grsail.com

pogrzebowy szablon

Darmowe szablony programów pogrzebowe

Darmowe szablony programów pogrzebowe


Łączyć program pogrzebu dla bliskiej można być emocjonalnym zadaniu - jeden, że wiele osób uważa, przytłaczające, gdy są one już do czynienia z utratą. Użyj szablonu dla programu uproszczenia procesu, dzięki czemu nie trzeba tworzyć od podstaw.

Prosty Program pogrzebowe

Kliknij powyżej na prosty, jedna strona pogrzebowego programu obrazu. Jeśli potrzebujesz pomocy z tymi printables, sprawdź te pomocne wskazówki. Zauważ, że logo Zakład Logiki nie pojawi się na drukowanych programów.

Program powinien być dostosowany w następujący sposób:

 • Wymień imię zmarłego, uważając, aby dokładnie sprawdzić pisownię przed wydrukowaniem.
 • Dołącz zdjęcie. Wybierz zdjęcie, które pokazuje jednostkę w znany sposób; na przykład, jeśli był zawsze żartuje, to zdjęcie z niego śmiać i szczęśliwy.
 • Po prawej stronie zdjęcia, dostosowanie informacji w celu dopasowania zmarłego i to daty urodzenia i śmierci.
 • Poniżej jest zlecenie usługi. Na przykład, piosenki są włączone, ale zdecydować, czy jest to coś, które mają zostać uwzględnione w programie.
 • Jeśli usługa ma być bezpośrednio po pogrzebie, o przedstawienie tej informacji.
 • Poniżej to, zawierać datę i czas rzeczywistego pogrzebu lub usługi, a następnie krótki słowa podziękowania od rodziny.

Program pogrzebowe Składane

Darmowe szablony programów pogrzebowe

Pobierz złożoną szablonu programu pogrzeb.

Jeśli chcesz bardziej formalne, ich dłuższa programu pogrzebowy, szablon do prawa składa się z dwustronnego, jednego programu strona która ma być złożone w programie czterech sekcji.

Złożyć program do miejsca, gdzie pojawiają się te elementy w tej kolejności:

 • Strona 1: pierwsza strona zaczyna się Ku pamięci i następuje zdjęcie. Poniżej tego są daty urodzenia i śmierci następuje po terminie i miejscu służby.
 • Strona 2: Druga strona oferuje biografię zmarłego. To jest, gdy podasz highlights ważnych aspektów życia zmarłego. Użyj przykład przewidzianej w szablonie jako przewodnik.
 • Strona 3: Trzecia strona zawiera zlecenia serwisowego.
 • Strona 4: ostatnia strona programu jest okazją do podziękowania tym, którzy przyszli do zapłaty ich szacunek rodziny. Możesz również dodać pocieszające werset biblijny lub ulubione powiedzenie.

Ostateczne Tribute

Programy pogrzebowe są dystrybuowane do osób uczestniczących w pogrzebie lub żałobnej i mają powiedzieć ci, w obecności co mogą spodziewać się w służbie, ale są one również na celu uczcić zmarłego. Jest to okazja do zaprezentowania osoby w końcowej, honorowy sposób. Wiele osób zapisać te programy pamiętać zmarłego.

Użyj tych szablonów jako przewodników, które pomogą Ci stworzyć montażu hołd drogo odszedł. Dodaj wszelkie inne elementy, które widzisz, biorąc pod uwagę to, co pasuje twój ukochany wolałby. Dodatkowe zdjęcia, piosenki, wiersze, a nawet sztuki z hobby clip wszystkim pomóc programy te bardziej wyjątkowym.

Biuletyn: Korzystanie z szablonów e-mail Porady

Smart sposób spersonalizować swój e-mail Newslettera

Personalizacja wiadomości e-mail jest bardzo łatwe przy użyciu szablonów e-mail. Szablon one "czyta" przychodzące profil nadawcy i pozwala na uzyskanie spersonalizowanych aspektów nadawcy, takie jak imię i adres e-mail. To może być używany, aby dodać indywidualne podejście do e-mail, dzięki czemu e-maile wydają przyjazne zachowując profesjonalny wygląd.

Kolory i Twój biuletyn

Szablony e-mail są coraz bardziej wyrafinowane w każdej wersji! Na przykład, wiele programów teraz może przybrać kolor logo Twojej firmy i dostosowanie odcienia całej newsletter, aby go dopasować! Zazwyczaj wiąże się to tylko kliknięcie na kolor w logo. Twój kolor natychmiast pojawiają się w szablonie. Wiele programów Szablony oferują ponad 16 milionów wybór kolorów!

Załączniki do biuletynów

Do wysyłania masowych e-maili, które muszą obejmować literaturę sprzedaży lub dokumentacji produktu, można umieścić dokumenty w katalogu na ogólnodostępnej stronie internetowej Twojej firmy, a linki do nich w e-mailu. W ten sposób nie spowalnia serwer poczty lub obciążenia szablonu e-mail z dużymi załącznikami.

Biuletyny spedycyjne Korzystanie funkcjonalności szablonu

Niestety, kilka osób korzysta z "przodu znajomemu" funkcji wbudowanych w strony WWW lub HTML newslettera szablonu. Wyniki ostatnich badań wykazały, że ponad Internet 50 procent czytelników, mówią, że albo nie korzystać z tej funkcji lub wolą wysyłać własne wiadomości. Jeśli biuletyn jest tekst, łatwiej trafić na przycisk "do przodu" i typ w szybki uwaga do kolegi.

Szablon do pieluchy Zaproszenie

Szablon do pieluchy Zaproszenie


Bądź kreatywny i używać ładny szablon na zaproszenie na pieluchy, aby zaprosić gości na baby shower. Szablon znacznie ułatwia tworzenie niepowtarzalnych zaproszeń, które zachwyci Twoich gości. Podczas tworzenia zaproszenie, należy sprawdzić druku szablonów, a także strony internetowe, masz pomysłu na personalizację zaproszeń na pieluchy.

Pielucha druku zaproszenie Szablony

Pobierania i drukowania zaproszenie pieluchy często najprostszy i najtańszy sposób zaprosić gości na baby shower, nie wydając dużo pieniędzy. To również daje możliwość dodania cokolwiek szczegóły chcesz z wygody domu. Poniższe szablony obejmują te odpowiednie dla dziewczynka, chłopczyk, czy ogólny jednego, który będzie pracować dla obu płci.

Możesz pobrać bezpłatne druku zaproszeń poniżej klikając na zdjęcie. Zaproszenie zostanie otwarty w formacie PDF. Następnie można edytować informacje przed drukowaniem lub wypełnić go ręcznie po wydrukowaniu. Każdy szablon ma szczegółowych instrukcji dołączonych do niego, aby pomóc w druku i montażu.


Szablon do pieluchy Zaproszenie

Chłopiec i dziewczynka


Szablon do pieluchy Zaproszenie

Baby Girl


Szablon do pieluchy Zaproszenie

Baby Boy

Zaproszenie na forum Szablony

Oprócz powyższych druku szablonów, istnieje wiele innych unikalnych szablony dla prysznice dla dzieci, które można łatwo znaleźć w Internecie. Czy chcesz, aby zaproszenia na pieluchy, a nawet koperty pieluchy za zaproszenie, szablony są dostępne za darmo na następujących stronach internetowych:

 • Złom Jazz: Pobierz ładny szablon pieluchy, które mogą być zarówno używany jako zaproszenie lub kopercie o zaproszenie.
 • Pień Pomysły baby shower: Ta strona ma wiele uroczych pomysłów baby shower zaproszenia, w tym niezwykle popularny mini pieluchy tematu.
 • Zaplanuj Perfect Baby Shower: Ta strona ma trzy wersje do druku zaproszenie na pieluchy - niebieski, różowy i biały. Biały wersja mogą być drukowane na papierze koloru do wyboru.
 • Zrób to sam Zaproszenia: Wraz ze zdjęciem kolorowym przykładów, ta strona ma dwie śliczne szablony zaproszeń na pieluchy, które wykorzystują prawdziwe szpilki pieluchy.

Dotyka specjalne

Można spersonalizować dowolny szablon zaproszenia, nawet po wydrukowaniu w domu.

Papieru i kopert

Piękne prace w szerokiej gamie kolorów można znaleźć w większości sklepów rzemieślniczych. Eksperymentuj z różnych kolorów i faktur za naprawdę wyjątkowe zaproszenia.

Koperty mogą być tworzone, aby dopasować kartę ręcznie lub można je kupić w sklepie rzemiosła. Upewnij się, że koperta jest odpowiedni rozmiar dla gotowego karty i może pomieścić żadnych upiększeń zostały umieszczone na karcie. Weźmy jeden z was do sklepu, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze dopasowanie.

Zdobienia

Ludzie lubią otrzymaniu zaproszenia, które są trochę jak strony notatniku. Pamiętaj, aby podać ciekawe ozdoby na personalizację zaproszeń, takich jak:

 • Szpilki pieluchy rzeczywistym
 • Miniaturowe butelki dla niemowląt
 • Tiny plastikowe dzieci
 • Łuki i wstążki

Wnioski specjalne

Będziesz także chcą, aby wskazać na zaproszenie, jaki rodzaj prysznicem jesteś rzuca. Można stwierdzić, czy prysznic jest określony temat, a nawet zaskoczeniem. Możesz nawet dodać wniosek o zaproszenie dla gości przynieść konkretny element, takich jak pieluchy lub książek.

Łatwe i Imponująca

Wykonywanie zaproszenie baby shower jest łatwe z szablonu dla zaproszenie pieluchy. Wystarczy pobrać swoje ulubione i dostosować go do własnych potrzeb. Możesz łatwo dodać kilka ozdoby na zaproszenie pieluchy i wow odbiorców o swojej twórczości.

Korzystanie z szablonów wizytówek Avery

Korzystanie z szablonów wizytówek Avery

Jeśli potrzebujesz partii wizytówek i nie masz czasu, aby zamówić gotowy zestaw z drukarki, należy rozważyć drukowanie kilka własnych. Jest łatwy do wydrukowania partii przy użyciu pakiet perforowane Avery wizytówki magazynie i wstępnie sformatowany szablon. Użyj jednego z czterech szablonów druku poniżej i będziesz miał zestaw kart do wykorzystania w ogóle czasu.

Szablony do druku wizytówek Avery

Każdy z druku szablonów jest wypełnienie łatwe w użyciu w formie PDF, zaprojektowany specjalnie do użytku z marką Avery wizytówki magazynie.

Instrukcje

 1. Wybierz szablon, który chcesz użyć.
 2. Kliknij zdjęcie, które wybrać, aby pobrać pełną szablon, który zostanie otwarty w postaci pliku PDF w osobnej karcie przeglądarki.
 3. Wypełnij firmy oraz dane kontaktowe w górnym lewym karty na stronie, klikając na każdym polu z typem. Należy pamiętać, że informacje wprowadzone do pierwszej karty będą automatycznie wprowadzane do pozostałych kart.
 4. Jeśli wybierzesz styl karty, która zawiera logo, kliknij pole logo i przejdź do miejsca, gdzie logo obraz zostanie zapisany na komputerze lub na zewnętrznym nośniku.
 5. Korektę ostrożnie.
 6. Umieść Avery wizytówki akcji w drukarce.
 7. Kliknij ikonę drukarki na pasku menu na górze ekranu, aby wydrukować, lub naciśnij Ctrl + P na klawiaturze.
 8. Jeśli chcesz zapisać wypełniony szablon, kliknij ikonę dyskietki na pasku menu lub naciśnij Ctrl + S na klawiaturze.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku szablonów, sprawdź te pomocne wskazówki.

Wybierz szablon


Korzystanie z szablonów wizytówek Avery

Kliknij, aby pobrać


Korzystanie z szablonów wizytówek Avery

Kliknij, aby pobrać


Korzystanie z szablonów wizytówek Avery

Kliknij, aby pobrać


Korzystanie z szablonów wizytówek Avery

Kliknij, aby pobrać

Szybkie rozwiązanie dla Business Cards

Drukowanie wizytówek za pomocą szablonu i perforowany karton jest szybkie ustalenie, kiedy trzeba wizytówki w pośpiechu, ale ta opcja nie ma ten sam poziom profesjonalizmu jak profesjonalnie drukowane karty. Korzystając z jednego z tych szablonów jest to dobry sposób, aby uzyskać zapas kart do wykorzystania aż można zamówić pudełko profesjonalnie drukowanych kart, ale najlepiej, aby złożyć zamówienie, tak szybko jak to możliwe. Istnieje wiele niedrogich opcji wizytówek dostępne.

Biuro otwarte Szablon Wizytówka

Biuro otwarte Szablon Wizytówka
Pobierz szablony poniżej

Przygotowanie atrakcyjne wizytówki do druku może być wolna i prosty w użyciu elektroniczny formularz przeznaczony do pracy z programem OpenOffice. Wybierz jedną z atrakcyjnych wzorów szablonów tutaj, a będziesz miał karty gotowe do wydrukowania w ogóle czasu.

Cztery Szablony wizytówek dla OpenOffice

Cztery szablony poniżej są przeznaczone do stosowania w oprogramowanie OpenOffice.

Instrukcje

Aby tworzyć nowe wizytówki:

 1. Kliknij szablon do wyboru, aby uruchomić wzór dokumentu. Zauważ, że to działa tylko jeśli masz OpenOffice zainstalowany na komputerze.
 2. Nie zamykaj okna dialogowego w górnej części ekranu, który ma przycisk "etykiety" synchronizacji.
 3. Wypełnij pola dla pierwszej karty, a następnie kliknij przycisk "etykiety" do synchronizacji wypełnić wszystkie pola danych.
 4. Możesz zmienić czcionkę i zmienić rozmieszczenie elementów na szablonie karty edytując pierwszą kartę, a następnie kliknąć przycisk "etykiety" synchronizacji.
 5. Dokładnie sprawdzane przed drukowaniem.
 6. Pamiętaj, aby zapisać plik na przyszłość.

Uwaga: Przy pierwszym otwarciu pliku, może pojawić się okno dialogowe z poleceniem "zaktualizować wszystkie linki". Czy kliknięciu "tak" lub "nie", to nie będzie miało wpływu na możliwość korzystania z szablonu wizytówki.

Dwa szablony z logo

Jeśli masz logo firmy, należy użyć jednej z tych wzorów. Porady, aby pamiętać, jeśli używasz jednego z wzorów logo:

 • Musisz dodać logo do każdej wizytówki, a funkcja synchronizacja nie działa z tego typu elementu graficznego.
 • Logo musi mieć określone właściwości oblewania "zawija" w celu zapewnienia prawidłowego umieszczenia logo.

Biuro otwarte Szablon Wizytówka

Kliknij, aby pobrać


Biuro otwarte Szablon Wizytówka

Kliknij, aby pobrać

Dwa szablony bez logo

Jeśli firma nie posiada logo lub jeśli po prostu raczej tworzenia kart, które nie zawierają logo, wybierz jedną z poniższych wzorów.


Biuro otwarte Szablon Wizytówka

Kliknij, aby pobrać


Biuro otwarte Szablon Wizytówka

Kliknij, aby pobrać

Wygodne rozwiązanie dla układu wizytówek

Korzystając z jednego z tych szablonów jest to świetny sposób, aby szybko dzieło tworzenia wizytówek z komputerem. Czy wydrukować nowy projektowania kart perforowanych kart własnej drukarce lub jeśli się profesjonalnie wydrukowane wizytówki, na pewno będzie zadowolony z nowego projektu.

Wniosek o Szablon Wniosek

Wniosek o Szablon Wniosek

Korzystanie z wnioskiem o wniosku szablonu może znacznie uprościć proces tworzenia dokumentu, aby wysłać do sprzedawców i dostawców jako sposób zwrócenia oferty produktów lub usług potrzebnych firmie.

O szablonach zapytanie ofertowe

Choć nie ma jednego określonego formularza, że ​​wniosek o wniosku (RFP) musi przestrzegać, są pewne rodzaje informacji, które muszą być zawarte w dokumentach. Przez rozpoczęciem procesu pisania przeglądając szablon, który zawiera pozycje dla odpowiedniej treści do wniosku o wniosek, że nie będzie musiał spędzić czas tworzenia podstawowy zarys od podstaw. Zamiast tego, można spojrzeć na pełną listę możliwych treści i podjąć świadomą decyzję o tym, co umieścić w swoim własnym RFP. Wystarczy wybrać pozycje, które mają sens dla projektu i dodać dodatkowe sekcje odpowiednio.

RFP Sekcje Content

Sekcje często zawarte w treści wniosków o propozycji należą:

Strona tytułowa - dokumenty RFP zazwyczaj rozpoczyna się od strony tytułowej, która określa nazwę danego wniosku oraz nazwę firmy wnioskującego ofert. Często zawiera logo firmy, numer telefonu, adres strony internetowej i fizycznej lokalizacji.

Strona Podpis - strona podpis powinien być formularz dla osoby składającej wniosek, podpisać i odesłać do oferty. Język powinien określić, że człowiek ma prawo do złożenia zapytania ofertowego w imieniu spółki, którą reprezentuje.

Spis treści - Spis treści powinien być umieszczony z przodu RFP, który dostarcza dane na temat informacji można znaleźć potencjalnych oferentów w dokumencie. Powinien on zawierać Zamieszczone przez temacie wraz z numerami stron.

Kalendarz wydarzeń i terminów - RFP powinna jasno określać termin końcowy składania, jak również wszelkich innych odpowiednich terminach. Na przykład, jeśli istnieje graniczna data konferencji lub dla wnioskodawcami "składania wniosków o wyjaśnienie, daty te powinny być określone.

Regulamin - RFP powinny zapewnić potencjalnych dostawców ze szczegółami wszystkich obowiązujących warunków, w tym warunków płatności, warunków, w których umowa może być rozwiązana, ubezpieczeń i wymagań obligacji i innych odpowiednich standardów i szczególne okoliczności, które mogą mieć zastosowanie.

Szczegóły życzenie - Oczywiście dokładnie określić, co to jest prosicie oferentów w celu zapewnienia informacji o cenach i dostawy. Informacje zawarte w tym rozdziale są fakty, takie jak:

 • Istotne definicje
 • Celu lub z zamiarem wniosek
 • Odpowiednie tło
 • Czas udzielenia lub okres umowy
 • Sposób płatności
 • Dane techniczne
 • Zakres pracy
 • Procedury zarządzania projektami
 • Podsumowanie rezultatów wymagane
 • Format budżet
 • Bieżąca obsługa i konserwacja

Wymagania Vendor - podać dane na temat wszelkich wymogów dostawcy muszą spełniać w celu zakwalifikowania się do dostarczania produktów lub usług. Ta sekcja może zawierać wymagania dotyczące doświadczenia, licensure, akredytacji i innych obowiązkowych kwalifikacji.

Referencje - Sprzedawcy mogą zostać poproszeni o dostarczenie pewnej liczby odnośników, które mogą świadczyć o doświadczenia i jakości usług firmy. Określić rodzaj informacji oferenci powinni przedstawić, w tym nazwę firmy i osoby do kontaktu, dane kontaktowe, długość stosunku i rodzaj świadczonych usług lub produktów.

Finansowe - W niektórych przypadkach oferenci proszeni są o dostarczenie dokumentacji wykazując mają stabilność finansową, aby uczcić swoje propozycje.

Wymagania Submission - Podaj szczegóły dotyczące formatu, który powinien być używany do złożonych ofert. Możesz określić szczegóły, takie jak twarz i czcionkę typu i rodzaju formatu dokumentu do wykorzystania. Wiele RFP także określić sposób, w jaki powinno się okazało propozycje w, takich jak doręczyć, certyfikowanej poczty lub innych metod.

Stwórz własną RFP

Możesz użyć tego wzoru wniosku o wniosku jako punkt wyjścia do sporządzenia własnego dokumentu. Obejmować odcinki, które mają sens w kontekście potrzeb i dodać dodatkowe sekcje odpowiednio. Oceń additioanl RFP próbki do więcej pomysłów i informacji.

Przed wysłaniem gotowego produktu do dostawców i sprzedawców, korektę ostrożnie. Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje konieczne i że oferenci mogą łatwo powiedzieć dokładnie co to jest prosicie je dostarczyć.

Bezpłatne Blog Szablon Zestawy

Bezpłatne Blog Szablon Zestawy


Zaletą posiadania bezpłatne zestawy szablonów bloga, a nie tylko jeden szablon, jest to, że jesteś w stanie utrzymać spójny temat na swoim blogu, podczas gdy w tym samym czasie, zapewniając czytelnictwa z pewną różnorodność wizualną. Oto kilka rzeczy do rozważenia, wraz z niektórych rzeczywistych źródeł szablonów.

Charakterystyka Blog Templates

Prawie każdy silnik blogów, w tym Blogger, LiveJournal czy MySpace, ma sposób, aby dostosować wiele cech swojego bloga:

 • Typografia - tła, czcionki, kolory i rozmiary tekstu, a nawet w niektórych przypadkach układ bloga mogą być kontrolowane poprzez CSS i XML.
 • Obrazy - Szablony mogą mieć różne tematy artystyczne, ikony popkultury, drużyn sportowych lub innych obrazów zintegrowane blogu.
 • Interaktywność - elementy blogu takie jak "Szukaj", zdolność do uwag, meta tagi i trackbacków do wpisów są wszystkie części szablonu blogu, że może się różnić lub być włączane i wyłączane.
 • Widgety - oddzielone od funkcji związanych z bazą danych powyżej są widgety, elementy blogu, że oddziałują z zewnętrznych źródeł, takich jak Twitter czy Flickr. Niektóre szablony działają lepiej od innych.

Możesz mieć szczęście, aby znaleźć idealne blogu szablon, który pasuje do Twoich potrzeb, ale jest bardziej prawdopodobne, że trzeba iść "pod maską" i dostosować niektóre elementy, aby dopasować to, co lubisz. Na przykład, układ może być doskonały, ale komentarze nie mogą "gwint" w sposób, który chcesz. Znajdując szablon, który nie posiada gwintowane komentarzy, możesz wyciąć i wkleić ten kod do szablonu i stworzyć coś w rodzaju mozaikę cech.

Warto uczenia się, jak to zrobić, ponieważ stosunkowo, zmieniając kolory i zdjęcia na blogu będzie łatwe. I łatwość obsługi to klucz do tworzenia wolnych zestawy szablonów blogu.

Personalizacja Szablony

To, co dzieje się w spersonalizowaną blogu? Odpowiedź, oczywiście, to, co chcesz - to Twój blog, mimo wszystko. Co sprawia, że szablon ustawiony inaczej niż tylko szablonu jest to, że można zmienić wygląd bloga bez zmiany ostrości. Czytelnicy przyzwyczaić się do pewnego schematu podczas czytania bloga im się podoba, a zmiany tego układu zbyt wiele może stracić czytelników. Jednakże oni również chcą treści na blogu, aby mieć jakiś wybór, i dodanie przesunięcia tematyczną w odpowiednim czasie może je zachwyci. Jednym z najlepszych przykładów tej techniki jest to praktyka Google zmiany ich logo na święta i niektóre ważne urodziny.

Jakie są powody, aby zmienić temat na swoim blogu? Oto kilka pomysłów:

 • Sezonowe - Jak zmiany roku, wykazujące pogodę na ekranie odzwierciedla to może być subtelny sposób wzmocnić współczesny charakter bloga. Może być tak rażące jak zapewnienie zdjęcia zaspy śniegu i subtelne jak przejścia do brązów i pomarańczy jesienią.
 • Domki - Uroczystości, czy religijne, narodowe, lub osobistej, to świetny sposób, aby zindywidualizować swój blog, pokazując, w jaki sposób upamiętnić datę.
 • Zdarzeniami - Odliczanie do jakiegoś zdarzenia? Jak o zmianę bloga tak, że każdego dnia tematem staje się nieco cieplejsza, trochę bliżej do wrzenia? Lub posiadający doświadczenie, które pokazuje kurtyna stopniowo podnosząc lub ściany powoli przełamane? Wszystkie te sposoby korzystania zestawy szablonów bloga, aby utrzymać spójny branding blogu podczas zmiany motywu.

Gdzie szukać Darmowe zestawy szablonów bloga

Najlepszą rzeczą próbuje tworzyć zestawy szablonów jest to, że jest nie tylko łatwe, ale za darmo w większości przypadków. Oczywiście są firmy projektowe, które sprzedają szablony bloga, a niektóre są bardzo wysokiej jakości. Ale przy odrobinie czasu poświęconego na następujących stronach, można znaleźć lepszy start w swoim blogu:

 • Jump2Top posiada bardzo przydatną "chmury tagów" po prawej stronie co pozwala zawęzić wyszukiwanie do szablonów bloga.
 • Blogger Szablony jest blog o szablony. Jak jest cool?
 • eBlog Szablony jest jak CNET szablonów bloga, w tym opinie, nowe szablony, a nawet artykułów na temat specyfiki blogu jak stopek.

Szablon CV Microsoft Word

Szablon CV Microsoft Word

Sposób swoje CV jest sformatowany jest tak samo ważne jak to, że informacje zawarte w dokumencie. Jeśli masz program Microsoft Word i szukasz skrótu, aby zapewnić, że Twoje CV wygląda tak imponujące jak to brzmi, będziesz podekscytowany, aby dowiedzieć się szablon zawartych tutaj.

Tworzenie CV z szablonu LTK w programie Word

Szablon CV Słowo tej stronie jest tu wstępnie sformatowany wypełniający dokument, który jest prosty w użyciu. Zauważ, że to będzie działać tylko wtedy, gdy program Microsoft Word zainstalowane na komputerze.

 • Kliknij na zdjęcie, aby uruchomić szablon.
 • Następnie wyświetlone zostanie okno dialogowe, pozwalające wybrać, aby otworzyć plik w programie Word lub zapisać na komputerze.
 • Dokonaj wyboru, klikając odpowiedni przycisk, a następnie naciskając przycisk OK.
  - Jeśli wybierzesz "otwarty", plik Word otworzyć.
  - W przypadku wybrania opcji "zapisz", zostaniesz skierowany do tworzenia kopii dokumentu na komputerze.
 • Edytuj dokument z informacjami, stosując co wiesz o tym, jak napisać CV.
 • Zapisz często w trakcie pracy.
 • Dokładnie sprawdzane przed sfinalizowaniem dokumentu.
 • Przed drukowaniem lub wysyłając wypełniony CV, usunąć logo Logiki Stosowanej, klikając na obrazek i hittting przycisk "delete" na klawiaturze.

Korzystanie z CV

Za pomocą tego szablonu będzie upewnić się, że masz dostęp do dokumentu, który można łatwo aktualizować i dostosowywać do konkretnych zadań, jak również do drukowania lub e-mail do potencjalnych pracodawców.

Jeśli masz zamiar wysłać swoje CV, najlepiej przekonwertować go do dokumentu PDF pierwsze, w celu zapewnienia, że ​​odbiorca będzie prawdopodobnie w stanie otworzyć go i ustawienia formatowania na cudzym komputerze nie ma wpływu, jak dokument wygląda. Jeśli nie masz dostępu do konwertera PDF, można pobrać jedną bezpłatną się PrimoPDF.

Biznes Szablon List referencyjny

Biznes Szablon List referencyjny

Czy został poproszony o napisanie listu referencyjnego dla obecnego lub byłego pracownika firmy? Jeśli tak, upewnij się, że są jasne, na firmowej polityki ze świadczeniem tego rodzaju listu referencyjnego przed rozpoczęciem pisania. Niektóre firmy pozwalają menedżerów i pracowników, aby zapewnić dokładne odniesienia, podczas gdy inne miejsce szczególne ograniczenia dotyczące informacji, które mogą być współużytkowane lub wymagają, aby wszystkie odwołania będą przetwarzane przez dział kadr. Jeśli zadanie napisać jeden z tych listów spada na ciebie, a ty potrzebujesz pomocy, aby zacząć używać jednego z listów próbek dostarczonych tutaj wskazówek.

Przykładowe Biznes listów referencyjnych

Zakład Logiki Stosowanej przygotował dwa szablony liter odniesienia, które można pobrać, edytować i zapisywać. Pierwsza opcja to ściskanie list do wykorzystania w sytuacjach, w których nie ma żadnych ograniczeń co wolno ujawniać. Drugi list jest zazwyczaj w sytuacjach, w których istnieją ograniczenia nałożone na przedsiębiorstwa informacji masz prawo do zapewnienia.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania printables, sprawdź te pomocne wskazówki.

1. Kompleksowe List próbki referencyjnej

Jeśli jesteś w stanie napisać obszerny list odniesienia bez naruszania polityki Twojej firmy, kliknij na zdjęcie poniżej, aby uzyskać dostęp do szablonu, który można wykorzystać jako punkt wyjścia dla dokumentu, który chcesz utworzyć. Formularze jest w pełni edytowalne, więc jesteś wolny, aby wszelkie korekty niezbędne do dokładnego przekazać informacje, które chcesz udostępnić.

Biznes Szablon List referencyjny

Pobierz szablon Biznes List referencyjny

2. Próbka odniesienia List do ścisłego strategii ujawniania

Jeśli firma ma ścisłych wytycznych dotyczących informacji, jakie masz prawo do zapewnienia, w ramach odwołania żądania, organizacja może mieć określoną formę odniesienia, musisz użyć. Jeśli nie, kliknij na zdjęcie poniżej, aby pobrać ogólny szablon dla tego rodzaju listu. Należy jednak pamiętać, że tylko dostarcza informacji, które są dopuszczalne w ramach polityki firmy. Forma jest w pełni edytowalne, więc można usunąć lub dodać potrzebne informacje.

Biznes Szablon List referencyjny

Pobierz list referencyjny Disclosure ograniczona

Trzymać się faktów podczas pisania Referencje

Gdy dostarczanie list referencyjny, istotne jest, aby zawierać tylko informacje, które są faktyczne i zgodne z prawdą. Należy bardzo uważać, żeby nie powiedzieć, że coś jest kwestia opinii, które mogą utrzymywać kogoś na uznanie jej w przyszłej pracy, a które mogą prowadzić do problemów prawnych dla Ciebie i Twojej firmy. Jest to tak samo ważne jednak, aby uniknąć nadmiernych pozytywne wypowiedzi na temat danej osoby. Jeżeli budujesz kogoś zbyt wiele i osoba, która otrzymuje odwołanie uważa, że ​​zawyżone rzeczy, wynik może być negatywna ocena swoim wyroku, co może przeszkodzić ci w przyszłości.

Trzymać się do zweryfikowania informacji, które są całkowicie zgodne z prawdą i będziesz uniknąć obu rodzajów problemów. Jeśli nie szczerze uważają, że można dać komuś pozytywne odniesienie, to lepiej po prostu odrzucić wniosek, niż napisać coś potencjalnie szkodliwych lub nabrzmiałym.

Pobierz XML Szablon Blog

Pobierz XML Szablon Blog


Jeśli jesteś znudzony z ogólnych środowisk prezentowanych na blogosferę, warto rozważyć pobranie szablonu bloga XML. Nawet jeśli są techno-fobii, pobierając szablon jest zazwyczaj procesem łatwy w obsłudze.

Pobieranie i instalowanie szablonów bloga XML

Jeśli jesteś nowy na blogu, może nie posiadać wiedzę o tym, jak pobrać i zainstalować nowy szablon XML blogu. Na szczęście istnieje wiele artykułów w internecie, że robią dobrą robotę, wyjaśniając proces. Należy pamiętać, że proces jest nieco inna dla każdej platformy.

 • Jak zainstalować szablon bloga na WordPress: Uwaga pobierania i instalacji instrukcje WordPress są nieco inne dla tych, przeznaczony dla Bloggera. Chociaż istnieje wiele szablonów XML blogu, które działają dobrze z Wordpress, zanim zaczniesz szukać, upewnij się, aby sprawdzić własne szablony tematy platformy. W przeciwieństwie do innych platform blogów, które oferują tylko kilka wyborów, Wordpress ma tysiące unikalnych tematów.
 • Jak zainstalować szablon XML na Bloggerze: To jest doskonały artykuł dla tych, którzy wolą instrukcje krok po kroku.
 • Rozpakować pliki szablonów spakowany XML: Te instrukcje są również platformy Bloggera. Jednak oni zapewniają dodatkową informację dla rozpakować pliki skompresowane w formacie XML.
 • Instalacja szablony na LiveJournal: LiveJournal nie jest tak popularne jak WordPress i Blogger. Niemniej jednak, wiele osób korzystanie z niego. Ten artykuł instrukcje dla obu darmowych i płatnych kont.

Mimo, że instrukcje dla każdego artykułu wydają się być podobne, mają jeden istotny punkt wspólny. Każdy z nich wzywa cię uratować starego szablonu przed pobraniem nowego. Jest to dobry powód. W przypadku wystąpienia problemów w trakcie instalacji, będzie jeszcze stary szablon. Ponadto, należy pamiętać, że trzeba będzie faktycznie pobrać szablon XML blogu. Wykonywanie kopii i wklejanie nie będzie działać.

Gdzie Znajdź XML Szablon Blog Pobierz

World Wide Web jest wypełniona nieskończoną różnorodność szablonów XML bloga. W rzeczywistości, wiele z nich jest bezpłatne. Twój wybór będzie zależał od celu swojego bloga, a także własnych preferencji kolorystycznych.

XML Blog Szablony dla Biznesu

W ostatnich latach, blogowanie stało się metodą z wyboru reklamy dla wielu firm. Poprzez dostarczenie cennych informacji na temat produktu lub usługi, można przyciągnąć odwiedzających do Twojej witryny bez użycia agresywnych lub denerwujących technik marketingowych. Pobierając szablon XML, można mieć pewność, że treść można przeczytać na różnych urządzeniach, w tym przenośnych komputerów i iPhone'ów. Można znaleźć kilka doskonałych szablonów XML na Blogger Buster. Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń:

 • Szablon na miejscu podróży: Zarówno układ i grafika z tego szablonu są idealne do podróży bloga. Układ trzech kolumn ułatwia umieszczenie treści w środku, a twoje zdjęcie i linki cej na lewej i prawej kolumny. Należy pamiętać, że jest to układ z XML-em. To nie będzie działać w oparciu klasyk blogów HTML.
 • Menu: Ten szablon dwukolumnowy będzie działać dobrze na książki blogu restauracji lub receptury.
 • Wirtualny asystent: konserwatywny kolorystyka i wygląd tego organizowane szablonu czyni go doskonałym wyborem dla wirtualnego asystenta lub innego rodzaju niezależny pracownik biurowy.

XML Blog Szablony osobiste blogi

Masz dużo więcej swobody z osobistym blogu. Śmiało. Bądź kreatywny z koloru i stylu. Poniższe szablony XML są także opisywany na Blog Buster:

 • Summer Love: ładna i kobieca, ten szablon inspiruje, aby wyrazić swoje najbardziej romantyczne spojrzenie.
 • Psychedelic Muzyk: Ten szablon wywołuje wspomnienia Petr Maxa. Jest to idealne rozwiązanie dla entuzjastów 70. muzycznej.

Czy blog dla biznesu czy dla przyjemności, rozważyć XML szablonu bloga pobrania. Jeśli już, to twoje życie blogów bardziej interesujące.

Darmowe Kody szablonów Bloggera

Darmowe Kody szablonów Bloggera


Wielu ludzi, którzy korzystają z Bloggera jako blogosferę wyboru często znajdują się nie tylko szuka wolnych układów blogerów, ale także na darmowe kody szablonów bloger mogą wykorzystać w celu dostosowania układów Bloggera do własnego, niepowtarzalnego stylu i smaku.

Jak Bezpłatne Blogger Template Prace kody

Czy pobraniu bezpłatnego blogger szablon z internetu lub miałeś profesjonalne projektowanie programista jeden dla Ciebie, to zawsze w najlepszym interesie, aby zrozumieć kod podstawowy, aby można było dostosować szablon, tu i tam, w zależności od konkretnego potrzebuje.

Jakie są kody Blogger Template?

Na pierwszy rzut oka wygląda szablonu Blogger mylące i zastraszenia. Szablon to plik XHTML, co oznacza, że ​​nie jest to dynamicznie tworzony na podstawie zmiennych, które (lub projektant) osadzone w pliku. Podczas wyświetlania pliku, podczas gdy można oczekiwać, aby zobaczyć swój tytuł bloga lub innych szczegółów o swoim blogu, że nie będzie. To dlatego, że wszystkie z tych informacji są przechowywane w zmiennych i szablon XML po prostu ciągnie, że informacje z pól, wypełnionych podczas konfiguracji bloga. To dlatego można zmienić tytuł (i wiele innych szczegółów) witryny bez potrzeby wyedytować plik szablonu za każdym razem.

Kody szablonów są poszczególne słowa, które działają jako "poleceń" w pliku XML, który ją opowiedzieć, jak sformatować swój blog lub gdzie umieścić niektóre elementy, takie jak tytuł, postów i komentarzy. Zrozumienie darmowe kody szablonu Blogger może nie pozwalają budować cały szablon od podstaw, ale przynajmniej będzie zrozumieć, wystarczy więc można dokonać drobnych zmian tu i tam.

Bloger Przestrzenie nazw

Powodem tak wielu ludzi może stworzyć darmowe szablony Bloggera, które działają na popularnej platformie blogowej Google jest, ponieważ szablony Bloggera przestrzegać standardowych specyfikacji XHTML. Te specyfikacje określają elementy i zmienne, które każdy powinien używać w szablonie. Te elementy i zmienne są przechowywane w określonych miejscach w Google, a są one podobne w działaniu do "bibliotek" w C ++, w tym, że pozwala na używanie pewnych zmiennych, aby sformatować swój blog lub dostarczyć go z unikalną funkcjonalnością. Możesz znaleźć te przestrzenie nazw w górnej części szablonu (aby zobaczyć szablon, kliknij na "układ", a następnie "Edytuj kod HTML"). Wyglądają tak:

| 'Http://www.w3.org/1999/xhtml "xmlns xmlns =: b =' http://www.google.com/2005/gml/b" xmlns: data = "http: // www. "xmlns: wyrażenie =" google.com/2005/gml/data http://www.google.com/2005/gml/expr "

Dwa najważniejsze przestrzenie nazw są "b" i "dane". Pierwsza zawiera kody szablonów, aby sformatować swój blog, a drugi zawiera kody musisz wstawić swoje dane bloga do szablonu.

Zrozumienie Sekcje i formatowanie

Ogólna struktura sposób wyświetlania strony jest określona przez znacznik segmentu. Sekcja zdefiniować pozwala powiedzieć szablon gdzie umieścić nagłówek, stopkę, navbar i pasek boczny. Można znaleźć w sekcji tagów szablonu przeszukując pliku XML dla "b: sekcji" i patrząc na jeden z tych typów profili.

Następnie, w ramach każdej sekcji zobaczysz widgetów zdefiniowane jako "b: widget" czyli tam, gdzie zostaną umieszczone rzeczywiste dane i kod na swoim blogu. Istnieją dodatkowe "b" kody, które umożliwiają programistom dodanie dodatkowego programowania i funkcjonalność do szablonu, ale zakres tego artykułu sekcji i widget znaczniki są naprawdę trzeba modyfikować wygląd i niektóre funkcje bloga.

Blogger Template Listing

Najważniejszym nazw jest "dane", które pozwala na umieszczenie informacji z bloga na sformatowanej szablonu. Programiści to zrobić za pomocą kodu "Dane: blog", który można znaleźć w swoim pliku XHTML. Kod ten następuje okres, a następnie globalna elementu, który chcesz osadzić, takie jak tytuł bloga (blog.title) lub url (blog.homepageUrl). Listing dla globalnych elementów można zamieścić pokazane są tutaj.

 • Dane: blog.title
 • data.blog.pageType
 • data.blog.pageTitle
 • data.blog.url
 • data.blog.homepageUrl
 • data.blog.languageDirection
 • data.blog.encoding
 • data.blog.feedLinks

Oprócz elementów globalnych powyżej, jeśli widget jest zdefiniowany przez "b" kodu opisanego w poprzednim rozdziale, a następnie można użyć elementów danych specyficznych dla tych widgetów. Widgety dodać typowe funkcje do blogu i obejmują:

 • Posty na blogach
 • Logo bloga
 • Informacje Profil użytkownika
 • Karma informacji
 • Listy
 • Odnośniki
 • Archiwa bloga
 • Ta strona nagłówka
 • Zdjęcia

W tych sekcjach znajdziesz określone elementy, które można zmieniać, takich jak lokalizacje plików, tytuł tej sekcji i wiele więcej.

Nauka Jak edytować szablony Bloggera

Najszybszym sposobem, aby dowiedzieć się, jak dostosować szablon blogu jest zakasać rękawy i dać mu szansę. Wystarczy być ostrożnym, aby nie edytować szablon bezpośrednio w oknie edycji HTML "Blogger". Zamiast tego, skopiuj i wklej kod do edytora tekstu i dokonać tam zmian. Gdy skończysz, zapisz go jako ".xml" pliku, a następnie przesłać plik, klikając przycisk "Prześlij", ale zanim to zrobisz, upewnij się, kliknij przycisk "Zapisz", aby zapisać szablon oryginalny szablon w przypadku coś pójdzie nie tak.

Podejmując te środki ostrożności, można eksperymentować z użyciem kodów szablonu Blogger celu dostosowania układ blogu nie martwiąc się o zrujnowanie swojego bloga.

Jak zrobić szablon Bloggera

Jak zrobić szablon Bloggera


Jeśli jesteś jednym z wielu blogerów, którzy zarejestrowali się na darmowe konto Blogger, może być zainteresowany jak zrobić szablon Bloggera na własną rękę, a nie za pomocą niektóre z darmowych szablonów, które istnieją w Internecie. Ten poradnik pomoże Ci stworzyć swój własny szablon w czterech prostych krokach.

Nauka Jak zrobić szablon Bloggera

Aby stworzyć własny szablon Bloggera, musisz zrozumieć podstawy CSS (kaskadowe arkusze stylów). To dlatego, że szablon jest zbudowany na Bloggera formatowanie CSS, więc jedynym sposobem można prawidłowo ustawić tekst, zdjęcia i inne elementy szablonu jest zrozumienia i poprawnego formatowania CSS za pomocą.

Najprostszym sposobem na stworzenie własnego szablonu, jest przez nie zaczyna od zera, ale zamiast pobierania jednego z wielu darmowych szablonów, które istnieją w całym Internecie, a następnie dostosowanie go do jej własnych. Elementy szablonu Blogger będziesz chciał dostosować:

 • Tło obrazu ciała (poszukaj "ciała")
 • Centrum tła (poszukaj "#center")
 • Header image (poszukaj "#header") - również ustawić wysokość i szerokość
 • Stopka obrazu (poszukaj "#footer") - również ustawić wysokość i szerokość
 • Owijka zewnętrzna ("# zewnętrzna-wrapper") - jest to szerokość bloga
 • Główna ("#main") - ustawić szerokość sekcji postów
 • Pasek boczny ("#sidebar") - ustawić szerokość w prawo i lewo Paski

Poprzez znalezienie każdego z tych elementów w istniejącym szablonie i szczypanie je do własnych potrzeb, będzie to łatwe, aby utworzyć własny szablon w żadnym momencie.

Pozostałe Elementy Blogger Template

Nawet po tym, jak dostosować główne części szablonu Blogger, które są wymienione powyżej, istnieje jeszcze wiele elementów CSS, które możesz zmienić w celu dalszego dostosowania go i zrobić własny szablon.

 • Ciało - kluczowe ciało CSS pozwala na zmianę miejsca marży ciała i obicia, kolor tła, ogólny rozmiar czcionki ciała i inne elementy całego ciała bloga.
 • H1, H2, itd ... - To są różne nagłówki, że będziesz z wykorzystaniem całej swoim blogu. W tych częściach szablonu, można zdefiniować marginesu, dopełnienia, kolor i rozmiar czcionki każdego typu nagłówka.
 • P, OL, UL i BLOCKQUOTE - Dla każdego z tych elementów można określić wysokość każdego wiersza, marginesy, dopełnienie i styl listy (list) dla.
 • - Określ kolor i inne cechy linków na swoim blogu.
 • IMG - Określ właściwości wbudowanych obrazków i linków graficznych.

Moc CSS w szablonach XML Blogger jest to, że można zdefiniować wszystkie formatowania i struktury swoim blogu w tym jednego pliku za pomocą kodu CSS. To dlatego nie musisz martwić się o formatowanie, kiedy piszesz na blogu, ponieważ wszystkie prace formatowania już jest zrobione za pomocą szablonu.

Różne dla różnych formatowania sekcji Blog

Oprócz wymienionych wyżej elementów, podczas przewijania w szablonie bazowej, można również stwierdzić, że elementy powyżej są powtarzane. To dlatego, że różne części swojego bloga mogą mieć różne ustawienia formatowania.

Na przykład, może się okazać, sekcje oznaczone "#menu", "#posted", "#content" lub cokolwiek innego, który określa konkretny odcinek bloga, który wymaga formatowania informacji. To pozwala ustawić różne czcionki, nagłówki, marże i inne ustawienia sekcjach, takich jak menu, wpisy pocztowych, paski boczne i inne elementy bloga.

Dodatkowe uwagi

Gdy uczysz się, jak zrobić szablon Bloggera, może ulec pokusie, aby dodać treść do szablonu. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że szablon nie jest miejsce dla zawartości statycznej (takie jak tytuł bloga). Ta informacja wszystko istnieje w elementy strony, które można ustawić w terminie na konto Blogger. Kiedy pobrać bezpłatną Bloggera szablon do wykorzystania jako punkt wyjścia zasady, wszystkie te wartości są automatycznie ładowane za pomocą skryptów, więc oprzeć się pokusie, aby wprowadzić tekst statyczny lub blogu treści bezpośrednio do szablonu.

Pamiętaj - szablon jest tylko dla formatowanie bloga, nie do dodawania treści! Istnieje kilka przypadków, w których będziesz musiał włożyć kod bezpośrednio do szablonu, takie jak Google Adsense, ale przez większość czasu będziesz dodać widżety i gadżety na swoim blogu za pomocą interfejsu graficznego Bloggera skoro masz swoją bazę Szablon pracy.

Co najważniejsze, nawet jeśli nigdy nie napisał wiersz kodu w swoim życiu, każdy może nauczyć się jak zmodyfikować istniejący szablon, a przez to w końcu będziesz uczyć się tego, co CSS i XML kody oznaczają i jak wpływają one na wygląd Twojego bloga.

Gdzie szukać szablonów Bloggera XML Bezpłatne

Gdzie szukać szablonów Bloggera XML Bezpłatne


Blogger jest jednym z najłatwiejszych do zainstalowania platformy nowe szablony. Wielu blogerów zmienić ich format kilka razy przed podjęciem decyzji co do jednego, że naprawdę lubię. Popularność platformy Blogger doprowadziły do ​​powstania ogromnej społeczności projektantów szablonów, które są tak dumni ze swojego twórczego wysiłku, że oferują swoje szablony za darmo. Każdego roku, jako bazy użytkowników rośnie Blogger, są też bardziej wolny XML szablony Bloggera dostępne w całej sieci.

Zasoby na wysokiej jakości darmowe szablony

Jak większość rzeczy, które są wolne, jakość czasami cierpi. Jeśli ślepo szukać w internecie darmowych szablonów Bloggera, odkryjesz tysiące witryn, które oferują różnorodne oferty. Są to zarówno brzydkie i źle funkcjonujących szablonów do pięknych i wspaniale przydatnych szablonów. Programowanie stylu XML jest formą sztuki, a to łatwo rozpoznać szablony wysokiej jakości, gdy je znaleźć. Poniższa lista przedstawia niektóre z najlepszych środków szablonów darmo XML Blogger w sieci:

 • bTemplates jest królem wzgórza, jeśli chodzi o uwolnienie kodu XML dla układów Bloggera. Kilka innych katalogów dopasować głośność i wybór bTemplates.
 • B Szablony, "naśladowca" miejsce bTemplates (tylko w nazwie) oferuje krótką listę Blogger szablonów, które mogą być nieliczne, ale są również bardzo wysokie w profesjonalnej jakości.
 • FinalSense Zapewnia stron bardzo ładne, darmowe szablony XML skategoryzowanych blogu Każda formacie (3 lub 4 kolumny) lub tematycznie.
 • Oferujący nie pobiera opłaty za wysyłkę w przypadku klientów zakupu określonej liczby elementów.
 • Mashable wymienia dziesiątki innych stron do katalogów i blogów, które archiwizować dostępne bezpłatne układy.
 • PsycHo.org jest jednym z najbardziej innowacyjnych i twórczych z bezpłatnych narzędzi w internetowych dostępnych dla użytkowników Bloggera. Aplikacja ta pozwala na zdefiniowanie informacji nagłówka, sidebar widget informacji i schematów oraz wszelkiego rodzaju inne szczegóły dotyczące szablonu przy użyciu bardzo prosty interfejs point and click. Kiedy skończysz, narzędzie generuje kod XML, który należy przesłać swój projekt do automatycznie wygenerowanego swoim blogu.

Jak zainstalować układy XML

Choć nie jest tak popularne jak WordPress, Blogger jest najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego jest jego łatwość obsługi. Praktycznie bez umiejętności obsługi komputera, można zainstalować dowolny z darmowych szablonów XML dostępne w powyższych stron na swoim blogu w zaledwie kilku kliknięć. Poniższe instrukcje zakładają, że za pomocą "nowego", interfejs Bloggera, które pozwala wybrać plik XML i instaluje kod.

 • Po pierwsze, w Bloggerze, kliknij na zakładkę "układu", a następnie na "Edytuj HTML" kartę, a przycisk "Zapisz szablon". Zapisz ten plik na komputerze, jak to będzie z kopii zapasowej, jeśli coś pójdzie nie tak z nowego szablonu.
 • Pobierz plik XML z żadnej ze stron, powyżej do komputera.
 • Powrót na ekranie "Edytuj kod HTML", kliknij przycisk "Przeglądaj" i wybierz plik XML, który można pobrać z jednego z bezpłatnych stron szablonów.
 • Inną opcją jest, aby otworzyć plik, zaznacz kod i wklej go w polu tekstowym i zapisać.

Po zakończeniu procedury powyżej i zapisaniu zmian, następnym razem zobaczyć Twój blog będzie wyposażone w nowy projekt. Jednak przed zainstalowaniem nowego szablonu, upewnij się, że rozumiesz, że wszystkie widgetów i narzędzi, które zostały dodane do poprzedniego układu zostaną utracone, a będziesz musiał zainstalować wszystkie z nich ponownie. Obejmuje to wszelkie kod Adsense, widgety licznika lub sieć społeczną kanały jak Technorati lub Digg.

Idealny dla małych Blogi

Decydując się na bezpłatny projekt nie może oferować najszerszy wybór wzorów lub najwyższe jakości w blogu, ale to nie dostarczy Ci tyle różnorodności i funkcji, aby zaspokoić każdego, kto jest blogowanie tylko na małej lub umiarkowanej skali. Jeśli kiedykolwiek zamierza rosnąć do poziomu profesjonalnego bloga z sponsorowanych reklam i stałych treści aktualizacjach, w końcu będziesz chciał rozważyć zakup profesjonalnie stworzony projekt szablonu.

Szablon listu rezygnacji po dniu urlopu macierzyńskiego

Szablon listu rezygnacji po dniu urlopu macierzyńskiego

Planujesz zrezygnować z pracy po wzięciu urlopu macierzyńskiego? To nie jest rzadkością w przypadku młodych matek do zmiany zdania o swoich planach na powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. Zakład Logiki Stosowanej stworzył kilka edycji rezygnacji szablony liter przeznaczone do zastosowania w tylko w tym celu.

Szablon One: Rezygnacja Po powrocie z urlopu

Czy zdecydowała się na odejście z pracy po powrocie z urlopu macierzyńskiego? Wiele młodych matek zdecydować, czego naprawdę chcą zostać w domu po powrocie do pracy. Jeśli ten opisuje sytuację i chcesz przewagę na sporządzaniu list z rezygnacją, kliknij na zdjęcie poniżej. Takie postępowanie pozwala na dostęp do edycji list szablon rezygnacji, którą można dostosować do sytuacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania list, sprawdź te pomocne wskazówki.

Szablon listu rezygnacji po dniu urlopu macierzyńskiego

Szablon List do rezygnacji Po urlopie macierzyńskim

Szablon Dwa: Rezygnacja w czasie urlopu macierzyńskiego

Czy zmieniłeś zdanie na temat powrotu do pracy po urodzeniu dziecka? Jeśli wziął urlopu macierzyńskiego z pracą, ale uświadomiłem sobie, że pobyt w domu z dzieckiem to dobra decyzja dla Ciebie, ważne jest, aby powiadomić pracodawcę o tym zamiarze w formie pisemnej. Kiedy będziesz gotowy, aby napisać list z rezygnacją, kliknij na zdjęcie poniżej, aby pobrać przykładowy szablon, który można łatwo edytować.

Szablon listu rezygnacji po dniu urlopu macierzyńskiego

Szablon List do rezygnacji podczas urlopu macierzyńskiego

Bądź świadomy stosowanych zasad Spółki

Przed włączeniem w swojej rezygnacji, ważne jest, aby mieć pewność, że w pełni zrozumieć wszelkie polityki firmy, które mogą istnieć związane z rezygnacją w trakcie urlopu lub wkrótce po powrocie. Przyjrzyj się swoim podręczniku pracowników i / lub świadczeń broszur, tak aby mieć pewność, że znasz wszystkie możliwe konsekwencje związane z decyzją.

Na przykład, w zależności od polityki firmy, brak powrotu z urlopu może być uznane za rezygnację bez powiadomienia i mogą mieć wpływ, czy masz prawo do rehire w pewnym momencie w przyszłości - co również może wpłynąć do odwołań przez spółkę w Twoim imieniu. Dodatkowo, jeśli Twoja firma zwrócić część lub całość swoich składek na ubezpieczenie zdrowotne w Twoim imieniu, gdy byłeś na urlopie, nie może być to polityka, która wymaga spłaty w przypadku rezygnacji w określonym terminie następującym powrocie z urlopu.

Szablon Planu Ciągłości

Szablon Planu Ciągłości

Szukasz planem szablonu ciągłości działania? Chociaż Plan każdego przedsiębiorstwa musi być unikatowy, to na pewno dobry pomysł, aby korzystać z szablonu jako przewodnik podczas przygotowywania własnego dokumentu. Szablon może służyć jako wytyczna pomaga zdecydować, jakie rodzaje informacji, które obejmują i jak dokument powinien być zorganizowany.

Szablon Biznes Plan Ciągłości druku

Szablon Planu Ciągłości

Pobierz szablon ciągłości działania planu

Choć nie ma skrótu do wykonywania ciężkiej pracy zaangażowanych w podejmowanie decyzji, co informacje i czynności muszą być uwzględnione w planie ciągłości Twojej firmy, nie musisz zaczynać od pustej strony, kiedy jesteś gotowy, aby rozpocząć wprowadzanie informacji w zarządzaniu formacie , Korzystanie z szablonu jako przewodnik formatowania może zezwolić, aby skupić się na treści, a nie planu poświęcając swój czas i energię, aby zdecydować, jak skonfigurować dokument.

Jeśli potrzebujesz pomocy, pobierając szablon, sprawdź te pomocne wskazówki.

Przygotowanie planu ciągłości

Podczas szablon pod warunkiem nie jest tu jedynym sposobem można podejść tworzenie planu swojej firmy, to jest taki, który będzie zaspokoić potrzeby wielu firm. Bez względu na to w jakim formacie użytkownik zdecyduje się użyć dla dokumentu, upewnij się, że jest podzielony na odrębne części, wyraźnie napisane i łatwe do naśladowania. Po zakończeniu planu, upewnij się, że dostaje się w ręce kluczowych pracowników i zapewnić szkolenie, jak należy go stosować. Regularnie ponownie swój plan i zaktualizować swoją strategię w razie potrzeby.

Jak wybrać szablon Scrapbook

Scrapbooking to jeden z najprostszych sztuk i rzemiosła projektu można zrobić. Możesz użyć materiałów do wyboru, aby stworzyć dzieło sztuki. Jest też bardziej osobiste, jak można włączyć swoje szczególne doświadczenia lub pewne wydarzenia, które są dla Ciebie ważne. Służą one jako wspaniałe prezenty dla rodziny i przyjaciół. Szablon sprawia, że ​​łatwiej jest dokonać notatniku. To koordynuje projekt, więc staje się bardziej spójna. Mając tak wiele szablonów do wyboru, może to być bardzo trudne, aby wybrać taki, który działa najlepiej dla tego, co chcesz. To byłoby mądre, aby wykonać kilka prostych wskazówek przed rozpoczęciem notatniku.

Oto kilka prostych wskazówek, jak wybrać szablon notatniku:

 1. Pomyśl o tym, jak masz zamiar zrobić swój notatnik. Istnieje wiele opcji masz scrapbooking. Rodzaj wzoru różnią się w stacji bazowej. Na przykład, jeśli chcesz, aby Twój notatnik całkowicie cyfrowy, a następnie będzie trzeba szablonu cyfrowego. Jednakże, jeśli masz zamiar zrobić swój notatnik ręcznie, a następnie trzeba będzie wydrukować szablon i umieścić ją na swojej stronie.
 2. Czy zamierzasz korzystać z jednego szablonu do wszystkich stron notatniku? Dobrą rzeczą jest to, że każda scrapbooking stronie mogą różnić się w projektowaniu. Możesz łatwo wybrać wiele różnych szablonów, tak długo, jak projekty nie kolidowały ze sobą. Byłoby dobrze, aby dodać trochę odmiany notatniku. Pozwoli to zachować ją ciekawe i zabawne patrzeć.
 3. Wybierz motyw dla całej notatniku. Sprawdź swój motyw niezapomniany. Byłoby dobrze, aby zastanowić się, co robisz notatniku na. Jeśli wykonujesz je do jednej z Twoich wakacji, dobrze byłoby mieć plaża tematyce notatniku, wraz z fałszywą piasek, tropikalnych drzew i morza. Wakacje mogą być również dobrym tematem. W zależności na wakacje, można umieścić kultowych obrazów na stronie. Możesz tworzyć własnych projektów szablonów na temat. Dzięki temu będzie Ci łatwiej wybrać motyw, który jest odpowiedni dla Twojego celu.
 4. Pamiętaj, że szablon jest tylko szkielet projektu. Nie ograniczaj się do szablonu projektu. Byłoby dobrze, aby wybrać taki, który ma elastyczną konstrukcję, dzięki czemu można łatwo wprowadzać żadnych dodatków. Byłoby dobrze, aby zaokrąglić w górę kilka materiałów, które mają być używane wcześniej, więc można wizualizację projektu podczas wyboru szablonu. W ten sposób, można dodać indywidualne podejście do notatniku nawet jeśli używasz wstępnie zaprojektowanych temat.

Albumy powinny być rzemiosło projekt osobisty, który podkreśla swoje najlepsze wspomnienia. Szablon może pomóc w podjęciu profesjonalnie wyglądające notatniku. To może pomóc zorganizować swoje projekty na stronie. Mając tak wiele szablonów do wyboru, te proste wskazówki pomogą Ci wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb scrapbooking.

Jak zrobić szablon w Bowling Pin

Bowling pin szablon jest konieczne, jeśli robisz zaproszenia na kręgle tematyce i przysmaki i inne elementy, które powinny być kształtowane w kręgle. Ponieważ kształt bowling pin to raczej proste, można zrobić własny szablon w dowolnej wielkości. Szablon bowling pin może być ręcznie zarysowane, lub jeśli jesteś pewny, jak one działają, można skorzystać z graficznych programów komputerowych podejmowania. Oto kilka porad na temat tworzenia szablonu bowling pin.

 • Narysuj kręgle. Jeśli jesteś osobą artystyczną, można rozważyć rysunek własny szablon na kartce papieru. Wystarczy upewnić się, aby zapoznać się z części bowling pin. Górna część powinna być szersza niż szyjka, przy części brzusznej powinna być bardzo gruba. Musisz zwrócić uwagę na obu stronach kręgle i upewnić się, że są identyczne; inaczej będzie w końcu z dziwnym wyglądzie pin bowling.
 • Spróbuj za pomocą programu komputerowego. To może być trochę trudniej zrobić, ale jest to dobry wybór, jeśli szablon musi być skomputeryzowany. Jeśli nie jesteś tak dobry w użyciu program komputerowy, próbować szukać tutoriali pierwszy.
 • Użycie obrazu wycięcie. Jeśli szkicowanie jest poza zdolność, jest o wiele lepiej, jeśli wyciąć obraz bowling pin z czasopisma lub gazety i prześledzić to na kartce papieru. Oczywiście, trzeba wyciąć obraz, który jest w tej samej wielkości co planowanego szablonu. Znalezienie obraz z odpowiedniej wielkości, jednak może być trochę trudne, więc uważają, że następny wierzchołek.
 • Znajdź zdjęcie bowling pin w Internecie. Internet bez wątpienia posiada bogate zdjęć bowling pin. Whatâ € ™ s dobre jest to, że zdjęcia bowling pin w sieci są w różnych rozmiarach. Ale jeśli nie uda się znaleźć zdjęcie, które jest w rozmiarze, że pragnienie, możesz po prostu zaimportować dowolny obraz w kręgle w komputerze i to przeskalowane.
 • Przenieś wzór na papier. Po dokonaniu lub znaleźć obraz bowling pin, można rozpocząć śledzenie kształt na papier. Jeśli szablon musi być wytrzymały, należy użyć kartonu. Jeśli nie, możesz zrobić ze zwykłego papieru. Pamiętaj, aby prześledzić kształt ostrożnie. Po identyfikacji, można wyciąć szablon i używać go zgodnie z przeznaczeniem.
 • Pokolorować szablon. Jeśli szablon musi być skomputeryzowany, musisz upewnić się, że jest odpowiednim kolorze. Cały bowling pin powinien być biały lub śmietany, z wyjątkiem dwóch pasm czerwieni na części szyjki sworznia. Jeśli chcesz być bardzo twórczy, można nawet mieć kręgle w niekonwencjonalnych kolorach. Spróbuj, na przykład, fioletowy, różowy, niebieski, zielony i żółty. Zabawa z kolorami jest idealne, jeśli robią kręgle tematyce ciasto lub zaproszenia dla dzieci.

Możesz użyć szablonu, jak tylko skończysz co. Pamiętaj, aby szablon do wykorzystania w przyszłości, chociaż można łatwo zrobić jeszcze jeden, jeśli istnieje potrzeba.

Jak przygotować szablon do szacowania kosztów

Jak przygotować szablon do szacowania kosztów

Szablon kosztorys jest przydatna podczas przygotowywania przybliżenie kosztów, które dany projekt będzie ponieść. Z jednym z tych szablonów przygotowany projekt, umowa lub działalność może być analizowane, jeśli będzie zarabiać zysk i warto cały czas i energię potrzebną na to, aby odnieść sukces, a środki zostaną przeznaczone na niego.

Istnieją różne kalkulatory kosztów dostępnych online, które można również zrobić cen szacowania. Nie trzeba się przygotować poszczególne szablony dla każdego pola, jak budownictwo, finanse, motoryzacja, a nawet dla imprez takich jak wesela czy uroczystości jubileuszowe. Główne zespoły lub osoby, które są do tworzenia treści projektu lub umowy powinny być tymi, którzy jej przygotowanie, wspólnie lub we współpracy z zespołem, który będzie odpowiedzialny za realizację proponowanego projektu.

Przygotowanie kosztorysu może być ułatwione poprzez prosty szablon gotowy i tylko dodanie poszczególnych wejść w stosunku do projektu lub kontraktu na dłoni, że będzie to mniej skomplikowane w przygotowaniu. Oto kilka wskazówek, jak przygotować prosty szablon:

 1. Zrób wykres przeznaczony do delegowania harmonogram projektu. Wykres może być podzielony na trzy części: przedwdrożeniowej (projektu), w trakcie realizacji, i realizacji postu. Ten wykres jest potrzebna jako ramy dla określenia szacunkowych kosztów pracy i / lub wynajmu sprzętu. Cena nabycia lub koszt estymator będzie wiedzieć długość dni dla projektu w celu dokładnego oszacowania.
 2. Przygotuj tabelę w szablonie dla oceny kosztów pracy. Obejmują poszczególne kolumny pozycji płaconych przez pracodawców, takich jak odpowiedzialność, bezrobocia oraz wynagrodzeń pracownika, ZUS ulgi podatkowe i związków. Z outsourcingu jako trend w dzisiejszym biznesie, można również dodać kolumnę za koszty outsourcingu, które mogą być wykonane. Kalkulator kosztów doda w tych zmiennych, jeśli są one zidentyfikowane i szacunek może być udzielona.
 3. Dodać tabelę do obliczenia ogólnych obciążeń i uzyskanie procentowi być dodany do całkowitego kosztu projektu. Wynikiem jest suma częściowa kosztów, do których można obliczyć swój udział w zysku, biorąc procent niego, a następnie dodanie odsetek z powrotem do sumy częściowej, aby obliczyć całkowitą szacunkową. Cena może obliczyć estymator tego.

Ten prosty szablon może być modyfikowany w zależności od szczególnych cech projektu. Jeśli dany projekt jest w budowie, zmienne w drugiej tabeli nie obejmują wypożyczenia lub zakupu sprzętu, wynagrodzenie pracy na różnych poziomach (od inżyniera, architekta, majster do murarzy), i inne szczegóły. Informacje w budownictwie kosztorysowania będzie się różnić od tych, w różnych dziedzinach.

Istnieje również oprogramowanie dostępne w Internecie, gdzie wystarczy wpisać dane potrzebne i oprogramowanie obliczyć szacunkowy koszt. Możesz znaleźć ten program przydatny, ponieważ obejmuje również inne techniki. Jeśli nadal chcesz pisać na kartce papieru za pomocą kalkulatora cenowego, istnieją setki darmowych kalkulatorów cen według branży technologii lub dostępnych on-line. Przygotowanie kosztorysu jest łatwo w dzisiejszych czasach, dzięki czemu łatwiej ocenić, czy projekty są wykonalne.

Impreza Szablon Koordynator skrócie

Impreza Szablon Koordynator skrócie

Ubiegając się do pracy jako koordynator zdarzeń, CV należy podkreślić specyficzne umiejętności i doświadczenie do tego rodzaju pracy. Szablon w formacie PDF pod warunkiem pokazuje jak można przynieść odpowiednie doświadczenie do wiadomości zatrudniania menedżerów w atrakcyjnym formacie CV.

Tworzenie CV Event Planner

Darmowy szablon konfigurowalny CV pod warunkiem tutaj, może być używany jako przewodnik, aby zakończyć swój własny życiorys ukierunkowane na zadania koordynatora wydarzenie. Wystarczy kliknąć na zdjęcie, aby uzyskać dostęp do dokumentu. Po otwarciu szablonu, będzie można dodać, zapisać i wydrukować informacje o tle. Należy pamiętać, że linia tytuł i Zakład Logiki Stosowanej logo nie będzie drukować. Zobacz przewodnik dla Adobe printables jeśli potrzebujesz pomocy pracy z postaci.

Ten szablon zawiera sekcje dla:

 • Cel - Składając swoje CV w zamian za konkretną pracę, krawiec celem do określonej pracy i firmy. Możesz mieć również wersję życiorysu z ogólnym celem, który można wykorzystać do dystrybucji na imprezach sieciowych.
 • Podsumowanie kwalifikacji - powinny obejmować szczególne osiągnięcia, które kwalifikują się do pracy jako planner zdarzeń. Może obejmować rzeczy znakomitych w pracy, jak również poprzez obywatelskiego, społeczności lub działalności charytatywnej. Również zawierać informacje o rodzaju imprez masz planowanych i ile lat masz planowanych imprez. Jeśli masz certyfikat planowania zdarzeń, umieszczamy ją tutaj również.
 • Kluczowe umiejętności - Użyj tej sekcji do szczegółów konkretnych umiejętności masz, że będzie odwoływać się do pracodawców zatrudniających planistów przypadku. Na przykład, jeśli masz doskonałe umiejętności organizacyjne, wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, pisanie umiejętności, media relations, zarządzania wolontariuszy, a także wszelkie inne umiejętności, które byłyby szczególnie korzystne dla profesjonalnego planowania zdarzeń, to je tutaj.
 • Doświadczenie zawodowe - Sekcja ta powinna szczegółowo historię pracy. Start z obecnej pracy i przejść do tyłu, w tym wszelkich stanowisk, które podkreślają szczególne doświadczenie planowania zdarzeń, jak również inne rodzaje stanowisk, aby wykazać ogólną historię pracy. Jeśli większość lub wykorzystać swoje doświadczenie było płaci, można zamiast tytuł sekcji odpowiedniego doświadczenia ".
 • Edukacja - Jeśli masz stopień, albo pracują na stopniu, listy te informacje tutaj. Jeśli edukacja jest szczególnie odnoszące się do planowania zdarzeń, możesz przenieść ten punkt wyżej w dokumencie. Na przykład, jeśli edukacja w dziedzinie pokrewnej - jak hotelarstwa i public relations - a ty nie masz dużo (lub żadnej) doświadczenie zawodowe w dziedzinie, przenieść edukacji tak, że jest wyżej doświadczenia zawodowego. Jeśli nie uczestniczył w kolegium, ale nie ukończył gimnazjum, można wymienić, że informacje tutaj, jeśli chcesz.

Zapisz swoje CV

Zapisz wypełniony szablon, dzięki czemu można łatwo dostosować go do różnych pozycjach lub zaktualizować go jak tylko zmiany doświadczenia. To pozwoli Ci szybko przygotować i złożyć swoje CV do przyszłych zadań planowania zdarzeń, jak można dowiedzieć się o nich.

Jak znaleźć szablon CV w programie Microsoft Word

Pisanie CV może być trudne zadanie: jest to Twoja pierwsza okazja, by zrobić dobre wrażenie na potencjalnym pracodawcy. Musisz CV, który wyraźnie nakreśla swoje doświadczenie i umiejętności i ma czyste, profesjonalne i polerowane format. Jasne, dobrze zorganizowany CV może być różnica między coraz wywiad lub w ogóle nic nie słysząc.

Gdzie należy zacząć? Zamiast spędzać czas nad rodzących formatu i stylu, za pomocą jednej z wielu profesjonalnie zaprojektowanych szablonów wznowienia dostępnych w programie Microsoft Word. Specjaliści szukający pozycji sprzedaży, federalnego pracę lub za pracę w sektorze przedsiębiorstw wykazały, że przy użyciu szablonu daje wspaniały punkt wyjścia, więc najpierw może skoncentrować się na pisaniu zwięzłe, jasne treści. Następnie można pracować na modyfikację szablonu, aby nadać jej wygląd, który odpowiada Twoim potrzebom.

Po zainstalowaniu programu Microsoft Word, trzy standardowe szablony CV są zainstalowane na komputerze: Współczesna, elegancki i profesjonalny. Aby korzystać z tych szablonów, wykonaj następujące czynności: Jak znaleźć szablon CV w programie Microsoft Word

 1. Uruchom program Word 2003.
 2. Kliknij przycisk Nowy w menu Plik.
 3. W okienku zadań Nowy dokument w prawej części okna, znajdziesz teren Szablony. Kliknij Na moim komputerze.
 4. Gdy otworzy się okno dialogowe Szablony, kliknij kartę Inne dokumenty.
 5. Wybierz jedną z trzech dostępnych szablonów wznowienia - Contemporary CV, CV, lub elegancki Profesjonalne CV - a następnie kliknij przycisk OK. Nowy dokument, na podstawie wybranego szablonu, zostanie otwarty w programie Microsoft Word.
 6. Aby zapisać nowy dokument do komputera, kliknij przycisk Zapisz jako w menu Plik, a następnie wymienić dokument z opisowe nazwy pliku, który zawiera imię i nazwisko oraz słowa kluczowe, takie firmy i pozycję (na przykład SmithResume_FidelitySalesManager). Korzystanie opisową nazwę pliku ułatwia Human Resources Manager w firmie, aby znaleźć swoje CV na liście plików elektronicznych wznowić.
 7. Wymień wszystkie szablonów pola zastępcze z Twojej informacji, a następnie dostosować format dokumentu i układ według potrzeb.

Microsoft Word zapewnia również kreatora skrócie, że przeprowadzi Cię przez proces pisania CV, krok po kroku. Jeśli wolisz korzystać z Kreatora skrócie, kliknij polecenie Kreator CV w kroku 5, a następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby utworzyć własny szablon.

Podczas gdy te wzory mogą służyć jako ogólne wskazówki, za pomocą jednego z tych trzech standardowych szablonów, prawdopodobnie nie będzie swoje CV wyróżniać się z tłumu. Wybór innego, ale wciąż głównego nurtu i standardową czcionkę może pomóc. Jednak użycie ekstrawagancki lub ścierają kolory, czcionki lub inne style szybko może zmienić swoje CV z charakterystyczny wyraźnie nieprofesjonalne.

Dla szerszej i ciekawszej różnych szablonów, witryny sieci Web Microsoft Office Online to znakomity zasób. Możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu szablonów do pobrania, w tym CV, CV podstawowych specyficznych dla pracy począwszy od menedżerów sprzedaży i biznesmenów do lokomotyw inżynierów i pracowników federalnych i wznawia dostosowane do pewnych sytuacji, pracy, jak przeniesienie do innego działu w swoim firma. Najlepszy ze wszystkich, to są wolne.

Dostęp do strony internetowej MS Office Online wymaga połączenia z Internetem, aby mieć pewność, że komputer jest podłączony do Internetu, zanim zaczniesz. Aby znaleźć szablony wznowienia na stronie Office Online w sieci Web:

 1. Uruchom program Word 2003.
 2. Kliknij przycisk Nowy w menu Plik.
 3. W okienku zadań Nowy dokument w prawej części okna kliknij pozycję Szablony w witrynie Office Online w obszarze Szablony. Twoja przeglądarka otworzy się na stronie sieci Web Microsoft Office Online Szablony.
 4. Rodzaj CV w polu wyszukiwania i kliknij przycisk Go lub, jeśli chcesz, aby przejrzeć listę dostępnych szablonów, przejdź na dół i kliknij w link zostanie wznowione.
 5. Przejrzyj dostępne szablony CV, z których każdy jest wymienione z krótkim opisem i małą miniaturką CV. Kliknij na zdjęcie lub opis linku, aby zobaczyć jego powiększenie CV.
 6. Gdy znajdziesz szablon, którego chcesz użyć, kliknij przycisk Pobierz teraz, aby pobrać szablon. Nowy dokument, na podstawie wybranego szablonu, zostanie otwarty w programie Microsoft Word.
 7. Aby zapisać nowy dokument do komputera, kliknij przycisk Zapisz jako w menu Plik, a następnie wymienić dokument z opisowe nazwy pliku, który zawiera imię i nazwisko oraz słowa kluczowe.
 8. Wymień wszystkie szablonów pola zastępcze z Twojej informacji, a następnie dostosować format dokumentu i układ według potrzeb.

Dobrze napisane, zorganizowana CV powinno przekonać przyszłego pracodawcę, że jesteś profesjonalistą, doskonale pasuje do tej pracy. Pisanie CV jest tak trudne, ale przy użyciu jednego z wielu darmowych szablonów dostępnych dla programu Microsoft Word pewnością może rozpocząć się w dobrym kierunku.

I pamiętaj, to tylko pierwszy krok. Podczas przeglądania strony internetowej Microsoft Office Online, trochę czasu na zapoznanie się z wielu innych szablonów dostępnych dotyczące rozwoju kariery do pracy z Microsoft Word - listy motywacyjne, dziękuję litery, wnioski referencyjnych i zalecenie i, oczywiście, nas odpowiedź, gdy oferta pracy wygrasz tę doskonałą pracę!

Wymagane narzędzia:

 • Microsoft Word

Szybkie porady:

 • Użyj formatowania rozsądnie: ekstrawagancki lub nadmiernego używania kolorów, czcionek, stylów, lub innego formatowania może podważyć zawodowe apel CV.
 • Zapisz swoje CV za pomocą nazwy pliku, który zawiera imię i nazwisko oraz słowa kluczowe, takie firmy i pozycję starasz (np OttResume_OfficeMgr). Będzie łatwiej i zasoby ludzkie, aby znaleźć swoje CV w liście plików elektronicznych.