grsail.com

jak doczyscic beton z farby

Jak usunąć Beton Off rozściełacz Walkways

Pytanie: Jak mogę usunąć beton z chodnika brukarz gruba warstwa betonu został przypadkowo stosowanej przez układarki RINOX w moim chodnik, który został nowo instalowanych?. Teraz mam białą warstwę nad moim nowym tan kolorowym chodnik, a krawędzie są zabrudzone układarki betonu. Zasilanie wodą do mycia pomógł dużo. Proszę o pomoc!

Wonâ To € ™ t być łatwe do usunięcia grubej powłoki suchego betonu, ale można to zrobić. Następujące kroki, wraz z ciężkiej pracy, pomoże przywrócić rozściełacze do dawnej świetności.

Potrzebne będą:

 • Dłuto
 • Gumowy młotek
 • Kwas solny
 • Woda
 • Ochrona oczu
 • Rękawice kwasu
 • Tanie pędzlem
 • Szczotka do szorowania

Kroki, aby usunąć Beton:

 1. Noszenie okularów ochronnych, ustawić dłuto przed betonu i dotknij koniec z gumowym młotkiem. Powtarzaj, aż youâ € ™ ve zerwane większość z betonu, ale dona € ™ t hit rozkładarkę bezpośrednio lub można go złamać, a nie. Może to być długie, żmudne. Jeśli to możliwe, zebrać przyjaciół i innych, aby przyspieszyć ten proces.
 2. Po youâ € ™ ve usunąć grubsze kawałki betonu, betonu zwilżyć wodą.
 3. Nosić rękawice gumowe i używać tani pędzla kwasu solnego, aby zastosować do pozostałego betonu. Odczekać 10-15 minut na to, aby pracować. Będziesz wiedzieć, że działa, gdy pęcherzyki. Kwas zepsuje się betonem, tak że może on zostać usunięty.
 4. Użyj szczotki do szorowania, aby usunąć podziale betonu.
 5. Po youâ € ™ nie ponownie czyni postępy, powtórz kroki 3 i 4. Może być konieczne stosowanie kwasu kilka razy, aby usunąć beton całkowicie.
 6. Gdy youâ € ™ re zadowolony z wyników, opłukać rozkładarkę czystą wodą. Należy pamiętać, że odpływ kwasu zabije żadnej roślinności na swojej drodze. Jeśli jest to problemem, kierować wodę najlepiej jak potrafisz do bezpiecznego miejsca odwodnienia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli ita € ™ s można usunąć skażoną rozkładarkę zastąpić go nowym, zrób to. Proces czyszczenia jest długa i trudna. Wymiana w większości przypadków jest chyba łatwe w porównaniu.
 • Kwas solny można stosować pełną wytrzymałość lub rozcieńczony zgodnie z instrukcją na etykiecie. ZAWSZE rozcieńczyć dodając kwas do wody, nigdy odwrotnie.
 • Jeśli rozściełacze wylano zamiast predefiniowanych, upewnij theyâ € ™ ve w zalewie przez co najmniej dwa tygodnie przed czyszczenia betonu z wierzchołka. Jeśli dona € ™ t, można uszkodzić układarka z tym proces usuwania.
 • Jeśli to możliwe, sprawdź u producenta brukarz pewny, aby kwas lub nie zmieniała barwy Bleach rozkładarki. Jeśli thatâ € ™ s nie jest to możliwe, badania na miejscu w ukrytym obszarze, zanim zastosuje się kwas.
 • Unikać wdychania oparów z kwasu solnego. Wykonaj wszystkie instrukcje użytkowania, przechowywania i usuwania wskazanych na etykiecie.

Jak zrobić Homemade Puffy Farby

Sztuka jest jednym zastrzeżeniem, że niemal wszystkie dzieci lubią. Cieszą się jasne kolory, wiele rzeczy można zrobić z farby, papieru, kleju i innych materiałów. Mają więcej radości, kiedy się bałagan i używać ich ręce zanurzone w nietoksycznych farb do tworzenia dzieł sztuki. Malarstwo jest skuteczne medium nauczania dla małych dzieci. Dowiadują się o kolorach, o tekstury, doskonalić swoje umiejętności motoryczne, kiedy dowiadują się, aby użyć szczotki i stymulowanie ich mózgi podczas tworzenia swoich projektów.

Trójwymiarowe farby lub farby podpuchnięte wykorzystywane na koszulkach są dość drogie. W przypadku projektów, zabawy plastyczne dla dzieci, można zrobić w domu farby podpuchnięte z niektórych materiałów znajdujących się głównie w kuchni.

Istnieje kilka sposobów na wykonywanie farb podpuchnięte w domu. Rozejrzyj się.

Przepis 1

Składniki:

 • 1 łyżka mąki self-podnoszenie
 • Kilka kropel barwnika spożywczego dla każdej partii
 • 1 łyżka soli

Procedura:

 1. Wymieszać suche składniki
 2. Dodaj trochę wody i barwnika spożywczego. Składniki wymieszać, aż do uzyskania gładkiej pasty
 3. Używaj pasty jak farby. Najlepiej jest korzystać z grubej tektury dla projektu sztuki.
 4. Gdy dziecko zakończy malowanie, umieścić płytę w kuchence mikrofalowej przez 10 do 30 sekund, aż kłęby wysokiej farby i wysycha.

Przepis 2

Składniki:

 • Mąka
 • Sól
 • Barwnik spożywczy
 • Woda
 • Butelki do wyciskania

Procedura:

 1. Zmieszać równe ilości mąki, wody i soli.
 2. Dodaj kilka kropli barwnika spożywczego i mieszać, aż kolor jest nawet.
 3. Wlać mieszaninę w wyciskanych butelek. Skorzystaj z elastycznej butelki jako narzędzia malarskiego.
 4. Użyj gruby karton lub ilustracji płytę jako baza do pracy artystycznej.
 5. Zostaw puffy farby do wyschnięcia.

Przepis 3

Składniki

 • 1 szklanka białej mąki
 • Soli 1 szklanka
 • 1 szklanka ciepłej wody
 • Ziploc torby zamrażarka dla każdej partii kolorów
 • Różne ciekłe farby tempera
 • Nożyczki
 • Grube deski deska lub ilustracji

Procedura:

 1. Mieszaniny mąki, soli i wody w dużej misce.
 2. Podziel mieszaninę i miejsce w poszczególnych worków Ziploc.
 3. Tryskać trochę koloru w każdej torbie i uszczelki.
 4. Plastikowe torby ugniatać delikatnie wymieszać pastę kolorów i mąkę.
 5. Odciąć mały kącik każdej torby i niech dzieci wycisnąć farb podpuchnięte na tablicach papierowych.
 6. Pozwól spuchnięte farby do wyschnięcia, najlepiej na całą noc.
 7. Możesz dodać jakieś błyskotki do past mącznych dla tekstury i glittery połysk.

Dzieci będą mogły godzin zabawy przy użyciu tych domowych podpuchnięte farb, które są tanie, nietoksyczny i wszechstronny. Uczyć dzieci różnych technik, aby ich dzieła sztuki, bardziej twórczy i ciekawy. Korzystanie wykałaczki i duże pędzle może przynieść dodatkowe tekstury i wymiar do ich dzieł. Wprowadzenie innych materiałów do mokrych farb podpuchnięte może być również źródłem inspiracji i stymulują proces twórczy w childrenâ € ™ s. Element dotykowe dostarczone przez podpuchnięte farby będą uczyć dzieci o różnych fakturach.

Jak Wzornik Beton

Jeśli szukasz doskonałej i tani sposób dekoracji posadzek betonowych, betonu stenciling może być odpowiedź na swoje modlitwy do stylizacji. Z stenciling, można uzyskać wygląd podłogi z kamienia lub cegły, ale nie towarzyszącego ceną. Niektóre opracowanie wzorców może nawet dać podłodze dywanu perskiego wygląd! Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć wzór szablon do projektowania, że ​​masz na myśli i wykonaj kroki opisane w tym artykule. Szablonowe wzory dostępne są w licznych i różnych kolorach i wzorach. Mogą być one stosowane na istniejących powierzchni lub nowo wykonanych posadzek betonowych.

 • Pobiera długość i szerokość obszaru, który chcesz wzornik na. Weź taśmę pomiarową i wykonywanie pomiarów powierzchni betonu, które chcesz umieścić swój szablon. Dzięki temu dowiesz się, jak dużo lub jak wiele sztuk niego trzeba będzie kupić w sklepie. Po mieć wymiary sprawiają, że wstępny szkic terenu, tak że można przynieść to z ciebie, gdy pojawi się wzór. Niektóre sklepy sprzętu i sklepy dla majsterkowiczów przeprowadzenia konkretnych wzorów szablonów, ale może być w stanie znaleźć więcej możliwości wyboru w sklepach internetowych, które specjalizują się w tych projektach.
 • Przygotuj szablony i obszar, który chcesz pracować. Korzystanie z narzędzia nóż bardzo ostry, pokroić każdy szablon z rolki. Powinno to być zrobione przed wylaniem betonu. Niektóre szablony są asymetryczne cięcia i mogą być dopasowane lub po prostu ich potrącenia. Umieścić kilka bloków na całym obszarze, gdzie można korzystać z szablonów. Upewnij się, że na pokrycie podłogi i struktur w pobliżu.
 • Wlać betonu na powierzchni i upewnij się, że jest to poziom w całym. Jeśli możesz, użyj izolujący pływające rodzaj betonu, aby uczynić pracę szybciej. Postępuj zgodnie z instrukcjami do mieszania betonu i wlać go nad obszar, który blokowany. Masz kogoś pomoc, której co najmniej dwa razy jastrychu na świeżo wylany beton. Upewnij się, że boki i krawędzie są gładkie przed załamaniem się szablony.
 • Umieść swoje konkretne szablony oparte na projekcie. Gdy powierzchnia jest wolna od zbyt dużego spadu wody, ale wciąż lekko wilgotne, umieścić konkretne wzory szablonów na obszarach. Zacznij od centrum sztuki z szablonu i swój sposób pracy w kierunku boków. Gdy jesteś zadowolony z umieszczenia wzoru, gipsu go na powierzchnię za pomocą wałka szablon. Jeśli nie jest to możliwe, wystarczy użyć pacy ubijać na mokrym betonie, aby podwyższoną wzór.
 • Zastosuj utwardzacz kolorów na mokro betonu. Przeczytaj instrukcjami Manufacturera € ™ s przed nałożeniem utwardzacza kolorów na odsłoniętej powierzchni betonowej podłodze. Pracuj kolor do betonu za pomocą pacy byka. Trzeba to zrobić szybko, jak to możliwe, ponieważ kolor nie zostanie wchłonięta równomiernie, jeśli beton zaczyna twardnieć.
 • Tworzenie realistycznego profil. Zastosuj środek antiquing. Dzieje się to w postaci płynnej lub w proszku. Ten środek tworzy cienie, które naśladują wygląd wgniecenia między cegieł, płytek lub kamienia. Jeśli pracujesz na wzór cegły lub kamienia, powierzchnia powinna być lekko szorstka, aby nadać mu bardziej autentyczny wygląd. Możesz użyć wałka tekstury dla tego etapu projektu. Jeśli pracujesz na wzór płytek, upewnij się, że wygładzić wszelkie niedoskonałości, pracując na powierzchni swojej kielni.
 • Podnieś szablon i pozwalają na całej powierzchni do całkowitego wyschnięcia. Zaraz po teksturowanie betonu, usunąć konkretne szablony, które zostały wykorzystane w projekcie. Pozostawić na noc powierzchni przed piłowanie kontrola przyłączyć i uszczelniania powierzchni płyty. Przed zamiatanie środek usuwający z powierzchni Poczekaj jeszcze dwadzieścia cztery godziny.

Teraz, że wyrazili Drab posadzki betonowe nowy, lepszy wygląd, upewnij się, że usunąć barwnik i środek utwardzający, zanim pozwoli nikomu wchodzić na swoich piętrach. Można oczyścić powierzchnię z wykształcenia wąż na niego i pozwalając wodzie zmyć brud i chemikalia. Nałożyć uszczelniacz do projektu ostatni przez wiele lat.

Jak Cut Beton

Jak Cut Beton

Cięcia betonu wymaga:

Piła (zmienia się w wielkości i rodzaju w zależności od głębokości cięcia)
Prawidłowe ostrze (w zależności od pożądanego cięcia)
Środek taśmy
Chalk linii
Ołówek
Urządzenia bezpieczeństwa

Krok 1

Oceny cięcie pożądany: Uwaga wielkość i głębokość betonu, która chciałaby być cięte. Zaznacz na lokalizację (użyj ołówka, taśmy mierniczej i kredą linię) do identyfikacji obszaru cięcia.

Krok 2

Przygotuj piły: Instalacja odpowiedniego ostrza do cięcia (ex pożądane: jeżeli głębokość betonu jest 3,5 "trzeba będzie 4" ostrze). UWAGA: Beton zawiera cząstki krzemionki. Polecam przy użyciu piły albo z przywiązania próżniowej lub rozpylaczem wody. Zazwyczaj tarcze diamentowe są używane do cięcia betonu.

Krok 3

Wykorzystaj właściwe wyposażenie ochronne: Ochrona oczu i dróg oddechowych są koniecznością, rękawice i ochraniacze słuchu są bardzo pomocne.

Etap 4

Rozpocząć cięcie: Powoli niższe piłę swoję betonu (mocno trzymać zobaczył). Należy pamiętać, że cięcia betonu powinny być wykonywane w wolniejszym tempie niż cięcia drewna. Piła powinny pozostać w stabilnej pozycji podczas cięcia, a przepychanki piły spowoduje ostrze do gaśnięcia, lub nawet gorzej, piła może skakać. Niech Piła dokonać cięcia - siła prosimy nie jest do cięcia szybciej przez zastosowanie większej siły.

Podczas cięcia betonu, najważniejszym narzędziem jest bezpieczeństwo:

1. Pobierz sprzętu ochronnego.

2.Get odpowiednią piłę do pracy.

Jak usunąć Hobbytex farby z lakieru samochodowego

Pytanie: Jak mogę usunąć Hobbytex farby z mojego samochodu, nie biorąc samochód farbę też?

Farby na bazie oleju są Hobbytex farby rzemieślnicze, które są powszechnie stosowane w całej Australii. Usunięcie farby na bazie oleju z innego malowanej powierzchni ISNA € ™ t łatwe, jak czystsze wonâ € ™ t przeszkadza odróżnić chciane i niechciane warstwy farby. Poniższy proces zajmie dużo cierpliwości, ale jeśli youâ € ™ re ostrożnym należy być w stanie usunąć niechciane warstwy bez uszkodzenia lakieru na samochodzie.

Potrzebne będą:

 • Aceton (dostępne w większości sprzętu i sklepach dla majsterkowiczów)
 • Q-porady lub mały pędzel
 • Niestrzępiącą tkaniny
 • Wosk samochodowy

Kroki, aby usunąć niepotrzebny Farba:

 1. Korzystanie z Q-porady lub niewielki pędzla, nałóż cienką warstwę acetonu farby plamy bez otrzymywania na finiszu. Należy być bardzo ostrożnym, aby nie pozwolić, aby acetonu. Będzie on uszkodzić wykończenie! Upewnij się także, końcówki jaki youâ € ™ re przy użyciu jest niewielka w porównaniu do plam, dzięki czemu można być precyzyjny w zastosowaniu acetonu.
 2. Odczekać 5-10 minut.
 3. Starannie wytrzeć plamę farby z gładką szmatką. Nie pocieraj tkaninę przez wykończenie samochodu. Obróć tkaninę często do czystej powierzchni, aby zapobiec rozprzestrzenianiu plamę.
 4. Powtórzyć proces stosowania aceton, usuwanie warstwy wierzchniej za każdym razem, aż niepożądana warstwa lakieru nie ma.
 5. Gdy farba plama znika, wosk i wypolerować miejsce na samochód, aby przywrócić połysk i chroni powierzchnię.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Aceton działa na usunięcie farby z góry na dół, dzięki czemu warstwa po usunięciu warstwy możliwe. Tak długo, jak dona € ™ t stosuje się go bezpośrednio do lakieru samochodowego, powinieneś być w stanie go usunąć bez uszkodzenia lakieru bazowego.
 • Możesz użyć duchy mineralnych lub rozcieńczalnika zamiast acetonu. Stosować te same środki ostrożności, jak jedna z tych opcji spowoduje usunięcie farby z samochodu równie łatwo, jak to będzie Hobbytex Paint. Należy stosować się do wszystkich zaleceń na etykiecie.
 • Aceton jest jednym z najmniej toksycznych usuwania farby, ale ita € ™ s wciąż dobry pomysł, aby korzystać z ochrony oczu i upewnić się, że obszar roboczy ma odpowiednią wentylację. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami na etykiecie i środki ostrożności dotyczące stosowania.
 • Innym sposobem, aby zapobiec uszkodzeniu okolic przykryć taśmą samoprzylepną światło, takie jak taśmy maskującej. Ochroni to inne obszary podczas pracy.

Jak do uszczelniania betonu Balkon

Jak do uszczelniania betonu Balkon

Dowiedz się, jak uszczelnić beton balkon można zaoszczędzić od czynienia z niektórych poważnych napraw domowych. Beton lewej rozszczelnione jest podatne na uszkodzenia, pęknięcia i wilgoć awarii, z których wszystkie mogą prowadzić do poważnych bólów głowy właścicielem domu do wynajęcia.

Dlaczego Twój balkon należy Sealed

Beton jest dość trudne patrząc, zwłaszcza gdy nowe. Ten gładki, rock jak substancja wydaje się być silny i dość niezniszczalne. W rzeczywistości jednak, beton porowaty, co oznacza, że ​​może wchłaniać ciecz.

To nie może brzmieć jak duży problem, dopóki nie zaczynają brać pod uwagę fakt, że deszcz, śnieg i lód są wszystkie płyny Twój balkon będzie podlegać. Dodaj w jakiś rozlanego wina na wieczór ciesząc się widokiem z balkonu i masz niezły bałagan na rękach.

W czasie, deszczu i śniegu twoje absorbuje balkonowe osłabi betonu strukturalnie. Pęknięcia zaczną pojawiać się na powierzchni, dzięki czemu jeszcze bardziej wilgoć przedostaje się. Gdy woda ta zamarza, rozszerza, potencjalnie łamanie balkon, a co niebezpieczne do użytku.

Uszczelnienie cementu lub betonu z uszczelniaczem nasycającej zatrzymuje ten absorpcję wilgoci. Wynikiem jest balkon, który jest odporny na plamy, odporny na wilgoć, łatwiejsze do czyszczenia i mniej podatna na pęknięcia i uszkodzenia.

Rodzaje betonu Uszczelniacz

Istnieje wiele rodzajów betonu uszczelniacz obecnie na rynku, niektóre z bazy silikonowej i innych z bazy wodnej. Oba mają swoje plusy i minusy do rozważenia przed zakupem.

Uszczelniacze na bazie silikonu

Uszczelniacze na bazie silikonu są droższe niż uszczelniacze na bazie wody, ale trzymać dłużej i muszą być rzadziej ponownie zastosować. Nagły, niespodziewany deszcz prysznic dzień po uszczelnić swój balkon z uszczelniaczem na bazie silikonu ma się czego obawiać tak jest z uszczelniacze na bazie wody. Uszczelniacze silikonowe zawierają duże ilości lotnych związków organicznych jednak, nadając im silny zapach.

Uszczelniacze na bazie wody

Uszczelniacze na bazie wody są łatwiejsze do zastosowania niż uszczelniacze na bazie silikonu, ponieważ mogą one być łatwo czyszczone w przypadku rozlania. Choć jeszcze mokre i utwardzanie, zgrzewarkę można rozbić i zmyte przez więcej wody, więc przypadkowe rozlanie na ziemię poniżej nie będzie taki duży problem,. Uszczelniacze na bazie wody należy stosować częściej niż uszczelniaczy silikonowych, nawet dwa razy w roku, w trudnych warunkach klimatycznych, ale oni mają niższe VOC co jest lepsze dla środowiska.

Uszczelniania betonu Balkon

Sprawdź prognozę pogody; przypieczętować swój balkon, kiedy można być pewnym dobrej pogody przez dwa do trzech dni, podczas których leczy uszczelniających.

Wyczyść swój balkon dobrze. Używaj szczotki do szorowania lub podkładkę zasilania i usunąć wszelkie zanieczyszczenia, brud lub miejscowe plamy, które nie mają być zachowane przez uszczelnienie w miejscu. Pozwól balkon do całkowitego wyschnięcia.

Użyj pędzla do uszczelniania krawędzi i obwodzie balkon. Uszczelka między słupkami poręczy i balustrad i upewnij się, aby pokryć wszystkie widoczne obszary betonu.

Za pomocą wałka malarskiego zastosować uszczelniacz do reszty balkonie, malowanie się z balkonu i do domu, jak przejść.

Pozostawić zgrzewarkę do utwardzenia na do 48 godzin przed powrotem meble na balkon i wznawianie jego wykorzystanie.

Balkon Opieka

Gdy twój balkon jest zamknięty, utrzymywać go z delikatnym środkiem czyszczącym do usuwania gruzu regularnie. Zastosuj żadnej konkretnej farby raz uszczelniacz został wyleczony i ponownie uszczelniacz corocznie dla najlepszych rezultatów.

Dowiedz się, jak uszczelnić beton balkon może wydawać się chore, ale można zaoszczędzić dużo więcej pracy w przyszłości. Troska o balkonie prawidłowo i cieszyć się jego wykorzystania w nadchodzących latach.

Jak czyścić Siding

Jak czyścić Siding

Istnieją dwa powody do mycia na zewnątrz domu; Pierwszym jest, aby był on gotowy do malowania. Drugi jest tylko, aby wyglądać ładniej (choć jest to również dobry pomysł, aby usunąć powstawaniu pleśni na bieżąco).

Jeśli naprawdę chcesz zewnątrz domu, aby wyglądać czysto, bez względu na to, jaki rodzaj bocznicy masz - winylu, aluminium, drewno, cegła, beton, a nawet azbest gonty, przygotuj się, aby spędzić trochę czasu i dużego wysiłku. Najlepszym sposobem na większości rodzajów bocznica jest wziąć wiadro wody z mydłem, sztywną szczotką na końcu długiej tyczki, wytrzyj je i spłukać wężem.

Istnieje kilka wyjątków wiemy. Gonty drewniane nie muszą być myte. Oni nawet nie muszą być zamknięte, jeśli nie mieszkasz w miejscu, gdzie jest mnóstwo słońca i obfitości deszczu; tam, uszczelnienie spowolni proces bielenia. Drugi wyjątek to na bocznicy wiemy tylko, że jest jeszcze w brzydsze niż konkretnych azbestu gontem. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, podobnie jak beton azbest gontem, okaże się powszechnie w stanie New Jersey: mówimy o tych arkuszy z cegły lub kamienia sztucznego bloku tłoczonych z tego samego składu rzeczy można znaleźć na większości dachy strome na Wschodzie ,

Ciśnienie mycia Siding

Następnego najlepszą metodą czyszczenia bocznicy jest mycie ciśnienia, znany również jako mycia mocy, w którym jest używany pompa wysokiego ciśnienia zapewnia wysoki strumień prędkości wody, która blastów brud z dala. Jest to dobry sposób, aby oczyścić dom z zewnątrz lub prep go na nowy lakier. Rozpylanie wody oraz, w niektórych przypadkach, detergentów lub innych rozwiązań robi bardzo dobrą robotę usuwania brudu, brud i resztki kredy-jak z pogarszającą farby z powierzchni bocznicy i wykończenia. To nie jest lepszą alternatywą do rąk szorowania, chyba, że ​​niezwykle istotne jest, aby uniknąć ciężkiej pracy.

Myjka ciśnieniowa jest w porządku dla większości materiałów okładzinowych, ale pełne ciśnienie nie powinno być używane w murze z obawy wybuchowych zaprawy spomiędzy cegieł. Należy także wziąć z tłoczonym pokładzie bocznica z obawy wstrzykiwania wody do wgnieceń w drewnie, zachęcając gnicie i wypaczenia. Należy także wziąć ze stiuku, które mogą być łatwo uszkodzone.

Jeśli w domu jest ogromny, nie chcesz, aby użyć metody, chyba że robisz projekt zadaniem na całe życie. Jeśli miejsce jest dwa piętra lub więcej, prawdopodobnie będzie chciał zatrudnić wykonawcę, a nie ryzyko przewracania z drabiny.

Czyszczenie pleśni z Siding

Myjki ciśnieniowe są w różnych rozmiarach, od około 1200 do 3000 funtów ciśnienia na cal kwadratowy. Silniejsze z nich, oczywiście, działa szybciej, ale powinny być one ograniczone do materiałów zapewne jak winyl, które mogą wytrzymać ciśnienie, a które nie mają łuszczenie się lakieru. Mniejszy nacisk jest bardziej odpowiedni do innych materiałów. Podkładki można wypożyczyć, i to jest wskazane, aby dostać jeden, który pozwala na mieszanie materiałów czyszczących z wodą.

Podkładki mocy nie usunie pleśni, więc trzeba będzie to zrobić ręcznie przed użyciem węża ciśnieniowego przez zmycie go ręcznie. Aby określić, czy to są czarne obszary pleśń lub brud, stosuje się niewielką ilość roztworu wybielacza (jedna część wybielacza na cztery części wody) do obszaru ze sprayem. Pleśni zniknie; brud nie będzie, ale powinien spaść szorowania. Jeśli masz już swój przenośny grill zbyt blisko domu, to może być sadzy. Powtarzające stosowania pieniący do czyszczenia łazienki z cegły, a następnie wielokrotnie płukania powinno się go z cegły, i myślimy, że będzie również dostać go od innych rodzajów bocznicy. Cokolwiek używasz i czy to brud, sadza lub pleśni, spłukać kiedy skończysz czyszczeniem.

Weź ostrożności noszenia ochrony oczu przy użyciu myjki ciśnieniowej i utrzymać strumień jasnego silników elektrycznych i linii przesyłowych. Ochrony roślin lub przenieść i materiałów kruchych wcześniej i sprzątać przeszkód.

Czyszczenie Stiuk

Nie można obsługiwać urządzenie z drabiny, a może nawet nie być w stanie korzystać z regulowaną rozszerzenie do mycia wysokich obszarów, jako że zajmuje sporo mięśni i koordynacji. Weź to pod uwagę, zanim wynająć maszynę. Dysza powinna być nie większa niż 36 centymetrów od celu. Możesz wolno pracować w bliżej, aż znajdziesz sweet spot, ale się nie bliżej niż pieszo lub można uszkodzić powierzchnię. Trzymaj go z dala od okien.

Praca z góry na dół, start z podsufitki, zwisy, rynny, rury spustowe i. Następnie stopniowo przemieszczać ją po bocznicy z boku na bok, kierując strumień w dół. Jeśli używasz rozwiązanie, śledzić z jasnego płukanie wodą przy użyciu węża ogrodowego, nie urządzenia wysokiego ciśnienia.

Stiuk należy czyścić raz w roku, a jego chropowata powierzchnia jest magnesem brud. Jest to szczególnie prawdziwe w jasnych kolorach, które pokazują, brud bardziej niż ciemniejsze kolory. Niższe ciśnienie zasilania do czyszczenia można stosować, ale korzystać z rozwagą. Dobrym rozwiązaniem czyszczenia jest trochę płynu do mycia naczyń, filiżankę sody i filiżankę boraksu zmieszany z dwoma galonami ciepłej wody.

Aby uniknąć uszkodzenia powierzchni stiuku, nie stosować skoncentrowanych strumieni wody; użyć ustawienia otwartego jet zalać stronę domu z kurtyną wody.

Podkładka zasilania niższe ciśnienie może być stosowany na cegły siding, że najlepsze wyniki można uzyskać przez pierwsze opryskiwanie piekarnik do czyszczenia na cegłach. Jeśli to nie uzyskać ciężki brud się, spróbuj użyć terpentyny, duchy mineralnych lub rozcieńczalnika, który może być również skuteczne w usuwaniu plamy farby. Lateksowe plamy farby zejdzie łatwiej niż farba na bazie oleju.

Jeśli masz pecha mieć cementu azbestowego gont bocznica, to tylko dlatego, że rzeczy nie wydaje się zużywają się; zatrzymali czyni go kilkadziesiąt lat temu. Jest to łatwe do czyszczenia, ale to jest tak kruche, że trzeba być ostrożnym - nawet sprzątaczka woda pod wysokim ciśnieniem może złamać gontem.

Jak zbudować Szkółka dla psów

Jak zbudować Szkółka dla psów


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zbudować dla psów i pomyślałem, że byłoby zbyt trudne, to jeszcze raz. Twoje ulubione psów docenią ciepłe, suche miejsce, aby zadzwonić do domu i docenią nie spędzać ciężko zarobione pieniądze, aby zatrudnić kogoś innego, aby je zbudować.

Hodowla psów Definicja

Warto mieć na uwadze to, że istnieje różnica między domu psa i hodowli psów. Gdzie pies dom jest stosunkowo niewielka i służy przede wszystkim do spania, hodowla psów jest w rzeczywistości znacznie większa obudowa, która zazwyczaj zawiera domu psa w środku. Pies służy hodowli psów, które pozostają poza albo cały czas lub przez większość dnia i tylko przychodzą w nocy, kiedy właściciele są w domu. Większy obszar w hodowli pozwala psu poruszać zachowując go przed krzywdą.

Dog Kennel Plany

Chociaż nie jest to całkowicie niezbędne, aby mieć plan, istnieje wiele zasobów internetowych do zakupu plany na zewnątrz psów hodowli.

 • Mason Firma oferuje kilka planów dotyczących zarówno dla zawodowców jak i mieszkaniowych.
 • Zobacz Fido zebrał linki do Prefabrykowane budy, które mogą być skonfigurowane do żądanego kształtu i rozmiaru.

Wymagane akcesoria

Narzędzia

 • Młot
 • Wkrętak lub wiertarka
 • Miarka
 • Piła (albo okrągłe lub piła zrobi)

Materiały

 • Postów drewniane
 • Gwoździe lub wkręty
 • Ogrodzenia metalowe i wsporniki
 • Cyna sztucznego lub sklejki na pokrycia dachowe
 • Mieszanka betonowa (opcjonalnie)
 • Farba lub plam (opcjonalnie)

Jak zbudować Szkółka dla psów

Określić, czy masz zamiar zbudować hodowlę na szczycie konkretnych pad lub jeśli to będzie siedzieć bezpośrednio na ziemi. Chociaż betonowe klocki sprawiają, że o wiele łatwiejsze do czyszczenia stoczni hodowlany, bo można po prostu wąż go z wodą, to dodatkowe koszty. Jeśli nie jesteś pewien, jak wlać beton się, dostać ofertę z dwóch lub trzech konkretnych firm i wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i budżetu. Od kilku dni trwa betonu do utwardzenia raz wylewa, należy wziąć to pod uwagę przy planowaniu działań budowlanych hodowli.

Zmierzyć szerokość i długość potrzebną do całej hodowli obwodzie. Jeśli wylany betonowy pad, wymiary hodowla powinna być o kilka centymetrów mniejszy niż podkładki tak, że pełna hodowla siedzi na klawiaturze. Ogrodzenia metalowe zazwyczaj sprzedawany jest w standardowych rozmiarach. Aby zapobiec nudne zajęcie cięcia ogrodzenia, zdecydować się na hodowli w standardowej wielkości, takich jak dziesięć stóp dziesięć stóp. Najczęstszym metalu ogrodzeń ogniwa łańcucha, które są sprzedawane w postaci ciągłego wałka.

Do hodowli wbudowanych bezpośrednio na ziemi, ustawić drewniane słupy na każdym rogu. Zatopić je około 12 cm głębokości i wlać mieszanki betonowej w otworze. Dodać wodę, wymieszać lekko i przytrzymaj, aż zestaw. Przymocować do słupków ogrodzenia za pomocą wsporników przybite lub przykręcone mocno. Powtórz na dwóch innych stronach, pozostawiając z tyłu otwarte.

Skonstruować prosty drewniany pies dom w odwrocie hodowli, gdzie psy mogą wydostać się z pogodą. Pole, które jest proste w przybliżeniu 24 cm wyższy i dłuższy niż zwierzę będzie wystarczająca. Wyciąć drzwi wystarczająco duży dla psa, aby wejść i wyjść, ale nie tak duże, że deszcz i wieje zimne powietrze z łatwością w. Farba lub plam w razie potrzeby, a następnie przybić na dachu wykonane z blachy lub sklejki cyny tak deszczu zostaje na zewnątrz, a pies pozostaje w!

Sugestie końcowe

Niezależnie od tego, czy wiedział, jak zbudować dla psów lub jest to twój pierwszy raz, ale należy pamiętać, aby uwzględnić wzrost w psiej rodziny. Budowanie hodowlę w miejscu, gdzie ogrodzenie może być przedłużony o dodatkowe hodowli wybudowanych w sąsiedztwie obecnego. To będzie bardziej ekonomiczne, ponieważ trzeba tylko kupić wystarczającą ilość materiałów do budowy trzech stron od czwartej strony będą udostępniane pierwszej hodowli. Ostatecznie, Twój pies będzie znacznie szczęśliwszy poruszając się w przestronnej i jest w stanie przejść i wyjść z jego sypialni do woli, niż są stłoczeni w skrzyni lub przywiązany do łańcucha.

Jak Antique żelaznej Świeczniki

Antique świeczniki żelaza są trudne do znalezienia, a są one drogie, ze względu na ich rzadkość. Ale łatwo jest tworzyć własne zabytkowe świeczniki żelaza. Możesz to zrobić w nowych świeczniki. Antiquing jest ciekawe umiejętności, aby dowiedzieć się, ponieważ mają pewną ludzi estetyczne, że hak do nich. Po prostu trzeba ćwiczyć, aby stać się pro w tworzeniu nowych rzeczy wyglądają na stare.

Potrzebne materiały

2 uncje Americana Czerwony tlenek żelaza DA96
2 uncje Sztuka ludowa Lukrecja 938
2 uncje Sztuka ludowa Antyczne Złoto 658
2 uncje Delta Dyni 2042
2 uncje Sztuka ludowa Miedź 664
Morze gąbki
¾ cala szablon szczotka
Szczotka 1 cala wzornik
Ręczniki papierowe
Talerze papierowe
Woda

Porady jak zabytkowe świeczniki żelaza

 • Wilgotne gąbki morskiej. Gąbka nie musi być kapiącą więc wycisnąć nadmiar wody.
 • Zanurz róg gąbki na pod zabytkowej złota farba. Aby usunąć nadmiar farby, osuszyć lub plama farby za pomocą papierowego ręcznika. Zimnica gąbkę do różnych obszarów świecznika.
 • Zanurz dno pędzel w farbie wzornik czerwony tlenek żelaza. Usuń nadmiar farby. Szczotka świecznik z pędzlem szablonu w górę iw dół wzór.
 • Oczyścić szczotką, a następnie wysuszyć. Wykonaj krok 2, przy użyciu farby miedzi. Dowiedz się, jak skutecznie używać farby miedzi na może zrobić wszystko wygląda zardzewiały w piękny sposób.
 • Zanurzyć Morza Gąbka do farby dyni. Osuszyć nadmiar farby na papierowym ręczniku. Ostrożnie zimnica pomarańczowy lakier na różnych części świecznika.
 • Umyć gąbki morskiej i usunąć nadmiar wody. Zanurz róg morza gąbki w Lukrecja farby. Zimnica nadmiar farby i osuszyć farby na każdej powierzchni, która wygląda zbyt czarny.

Pamiętaj, aby stosować mniej farby w pierwszym pokryciem więc można dodać farbę i tekstur, jeśli nie są spełnione. Ponieważ trudno załatać rzeczy, jeśli materiał dostaje bałagan. Praktyka czyni czarny papier patrzeć antyczne przed próbą używając świeczniki. Możesz znaleźć wszystkie materiały potrzebne w większości sklepów rzemieślniczych.

Antique świeczniki żelaza są wielkie zbiory i służą jako wspaniałe prezenty. Możesz zrobić kolekcję zrobić to sam zabytkowe meble i wyświetlacza i zadziwić znajomych. Możesz też zrobić interes z niego, a ludzie na pewno kocham. Wystarczy być konkurencyjny w cenę i firmy mogą odnieść sukces. Stwórz własne świeczniki, aby zaoszczędzić pieniądze. Musisz tylko wosk i sznurki do zniczy i są tanie i łatwe do wykonania.

Uzupełniać swoje zabytkowe świeczniki żelaza zabytkowe świeczniki. Antyczny mosiądz świeczniki są piękne, ale jest drogie. Ale można zrobić własne zabytkowe wyglądających świeczniki. Farby i pojemniki metalowe patrzeć styl antyczny, aby służyć jako świeczniki. Będziesz czuć się zadowoleni, jeśli sam tworzyć własne rzemiosła lub prezenty. Istnieją również repliki zabytkowych mosiężne świeczniki, ale będą robić dobrze.

Jeśli jesteś już Specjalista w zabytkowe świeczniki podejmowania żelaza i inne zabytkowe wyglądających materiałów, to możesz to zrobić warsztaty i seminaria dla ludzi, aby mogli mieć środki utrzymania lub hobby, a zarabiamy pieniądze w tym samym czasie.

Jak usunąć plamy z farbowania włosów Ręczniki

Jak usunąć plamy z farbowania włosów Ręczniki

Jesień zapytał: "Jak usunąć plamy z farby do włosów ręczniki?"

Farbowania włosów i poplamione ręczniki wydają się iść w parze. Najlepiej jest działać szybko, jak plamy barwnikowe włosów może być trudne do usunięcia po wyschnięciu barwnik tkaniny. Wybierz metodę z listy poniżej, aby usunąć farbę do włosów z ręcznikiem.

Usuwanie włosów barwnik wybarwia

Potrzebne będą:

 • Johnson Baby Shampoo
 • Chlor wybielać
 • Wiadro galon lub zlew
 • Biały ocet
 • Proszek do prania
 • Amoniak
 • Lakier do włosów
 • Woda utleniona
 • Sea Breeze ściągające

Kroki, aby usunąć włosy barwnik wybarwia

 1. Jeśli włosy ufarbować użyłeś jest rozpuszczalny w wodzie, natrzeć niewielką ilość szamponu Johnson Dziecko na wyciągnięcie ręki, a na plamę. Rub, aż plama jest removed.¹
 2. Jeśli etykieta opieka ręcznik mówi, że jest bezpieczny, połączyć ¼ szklanki wybielacza chloru z 1 galon wody zimnej. Zanurza się ręcznik w mieszaninie przez 30 minut. Wypłukać i umyć jak recommended.² Dalej poniższych wskazówek do tkanin, które nie mogą być bielone.
 3. Stretch ręcznik na dużej miski lub wiadra, pociągnij go mocno i zabezpieczyć go do miski. Umieścić miskę w zlewie, utrzymując drenażu otwarte. Otworzyć kurek zimnej wody, aż kapie woda w stałym tempie i niech kapie przez plamę na co najmniej 3 godziny, a do 6 hours.³
 4. W pojemniku większej niż 1 garniec, wymieszać 2 szklanki octu i 2 łyżki proszku do prania do twojego jeden galon ciepłej wody. Pozostawić do wchłonięcia pozycja na kilka godzin, cykliczne sprawdzanie, czy plama była removed.³
 5. Na 1 litr wody, dodać 1 szklankę amoniaku. Stretch ręcznik nad wiadrem i zabezpieczyć lub mieć przyjaciela trzymać rozciągnięta ciasno. Mieszaninę umożliwić przepływ przez plamy, jak wlać powoli do bucket.²
 6. Spryskać plamę z lakierem do włosów; substancje chemiczne w sprayu do włosów pomogą rozluźnić stain.² Tańsze lakiery do włosów często działają lepiej, ponieważ zawiera więcej alkoholu. Pozwoli rzecz odstania na pięć minut, a następnie spłukać. Pamiętaj, aby sprawdzić ukryte miejsce lub mały róg first.¹ ręcznik
 7. Tylko na trwały kolor tkaniny, można zwilżyć plamę barwnika z równą pomiaru nadtlenku wodoru i wody. Umieścić element w słońcu, ale nadal zwilżyć satyna, dopóki nie jest removed.³
 8. Innym dziwnym wskazówka, ale taki, który może pracować, jest zwilżyć plamę Sea Breeze ściągających. Pozwól ściągające pozostać na plamę na pięć minut. Przetestuj ściągające na tkaninie pierwsze, aby upewnić się, że nie discolor.¹
 9. Gdy plama usunięciu przepłukać element studzienki i wypłukać, zgodnie z zaleceniami.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Możesz przeskoczyć na usuwanie plam całkowicie i po prostu korzystać z tego samego ręcznik każdym farbować hair.³
 • Użyj trochę ostrożnie z amoniakiem, na przykład przez wentylacji pomieszczenia. Zobacz Wikipedii uzyskać więcej informacji.

Źródła

 1. Joey Greena chemiczna Magia
 2. Stain Rescue przez Anne Marie Soto
 3. Jak Królowa Czyści Wszystko przez Linda Cobb

Jak usunąć wodną farbą z urządzeń

Pytanie: Jak mogę usunąć suszone, na bazie wody farby z moich urządzeń bez ich zarysowania? Kiedy malował swoje szafki kuchenne, kiedyś niebieski farby taśmy, ale wyciekły farby pod taśmę na moich urządzeń. I nie zrobił € ™ t zawiadomienia, dopóki nie usunięto farbę po suszy. Mam czarne urządzenia i używany białej farby, więc jest to bardzo widoczne.

Farby na bazie wody są znacznie łatwiejsze do usunięcia niż farby na bazie oleju. Jednak czas nadal jest w istocie. Farby na suche, zaczynają ustawić i staje się coraz trudniejsze do usunięcia. Szybciej można usunąć farbę, wyższy poziom sukcesu będzie.

Potrzebne będą:

 • Łagodnego detergentu lub mydła
 • Woda
 • Pan Czysty Magia Eraser
 • Zmywacz do paznokci
 • Miękkich szmatek
 • Woda

Kroki do usunięcia farby:

 1. Wstępie napełniania wiadro z ciepłą wodą i dodając małą ilość mydła.
 2. Mieszać, aż piana wody zaczynają się tworzyć.
 3. Zwilżyć miękką szmatkę w wodzie z mydłem i wytrzeć do obszarów farbą. Jeśli farba miała okazję nieco suche, może to zająć trochę szorowania, aby usunąć. Należy unikać stosowania szorowania klocki, ponieważ mogą one spowodować zarysowania lub matowa powierzchnia na powierzchni.
 4. Jeśli farba jest usuwany przemyć powierzchnię czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.
 5. Jeśli farba nie zostanie usunięty, spróbuj szorowanie go za pomocą magii gumki. Te gumki mają bardzo małe powierzchnie ścierne i może usunąć wiele plamy bez uszkodzenia powierzchni.
 6. Zwilżyć gąbkę pod czystą wodą i wytrzyj farby dala.
 7. Spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.
 8. Jeśli farba jest już ustawiony, polski paznokci na bazie acetonu usuwania może być w stanie go usunąć.
 9. Przetestuj ukryty obszar najpierw zapewnić nie wystąpią negatywne skutki dla powierzchni.
 10. Zwilżyć miękką szmatkę z zmywacz do paznokci i przetrzeć go przez farby.
 11. Spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Dodatkowe wskazówki i pomysły:

 • Jeśli farba nie jest usunięty, to będzie wymagało co silniejsze, takich jak środek do usuwania farby.
 • W ostateczności, farba może być ostrożnie zeskrobać żyletką. Przechowywać ostrze jak najbardziej płasko, aby uniknąć zadrapań i śladów na powierzchni.

Jak usunąć plamy jaj z aluminium Siding

Zapytał: Jak czyścić jajko off bocznicy aluminium? Mój dom został podpuszczony przez niektórych słodkie, kochających dzieci. Myślałem, że oczyszczone wszystkie jajka, ale kilka tygodni później, zauważyliśmy kilka miejsc, które nie zostały wyczyszczone. Słońce piecze go do bocznicy aluminium i oczywiście miejsca są w górnej części domu dwóch wątków. Co mogę używać do czyszczenia zapieczona plamy jaj?

Jesień przynosi powrót do szkoły, jabłek i żartownisiów nocnych sieje spustoszenie na zewnętrznymi naszych domach. Czy jego papier toaletowy z drzew strumieniowe lub jaja sliming boku domu, jest zaangażowany w prace czyszczenia bałagan. Jaja są trudne, ponieważ mogą one spowodować plamy, które są trudne do usunięcia. Tu są dwie opcje, które pomogą pozbyć się plam z jaj na dobre.

Moczenie i metoda szorowania

Potrzebne będą:

 • Woda utleniona
 • Ocet
 • Płyn do naczyń
 • Ręczniki
 • Drabina
 • Sztywna szczotka
 • Wiadro
 • Rękawy

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. W wiadrze, wymieszać równe części wody i octu. Dodaj kilka kropli do mycia naczyń. Mieszać mieszaninę do momentu zaczynają się tworzyć pianę.
 2. Nasycenie w ręcznik z mieszaniny.
 3. Połóż ręcznik na powierzchni jajka barwione.
 4. Trzymaj ręcznik miejsce z drabiny lub miotle.
 5. Pozwolić na ręczniki do ustawiania na plamę na kilka godzin. Ponownie zwilżyć rozmaz z tkaniny.
 6. Wyjąć ściereczkę i wytrzyj obszar z twardą szczotką.
 7. Po usunięciu plam przemyć powierzchnię całkowicie z wężem.
 8. Ten sam sposób można stosować nadtlenek wodoru. Zaś nadtlenek wodoru zepsuje białek w barwnika, ale także służy jako środek wybielający i najprawdopodobniej wpływa na kolor farby.

Podkładka Sposób zasilania

Potrzebne będą:

 • Podkładka zasilania
 • Wodociąg
 • Malować
 • Pędzlem

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Podkładki mocy są korzystnym sposobem usuwania plam z bocznicy.
 2. Podkładki można wypożyczyć lub kupić, w zależności od tego, jak często będą wykorzystywane.
 3. Śledź wytyczne Manufacturera € ™ s prawidłowego stosowania.
 4. Po usunięciu plam konieczne odświeżenia bocznicy jako podkładka mocy będzie wymywania farby wraz z plamami.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Wiele metod czyszczenia może wpłynąć na farby na bocznicy aluminium. Przetestuj niewielką powierzchnię, aby zobaczyć jakie efekty są do farby. Często, powierzchnia musi być przemalowany.
 • Jeśli plama nie może być usunięty, spróbuj malowanie nad nim.
 • Świeże plamy są najłatwiejsze do usunięcia, ponieważ mogą być zmywane wodą z mydłem. Usuwanie plam jak najszybciej powoduje znacznie łatwiejszy proces czyszczenia.

Jak usunąć farbę z Podłogi winylowe

Pytanie: Jak mogę malować od mojego winylową podłogę?

Farba może piękne transformacje do całego wyglądu pomieszczenia. Nawet z najlepszych środków ostrożności, to może jeszcze splatter i wyciek i kończy się na podłodze. Szybkie usunięcie jest kluczem do utrzymania farby, ponieważ jest to już pozostawiono do wyschnięcia, bardziej trwale przywiera do podłoża. Pierwszym krokiem jest ustalenie, czy masz na bazie wody lub farba na bazie oleju, jak każda wymaga innych technik usuwania. To można łatwo znaleźć, czytając etykietę farby puszki. Po określeniu rodzaju farby, wykonaj następujące czynności, aby ją usunąć.

Usuwanie Wet Farby na bazie wody

Potrzebne będą:

 • Czyste ściereczki lub ręczniki papierowe
 • Łagodne mydło
 • Woda
 • Alkohol otarcia
 • Ścinki papieru lub żwirek (dla większych wycieków)

Proces usuwania:

 1. Zacznij od wycierania tyle rozlanej farby, jak to możliwe. Jeśli wyciek jest duży, zawierają go najpierw przez pokrycie go żwirek lub ścinki papieru.
 2. Następny przetrzeć powierzchnię wilgotnym papierowym ręcznikiem. Większość z mokrej farby będzie łatwo usunąć z podłogi winylu z zwilżone wodą tylko papierowych ręczników.
 3. Gdy większość farby zostały wytrzeć, miesza się z mydłem w wiadrze wody.
 4. Zwilżyć czystych ściereczek z mieszaniny i mydłem i wytrzeć pozostały farby.
 5. Jeśli nie jest jeszcze malować na podłodze, wilgotną, miękką szmatką z alkoholem tarcie i natrzeć na obszarze farby. Jeśli plama jest trwała, to będzie pomocne, aby zwilżyć szmatkę i położyć ją na zaplamione miejsce na kilka minut przed próbą usunięcia.
 6. Powtórzenie powyższych etapów, aż wszystkie farby jest usuwany.

Usuwanie Wet Farby na bazie oleju

Farby olejne na podstawie mogą być bardzo trudne do usunięcia.

Potrzebne będą:

 • Miękkich szmatek
 • Alkohol otarcia
 • Płynny wosk
 • Bardzo dokładna wełna stalowa wkładka
 • Woda
 • Łagodne mydło
 • Wiadro

Proces usuwania:

 1. Zacznij od wycierania tyle farby, jak to możliwe za pomocą wilgotnej ściereczki.
 2. Zwilżyć szmatkę w alkoholu tarcie i umieścić go na górze plam przez kilka minut.
 3. Wytrzeć wilgotną szmatką z celu usunięcia resztek farby.
 4. Jeśli farba jest nadal, zanurzyć wełny drobnoziarnisty stali w ciekłym woskiem.
 5. Delikatnie wytrzyj powierzchnię, aby usunąć pozostałą farbę.
 6. Gdy wszystkie farby usuwa się mieszanie wody z mydłem w segmencie.
 7. Użyj miękkiej ściereczki, aby oczyścić cały teren i usunąć wszystkich produktów czyszczących.
 8. Pozostawić do wyschnięcia. Kiedy całkowicie suche, nałożyć warstwę wosku do ochrony.

Usuwanie Suszone Farby

Potrzebne będą:

 • Żyletka lub łyżka
 • Benzyną lakową lub terpentyną
 • Aceton usuwania polski paznokci
 • Miękkich szmatek
 • Wiadro
 • Woda
 • Łagodne mydło

Proces usuwania:

 1. Zacznij od starannie skrobanie się jak najwięcej jak to możliwe, farby z powierzchni za pomocą łyżki lub brzytwę. Należy używać tylko maszynkę jeśli łyżka nie usunie go jako maszynka stwarza duże ryzyko cięcia podłogi.
 2. Gdy większość farby jest usuwany, zwilżyć miękką szmatkę benzyną lakową lub terpentyną i natrzeć na tym terenie.
 3. W razie potrzeby powtórzyć czystą szmatką za każdym razem.
 4. Jeśli farba jest nadal, nałóż niewielką ilość acetonu zmywacz do paznokci na czystą szmatką i delikatnie przetrzeć powierzchnię, aż pozostałe farby jest usuwany.
 5. Gdy wszystkie farby jest usuwany, wypełnić wiadro z ciepłą wodą i łagodnym mydłem.
 6. Wyczyścić powierzchnię w celu usunięcia jakiegokolwiek pozostałego produktu, które można pozostawić na ziemi.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Murphy Oil Soap Stwierdzono skuteczne w usuwaniu farby z podłogi winylu, jak również. Jest łatwo dostępny w większości towarowych i sklepach domu poprawy.
 • Podczas czyszczenia podłogi, należy unikać używania środków czyszczących i skrubery ściernych, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię pozostawiając matowy obszar.
 • Do farb, które nie drgnie, spróbuj Armstrong Nowy Beginning® Floor Cleaner i Stripper do usuwania farby. Zastosuj i peeling gąbką, aby usunąć resztki farby.
 • Obijać jest czystsze, że jest dostępna w większości sklepów dla majsterkowiczów i jest doskonała w usuwaniu wyschniętej farby. Jednak może pozbawić powierzchnię koloru i wykończenia więc należy przetestować go na małym ukrytym obszarze pierwszym.
 • Jeśli wszystko inne zawiedzie, stosuje striptizerkę farby do usuwania farby. Sprawdź u producenta lub specjalistę znaleźć striptizerkę, która usunie farby bez uszkodzenia podłogi.
 • NIE stosować amoniaku na podłodze winylowej to uszkodzić powierzchnię.

Jak usunąć lakierniczych z cegły i cementu z zewnątrz

Zapytał: Jak usunąć białe farby w sprayu z cegły i cementu na zewnątrz piętrze naszego domu? To jest na około dwóch miesięcy. Moja 15-letnia córka wykorzystywane do naszego domu, aby pomieścić lustro że spryskane biały. Ze względu na straty podczas natrysku i nie pytając mnie najpierw, teraz mamy linię farb na cegły i na betonowej podłodze. To było tam dwóch miesięcy. Użyliśmy duchy mineralnych, obijać, Goo Przeminęło i MEK bezskutecznie. Proszę o pomoc. Dziękujemy!

Farby w sprayu jest bardzo trudne do usunięcia z powierzchni porowatych, takich jak cegły, zaprawy i betonu. Poprawka zwykle zależy od rodzaju muru youa czyszczenia ponownie € ™ i rodzaju użytej farby, ale po użyciu produkt zaprojektowany specjalnie do usuwania graffiti, co się o wiele łatwiejsze.

Potrzebne będą:

 • Wipe Out Graffiti Remover porowata
 • Myjka ciśnieniowa
 • Czyste sprayem

Kroki do usunięcia farby:

 1. Wlać Wipe Out Graffiti Remover porowata do czystej butelki ze spryskiwaczem. Aby upewnić się, że nie przypadkowo wymieszać chemikalia, upewnij się, że butelka jest czysta.
 2. Rozpyłowo przetrzeć nad farby do usunięcia.
 3. Odczekać 15-20 minut w ciepłe dni, już w zimne. Farba zacznie się rozpuszczać w kontakcie z Wipe Out.
 4. Ciśnienie zmyć przy 1500-2000 psi. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać gorącej wody.
 5. Powtórzyć w razie potrzeby.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jedna kwarta Wipe Out wyczyści około 25 metrów kwadratowych graffiti, w zależności od grubości warstwy farby są.
 • Inną opcją jest użycie rozcieńczalnika. Należy nosić narzędzi bezpieczeństwa, w szczególności ochrony oczu i peeling z nylonu włosiu, dopóki czyste. Ta opcja będzie pracochłonne.
 • Nie używaj kwasów lub metalu włosiu do tej pracy. Albo jedno może etch cegły i metalowe szczecina może opuścić rdzawych plam tyle. Jeśli zamierzasz etch cegły, bądź przygotowany na całą ścianę (lub budynku), więc będzie pasować, a następnie zastosować uszczelniacz w celu ochrony pozbawiony / trawione cegły lub betonu.

Jak zbudować żyrandol

Jak zbudować żyrandol

Aby zbudować żyrandol najpierw trzeba decydować projektu żyrandol. Po dojść do wniosku o żyrandol w umyśle, zebrać potrzebne materiały i narzędzia do budowy żyrandola. Striptizerka drutu, szczypce do cięcia drutu, igła nosem, śrubokręt, elektryczne tartaczne, taśmy i drutu, orzechy wiertła są niektóre z narzędzi niezbędnych do żyrandola. Łańcuch zawiesić żyrandol ze jest potrzebne. Drut tyle przedłużyć długość każdego ramienia i wysokości żyrandol plus długość łańcucha z około sześciu cali do stracenia. Wszystkie rury wątek, lub po prostu wszystkie nici, z odpowiednimi podkładkami i nakrętkami będą potrzebne, aby podłączyć żyrandol razem. Potrzebne są żarówki na żyrandolu dostosowanie rozmiarów gniazdo.

Ramiona, ciało, i podstawa samego żyrandol muszą być rozliczane jako dobrze. Dla tralki, ciała i osi żyrandol, konieczne jest cylindryczny. Ramiona żyrandola mogą być wykonane z szyn szopek, zagłówki, lub utworzone z drutu lub drewna. Podstawa żyrandol, obiektu lub naczynie w kształcie kopuły, musi zapewnić wystarczającą przestrzeń w celu ukrycia połączenia pomiędzy ołowiu drutu i okablowania ramion żyrandola. Będą potrzebne dla każdego ramienia żyrandol gniazda, wraz z ich świeca zrazy ukrywają.

Z musztry, wydrążyć pionową kolumnę przez tralki żyrandol wystarczająco duże, aby pomieścić wszystkie rury gwint. Wytnij tyle przewód do przechodzenia na długość łańcucha żyrandol jest i sam żyrandol i przewlecz przez prętem po włożeniu pręta do rdzenia żyrandol, pozostawiając wystarczającą ilość drutu, aby dokonać połączenia z bronią w bazy żyrandola.

Dołącz gniazdo do każdego ramienia żyrandol z wykorzystaniem około cala całego wątku i śrub i podkładek. Z śrubokrętem odkręcić śruby po obu stronach gniazda żyrandol, dzięki czemu wiadomości, która strona jest pozytywne i który jest ujemny. Cięte wystarczająco przewód rozciąga się od tych śrub dół długości ramion do podstawy świecznik. Hollow jedną stronę ramion żyrandola z musztry, zatrzymując się na drugiej stronie. Wiertarka pod kątem czterdziestu pięciu stopni spotkać poprzedni otwór na odległych końcach ramion żyrandola i ryby przewód przez nich. Gazy o cal obudowy z tworzywa sztucznego z obu końcach drutu i podzielić pozytywny drutu, rozpoznawalny spowodowane to jest plac, z zaokrąglonym przewodu ujemnego długość gniazd żyrandol jest. Utworzyć hak z odsłoniętych końcach drutu i dołączyć je do odpowiednich śrub na gniazdach żyrandol.

Przykryj je z zrazy świec, dołączyć do bazy ramiona żyrandol ze wszystkimi nici, podkładek i nakrętek i podłączyć przewody z orzechów drutu. Ukryć załącznik podłączając bazę do żyrandola z podkładki, śruby, i wszystkich wątku. Podłącz zwieńczenie do podstawy żyrandola w podobny sposób pozostawiając mu najniższy punkt na żyrandol. Wkręcić żarówki, przewlec przewód z góry żyrandol przez łańcuch, by ukryć go i przetestować żyrandol. Wreszcie, upiększyć żyrandol jak uważasz, woskiem, farby, okablowanie na kryształów lub liści.

Jak farbą olejną: Techniki obraz olejny

Jak farbą olejną: Techniki obraz olejny

Obraz olejny może być przyjemne i satysfakcjonujące sposób wyrazić siebie poprzez sztukę ... mimo wszystko, istnieje kilka rzeczy bardziej satysfakcjonujące, niż jest w stanie spojrzeć na utworzonej coś i wiem, że wszystko, co widzisz pochodziła z jednej idei w swoim Umysł. Niestety, niektóre z zawiłości obraz olejny może wydawać się trudne dla osób z małym lub żadnym doświadczeniem; wiele osób nie będzie w tej działalności, które mogą w inny sposób kochania, gdyż obawiają się, że jest zbyt trudne dla nich zrobić.

Nie powinniśmy pozwolić, strach by Ci wypróbowanie nowego hobby, jednak; trochę czasu, aby spróbować swoich sił w malarstwie olejnym, widząc, jeśli chcesz go przed przejściem do większych i bardziej intensywnych projektów. W celu uzyskania wstępnej wyczucie tego medium na minimalnym kosztem, po prostu wypróbuj poniższe wskazówki. Najpierw trzeba trochę dostaw malarstwa olejnego. Następnie można wypróbować niektóre z tych podstaw:

 1. Zbierz obraz olejny dostaw. Kup podstawowy zestaw farb, kilka różnych rozmiarów okrągłe szczotki w obu włosia naturalnego i syntetycznego, paczkę papieru imitacja płótna, jakiś rozpuszczalnik do farb, trochę oleju lnianego i palety małego jednorazowych artysty tak, że będziesz w stanie mix kolorów na nim. Upewnij się, że farba jest rzeczywista zakupie farby olejne, ponieważ inne rodzaje farb akrylowych, jak i niektórych akwarele również są w rurkach, takich jak farby olejnej. (Jak sama nazwa wskazuje, farby olejne wykonane pigmentów zawieszonych w bazie oleju, inne typy farb stosować różne zasady, a tym samym dają różne efekty i reagują na dodatek oleju lub rozcieńczalnika inaczej).
 2. Używając ołówka na papierze płótnie, zaczynają się szkic, co chcesz malować. Szkic może być tak szczegółowa lub abstrakcyjne, jak chcesz, ale należy pamiętać, że będziesz musiał malować wszystkie szczegóły, które obejmują. Jeśli spryskać zakończeniu szkic z jasnej farby w sprayu lub utrwalacza płótnie, będziesz mógł zachować szkic z rozmazaniu lub zachorowanie przez farby. Płótno utrwalacz, nawiasem mówiąc, jest sprayu powłoka podobnie jak jasne farby w sprayu, który utrzymuje szkice ołówkowe z rozmazany jest ok, gdy jesteś dotykania obraz i obraz ... co oznacza, że ​​szkic pozostanie taka sama, niezależnie od tego, jak aktywne jesteś z pędzlem. (Po zamalować utrwalacza, to tak jak obraz na płótnie;. Nie farbują pokaże przez)
 3. Na palecie artysty, umieścić niewielką ilość farby, które masz zamiar używać, aby można było z nich korzystać. Rozcieńczalnika można stosować do wytwarzania cieńszych aplikacji i olej lniany mogą być dodawane do farb w celu utrzymania jej wysychaniu lub dodać więcej połysk niego. Możesz także użyć palety do mieszania kolorów (paleta za pomocą noża lub szczotki), w celu zmniejszenia liczby kolorów trzeba kupić. Dodaj niewielkie ilości białego lub czarnego tworzyć różne odcienie określonego koloru (barwy, oczywiście, jest jaśniejszych i ciemniejszych odcieni tego samego koloru).
 4. Kiedy już swoje kolory dobrane i mieszane, można rozpocząć próby na niektóre techniki malarstwa olejnego. Rozpocząć stosowanie lakieru w małych, delikatnych uderzeń na płóciennym papierze. Pamiętaj, że pociągnięcia będą widoczne, zwłaszcza przy użyciu naturalnych pędzli (jak naturalne włosy pozostawia więcej niż ślady pędzla syntetycznych nich.)
 5. Przemian szczotki, których używasz do tworzenia tekstury w swojej pracy, co daje więcej poczucia głębi. Możesz również dodać do tego przez czeka na początkowym farby do lekko osuszyć i malowanie na niektóre co już malowane (jak nowe warstwy farby będzie na szczycie starego.)
 6. Pamiętaj, aby umożliwić mnóstwo czasu suszenia pomalowanych przed dotknięciem powierzchni ... zwłaszcza jeśli stosowane dowolny olej lniany, ponieważ nawet trochę farby może utrzymać wilgotne dni lub nawet tygodni.
 7. Po zakończeniu malowania, jeśli zadowoleni z doświadczenie lub chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to należy przejść do prawdziwej płótnie i wydać dodatkowe pieniądze na lepszej jakości farb i narzędzi malarskich. Sprzedam noże metalowe palety, jeśli jeszcze go nie masz, i upewnij się, że masz wiele różnych rozmiarów pędzla. Warto również rozważyć zakup książek na malarstwo olejne, lub biorąc lekcje malowania, aby dowiedzieć się lepszych technik, takich jak zastosowanie tekstur i tworzenia przejrzystych kolorów, a także zdobyć doświadczenie ze specjalnymi szczotkami, takich jak pędzle i szczotki wentylatora kąta spiekanych.

Te wskazówki obraz olejny pomoże Ci nauczyć się jak rozwijać nowe umiejętności. Dodatkowe wskazówki można odebrać poprzez lekcji online w sztuce. Powodzenia tworząc swoje dzieło.

Wymagane narzędzia:

 • Farby olejne
 • Pędzle (różne rozmiary i rodzaje włosia)
 • Płótnie lub inne malowania powierzchni
 • Ołówki (do szkicowania)
 • Rozcieńczalnika
 • Olej lniany
 • Noże paletowe (plastikowe lub metalowe narzędzia stosowane do mieszania farb)

Przestroga:

 • Farby olejne może być brudny ... pamiętaj, aby pokryć obszar w pieluszki spadek przed rozpoczęciem malowania.
 • Niektóre kolory farby (zwłaszcza niektóre zielenie i błękity) będzie poplamić skórę, dlatego należy zachować ostrożność przy malowaniu z nimi.

Szybkie porady:

 • Korzystanie rozcieńczalnika może pomóc stworzyć wody i nieba efekty.
 • Różne szczoteczki może dać unikatowych tekstury drzew, liści, trawy, i wielu różnych materiałów, które mogą być reprezentowane w swoim malarstwie.
 • Radość mydelniczka mydło płynne lub inny, który jest zaprojektowany, aby rozbić tłuszcz może znacznie pomóc w mycia pędzli.

Jak zainstalować Deski Sztywne izolacyjne

Czy chcesz lepiej temperatury startowej lub większą wytrzymałość konstrukcji, możesz już myśleć o zainstalowaniu sztywnych płyt izolacyjnych. Choć coraz wykonawców izolacji może zburzyć swój budżet, robi to sam może być najlepszym rozwiązaniem.

Faktycznie, można zrobić swój własny dom izolacja porównywalna do twórczości wykonawców izolacji. Jeśli masz materiały przydatne, zacznij teraz i sprawdzić, jak można instalować płyty izolacyjne.

 1. Przygotowanie ścian. Pierwsza rzeczą, którą trzeba dać dodatkową uwagę to problemy wilgoci w ścianie, gdzie będzie instalacja paneli izolacyjnych. Aby w tym pomóc, to może wymagać równie proste jak wodoodporną farbą na tak poważne, jak pomoc eksperta.
 2. Zamontować listwy dolnej. Idealne pomiaru listwach jest paskami dwa cale od dwóch cali. Zapiąć pasy do ściany, z 16-calowym odległości każdego. Paski pelisa będą pomocne mocowania płyt izolacyjnych w prosty sposób.
 3. Umieść płyt gipsowych. W zakresie bezpieczeństwa pożarowego, wymagane jest, aby umieścić w pół-calowy płyt gipsowych do pasków drewna dolnej. Że płyty termoizolacyjne pianki nie są tak łatwe do zapalić, w przypadkach, gdy są zapalone, mogą wydzielać dym, zawierający wiele toksycznych gazów. Płyty gipsowe będzie działać jako bariera ogniowa systemu izolacji cieplnej. Jednakże istnieją rodzaje płyt izolacyjnych z pianki, które nie wymagają barier przeciwpożarowych, takich jak metalowych płyt laminowanych na twarzy i pianki.
 4. Nawet spośród nieprawidłowości dolnej. Dzięki zastosowaniu podkładki, można łatwo wygładzić równo z powierzchni ścian.
 5. Pomiaru wielkości izolacji piankowej. Pobierz dokładny rozmiar powierzchni konstrukcji dolnej i upewnij się, że pianka będzie cięcia zmieści się dokładnie na tych powierzchniach. Nóż lub piły jest doskonałym narzędziem, które może być pomocne.
 6. Zamontować płyty izolacyjne z pianki. Gdy wszystko jest cięte, zainstaluj pianek powierzchni dolnej. Upewnij się, że będzie małe lub brak odstępów między taśmami. Jeśli tak, to upewnij się, że zarówno taśmy lub uszczelniać go.
 7. Zainstaluj paroizolacji. Umieść ciężki plastik na wierzchu płyt izolacyjnych, aby służyć jako paroizolacji. Zszyć na górze, ale nie na paskach dolnej. Ściany mają zostać zainstalowane później będzie jednym trzymać tej paroizolacji w miejscu.
 8. Dołącz do ściany. Wreszcie, na pokrycie izolacji budynku, który właśnie zrobił, trzeba ponownie zainstalować zewnętrzną ścianę.

Teraz, to koniec z izolacyjnego swój własny dom. Należy jednak bardzo uważać, że różne części domu będzie musiał różne rodzaje informacji instalacyjnych. Na przykład, po zainstalowaniu izolacji cieplnej w dachu, będzie to wymagać dodatkowych materiałów, takich jak tar lub gumowanej farby do blokowania promieniowania ultrafioletowego ze słońca. To dlatego, że w czasie, promienie mogą uszkodzić system izolacji zainstalowanej.

Ponadto, trzeba być bardzo ostrożnym w instalacji izolacji wymyślić pozytywnych i skutecznych wyników. W przypadkach, gdy nie jesteś pewien, co zrobić, to lepiej szukać pomocy u specjalistów. W końcu, sztywne płyty izolacyjne będą bardzo pomocne dla Ciebie.

Jak ukryć Przewody telewizor plazmowy

Telewizor plazmowy zamontowany równo na ścianie w salonie zawsze będzie Pleaser tłum. Wyobraź sobie, oglądając Superbowl lub finałów NBA na ekranie telewizora panoramicznego, gdy ty i twoi kumple ssania w dół kilka Brewskies każdy. Oczywiście, jest to marzenie każdego Mana € ™ s. Jednak całe doświadczenie będzie lepiej, jeśli są w stanie ukryć przewody podłączone do i od telewizora. Tak, te przewody mogą pokój wygląda bałagan i przeciwdziałać obraz elegancki i schludny, które przynosi każda telewizor plazmowy. Na szczęście praca z ukrycia tych przewodów nie jest zbyt trudne do osiągnięcia. W rzeczywistości, niektóre z tych kroków, można osiągnąć schludność pragnienie w żadnym momencie.

 • Zmierz kable. Pierwszym krokiem w realizacji zadania ukrywania kabli wchodzących i wychodzących z telewizora plazmowego jest przez pomiar powierzchni na ścianie na podłogę, gdzie chcesz każdy kabel do uruchomienia. Normalnie, trzeba będzie 1 kabel zasilający przedłużona do najbliższego gniazdka telewizji kablowej i 1 przewód łączący się z operatorem telewizji kablowej do telewizora. Dla niektórych systemów, nie będzie innych przewody takie jak kabel TiVo, przewodów i kina domowego, konsoli do gier innych przewodów. Upewnij się, że wszystkie z tych przewodów może być dostosowane razem do jednego przewodu lub bieżni, która jest artykuł musisz być w stanie ukryć te przewody. Musisz zaplanować tego prawidłowo. Kiedy skończysz, upewnij się, że masz dokładne wymiary, bo to będzie główną podstawą zakupu przewód lub bieżni.
 • Nabyć przewód. Przewód lub kabel bieżni jest głównym elementem, który trzeba będzie ukryć przewody. Na podstawie pomiarów, zakup odpowiedniego przewodu. Upewnij się, że jest na tyle szeroki, aby wprowadzić wszystkich przewodów podłączonych do iz telewizorem plazmowym. Jeśli to możliwe, należy kupić przewód dłuższy niż pomiarów zrobionych dać trochę miejsca do oddychania podczas instalowania go. Przy zakupie przewodu, należy wybrać, czy chcesz to być cylindryczne lub płaskie. Jeśli planujesz go malować i sprawiają, że wygląda jak część ściany, wtedy można dobrze iść z płaskim przewodem, że będzie wyglądać jak listwy.
 • Farby do przewodu. Jeśli wybraliśmy się z płaskiego przewodu, to prawdopodobnie będziesz chciał pomalować farbą w kolorze ściany, aby ukryć go całkowicie. Cóż, jeśli tak jest, to będziesz chciał malować przewód przed jej montażu. Musisz szorstka się powierzchni przewodu, aby gotowy do malowania. Papier ścierny Precyzyjna ziarna powinny dobrze. Gdy podłoże jest wystarczająco szorstkie, stosować farby i pozostawić do wyschnięcia.
 • Zamontować przewód. Przed przystąpieniem do biegania i montażu przewodu na ścianie, możesz wstawić wszystkie kable, w tym w pierwszej kolejności. Oczywiście, będzie to zależne od rodzaju przewodu zakupiony. Jeśli zakupiony zamknięty kanał, a następnie trzeba będzie włożyć żyły wcześniej. Jeśli zakupiony otwarty pojawiły przewód, można zamontować pierwszy i włóż przewody później. W każdym przypadku, w kolejce do przewodu zgodnie z planem i sprawiają, że przylegają do ściany, stosując taśmę dwustronną. To powinno kanał przylegają do ściany. Upewnij się, że przewód nie jest luźny lub można łatwo odkleić.

Teraz, ponieważ kanał został pomalowany w kolorze ściany, to prawdopodobnie będzie zauważyć, że przewody są teraz sprytnie ukryte przed gołym okiem, jakby przewody zostały osadzone w ścianie.

Jak Udekoruj swoje własne klapki

Jak Udekoruj swoje własne klapki
Można udekorować klapki na każdą okazję.

Dlaczego warto wydać dodatkowe pieniądze, gdy można ozdobić własne klapki i mieć coś wyjątkowego za połowę ceny? Jeśli naprawdę dostać się do niego, możesz skończyć z szafy pełne obuwie letnie, które są wszystkie wyraźnie Ciebie.

Dekorowanie Flip Flops Step-by-Step

Klej lub pistolet do klejenia, jest twoim przyjacielem. Chcesz uniknąć zszywki i inne metalowe lub ostrych urządzeń, ponieważ mogą podrażnić stopy. Klej i farby, jednak będzie można osiągnąć prawie wszystko można myśleć. Należy zauważyć, że klapki wykonane z tanich tworzyw sztucznych będzie prawdopodobnie nie przyjmować kleju na gorąco i mogą topić. W tym przypadku, klej jednostka jest dobrą alternatywą.

 • Najpierw musisz kupić jakieś zwykłe klapki. Staraj się nie dostać nic, że są tak tanie, że nie oferują amortyzację w ogóle. Pamiętaj, kiedy już urządzone je, będziemy chcieli, aby je nosić i powinny być tak wygodne.
 • Lokalny sklep jednostki powinny mieć dowolną liczbę ciekawych farb i przedmiotów dekoracyjnych. Najbardziej oczywiste są kwiaty z tkaniny, ale można również rozważyć, cekiny, owoce i plastikowe zabawki, łuki, muszle, zabytkowe przyciski, sztuczne perły, cyrkonie i dzianiny pomponami. Jako Twoje zaufanie buduje, więc twoje pomysły i można zacząć tworzyć dowolną liczbę żywych buty tematycznych. Można również uruchomić na bazie farby do tkanin lub brokatu.
 • Zaplanuj swoje buty. W przeważającej części, gdy coś jest przyklejona, to jest problem, więc należy grać z pozycji już wybranych i znaleźć najlepszy sposób, aby położyć je i pokazać je.
 • Nie spiesz się z rzeczywistą klejenia. Niektóre pozycje dołączy łatwiej niż inni. Być może trzeba użyć clothespins na noc, aby ustalić pewne rzeczy. Na pewno trzeba czekać co najmniej dzień przed buty są gotowe do noszenia, więc nie czekaj do ostatniej chwili, aby udekorować swój własny klapki na szczególne wydarzenie, chyba że nie przeszkadza ci podejmują ryzyko.

Indywidualne Sole

Na plaży klapki, które przyjdą i wyłączać cały dzień, należy wziąć pod uwagę zdobienia podeszwę buta, jak również. Farby tkaniny pozwala iść do miasta. Większość z nich odbędzie się na wodzie, chociaż powinno się sprawdzić. To świetny pomysł dla obuwia dziecięcego, ponieważ to pomoże im określić, których jest, których - poza tym, oni to kochają!

Im więcej masz do dekorowania własne klapki, tym więcej zdarzeń może znaleźć za pokazanie ich. Istnieje nawet "kostium" Konkursy teraz dla klapki! Nie ważne co, można spędzić całe lato w dobrym stylu.

Jak Keep Your Kitchen Sink Spuścić Wyczyść

Jeśli chcesz zachować swoją kuchnię zlewu jasne, istnieje kilka metod, które można wykorzystać w bardzo prosty sposób. Oto jak to zrobić.

 1. Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, to utrzymać pokrywę spustowy z otworami ponad odpływu do połowu dużych cząstek żywności i zanieczyszczeń od zejścia. To nadal umożliwia wody zabraknie, ale można zapobiec zatykaniu się z występujących w ten sposób. Jeśli jesteś mycia naczyń w zlewie ręcznie, upewnij się, że masz to zrobić na stronie, która ma wywóz śmieci tak, że wszelkie duże cząstki, które chodzą w dół zostaną zmielone. Druga strona będzie trzymać się z dala i nie dać się zatkał. Aby wydostać się z upartym skleić swoim drenażu, można użyć węża, który jest sprzedawany w większości sprzętu lub zasilania hydraulika sklepach. Ten długi zwrotny narzędzie może dostać się do rury do źródła zatrzymaniu i złamać go, pozwalając wodzie sprawnie ponownie zaniedbany. Jest to dobre narzędzie, aby utrzymać się na dłoni w domu, gdy jej potrzebujesz.
 2. Konserwacja prewencyjna jest również ważne, aby utrzymać drenażu jasne. Raz w tygodniu warto wlać sodę dół każdej strony kanalizacji, a następnie wlać ocet na górze. Musisz niech ustawić na kilka minut, a następnie spłukać zlew wodą i uruchomić wywóz śmieci przez kilka minut. Będzie to zarówno oczyścić kanalizacji i pomóc złagodzić żadnych zapachów, które mogą wyniknąć z żywności pozostała. Napój gazowany jest kolejnym przydatnym narzędziem do usuwania górę skleić. Wlać puszkę w błoto, a kwasowość w pop powinno pomóc zerwać skleić. Innym zapobiegawczy środek jest uważać, co na siebie włożyć w drenażu codziennie. Na przykład, takie materiały, jak tłuszcze i farby nie należy wlano bezpośrednio do kanalizacji, ponieważ mogą one powodować tworzenie się, że mogą zablokować odprowadzanie wody z prawidłowo. Po pojawieniu się te zanieczyszczenia, może to być bardzo trudne do odblokowują.
 3. Jeśli próbujesz oczyść swój zlew, należy uważać, jakie rodzaje substancji chemicznych, które są używane do rozwiązania tego problemu. Chociaż dobrze, wiele produktów chemicznych może rzeczywiście spowodować uszkodzenie rur i drenażu, gdy lał im. Jeśli problem jest trwałe, to jest znacznie tańsze mieć profesjonalną rozwiązać problem, niż spowodować więcej szkód, starając się naprawić samemu. Jeśli używasz jakiegokolwiek produktu, należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta.

Używanie środków zapobiegawczych i starannego rozważenia dla drenażu na co dzień pomoże Ci zachować jasny i uniknąć problemów pojawiających się w przyszłości.