grsail.com

jak umyc treske syntetyczna

Jak Repurpose treski

Niektóre kobiety lubią nosić różne fryzury na różne okazje. Choć niektóre mają luksusu posiadania długich włosów, które mogą być w stylu profesjonalnie, niektórzy nie mają tyle szczęścia. Jedną z możliwości jest kupić treski. Ale co zrobić, gdy pojawi się zmęczony treski, które zostały zebrane? Odpowiedź jest ich ponowne wykorzystanie, co oznacza, że ​​można tworzyć nowe style od starego i nadać im nowy wygląd, który pozwoli Ci cieszyć nowe fryzury z treski ropy. Rzuć okiem na niektóre z tych pomysłów na zmianę przeznaczenia treski.

 • Jeśli masz długi treskę wykonane z ludzkich włosów, które można znaleźć przestarzałe, można wnieść nowe życie hairpiece, nadając mu nowy wygląd. Przynieś treskę do profesjonalnego noża włosów i stylista i go wyczyścić lub szamponem. Zadaj stylista zaktualizować wygląd hairpiece. Możesz mieć go warstwami lub wyciąć krótszy lub jeśli jest już warstwowa, można zwrócić się do stylisty, aby nadać mu tępy cięcie. Możesz też poprosić ją wyciąć grzywkę tak sztuczne włosy będzie sportu grzywkę.
 • Innym sposobem, aby dać nowe życie do hairpiece aby został on zwinięty. Jeśli jest wykonane z ludzkich włosów, możesz mieć urządzone w luźnych, miękkie fale, które wykadrować twarz i będzie dobrze wyglądać na koktajle i inne socjalne ubieranki.
 • Jeśli masz wydłużone włosy, które mogą być już złowionych w koński ogon, ale nie na tyle długo, aby delikatnie opadają, mają cięcia sztuczne włosy i przyszyte do szerokiego, płaskiego kawałka. Można to wykorzystać do wiatru wokół własnych włosów, aby ukryć krótsze pasma clip go wokół kucyk. Użyj scrunchie lub dekoracyjny zespół do ukrycia taśmę.
 • Jeśli szukasz na zmianę naturalnego koloru włosów, ale w rzeczywistości nie chcą go farbować, można farbować hairpiece, która jest wykonana z ludzkich włosów. Proces w barwieniu treskę jest taka sama, a jedyną różnicą jest to, że sztuczne włosy nie rosną tak zostaniesz zatrzymany z kolorem, które zostały użyte. Można zmieniać fryzury, które można zrobić z hairpiece lub mają go uciąć w nowym pochlebne fryzurę, która Ci odpowiada.
 • Możesz zrobić kilka przedłużacze do włosów ze starych treski. Można je warkocz, zwijają je i pokolorować je i być tak dzikie, jak można tworzyć nowe fryzury i akcenty do włosów, które mogą być wykonane w zależności od nastroju lub okazji.
 • Jeśli masz zbiór kilku treski w różnych stylach, dlaczego nie zapisać go i niech dzieci noszą je na imprezy, bale przebierańców i innych okazji, gdzie mogą one chcą zmienić swój wygląd. Stare treski będzie dobrze wyglądać zakręcony, kolorowe i zwariowanych fryzur w stylu dla dzieci.

Upewnij się, że sztuczne włosy są tego samego koloru co włosy tak, że nie będzie repurposed sztuczne włosy standout i być rażąco różni się od naturalnych włosów, chyba tworzenia akcentów do włosów, takich jak wypełniacze clip-on podkreśla. Utrzymać je w czystości i myte na podstawie instrukcji, więc nie będą powodować swędzenie skóry głowy lub podrażniona.

Jak utrzymać Peruki syntetyczne z Stając kędzierzawe

Jak utrzymać Peruki syntetyczne z Stając kędzierzawe

Jeśli zainwestowaliśmy pieniądze na perukę syntetyczną, lub nosić jeden rzadziej, ważne jest to, że pozostaje w dobrym stanie. Najprostszym sposobem na to jest poprzez stosowanie środków profilaktycznych każdym razem, gdy go nosić, a utrzymując go w sposób regularny.

Najprostszym sposobem, aby utrzymać swoją perukę jest przez szczotkowanie go po każdym użyciu. Pamiętaj, aby używać grzebienia lub szczotki z szerokimi zębami, tak, aby nie zaczepić na włóknach. Szczotkowanie zapobiegnie perukę z splątania i pomoże zachowuje swoją formę i kondycję. To ważne, aby odświeżyć powoli i stopniowo jest tak, aby nie rozerwać lub oderwać włókna się.

Regularne mycie perukę z peruki szampon pozwoli jej pozostać czysty i zdrowy wygląd. Weź perukę off i delikatnie wypłukać w wodzie. Delikatnie masować peruka szampon przez perukę i pozwolić mu siedzieć w zlewie przez pięć minut; swishing go przez wodę sporadycznie. Wypłukać pozostały szampon dokładnie i delikatnie pocierać perukę odżywka przez nici peruki. Spłucz perukę z zimną wodą kilka razy, aby upewnić się, że wszystkie szampon i opuścił. Do wyschnięcia perukę, wystarczy wytrzeć lekko czystą szmatką; upewnij się, aby nie pocierać zbyt energicznie, ponieważ może to spowodować uszkodzenie perukę. Nie należy używać suszarki do włosów na peruki, ponieważ może to zniszczyć włókien syntetycznych i doprowadzi do Frizz. Myć tylko perukę, gdy całkowicie wyschnie, albo szczotka może wyciągnąć włókien i spowodować obrażenia.

Zawsze należy mieć perukę na stojaku peruki, kiedy nie nosisz. Umieszczenie perukę w tym miejscu zapewni, że nie jest nieumyślnie uszkodzone, a pomoże jej zachować swój kształt i połysk. Twój stojak peruka powinny być umieszczone w takim miejscu, z dala od promieni słonecznych, i wolne od kurzu. Ciemnym kącie sypialni lub na komodzie lub komoda jest idealna. Ciepło może spowodować poważne uszkodzenie syntetycznej peruce, więc należy unikać używania lokówki lub inne instrumenty wywołujących ciepło na nim.

Długie peruki są trochę bardziej czasochłonne, i trochę więcej wysiłku, niż krótsze zrobić. Ludzie, którzy noszą długie peruki powinny stosować te same podstawowe wytyczne w celu utrzymania ich peruki lśniące-bezpłatny, ale należy się spodziewać utrzymania wziąć trochę więcej czasu. Po umyciu i klimatyzacji, użytkownik powinien upewnić się, że wszystkie produkty są wypłukane z peruką przed pozwalając jej wyschnięcia.

Zgodnie z ogólną zasadą, zdjąć perukę syntetyczną przed kąpiel w chlorowanej basenie lub spa. Nie wolno farbować syntetyczna peruka inny kolor, ponieważ może to spowodować trwałe uszkodzenie go.

Jak ubiegać Stucco

Jak ubiegać Stucco


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zastosować sztukaterie na własną rękę, to jest rzeczywiście dość prosty proces, który trwa kilka niezbędnych narzędzi i trochę cierpliwości. Wewnętrzne lub zewnętrzne sztukaterie zapewnia wiele korzyści dla właścicieli domów. Jest trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i jest doskonała pokrywa się mniej atrakcyjnych materiałów budowlanych takich jak bloczki betonowe, [[Technika Montaż płyt gipsowo-kartonowych | cegły suchej zabudowy] lub gliny.

Ważne jest, aby pamiętać, że zastosowanie sztukaterii różnią się w zależności od rodzaju powierzchni jesteś obejmujące, czy jest to drewno, bloki, cegły, betonu lub płyt kartonowo-gipsowych.

W minionym sztukaterii był pierwotnie mieszanina wapna, piasku i wody. Dziś sztukateria wykonana jest z cementu portlandzkiego, piasku i wody. Często dodaje się wapno, aby pomóc nowoczesne sztukaterie bardziej realne, a mniej przepuszczalne. Istnieją również gospodarzem dodatki, takie jak włókna syntetyczne i akrylowych, które zapewniają dodatkową wytrzymałość i elastyczność, sztukaterie, nie pęka na skutek niekorzystnych warunków.

Podstawowe zastosowania

Tradycyjnie sztukaterie stosowane w procesie trójwarstwowy, który obejmuje:

 1. Wieszak na zarysowania
 2. Brązowy żakiet
 3. Lakierowanie

Pierwsze dwa płaszcze są często nakładane ręcznie lub spryskiwane urządzenia, a następnie ostateczna warstwa jest troweled do gładkiej powierzchni lub szorstkiej tekstury rąk.

Jak ubiegać Stiuk z cegły lub betonu

Po pierwsze, pod uwagę rodzaj materiału, nad którym można zastosować sztukaterie. Aby zgłosić się do cegły, bloku lub betonową ścianę trzeba:

 • Szczotka konkretny środek wiążący do ściany
 • Pozostawić do całkowitego wyschnięcia
 • Nałożenie powłoki na zarysowanie na ścianie około 1/4 do 1/2 cala grubości warstwy zaprawy
 • Pozostawić do wyschnięcia na zarysowania płaszcz
 • Scratch ten płaszcz do 1/8 cala i pozostawić do utwardzenia przez co najmniej 36 godzin na powierzchni mgłą razy, aby utrzymać wilgoć
 • Wreszcie, zastosowanie gładzi na około 1 / 8- do grubości 1/4-cala
 • Wykończenie warstwę można następnie otrzymać pożądaną konsystencję i pozostawiono do wyschnięcia na co najmniej 36 godzin, napylanie, aby utrzymać wilgoć

Jak ubiegać Stiuk Wood

Zastosowanie do drewna jest sztukaterie inna procedura niż stosowanie na betonie lub cegły.

 • Po pierwsze, plastikową lub dołączyć listwę Siatki do ramy. Warstwa ta pełni rolę stabilnego elementu do stiuku.
 • Następnie, stosuje się arkusz asfaltowej nasycony lub z tworzywa sztucznego, znanym jako owinięcia sztukaterie, na wierzchu listwy. To chroni przed deszczem sztukaterie i wilgoć i pomaga zapobiec pękaniu.
 • Dzięki płaskiej mety kielnią nanieść 1/4 do 1/2-cala na zarysowania powłokę z tworzywa sztucznego cementu i piasku, co pozwala częściowo suche.
 • Następnie zarysować ten płaszcz z prowizji tynkarz w układzie poziomym lub krzyżują się stworzyć podstawy dla drugiej warstwy.
 • Zezwalaj do wyschnięcia na co najmniej 36 godziny przed nałożeniem drugiej warstwy.
 • Nałożyć kolejną warstwę, lub warstwę wyrównującą, zeskrobać ją gładką i pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 36 godzin.
 • Kontynuuj do rozpylania warstwy stiuku z wodą, aby utrzymać wilgoć, gdy leczy. Jeśli zbyt szybko wysycha sztukaterie stanie się słaba i krucha.
 • Ostatnia warstwa zewnętrzna jest warstwa wykończenie, które powinny być stosowane z płaskiej mety kielnią. Pozwól ten płaszcz leczyć przez kilka dni, a mgła powierzchnię, aby pomóc utrzymać pewien poziom nawilżenia.

Jak ubiegać Stucco

Stiuk Kolor

Jeśli chcesz dodać kolor do stiuku, istnieje aa kilka doskonałych opcji do rozważenia. Możesz dodać sproszkowanego pigmentu i wymieszać ze stiuku zintegrować kolor w całym gładzie.

Alternatywnie można również użyć wykończenie na bazie żywicy akrylowej, która może być stosowana na gładzi. To można zamówić w niemal każdym kolorze, co chcesz na wykończenie wewnętrznych lub zewnętrznych.

Wreszcie, zawsze można zamalować sztukaterie, ale zaleca się, aby poczekać co najmniej sześć tygodni przed malowaniem na gotowym płaszcz tak sztukaterie ma czas do całkowitego wyschnięcia.

Stiuk Zasoby

Dla bardziej szczegółowego opisu sposobu stosowania sztukaterie, sprawdź następujące zasoby:

 • Jak zbudować dom, przez Southwestern DBA Wendells V. Fontanna
 • Przewodnik fitting do Stucco Lath i gips, przez Builder Book Inc.
 • Przewodnik do betonu: murarskie i sztukaterie Projektów, Phil Schmidt

DAP dla psów burze Anxiety Wywiad

DAP dla psów burze Anxiety Wywiad
Dr Kyle Creech

Jeśli szukasz sposobów na złagodzenie psa burza niepokój, może warto rozważyć próbuje DAP dla psów. W licznych badaniach, feromony DAP wykazano, aby pomóc psy czują się bardziej spokojny i bezpieczny. W rzeczywistości, wykazano zmniejszenie zachowań lękowa do 85 procent. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj poniższy wywiad z dr Kyle Creech.

Złagodzenie Pies Burza niepokój z PDN

Jeśli twój pies cierpi z powodu strachu przed głośnymi dźwiękami, a nawet ogólnych zagadnień lękowych, DAP dla psów może być rozwiązaniem tego problemu. Psy z burzami lęku często wykazują niepokojących zachowań, takich jak sapanie, stymulacji, ukrycia, szczekanie i skomlenie, a nawet niszczenie obiektów. Z czwartego lipca za rogiem, może być przewidywanie tych zachowań z przerażenia.

Obecnie produkty dostępne, aby pomóc w łagodzeniu psa burza lęk oraz niepokój z innych źródeł. Kluczem do sukcesu tym produkcie jest DAP feromon, który powoduje psy na relaks, jak to miało miejsce w przypadku szczeniaka feromony wydana przez ich matki.

Ostatnio, Zakład Logiki Stosowanej mógł dowiedzieć się więcej o tym produkcie w rozmowie z dr Kyle Creech, lekarza weterynarii i kierownik marki w Ceva, producent DAP dr Creech odpowiedział na ważne pytania dotyczące DAP dla psów, a także kilka wskazówek, jak pomóc Twój pies z problemami lękowymi.

O DAP dla psów: Wywiad z dr Kyle Creech

LTK: Co to ​​jest DAP?

Dr Creech: DAP ® (Pies uspokojenia Feromony) jest syntetycznym, produkt na bazie feromonów, które w naturalny sposób kontroluje i zarządza błędne psiego zachowania związane z lęku, strachu i stresu. W przeciwieństwie do leków, które odprężą psy lub powodować negatywne skutki uboczne, DAP naśladuje naturalne feromonowych wydany przez psa matka uspokoić i zapewnić jej szczeniąt.

DAP została opracowana przez lekarzy weterynarii w Ceva Zdrowia Zwierząt. Istnieje wiele badań na poparcie wskazania do DAP

LTK: Jak to działa?

Dr Creech: DAP prace replikacji pocieszające feromony psa matki. Pomaga złagodzić strach i zachowań związanych ze stresem, aby uspokoić i zapewnić naszych psów.

DAP może również skutecznie leczyć psy, które doświadczają stresu związanego z lęku separacyjnego, strachu podróży, skrzynie, uwodzenie, pokład lub wizyt weterynaryjnych, szczeniąt socjalizacji i nowego szczeniaka przejście.

LTK: Czy plamę produktu lub ma zapach?

Dr Creech: DAP to gatunki specyficzne i nie ma wykrywalnych zapachy związane z produktem.

Spray DAP nie powinny pobrudzić. Jednakże, ze względu na szeroki zakres materiałów stosowanych wyposażenia domowego, zaleca do testowania produktu w próbce, które nie jest łatwo widoczny przed użyciem. Dyfuzor nie powinien być umieszczony bezpośrednio w lub za meblem, który może zapobiec rozprowadzaniu produktu.

Jak DAP Feromony Wpływa Your Dog

DAP dla psów burze Anxiety Wywiad
DAP Dyfuzor

LTK: Czy można przedawkować z DAP?

Dr Creech: Nie ma obawy z wykorzystaniem różnych form DAP razem. Za pomocą dyfuzora wtyczki w połączeniu z kołnierzem i / lub aerozolu jest całkowicie bezpieczny i może być zalecane w pewnych przypadkach.

DAP jest udowodnione klinicznie, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla problemów behawioralnych związanych z strach i obawy. Wszystkie przypadki zachowań i psy są różne, więc reagują na leczenie inaczej. Ważne jest to, że właściciele wykorzystują modyfikację zachowań w celu maksymalizacji skuteczności DAP

LTK: Czy to aby psy senny lub ospały?

Dr Creech: W przeciwieństwie do innych produktów na receptę, są zerowe efekty uboczne związane z wykorzystaniem DAPDAP pozwoli pies na relaks w obliczu nowych sytuacji i środowisk.

LTK: Czy wiek psa lub płeć ma znaczenie?

Dr Creech: DAP naśladuje feromon wydany przez psa matka trzech do pięciu dni po porodzie dla szczeniąt uspokoić i uspokoić śmieci. Udowodniono, że feromony ma wpływ na dorosłych psów. Płeć i wiek nie odgrywa rolę w skuteczności DAP

LTK: Czy DAP "lekarstwo" niespokojne psa?

Dr Creech: DAP pozwoli pies do obsługi nowych i stresujące środowisko, jak również pozwalają mu być bardziej komfortowe w obliczu tych samych zdarzeń w przyszłości. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie przypadki i psy są różne.

Korzystanie DAP

DAP dla psów burze Anxiety Wywiad
DAP Collar

LTK: DAP występuje w trzech postaciach - aerozol, kołnierz i dyfuzor. Który jest najbardziej skuteczny?

Dr. Creech: Każda z postaci produkt może być stosowany w leczeniu różnych lęki / niepokój; Jednakże wszystkie te produkty powinny być stosowane w połączeniu z ogólnego programu modyfikacji zachowania zalecanych przez lekarzy weterynarii lub behawiorysta weterynarii. Trzy formy DAP oferuje różne aplikacje dla różnych środowiskach i sytuacjach. Skonsultować się z lekarzem weterynarii i behawiorysta weterynarii, dla których forma lepiej dostosowane do potrzeb klientów.

LTK: Jak długo syntetyczne feromony trwać?

Dr Creech: DAP dyfuzor trwa 30 dni, a wymienne wkłady są dostępne. Zaleca się, aby wymienić urządzenie dyfuzora po sześciu miesiącach do optymalnego funkcjonowania.

DAP kołnierz trwa także 30 dni, i ważne jest, aby umieścić kołnierz mocno wokół szyi (miejsce 01:59 palców między kołnierzem i psów skóry), aby umożliwić tarcia i ciepła ciała psa do stymulowania uwalniania feromonu , Kołnierz nie powinny dostać się mokre od cząsteczki wody uniemożliwia uwalnianie feromonu z kołnierzem i może zmniejszyć skuteczność.

DAP natryskowe stosuje się do leczenia punktowego z efektami trwały półtora do dwóch godzin. Spray jest zazwyczaj używana w połączeniu z dyfuzorem i / lub kołnierz. Uwaga: w sprayu nie należy stosować bezpośrednio na swojego psa.

LTK: jak często powinien on być stosowany jako skuteczny?

Dr. Creech: DAP powinien być stosowany w sposób ciągły w celu zoptymalizowania skuteczności. Dyfuzor może być podłączone w dwa do trzech miesięcy. Na fobie hałasu zaleca się podłączyć dwa do trzech tygodni przed zgiełku imprezy. Kołnierz powinny być noszone w każdym momencie, aby zmaksymalizować skuteczność.

Modyfikacja zachowań

LTK: Jak inaczej może ktoś uspokoić niespokojne psa?

Dr Creech: Właściciel powinien uważać, aby nie nagradzać zachowań niepożądanych przez pieszczoty i uspokojenia psa; Pies może zinterpretować to jako pochwałę za to, co robią w tym czasie. Zamiast sympatyczny głos, użyj szczęśliwe lub zabawny głos, jak kierować psa do innych działań.

LTK: Jaki jest najlepszy sposób odpowiedzieć na strasznym niepokoju lub psa?

Dr Creech: Zamiast uspokojenia psa, właściciel może starać się rozpraszać psa zabawy działalności lub szkolenia z żywnością podczas głośnym wydarzeniu. Właściciel może zapewnić bezpieczne schronienie dla psa do odwrotu podczas strasznym wypadku. Może to być klatka lub den-jak skonfigurować, który pozwoli psu czuć się bardziej komfortowo.

Porady dla niespokojny Dogs

Oto kilka wskazówek dla złagodzenia pies burza niepokój.

 • Rozpraszać psa zabawy lub szkolenia z żywnością.
 • Podaj psa skrzyni lub innej bezpiecznej okolicy do ucieczki do.
 • Nie wzmocnienia niechciane zachowanie o pieszczoty i współczującym głosem. Użyj szczęśliwy, zabawny dźwięk dać zaufanie psa.
 • Zapoznaj się z psem na głośne dźwięki, grając burza nagrań cicho i stopniowo zwiększać głośność.

Przy odrobinie cierpliwości, te porady i DAP dla psów, pies będzie zdobyć zaufanie i może puścić niepokojów na dobre.Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować dr Kyle Creech za czas poświęcony na ten wywiad. Aby spróbować DAP dla siebie, zapytaj lekarza weterynarii. On / ona może powiedzieć, która forma jest dla Ciebie najlepszy. Może on również być zakupiony od 1800PetMeds i Amazon.com.

Długotrwałe Opcje główna zapachowe

Długotrwałe Opcje główna zapachowe


Jeśli szukasz długotrwały zapach w domu, to nie wiele opcji dostępnych dla Ciebie.

Planowanie, jak w domu pachnie staje równie ważne jak sposób, że Twój dom wygląda. Jak dowiedzieć się więcej o tym, jak zapach i zapach może być wykorzystywane do tworzenia nastroju lub atmosferę w domu, więc zwraca się do zapachów w domu w ramach naszych planów wnętrz.

Rodzaje Home Fragrance

Podczas gdy w domu zapach od dawna stosowane w domu, historycznie zapach będzie wykorzystane do maskowania innych zapachów i zapachów. Lepszą higienę domowego i urządzeń, jest mniej konieczności stosowania do maskowania zapachu innych zapachów i można go stosować jako środek zwiększający macierzystym w sobie. Istnieje wiele rodzajów zapachów, które mogą być używane w domu i wiele z nich zapewniają długotrwałą startowej zapach.

Świece zapachowe

Świece zapachowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących domu długotrwały zapach. Świece zapachowe są dostępne w szerokim zakresie aromatów i zapachów. Mają dodatkowe korzyści wygląda świetnie. Gdy świeci, świece mogą dodać specjalne romans do pokoju, a kiedy nie są oświetlone, świece wyświetlona w piękne świeczniki może być atrakcyjne kawałki dekoracji domu. Wiele bogato świec zapachowych mają zapach, który jest długotrwały, a także nieść w domu.

Nawiewniki

Nawiewniki rozproszyć specjalny olejek zapachowy wokół pokoju. Są to dobra alternatywa dla osób, świec zapachowych, którzy nie lubią ideę zapalona świeca w domu. Oleje rozpraszające obejmują zarówno naturalne olejki eteryczne, jak również syntetycznie wytwarzanych olejów zapachowych i to daje szeroki wachlarz do wyboru. Nawiewniki Reed są coraz bardziej popularne. Są to specjalne stroiki, które są dozwolone, aby zanurzyć się w olejów zapachowych. Delikatnie zwolnić zapach w powietrzu. Często są to atrakcyjne wyposażenie pokoju, a także środkiem długotrwałego domu zapach.

Podłącz Ins

Plug in są odświeżacze pokojowe są często uznawane są raczej kliniczne lub sztuczny zapach. Istnieje wiele nowych rodzajów wtyczki w odświeżacz jednak, że łączą w sobie wygodę wtyczki w pokoju odświeżaczem domu z pięknymi zapachami. Mogą one być trwałe niektóre trwały przez ponad trzy miesiące bez konieczności wymiany.

Świeca łazienkowe

Świeca świece podgrzewacze delikatnie podgrzać do uwolnienia zapach z wosku. Są one dostępne w wielu różnych stylów i wzorów i są dobrym kompromisem dla ludzi, którzy lubią zapach świec zapachowych, bez otwartego ognia w domu. Świeca podgrzewacze podgrzać świece bardzo powoli i zapach jest długotrwałe.

Jak regenerujące Home Fragrance

Kilka sposobów, które mogą mieć pewność, że wybrana metoda domu zapach utrzymuje się przez długi czas:

 • Przechowuj świece dobrze, kiedy nie jest w użyciu - jeśli masz pachnące świece lub innej formy domu zapach, upewnij się, że jest on przechowywany oraz gdy nie jest używany, więc nie traci zapach. Trzymaj świece z dala od bezpośredniego światła słonecznego i owinąć je dobrze zachować zapach. Postępuj zgodnie z instrukcjami producentów do przechowywania dyfuzory zapachowe.
 • Użyj tego samego zapachu w każdym pokoju - to pomoże dać domu wyraźny zapach i będzie oznaczać, że świeca lub dyfuzor można przenosić z pokoju do pokoju. To pomaga zmaksymalizować korzyści z jednego źródła do domu zapach.
 • Poszukaj długotrwałych preparatów - niektóre produkty w domu zapach są formułowane zaoferować długotrwały zapach. Obejmuje świec, które zostały specjalnie mieszane i dyfuzory, które zostały utworzone w celu uwolnienia zapachu przez dłuższy okres czasu.


Długotrwałe zapach i zapach opcje pomoże zapewnić, że Twój dom pachnie tak dobre, jak to wygląda.

Jak myć włosy syntetyczne Pieces

Jak myć włosy syntetyczne Pieces

Jeśli zainwestowaliśmy w syntetyczny treski (inaczej znany jako peruce), będzie to z pewnością ważne, że wiesz ze sposobów na jak najlepszej opieki dla niego. Pomogłoby to przedłużyć jego żywotność, a zatem spowodować otrzymujesz najlepszą jakość za rozsądną cenę. Oto niektóre z najważniejszych rzeczy do zapamiętania, jeśli szukasz, aby dowiedzieć się, jak myć syntetyczny treski:

 • Wiem ogólnych strategii opieki nad swoim syntetycznym treski. Przede wszystkim ważne jest, aby zachować swoją perukę i nosić go właściwie tak, że nie będzie miał trudności z czyszczeniem. Najlepiej przechowywać je na stojaku peruki, tak, że zachowuje swoją formę; również upewnić się, że trzymać go z dala od elementów (takich jak kurz i brud), tak, że peruka nie je wchłonąć. Ponadto, w miarę możliwości upewnij się, że własne włosy są czyste (i nie pocą), gdy można umieścić na swojej peruki; to zachowa swoją perukę czyste. I proszę, nie nadają perukę, chyba, że ​​jesteś absolutnie pewien co do higieny osoby jesteś udzielający kredytu go!
 • Wiedzieć, kiedy do mycia perukę. Jeśli nosisz perukę na co dzień, trzeba by go czyścić raz w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba by oczyścić treskę po sześciu do dwunastu nosi.
 • Usuń wszystkie sploty. Bezpośrednio przed umyć perukę, użyć prostej grzebień rozwikłać nici. Czesać włosy w normalny sposób. Jeśli twój peruka jest kręcone, jednak należy korzystać z szerokim grzebieniem na ten krok, aby zapobiec pękaniu włosów.
 • Użyj letniej wody. Pamiętaj: nigdy, przenigdy nie używaj gorącej wody na perukę, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia włókien i nici do włosów. Badania wody na nadgarstek, aby sprawdzić, czy temperatura jest w sam raz. Umieścić wodę w zbiorniku.
 • Wiesz co szampon używać. Niektórzy eksperci twierdzą, że należy używać tylko specjalnie sformułowaną peruka szampon na syntetycznym hairpiece jeśli peruka nie jest wykonane z ludzkich włosów. Jednak inni eksperci uważają, że można używać zwykłego szamponu tak długo, jak wybrać łagodny preparat. Jeśli chcesz być bardzo ostrożny, być może najlepiej, że używasz peruki szampon do czyszczenia treskę.
 • Wlać szampon na basenie letniej wody. Wymieszać ten szampon z ręki tak, że szamponu dobrze łączą się z wodą. Jeśli używasz szamponu peruki, należy postępować ściśle według specyfikacji producenta, co do ilości, które można wykorzystać; jeśli używasz zwykłego szamponu, należy użyć około dwie łyżeczki szamponu. Użyj mały pojemnik delikatnie wlać mieszaninę na peruce. Pracuj szampon całej nici peruki ostrożnie. Następnie dobrze spłukać letnią wodą.
 • Użyj odżywki. Wykonaj krok 6 ponownie, ale tym razem użyć odżywki. Spłukać odżywkę dokładnie, ale delikatnie.
 • Osusz perukę. Aby wysuszyć treskę, wystarczy użyć czysty ręcznik i osuszyć go suchą. Nigdy nie załamują perukę, jak łatwo może stracić swój kształt w ten sposób. Nigdy nie należy również używać blowdryer na perukę. Można go zostawić gdzieś, że jest suchy i wietrzny, ale nigdy nie w bezpośrednim świetle słonecznym. Po wyschnięciu jest peruka, rozplątać włosy na peruki ponownie stosując odpowiedni grzebień. I nigdy nie pamiętam, czesać perukę, kiedy jest jeszcze mokry

Pamiętaj, peruka musi kosztować dużo pieniędzy, a powinno się dążyć, aby dostać pieniądze warto, upewniając perukę potrwa długo.

Jak zrobić włosy syntetyczne Mniej Shiny

Peruki syntetyczne są wspaniale mieć, jeśli chcesz zmienić swój wygląd bez obcinania włosów. Jest to również dobre dla bale przebierańców i wydarzeń specjalnych. Problem z peruki syntetyczne to nie wyglądają jak prawdziwe włosy, ponieważ są one bardzo błyszczące. To może być problem, jeśli chcesz wyglądać tak naturalne jak własnych włosów. Istnieje kilka wskazówek, które możesz zrobić, aby uczynić włosy syntetyczne mniej błyszczące. Dowiedz się, jak to zrobić poniżej.

 • Użyj proszku dla niemowląt. Przygotuj jakieś dziecko w proszku, które masz w domu. Wlej trochę proszku na obłoku, a następnie pat włosy syntetyczne powoli z puff proszku. Po odkurzanie, strząsnąć nadmiar dziecka proszku. Użyj szeroki zębaty grzebień naprawić syntetyczny perukę i rozprowadzić proszek równomiernie. Proszek powinien pozbyć się niektórych z połyskiem na włosy syntetyczne.
 • Ocet i wodę. Przygotować 2 szklanki octu jabłkowego. Umieść go na zlewie. Upewnij się, że odpływ jest zamknięty. Następnie dodać pół galon wody. Wymieszać ocet i wodę, a następnie umieścić w perukę syntetyczną mieszaniną. Upewnij się, że włosy są zanurzone w roztworze. Pozostawić do wchłonięcia włosów w mieszaninie przez około 5 minut. Następnie, spuścić wodę i przepłukać perukę pod zimną bieżącą wodą. Osusz perukę i przeczesać włosy w miejscu. Osuszyć włosy, aby pozbyć się zapachu octu.
 • Szampon. Inną rzeczą, jaką możesz zrobić, to umyć włosy szamponem syntetycznego. Gdy to zrobisz, nie należy używać zwykłego szamponu, ale zamiast peruki szampon. Można kupić w specjalnych sklepach tej lub spróbować lokalnego salonu. Umyj włosy syntetyczne jak normalny sposób, a następnie użyć suszarki do powietrza osuszyć. Upewnij się, że fajne ustawienie użyć podczas korzystania z suszarki.
 • Umyć zmiękczania tkanin. Przygotuj miskę i dodać wodę i kilka łyżek płynu do płukania tkanin. Pozostawić do wchłonięcia włosów syntetycznych w zbiorniku przez kilka minut, a następnie palcami przeczesać włosy. Usunąć syntetyczne włosy z basenu i pozostawić do wyschnięcia. Chemikalia na zmiękczania tkanin powinny pozbyć niektóre z połyskiem z włosami.
 • Pozostawić do tracą swój blask. Włosy syntetyczne traci swój blask więcej z nich korzystać. Możesz to zrobić na sobie perukę w domu. Użyj codziennie peruki i zobaczyć wyniki w ciągu tygodnia lub dwóch. Przekonasz się, że nici będą powoli tracą połysk bardziej go używać.

Są to tylko niektóre z rzeczy, które możesz zrobić, aby można było usunąć niektóre z połyskiem z syntetycznej peruce. Zachowaj ostrożność podczas moczenia i szamponu perukę syntetyczną od wielu pasm może wypaść. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na dbanie o perukę właściwie znaleźć na opakowaniu, że przyszedł, tak, że peruka może trwać przez długi czas.

Jak czyścić Peruki syntetyczne

Jak czyścić Peruki syntetyczne

To jest bardziej korzystne jest stosowanie syntetycznych niż naturalne peruki peruki. Peruki syntetyczne są łatwiejsze do czyszczenia, ponieważ wysychają szybciej i zachowują swój kształt i styl dłuższy. Peruki syntetyczne mają gotowy styl, który wymaga mniej czasu, aby zmienić styl i kształt. Oni są chłodniejsze i lżejsze do noszenia, szczególnie podczas gorących letnich miesięcy. Ponieważ włókna syntetyczne są używane na peruki, ich kolor nie zmienia się pod wpływem słońca. Kosztują mniej i są łatwo dostępne na rynku.

Nawet jeśli syntetyczna peruka jest tanie i łatwo dostępne, trzeba jeszcze utrzymać i prawidłowo dbać o syntetycznej peruce, aby to trwało dłużej. Możesz wykonać następujące czynności, aby wyczyścić swój syntetyczny perukę:

 1. Kup szampon sformułowany specjalnie dla peruki syntetyczne. Nie należy używać zwykłego szamponu do włosów na syntetycznej peruce.
 2. Przed umyciem syntetyczny perukę, delikatnie myć go szczotką drucianą lub wig pick. Nigdy nie należy używać zwykłej szczotki do włosów na peruki syntetyczne, ponieważ może to spowodować uszkodzenie włókien. Rozwikłać węzłów, które nagromadziły się na falistych peruki lub prostych końcach. Delikatnie wybrać węzły siebie zaczynając od końców włosów, na swój sposób pracy do góry. Użytkownik może korzystać z urlopu na lub sprayu detanglers peruki czy odżywki, ile potrzeba.
 3. Napełnij miskę na tyle duży, aby rozkoszować perukę, z zimną wodą. Nigdy nie należy używać ciepłej wody w perukę syntetyczną czyszczenia.
 4. Mix nakrętka szamponu do chłodnej wody. Jeśli syntetyczna peruka wydziela nieprzyjemny zapach, dodać łyżeczkę sody oczyszczonej do roztworu.
 5. Zanurzyć perukę w roztworze wody i szamponu przez około minutę, aż peruka jest nasycony.
 6. Delikatnie zmyć plamy i zabrudzenia, aż peruka jest czyste.
 7. Załóż perukę z powrotem w roztworze szamponu i pozostawić namoczone przez około 20 minut.
 8. Przyjąć peruki z roztworu i dokładnie spłukać szampon czystą zimną wodą.
 9. Delikatnie wycisnąć nadmiar wody z peruką, unikając skręcenia lub załamując perukę, aby zapobiec uszkodzeniu.
 10. Okresowo odżywić syntetyczny perukę przez natryskiwanie lub stosowania perukę włosów odżywkę po oczyszczeniu i przed wykonaniem ostatniego płukania.
 11. Spread syntetyczny perukę na suchym ręcznikiem i delikatnie osuszyć peruka suche.
 12. Upewnij się, że syntetyczna peruka jest całkowicie suchy przed stylizacji. Nigdy nie zmiany stylu mokrą perukę. Kilofem peruka projektować perukę.

Oto kilka ważnych informacji:

 1. Przechowuj swoje nowo oczyszczone peruka perukę stać zwłaszcza, gdy nie jest noszony. Peruka stanąć najlepiej pomaga utrzymać Wiga € ™ s stylu i formy.
 2. Syntetyczny wig ma być prane po noszone 15-20 razy. Jeśli często myte peruki, może być skrócenie jego żywotności.
 3. Prowadzenie własnego czyste włosy pod perukę, może zmniejszyć liczbę razy trzeba będzie myć perukę.
 4. Regularnie mają swoją perukę w stylu przez personel, aby utrzymać formę.
 5. Jeśli właściwa opieka syntetyczna peruka i konserwacja jest wykonywana, Twój syntetyczna peruka może trwać całe życie!
 6. Mieć perukę zapasową do wykorzystania jeśli nosisz codziennie peruka mieć zastępcę, gdy myjesz inne perukę.
 7. Możesz ponownie perukę w stylu swój syntetyczny przy noszeniu. Delikatnie palcami i kilof peruka.

Treski

Treski


Czy próbują ukryć łyse miejsce lub po prostu dodanie objętości do warkoczy, treski może być wspaniały pracować. Niektórzy uważają, ulepszeń do włosów jako synonim peruki, podczas gdy inni mogą myśleć o nich jak podszablonów i dodatki. Mężczyźni, kobiety i dzieci mogą znaleźć wysokiej jakości produkty ze sprawdzonych sprzedawców online lub w sklepach.

Syntetycznych lub ludzkich włosów

Istnieją trzy różne rodzaje treski dostępne, w zależności od użytych materiałów do ich wykonania:

 1. Włosy ludzkie jest najbardziej realistyczny, ale na ogół są one drogie, a mogą być kruche.
 2. Sztuk syntetyczne są tańsze i łatwiejsze do utrzymania, ale nie zawsze są one naturalny wygląd.
 3. Mieszanka włókien syntetycznych i naturalnych ludzkich włosów obiecują wyniki z więcej trwałości.

Bez względu na to, najlepszy kawałek powinien być wybrany z pomocą profesjonalnych więc może być wykonany wyglądać jak najbardziej realistyczne.

Rodzaje Treski

Niezależnie od tego, jaki materiał wybrać, trzeba jeszcze wiele różnych opcji dostępne. Dobre miejsce, aby rozpocząć proces podejmowania decyzji jest, aby rozważyć przyczyny, że potrzebujesz treskę.

Peruki

Peruki może obejmować całą głowę. Starsze style są notorycznie daje się z dala, bo naturalna linia włosów znika pod syntetycznym. Jednak wiele peruki obiecać niezwykle naturalne wyniki, które mogą być wykryte tylko przez wprawne oko. Niektóre kobiety wybierają przednich koronki peruki, ponieważ tego typu naśladuje peruce wzór naturalnej linii włosów. Przednie koronkowe peruki może być kosztowne i dość delikatne. Peruki w szerokiej gamie długości, stylów, faktur i kolorów. Możesz wybrać taki, który pasuje do Twojego naturalne włosy, lub wybrać perukę, która przemienia swój wygląd.

Połowa oraz pałąk Peruki

Połowa peruka jest sztuczne włosy, które jest zabezpieczone na miejscu podwójnymi grzebieni. Części noszącego jej włosy od ucha do ucha, między jednym i dwa cale od jej włosów. Jeden grzebień przechodzi wzdłuż karku linii włosów i innych mocujący do tej rozstał linii. Ten rodzaj peruki jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz dodać dużo włosów bez pokrycia naturalną linię włosów wokół twarzy.

Innym perukę, który dodaje długość i objętość bez narażania naturalną linię włosów jest peruka pałąk. To sztuczne włosy pasuje na głowę zwykle i cala lub dwa powrotnej z linii włosów. Wig jest dołączony do zespołu włosia plastrów, aby zabezpieczyć ją na miejscu. Niektóre opaski są zdejmowane.

Włosy Integracje, Wiglets Świat

Integracje włosów i wiglets mają na celu dodanie dodatkowej objętości włosów. Możesz znaleźć wiglets mocujące do korony głowy na pokrycie narażone głowy lub przerzedzone włosy. W treski mieszanka z włosów naturalnych, a pochodzą one w doborze długości.

Treski

Dodaj objętości updo.

Inne produkty dodać do włosów, w zależności od obszaru potrzebie:

 • Klip w huki
 • Claw klipu treski
 • Formalne bułki z załącznikami grzebienia
 • Okłady włosów i scrunchies
 • Sztuk sznurek, że dołączone do istniejącego kok lub koński ogon
 • Treski Halo z odpinanym frędzlami, które można podłączyć do kapelusza i szalik

Przedłużanie włosów to prosty plik w rozszerzeniach, które są łatwe do wdrożenia i wyjąć, jak również zaangażowanych części używanych do wyplatania włosów i plecionki.

Clip-In Kolor włosów

Jeśli chcesz dodać kilka najważniejszych bez użycia agresywnych środków chemicznych, klip w kolorach włosów może być właściwym wyborem dla Ciebie. Wybierz z produktów, które można dodać naturalny wygląd światła lub lowlights dramatyczne sztuk w odważnych kolorach.

Męskie Treski

Toupée zdobył się przykro reputację w czasie, ale wielu dzisiejszych produktów są bardzo realistyczne. Toupée jest częściowa peruka, że ​​obejmuje częściowo odsłoniętą skórę głowy. Kobiety, w niektórych przypadkach, mogą zdecydować się na toupées choć sztuczne włosy są często związane z wymianą mężczyzn do włosów.

Gdzie szukać elementów, które akcentują Hair

Treski

Dodaj ślady koloru.

Pierwszym miejscem do poszukiwania treski jest przez witryna która może udzielić hairstylist wam kilka rad, które produkty będą najlepsze dla Twoich włosów. Ekspert włosy mogą mieć pomysły na miejsca szukać treski.

Wielu sprzedawców online oferują również pełne linie produktów do włosów wzmocnienie.

 • Ostateczne Wygląd ma peruki, treski i akcesoriów, w tym hojnym linii klipu-w kolorze włosów
 • African American Wigs.net posiada pełną linię treski etnicznych w wielu stylach i kolorach.
 • Wigs.com ma ładny zbiór formalnych bułki i kucyków.
 • BeautyTrends jest peruka, że ​​firma istnieje na rynku od 1988 roku.
 • Paula Young jest sprzedawca, który przemawia do dojrzałych kobiet.

Proteza czaszkowych

Proteza jest czaszkowych peruki dla osób, które mają jakąś chorobę, która prowadzi do utraty włosów. Firmy, które świadczą pomoc dla osób związanych z medycyną wypadaniu włosów to Damskie peruka Solutions i Hair4All. Większość ubezpieczycieli medycznych obejmuje między 80 i 100 procent kosztów dla protezy czaszki, według LaSpina Salon Odnowiona obrazu.

Locks of Love

Podczas gdy wiele z nich szuka sposobów, aby dodać włosy, niektóre mogą być starają się znaleźć sposoby, aby oddają włosy. Zamki Miłość jest wspaniała organizacja non-profit, która zachęca odwiedzających do oddania swoich dodatkowych warkocze.

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekuna dziecka, które potrzebuje treskę, odwiedź stronę internetową organizacji i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Poprawa swój wygląd

Tworzenie własnego stylu czasami wiąże zmian. Porozmawiaj ze swoim fryzjerem na temat różnych elementów, które mogą zakończyć swój wygląd.

Jak kupić perukę

Toupees to wygodne rozwiązanie do łysienia typu męskiego, pokrywając łysy część głowy z synthetic- lub substytut naturalnych włosów. Poświęć trochę czasu i wysiłku, aby wybrać odpowiednią perukę, jednakże: prawy pozostawi większość ludzi niczego nie podejrzewających, gdy źle się tylko zaakcentować swój stan odmowy.

Oto kilka wskazówek, w zakupie peruka:

 • Wybierz budżet. Toupees są w różnych cenach, a tym bardziej za to płacić, lepiej to wygląda.
 • Szukaj w Internecie. Możesz znaleźć czajnik peruka w danej lokalizacji, patrząc w elektronicznych żółtych stronach. Można również poprosić o rekomendacje od swojej stylistki. Warto także sprawdzać są sklepy zrzeszone instytutów raka, które zapewniają zamienniki do włosów dla osób poddających się terapii. Zapytać, czy thereâ € ™ sa możliwość spróbować własnych treski lub zwrócić, jeśli okaże się niesatysfakcjonujący. Twój ostatni zakup jest szukać pre-owned Toupees na ogłoszeniami lub witryn aukcyjnych. Sprawdzaj warunki w odniesieniu do zakupu.
 • Zapytanie o poziomie ochrony prywatności do armatury. Jak sobie perukę jest aktem ukrycia, chcesz tylko kilka osób, aby wiedzieć na temat użytkowania. Zapytaj, czy ekspres peruka daje okucia do domu. Armatura może być również wykonywana w centrum handlowym kiosku, sklepu peruki lub salonie fryzjerskim; są dostarczane za darmo, jeśli są one w tym samym miejscu, w którym zakupiono przedmiot. Najbardziej prywatne montażu jest jednym wykonać na siebie; jednak twój peruka nie może spaść w sposób naturalny.
 • Wybierz między ludzi lub włosów syntetycznych. Włosy syntetyczne jest tańsze i łatwiejsze do utrzymania, zarządzania i styl. Jednak naturalne włosy wyglądają bardziej realistycznie, ale jest droższy.
 • Wybierz między maszynowo lub ręcznie. Ręczna toupees dłużej tworzyć, ale są najlepszym na naturalnie wyglądające i działające włosy. Odmiany maszynowy są tańsze i łatwo dostępne, ale może wyglądać dziwnie, kiedy noszone nieprawidłowo.
 • Dopasuj odpowiedni kolor włosów. Doprowadzić kogoś blisko Ciebie, aby sprawdzić kolor i tekstura wygląda właśnie dla Ciebie.
 • Zobacz swoje włosy z różnych perspektyw i warunków oświetleniowych. Fotografować głowy zbadać dopasowanie i styl hairpiece przed zakupem. Poświęć trochę czasu, aby rozważyć swoje możliwości i zadać wszelkie pytania do dostawcy peruka.
 • Zakup dodatkowych akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Kleje na rzepy, szczotki peruka, szampon i odżywka i składowania kontenerów są wśród opcjonalnych produktów, które pomogą Ci utrzymać treskę.
 • Zastanów się perukę jako koszt uzyskania przychodu. Jeśli kupujesz treskę w ramach chemioterapii, toupees mogą być traktowane jako koszt działalności gospodarczej na podstawie przepisów podatkowych. Możesz także poprosić firmę ubezpieczeń zdrowotnych na dofinansowanie kosztów pozwalając lekarz podpisać go jako protezy włosów.

Najlepszy czas na zakup peruka to zanim stracisz zbyt dużo własnych włosów. W ten sposób przejście jest mniej oczywiste i można dopasować do własnego stylu włosów. Przy zakupie i utrzymaniu sztuczne włosy mogą być drogie, to może być lepiej niż bezwłosych alternatywa.

Jak Dekoracje Interiors ze sztuczną trawą

Jak Dekoracje Interiors ze sztuczną trawą
Trochę zieleni może rozjaśnić anyoneâ € ™ s dni. A jeśli uważasz, że masz cana € ™ t mieć swój kawałek zieleni, ponieważ mieszkasz w mieszkaniu lub w domu bez ogrodu lub podwórka, sztuczna trawa może przyjść na ratunek.

Sztuczna murawa jest powszechne na boiskach i jak golf putting green grass, ale jego zastosowanie staje się coraz bardziej popularne, ponieważ może być instalowane w miejscach wewnątrz domów, gdzie ita € ™ s niemożliwe do wzrostu rzeczywistych trawy. Tak więc można go używać w swoim balkonie, aby Twój ogród wewnętrzny wyglądać real deal i można ruszyć i używać sztucznej trawy w miejscu dywany, maty regularne strefy jadalni lub bieżników, lub utworzyć ściany teksturą.

Herea € ™ s wszystko, co musisz wiedzieć o jego instalacji wewnątrz domu.

Zakup mi wejść

Wszystko sztuczna trawa ISNA € ™ t sam więc wybrać taki, który pasuje do Twojego gustu i cel. Postęp w technologii pozwoliły producentom do produkcji syntetycznej trawy, który wygląda jak prawdziwe trawy, ale youâ € ™ ll nadal trzeba wybrać mądrze, aby uzyskać naturalny wygląd pokrywy wewnątrz domu.

Istnieje wiele odcieni zieleni do wyboru, w Green Olive, zielony, ciemne zielenie, itp Większość producentów wytwarzanie sztucznej murawy, w kombinacji różnych odcieni tak, że murawa nie robi € ™ t wyglądają sztucznie. Dona € ™ t wybrać murawy, która jest całkowicie zielony; wonâ € ™ t to naturalny wygląd.

Youâ € ™ ll również należy wziąć pod uwagę wysokość runa. Wysokość stos 30mm do 37mm jest idealny do użytku w pomieszczeniach. Dona € ™ t popełnia błąd będzie na dłuższy wysokości pala tylko dlatego, że ma bujną patrząc trawy. Wysokość stosu oznacza dłuższe ostrza trawy będzie cięższy i grawitacja będzie ciągnąć je łatwo. Stworzy to płaski wygląd zamiast.

Gęstość około 3 kg na metr kwadratowy jest pożądaną cechą, jeśli chcesz, aby murawa trwać długo.

Instalacja Turf

Syntetyczna trawa może być zainstalowany na prawie wszystkich powierzchniach. Tak więc bez względu na to, jaki rodzaj podłogi masz, można łatwo zainstalować sztuczną murawę. Zaleca się ułożyć swój teren na płaskiej powierzchni i pozostaw na około jeden dzień, tak aby wszystkie zmarszczki i fałdy może odejść.

Na posadzkach betonowych, youa ll € ™ chce myć podłogę i niech przed zainstalowaniem trawę do wyschnięcia. Najlepszym sposobem zabezpieczenia sztucznej murawy jest użycie kleju. Czytaj uważnie instrukcje na klej; niektóre z nich mogą wyschnięcia i działają jako klej kontaktowy, podczas gdy inne mogą działać jednocześnie na mokro. Na podłogi z drewna, można zdecydować się na kleju lub łączniki jak pinezki dywanowych lub zszywkami.

Niezależnie od powierzchni youâ € ™ re w pracy, należy pracować z mniejszych obszarów. Praca na instalacji stopniowo zmniejsza miejsca na błędy i zapewni instalację zmarszczek i bubble-darmo. Wyciągnij murawy mocno i odpowiednie zabezpieczenie szczególnie wokół obwodu. Możesz skorzystać z rolki dywan do uszczelniania murawa nie pozostawiając żadnych luźnych miejsc pomiędzy.

Wybór Wypełnienie

Sztuczna murawa na płaskiej powierzchni, takich jak balkon, potrzebuje materiał wypełniający, aby pomóc utrzymać ostrza trawy w pozycji pionowej. W zależności od przeznaczenia murawy, można stosować różne rodzaje wypełnienia. Potrzeba wypełnienia zależy także od gęstości syntetycznego murawie; gęstsza trawa, jest wymagane mniej wypełnienia.

Crumpled gumy pochodzące z recyklingu opon samochodowych jest drogie, ale trwałe opcja wypełnienia. To wspaniałe, do stosowania jako wypełnienia w obszarach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ chroni darń przed uszkodzeniem.

Piasek jest podstawowym i najbardziej przystępne cenowo opcja wypełnienia dostępne. Piasek lub krzemionka z okrągłych granulek wonâ € ™ t rozkładają się w czasie, a tym samym pomaga zachować kształt murawy. Z drugiej strony, sub-kątowej krzemionkowy można rozbić na skutek tarcia pomiędzy krawędziach cząstek. Dodawanie pognieciony gumy do sub-kątowym krzemionki może spowolnić siły tarcia i tworzą stabilną podstawę dla swojej sztucznej murawy.

Ważne jest, aby uniknąć wybierania materiałów nie wypełnienia o takie jak na bazie piasku rzecznego piasku, lub pograć lub niefiltrowane wypełnieniu piaskiem, jak w ten sposób można wprowadzić nasion chwastów do domu i ułatwić ich kiełkowania i wzrostu.

Pamiętaj również, że wybierając ciemne wypełnienie jak guma absorbuje Suna € ™ s ciepło i zrobić okolic cieplej. Jako takie, nie mogą użyć gumy jeśli obszar youâ € ™ re planuje zainstalować murawy otrzyma bezpośredniego światła słonecznego przez większą część dnia. Na chłodniejsze murawy, przejdź do wypełnienia krzemionkowego, jak to jest w jasnym kolorze i może odbijają światło słoneczne.

Jeśli chcesz zainstalować sztucznej trawy na powierzchni pionowej, jak ścianie lub na stronach kanapie lub na stole, itp, pójść na gęstej darni, że nie robi € ™ t wymagają wypełnienie.

Konserwacja Turf

Chociaż prawdziwe trawy wymaga, aby umieścić w wiele godzin podlewania, nawożenia i ponownego wysiewu, sztuczna trawa nie robi € ™ t wymagają żadnej z nich. Ale nieszczęśliwe zdarzenia są powszechne w domu, a więc konieczne staje się świadomy tego, jak do czyszczenia i konserwacji sztucznej trawy.

Większość właścicieli woli konieczności ich zwierzęta zwalnia się w miejscu, gdzie została zainstalowana sztuczna murawa. Przechowywać opcje drenażowych pamiętać podczas instalowania murawy dla zwierząt domowych. Scoop odpadów, jak zwykle i zmyć powierzchnię. Regularnie korzysta z murawy dezodoryzujący zachować obszar wolny od nieprzyjemnych zapachów. W przypadku instalowania murawy specjalnie dla zwierząt domowych, wskazane jest, aby korzystać z murawy dezodoryzujący pomiędzy podstawą a murawy tak, że powietrze może krążyć.

Dla innych wpadek takich jak wycieki żywności, napojów, wystarczy przetrzeć powierzchnię, a jednocześnie wilgotne. Większość sztuczna murawa jest odporny na plamy, więc masz się czym martwić.

Jak Dekoracje Interiors ze sztuczną trawą

(Źródło zdjęcia: www.pinterest.com/pin/166985098655979807/)

Wniosek

Ze sztuczną nawierzchnią po twojej stronie, dona € ™ t muszą dąsać już! Po prostu prawo murawa i youa ll € ™ mają naturalny wygląd trawy bez konieczności ciężko pracować, aby utrzymać swoją urodę.

Jak wybrać odpowiedni Pillow?

Czy śpisz na dobrej poduszce? Chcesz go zastąpić? Dziś producenci oferują wiele opcji w tym zakresie. Tradycyjne wypełniacze obejmują skórkę i łabędzie pióra.

Jak wybrać odpowiedni Pillow?

Poduszki z gęsiego puchu: W & Against

Zalety takich poduszek nie jest znana od dawna, jednak pewne wady, jak również. Feather często prowokują wypełniacze wygląd reakcji alergicznych, których przyczyną jest związane z odpadów tworzyw roztocza. Kurz, pot i odchody roztoczy może powodować bezsenność, zmęczenie, i bóle głowy. Nawiasem mówiąc, podobne problemy pojawiają się czasami z poduszki wykonane z wielbłądziej wełny. Wydaje się, że istnieje jedno wyjście - wypełniacz syntetyczne. Ale to nie jest prawda. Obecnie istnieje wiele opcji dla naturalnych poduszki.

Dlaczego ortopedyczne Poduszki lateksowe tak drogie?

Poduszki ortopedyczne lateksowe stają się coraz bardziej popularne. Lateks może być syntetyczne i naturalne. Brazilian sok drzewa gumy stosuje się do wytwarzania lateksu. Nacięcie wykonuje się na drzewo, z których kapie sok do dołączonego naczynia. Co do zasady, nie dostaniesz dużo tego soku - nie więcej niż stu gramów. Ponadto, twardnieje w ciągu kilku godzin, a jeden musi jeszcze dostarczyć go do zakładu, do procesu, aby pianę, która później staje się podstawą do produkcji naturalnego lateksu poduszki i materace. Czynniki te mogą tłumaczyć wysoką cenę wyrobów gotowych.

Lateksowe Poduszki: Pro & Contra

Zalety poduszki lateksowe są oczywiste: pomagają w utrzymaniu właściwego położenia głowy i szyi, w czasie snu. W tym samym czasie, uda Ci się zrelaksować mięśnie i mają wielki sen i odpoczynek. W higienicznego sensie ten rodzaj poduszki jest pozbawiony jakichkolwiek przyczyn skarg: takie poduszki nie dostać zakurzone lub zelektryfikowana i są idealne dla astmatyków. Allergy praktycznie nie występuje w przypadku braku roztoczy kurzu. Ale jeden procent konsumentów może być uczulony na lateks.

Poduszki z łuski gryki na bezsenność i bóle głowy

Uzasadnione jest, aby zwrócić uwagę na poduszki gryczanej: gryczana łupiny nasion są używane jako wypełniacz. Nasiona mogą być przetwarzane w urządzeniu łuszczarki. Następnie muszle czyścić gorącą parą. Zatem, żadne chemikalia zostaną wykryte w tej poduszki. Poza tym, to jest gwarantowana sposobem walki bóle głowy i bezsenność.

Sleep & masaż Your Head w tym samym czasie

Pociski będą masować skórę głowy przez poszewkę. To może zwiększyć przepływ krwi, podczas gdy ból ustępuje. W rzeczywistości, poduszka jest ortopedyczny, jak to się do kształtu głowy i szyi, i stanowi podparcie dla górnej części kręgosłupa. Jego zaletą jest to, że muszle są oddychające i nie prowokować powstawanie alergii. Takich poduszek nie mogą być myte, ale zaleca się wentylację. Wady tych poduszek to ich wagi - to zależy od wielkości i może osiągnąć kilka kilogramów. Nie każdy lubi cichy szelest muszli albo.

Jak znaleźć Mundury Idealne major

Jak znaleźć Mundury Idealne major
Pomysły odzieży mażoretkowego

Dawno już minęły czasy, cute mundurach major z krótkimi, tasseled buty i spódnice Flippy z dopasowania stylu wojskowym, żab zamknięte, kurtki. Bystrość w mundurach major można jeszcze znaleźć, ale więcej szkół szukasz mundurach z lampą błyskową i oślepiania pokazu kostiumów, wraz z dopasowaniem do podkreślenia sport i stonowanych formę swoich mażoretek.

Majorette Uniform kroki w górę

Celem major została nieco przesunięta poza Mażoretki, a teraz większość, jeśli nie wszystkie, corps włączyły ruchy taneczne, flagi, a nawet kręcenie wstążki i pałek, w wysiłku precyzja trupy. Mażoretek służyć bardziej istotną rolę jako interpretatorzy zespołów muzycznych grają, jak również dla rysunku oka na ruch, który towarzyszy dźwięk samej orkiestrze dętej.

Kostiumy nie muszą już być dość. Muszą mieć poczucie stylu, w połączeniu z łatwością przemieszczania i definicji ciała rysować i utrzymać uwagę. Mażoretek są sportowcy pierwsze i ich interpretacja muzyki zespołu może złamać lub konkurencji, jak również odpalić w piątek wieczorem tłum.

Mundury musi odzwierciedlać styl i design, że mażoretek są częścią zespołu, a także zaprezentować swój wkład jako artystów.

Gdzie znaleźć wspaniałe mundury

Wizyta Gwiazdy tańczą Wear.net pokazuje, jak daleko mażoretek mundury pochodzą. Wiele witryn tańczyć ubranie stało się stroje dla mażoretek regularnej, jak i specjalnego zużycia konkurencji. Spodnie hip-tulenie, topy, że nagie ramiona i falbany fabularne, tnąc i cekiny są na porządku dziennym. Kolory są jaśniejsze i nakrycia głowy, czapki, kapelusze wyposażony, a nawet bluzy.

Jak znaleźć Mundury Idealne major

Kenerly Kreations, Inc. com ożywia tradycję mundurze mażoretkowego ale z nowoczesnymi akcentami. Podstawowym trykot major jest teraz sequined, frędzlami, i stosowane do bardzo formą wyposażonego pończochy ciała. Ceny odzwierciedlają jakość prac ręcznych dla tych elementów, jak również i to na pewno konkurencja godni.

Pokaż Off.com ma jakieś spektakularne kostiumy major i oferuje wiruje, kostiumy z efektem płomienia, tnąc, drapowana szyfonu i tyle cekinami i brokatem dokonania Bob Mackie projektant zazdrosna. Ponownie, koszt mundurze jest dość drogie, ale firma oferuje niesamowity wybór stylów, kolorów i materiałów.

Odwoływanie się do sportowca

Oprócz rzeczywistych mundurach, rozgrzewka garnitury, buty, akcesoria, a nawet sztuczne brody zostały zaprojektowane dla mażoretek. Często cena z nich jest o wiele bardziej przystępne, zwłaszcza jeśli zamówione w partii masowych, a nawet może być w zasięgu przeciętnego rodzica dać jako specjalny urlop lub prezent urodzinowy.

Bluzy, spodenki, capri, rozgrzewka i kostiumy pozwalają major treningu poza bieg przeznaczony do wilgoć z dala od ciała.

Treski i akcesoria do włosów są przeznaczone do stosowania w ciężkiej zawodnik będzie je dać. Ich cena waha się w $ 20- 65 dolarów arenie.

Mażoretek i ciała Zgodność

Ze względu na rosnące koszty związane z mundurów major, wiele szkół wyższych i uniwersytetów wprowadzili obowiązkowe ograniczenia wagi i wzrostu dla swoich mażoretek. Wywołanie zdrowe wydać wezwanie do młodych kobiet się masa i wymiary, które wchodzą w parametrach, pracownicy uczelni są bardzo świadomi, że ciało montażu, szumiące major mundur jest bezlitosne dla kobiet formie.

Niektóre uczelnie zostały podjęte w celu zadania przez dziewczęta do obowiązkowych limitów wagowych, podczas gdy ich koledzy nie mają same ograniczenia. Jednak faktem pozostaje, jak w przypadku gimnastyki i tańca, nigdzie indziej, w zakresie jednolitej, jest ciałem, tak objawił.

Akcesoria do włosów jak modę

Akcesoria do włosów jak modę


Akcesoria do włosów są funkcjonalne i ozdobne przedmioty zawinięte, wiązanej, skręcone, wstawione, lub w inny sposób związane z włosami. W całej historii, rodzaje ozdób i materiały, z których zostały wykonane wskazano znaczenie religijne, klasę społeczną, grupy wiekowej i poziomu świadomości mody. Bezstopniowo w kształtach, rozmiarach i materiałów, przykłady akcesoria do włosów to: pierścienie do włosów lub opaski, wstążki i kokardy, spinki do włosów, grzebienie do włosów, spinki, koraliki, nici lub ciąg, kolce włosów i kije i inne umieszczone Inne (muszle jubilerskie, monety, kwiaty, pióra) uważa się, że wartość estetyczną lub społeczną i kulturową. Akcesoria do włosów były noszone przez ludzi w każdym wieku i obu płci.

Starożytny Akcesoria do włosów

Pierścienie do włosów i opaski do włosów są cylindrycznym kształcie akcesoria do włosów nawiniętych wokół włosów, przeznaczone do przechowywania włosy z dala od twarzy, lub w inny sposób ograniczyć kosmyki włosów. Niektóre z najwcześniejszych pierścieniami włosów znaleziono w Wielkiej Brytanii, Francji i Belgii pod koniec epoki brązu. Obiekty te były solidne złoto lub pozłacany gliny, brązu lub ołowiu. Starożytni Egipcjanie nosili podobne pierścienie podczas New Kingdom Dynastie 18-20. Przykłady zostały znalezione w egipskich grobowcach. Noszone w perukach, a nie włosy, te pierścienie do włosów zostały wykonane z alabastru, białe fajansowe lub jaspisu, a były znakiem rankingu społecznej lub organu (Antiquity 1997). W Ameryce Północnej, spoiwa włosy były wykonane z materiałów giętkich takich jak jedwab i bawełna obejmującego przewód ołowiu (Cox 1966). W XX wieku, korzystanie z gumy i innych produkowanych włókien elastomerowych wykonanych pierścienie do włosów (obecnie opaski do włosów lub posiadacze kucyk), bardziej elastyczne. Zostały one pokryte nici lub włókien, aby uczynić je mniej podatnymi na złamania kosmyki włosów. "scrunchies" były jednymi z najbardziej popularnych zespołów włosów w 1980 roku. Te pokryte elastyczne tkaniny dekoracyjne pasy zostały wykorzystane do stworzenia ponytails w włosów młodych dziewcząt i kobiet (Tortora i Eubank 1998).

Tkanina w Hair

Wstążki i kokardy są wąskie paski tkaniny z przędzy lub ściśle tkane warkocz owinięty wokół i wiązane włosów, stosowany również do wiązania włosów. Były one szczególnie popularne w XVII i XVIII wieku w Europie. W 1600 we Francji, wstążki były noszone przez kobiety w każdym wieku, od młodych dziewczyn dla starszych księżnych wdowa i zostały specjalnie dobrane do koloru koordynacji z ich sukienki (Trasko 1994). Modny mężczyzna zdobi również swoje długie warkocze z wstążkami i kokardkami. "Blokada miłość" była blokada mężczyzny włosy wydłużył niż reszta, a następnie podkreślona wstążką (Tortora i Eubank 1998). W ciągu 1700 roku we Francji i Anglii, zarówno kolejki mężczyzny (blokada lub warkocz na peruki) oraz rozbudowane coiffures kobiet były ozdobione wstążkami i kokardkami. W Meksyku w 2000, kobiety w Venustiano Carranza i San Pablito między owijają włosy wspaniale kolorowe wstążki sztucznego jedwabiu, wełnianych sznurków z pomponami i linkę i ręcznie tkanych taśm (Sayer 1985).

Spinki i Updos

Akcesoria do włosów jak modę

Spinki są jedno- szpiczaste szpilki używane ubrać lub przymocować włosy. Służą one zarówno funkcjonalne i dekoracyjną funkcję, jak w środkowej Afryce, gdzie miedzi, drewna, kości słoniowej i kości szpilki są wykorzystywane do mocowania włosy (Sagay 1983). Wymyślne fryzury noszone przez starożytnych rzymskich często kobiety z długimi serpentynami ustawić tyle pustych podwoić jako pojemniki na perfumy lub nawet trucizny. W Japonii w XVII wieku, ozdoby do włosów z lakierowanego drewna lub szylkret zaczął być używany. Kanzashi (spinki do włosów z ozdobną gałką, pomponem lub zgrubienia na końcu) nosili modne kurtyzan. W rzeczywistości, widoczny znak kurtyzany w tym czasie był jej "olśniewający tablica ozdoby do włosów, promieniujący jak aureola z często dramatycznie rzeźbioną fryzurą" (Goodwin 1986, Wstęp). Inne japońskie kobiety nosili fryzury urządzone o wiele prościej, być może z kwiatowym lub wisiorek nawrocie (Goodwin 1986). Spinki są również niezbędne dla utrzymania wybrednego wygląd we Francji w późnym 1600. Duże "periwigs" noszone przez mężczyzn wymagane je golić głowę lub przypiąć włosy mocno do głowy. Stosowanie kołków kołyszącymi zawarte zarówno duże, proste szpilki i spinki w kształcie litery U. "Poruszało" włosy następnie pozostawiono do założył perukę łatwiej, jak również ograniczona do podstawowych włosy przedstawić schludny, zadbany wygląd (Trasko 1994). Spinki kontynuowano popularność jako środek mocujący długie włosy chignons. Według Trasko (1994), uznano za nieprzyzwoite dla Wiktorii kobiet widać z dużą ilością luźnej, strumieniowe włosów. Ona mówi: "Fryzury nadal ograniczone tak, jak życie kobiet" (s. 102). Na początku XX wieku, spinki do włosów, również są konieczne do tworzenia fal na włosach (fale Marcela w 1920) i loki pin w 1940 roku. W 1920 pin Bobby z jej napięty zacisku sprężynowego, zastąpił starego stylu (otwarte spinki do włosów) umożliwiającym kobietom bardziej efektywnie bob włosy pod obcisłe czapki klosz (Tortora i Eubank 1998).

Barrettes

Barrettes są metalowe kołki około trzech cm długości z głowy koralikami i czapkę straży, stosowane do zabezpieczenia włosów. Niektóre z pierwszych barrettes wykorzystywane podczas połowie XIX wieku. Ten bar w kształcie ozdoby do włosów zazwyczaj ma dekoracyjny twarz pod spodem zacisku sprężynowego do przymocowania do włosów (Cox 1966). Często wykonane z metalu lub z tworzywa sztucznego w różnych kolorach, klamerka do włosów mogą być postrzegane jako zmodyfikowaną wersję kołka bobby łącząc funkcjonalność kołka z dekoracyjnych wyglądu zewnętrznego. I odwołanie nie wyłącznie Zachodniej. W Meksyku, Totonac i Tzelta dziewczyny, którzy mieszkają w pobliżu Papantla i Ocosingo, nosić kolorowe wachlarz plastikowych zjeżdżalniami i ozdobne grzebienie do włosów (Sayer 1985).

Opaski ze starożytnych korzeni

Akcesoria do włosów jak modę

Opaski akcesoria do włosów, które są również sięgają czasów starożytnych, i łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Już w 3500 roku pne, mezopotamskich mężczyźni i kobiety nosili filety lub opaski utrzymać włosy w miejscu. Te circlets zostały umieszczone na czubku głowy. W średniowieczu, królewskie panie europejskie sobie filety z metalu w kształcie korony lub kornet z różnych rodzajów zasłon. Filety metalowe stopniowo traci łaskę i zostały zastąpione przez pasków lub pasm tkaniny (tortura i Eubank 1998). Podczas neoklasycznej ożywienie początku 1800 roku, kobiety naśladowane przez starożytnych greckich fryzury włosy powstrzymując z zespołami tkaniny. Jak kapelusze i maski stały się bardziej modne w połowie do późnych 1800, opaski na głowę stracił popularność (Trasko 1994). Dopiero w 1920 roku, że Opaski pojawił się ponownie, gdy kobiety zaczęły sobie zespoły ból głowy na wieczorne imprezy. Pasma te były często zdobione klejnotami lub miał wysokie piór do nich dołączone. Współczesne opaski mają często w kształcie litery U z tworzywa rdzeń pokryty pianką lub tkaniny. Opaski na głowę te pasują ściśle na czubku głowy i za uszami. Wyszli na scenę mody po raz kolejny pod koniec 1980 i na początku 1990, kiedy pierwsza dama Hillary Clinton rozpoczął noszenie ich w czasie i po wyborach męża w 1992 (Tortora i Eubank 1998).

Mężczyźni jak i kobiety nosili opaski. Podczas panowania dynastii Jin (1139-1163 ne), chińscy mężczyźni ich długie włosy związane z zespołem jedwabiu (Xun i Chunming 1987). W Meksyku w XVI wieku, księża na Jukatan sobie bark opaski tkaniny. Praktyka trwa w dzisiejszych uroczystościach. Czerwone opaski tkaniny kory, znane jako "Bóg-hat", są owinięte wokół głowy wiernych (Sayer 1985). Dla potrzeb codziennych, ozdoby do włosów są rzadkie wśród mężczyzn Meksykanów, którzy następnie zachodnią prowadzenie dla "cywilizowanych" cięciom (Sayer 1985, str. 204). Istnieją jednak wyjątki. Starsi mężczyźni z Amatenango czasami noszą chustki wykonane fabrycznie chustkę (znane jako paliacates), aby związać włosy z twarzy. W Huichol noszenia pałąk zakupionego bawełnianą szmatką nazywany coyera zapinania ich fryzura na miejscu. Wąskie składany pałąk jest owinięte wokół głowy z końców spływu i często jest nawinięta z wstążkami lub ozdobiony agrafki (Sayer 1985).

Dekoracyjne Combs

Grzebienie są stosowane od epoki kamienia, aby ograniczyć i ozdobić włosy. Bukszpan grzebienie, datowane na 10000 lat pne znaleziono w niektórych z najwcześniejszych ozdoby do włosów (starożytności 1997). Starożytne rzymskie kobiety ustawić swoje włosy grzebieniem skorupa żółwia. W Chinach w czasie dynastii Tang (621 CE-907 ne), kobiety trzymały swoje bułki w miejscu, z ozdobnymi złotymi i spinek do włosów lub grzebieni szmaragdowych wykonane z rogów nosorożca (Xun i Chunming 1987). Podczas czasach dynastii Song CE (960-1279) szpilki i grzebienie zostały dokonane w wymyślnych kształtach feniksy, Motyle, ptaki i kwiaty przypięte wierzchem bułki kobiet. Około dwunastego roku Republiki, chińskie kobiety zaczęły sobie niezwykle wyszukane akcesoria do włosów o nazwie "grzebień korona." Diadem wykonany z lakierowanej przędzy, złoto, perły, srebro, lub jade, i miał dwie klapki wiszące na ramionach. Długo, grzebień, prawie jedna metrowy, wykonany z białego rogu, została umieszczona na górze. Układ wymaga użytkownikowi obrócić głowę w bok w przypadku przechodzenia przez drzwi lub wprowadzenie przewóz (Xun i Chunming 1987). W XVII wieku w Japonii, skorupa żółwia lub drewno lakierowane grzebienie zdobione złotem i macica perłowa były noszone przez modne kurtyzan, którzy często w połączeniu ich z Kanzashi (ozdobne spinki do włosów). W XIX wieku, kobiety często używane grzebienie do włosów ozdobione kamieniami lub "Wklej" (imitacja) klejnotów. XX wiek widział dalsze stosowanie plastrów włosów na długie włosy, wykonane z różnych nowych materiałów, takich jak produkowane celuloidu i tworzyw sztucznych. Grzebienie również były używane do mocowania małych kapelusze i zasłony na głowę w 1950. W 1980 stworzył nowe formy grzebienie do włosów, w tym okrągłym kształcie grzebienia do włosów, który działa jak pałąk i dużego dwustronnego grzebienia o nazwie "banana clip", które mocowane włosy kobiet w kucyk.

Koraliki do włosów ozdoby

Akcesoria do włosów jak modę

Koraliki wykorzystywane jako dekoracyjne pomocą akcentując plecione włosy od dawna noszone przez kultur w Afryce. Cornrowing jest tradycyjna metoda Afryki Zachodniej aranżacji włosy na wiele małych warkocze. Może to trwać od dwóch do sześciu godzin w celu ustalenia, w zależności od złożoności stylu. Koraliki zostały również wykorzystane do podkreślenia plecione nici (Sagay 1983). Używane przez setki lat w Afryce, w 1970 ta fryzura inspirowana Afryki przeniknęły na rynek masowy zachodnią, gdy aktorka filmów Bo Derek nosił jej włosy w warkocze cornrow w filmie 10 (Eubank i Tortora 1998). Dekorowanie warkocze cornrow z koralikami jest nadal ważną częścią Afryki Zachodniej tradycji włosów na początku 2000 roku.

Wątek okłady i oplatania

Temat może być również używany do zawijania włosów i jest nowsza metoda oplotem używany przez mężczyzn i kobiet w obszarach tropikalnych Afryki Zachodniej. Wątek owinięte włosów powoduje, że nici podnieść z głowy jak kolce, tworząc dekoracyjne fryzurę jak również utrzymanie zimną krew (Sagay 1983). "Drzewa" fryzura jest jeden styl popularny w Afryce Zachodniej i Środkowej. Włosy rozstał się na pięć sekcji, zabezpieczone gumkami i splecione w cornrows. Każdy odcinek środkowy jest owinięty z gwintem, obejmujące trzy czwarte długości całego włosa. Różne kolorowe wątki są czasem wykorzystywane do jeszcze bardziej dekoracyjny efekt (Thoman 1973). Struna ma podobną historię dekoracyjne, mocowania. Podczas panowania dynastii Ming (około 1393 CE), chińskie kobiety splecione włosy złotymi i srebrnymi strunami, ozdobione szmaragdów i pereł (Xun i Chunming 1987).

Siatki do włosów

Wątek lub nici, które są montowane w sposób otwarty, gauzelike tkaniny tworzy siatki. Siatki użyto podczas starożytnego Imperium Rzymskiego i ponownie w okresie średniowiecza w Europie Zachodniej, jako środek do wiązania włosów. W połowie XIX wieku, sieci zwane przyponami były modny sposób, aby kobiety ograniczyć długie włosy u podstawy szyi. Byli reaktywowana ponownie w latach 1940. Starsze Chinki również stosowane siatki w czasie dynastii Song (960 CE-1279 CE) czarne włosy netto pokryte swoje bułki, a następnie zostały przypięte jade ozdoby w losowym układzie na siatce. Stał się znany jako xiao yao jin lub "losowe" (Xun chustki i Chunming 1987, p. 130).

Włosy Widły i Sticks

Widły do ​​włosów, włosy, kolce i patyczki do włosów zostały wykorzystane w różnych kulturach, od rdzennych Amerykanów do krajów Dalekiego Wschodu, takich jak Chiny i Japonia. Długie włosy zawinięte i wiązane wokół głowy, a następnie utrzymywane w miejscu przez długie kolce włosów, kije, a niekiedy widły. Native American widelce włosów lub kije zostały wykonane z różnych materiałów, ale misternie rzeźbione często lub polerowane (Antyk 1997). Japońskie kobiety podczas XVII wieku często przymocowane swoje bułeczki z kogai, prostą, wykorzystywana do przekłuwania kok i trzymać go w miejscu. W XX wieku, głównie gejsze i kurtyzany nosił kije do włosów, jak większość japońskich kobiet zaczęła przyjmować stroje, fryzury, europejskich i postaw (Goodwin 1986).

Inne Zdobienia Włosy

Dodatkowe różne ozdoby zostały wstawione do włosów w czasie i w wielu kulturach, w tym (ale nie tylko): muszle, monety, klejnoty, kwiaty, pióra, rogi krów, kości i skór owczych. W części Afryki Północnej i Zachodniej, kobiety będą tworzyć misterne fryzury, które miały trzy do czterech godzin do dekoracji. Jeśli mąż tej kobiety był z dala od domu, ozdoby do włosów zostały pominięte jako niepotrzebne. W południowej i wschodniej Afryce, rogi krów, kości i skór owczych był używany do ozdabiać włosy. Wiele z tych totemicznych ozdoby były noszone przez mężczyzn, a nie kobiet (Sagay 1983).

Włosy Organizowanie przez wieki

Podczas Egiptu Nowego Państwa, kobiety zazwyczaj plecione włosy niż noszenie peruki. Te warkocze następnie powiązane z kolorowymi wstążkami i kwiatami. Lotos był często używany, ponieważ symbolizuje obfitość (Trasko 1994). W Chinach podczas Qin (221-207 pne) i Han (206 pne-7 CE) Dynastie, tancerki i arystokratycznych kobiet podobne zdobi swoje bułki ze złota, pereł i szmaragdów (Xun i Chunming 1987). W Europie Zachodniej w okresie średniowiecza, treski i akcesoria były rzadkie, ze względu na silne chrześcijańskich przekonań o pokrycie włosy kobiet skromności i wskazać własnej pobożności. Ozdoby na włosy byli zniechęceni, ponieważ wskazywały na "niezdrową szacunek dla osobistej próżności" (Trasko 1994, str. 27). W przeciwieństwie do okresu renesansu koncentruje się na humanizm, a nie chrześcijaństwo, co spowodowało ponowne zainteresowanie ozdoby do włosów. Kobiety często zdobi włosy wskazując na ich status społeczny lub dla celów estetycznych. Niektóre z bardziej znanych przykładów są peruki noszone przez królową Elżbietę w 1558 roku w portretach z tego okresu, królowa wizualnie przedstawia swoją moc poprzez noszenie peruki ozdobione dużymi szmaragdy i rubiny określonych w złoto, a także łańcuchów dużych pereł. Kobietom w mniejszych środkach gospodarczych wplótł kwiaty we włosach jako środek dekoracyjnych ornamentów.

Być może najbardziej fantastyczne warunki do włosów dla kobiet we Francji, Anglii, Hiszpanii i Rosji, znaleziono w 1700 roku. W okresie rokoko, różowe róże były pożądane jako akcesoria do włosów, jak opisano wdzięczne, kobiece kształty znajdujące się w meble i inne sztuki dekoracyjnej. Włosy były akcentowane z pomponem, bądź umieszczenia kilku kwiatów lub piórko pośród układzie włosów (Trasko 1994). W Hiszpanii, kobiety "stałe robaki blask przez wątków do swoich włosów, który miał efekt świetlny" (Trasko 1994, str. 66). Te skomplikowane coiffures były symbolami statusu w sądach na całym modnych miast europejskich, a miały być "rozmawiać z miastem" (Trasko 1.994, str. 64). W dwudziestym pierwszym wieku, większość kwiaty zdobiły fryzury dla Zachodu są noszone tylko przez panny młodej w dniu ślubu. Mogą być używane prawdziwe lub sztuczne kwiaty.

Indianie Ameryki Północnej często wykorzystywane pióra, jak i inne części ptaków. W Meksyku, kolorowo opierzone piersi małych ptaków były związane z tyłu głowy kobiet zamężnych Lacandon (Sayer 1985). W Minnesota Chippewa samce Indianie w 1830 nosił skórki ptaków w ramach ich "czepce wojennych." Ptak był związany z duchowych mocy w czasie wojny, a ich mężowie dołączony do "szczycie głowy, pozwalając dziób odbić w górę iw dół na ich czołach. Wszelkiego rodzaju akcesoria przyciąć go tak, aby stworzyć efekt brzydota ogólne prawdopodobieństwo przerazić wroga "(Penny 1992, s. 215). W roku 1868, Lakota uznane Sitting Bull jako "wódz" głowy, przedstawiając go z maską Orzeł piór. Składa się z czoła, zespół zroszony wisiorki gronostajem i podwójnym ogonem czarnych i białych orłów pióra ogona spływu w dół z tyłu, każdy z piór była nagroda męstwa, co stanowi odważny czyn wykonaniu wojownika Północnej, który miał Teton Sioux przyczyniły się (grosz 1992, p. 215).

Brak ozdób do włosów wydaje się ogólna tendencja do XX i XXI wieku. Z wyjątkiem roku 1980, kiedy akcesoria do włosów mieli silne odrodzenie (Tortora i Eubank 1998), większość nowoczesnych stylów wydaje polegać na fryzury i koloru włosów do składania oświadczeń wizualnych niż ubieranie coiffures z dodatkowych akcesoriów. Być może jest to najlepiej widać na przykładzie słynnego fryzjera Vidal Sassoon. W 1963 roku, powiedział naciśnij mody, "Mam zamiar wyciąć włosy jak wyciąć materiał. Bez problemu. Nie ornamentykę. Po prostu schludne, czyste, kołysząc linię" (Trasko 1994, s. 129).

Zobacz także Costume Jewelry; Fryzury; Biżuteria.

Bibliografia

Anderson, Ruth M. Hiszpanie Kostium 1480/30. Nowy Jork: Hispanic Society of America, 1979.

Starożytność. Cz. 71. Gloucester, Anglia: Starożytność Publications, 1997, ss 308-320..

Cox, JS Ilustrowany Słownik Fryzjersko Wigmaking. Londyn: BT Batsford Ltd., 1966.

Goodwin, Shauna J. Kształt Chic: Moda i Fryzury w Floating World. New Haven, w stanie Connecticut .: Yale University Galerie sztuki, 1986.

Penny, David W. Art of the American Indian Frontier. Seattle: University of Washington Press, 1992.

Sagay, Esi. Fryzury afrykańskie. Portsmouth, NH: Heinemann edukacyjne Książki, 1983.

Sayer, Chloe. Kostiumy Meksyku. Wielka Brytania: Jolly i fryzjer, Ltd, 1985.

Thoman, VM Accent Afryki: Tradycyjne i współczesne gari Style dla Black Woman. Nowy Jork: Col-Bob Associates, 1973.

Tortora, Phyllis, i Keith Eubank. Przegląd Historyczny kostium 3rd ed. Nowy Jork: Fairchild Publishing, 1998.

. Trasko, Mary Odważny Zalecenia: Historia Nadzwyczajnego Hair. Paryż i Nowy Jork: Flammarion, 1994.

Xun Zhou i Gao Chunming. 5000 lat chińskich kostiumów. San Francisco: Chiny książek i czasopism, 1987.

Porady na temat Jak Mix & Match Odzież Drukuje

Powinniśmy mieszać rzeczy z różnych wzorów i nadruków? Niektórzy ludzie lubią tego trendu, a inni uważają, że jest bez smaku. Ale jest to bardzo gorący trend w świecie mody. Dowiemy się, jak połączyć różne wydruki?

Porady na temat Jak Mix & Match Odzież Drukuje

Dopasowane Drukuje Podoba Ci Designers Do

Teraz można spotkać wiele mieszanych wzorów i nadruków w zbiorach różnych projektantów w różnych pokazach. Jedynym problemem jest to, że połączenie może wcale nie być odpowiednie zawsze i wszędzie. Pierwszym ważnym pytaniem jest rysunek danej osoby.

Porady na temat Jak Mix & Match Odzież Drukuje

Jak Czy Drukuje Wizualnie Zmień sylwetkę?

Został on klasycznie zakłada, że ​​wszystkie części ciała, które będą ubrani w ubrania z nadrukami / wzorów, będzie wyglądać większe i jaśniejsze. Oznacza to, że jeśli jest problematyczna część rysunku, to lepiej nie nosić rzeczy z wzorami, czyli tendencja ta jest w rzeczywistości przeznaczone wyłącznie dla modeli i dziewcząt z modelu rysunku.

Porady na temat Jak Mix & Match Odzież Drukuje

Dopasowane Różne Drukuje jak obraz

Drugie pytanie, jakie zasady dotyczące składu powinny być brane pod uwagę przy wyborze rzeczy z różnych wzorów. Prawo rada jest tutaj reprezentują obraz osobowości jako zdjęcie: kompozycja zdjęcia muszą wyraźnie mają górną i dolną. To samo jest z ludźmi - wszystkie wydruki kwadratowe i liniowe wzory powinny być / na dole zestawu ubrań, a wszystkie owalne i półokrągłe wydruki powinny być na górze. Wydają się być naśladowanie linie ciała, że ​​kobiety chciałyby mieć: półkolistych bioder i piersi i długie proste nogi.

Porady na temat Jak Mix & Match Odzież Drukuje

Mieszanie wydruków jest skomplikowana sprawa, jak blokowanie kolorów (kombinacja jasnych kolorach w ubrania). Trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie tworzyć zbyt ciężkie, a przesadzone obrazów. Matching różne druki i wzory razem jest bardzo trudne, mimo że jest modne. A jeśli szukasz ubrania z fajnymi nadrukami i wciąż nie znalazłem niczego jeszcze spróbować w Internecie odzieży zakupy - będzie na pewno znajdziesz swój idealny wygląd tego lata.

Porady na temat Jak Mix & Match Odzież Drukuje

Łącząc różne Odzież Drukuje

 • Jeśli wybierzesz opcję z nadrukiem (z animalic pantery, na przykład), nie trzeba wybierać rzeczy z innej animalic druku. Jedna rzecz w tych kolorach wystarczy.
 • Nie stosować razem z poziome paski pionowe paski.
 • Lepiej jest łączyć tylko dwie rzeczy z różnych wzorów i nadruków, a nie więcej niż to.
 • Łącząc różne wzory, nie wybieraj rzeczy z podobnych wzorów (podobnych środowisk, kwiaty), a zestaw będzie wyglądał zbyt wyrafinowane.
 • Podstawą tej kombinacji jest użycie mieszaniny różnych wzorów, wykonane z tego samego materiału (bawełna, jedwab, syntetyczne) oraz podobnego schematu kolorów.
 • Kilka dobrych pomysłów na dopasowanie wydruki i wzory:
 • Paski na sweter / koszuli i kwiaty na spodnie / spódnica (zwłaszcza w neutralnych i stonowanych kolorach)
 • Animalic kolorystyka i coś z czarnym i białym polka dot wzór
 • Kwiatowe wzory i kropki polka koła / (najlepiej w tym samym kolorze)

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów udanych łącząc wydruki w ubrania:

Jak korzystać Lawn Nawóz

Jak korzystać Lawn Nawóz


Stosowanie nawozu trawnik jest ważne pielęgnacja trawników chore. Prawidłowo zapłodnione trawniki są zdrowsze, wyprzeć chwasty lepiej i odzyskać od stresu łatwiej niż niezapłodnionych trawników. Istnieje wiele opinii na temat tego, co jest najlepsze nawozy do trawnika. Cokolwiek wybierzesz, to pomoże zrozumieć podstawy nawozy do trawy.

Kiedy nawozić

Stosując nawóz trawnik raz lub dwa razy w roku jest wystarczające. Nawóz jest bardzo pomocne na początku okresu wzrostu czynnej na trawnik. Trawa powinna być zielona i rośnie podczas zapłodnienia.

 • Dla traw fajne sezonem, wiosną i jesienią są maksymalne czasy rosnące. Podawaj trawę jesienią: będzie przechowywać jedzenie na zimę i wysiąść na dobry początek na wiosnę.
 • Lato jest okresem wzrostu szczyt na ciepłe sezonem traw, które zazwyczaj rosną na południu. Nawozić późną wiosną lub wczesnym latem. Możesz zapłodnić ponownie pod koniec lata, ale nie czekaj do jesieni.

Nigdy nie nawozić w czasie suszy. Trawniki naturalnie w stan uśpienia podczas susz i nie potrzebują nawozu, ponieważ nie są aktywnie rosną.

Ile do zapłodnienia

Jak dużo nawozu potrzeb trawy zależy od rodzaju trawy i jej warunków uprawy. Trawa rośnie w żyznej glebie wymaga mniej nawozów niż trawy rosnącej w ubogich, piaszczystych glebach. Podczas uruchamiania nowego trawnika, trochę czasu, aby odpowiednio przygotować glebę; to zaoszczędzić kłopotów w dłuższej perspektywie. Jeśli masz do czynienia ze starym trawniku na słabe gleby, pomaga wzbogacić glebę z kompostem. Raz lub dwa razy w roku, rozłożone cala kompostu na trawniku i delikatnie prowizji go.

Możesz zmniejszyć potrzebę do zapłodnienia przez pozostawienie skoszonej trawy na trawniku po kosić. Skoszonej trawy może dostarczyć do 25 procent azotu Twój trawa potrzebuje w ciągu sezonu.

Kosiarki Nawozy

Jak korzystać Lawn Nawóz

Podstawowymi elementami nawozów trawy są azot (N), fosfor (P) i potasu (K). Azotu stymuluje wzrost i utrzymuje trawy na zielono. Fosfor i potas są potrzebne w mniejszych ilościach. Potas zachęca do zdrowego wzrostu korzenia i jest najważniejsza dla nowych trawników. Potas zwiększa również odporność trawnika na choroby, suszę, ruchu, i zimno. Etykiety nawozowa określić ilości poszczególnych składników odżywczych w nich zawartych z trzycyfrowej analizy-NPK. Na przykład, nawóz analizy 27-7-14 zawiera 27-procentowy azotu, 7 procent fosforu i 14 procent potasu lub równym 3: 1: 2.

Niektóre chemiczne nawozy do trawy zawierają formularze szybko uwalniania azotu takich jak mocznik i siarczan amonu. Ten azotu szybko rozpuszczających powoduje trawnik do zieleni się szybko, ale wypłukuje z gleby w ciągu kilku tygodni, pozostawiając trawy niedosyt.

Nawozy o powolnym uwalnianiu są bardziej odpowiednie do zastosowań jednorazowym lub dwa razy w roku. Są one sformułowane karmić trawy w czasie z wolnymi, spójnych dostaw składników odżywczych. Syntetyczne nawozy powolnym uwalnianiu zazwyczaj zawierają siarkę pokryte polimerem lub moczniki. Istnieje również wiele powolnym uwalnianiu nawozy organiczne dostępne. Nawozy organiczne utrzymać trawnik rośnie w zdrowym tempie, bez szkody dla środowiska i organizmów glebowych, takich jak korzystne dżdżownic. Dobre nawozy organiczne trawnik ma stosunek 3: 1: 2.

Czy Twoja Lawn Potrzebujesz fosfor?

W niektórych regionach kraju, większość gleb zawierają już wszystkie fosfory ugruntowaną potrzeb trawnika. Jeśli stosuje się więcej fosforu, to ucieka, powodując dróg wodnych, aby włączyć zielone od nadmiaru glonów. Ci, którzy mieszkają w pobliżu jezior i strumieni powinny być szczególnie ostrożnym przy użyciu nawozów z fosforem. Sprawdź lokalne centrach ogrodniczych lub biur rozszerzeń aby sprawdzić, czy istnieją ograniczenia fosforu, w którym żyją.

Jak zastosować Nawóz

Jak korzystać Lawn Nawóz

Zastosuj nawóz do suchej trawy i wody, to w później. Można stosować go z rozrzutnikiem, że również wykorzystać do rozprzestrzeniania nasion trawy. Ważne jest, aby zawsze przestrzegać wskazówek podanych na etykiecie przy zastosowaniu wszelkiego rodzaju nawozu. Nie musisz być aż tak ostrożny, jak wiele można stosować nawozów organicznych, ponieważ nadmierne stosowanie stanowi niewielkie zagrożenie. Z drugiej strony, ważne jest, aby nie nadmiernie stosuje nawozów sztucznych. Zbyt wiele może spalić trawnik.

Pokrewne tematy

 • Nawadniania trawników
 • Kosiarki do trawy
 • Nawadniania trawników
 • Trawnik Kropidło
 • Pielęgnacja trawników ekologiczna

,

Jak zrobić Fancy Świece

Jak zrobić Fancy Świece


Wielu producentów świec chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zrobić dekoracyjne świece. Tworzenie niezwykłych i różnych świec jest ciekawe i intrygujące sposobem na rozwijanie rzemiosła produkcją świec.

Świeca podejmowania jest takie wszechstronne jednostki. Twórcy świeca może szybko się jasne i proste świece, które wyglądają świetnie i są idealne dla wprowadzenia do dekoracyjnych świeczników. Mogą one starannie rzemiosła świece, które są dzieła sztuki same w sobie. Niektórzy producenci świec cieszyć się kontroli, że mają nad świecami, które produkują, chyba specjalizuje się w tworzeniu naturalnych świec, podczas gdy inni koncentrują się na projektowaniu i aspekt wizualny świec. Ten szeroki i zróżnicowany charakter łodzi jest to, co przyciąga ludzi do uczenia się umiejętności podejmowania świeca. Bez względu na interes ekspres do świecy, jednak nie może to czas, kiedy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak zrobić dekoracyjne świece.

Elementy, które składają się Candle Fancy

Świece ozdobne świece, które są nieco bardziej ozdobne i nietypowe niż tradycyjnie w kształcie białych lub neutralnych cieniu świec. Istnieje wiele różnych aspektów, które czynią ochotę świec i obejmują one:

Żywe kolory

Kolor świec od białego do głębokich i ciemnych odcieni. Twórcy świeca może łatwo przekształcić kolor wosku, wprowadzając specjalne barwniki świeczki. Barwniki te są opracowane do użytku z wosku i są bardzo skoncentrowane, aby dać głębokie i żywe odcienie w razie potrzeby. Świeca barwniki nie rozcieńczać wosk i nadają się do stosowania w wysokich temperaturach. Wiele ozdobne świece mogą być tworzone za pomocą kolorystyki. Specjalne barwniki, takie jak odcienie neonowe lub glow-in-the-dark barwników może bardzo niezwykłe świece.

Świece zapachowe Exquisite

Rodzaj zapach stosowany w świecy może przekształcić go od bycia podstawowe źródło światła w pięknie pachnące świece. Wielu producentów świec, podczas zwiedzania, jak zrobić dekoracyjne świece, twórcze wykorzystywanie zapachów. Istnieje wiele sposobów zarabiania dekoracyjne świece za pomocą zapachów. Należą do mieszania zapachów do niezwykłych i unikalnych zapachów, a nawet korzystanie z niektórych gotowych współczesne zapachy. Niektóre bardzo indywidualne syntetycznie wytwarzane zapachy świec są gumy do żucia, świeżo skoszonej trawy i proszek dziecko. To może pomóc świeca naprawdę wyjątkowy. Ważne jest, aby używać substancji zapachowych, które zostały zaprojektowane do użytku z świec. Normalne olejki zapachowe mogą zepsuć sposób, że świeca płonie, a nawet stać się łatwopalne przy niskich temperaturach. Świeca olejki zapachowe są dostępne w sklepach rzemieślniczych i specjalistycznych dostaw świec co.

Zdobienia i osadza

W zależności od rodzaju świecy ozdoby mogą być dodawane do powierzchni lub włączone w głównej części świecy. Kreatywne wykorzystanie tego typu dekoracji jest skutecznym sposobem podejmowania dekoracyjne świece. Niektóre dobrze przygotowana wstążki, koronki lub glittery tkaniny może dać dodaje blasku świecy natomiast fantazyjne osadza może przekształcić zwykły żel świecę w pięknej wyposażenie pokoju. Wiele specjalnych upiększeń i osadza są dostępne w sklepach zaopatrzenia świeca. Tego typu ozdoby są przeznaczone do pracy z wieloma różnymi typami wosków i świec. Ważne jest, aby podjąć się o poradę do świec dokonywania dostaw dostawcy przy odbiorze Osadza się do użytkowania lub upiększeń, aby dodać jak będą w stanie zaproponować produkty, które będą działać z różnymi woskami.

Kształty nietypowe

Niezwykłe ukształtowane formy to świetny sposób, aby niezwykłe świece. Świeca twórcy zastanawiają się, jak zrobić dekoracyjne świece często korzystają z formy, aby pomóc ich świece różne. Istnieje szeroka gama dostępnych rozmiarów i kształtów. Fantazyjne formy to bardzo ozdobne kształty takie jak kwiaty, figury, a nawet ciasta.

Hobby i Podziel się Przeglądaj

Fancy świece to świetna zabawa, aby, ponieważ dają twórcom świecę możliwość korzystania odkrywania ich kreatywności. Świece te sprawiają piękne prezenty dla rodziny i przyjaciół, a także jako wielkie rzeczy do sprzedaży w taryfach rzemieślniczych. Spróbuj stworzyć kilka własnych oryginalnych wzorów i udostępniać swój talent z każdym.

Jak Czystość Sisal Rug

Zapytany: Moje rośliny w lewo ciemne wody i gleby pierścienie na mojej sizal dywan. I nie były w stanie oczyścić je w ogóle. Jakie będą sprzątać sizal?

Dywany sizalowe są wykonane z naturalnych włókien znajdujących się w liściach sisalana agawy, rośliny, która znajduje się w Ameryce Środkowej. Ponieważ włókna naturalne, że należy natychmiast czyścić dywany, aby zapobiec włókna od absorpcji plamy i wilgoć, które mogą powodować zakłócenia i kurczenie się. Oto kilka bezpiecznych metod czyszczenia dla Twoich dywany z sizalu.

Potrzebne będą:

 • Łagodne mydło
 • Woda
 • Ocet
 • Miękkich szmatek
 • Wiadro
 • Miękkie ręczniki
 • Próżnia

Kroki do czyszczenia dywanu:

 1. Regularne sprzątanie pomoże zminimalizować ilość brudu, który zostanie złożony w dywan. Regularnie odkurzać dywany.
 2. Gdy występują wycieki i plamy, konieczne do dalszego czyszczenia dywan. Zawsze należy stosować minimalną ilość wody podczas czyszczenia, aby uniknąć włókien absorbujących nadmiar płynu.
 3. Napełnić wiadro z wodą i dodać niewielką ilość delikatnego mydła. Mieszanina jednej części wody i jednej części octu mogą być stosowane.
 4. Użyj suchej szmatki, aby zmyć się jak najwięcej jak to możliwe, rozlewu.
 5. W przypadku jakichkolwiek plam lub obszarów lepkich, zwilżyć szmatkę niewielką ilością mieszaniny czyszczenia. Wyciśnij szmatkę dobrze więc dywan nie nasyca się cieczą.
 6. Osuszyć powierzchnię, aby usunąć plamy i zabrudzenia.
 7. Spłucz przez odciśnięcie czystą szmatką zwilżoną czystą wodą.
 8. Wreszcie, osuszyć powierzchnię suchą szmatką, aby usunąć resztki wody.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Są syntetyczne dywany dostępnych, które są o wiele łatwiejsze do czyszczenia. Najlepiej skontaktować się z producentem dywan dowiedzieć się więcej o zalecanych instrukcji czyszczenia. Każda firma ma swój własny sposób obróbki włókien i będą miały konkretne zalecenia czyszczących dla danego dywan.
 • Unikaj ustawiania dywany z sizalu w dużym natężeniu ruchu i dużych obszarach wilgoci. Dodatkowe wilgoci prowadzi do barwienia i gdy jest wchłaniany przez włókien naturalnych mogą stracić swój kształt lub kurczyć.
 • Jeśli istnieje suchych plam na dywanie, mogą zgarniania dala z tępym, takiego jak drewniany noża. Wystarczy przeciągnąć go po dywanie, a następnie odkurzyć dala rozluźnionych cząstek.

Jak usunąć czerwone wino z Carpet

Jak usunąć czerwone wino z Carpet

Czerwone wino - to wspaniały napój dla przyjęć i uroczystości, ale może być królewski ból usunąć z dywanu. Czerwone wino ustawia szybko i wymaga natychmiastowej pomocy dla najlepszych rezultatów. Jak w przypadku każdego czyszczenia, możesz wypróbować aplikację testową na małym, ukrytym miejscu, aby upewnić się, że nie uszkadza kolor lub włókien dywanu.

Czerwone wino Sztuczka Usuwanie

Potrzebne będą:

 • Czyszczenie rozwiązanie *
  • Mieszanka nadtlenku Dawn i wodoru (trzeba użyć obu)
 • Czyste białe ręczniki lub ręczniki papierowe
 • Sprayem (dla roztworu czyszczącego - opcjonalnie)
 • Płukanie rozwiązanie:
  • 2-6 krople łagodny, nie-alkalicznych detergentów danie z kubek zimnej wody 1
 • Spray butelkę z zimną wodą

* Zawsze przetestować mały, niepozorny obszar dywan z zamierzonym środkiem czyszczącym, aby upewnić nie nastąpi barwienie, blaknięcie kolorów i inne uszkodzenia.

Jak usunąć plamę:

 1. Roztwór do czyszczenia mżawka na plamę.
 2. Osuszyć czystą, suchą szmatką, aż nie więcej plam pokazuje na tkaninie. Będziesz musiał często zmieniać szmatkę lub użyć czystej patch ręcznik każdym razem jak jesteś suszenie, aby upewnić się, że nie rozprzestrzeniają plamę.
 3. Powtórz kroki 2 i 3, aż plama nie jest już zauważalne.
 4. Spray z roztworem do płukania. (Jeśli używasz tego na ubrania, po prostu umyć, jak zwykle)
 5. Osuszyć czystą ściereczką
 6. Spray świeżą wodą.
 7. Osuszyć czystą ściereczką. W razie potrzeby powtórzyć się, że cały roztwór czyszczący został usunięty.
 8. Pokrycie plamę czystą ściereczką lub stosu ręczników papierowych i umieścić na szczycie wagi ciężkiej (ciężkie książki, itp)
 9. Pozostawić ustalać na kilka godzin do wchłaniania nadmiaru płynu.
 10. Niech obszar całkowitego wyschnięcia.
 11. Próżnia, aby powrócić do normalnego włókna tekstury.

Opcja usuwania czerwonego wina 2

Gdy znajdziesz wyciek czerwonego wina niesławny (oczywiście na swoim białym dywanie!) Należy wykonać następujące czynności wraz z odpowiednim środkiem czyszczącym dla danego typu dywanów.

Potrzebne będą:

 • Czyszczenie rozwiązanie *
  • Wełna: białe wino
  • Syntetyczne: woda sodowa lub białego wina
  • Oriental: Ivory mydelniczki i octu lub białego wina
 • Czyste białe ręczniki lub ręczniki papierowe
 • Sprayem (dla roztworu czyszczącego - opcjonalnie)
 • Płukanie rozwiązanie:
  • 2-6 krople łagodny, nie-alkalicznych detergentów danie z kubek zimnej wody 1
 • Spray butelkę z zimną wodą

* Zawsze przetestować mały, niepozorny obszar dywan z zamierzonym środkiem czyszczącym, aby upewnić nie nastąpi barwienie, blaknięcie kolorów i inne uszkodzenia.

Jak usunąć plamę:

 1. Zacznij od zasłaniając czystą szmatką, aby usunąć jak najwięcej wina, jak to możliwe. To bardzo ważne, aby osuszyć w całym tym procesie nie ocierają się. Twoim celem jest "windy" plamę, nie pocierać go do włókien. Idąc od zewnątrz bejcy kierunku środka zachowa plamę rozpylania.
 2. Zastosuj rozwiązanie plamy czyszczenia.
 3. Osuszyć czystą, suchą szmatką, aż nie więcej plam pokazuje na tkaninie. Będziesz musiał często zmieniać szmatkę lub użyć czystej patch ręcznik każdym razem jak jesteś suszenie, aby upewnić się, że nie rozprzestrzeniają plamę.
 4. Powtórz kroki 2 i 3, aż plama nie jest już zauważalne.
 5. Spray z roztworem do płukania.
 6. Osuszyć czystą ściereczką
 7. Spray świeżą wodą.
 8. Osuszyć czystą ściereczką. W razie potrzeby powtórzyć się, że cały roztwór czyszczący został usunięty.
 9. Pokrycie plamę czystą ściereczką lub stosu ręczników papierowych i umieścić na szczycie wagi ciężkiej (ciężkie książki, itp)
 10. Pozostawić ustalać na kilka godzin do wchłaniania nadmiaru płynu.
 11. Niech obszar całkowitego wyschnięcia.
 12. Próżnia, aby powrócić do normalnego włókna tekstury.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Zawsze należy używać zimnej wody, aby powstrzymać się od ustalania plamę.
 • Jeśli wino jest jeszcze mokra, pokrycie z solą (1/4 w głębokości) i pozostawić do wyschnięcia. Może to zająć na noc do tego, aby całkowicie suche. Po wyschnięciu, próżni i plama zniknie.
 • Nawet jeśli wino zostało przetarł lub pchnął do włókien dywanowych, metody czyszczenia pozostają takie same. Jednakże, może wymagać dodatkowych aplikacji, aby dostać się na dole plamy na całkowite usunięcie.
 • Nie używać proszku do prania lub zmywania naczyń, gdyż mogą one uszkodzić włókna dywanu.
 • Nie stosować wybielaczy lub amoniaku na dywany z wełny, jak będzie ona uszkodzić włókna.
 • Nie należy używać środków czyszczących na miejscu na dywan dywany orientalne, ponieważ będzie ona uszkodzić włókna.
 • Orientalne dywany powinny być oczyszczone z ostrożnością. Jeśli dywan jest antyczny, jedwab, jedwab lub jego część, kontakt profesjonalny usunąć plamę.

Jak czyścić urządzenia ze stali nierdzewnej

Jak czyścić urządzenia ze stali nierdzewnej

Podczas produkcji stali nierdzewnej, stopu żelaza (90%) i chrom (10%) nieco chromu z tlenem z atmosfery, z wytworzeniem twardej powłoki tlenkowej na powierzchni. Proces ten trwa w pasywnym całego życia stali i jest to, co sprawia, że ​​"stali;" powinny być usunięte poprzez wykończenie korozji lub zużycia, metalu nie będzie już "stal". Będzie to rdzewieje tak jak każdy inny stali.

Wszelkie zanieczyszczenia powierzchni brudem, lub innego materiału, utrudnia to proces utleniania i ciągłe pułapki czynników korozyjnych, ostatecznie niszcząc ochronę metalu na korozję. Dlatego też, podczas gdy nadmierne czyszczenie nie może nosić ze stali nierdzewnej z (tak długo, jak uniknąć trudnych materiałów ściernych), brud i zaniedbanie może doprowadzić do uszkodzenia stali.

Stal nierdzewna Regularnie umyć

Aguirre sugeruje czyszczenia szmatką zwilżoną w ciepłej wodzie. Osuszyć ręcznikiem lub szmatką, aby zapobiec plamy spowodowane minerałów w wodzie. Wipe w kierunku jakichkolwiek polskich linii. Na trudniejszych zadań, można dodać łagodnego detergentu do wody bez uszkodzenia powierzchni, ale zawsze dokładnie wypłukać ciepłą wodą.

Inne porady

 • Rozjaśnić zlewozmywak ze stali przez polerowanie szmatką octu lub amoniaku, lub posypać trochę sody na gąbce, delikatnie pocieraj umywalka i spłukać.
 • Odciski palców można usunąć środkiem do czyszczenia szkła lub amoniaku gospodarstwa domowego. Niektóre nowsze rodzaje wykończeń oprzeć odciski palców.
 • Sprzątanie wykonane za stali nierdzewnej ograniczy zadrapania, usuwanie plam i polerowania powierzchni.

Użyć oliwy z oliwek do usunięcia smug i nierozcieńczony ocet czyścić i polerować stal nierdzewna lub usunąć plamy ciepła od sztućców. Club soda usuwa również smugi i plamy ciepła.

 1. Należy uważać, aby nie rozlać suchej zmywarki do naczyń na mokrym sztućce, ponieważ mogą one powodować przebarwienia.
 2. Wylewanie kwasowe, słonych pokarmów lub mleka i przetworów mlecznych, które mają tendencję do korozji metalu, jeśli sztućce i garnki nie mogą być myte szybko.
 3. Uniknąć przebarwień - nie pozwól patelnie wygotowała lub przegrzania na palniku.
 4. Garnki ze stali nierdzewnej nie równomiernie rozprowadzić ciepło; Jeśli produkty nie miesza się podczas gotowania, to w pamięci in "gorących punktów".
 5. Nie używać szorstkich środków ściernych lub wełny stalowej. Usuń gotowane na jedzenie lub smaru za pomocą gąbki z:
  1. Proszek do czyszczenia niskim ścieranie
  2. Pasta z sody oczyszczonej i wody
  3. Pasta z amoniaku i zgniłe kamienia
 6. Umieść perforowanej gumy lub maty z tworzywa sztucznego w zlewozmywak ze stali nierdzewnej w celu zmniejszenia zarysowania i oznakowanie, poprzez garnków i zastawy stołowej.

Naprawa zarysowań w stali nierdzewnej

Według Centrum Informacyjnego Stainless Steel, rozpuszczalniki organiczne mogą być również stosowane do usuwania świeżych odcisków palców i olejów i smarów, które nie miały czasu, aby utleniać i rozkładać, korzystnym rozpuszczalnikiem jest taki, który nie zawiera chloru. Aceton, alkohol metylowy, i mineralne duchy są dopuszczalne.

Wiele czyszczącymi Zmieszane fosforanów, syntetyczne detergenty, lub zasadami są dostępne do czyszczenia silnie zabrudzone powierzchnie. Ale fakt, że etykieta "dla stali nierdzewnej" niekoniecznie jest gwarancją, że produkt nie jest ścierny, nie kwaśny, lub jest niska zawartość chlorków, więc uważaj.
Jeśli stal ma wykończenie wskazania pozycji, w których ziarno jest ciągła i biegnie długość powierzchni, zadrapania mogą być szlifowane na lekkim żwiru lub pumeks; inaczej, zarysowania powinny być usunięte tylko przez specjalistę.