grsail.com

karykatura w photoshopie

Jak zrobić karykaturę w Photoshopie

Karykatury są zabawne i są sposobem artystyczne przesadzać jedynek wygląd. Zazwyczaj są one widoczne na redakcyjne gazet i komiksów.

Dobry artysta może narysować karykaturę dość szybko. Ale nie trzeba być profesjonalnym artystą, aby to zrobić. Możesz zrobić karykaturę przyjaciółmi, mają je w ramie i dać je jako prezent na specjalne okazje. To jest łatwe do zrobienia projektu i nie musiałby kosztować nic.

Przeczytaj poniższe wskazówki, które pomogą Ci w podejmowaniu karykaturę przy użyciu programu Adobe Photoshop.

 • Materiały będą potrzebne:
  • Komputer stacjonarny lub przenośny
  • Oprogramowanie Adobe Photoshop
  • Obraz osoby można zrobić karykaturę jako odniesienie
 • Znać podstawy. Bez względu na to, czy robisz karykaturę ręcznie lub cyfrowo, musisz być wyposażone w podstawowe umiejętności rysowania. Praktyka na papierze lub na pustej strony w Photoshopie. Narysuj osobę w sposób kreskówki bez zmiany jakiegokolwiek aspektu ich wygląd jeszcze.
 • Zdecyduj, która część ciała obiektu lub twarzy chcesz wyróżnić. Obserwującego oka i wyobraźni jest potrzebny do tego kroku. Dowiedz się, jakie funkcja przedmiotu najlepiej przesadzone, wzmocnić, a nawet powtórzyć pokazać nacisk. Ponieważ nie można wyróżnić wszystkie części ciała, dowiedzieć się, które części można uprościć, jak również. Spójrz na zdjęcie osoby ściśle wiedzieć, które z najlepszych podświetleniem. Może ktoś ma pointy hałas lub pouty warg, które można wyciągnąć większe w karykaturę.
 • Wiem osobowości pacjenta. Karykatury można wyciągnąć dokładnie i nacisk na niektórych części może być ładnie wykonane, ale jeśli czujesz, że czegoś brakuje, myślę o osobowości pacjenta. Dokonując karykaturę, najlepiej jest nie tylko ich wygląd, ale przesadzać przesadzać ich osobowości, jak również. Na przykład, jeżeli przedmiotem lubi kolor czerwony i ma kilka psów sukienka rysunek czerwony head-to-stopy i dodać dziesiątki psów na całym obrazie. To dodaje pikanterii obrazu i podlega docenią karykatura więcej.
 • Zacząć. Otwórz aplikację Photoshop z komputera. Kliknij polecenie "Plik", a następnie "Otwórz". Zlokalizuj obraz przedmiotu, który chcesz zrobić karykaturę.
 • Obróć zdjęcie do karykatury. Na klawiaturze, naciśnij klawisz Shift, Ctrl i X. To polecenie Filtr w stan płynny. Jeśli chcesz przesadzać badanej osoby okrągły nos, kliknij narzędzie "Bloat" i kliknij i przeciągnij na obszarze nosa. Teraz, aby wydłużyć powierzchnię ciała pacjenta, powiedzieć, podbródek, będziemy korzystać z funkcji "Forward Warp". Kliknij i przeciągnij na obszar, który chcesz wydłużyć. Możesz zdecydować się rozciągać całą twarz, jeśli chcesz.
 • Zastosuj wykończenia. Zmienić kolor obrazu poprzez regulację jasności i kontrastu. To daje więcej czuć kreskówki dla całego obrazu. Zapisz swoją karykaturę.

Możesz wysłać tę karykaturę Internecie, dołączając ją za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wydrukować na papierze fotograficznym. Umieść drukowanej na ładne ramki i jest gotowy do być podane jako szczególny dar i indywidualną obiektu.

Beyonce W L'Oreal i Photoshop w Boże Narodzenie Kolekcja reklam

Beyonce jest umowa L'Oreal bierze ją na pełnym gazie do Świąt Bożego Narodzenia! Nowe Święta L'Oreal specjalne reklamy w srebro i złoto - wyświetlanie sprzedającym i multi-platyny laureatka Grammy stwarzających w zapierającym dech w piersiach fringe klapy sukni.

Beyonce W L'Oreal i Photoshop w Boże Narodzenie Kolekcja reklam

O tak, jej makijaż oczu jest również piękna ... Ale na twarzy Beyonce łożyska różne ślady retuszu cyfrowych zespołu ciężkiej pracy tam. A gdy będziemy się zastanawiać, co na ziemi Photoshop robi filtrowanie jej twarz, to nie jest zły pomysł, aby iść i go studiować. Bo to jest duże zapotrzebowanie w branży makijażu te dni!

Coco Rocha Przeciwko Photoshop

Kanadyjska modelka jest znana z aktywnego stanowiska przeciwko anoreksji dziewcząt. Ona osobiście doświadczył tego problemu - była zalecana schudnąć wiele czasu, bo jej 4th amerykański rozmiar jest uważany nieprzyzwoicie duże według standardów modelowych.

Coco Rocha Przeciwko Photoshop

Ale Coco chce być sama i obiektów żadnych zakłóceń w jej wyglądu w postaci retuszu. To było w tych warunkach, że zgodzili się na nowej strzelaninie.

Coco Rocha pojawi się na stronach reklamowych prezentujących marki Jacobs podczas nowego sezonu jesień-2011. Model zgodziła się zdjęcia tylko wtedy, gdy zdjęcia nie później dotknął przez ręce retuszerów i projektantów. Po walczy z modeli chude, "reklama bez retuszu" jest jej nowa moda.

Wygląda na to takie piękne młoda dziewczyna ledwo potrzebuje Photoshopa. Ale być może ze względu na jej wysiłki, "Photoshop za darmo" polityka, który pojawia się na chwilę i znika w innym, w końcu się zakorzenić i być bardziej popularna w świecie mody.

I to nie zajmie dużo czasu na wyniki nowej kampanii przez Jacobs i Coco Rocha widać.

Aniołki Victoria Tajne ponad Photoshopped

Dziewczyny, stroje kąpielowe i bielizna z reklamy Victoria Secret nie można nazwać pulchna. Jednak nawet ich idealne formy doświadczał "magię" Photoshop.

Aniołki Victoria Tajne ponad Photoshopped

Ostatnio okrutni mistrzowie Photoshopa pozbawione Doutzen Kroes z nogą w chińskim Vogue. Teraz ich zwolennicy podjęli tajne reklam Victorii na stronie Swim Style Finder. Wszystko powinno mieć środek. Teraz niedoskonałości i zmarszczki modeli "nie są tylko ukryte na zdjęciach, są bezlitośnie" oszukany ".

Aniołki Victoria Tajne ponad Photoshopped

Kolejny akt wandalizmu nie doszło zdjęć dawno temu. Tajne reklamy wizerunek Victorii, w którym model brakuje ... wewnątrz uda (dlatego jej nogi wyglądają tak nienaturalnie cienkie) pojawił się w Internecie.

Aniołki Victoria Tajne ponad Photoshopped

Co ciekawe, wokół głównego obrazu są mniejsze obrazy, w których nogi na "anielskie" wyglądają całkiem zdrowy. Czy zasada "wymazać wszystko ekstra" naprawdę się obowiązkowe przewodnik do działania w branży mody?

Aniołki Victoria Tajne ponad Photoshopped

Bad Photoshop Blog

Bad Photoshop Blog


Mając swoje grafiki wyświetlany na "złe Photoshop" blogu znany jako PhotoshopDisasters jest dziwny rodzaj czci i często pobudką dla projektantów, fotografów i marketingu z całego świata.

Co Stawia kogoś w Bad Photoshop Blog?

To nie grzech, nie jest bardzo dobry w Photoshopie. Program jest profesjonalnym poziomie i bardzo potężne narzędzie. To stało się niezbędnym elementem profesjonalnej fotografii i reklamy, zmieniając rzeczy jak ekspozycji i oświetlenia oraz dostosowanie drobne niedoskonałości skóry takich jak przebarwienia, itp Ponieważ ludzie coraz bardziej polegać na formach cyfrowych mediów, Photoshop jest faktycznie wpływ jak widzą świat - do Punkt, w którym prawda może się całkowicie nieprawdziwe. Dove mydła produkowane całą kampanię reklamową o nazwie Prawdziwe Piękno przeznaczony do podkreślenia, jak nierealne obrazy widziane w reklamie może być.

To jednak nie jest uważane za złe photoshop wykorzystanie. W rzeczywistości stało się prawie forma sztuki, kreatywnych osób tworzących niesamowite zdjęcia za pomocą oprogramowania sposób malarz mistrz używa jego oleje. Niestety, nie każdy jest mistrzem w swoim rzemiośle, i to wtedy, kiedy PhotoshopDisasters złe Photoshop blog przychodzi.

Niezależnie od tego, z powodu lenistwa lub świata wysokociśnieniowej reklamy, istnieje wiele przykładów użytkowników Photoshopa po prostu nie biorąc opiekę, aby zakończyć ich skład, bo to jest zbyt pełna, z dodatkiem elementów lub nawet części ciała, że ​​don 't należą na zdjęciu. Gdy tak się stanie, mądrość tłumów przejmuje i zazwyczaj jest kilka zgłoszeń do PhotoshopDisasters, gdzie komentujących ośmieszanie, sprać, a nie tak delikatnie sugerować korekty błędów w "profesjonalnym" pracy.

To nie, że mówią, że każdy powinien używać Photoshopa dobrze. To jest po prostu trzymając specjalistów do wyższego standardu jakości niż typowy amator użytkownika. Jedną z ciekawych rzeczy o blogu Photoshop jest to, że nie pochodzi prosto i powiedzieć, co jest nie tak z danym zdjęciem. Zamiast tego, po prostu pokazuje błędny obraz i pozostawia resztę, aby dowiedzieć się, co jest nie tak.

Częste błędy Photoshop

Istnieje kilka bardzo typowych błędów, które pojawiają się trzymać na blogu PhotoshopDisasters i utrzymywanie ich w pamięci może zachować swoją pracę z zdobiły stronę internetową:

 • Ponad Kadrowanie: "crop" narzędziem w Photoshopie jest sposobem, aby pozbyć się części fotografii nie chcesz. Jednak niektórzy ludzie przyciąć zbyt wiele. Na przykład, cięcia na szyi się gitary, że muzyk jest gospodarstwo. Czasem nawet całe głowy zostały odcięte w reklamach, albo zbyt dużo ciała modelki.
 • Lazy wklejanie: Narzędzie wycinania i wklejania jest bardzo przydatne rzeczy jak co trawnik wydają się większe niż jest w rzeczywistości. Jednak czasami ludzie się zbyt ponieść, na przykład, wklejając obraz samego tłumu w kółko.
 • Problemy z obrazem ciała: Zdecydowanie najczęstsze błędy się zdarzyć, gdy dawni photoshoppers próbują "poprawić" modelu. Może to prowadzić do brakujących części ciała, jak model brakuje jej pępek, lub dodatkowych części ciała niczym afgańskich, którzy najwyraźniej ma trzy nogi. Istnieje również wiele incydentów dodatkowych rąk występujące w Photoshopped zdjęć, takie jak powieść romans, który pokazuje dwie osoby, ale pięć ręce, i to nie był romans Addams Family!

Inne Blogi Bad Photoshop

PhotoshopDisasters jest najbardziej popularnym blogu, ale istnieje wiele innych. Można również znaleźć przykłady z witryn takich jak Photoshop błędy lub biorące projektowych blogów jak Hongkiat. Przede wszystkim, te strony pomogą Ci utrzymać ostrzejszy oko wokół was na kolejną złą Photoshop blogu kandydata.

Jak zrobić Farbowany w Photoshopie

Jak zrobić Farbowany w Photoshopie

Projektowanie barwnik krawat był bardzo popularny w latach 60-tych. Jeśli potrzebujesz, aby zaprojektować coś z tym właśnie motywem retro, można użyć funkcji menu Filtr Photoshop w połączeniu z niektórych narzędzi edycyjnych do tła barwnika krawat.

Stwórz nowy plik.
Wyciągnij menu Plik i kliknij na Nowy. Ustawienia dotyczące wymiarów, rozdzielczości i koloru tła są wyłącznie od Ciebie. Wystarczy upewnić się, tryb koloru RGB. Nie byłoby żadnego sensu dokonywania szarości projekt barwnika krawat.

Wypełnij płótno z pionowych stałych kolorze barów.
Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, dzięki połączeniu Marquee, kształt i farby narzędzia Łyżka. Wystarczy pamiętać, że całe płótno musi być wypełnione. Nie kolor tła powinny pokazać. Dla zachowania symetrii, można zrobić pionowe paski o podobnej szerokości. Jakie kolory będą używane zależy od barwnika krawat pomysł. Możesz iść monochromatyczne, dwukolorowej lub użyj cały tęczy. Dokonując te pionowe paski upewnić się, że wszystkie one należą do tej samej warstwy.

Przekształcenie pionowe paski w kręcić.

Tie wzory barwników są okrągłe, więc trzeba będzie zmienić te pionowe paski. Wyciągnij z menu Filter, kliknij zakłócić, a następnie współrzędnych biegunowych, a wreszcie wybrać Prostokątny Polar. Będzie to zmienić kolejność pionowe paski na kole kolorów. Ponownie wyciągnąć menu filtrów, kliknij zakłócać, i tym razem wybrać Twirl. Kolory koła będzie teraz spirali kierunku piasty. Regulacja ilości "kręcenie" do zadowolenia. Aby uzyskać dostęp do opcji finalizacji Zniekształć ponownie w menu Filtr, a następnie wybierz Spherize,

Dodaj białych kresek.
Przejdź do menu Warstwa i utworzyć nową warstwę. Na tej nowej warstwie za pomocą narzędzia Pędzel do tworzenia obrysów zaczynające się od krawędzi i wskazujące lub prowadzące do koncentratora w rogal jest. Twoje preferencje, określają liczbę i gęstość uderzeń. Wystarczy upewnić się, że pochodzą z całego płótno "krawędzi. Uderzeń, choć zazwyczaj liniowe w orientacji, należy zwężać, jak zbliżają się do piasty i wriggly kształt. Starasz się naśladować prawdziwy sposób tkanina jest Tie barwione, w którym niektóre części nie są kolorowe ze względu na sposób jego wiązek lub pogniecione.

Rozmycie kolorów i udarów.
Wyciągnij filtr ponownie, kliknij na Blur i wybierz Guassian rozmycia. Zastosuj to do warstwy białych kresek, aby zmiękczyć krawędzie The Strokes. Shift, aby kręcić warstwy koloru i mieszanki oddzielne kolory za pomocą opcji Blur w menu Filtr, ale tym razem użyć Radial Blur zamiast Guassian. Aby w końcu łączą warstwę białego uderzeń z warstwą koloru Wirówka, ustaw Typ warstwy były nakładki. Odbywa się to poprzez menu Warstwa.

Pamiętaj, aby zakończyć każdy krok edycji lub transformacji zanim przejdziesz do następnego, aby zmniejszyć liczbę razy będziesz musiał cofnąć zmiany, gdy coś nie wychodzi dobrze. Pomogłoby to również o zapoznanie się z ustawieniami w menu dotyczą opcji i okien dialogowych, dzięki czemu można łatwo powtórzyć proces i poprawa w przypadku trzeba zrobić podobny projekt w przyszłości.

Jak korzystać z programu Adobe Photoshop Brushes

Jak korzystać z programu Adobe Photoshop Brushes

Narzędzie Pędzel Adobe Photoshop jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych dla mistrza. Dzięki niemu, możesz zrobić wszystko od usuwania okulary odblaski na zdjęciu do retuszu niedoskonałości skóry. Poniższe kroki pokazują, jak można używać szczotek do usunięcia okulary odblaski na zdjęciu, ale te same zasady mogą być używane w wielu innych zastosowaniach.

 1. Otwórz cyfrowe zdjęcie, wybierając polecenie Plik> Otwórz i nawigacji do miejsca, gdzie zdjęcie jest przechowywane. Wybierz zdjęcie i kliknij "Otwórz". (Pamiętaj, że profesjonalne zdjęcia studyjne nie mogą być skanowane z powodu przywilejów autorskich. W wykonaniu tych czynności należy stosować jedynie zdjęcia, które zostały podjęte lub które otrzymały pozwolenie na używanie lub zmiany).
 2. Jeśli pasek narzędzi nie jest otwarty w programie Photoshop, wybierz polecenie Okno> Narzędzia z menu na górze.
 3. Przed użyciem pędzla, należy użyć narzędzia Kroplomierz (który wygląda jak mały kroplomierz) i wybierz miejsce koloru w pobliżu krawędzi biel, która reprezentuje okulary olśnienie. Spowoduje to zmianę koloru pierwszoplanowego (znajdujący się w małe pole po lewej stronie u dołu paska narzędzi). Szczotka zaznaczy pomocą koloru pierwszego planu.
 4. Powiększ bardzo blisko okulary olśnienie na zdjęcie. Aby powiększyć, narysować kwadrat wokół tego miejsca z narzędziem powiększającym.
 5. Wybierz pędzel z paska narzędzi. Menu szczotki powinny pojawić się w górnej części ekranu, Photoshop. Tutaj możesz zmienić rozmiar i rodzaj pędzla. "Fuzzier" szukający szczotki będzie miękkie znaki i pędzle z wyraźniejsze krawędzie będzie trudniejsze znaki. Jest zmiana średnicy pędzla, aby dopasować obszar, w którym będziesz stosuj znaki.
 6. Używając pędzla, dAb, kropka koloru na białym obszarze blasku okulary. Aby znaki wyglądają bardziej naturalnie i do zmian na odcienie skóry, wybierz inne kolory w pobliżu blasku części okularów dzięki czemu korekty będą wtapiają się w skórę pod szklanki , Wykonaj krok 3 powyżej, do zmiany kolorów.
 7. Należy pamiętać, że Photoshop pozwoli tylko jeden cofania za przykład. W związku z tym, aby nie zapisać, dopóki nie są zadowoleni z wyniku.
 8. Kiedy jesteś gotowy i gotowy do zapisania ... można wybrać Plik> Zapisz jako, jeśli chcesz zapisać swoje poprawki w nowym pliku lub Plik> Zapisz, jeśli chcesz zastąpić oryginalne zdjęcie.

Szczotka jest jednym z najbardziej przydatnych w Photoshopie do nauki. Dzięki niemu, możesz usunąć pęknięcia od wieku zdjęć lub poprawić kilka innych różnic w kolorze skóry, itp, które są wzmocnione na fotografii.

Wymagane narzędzia:

 • Adobe Photoshop

Jak zrobić Pocztówki w Photoshopie

Jednym z najczęściej wysyła kartki pocztowe, aby pokazać znajomym i rodzinie pięknych miejsc odwiedzonych. Możesz wysłać zwykłe potrawy dostępne w sklepach z pamiątkami, ale możesz zrobić większe wrażenie, jeśli tworzyć własne pocztówki z wykorzystaniem Photoshopa. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparat cyfrowy przed wyruszeniem na wycieczkę. Trzeba, że ​​do podjęcia zdjęcia będziesz zamieniają pocztówek.

Otwórz zdjęcie w aplikacji.
Za pomocą menu Plik i Otwórz opcję, zlokalizuj folder, wybierz zdjęcie i kliknij przycisk OK, aby załadować je w Photoshopie. Alternatywnie można użyć programu Adobe Bridge, powiązany programu do zarządzania plikami w programie Photoshop, aby znaleźć i załadować obraz.

Zmiana rozmiaru do pocztowych standardów obsługi.
Szanse są fotografia masz zamiar użyć, nie jest w wymiarach zalecanych przez pocztę. US Postal kwalifikacje usług dla stóp kart Najwyższy mail są prostokątny kształt i wymiar minimalny x 5 cali 3.5 lub maksymalnie 4,25 x 6 cali. Jednym ze sposobów, aby zmienić rozmiar obrazu do tych standardów jest dostęp do opcji płótnie Rozmiar z menu Image. Gdy okno dialogowe Rozmiar płótna podjeżdża, wprowadzić odpowiednie wymiary. Innym sposobem jest użycie narzędzia Kadrowanie. Jest to przydatne, jeśli zdjęcie jest większe niż wymagane wymiary pocztówka.

Dokonać pewnych korekt.

Z fotografią w odpowiednim rozmiarze, można zastosować jedną z kilku funkcji graficznych regulacji. Chyba, że ​​podjęte doskonałe zdjęcia, zawsze znajdzie się jakiś korekta może trzeba zrobić pod względem kontrastu i koloru. Pamiętaj jednak, że nie zawsze jest to kwestia obrazu jasne i ostre. Czasami większy wpływ może być wykonane przez obracanie zdjęć kolorowych na czarno-białe. Możesz spróbować pochylić orientację pożyczać obraz trochę otwartość lub zmniejszyć jego rozmiar na tle stworzyć białą obwódkę. Jak będziesz stosować narzędzia do edycji będzie w dużej mierze zależy od koncepcji. Wszystkie te funkcje są dostępne w menu Obraz.

Wprowadź tekst.
Niektóre pocztówki mają nakładki tekstowe pozdrowienia lub po prostu proste podpisy fotografowanego miejsca. Za pomocą narzędzia Tekst, aby umieścić powitania lub prywatną wiadomość na zdjęcie. Kliknij na ikonę narzędzia, a następnie kliknij na zdjęcie. Gdy pojawia się migający kursor, wpisz swój tekst. Użyj menu opcji narzędzia Tekst w celu dostosowania styl czcionki, rozmiar i kolor. Możesz użyć narzędzia Move, aby przeciągnąć tekst do bardziej odpowiedniej pozycji i orientacji.

Wydrukować pocztówki.
Z menu Plik wybierz polecenie Drukuj z opcją podglądu. To pokaże Ci, w jaki sposób będzie dokładnie wyglądać pocztówka na papierze. Okno dialogowe zostanie także Państwu opcji drukowania, takich jak wielkość i jakość, które można ustawić przed kliknięciem na przycisk OK papieru. Pamiętaj, aby załadować drukarkę kart pocztowych w dokładnymi wymiarami zdefiniowanymi wcześniej dla obrazu. Pocztówka akcji jest zwykle dostępne w sklepach z artykułami biurowymi.

Photoshop może dać użytkownikom możliwość tworzenia własnych dokumentów wizualnych. Wszystko, co musisz zrobić spersonalizowane pocztówki jest wykonalne aparat cyfrowy, a niektóre znajomości narzędzi do edycji aplikacji.

Jak oznakować swoje cyfrowe zdjęcia w Photoshopie

Photoshop to potężne narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala poprawić, zmienić i nawet manipulowanie obrazami. Jedno proste zastosowanie do Photoshopa jest znakowanie zdjęć, za pomocą kilku prostych kroków.

Oto kroki do znakowania zdjęć cyfrowych w Photoshopie:

Otwórz obraz. Wybierz zdjęcia, które chcesz oznaczyć.

 • Kliknij w przycisk tekstu. Poszukaj tabeli funkcji po lewej stronie i kliknij przycisk "T". Jeśli przytrzymaj lewy przycisk myszy na "T", można wybrać różne funkcje tekstowe. Na razie wybrać domyślny tekst poziomy. Warstwa tekst pojawi się w oknie warstw.
 • Wybierz ustawienia tekstu. Menu tekst pojawi się na górze ekranu obrazu. Można wybrać czcionkę, rozmiar czcionki, orientacji i inne ustawienia.
 • Kliknij na części na obrazie, w którym ma się pojawić na etykiecie. Pojawi się kursor. Zacznij pisać etykietę. Po wpisaniu, kliknij przycisk strzałki w menu.
 • Dostosuj swoją etykietę. Za pomocą klawiszy strzałek do dokładnej regulacji lub po prostu przeciągnij etykietę do miejsca, w którym chcesz go.
 • Spłaszczyć warstwy. Tak długo, jak plik ma kilka warstw, może być zapisany tylko jako .psd pliku. Przytrzymaj klawisz "Ctrl" i naciśnij przycisk "L". Po spłaszczone wszystkie warstwy, można zapisać plik w formacie JPEG, więc je opublikować w Internecie.

Można również dodać informacje na temat samego pliku zamiast na zdjęcie. Informacja ta jest zwana Metadane i mogą być użyteczne do tych oglądania obraz. Co więcej, nie robi € ™ t zasłaniać obraz siebie, a zostanie przekazany, gdy plik zostaje przeniesiony lub skopiowany.

 • Wybierz Informacje o pliku w menu Plik. Zrób to po otwarciu pliku obrazu. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy na niebieskim pasku w górnej części obrazu.
 • Wejście wszystkie informacje, które chcesz. Obejmują konkretne daty i opis, który odnosi się do obrazu. Informacje techniczne, takie jak kamery i innego sprzętu używanego może być uwzględnione, jeżeli nam się przydatne dla innych profesjonalistów tle. Można również opisać sytuację, do której doszło obrazu. Idź na różnych zakładkach Info pliku w celu prawidłowego klasyfikowania informacji dodajesz; to pomoże przyszłych czytelników do poruszania się po danych. Jeśli chcesz zawierać tę samą datę do różnych plików graficznych, zaznacz tekst z jednego obrazu, skopiuj go wkleić na File Info z innymi obrazami.
 • Zapisać obraz. To zapisuje obraz wraz z informacjami jesteś zawarte. Informacje te mogą być odczytane przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy plik obrazu, wybierając opcję Właściwości, a następnie wybierając odpowiednią zakładkę.
 • Rozważ używanie innych aplikacji do znakowania zdjęć cyfrowych. Niektóre aplikacje mogą pobrać się w sieci, będzie zużywał mniej pamięci niż Photoshop. Użyj tej opcji w przypadku, gdy korzystasz z urządzenia zasilającego, niskie Internet gotowe do przetwarzania takich jak netbooki.

Etykietowanie obrazów może prowadzić ludzi do swojego bloga lub strony internetowej, dostarczania informacji, lub ogłosić własność. Trochę czasu, aby opisać swoje zdjęcia, lub skorzystać z funkcji automatycznego działania do znakowania całych folderów z obrazami.

Photoshop darmowe tekstury

Photoshop darmowe tekstury


Photoshop Darmowe tekstury może być używany w celu zwiększenia swoich obrazów. Tekstury głębię i wymiar fotografii. Mogą być używane do wywoływania emocji lub zwiększenie wpływu danego obrazu. Co więcej, znalezienie tekstur za darmo nie jest trudne.

Jak znaleźć Darmowy Photoshop Textures

Następujące strony internetowe oferują darmowe Photoshop tekstur. Różnią się łatwością obsługi, wielkości dostępnych tekstur, a prawa przyznane artyście i użytkownika końcowego. Pamiętaj, aby sprawdzić kredytów sekcje artystów przed podjęciem tekstury do użytku.

 • Photoshop Darmowe Tekstury: Ta strona zawiera dziesiątki darmowych tekstur, kolor i skali szarości. Jest też łatwy w obsłudze i łamie tekstury na kategorie, takie jak tekstury trawy, konkretnych faktur, faktur zwierząt i metalowych tekstury. W ramach tych kategorii, są małe fragmenty z każdego typu tekstury, które mogą być prawym klawiszem myszy i zapisywane na komputerze. Pliki tekstury nie są szczególnie duże i wybór jest nieco ograniczony, ale jest to równoważone przez szybkość i łatwość nawigacji na tej stronie.
 • CG Textures: CG Textures to witryna, która zawiera setki darmowych tekstur i Photoshop próbek. Strona wymaga, aby utworzyć konto w celu pobrania tekstury. Jest ono organizowane według kategorii i używa rozszerzalny system menu na lewym pasku nawigacji, aby wybrać kategorię tekstur szukasz. Jest wszechstronny i ma ogromny wybór faktur dostępne do pobrania. Pobrane pliki są duże i nadają się do wielu projektów tekstur Photoshopa.
 • Reviver Projekt: Ta strona ma dobry zbiór nietypowych i zabytkowych tekstury wycofywane ze DeviantArt. Nie są one organizowane w określonej kolejności, a są one pogrupowane w "paczkach", które muszą być pobrane z DeviantArt bezpośrednio. Każdy artysta DeviantArt posiada szczegółowe instrukcje dotyczące eksploatacji i uznawanie tych narzędzi, więc upewnij się, że dokładnie przeczytać wskazówki artysty przed pobraniem. Te tekstury są piękne i naprawdę świadczą o poziomie talentu, który można znaleźć na DeviantArt.
 • Graficzny Mania: Mania graficzna jest blog pełen Photoshop tutoriale dla prawie każdy aspekt programu, w tym fotografii i ilustracji. Tekstury w tym blogu są zapierające dech w piersiach, a można pobrać klikając prawym przyciskiem myszy i zapisywania na pulpicie lub pobrać paczkę tekstur z działu Download. Pobrane pliki są duże i wysokiej jakości, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się do większych projektów.
 • Darmowy Photoshop: Ta strona zawiera kilka niezwykłych faktur. Są one jednak dość trudne, ponieważ ta strona zawiera dużo reklam. Górny pasek narzędzi na tej stronie linki do wielu przydatnych darmowych tekstur i narzędzi Photoshop. Tekstury są duże, wysokiej jakości pliki do pobrania. Jedynym minusem tego miejsca jest nadmierne reklamy.

Korzystanie Photoshop Textures

Istnieje kilka technik z użyciem Photoshop tekstury, w tym umieszczenie po prostu jako warstwy w pracy Photoshop. Photoshop oferuje również narzędzie tekstury nakładki, które pozwala zapisać teksturę i zastosować ją przy użyciu narzędzi stożkowych lub emboss. To pozwala na regulację głębokości i skali swojej tekstury, więc to może być jawne lub subtelne. Teksturowanie obraz dodaje dodatkowe zainteresowanie i może naprawdę ustawić zdjęcie od innych.

Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

Więc masz najnowszą wersję programu Adobe Photoshop i byli zajęci zdjęcia przycinania - pozbycie się wszystkich nieistotnych części zdjęcie. Czego nie wie, że kadrowanie może również usunąć dane z fotografią i może wpłynąć na jakość obrazu. Oto kilka kroków, które pomogą Ci przyciąć swoje zdjęcia w programie Adobe Photoshop bez utraty danych i jakości.

 1. Zwróć uwagę na szczegóły, gdy biorąc fotografię. Przez wybijanie wiele swojego tle podczas robienia zdjęcia, można zmniejszyć potrzebę skadrować zdjęcie w Photoshopie. Co do zasady, im mniej zmienić swoje zdjęcie, lepsza jakość obrazu. Z powiedział, że niech nadal.
 2. Otwórz zdjęcie, które chcesz przyciąć w Photoshopie.
 3. Z paska narzędzi, przejdź do obrazu> rozmiar.
 4. Zwróć uwagę na to, co jest numer Pixel Wymiary i zapisz go (będzie się później). Jak widać na zrzucie ekranu, piksel Wymiary mojej fotografii jest 17,2 (liczba ta będzie się różnić w zależności od używanego aparatu, aby stworzyć zdjęcie).

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 5. Kliknij przycisk Anuluj.
 6. Z palety narzędzi wybierz narzędzie przycinania. Można tworzyć nieregularnych kształtach upraw, jeśli chcesz, ale chciałbym ustawić moje wymiary, aby dopasować rozmiar standardowy, takie jak 4x6, 5x7 lub 8x10. Można to zrobić, umieszczając w swojej szerokości i wysokości w ustawieniach uprawnych znajdujących się poniżej paska narzędzi.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 7. Teraz przeciągnij narzędzie do przycinania na część obrazu, który chcesz przyciąć. Gdy jesteś zadowolony ze swojego wyboru, albo podwójne kliknięcie wewnątrz pola upraw lub kliknij zaznaczenie, poniżej paska narzędzi. Jeśli nie lubisz wybór, kliknij ikonę z lewej strony symbolem.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 8. Z twój obraz przycięty, przejdź do zdjęcia> rozmiar obrazu na pasku narzędzi. Można zauważyć, że numer zmienił się wymiar pikseli. Jak widać na zrzucie ekranu, moje wymiary w pikselach są teraz 7,63. Ten spadek pikseli jest utrata danych.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 9. Ale możemy łatwo umieścić dane z powrotem poprzez zwiększenie liczby rozdzielczości. Zwiększenie liczby rozdzielczości aż twoje wymiary piksela wynosi oryginalny numer. Musiałem zmienić rozdzielczość na 500 pikseli na moje wymiary równa swój pierwotny 17,2.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 10. Po Twojej rozdzielczości ustawiony na wartość, która wynosi oryginalne wymiary pikseli, kliknij przycisk OK.

Teraz masz przycięte swój obraz z minimalną utratą danych. Pamiętaj jednak, że jeśli zaczynasz z niskiej rozdzielczości zdjęcie, będzie jeszcze o niskiej rozdzielczości zdjęcia. Powodzenia i szczęśliwego kadrowanie.

Wymagane narzędzia:

 • Adobe Photoshop

Przestroga:

 • Jeśli obraz jest niskiej jakości przed tutorialu, to nadal będzie niskiej jakości po kursie.

Jak zmienić kolor oczu w Photoshop 5.5

Photoshop 5.5 jest wersja aplikacji, która została wydana w 1999 roku Jego najbardziej zauważyć funkcji jest funkcja Zapisz dla Web, która pozwala zdjęć zostać zmodyfikowane do wykorzystania na stronie. W zakresie podstawowych narzędzi, takich jak dostosowanie wyboru i koloru, Photoshop nie dokonała żadnych istotnych zmian. Narzędzia te wciąż działają w taki sam sposób, jak w poprzednich wersjach i poprzednich. Jednym z prostych trików w Photoshop 5.5 jest możliwość zmienić kolor oczu osoby badanej, czy zredukować efekt czerwonych oczu lub efekt zabawny.

 1. Zbliżenie na oczy. Po załadowaniu obrazu w głównym obszarze roboczym aplikacji, można od razu powiedzieć, jak trudne zadanie będzie na podstawie wielkości obrazu. Jeśli obraz jest zbyt mała, należy aktywować narzędzie Zoom. Doprowadzić lupy kształcie kursor na oczy i kliknij prawym przyciskiem myszy, aby powiększyć i centrum oczy na obszarze roboczym. Kliknij prawym przyciskiem myszy tyle razy, ile to konieczne, aż oczy są na rozsądnym rozmiarze. Należy pamiętać, że z obrazu o niskiej rozdzielczości, masz zamiar skończyć bardzo pixilated obrazu po powiększeniu.
 2. Wybierz oczy. Za pomocą narzędzia Zaznaczanie eliptyczne jest najlepsza metoda wyboru do tego zadania. Aby dokonać wyboru idealne koło, naciśnij w dół klawisz Shift i umieść kursor w lewym górnym części oka, a następnie kliknij i przeciągnij w dół i po przekątnej, aż cała tęczówka jest wliczony w cenę. Ustawić koło wyboru odpowiednio przez kliknięcie i przytrzymanie w kręgu, a następnie przeciągając koło w lepszej sytuacji. Ponownie naciśnij klawisz Shift, aby przejść do trybu dodawania wyboru. Kursor narzędzia Wybór stanie się znak plus z mniejszych znak plus obok. Dodaj drugie oko do wyboru. Oba oczy powinny teraz okręgi narysowane linią przerywaną wokół nich.
 3. Dopasuj kolor. Przejdź do menu Obraz, najedź myszką na Korekty, a następnie kliknij opcję Barwa / Nasycenie z listy podmenu, które się pojawi. Okno dialogowe Barwa / Nasycenie zawiera trzy suwaki: Odcień, Nasycenie i lekkość. Przesunięcie suwaka Hue do lewej lub prawej lub bezpośrednio wpisując w sposób pozytywny lub negatywny numer na polu tekstowym obok etykiety zmieni kolor wybranych oczu. Wszelkie wartości ustawione dla Nasycenie będzie kontrolować siłę Hue lub jak dużo nowego koloru będzie obecny. Lekkość działa jak regulacją jasności monitora, doda lub zmniejszyć jasność do wybranych oczu. Jakie regulacje dokonać będzie wyłącznie od Ciebie i jaki kolor lub efekt idziesz do. Aby zmienić kolor oczu realistyczne, wybierz barwy, które są naturalne kolory oczu, takie jak zielony lub niebieski. Również dodać przyrosty tylko małe Hue przy niewielkiej wartości Nasycenie, aby dopasować teksturę reszty obrazu.

Zasadą w edycji obrazu jest zawsze działa na kopii, a nie na oryginale. W ten sposób nie przypadkowo i nieodwracalnie zmienić oryginalnego obrazu. Jeśli zdarzy ci się być przeprowadzenie zmiany kolorów na oryginalnym zdjęciu, wybierz polecenie Zapisz jako i zmień nazwę pliku. W ten sposób można zachować oryginalny obraz, a może nawet porównać edytowany kopię do niego, dając Ci drogę do oceny swojej pracy.

Jak dodać Photoshop Czcionki

Jak dodać Photoshop Czcionki

Jesteś chory Comic Sans, Papyrus i innych czcionek nadużywane zaśmiecania grafiki? Chcesz korzystać z wielu nowych czcionek w Photoshopie, ale nie wiesz jak? Pokażę, jak to zrobić.

 1. Po pierwsze, trochę nowych czcionek. Jeśli nie masz jeszcze jakieś nowe czcionki, bardzo polecam Ultimate Font Pobierz - pakiet ten jest wyposażony w 10000 wielkich czcionek! Albo, jeśli potrzebujesz tylko kilka czcionek można znaleźć i pobrać czcionki chcesz ze stron internetowych, takich jak DaFont.
 2. Przygotowanie ich. Czy dostajesz czcionki z pakietu lub stronie internetowej, pliki powinny być .rar lub .zip rozszerzenia, więc trzeba je wyciągnąć za pomocą tych programów WinRAR i WinZip:. Nie wszystkie z tych plików będzie współpracować z Microsoft Windows, więc trzeba wybrać odpowiednie pliki. Jeśli plik wybrać nie działa z systemem Microsoft Windows, patrz krok nr 3.
 3. Odpowiednie pliki. Rozszerzenia, które będą współpracować z systemem operacyjnym Microsoft Windows są takie: .ttf .fon i .OTF, więc po prostu wybrać pliki z tymi rozszerzeniami i skopiuj je (Ctrl + C).
 4. Umieścić je w odpowiednim miejscu. Jeśli Twój system operacyjny to Microsoft Windows, przejdź do folderu: C: \ Windows \ Fonts \, a następnie umieścić wybrane pliki tam (CTRL + V).
 5. Otwórz wersję Photoshop, że masz. Wybierz i podziwiać nowe czcionki. Będą działać w taki sam sposób, jak inne, które już mają.

Wymagane narzędzia:

 • Adobe Photoshop
 • System operacyjny - Microsoft Windows

Jak Stroke Path w Photoshopie

Głaszcząc ścieżki jest jednym z najczęściej używanych funkcji w programie Adobe Photoshop. Jest to bardzo przydatne narzędzie w poprawie lub tworzenia obrazów. Zazwyczaj, udar ścieżka jest używana, jeśli chcesz zwiększyć granicę obrazu, określenie linii konkretnego kształtu, lub gdy chcesz, aby wyglądał jak się wygląd strony komiksu książki. Udar mózgu jest również stosowany, gdy masz kilka skomplikowanych kształtach, które zostały wybrane przez namiocie i chcą na nowo zdefiniować ten obszar, jak również. Jest wiele innych powodów, dla których trzeba udaru szczególny kształt zamknięty przez selektora i ten artykuł dowiesz się jak możesz to zrobić.

Co będzie potrzebne:

Najnowsza wersja Adobe Photoshop
Wystarczająco dużo miejsca na maszynie do nowo utworzonego obrazu
Otwórz plik

 • Tworzenie nowej warstwy. Jedną z najlepszych rzeczy na temat pracy z Adobe Photoshop jest to, że można utworzyć nową warstwę za każdym razem chcesz pewne zmiany, aby to zrobić. Tworzenie nowej warstwy może spowodować, że nowe elementy niezależne od istniejących obrazów, a tym samym sprawia, że ​​zmiany albo kompletny anulowanie zmian, bardzo łatwe do zrobienia. Odnosi się to również, gdy chcesz skoku coś. Utwórz nową warstwę albo z menu Plik lub z ikon Skrzynka narzędziowa działania w dolnej części okna. Możesz również wybrać do oznaczania tej warstwy lub po prostu niech to będzie regularne warstwy numerowane.
 • Tworzenie ścieżki. Po utworzeniu nowej warstwy, to gdzie można utworzyć nową ścieżkę. Można to zrobić, wybierając zdjęcie, które chcesz dołączyć z poprzedniej warstwy, a następnie, tworząc nową warstwę, która pomieści nowych zmian.
 • Wybór koloru, który chcesz użyć do głaskania. Po otwarciu nowej warstwy przy wyborze kształtu, który chcesz przedstawić, wybrać kolor, który chcesz użyć do zdefiniowania go. Na przykład, jeśli chcesz dodać ramkę prostokątną wokół fotografii (tak, aby wyglądało, że jest w ramce), to możesz wybrać kolor czarny ze swoimi próbki lub z pierwszym planie kwadratu z paska narzędzi. Jeśli nie jesteś zadowolony z tych próbek w pasku narzędzi próbki następnie wybierz niestandardowy określonego koloru lub jeśli masz lub wartości RGB hex koloru, można wpisać, że też.
 • Bezpośredni wybór i głaszcząc ścieżkę. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego wyboru kolorów, kliknij prawym przyciskiem myszy na ścieżce, którą wybrałeś. Albo można też uzyskać dostęp do ścieżki skoku z menu Edycja opcji, a następnie znaleźć polecenie "Stroke". Istnieje również inny sposób to zrobić z białej strzałki na narzędzia, wybierając ścieżkę i wybierz "skoku ścieżkę" z odpowiednich opcji menu kliknij. Od tego momentu, można wybrać, które szczotki chcesz użyć do faktycznego głaskania.
 • Wybór szczoteczki i zobaczyć efekt końcowy. Możesz teraz wybrać, jak grube chcesz głaskanie się. Opcje szczotki pozwoli Ci wybrać, jak ciężkie chcesz linia będzie, jak przejrzyste i jaki rodzaj tekstury chcesz być realizowane.

Po wykonaniu tych wszystkich, należy mieć pogłaskał ścieżkę, którą chcesz z rodzaju pędzla właściwy dla kompozycji. Zrób krok do tyłu i pomniejszyć swoje zdjęcie, aby zobaczyć, czy jesteś zadowolony z efektu swojej ogólnej głaskania. Jeśli nie, zawsze można usunąć tę warstwę i stworzyć nową, dopóki nie są zadowoleni z efektu końcowego.

Jak zmienić stronę Opcje w Photoshop CS2

Photoshop CS2 ma dwa zestawy cech, które bezpośrednio wpływają na wynik, gdy obraz jest drukowany. Są to ustawienia drukowania i opcje wyszukiwania. Odpowiednio konfigurując opcje strony aplikacji w stosunku do jego ustawień drukowania pomaga stworzyć dobry wydruk obrazu wyświetlanego na ekranie. Poniższe wskazówki odnoszą się do drukowania na pulpicie, gdzie drukarki atramentowe konsumentów klasy są powszechnie stosowane urządzenia.

 1. Rozważania wstępne. Opcje wyszukiwania i ustawienia drukowania w programie Photoshop CS2 ostatecznie zależeć od rodzaju drukarki zainstalowanej. Aplikacja jest ograniczony przez cechy dozwolonych przez kierowców danej drukarki. Większość drukarek biurkowych na przykład może zaakceptować obrazów w trybie RGB i wewnętrznie przekonwertować go na CMYK. W ten sposób konwersji pliku obrazu do trybu CMYK może prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów wydruku. Istnieje również znacząca różnica między rozdzielczości obraz jest na ekranie w pikselach na cal (ppi) i zakres rozdzielczości drukarki jest mierzona w punktach na cal (dpi). Należy zachować te dwa pomiary rozdzielczości tak blisko jak to możliwe, gdyby nie równa się wartości, aby zminimalizować różnice w jakości pomiędzy papierowej i wyświetlacza.
 2. Kliknij na Ustawienia strony. Kliknij menu Plik i szukać i kliknij Ustawienia strony na liście podmenu, które się pojawi. Kliknij przycisk Printer następnie rozwiń listę rozwijaną i wybierz drukarkę aktualnie zainstalowanego na komputerze. Kliknij przycisk Właściwości w oknie dialogowym i prezentując opcje strony będą wyświetlane.
 3. Skonfiguruj opcje. W tym oknie dialogowym można teraz ustawić rozmiaru papieru, źródło, orientację i marginesy, wybierając i wpisując w takiej informacji w odpowiednim polu. Rozmiar papieru zwykle następuje standardowe pomiary przemysłowe. Północnej Ameryki korzystania cali standardy takie jak wielkość 8,5 "x 11" Letter, gdy normy ISO używać milimetrów takie jak wielkość mm A4 210 x 297. Źródła papieru oznacza, jak papier jest podawany do drukarki, która może być podawana ręcznie lub za pomocą pojedynczych arkuszy rolek. Orientacja papieru jest albo Portret (pionowo) lub Landscape (na boki). Marginesy papieru posiadają własne pola wprowadzania, w którym można bezpośrednio wpisać w wartości. Zastanów się również układ, ponieważ odnosi się do papieru i rozmiar podczas ustawiania marginesów. Czasami opcje rodzaju papieru i rozdzielczość drukowania są przedstawiane i może być ustawiony.
 4. Wykonaj zmiany. Kliknij przycisk OK w oknie dialogowym Właściwości drukarki. Kliknij na tych samych przycisków drukarki i oknach dialogowych Ustawienia strony Photoshopa. Teraz można przystąpić do drukowania obrazu.

Czasami skalowanie obrazu do drukowania może być konieczne. Zaleca się, skalowanie odbywa się w oknie dialogowym Właściwości drukarki, a nie w oknie Ustawienia strony w Photoshopie, ponieważ zapewnia podgląd.

Jak zwiększyć Boob Rozmiar na obrazki z Photoshop

Zwiększenie rozmiaru boob na zdjęciach jest jedno zadanie dla naszych współczesnych użytkowników oprogramowania graficznego. Graficy mają tendencję do używania Photoshopa czyniąc to zadanie, ponieważ specjalizuje się w tej dziedzinie. Photoshop umożliwia wiele technik manipulacji obrazu.

Istnieje kilka sposobów, aby zwiększyć rozmiar boob na zdjęciach. Aby to zrobić, należy wybrać najlepszy sposób, że Apartamenty swój styl.

Jednym ze sposobów, aby zwiększyć rozmiar boob na zdjęciach jest za pomocą funkcji transformacji. Jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby zakończyć to zadanie. Można to zrobić, po prostu po nich:

 1. Otwórz obraz, który chciał, aby edytować w Photoshopie. Wybierz plik w górnym pasku menu, a następnie kliknij przycisk Otwórz. Przejdź do zapisanego obrazu, a następnie otworzyć go.
 2. Wybierz część boob obrazu przy użyciu narzędzia Ramka. Jeśli masz doświadczenie z Photoshop, można rozważyć użycie lasso lub wielokątny lasso. Rysuj obramowanie wokół piersi, aby je wybrać.
 3. Utworzyć duplikat warstwy wybranej części. Można to zrobić wybierając duplikat warstwy w oknie warstw, lub wciskając ctrl + J.
 4. Teraz wybierz powielony warstwę w menu warstwy i powiększyć go. Możesz to zrobić klikając na obrazek z górnego menu i wybierając wolne przekształcenia lub Ctrl + T. Kliknij narożnik wyboru, i przytrzymaj klawisz Shift podczas zmiany rozmiaru go do zachowania proporcji.
 5. Usunąć niepotrzebne części miękką krawędziach gumka. Wybierz gumkę w położeniu okna narzędzia po lewej stronie ekranu. Ustaw twardość do 20% -40%, aby uzyskać miękkie krawędzie gumki.

Innym sposobem na to jest użycie filtra w stan płynny. Ten krok wymaga trochę wysiłku, aby zakończyć pracę. Wynik jest przekonująca, choć.

 1. Otwórz obraz z Photoshop, wybierając Plik - Otwórz w menu górnym.
 2. Wybierz filtr - skroplenia w górnym pasku menu, lub naciśnij CTRL + SHIFT + X. Pojawi się okno w stan ciekły.
 3. Wybierz narzędzie Bloat w stan ciekły narzędzi. Wybierz rozmiar pędzla z większego rozmiaru niż cycki. Stopniowo kliknij piersi by je powiększyć, zgodnie z preferencjami. Należy to robić w każdej piersi.

Doświadczeni użytkownicy Photoshopa mogą korzystać z różnych narzędzi i motywy, by osiągnąć ten efekt. Jednym z nich jest styl odświeżenia. Jest to jeden z najtrudniejszych i najbardziej przekonujących sposoby, aby to zrobić. Użytkowników tablet piórkowy wolą ten krok. Można to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz zdjęcie wybierając Plik - Otwórz w menu górnym.
 2. Utwórz nową warstwę. Można to zrobić wybierając nową warstwę w oknie warstwy lub warstw - nowy - warstwę na górnym pasku menu.
 3. Wybierz narzędzie rozmazywanie w oknie narzędzia. Znajduje się pod narzędziem rozmycia.
 4. Ustaw siłę do 30% -40% i wielkość pędzla około ¼ wielkości boob. Powoli i ostrożnie rozmazuje koniec piersi, aby je powiększyć.
 5. Użyj narzędzia zakraplacza i wybierz najlepsze średnie tony skóry. Użyć szczotki z kryciem 20% i wielkości około 10 pikseli. Farba rozmazany skórę do powrotu jego realistycznych kolorów.
 6. Możesz także użyć narzędzia spalania, aby skorygować cienie. To zakończyć obrazu i sprawiają, że wyglądają naprawdę przekonujące.
 7. Niektórzy mogą użyć narzędzia poprawki zamiast używania pędzla.

Kroki te mają zastosowanie także do innych manipulacji obrazu.

Jak utworzyć Photoshop Textures

Adobe Photoshop jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi dla grafików lub przeciętnego użytkownika, aby zmieniać zdjęć i tworzenia oryginalnych dzieł sztuki. Z narzędzi, które mogą zrobić coś z rozmazywanie do replikacji, Photoshop może być pomocne w dotykając się nie tak doskonałe obrazy i tworzenia "efekty specjalne", z wykorzystaniem jej mnóstwo dostępnych filtrów, w tym filtrze tekstury. Filtry te mogą nic zrobić dokonanie wygląd obrazu w wieku do dzięki czemu wyglądają jak mozaiki. Aby korzystać z filtrów, w tym Photoshop tekstury, decydują pierwsze, czy chcesz, aby cały obraz wpływu lub po prostu pewna część.

 1. Jeśli chcesz, aby cały obraz wpływu, otwórz swoje zdjęcie w Photoshopie i wybierz Filtr z górnym pasku wyboru.
 2. Zdecyduj, z listy opcji filtrujących, które produkują pożądany jeden efekt. Większość nazw filtrów opisać wynikowy efekt (czyli "rozmycie", "Pixelate" i "szkic"), ale można wypróbować każdy z nich, dopóki nie znaleźć ten, który chcesz. Tekstura jest opcja menu w kierunku dna. Należy pamiętać, że tylko Photoshop pozwala "cofnąć" raz, więc nie zapisać zdjęcie, aż będziesz w pełni zadowolony z wyniku.
 3. Jeśli tylko chcesz użyć filtru na pewnej części obrazu, użyj jednego z narzędzi zaznaczania z okna Narzędzia. (Jeśli okno nie jest otwarte, przejdź do okna> Narzędzia na górnym pasku menu.) Istnieje trzy różne opcje: lasso, wielokąta lasso i lasso magnetyczne. Lasso daje większą swobodę w tworzeniu obszaru zaznaczenia; wielokątne lasso tworzy kątowe wyborów; i lasso magnetyczne wybiera pikseli najbliżej kursora i "kijów" do tych pikseli. Pamiętaj, aby nie kliknąć dwukrotnie po zamknięciu wybór. Przeciągnij kursor po wyborze, że chcesz, aby i zamknąć go, kończąc na piksel wyjścia.
 4. Po dokonaniu wyboru, można następnie wykonaj kroki od 2 do 3 powyżej, aby zastosować filtr do tego obszaru.
 5. Można również wyciąć fragmenty ze zdjęcia, wkleić je na inną warstwę, oraz stosować filtry, aby specjalne tła. Na przykład, jeśli chcesz zrobić studyjnej jakości tło dla fotografii przyjaciela lub bliskiej osoby, można wybrać Osoba na zdjęciu z jednym z lasso narzędzi. Wybierz Edycja> Wytnij z górnego paska menu. Następnie przejdź do Okno> Warstwy. W zakładce Warstwy, wybierz strzałkę w prawej części okna. Wybierz nową warstwę i wybierz OK. Upewnij się, że warstwa jest zaznaczona; następnie wybierz polecenie Edycja> Wklej z menu górnym. Wizerunek osoby powinny znajdować się na tej warstwie. Jeszcze na zakładce Warstwy zaznacz warstwę, gdzie tło jest teraz samodzielnie. W oknie Narzędzia wybierz ciemnoniebieski jako kolor pierwszoplanowy i lżejsze niebieski jako kolor tła. Następnie wybierz opcję Render> Clouds filtra od ustawienia filtrów w górnym pasku menu.
 6. Aby wykonać zdjęcie i stworzyć mniejszy rozmiar pliku, można następnie wybierz polecenie Warstwa> Spłaszcz obraz. Gdy to zrobisz i zapisać, że nie będzie w stanie pracować na warstwie tła niezależnie od warstwy obrazu. Kiedy po raz pierwszy spróbować zapisać plik po warstwy zostały dodane, komputer najprawdopodobniej domyślne do zapisywania obrazu w formacie Photoshop (.psd). Możesz to zmienić, ciągnąc w dół menu w opcji Format w oknie Zapisz. Wybierz typ obrazu, który jest najlepszy dla Twoich potrzeb (.tiff obrazy są większe pliki i są dobre dla mediów drukowanych, zdjęcia .jpg są dobre dla mediów cyfrowych, takich jak strony internetowe), a następnie wybierz Zapisz.

Jest tak wiele innych rzeczy, które Photoshop mogą być używane do, ale stosując filtry jak tekstur jest jednym z najbardziej zabawne i dramatyczne. Gdy się dobrze z tym aspekcie, to będzie dużo łatwiejsze do zbadania wszystkich innych opcji, że Photoshop oferuje.

Jak korzystać z siatki, gdy Liquifying w Photoshopie

Jednym z najczęściej używanych funkcji w Photoshop jest polecenie Skraplanie lub zdolność zakłóceniem obrazów. Funkcja ta jest idealna do manipulacji zdjęć zwłaszcza gdy planuje się śmiać z rodziną lub przyjaciółmi. Jednak jednym minusem tej funkcji jest jej niezdolność do zapewnienia bezpośredni podgląd użytkowników. Z pomocą narzędzia siatki, może być nieco skomplikowane, ale możliwe do generowania podglądu, jak obraz będzie wyglądać lubił, gdy ściśnięte. Przeczytaj poniższe kroki ostrożnie, tak, że będziesz w stanie wykorzystać siatkę, gdy chcesz Skraplanie zdjęć w Photoshopie. Sprawdź wersję Photoshop ostrożnie, ponieważ ta funkcja jest dostępna tylko w Photoshop CS3.

 • Wybierz obszar, który chcesz Skraplanie. Wybierz warstwę obrazu, który chcesz Skraplanie. Dobrze jest powielić tę warstwę i sprawiają, że niewidoczne, ponieważ Photoshop może tylko cofnąć ostatnią akcję. Po wybraniu warstwy obrazu, który chcesz Skraplanie, przejdź do paska menu i szukać filtra poz nazwie. Menu filtr pojawi się podmenu wskazującą różne filtry, które można zastosować na warstwie obrazu. Poszukaj pozycji pod nazwą Skraplanie. Otworzy się okno Skraplanie, gdzie będzie wyświetlany zestaw opcji. Poszukaj poz pole o nazwie pokaż siatki. To pokaże podgląd siatki swojego skroplonego obrazu.
 • Ustaw opcje siatki. Siatka będzie miał trzy różne opcje i rozmiarów. Możesz wybrać rozmiar, który chcesz w rozwijanym menu nazywa wielkości oczek. Jeśli chcesz, aby subtelne zmiany, to najlepiej, aby wybrać rozmiar, małe. Dramatyczne zmiany w swoim skroplony może wymagać, aby wybrać duży rozmiar. To zależy od Ciebie. Jeśli jesteś początkującym w Photoshopie, przejść dla małych oczkach, tak aby można było stopniowo dostosować siatkę.
 • Wybierz kolor siatki. Rozwijanego menu zwane oczka koloru pomoże Ci lepiej podgląd obrazu. Ta opcja ma kilka elementów i kolorów: czerwony, błękitny, purpurowy, żółty, szary i niebieski. Aby zobaczyć dobry podgląd swojej siatki, wybrać kolor, który jest najbardziej kontrastowe do oryginalnego koloru obrazu. Nie martw się o wizerunek previewâ kolorach € ™ s. Wystarczy przejść do procesu liqufying.
 • Skraplanie obraz. Zastosuj zmiany, które chcesz z ciekłego obrazu. Ignoruj ​​kolory podgląd siatki, bo kolorowanie wersja podglądu nie będzie stosowana na skroplony obrazu. Zakłócać swój obraz do własnych upodobań. Potwierdź proces liquifying przez naciśnięcie przycisku OK w oknie podglądu siatki. Jeśli nie podoba się wynik, usunąć warstwę i zrobić duplikat warstwy widoczne. Przed ponowną próbą Skraplanie obrazu, upewnij się, aby kolejny duplikat warstwy obrazu.

To może być konieczne, aby próbować aż doskonalić technikę. Pamiętaj, że w Photoshopie, klucz leży w precyzji € ™ s na Usera. Z tych kroków, można ćwiczyć przy użyciu siatki po Skraplanie swoje zdjęcia w Photoshopie.

Jak korzystać z Photoshop CS2 uwagi Fotomontaż

Adobe Photoshop jest powszechnie używany teraz dzień nie tylko do edycji zdjęć zdarzeń lub zdjęcia reklamowe, ale również do codziennych zdjęć i korekty nawet jego malutkie szczegóły. Adobe Photoshop to program do edycji zdjęć wysokiej technologii, w których pozwala użytkownikom oprogramowania do tworzenia nowych projektów, a także do korzystania z niej na szeroką gamę narzędzi do włączenia w ich projekcie.

Oto kilka sposobów, w jaki sposób używać fotomontaż Photoshop CS2:

 • Pierwsze próby zorganizowania wszystkie zdjęcia, które chcesz użyć do fotomontaż. Staraj się umieścić wszystkich zdjęć, które będziemy korzystać z folderu, aby ułatwić, aby zlokalizować i odnaleźć. Otwórz program Photoshop CS2 i kliknij na "Plik" i "Nowy", aby otworzyć nowy projekt. Okno będzie pop, aby pomóc, ponieważ daje możliwości.
 • Wybierz co się montaż zdjęcia zostaną wykorzystane do. Możesz użyć wstępnie zdefiniowane rozmiary Wytyczne programu "800 x 600" lub "1024 x 768" na tapetę pulpitu. Jeśli to, co robisz jest w internecie, możesz wybrać "640 x 480", który ma mniejszą rozdzielczość.
 • Jeśli nie chcesz, aby wybrać większą rozdzielczość w celu drukowania swój montaż zdjęć, możesz wybrać wstępnie zdefiniowane wielkości "4 x 6" i "8 x 10". Jeśli nie chcesz, rozmiar, który nie znajduje się na wstępnym zestawie rozmiary wybór, to może wejść w rozmiaru niestandardowego wyboru.
 • Otwórz folder, w którym organizowany wszystkie swoje zdjęcia fotomontaż. Zaznacz zdjęcia, po prostu klikając i przeciągając do nich. Kliknij przycisk myszy i przytrzymaj go, aby przeciągnąć wybrane zdjęcia bezpośrednio na Photoshopie. Program może zająć trochę czasu, aby załadować wszystkich zdjęć.
 • Kliknij każdy z Twoich zdjęć i przeciągnąć je w puste płótno tak, że obraz może być dodane. Podczas każdego z obrazów dodaje, tworzy nową warstwę projektu. Proszę potwierdzić, patrząc na oknie warstw.
 • Jeśli wan wybierz "Właściwości warstwy", po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy na warstwie. Lepiej, żeby zmienić nazwę warstwy z tytułu preferencji, aby utrzymać projekt zorganizowany i tak, aby uniknąć nieporozumień.
 • Są bardziej różne opcje, aby był zajęty, jak grasz na i naprawić swoje zdjęcia z Photoshop CS2. Spróbuj wyruszą programu i dowiedzieć się każdego sposobu, w jaki sposób poprawić swoje zdjęcia. Pamiętaj, aby go zapisać, kiedy będziesz zadowolony i udane, co masz zrobić.

Jednym z podstawowych i jest łatwy w użyciu aplikacji w programie Photoshop CS2, że użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania jest Fotomontaż. Czy może to być dla zdarzeń, reklamy, lub po prostu codziennego użytku, Fotomontaż jest łatwy w obsłudze i może być zarządzane w różny sposób.

Zamień swój kolorowy obraz w czerni i bieli dramatycznych Effect w Photoshop CS3

Czarno-białe fotografie może przynieść ogromny wpływ, gdy twórczo set-up. Multi-kolorowe obrazy są miłe dla oczu, choć czasami zdjęcia w czerni i bieli ujawnić prawdziwą historię za sobą. Ten rodzaj działania jest jednym z zapisanych i najczęściej stosowany w formie obrazu manipulacji. Adobe Photoshop CS3 wydobywa kilka sposobów konwersji kolorowego zdjęcia na czarno-białe lub powszechnie znany jako "desaturacji."

Oto kilka możliwych sposobów, aby zmniejszyć nasycenie zdjęcia w Photoshop CS3. Wygląd może się różnić w zależności od korekt stosowanych z opcji ustawień.

 • Black and White - Z menu Obraz> Dopasowania> czarno-białe lub naciśnij ALT + Shift + Ctrl + B. Kliknij przycisk "OK", gdy skończysz.
 • Barwa / Nasycenie - Z menu Image> Adjustments> Hue / Saturation lub naciśnij Ctrl + U. W wyświetlonym oknie, trzeba przesunąć suwak Hue oraz nasycenie slider całą drogę w lewo, osiągając -180 i -100 kolejno. Kliknij przycisk "OK", gdy skończysz.
 • Zmniejsz nasycenie - Z menu Image> Adjustments> Zmniejsz nasycenie lub naciśnij Ctrl + Shift + U. Jest to jedno kliknięcie i najprostszym sposobem desaturacji.
 • Channel Mixer - Z menu Image> Adjustments> Channel Mixer. W wyświetlonym oknie Przyjmuję do wiadomości, że trzeba zaznaczyć pole Monochromatyczne, aby to uwypuklają. Następnie kliknij przycisk "OK", gdy zrobić.
 • Korzystanie z obliczeń - z menu Obraz> Obliczenia
 • Korzystanie Wariacje - Obraz> Dopasowania> Wariacje. W wyświetlonym oknie wybierz z opcji nasycenia i kliknij na Mniej nasycenia i kliknij "OK."

W większości przypadków desaturacji może nie wystarczyć, gdy staramy się mieć dramatyczny obraz czarno-biały. Oto niektóre z proponowanych narzędzi i efektów, w jaki sposób poprawić więcej i stworzyć takie dramatyczne skutki:

 • Przechwytywanie własną Texture - Tekstury może zdjęcia bardziej realistyczne. Można tworzyć własne przechwycony obraz jako tekstury. O ile to możliwe, skorzystać z odpowiedniej tryb mieszania warstwy tekstury. Tryb mieszania mnożenia najczęściej używane. Opuść również swoje krycie w razie potrzeby.
 • Pobierz i Tekstury Photoshop Brush - Photoshop szczotki jak grunge, pęknięcia i rysy są jednymi z ulubionych tekstury pędzla stosowanych w tworzeniu efektów. Możesz pobrać kilka ich rodzajów za darmo na niektórych stronach takich jak Bittbox, Brusheezy i Trendy Robot.
 • Korzystanie z narzędzia do nagrywania, - narzędzie Tajne znajduje się domyślnie w pionie pomiędzy Blur narzędzia i narzędzia Pióro lub po prostu naciśnij przycisk O na klawiaturze do aktywnego narzędzia Burn. Możesz użyć tego narzędzia, aby podkreślić niektóre części obrazu szczególnie krawędzie.
 • Wyostrzanie obrazu - Czasem robienie zdjęć w bardzo miękki wygląd. Mogą one spowodować trybie miękkiego i blady, gdy staramy się je zmniejszyć nasycenie. Można wyostrzyć zdjęcia w Photoshop CS3 za pomocą filtrów wtyczki w menu Filtr> Wyostrzanie. Możemy skorzystać również z górnoprzepustowy Ostrzenie w menu Filtr> Inne> Wysokiej Przełęczy. Ustawienia i korekty tych filtrów zależy od wielkości i rozdzielczości obrazów, z których korzystasz.
 • Dodaj szum i Motion Blur - Dodawanie szumu i drgań może dać więcej dramat naszych efektów. Wystarczy skorzystać z dokładnych ustawień i regulacji dla nich. Hałas i Blur domyślny oba filtry są wtyczki z Photoshop CS3.
 • Dodaj Błyskawica Effect - Dodawanie efektu pioruna może dać nacisk na nasz wizerunek. Ustawienia można znaleźć w Filter> Render> efekty świetlne

Dodatkowo, oto niektóre z efektów fotograficznych, które są również idealne do zastosowania do obrazów czarno-białych, aby uczynić je bardziej dramatyczne:

 • Stare zdjęcie - aby swoje zdjęcie tak, jakby była żywa przez dziesięciolecia
 • Crumpled zdjęcie - jak Twoje zdjęcie jest zmięty
 • Torn zdjęcie - lub, jeśli jest to podarte i zgrywanie

I nie zapomnij, aby zapisać swoją pracę od czasu do czasu (Plik> Zapisz). Więc zacznij to wpływ na własnych zdjęć, próbując samemu.

Wymagane narzędzia:

 • Adobe Photoshop CS3 lub wyższy