej, ale w prawdziwym życiu. Praying Hands tatuaże są doskonałym sposobem, aby pokazać swoją wiarę lub pamiętaj ukochanej.

Zmiany konstrukcyjne Tattoo

Modląc ręce tatuaż dobrze sam, ale wiele osób lubi stylizować obraz do własnych upodobań artystycznych, jak i własnych przekonań.

Różaniec

Katolicy, którzy się tego typu tatuaż często zdecydują się pokazać dwie modląc składając zestaw różańce. Oznacza to, wiarę i oddanie ich religii i Boga.

Tatuaż Two Praying Hands

Pismo Święte

Modlitwa Pańska działa bardzo dobrze w połączeniu z modląc ręce, podobnie jak inne cytaty biblijne psalmy i. Wszelkie pisma, które wiele znaczy dla Ciebie w wierze może być dodany do tatuażu w jakiejkolwiek formie lub za zmianę wybrać.

Modląc się za ręce na Biblii

Biblijne obrazy są często połączone z modląc ręce tatuaże, zapewniając dodatkową ekspresję przekonań i wiary nabożnych użytkowniczki. Ręce mogą być wyświetlane odpoczynku lub sylwetka z Biblii.

Krzyże

Krzyże są innego obrazu, który zawiera łatwe do modlącego ręki zdjęcie. Ręce może pomieścić dna krzyża, a rozciąga się góra przeszłość rękach. Poprzeczny może być widoczne tylko po jednej stronie dłoni w ramach odrębnej, lecz połączone, obrazu.

Laurel lub Crown of Thorns

Otaczać rąk z wawrzynu lub koroną cierniową na warstwę symbolikę i znaczenie na rękach. Korona cierniowa może być również umieszczony tuż przed ręce, jakby r przed nimi.

Portrety

Czasami modląc ręce znajdą się w sztuce portretowej, jak znaleźć z Dziewicy Maryi modląc się i trzyma różaniec. Inni święci, jak Ojciec Pio, może również być artystycznie wykonane w modlitwie.

Gołębie

Gołębie są od dawna znakiem pokoju i byli nawet znak do Mojżesza, że ​​powódź się skończyła. Praying ręce mogą być łączone z gołębiami do symbolizują pokój i spokój ducha.

Tatuaż Two Praying Hands

Światło Chrystusa

Tak jak Maryja Panna, modląc ręce można dostrzec także w świetle ich okolicy. Daje to wrażenie, że światło Chrystusa i Boga świeci na ciebie.

Pamięci

Częstą przyczyną zrobić sobie tatuaż jest na pamiątkę ukochanej. Praying rąk może służyć jako symbol swojej miłości dla zmarłego członka rodziny lub przyjaciela. Może masz modlących się za ręce z ich nazwy pod spodem. Można nawet dodawać, "Ku pamięci ...", a następnie wpisać nazwę.

Kolejny dodatek może być ich datę urodzenia oraz datę śmierci. Inną rzeczą, może chcesz dodać do tatuażu wykonane w pamięci ukochanej osoby jest dodać dodatkowy element, który je lub ulubionego pamięć o nich symbolizuje.

Symbolika i znaczenie

Praying ręce są symbolem chrześcijańskiej często wybierane tatuaże jako pamiątkę mocy Chrystusa i modlitwy. Obok tatuażami Maryi Panny lub krzyża, nie ma symbol religijny bardziej uznane lub łatwo interpretować jako wizerunek dwie ręce modląc się. Sam tatuaż jest symbolem siły modlitwy. Mimo że wiele osób będzie się modlić dłoni tatuaż oznacza ich wiary, sama sztuka ma głębszy sens. To oznacza oddanie siebie i rodziny, odwagi i poświęcenia i szacunku.

Pierwsze tatuaż

Tatuaż przedstawiający dwóch modlących się za ręce jest potężnym obrazu. Idź na swój projekt tatuażu z artystą ostrożnie, aby zapewnić, że wygląda tak naprawdę zamierzają go. Ten tatuaż powinien być świętem swojej wiary i pamięci, a końcowy wynik powinien wykazać troskę, że poszedł do jego wyboru.

Blue Marlin Tatuaż

Blue Marlin Tatuaż


Miłośnicy Rybaka i ocean podobni mogą pokazać swoje pasje z Blue Marlin tatuaż.

Symbol Ryby

Tatuaże na zwierzętach są często stosowane jako sposób sprowadzania symbolikę i znaczenie zwierzęcia do użytkownika. Symbole ryb i kapliczki można znaleźć sięga aż 2500BC, co symbol ryby, jednym z najstarszych znanych człowiekowi. Obraz ryb, w tym Blue Marlin, ma wiele znaczeń w wielu kulturach.

Małżeństwo

W kulturze hinduskiej, obraz ryb jest używany jako symbol małżeństwa. Panna młoda wejściu do domu po raz pierwszy robi to z rybą w ręku.

Seksualność i urodzenia

W wielu kulturach, w tym Celtic i egipski, symbol ryby jak nazywano w seksualności kobiety. W wielu przypadkach zostało również symbolizować narodziny i wytrzymałość podczas bólach rodzenia.

Moc

Blue Marlin w szczególności jest obraz myślał dać wielką moc do uchwytu. Marlin jest duże, potężne ryby, które stawia się ogromną walkę i walki z chwytania. Noszący Blue Marlin tatuaż można powiedzieć, że walczy podobną walkę o mocy do wolności i kontroli w ich życiu.

Walka i wytrzymałość

Podczas Hemingway zaprzeczył symbolikę w swojej książce, Stary człowiek i morze, Blue Marlin stała przez tę książkę, symbol walki i wytrwałości. Niektórzy członkowie wiary chrześcijańskiej dalej przyjął symbol marlina jak własne walki.

Projektowanie Tattoo Blue Marlin

Cokolwiek powodem wyboru, aby uzyskać tatuaż z marlina błękitnego, spróbuj niektóre z tych pomysłów w stylu i projektowania, aby pomóc tatuaż tak piękne, jak to jest symboliczne.

Skaczący

Przynieś swój tatuaż do życia dając Marlin kształt to zrobić skacząc z wody. Skręcenie marlina wokół siebie, ogon zwinięty w to sposób zademonstrować siłę i wytrzymałość zwierzęcia.

Sylwetka

Sylwetki Marlin przed obrazem słońca tatuaż z dodatkowej głębi i znaczenia. Zawarte w tatuaż może być niewielki fragment samej wody; Marlin skacząc wysoko nad oceanem należy rozpatrywać słońce dalej pokazuje swoją siłę.

Spearing

Blue Marlin jest znana ze swojej długiej włóczni; skorzystać z tego poprzez marlina włóczni obiekt lub obraz, jak to jest skacząc po skórze. Niektóre obrazy, aby spróbować to:

 • Kiery
 • Mniejsze ryby
 • Absurdalny obraz z innym w swoim życiu, takie jak teczki czy laptopy
 • Większe zwierzęta jak sposób, aby pokazać siłę Marlina

Abstrakcyjny

Choć sam Blue Marlin to piękny obraz, który jest pełen bogatych szczegółach, jest możliwe, aby wypełnić kontury obrazu w różne inne obrazy. Zawarte w zarysie błękitnego marlina może być:

 • Kształty kawałek układanki
 • Scena oceanu
 • Scena dżungli
 • Inne zwierzęta

Dueling Marliny

Wyzwanie marliny do dwóch podwójnych poprzez ich miecze ze sobą współdziałać. To może być wspaniałym sposobem wyświetlania zarówno siłę i konflikt na raz.

Pełna Scena Ocean

Dołącz Blue Marlin w jego naturalnym elementem w pełni scena oceanu. Zawierać inne stworzenia morskie, wodorosty, skały, fale i inne obrazy, aby zakończyć projekt.

Choć Blue Marlin tatuaż może być bardzo popularne wśród tattooers morskich, rybaka i zainteresowanych symboliki zwierząt alike, obraz może być noszone z dumą przez nikogo. Wybierz tę majestatyczną ryby na którykolwiek z symboli inni wnieśli do niego, lub tworzyć własne zawierać siłę i piękno marlina w swoim życiu.

Skrzydło Tatuaże

Skrzydło Tatuaże
Tradycyjne skrzydło do umieszczenia na odwrocie

Tatuaże skrzydła stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich 10 lat. Nie jest oczywiście głęboka symbolika tutaj, ale nie jest z pewnością więcej niż jeden rodzaj skrzydła. Z każdym unikalne i oryginalne pary skrzydeł przychodzi nowy sentyment i znaczenie.

Angel Wings

Zdecydowanie najbardziej popularne typy skrzydeł w świecie tatuażu są skrzydła anioła. Z tysięcy znaczeń, podstawowa sedno dla większości ludzi jest ogólnie niewinność lub niewinność utracone. Niektóre nieustraszony inkpads zajmie to aż do rękojeści, dzięki czemu cała ich plecami kanwę dla większych niż życie, Archanioła Gabriela stylu skrzydeł. Te pomysłowy, skomplikowane i żywe tatuaże skrzydła są często w centrum uwagi, gdziekolwiek się wylądować.

Wings Fairy

Również bardzo popularne, zwłaszcza wśród młodych kobiet, tatuaże skrzydła bajki nie zawsze po prostu wyciąć i suche. Są to zabawy spin na ich przodka, skrzydła anioła. Często podpisał skandaliczne zieleni ogrodu i limonki oraz lawendy i Periwinkles, skrzydła wróżki są zabawne, lekkie i niepowtarzalny; często mogą one zainspirować poczucie młodości.

Skrzydła motyla

Zamiast anielskimi skrzydłami ptaków, tak jak są wszystkie wściekłość tych dni, niektórzy wolą szersze, bardziej przypominające owady motyle skrzydła. Niektóre z tych tatuaży skrzydeł są przeznaczone do dokładne repliki Monarch skrzydeł motyla, podczas gdy inni są misternie stworzył oryginalne wzory nie zobaczysz nigdzie w przyrodzie. Motyl i inne rodzaje owadów tatuaże skrzydła wydają się być bardziej owalne i podłużne i mają zwykle kolor rudy niż tatuaże anioł.

Skrzydła ptaków

Podobne do skrzydeł anioła, ponieważ upierzenia, tych, którzy mają skrzydła ptaków na plecach są szybkie podkreślić różnicę - to na ogół ludzie, którzy świętować spirytyzm i nieznane moce Matki Natury. Niektóre z najbardziej popularnych skrzydeł ptaka jest orzeł, Flakon, jastrząb i raven skrzydła. Większość z nich jest symbolem siły i samodzielności, a inne, takie jak kruk i prostej skrzydeł lub tatuaże zwierząt są same symbole ciemniejszym świecie oraz potencjał oznaką zainteresowania do czarnej magii, voodoo i pogaństwa.

Gothic i Tribal Wings

Nie jest tajemnicą, że gotyk i plemiennych sztuki zostały biegunach świat tatuaż na lata. Gatunek skrzydła tatuaże z pewnością nie jest tu wyjątkiem. Podczas gdy skrzydła anioła i pixie startu wśród niebieskich traw i surfer subkultur, goth i plemiennych tats zostawić ich znaku i zobaczyć tutaj. Niektóre z najbardziej popularnych wzorów są niemodne po ubrania w "scenie" goth i niektóre ubrania na scenie jest wzorowana na tatuaże. Staje się pytanie, co było pierwsze, w wielu przypadkach.

Popularne Winged Animal Tatuaże

Najpopularniejsze tatuaże zwierząt w skrzydlatym świecie są orły, motyle, ważki i oczywiście, dynamo, mitologiczny feniks. Podczas gdy wszyscy mają różne znaczenia w ogóle, a dla tych, którzy noszą je na skórze, wspólny wątek jest idea wolności, wolności, niepowtarzalności oraz umiejętności dosłownie wznieść się ponad resztę. W przypadku feniks, Główną ideą powstania z tragicznego wypadku lub z poprzedniego życia są najczęściej symbole.

Celebrity Skrzydło Tatuaże

 • Isabeli Fontana brazylijska modelka ma parę skrzydeł wytatuowane między łopatkami.
 • Aktor Balthazar Getty ma herb rodziny ze skrzydłami w locie na lewym ramieniu
 • Ekonomista Nicky Hilton ma skrzydlate serce na jej prawym nadgarstku
 • Piosenkarka Amy Winehouse ma egipski Ankh ze skrzydłami między łopatkami
 • Hip hop Pharell Williams potentat skrzydła w locie ma wytatuowane na karku
 • Muzyk Richie Sambora ma na gitarze ze skrzydłami wytatuowane na jego prawym ramieniu

Get Your Wings

Przede wszystkim, skrzydła są oznaką wolności. Ci, którzy mają skrzydła nasycone tuszem na skórze wszystkie mają jedną wspólną cechę - ich wiarę w siebie, wiary w nieznane i prawdziwy romans z wolności. Wybierz skrzydła tatuaż z opieki. Podczas Hardcore rowerzysta tat ze skrzydłami a'blazing mogą być właściwe dla niektórych, mniejszych lub zaniżone projekt może być więcej. Wręcz przeciwnie, w pełni tylnym płacie z wyszukanych informacji opisujących standardy swojego życia może być tylko to, co najbardziej Ci odpowiada.

Fajne Czcionki dla Tatuaże

Fajne Czcionki dla Tatuaże


Wybór fajne czcionki tatuaże zależy od projektowania tatuażu w. Po wybrał swój pomysł i projekt, wybierając swój napis jest kolejnym krokiem do zakończenia tatuaż. Rozmiar, styl i struktura czcionki określi, jak również czcionki pasuje tatuaż i jak pojawi się on przeskalowany do rozmiarów projektu, więc omówić swój wybór czcionek z artysty, który będzie cię przed sfinalizowaniem odbarwiania tatuaż projektowania.

Fajne Czcionki tatuaży: kaligrafia stylu

Te style romantyczny, staroświecki styl. Mogą one być całkiem ozdobny i przekładają najlepiej gdy są stosowane samodzielnie lub jako część większego tatuaż.

Średniowieczne Czcionki

Czcionki staroangielski jest doskonałym wyborem do pracy kaligrafii. Jest to zarówno ozdobne i czytelne, co oznacza, że ​​można pracować również z różnych rozmiarach tatuaż. Klasztor Black jest podobna czcionka bardziej ozdobną szczegółowo; ta czcionka działa dobrze w dużych rozmiarach z powodu kwitnie na listach. Oba te czcionki są bogato zdobione i tyle dekoracyjne, by stanąć samodzielnie jako wzór tatuażu, dlatego, że są fajne czcionki na tatuaże.

Celtic Czcionki

Czcionki z Celtic styl mieć zaokrąglone litery i naśladować obrys pędzla kaligraf jest. Sam Celtic jest czcionki co przekłada się również na tatuaż; ta czcionka jest zaokrąglona, ​​ale brakuje Hugh ozdoby, dzięki czemu doskonale nadaje się do dużych i małych tatuaży. Amerykańska Uncial jest inna czcionka w stylu Celtic; ta czcionka ma więcej kwitnie i będzie działać lepiej w większej projektowania tatuażu.

Gotyckie Czcionki

Czcionki takie jak Deutsch gotyku i Lucida blackletter zarówno przywołują 15 wieku, prawie średniowiecznym stylu. Listy te mają kątową strukturę i proste linie z ostrymi szczegółami i upiększeń. Schmale Anzeigenschrift jest cięższy gotycka chrzcielnica wyposażony ozdobne litery, które dobrze przekładają się w dużych tatuaży. Gotyckie czcionki z dużo pracy przystrojenie najlepszych w średnich i dużych tatuaży; Jasny czcionki stylu gotyckim, takie jak praca w małych tatuaży dobrze.

Więcej Fajne Czcionki: Skrypt Czcionki

Czcionki Script użyć podłączonego styl pisania kursywą i mogą być proste lub ozdobne. Mogą być elegancko wydrukowane lub zawierają niedoskonałości, aby naśladować odręcznego pisania. Czcionki te są zdefiniowane przez ich połączonych liter, które sprawia, że ​​najlepsze dla tatuaży zawierających całe słowa, powiedzenia i cytaty.

Edwardian Script

Ten elegancki czcionki skrypt ma skomplikowane litery w połączeniu z prostym, do przodu ukośnie piśmie małymi literami. Podobnie jak niektóre z gotyckimi czcionkami, to jest fajne czcionki tatuaży, ponieważ jest mało dekoracyjne, by stanąć samodzielnie jako tatuaż i nie potrzebuje żadnych upiększeń. Edwardian skrypt działa najlepiej w średnim lub dużym tatuaże ze względu na styl z literami, które są bardzo bogato zdobiony.

Godny podziwu

Urocza jest prostsze czcionki niż Edwardian skrypcie, sportowych lekkim przodu ukośnych i bardziej okrągłe litery. Czyste linie są wyraźne i dobrze zdefiniowany z umiarkowaną ilością przestrzeni między literami. To pozwala pozostać czytelne czcionki na mniejsze rozmiary, dzięki czemu jest idealny dla mniejszych, bardziej dyskretne tatuaże.

Proste, ale skuteczne: Drukuj czcionki

Czcionki, które są drukowane nie używać połączonych liter. Są proste, łatwe do znalezienia znaków idealne na napis na tatuaże w małych i dużych rozmiarach. Ponieważ litery nie są połączone, czcionki druku dobrze dla małych obszarów literami i są idealne dla małych, dyskretnych tatuaże lub dodanie do istniejącego projektu. Czcionki wydruku może być formalne, typeset style lub naśladować styl pisma nieformalne.

Aenigma Scrawl

Ta czcionka jest czcionką pismo drukowane, który jest stylizowany wyglądać pisma. Wyraźne linie tej czcionki i brak upiększeń oznacza, że ​​będzie dobrze przekłada się na małych i dużych tatuaży wielkości. Aenigma bazgranina jest fajne czcionki tatuaż, czy dodawania słów do istniejącego elementu lub tworzenia nowego projektu, który potrzebuje nieformalne liternictwo.

Skia

Skia jest czyste, proste drukowane czcionki. Litery są równomiernie rozmieszczone i pozwalają na różne możliwości pozycjonowania na tatuaż. To wystarczy, aby wyróżniać się dekoracyjne, gdy włączone do większej tatuaż i na tyle prosty, aby dobrze przekładają się na mniejszy rozmiar, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń.

Punkty do rozważenia

Wybór czcionki powinny być omówione z artystą, który będzie wykonującego swój projekt. Dostępne opcje mogą być ograniczone przez wielkość i rozmieszczenie kompozycji i ograniczenia artysty może dyktować, które czcionki będzie można wybrać.

Tatuaż barwników i pigmentów

Tatuaż barwników i pigmentów


Jeśli rozważa się tatuaż, można się zastanawiać, o barwniki i pigmenty tatuażu specjalistów wykorzystać. Te barwniki i pigmenty są umieszczone bezpośrednio pod skórę przy użyciu pistoletu tatuażu, więc dobrze jest, aby kształcić się w zakresie reakcji alergicznych oraz jakie składniki są w barwników i pigmentów stosowanych w tuszu tatuażu. Barwniki i pigmenty tatuażu nie są zatwierdzone przez FDA, i niewiele było badań prowadzonych w jaki sposób toksyczne tusz do tatuażu w rzeczywistości może być.

Co jest w tatuażu barwników i pigmentów?

Jest to bardzo trudne do naprawdę wiedzą, co jest w tatuaży i pigmentów barwników. Wielu specjalistów tatuaż zachować ich składniki tajne. Jednakże, większość z tych pigmentów używanych dzisiaj są sole metali, tworzyw sztucznych, i ewentualnie barwniki roślinne.

Przewoźnicy

Większość pigmenty miesza się z nośnikiem, aby utrzymać barwnik równomiernie rozłożone w czasie stosowania, w celu ułatwienia stosowania na skórę oraz do hamowania wzrostu czynników chorobotwórczych. Następujące nośniki są uważane za bezpieczne, jeśli składa się jednego lub kombinacji następujących składników.

 • Alkohol etylowy (etanol)
 • Woda oczyszczona
 • Witch Hazel
 • Listerine
 • Propylen Gylcol
 • Gliceryna (glicerol)

Nośniki mogą być również składa się z następujących składników. Takie składniki nie są bezpieczne dla tatuażami ponieważ mogą powodować oparzenia, i / lub są toksyczne.

 • Skażone Alkohole
 • Inne alkohole (takie jak alkohol metylowy, metanol, alkohol izopropylowy, alkohole masowanie)
 • Glikol etylenowy (znany również jako środka przeciw zamarzaniu)
 • Aldehydy, takie jak formaldehyd i gluteraldehydzie

Pigmenty

Istnieją co najmniej pięćdziesiąt różne rodzaje pigmentów używanych tatuażami. Pigmenty są zazwyczaj sole metali i farb przemysłowych. Wiele pigmentów zawierają dużo miedzi, ołowiu i litu, z których wszystkie są toksyczne w dużych dawkach.

Tatuaż barwników i pigmentów

Choć każdy producent atramentu używa własnego mieszankę pigmentów do produkcji kolorów, zgodnie z BMEzine, kilka pigmentów są często używane:

Czarny

 • Tlenek żelaza
 • Kampesz
 • Węgiel

Brązowy

 • Ochra
 • Krzemionka
 • Tlenek żelaza

Czerwony

 • Cynober (toksyczne)
 • Kadm Czerwony (toksyczne)
 • Tlenek żelaza
 • Naftol-AS pigmentu (mniej alergiczne reakcje zgłaszane)

Uwaga: czerwone pigmenty są często toksyczne i bardziej typowo powodują reakcje alergiczne, niż w przypadku innych pigmentów.

Pomarańczowy

 • Disazodiarylide i / lub disazopyrazolone
 • Siarczek kadmu seleno-

Żółty

 • Kadm Żółty
 • Ochry
 • Curcuma Żółty
 • Chrome Żółty

Reakcje są bardziej powszechne w żółte pigmenty niż inni ze względu na wysokie kwoty potrzebnej do stworzenia jasny kolor.

Zielony

 • Tlenek chromu (Cr2O3), zwany Casalis Zielony lub Anadomis Zielony
 • Malachit
 • Żelazocyjanki i Żelazicyjanki
 • Chromianu ołowiu
 • Pigment monoazowy
 • Cu / Al ftalocyjaniny
 • Cu phthalocyanine

Niebieski

 • Lazurowy
 • Cobalt Blue;
 • Cu-ftalocyjaniny

Blues wydają się być wykonane z miedzi, węglan (Azuryt), krzemian glinowo-sodowego (lapis lazuli), krzemian wapnia (miedzi), niebieski egipska tlenków kobaltu innych tlenków glinu i chromu.

Fioletowego

 • Mangan Fioletowy
 • Chinakrydon
 • Dioksazynowe / karbazolowa

Fiolety wydają się tracić jasność w czasie, zwłaszcza, jeśli narażone na działanie promieni słonecznych.

Biali

 • Dwutlenek tytanu
 • Ołów biały (węglan ołowiu)
 • Siarczan baru
 • Tlenek cynku

Szczególną ostrożność

Niektóre pigmenty tatuażu teraz świecić w ciemności, w odpowiedzi na czarnych świateł. Niektóre z tych świecących pigmentów są rzeczywiście radioaktywne lub toksyczne, więc mówić do artysty tatuażu, lub ewentualnie się z lekarzem, zanim zdecydują się skorzystać z jednej z tych pigmentów w tatuaż.

Alergie

Prawdziwe reakcje alergiczne na tatuaż barwników i pigmentów są rzadkie, ale mogą się zdarzyć. Jeśli masz wrażliwą skórę lub doświadczenia, reakcje na chemikalia łatwo, niech twój tatuażysta wiem. Czerwone i żółte pigmenty mają większą częstość występowania reakcji alergicznych.

Zrozumienie ryzyka

Największe pytania o barwników i pigmentów bezpieczeństwa i tatuażu wydaje się być o długoterminowe skutki. Choć wydaje się, że tatuowanie jest bezpieczny dla krótkim okresie w większości ludzi, nie było żadnych długoterminowych badań na temat skutków pigmentów i barwników.

FDA nie reguluje składników stosowanych w tatuażu barwników i pigmentów. Ink tattoo często producenci nie ujawni to, co umieścić w swoich farb, pozostawiając nawet artystę w ciemności. Czy to, co badać możesz w to, co pigmenty i barwniki są używane w tatuaże dziś, zanim pojawi się podpisał. Pamiętaj, że może wystąpić reakcja, nawet jeśli już podpisał z konkretnym kolorem w przeszłości bez żadnych problemów.

Niektóre tattoo artystów mieszają własne kolory, a inne może doradzić, co do których pigmenty tracą kolor szybciej lub które mogą być związane z wyższych wskaźników reakcji. Zadawania pytań za każdym razem można dostać nowy tat. Może się okazać, dostosowując kolory używane w projekcie w oparciu o to, co się uczyć może prowadzić do lepszego wyniku na wszystko.

Tatuaż Kolor kochasz

Kiedy już wiesz, co się dzieje na tatuaż, trochę czasu, aby mieć swój artysta wymieszać kolor, który naprawdę kocha. Z liczby pigmentów dostępne dzisiaj, nie powinien mieć żadnych problemów ze zdobyciem dokładnie odcień chcesz.

Elektroniczny monitor tętna Tatuaże

Wodoodporne tatuaże elektroniczne mogą teraz oglądać tętno osoby podczas wykonywania codziennych czynności.

Elektroniczny monitor tętna Tatuaże

Naukowcy rozwinęli przyrząd, mogą być "znaczonego" w skórze pacjenta. Pozwala po zdrowie danej osoby na co dzień.

Co to jest naskórka Elektronika?

"Naskórka Elektronika" został po raz pierwszy wykazano w badaniach John Rogers z University of Illinois. Gadżet składała się z ultra cienkich elektrod, systemów zasilania bezprzewodowych, czujników i środków komunikacji. Urządzenie to może teoretycznie być wszczepiane pod skórę. Jednak liczba znaczących wad zostały ujawnione.

Problemy naskórkowego Elektronika

Według Rogersa, technologia jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy pracują w biurze, ale pływanie w basenie mogą naruszać systemu. Nowa metoda "druku na skórze" może uczynić ten system elektroniczny trwalsze.

Brand New Zdrowie Tatuaż Pobyty 2 tygodnie

Naukowcy odkryli, że ultra cienkie elektroniczne mogą być implantowane w warstwie powierzchniowej skóry. Oznacza to, że nie ma konieczności w elastometer, stosowaną w poprzednich wersjach techniki. Po elastometer odrzucono, rozmiar urządzenia został 13 krotnie mniejsza. Tatuaż, wszczepiane pod skórę, mogą zatrzymać się na około dwa tygodnie, aż gadżet jest się na powierzchnię poprzez naturalne złuszczanie skóry. Następnie procedura wszczepienia należy powtórzyć.

Co robi gadżet Nowy Zdrowie Zmierz?

W okresie dwóch tygodni, urządzenie będzie regularnie mierzyć ciśnienie, temperaturę, puls i skóry nawilżenie. Gadżetów będą szczególnie użyteczne do śledzenia procesów gojenia się ran w organizmie.

Definicje NIP Starburst Kryształowe Tatuaże

Są to tatuaże tymczasowe, mające na obszarach wokół sutków. I przyjmuje się, że takie piękne piersi kobiet mogą być wyświetlane nie tylko w intymnych sytuacjach.

Definicje NIP Starburst Kryształowe Tatuaże

Tatuaże są różnych kolorów i są ozdobione kryształkami i kryształów. Specjalny efekt powstaje, gdy przezroczyste biała bluzka lub dzianiny najwyższej obejmuje nagie ciało tatuażem. Autorzy pomysłu nadzieję, że kobiety będą nosić tatuaże tak, że piersi mogą wyglądać dobrze bez bielizny, a sutki mogą nie być grubsza postrzegane przez ubrania, ale wręcz przeciwnie, będzie elementem uroku i tajemniczości.

Nowością było znaleźć w sklepie internetowym o nazwie Ricky (USA). Para Definicje NIP Gwiazda Kryształowe Tatuaże kosztuje $ 15,99. Sparkling i kolorowy tatuaż wzory mają dziurę w centrum - na brodawki.

Cóż, dziewczyny, która jest gotowa podjąć ryzyko i "założyć" tych tatuaży w przejrzysty ubrania bez bielizny? A co o nich na imprezie Halloween?

Amerykańscy Psy Get Tatuaże Too

Mieszkańcy Upper East Side znaleźli nowy sposób, aby podkreślić ich ekskluzywność i przepychu. Teraz to jest modne nie tylko zabrać psa do psychologa i terapeuty masażu, ale także, aby modne tatuaże dla psów.

Amerykańscy Psy Get Tatuaże Too

Aby tatuaż widoczne dla każdego, jest też praca dla fryzjerów, którzy usuwają psa włosy. Miłośnicy zwierząt są wyjaśnił, że jest to tymczasowe tatuaż. Takie "piękno" kosztuje 100 dolarów za jeden tatuaż. Ale wielu Amerykanów nadal nie rozumiem, dlaczego jest to konieczne.

Miłośnicy tatuaży dla swoich psów podać listę 5 korzyści, jakie może dać tatuaż glamour, aby ich zwierzęta:

 • "Latem psy czują się jeszcze lepiej, jeśli ich włosy są cięte"
 • "Jeśli pójdę, mam ubierać, więc dlaczego mój pies się obejść bez ozdób?"
 • "Ja i mój pies zawsze ubrana w tym samym stylu. Ale w lecie jest gorąco dla psa na pobyt w ubrania. Tatuaże są najlepszym rozwiązaniem dla ciepłej pogody, a oni mogą spełnić mój strój! "
 • "Psy kochają, gdy są one wypłacane uwagę. Gdybyś widział, jak pies lubi, gdy jego tatuaż jest sfotografowany na ulicy! "
 • "Ten mały znaczek wyróżnia mój piesek od bezpańskich psów."

Czy uważasz, że ten pomysł słodkie czy jest to tortury dla psów?

Tatuaże Drew Barrymore w

Tatuaże Drew Barrymore w


Choć wydaje się, że o wiele bardziej męski niż sławnych kobiet miały pogrążyć tatuażu, tatuaże Drew Barrymore pokazują, że kobiety takie jak ich tuszem też!

Drew Barrymore - Historia

Tatuaże Drew Barrymore w

Drew Barrymore w Blyth urodził się 22 lutego 1975 roku w Culver City w Kalifornii. Jej rodzice, John Drew Barrymore, oraz Jaid były zarówno byli aktorzy, i faktycznie, Drew pochodzi z długiej linii aktorów i aktorek. Jej pra-pradziadkowie, John Drew i Louisa Lane Drew, jej pradziadkowie (Maurice Barrymore i Georgiana Drew) i jej dziadkowie John Barrymore i Dolores Costello były znane ich działania. John Barrymore było w rzeczywistości, uważany za najlepszego aktora swojego pokolenia.

Drew Barrymore aktorską rozpoczął w wieku 11 miesięcy, ale ona naprawdę zdobyła popularność w wieku sześciu lat, kiedy zagrała w filmie ET. Drew miał kilka dobrych lat aktorskiej, ale potem spadł do picia, narkotyków i palenia tytoniu, wszystkie w wieku lat 12. straciła większość jej popularności i zatrudnienia i nie wrócić w oczach opinii publicznej w wielkim stylu, aż pozowała nago dla Playboya w 1995 roku.

W 1996 roku, zaczęły napływać kolejne role sposób Drew, a jej popularność znowu wzrosła. W 2004 roku otrzymała swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame, a od 2007 roku dowodził drugie najwyższe wynagrodzenie każdej kobiecej aktora w Hollywood.

Tatuaże Drew Barrymore w

Drew zgłaszane sześć tatuaże na jej ciele obecnie - ale nie wyklucza możliwości coraz bardziej. Podczas gdy większość ludzi wie o pięciu jej tatuaże, jeden z nich jest nazwa tatuaż, który nie jest często mówił o - to nazwa jej byłego chłopaka James Walters, pod anioła stróża.

Niemniej jednak, sześć tatuaże były wystarczająco, aby narysował numer trzy na liście Znikający Ranki tatuaż jest z 10 najlepszych kobiet z tats.

Tatuaże Drew Barrymore w
Motyl Drew jest jej najbardziej znanym tat.

Tatuaże Barrymore to:

 • Hip - hop tatuaż Drew jest bukiet kwiatów, na jej lewej stronie.
 • Żołądek - tatuaż na brzuchu Drew jest motyla, i to jest chyba najbardziej znanym jej tatuaż. Sporządzono w prosty czarny, warto zaakcentować jej krzywych.
 • Toe - najmniejszy z tatuażami Drew Barrymore jest na jej palec, mały czarny sierp księżyca.
 • Niższe prawej nogi - tatuaże krzyżowe są bardzo popularne, a wersja Drew jest wyjątkowy - to krzyż zrobić w bardzo stylizowany sposób, wraz z winorośli otaczających obraz.
 • Dolna Powrót - jest to miejsce, dwóch aniołów - jeden z nazwy Drew matki "Jaid", a jednym z nazwą jej byłego chłopaka tatuażem pod spodem.

Seksowne Tatuaże

Tats Drew Barrymore są uważane za niezwykle sexy przez większość ludzi, którzy korzystają patrząc na nich - szczególnie, gdy nie jest ubrany jak w jej rozprzestrzeniania Playboy. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, który zamierza prowadzić innych, dziki, na pewno można wziąć końcówkę lub dwa z Drew. Lokalizacja jest bardzo ważne; ludzie mają tendencję, aby znaleźć tatuaże, które są na bardzo kobiecych miejscach, takich jak biodra, dolnej części pleców, udo lub piersi, być bardzo sexy. Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest przedmiotem - tatuaż może być w najseksowniejszą możliwym miejscu, ale jeśli jest to obraz czaszki, krwawy sztylet lub coś innego nieprzyjemne, nie może być to, że wiele z sexy remisem.

Jak uzyskać Tatuaże Podoba Ci Drew

Tatuaże Drew Barrymore są unikalne w tym, że żaden z nich wykorzystać kolorowy tusz. Wszystkie jej tats są wykonywane w bardzo wyraźny, czarny stylu, z szarości. Jeśli chcesz, aby osiągnąć ten sam efekt, należy pamiętać, aby twoje tatuaże zrobione bez cieniowania barw, a nie je zrobić w ciemnym czarny tribal tuszu.

San Francisco Tatuaż

San Francisco Tatuaż


San Francisco tatuaż salony włączyli się w prawie każdej dzielnicy. Wzrost tatuaż w popularności pod koniec lat 90-tych był sensacją pola prawda out-of-lewo. Stałe dekoracji ciała raz uznane za właściwe tylko dla tych w więzieniach lub motocyklowych gangów nagle stał zaakceptowany przez głównego nurtu, i eksplodował w niekończących kierunkach, można dostrzec je w teledyskach, magazynów mody, a nawet podmiejskich centrów handlowych.

Obecnie można znaleźć tatuaże odciśnięte na skór sorority dziewcząt, handlowców czas, moli książkowych, śpiewaków Bubblegum pop, a nawet fajne matek. San Francisco jest miastem, które wie swoje tatuaże-jest to jeden z amerykańskich miast, w których trend naprawdę zaczęły nabierać kształtu. Szukasz zabawy? Oto nasz przewodnik jedne z najlepszych salonów tatuażu San Francisco:

Rebelianci dzieła sztuki

1755 Market Street (między Valencia i ulice Octavia) (415) 552-44297 WWW: Sztuka Rebelianci pracy

Niestandardowe grafika tatuaże przez wielkiego Jason Kundell - jeden z czołową miasta artystów tatuażu-wysyła mieszkańców i nie-mieszkańców uciekają się do tej ozdoby ciała hot spot. Oczywiście można przynieść własne stworzenia, że ​​nadruk na swoim ciele, ale powinien się sprawdzić książki wyświetlania oraz dodatkowe pomysły. Upewnij się również do zapoznania się niesamowite graffiti, działa Kundell zrobił, że ma zdjęcia na ścianach i starych tramwajów on nabazgrał na widocznym miejscu wewnątrz Rebels sztuki pracy.

San Francisco Salony tatuażu: Tatuaż czarno-niebieski

381 Guerrero Street (przy 16th Street) (415) 626-0770 Strona internetowa: Black and Blue Tattoo

Kobiety własnością i-obsługiwane studio tatuażu zdobywa prestiżowe nagrody od czasu otwarcia drzwi. Otrzymała Najlepszy Tatuaż kilku San Francisco Bay Guardian w SF Awards. Ceny za godzinę różnić w zależności od muzyki, a jest wymagany depozyt w czasie konsultacji (w tym lokaty idzie w kierunku całkowitej ceny tatuażu). Prace tutaj jest klasyczny, czysty, ostry, i przyciągające wzrok, a wszystkich artystów cieszyć reputację za to bardzo przyjazny i pomocny i uprzejmy wyjaśniając zaradczych.

Manipulacje ciała

3234 16th Street (w Guerrero ulicy) (415) 621-0408 Strona internetowa: ciała Manipulacje

Podczas Manipulacje ciała jest najbardziej znany ze swojej pracowni przebijającego (najstarszy w kraju, to było i działa od 1989 roku), mają też wielką renomę, jeśli chodzi o tatuaże. Istnieje tatuaż wzory patrzeć w sklepie, lub jeśli masz oryginalny rysunek własny, który ma wytatuowane na ciele, przynieś, że dla artysty do pracy off. Tatuaż walk-ins są mile widziane w manipulacje na ciele, a stawka godzinowa za pracę wynosi 140 dolarów.

San Francisco Tatuaż Salony: Idle rąk Studio tatuażu

575 Haight Street (na Steiner Street w) (415) 552-4353 Strona internetowa: Idle rąk

Zwyczaj ten sklep tatuaż na Haight znany jest z przewiewnego, środowiska niefrasobliwe, jak i jego pracowników, które jest zawsze bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące tatuaży społeczeństwa. Artyści zaspokoić wszystkich stylów tatuażu, z plemiennych do Tweety Bird, a ceny na godzinę zmienia się w zależności artysty. Terminy są bardzo zalecane, chociaż spacer ins są zawsze mile widziane.

Mama Body Shop

1408 Haight Street (w masońskiej Avenue) (415) 864-6667 Strona internetowa: mama Body Shop

Mama jest od dawna znany jako miejsce, w Górnej Haight do na "profesjonalny, sterylnym i komfortowe środowisko dla ozdoby ciała." Sklep ma sześć wspaniałych artystów, do wyboru do pracy tatuażu, z których wszyscy witamy walk-in, choć terminy konsultacji są zalecane. Biznes jest zawsze energiczny. Istnieje mnóstwo wzorów do wyboru, a jeśli zdecydujesz, że nie jesteś gotowa do zaangażowania się tatuaż, piercing są również oferowane.

Dusza patch tatuażu i piercingu

1599 Haight Street (w Clayton ulicy) Suite B (415) 552-3444 Strona internetowa: Dusza patch Tatuaż

Tętniące życiem Piercing i tatuaż staw ma jedne z najlepszych i najbardziej utalentowanych artystów tatuażu na ręce. Istnieje Flipbooks obrazek i zdjęcia na ścianach wiele tatuaży, które zostały zrobione w studio, a które są dostępne dla Ciebie, aby mieć nadrukowane na skórze. Oryginalne wzory są zbyt mile widziane. Artyści są skrupulatni w instrukcji, że dają klientom na tatuaż po opiekę i są zawsze bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące tatuażu, kiedy już miał go zakończona. Usługi dostępne są tatuaże henną również.