grsail.com

gigantyczne rasy królików

Gigantyczne ras królików

Gigantyczne ras królików
Flamandzki Giant

Jeśli jesteś ogólnej opinii, że większe jest lepsze, naprawdę powinieneś sprawdzić te gigantyczne ras królików. Niektóre olbrzymie króliki zrobić doskonałe zwierzęta z powodu ich posłuszny natury, podczas gdy inne wymagają bardziej ostrożnego obchodzenia. Amerykański Związek Hodowców Królik (ARBA), rozpoznaje wiele dużych ras, a każda z nich ma swój własny rodzaj uroku.

Flamandzki Giant

Nazywany "królem królików" ze względu na ogromny rozmiar, Giant Flamandzki jest myśl, że pochodzi z kamiennych królików w starym regionie Flandrii. Według Krajowej Federacji Hodowców Rabbit flamandzkiego Giant (NFFGRB), flamandzki Giants zazwyczaj osiągnąć wielkość 14 funtów dla dorosłych. Jednak ta rasa była wiedzieć trafienie ciężary tak wysokie, jak 22 funtów.

 • Czy zwykle ważą więcej niż dolców.
 • Jeden z największych królików Flamandzki Karkonoszy zarejestrowanych jest Herman. Herman jest własnością niemieckiego hodowcy Hansa Wagnera. On waży 22 kilogramów fest.
 • Rudi to kolejny rekord. Jego waga jest kilogram więcej niż Hermana, ale nie jest tak dobrze znany jako szczuplejsze królika.
 • Flamandzkie króliki są odporne rasy. Główne problemy zdrowotne być świadomi są ból stawu skokowego ze stojących na drut dnie klatki i problemy z uzyskaniem zbyt dużej wagi.
 • Rasa ta jest łagodny i potulny, jeśli uspołecznione w młodym wieku.

Giant kratkę

Według Amerykańskiego Klubu kratkę Giant Rabbit Ten duży rasy powinien być długi, zarówno długości i nogi. Średni kratkę Giant będzie ważyć co najmniej 11 funtów za dolców i co najmniej 12 funtów za nie.

 • Pochodzenie tej rasy nie jest znana. Jednak niektórzy uważają, rasa pochodzi z skrzyżowanie Giant flamandzkiego i Lop lub ewentualnie białej rasy z oznaczeniami.
 • Wzór kolor Checkered Giant jest wyjątkowy z białym płaszczu i czarnym lub niebieskimi plamkami.
 • Królik ma kręgi wokół oczu, motyl na nosie, pasek ciemnej sierści w dół kręgosłupa i oznaczeń na twarz i ciało.
 • Chociaż Checkereds są duże króliki, nie dość działanie do Giant flamandzkiego lub francuskiego Lop i nie przerwały wszelkie znane rekordy.
 • Rasa znana jest bite i ma nerwowy temperament, choć każdy królik będzie miał inną osobowość.
 • Najlepiej jest użyć doświadczonego obsługi, jeśli masz zamiar pokazać tę rasę.
 • Króliki Olbrzym Checkered są również nazywane Giant Papillons w Wielkiej Brytanii.

Giant Angora

Według Królik Krajowy Klub Hodowców Angora (NARBC), rasa ta musi wynosić co najmniej dziewięć i pół kilo dla starszych dolarów i 10 funtów na starszy robi. Ten wspaniały, show-zatrzymanie zwierząt ma długie białe futro i różowe oczy. Wata może być usunięta z sheers lub rozczesywanie.

 • Rasa powstała w Turcji w okolicy tzw Anakara lub czasami nazywane Angora, i były przechowywane przez francuskiego królewskiej w 1700 roku, tak aby mogły utkać angora wełna z futra.
 • Te króliki są na ogół spokojny i easy-going.
 • Wyglądają jak kłęby białego futra z twarzy wpatrując się i mają duże, dyskietki uszach.
 • Włos ma trzy różne rodzaje futra. Olbrzym i niemiecki są jedynymi Angora ras mieć AWN włosy.
 • Spośród uznanych ras Angora, Giant jest największa.
 • Ze względu na długie futra i higieny osobistej przyzwyczajeń, Angoras są podatne na blok wełny.

Giant szynszyla

Stowarzyszenie Królik Olbrzym Szynszyla ma ciekawą kolekcję obrazów królików Giant Chinchilla. Ten królik został opracowany w Stanach Zjednoczonych Edwarda H. Stahl i sięga 1921.

 • Million Dollar Księżniczka była pierwszą Nowak Giant szynszyla ur. Była skrzyżowanie Chinchilla Standardowy i flamandzki.
 • Uprawiane złotówki waży od 12 do 15 funtów, a waży 13 wzrosła kowalski do 16 funtów.
 • Te króliki są znane ze swoich właściwości i handlowych są często wykorzystywane jako mięso. Czynnik ten jest uważany w ocenie.
 • Gigantyczne Szynszyle są delikatne i ujmującą osobowością.
 • Mają duży miot sześciu do ośmiu dzieci łatwo.
 • Gigantyczne szynszyli nie mają większych problemów zdrowotnych, ale mogą być wrażliwe na działanie wysokich temperatur, jak każdy królik i skłonność do nadwagi.

Francuski Lop

Gigantyczne ras królików

Historia francuskiej LOP jest jasne w jego imieniu. Według Lop Rabbit Club of America, rasa pochodzi z Francji, gdzie został utworzony w 1800 roku przez przejście angielskiego LOP i królika motyla.

 • Rasa ta jest w różnych kolorach z gęstym, miękkim futerkiem.
 • Francuski Lop waży około 10 kilogramów.
 • Ten królik ma krótkie, ciężkie ramy i krótsze uszy, które zwisają po obu stronach głowy.
 • Są inteligentne rasy i wydają się być dobre, hartowanego i tolerancyjny wobec dzieci.
 • Lubią towarzystwo, więc staram się zachować je w pary.
 • Francuski lops nie mają poważne problemy zdrowotne, ale mają problemy, wszelkie inne króliki mogą mieć takie jak przerośnięte zęby, flystrike lub pcheł.

Wybór Giant Breed

Teraz, gdy wiesz nieco więcej o niektórych olbrzymich ras królików, trzeba mieć lepszy pomysł, jeśli jeden z tych królików naprawdę Cię interesuje. Chociaż większość ras uznanych Arba wymieniono, można również rozważyć inne odmiany olbrzymich królików, jak niemiecki gigant, British Giant lub hiszpańskiego Giant.

Niemiecki Króliki Karkonosze

Niemiecki Króliki Karkonosze


Niemiecki gigant króliki były kiedyś uważane za rzeczy z legend i tradycji, ale w 2007 roku, gigantyczny królik o imieniu Robert wziął szturmem świat zwierząt domowych. Ogromny sterowiec z królika ważył 23 kilogramów fest i kiedy odbywają się na tylnych nogach, to był rozmiar pięć letniego dziecka.

Niemiecki Charakterystyka Karkonosze

Wygląd

Niemiecki Giganci są podobne do królików Brytyjska Karkonoszy, a oba te króliki były hodowane od flamandzkiego Giants, ale mają pewne różnice ostrzegawcze. Na przykład niemiecki gigant jest większy i cięższy od brytyjskiego Giant. Niemiecki Giganci są również wyposażone w ciało wszechstronna natomiast wersja brytyjska ma szersze przednie i tylne ćwiartki.

Jeśli chodzi o kolor idzie, niemiecki Szarzy są głównie ze stali w kolorze szarym; stąd nazwa. Jednak niektóre króliki tej rasy może posiadają czarne lub niebieskawe oznaczenia. Nowoczesne hodowcy są zawsze stara się wprowadzać nowe kolory w mix poprzez intensywnych programach hodowlanych.

Problemy zdrowotne temperamentu i

Niemiecki Szarzy są bardzo uległych zwierzęta, gdy opiekę i właściwie traktowane. Jednakże, mają one tendencję do łatwego straszyć, co może czasem spowodować ich reakcję przez gryzienie i drapanie.

Według Krajowej Federacji Hodowców Rabbit flamandzkiego Giant (NFFGRB), duże króliki rasy są podatne na infekcje pasożytnicze niektórych jelitowych lub bakteryjne, zwłaszcza, gdy podawany jest niewłaściwa dieta. Według flamandzkiego Giant and Company, olbrzymie króliki są również podatne na problemy kręgosłupa, takich jak kręgosłupa.

Długość życia

Podczas większych ras królików żyją krócej niż zwykle królika żywotności, niemiecki Giganci są wyjątkiem. Te króliki cieszyć średnią długość życia 12 lat, podczas gdy innych dużych ras królików, jak tylko średnia brytyjska Giant około połowy tego.

Lifestyle Potrzeby niemiecki Giant

Króliki niemiecki Giant wymagają ogromną ilość miejsca w którym poruszać się w celu ich uzyskania ćwiczenia, których potrzebują, aby zachować zdrowie. Wielu właścicieli umożliwić ich króliki iść do domu swobodnie przy jednoczesnym zapewnieniu im dużej skrzyni psa do spania i jedzenia. Króliki, jak koty, będzie wydalać w jednym miejscu w klatce, więc miot ich szkolenie można łatwo osiągnąć. Z królików tej wielkości, to jest istotne.

Gigantyczne niemiecki króliki cieszyć się towarzystwem innych królików, ale nie muszą być inne Giants. Będą się dogadać tak dobrze z regularnym wielkości królika. Należy zachować ostrożność przy wprowadzaniu Giant do innych zwierząt, jednakże; i sterylizacja to ważne, jeśli nie chcesz być zatrzymany z dużą ilością dzieci.

Dieta

Karmienie gigantycznego królika odpowiedniej diety jest jednym z kluczy do zapewnienia żyje długie, zdrowe życie. Te zwierzęta mogą szybko stać się nadwagi jeśli karmione wysokotłuszczową dietą a to spowoduje problemy ze stawami, choroby serca i innych problemów zdrowotnych. Długi siana powinien nadrobić większość diety królika z kompletnych granulek zawartych w bilansie. Również ważne w diecie królika olbrzyma, jest wiele warzyw, zielonych i ReadiGrass, wysokobiałkowej żywności, który jest skuteczny w pomaganiu zminimalizować problemy zdrowotne. Niektóre Giants może jeść między pół beli i pełnej beli siana tygodni.

Uwodzenie

Dużych ras królików, takie jak niemiecki gigant nie jest tak zwinny jak króliki mniejsze rasy, więc uwodzenie często staje się obowiązkiem właściciela. Niemiecki Giganci mają grubą, puszystą sierść, która ma tendencję do stracenia dużo puchu podczas linienia sezonie. Właściciele muszą regularnie czesać pierzenia się królika, aby uniknąć zwierzę zażyciu i rozwój kule włosowe. Ponadto, w miarę starzenia się królika, jego tył będzie stale potrzebują oczyszczenia w celu pozostają suche i czyste, ponieważ te króliki mają tendencję do przeciągania ich tylny koniec raz zapalenie stawów zaczyna się w.

Pochodzenie niemieckiej Giant

Niemiecki króliki Karkonosze są potomkami rasy Flamandzki Giant królika. Bardzo stara rasa królika domowego, flamandzkich Giants znane są już od 16 wieku, i uważa się, że pochodzi w lub w pobliżu miasta Ghent, w Belgii. Niemiecki Giants nie są obecnie uważane uznana rasa królików, ale termin dotyczy królików, które były hodowane od flamandzkich Giants. W niektórych częściach świata, króliki te nazywane są niemieckich Greys.

Niemiecki gigant jak zwierzęta króliki

Niemiecki Giganci są wspaniałe zwierzęta, które w różny sposób zatrzeć granicę między królika i kota lub psa. Te duże króliki czuć się jak w domu jest jednym z rodziny i główną częścią codziennego życia rodziny, podczas gdy ich mniejsi kuzyni są głównie w lewo w klatkach dla większości ich istnienia. W przeciwieństwie do małych królików rasowych, niemiecki gigant jest bardziej prawdopodobne, aby cieszyć się tuląc się obok jego właściciela, chodzić na spacery na zewnątrz i mając free run domu.

To Królik odpowiada Twojemu stylowi życia?

Chociaż te króliki są zabawne, ciekawe i piękne, to wymagają dużo opieki. Tak więc, zanim pojawi się przyciągnięci przez ich duże, brązowe oczy i miękkie, puszyste futro, za koszt (dla żywności) i zaangażowanie masz zamiar trzeba dokonać, aby zapewnić ten królik dostaje opiekę, na jaką zasługuje przed zakupem jeden dla Twoja rodzina. Z drugiej strony, jeśli jesteś gotowy i chętny do pracy, będziesz cieszyć się ten olbrzym, Sympatyczny królik.

Jak Pokaż Króliki 4-H

Angażowanie się w 4-H pokazy królika i Arba Królik Hodowca (Amerykańskiego Stowarzyszenia) pokazuje to świetny sposób na rozwijanie umiejętności uprawy zwierząt, miłość do zwierząt i ogólnym poczuciem odpowiedzialności i współczucia dla innych istot żywych. Jeśli chcesz już króliki i youâ € ™ d jak wziąć się swoją pasją do następnego poziomu, biorąc udział w tych pokazach królika 4-H, o zapoznanie się cennych wskazówek:

 • Dowiedz się, jakie rasy do wyboru. Istnieje rzeczywiście wiele wytyczne dotyczące wyboru rasy królika, ale należy zacząć wiedząc, jak wybrać najlepszy dla danej sytuacji. Istnieje ponad 40 różnych rodzajów ras królików, a te są w cztery ogólne kategorie: małe (2-6 funtów w terminie zapadalności); średnie (6-9 funtów w terminie zapadalności); duże (9-11 funtów w terminie zapadalności); i gigantyczne (11 i więcej kilogramów w terminie zapadalności). Jeśli dopiero zaczynasz, najlepiej jest udać się królikom w małych i średniej kategorii. Jest to również ważne, jeśli masz mało miejsca rabbitry i budżetu do karmienia koszty.
  Niezależnie od wielkości, kolejnym czynnikiem, należy wziąć pod uwagę jest rabbitâ € ™ s temperamentu. Jeśli youâ € ™ re nowy na podniesienie króliki ita € ™ s najlepiej, aby wybrać ras, które są znane jako potulny i łagodny; te rasy to Florida White, Mini Lop i Netherland Dwarf. Bardziej agresywne rasy są Britannia Petite and Tan.
 • Wiedzieć, jak wybrać swojego królika Przy wyborze królika, należy je sprawdzić dla następujących czynników:. Jego wiek (ita € ™ s najlepiej, aby wybrać jeden od 3 miesięcy do 1 roku) i jego ponad-wszystko stan fizyczny, zwłaszcza jego futro, zęby, jego oczy (oczy powinny być jasne i nie wodniste, ani słabe), jego uszy (nie powinien być chrupiący) i jego stopy (powinno być dobrze usztywniony i nie krwawi).
 • Nadaj królika najlepszą możliwą opiekę Ita € ™ s ważne, aby zapoznać się na wytycznych, więc możesz wiedzieć, jak najlepszą opiekę dla swojej nowej królików domowych.. Przeczytaj ten artykuł o pomocne jak podnieść i opieki dla królika. Można również znaleźć w Arbaa € ™ s standardu doskonałości podręcznika więc wiesz, jakie czynniki będą brane pod uwagę, gdy królik jest oceniana podczas pokazu 4-H.
 • Oczyszczenie swojego królika. Jeśli zawsze w twój królik najlepszą opiekę, będzie to z pewnością pokazać w swoim wyglądzie. Jednakże, należy również podjąć dodatkowy wysiłek w pielęgnacji swojego królika, aby upewnić się, że jest ona polerowane na koncert. Zacznij od szczotkowanie sierści twojego rabbitâ € ™ s prawidłowo (miej oko na pchły), wyczyścić uszy Twój bunnyâ € ™ s, a przycinać paznokcie.
 • Weź udział pokazy królika 4-H. Dowiedz się, czy są zaplanowane na pokazy królik danym obszarze, a trochę czasu, aby uczestniczyć w ich więc masz pomysł na temat tego, co dzieje się na takich imprezach. Podczas tych koncertów, można również uruchomić Kupując króliki i urządzeń; to jest najlepsze miejsce, aby zacząć kupować, ponieważ youâ € ™ d być pewien, że większość z Whatâ € ™ s sprzedawane jest up-to-równi z normami 4-H i Arba.
 • Masz showmanship. Podczas samego pokazu, należy wiedzieć, odpowiednie działania w tym celu można zdobyć najwyższe punkty od sędziów. Niektóre czynności, aby obserwować obejmują: prowadzenie królika prawidłowo (prawą rękę pod rabbitâ € ™ s klatce piersiowej i lewą rękę w zadzie); stwarzające królika (miejsce królika na stole, upewniając się, wychodzi z głową do przodu do sędziów); sprawdzanie oczy i uszy, zęby, nos i przednie łapy; sprawdzenie płci; sprawdzenie, paznokcie, nogi, ogon, stawu skokowego, klatki piersiowej, brzucha i futro; zwracając się do sędziego o pytania; i powrót królika do przewoźnika. Ponownie, najlepiej jest obserwować samemu rzeczywista 4-H pokazuje, więc można mieć jędrne zrozumienie procedur.

Dowiedz się, jak zaprezentować swoje króliki 4-H na pewno zaszczepić w tobie poczucie odpowiedzialności. Jeśli youâ € ™ ve zawsze był fanem tych włochatych stworzeń, a następnie rozpoczęciem tego hobby z pewnością będzie ekscytujące dla Ciebie! Powodzenia!

Króliki francuski Angora

Króliki francuski Angora


Króliki francuski Angora są jednym z większych ras angora królików. Różnią się one od innych ras wielkości i rozmieszczenia wełny, jak również w ich warstwach o niższej konserwacji. Po zgrupowane z królików Angora angielski, znany po prostu jako "Angora Wooler," królik francuski Angora dawna uważane własnej rasy.

Pochodzenie Królik francuski Angora

Przed 1939, wszelkie królika zdolne do wzrostu i produkcji płaszcz wełniany odpowiedni do zbioru został sklasyfikowany przez Arba jako Angora Wooler. W 1939 roku, różnice i wahania w tej rasy doprowadziło do załamania rasy na dwie kategorie: angielski Rodzaj i francuskiego Type.

W 1944 roku, ARBA oficjalnie dwa rodzaje być dwa oddzielne rasy królika: The English Angora i króliku francuski Angora.

Cechy fizyczne Rasie

Francuski Angoras są drugim co do wielkości w Arba uznane króliki Angora. Ważą od 7-1 / 2 i 10-1 / 2 funtów z 8-1 / 2 kg jest idealna waga.

Wool Coat

Francuski Angoras mają dwie warstwy włosów: gruba osłona włosów, które rozciąga się na podkład, a gruby, wełniany płaszcz karbowane. Wełna może rosnąć tak długo, jak sześciu cali, ale powinny być minimum dwa cale.

W przeciwieństwie do angielskiego Angora, który ma grubą wełnę, obejmujące jej twarz, uszy i stopy, wełna francuskiego Angora sprowadza się w dużej mierze do jego ciała. Twarzy i przednie nogi od stóp do kostek są czyste wełny. Uszy i tylne nogi może mieć jakieś kępki wełny, ale to nie jest zalecane wśród pokazanych zwierząt.

Kolor

Francuski Angoras w najróżniejszych kolorach, w tym biały, solidne i złamane. Kolor królik jest określana przez kolor jego głowy, nogi i ogon, które powinny być w tym samym kolorze. Palce królika powinny być wszystkie takie same kolor: biały dla białych królików lub kolorowych na kolorowych królików.

Kształt

Francuski Angora królik został pierwotnie hodowane w dwóch celach: wełny i mięsa. Dlatego ciało królika powinny być owalne, twarde i mocne. Głowica powinna być owalne w stosunku do ciała.

Temperament

Francuskie są zazwyczaj łagodne Angoras i delikatny. Podobnie jak w innych królików, tym bardziej są one traktowane, bardziej prawdopodobne jest, że staje się bardziej przyjazny i nawet hartowane. Regularna pielęgnacja i futra wymaga konserwacji, a także pozyskiwanie wełny, pomóc, aby Francuski Angora słodki i delikatny królik.

Pielęgnacja i konserwacja

Choć francuski Angoras nie są zazwyczaj wysokie alimenty, jak kilka innych ras Angora, że ​​nie wymagają częstej pielęgnacji, a także zbioru wełny dwa do trzech razy w roku. Typowa konserwacja i dbałość o francuskiej Angora obejmuje:

 • Regularne dmuchanie ich futra z gruszką zaprojektowany, aby oddzielić i oczyścić kosmyki włosów
 • Szczotkowanie z płaszcz szczotki na miarę potrzeb, aby zapobiec maty lub grudki w futra
 • Dieta z co najmniej 13 procent włókna, aby zapobiec blok wełny, stan, który pochodzi z gromadzeniu nadmiaru sierści w jelitach
 • Wycinek paznokcie dwa razy w miesiącu, aby zapobiec przerostowi
 • Wycinek wełny dwa do trzech razy w roku

Mogą one być przechowywane w pomieszczeniach lub na zewnątrz i nie wymagają szczepień. Karmić mieszaninę siana i grudek, które są co najmniej 18 procent białka.

Obawy zdrowia

Największym problemem zdrowotnym, że francuski Angora królik stoi jest blok wełny. Aby temu zapobiec, upewnij się, że królik ma dostęp do wielu siana lub wysokiej włókna pelety, jak również dużo wody. Znaki bloku wełny to:

 • Utrata apetytu
 • Utrata pragnienia
 • Małe, suche i bardziej rzadkie odchody
 • Brak oddawania moczu
 • Letarg

Jeśli objawy bloku wełny pojawi, natychmiast skonsultować się z weterynarzem.

Pokazuje, Hodowli i wełny Produkcja

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem królika dla pokazując, hodowli lub produkcji wełny celów, rasy Francuski Angora jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich trzech. Łagodny temperament w połączeniu z niższym płaszcza pomoc konserwacji, aby ten jeden rasy, że wiele osób może obsłużyć.

Szczenięta catahoula

Szczenięta catahoula


Szukasz informacji na temat szczeniąt catahoula? Znalezienie informacji dotyczących tej rasy psów może być nieco trudne. To dlatego, że nie jest to rasa Catahoula który jest uznany przez American Kennel Club (AKC). To nie znaczy, że nie są czystej krwi Catahoulas psy, ale to nie wskazują, że normy rasy są całkiem różne od tych stosowanych do identyfikacji i rangi bardziej tradycyjne "wystawie" ras.

O Szczenięta catahoula

Jedną z pierwszych rzeczy, można zauważyć, patrząc na to, że catahoula szczeniąt różnią się bardzo pod względem wyglądu. Catahoulas nie wszystkie są tego samego koloru lub rozmiaru, a nie wszystkie mają te same oznaczenia. To jest jeden z powodów, że ten nie jest rasy część AKC. Ludzie, którzy są pasjonatami Catahoulas odmówić skupić się na hodowlę spójność wyglądu i stosować się do norm i praktyk Krajowego Stowarzyszenia Luizjana Catahoulas i właścicieli Hodowców i catahoula, Research Association (COBRA).

Catahoula Cechy wspólne

Ponieważ jest tak wiele zmienność w obrębie rasy catahoula, ważne jest, aby mieć świadomość, że istnieją wspólne cechy między tymi rodzajami psów. Słowo Catahoula oznacza "jasne oczy." Psy te znane są z bardzo piękne jasne oczy, które zazwyczaj są opisane jako szkliste. Niektóre Catahoulas mają jasnoniebieskie oczy, ale nie jest to jedyny kolor znajdziesz. Brown i złota są także wspólne kolorów oczu. Te psy mają również webbed stóp i szerokie klatki piersiowe.

Catahoulas również spójne i temperamentem cechy. Oni mają bardzo silne osobowości i są bardzo inteligentny i energiczny. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z problemów, które można oczekiwać od tego typu psa, zanim wprowadzą młodego catahoula do domu. Catahoulas są lojalni do ich właścicieli i mogą być zarówno ochronne i agresywny. Są też uparty. Jeśli masz inne zwierzęta, możesz być pewien, że Twój Catahoula będzie Alfę w domu.

Catahoula Wariacje Breed

Barwiący jeden z obszarów, w których te psy wykazują największą zmienność. Można oczekiwać, że kolorystyka szczeniąt catahoula pozostać spójne w całym swoim życiu. Większość Catahoulas są punktowane (zyskując przydomek Catahoula Leopard Dog dla rasy), ale nie wszystkie. Niektóre z nich są po prostu jeden kolor, podczas gdy inne są wielobarwne. Catahoulas może mieć warstwy, które zawierają dowolną kombinację brązowym, białym, czarnym, niebieskim, i wątroby. W zależności od kolorystyki, płaszcze catahoula może wydawać się podobne do tych z Australii Błękitnych Heelers, Bluetick Coon Hounds lub Laborador retriever.

Chociaż można zidentyfikować pewne charakterystyczne kształty ras przez ucha, to nie jest prawdą Catahoulas. Niektóre z tych psów ma uszy pies stylu pies, które zamykają się, podczas gdy inni mają uszy leżące wstecz lub stań prosto.

Od szczeniaka do dorosłych catahoula

Catahoulas są duże, bez kości, krępe psy, ale nie są one gigantyczne rasy. Najmniejsze Catahoulas dorosłe ważą około 50 kilogramów, z większych przykłady wadze aż 90 kilogramów. Jeśli chcesz mieć poczucie jak duży szczeniak może zakończyć Catahoula się, kiedy w pełni rozwinięte, przyjrzeć się bliżej wielkości rodziców i stóp szczeniaka. Młodzi Catahoulas mają zwykle niewielkie ciała i długie nogi z pokaźnych stóp. Możesz być pewien, że szczenięta będą rosnąć w nogach - a nawet więcej.

Podczas gdy wiele ras osiągnąć pełny rozmiar po 12 miesiącach, nie jest to prawdą dla Catahoulas. Można oczekiwać, że szczenięta catahoula nadal rosnąć przez 18 miesięcy do dwóch lat. Ważne jest, aby zauważyć, że inne szczenięcego tej hodowli nie jest ograniczony do wzrostu. Catahoulas zazwyczaj utrzymać szczeniak-jak osobowości przez cały czas będą one nadal rosły. Catahoulas są zabawni, figlarny szczeniaki, a one rosną do wspaniałych dorosłych psów w czasie. Przed wniesieniem dziecka catahoula domu, trzeba zrobić, aby uświadomić sobie, że robisz zobowiązanie do posiadania psa w domu przez dłuższy okres czasu.

Gdzie znaleźć Szczenięta catahoula

Ludzie, którzy kochają tę ostrość rasy na kontynuowanej rodów zdrowych, inteligentnych psów, które są reprezentatywne dla całego spektrum cech catahoula. Istnieje wiele możliwości nabycia szczeniąt rasowych Catahoula renomowanych hodowców posiadających kompetencje specyficzne dla tej wyjątkowej rasy.

Przykłady miejsc, gdzie można być w stanie zlokalizować szczenięta catahoula obejmują:

 • Catahoula Rescue
 • Amerykańska Catahoula Stowarzyszenie
 • Ole Bay Catahoulas
 • Tasso Catahoulas

Wniesienie catahoula do domu

Catahoulas są prawdziwe psy pracujące, które są lojalni. Czy masz zamiar szkolenia psa do polowania lub stada lub jesteś po prostu patrząc na wielki przyjaciel rodziny, istnieje wiele korzyści, do wyboru catahoula. Twój Catahoula szczeniak może nie wyglądać dokładnie tak, jak inne przykłady rasy widzieliście, ale można liczyć na lojalność, wysokiej energii i miłości od nowego psiego towarzysza.

Angielski Lop Rabbit

Angielski Lop Rabbit


Króliki angielski Lop można najlepiej znane ze swoich długich, dyskietki uszy, że faktycznie dojdzie do ziemi, jak dorosłych. Jednak ich wspaniałe temperamenty są równie imponujące.

Angielski Lop Charakterystyka

Zarówno amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Królik (ARBA) i jego brytyjski odpowiednik, brytyjska Królik Rady (BRC) mają określone normy odnośnie angielskiej Lop. Chyba że masz zamiar pokazać królika lub uruchomić program hodowlany, nie mogą być zaniepokojeni, czy twój królik jest zgodny z każdym standardem rasy. Jednak znając podstaw, jak powinna wyglądać angielsko Lop pomoże Ci zidentyfikować tę rasę.

Podstawowe Wygląd

Angielski lops mają duże głowy i szeroko oczy, które błyszczą ustawić. Ciało ma kształt podobny do mandoliny. Uszu powinny być zrównoważone z ciałem. Gdy wyluzowany, czubek uszu powinna osiągnąć wzrost na plecach królika. Uszy powinny być zaokrąglone i nie zauważył. Te króliki mają krótkie, miękkie futro.

Rozmiar

Według standardu BRC, angielski lops powinny być tak duże, jak to możliwe, nie patrząc na proporcje. Ich długie uszy są niesamowite cechą, która naprawdę wyróżnia tę rasę od innych królików. W rzeczywistości, mają najdłuższe uszy każdej rasy królika zgodnie z Guinness World Records. Różnorodność Angielski ma długie, smukłe ciało. Inne szczepy królików Lop zwykle krótsze i szersze.

Płaszcz i kolor

Rasa ta może być stałe lub łamane w kolorze w kolorze (kolor złamana przez białymi znaczeniami). Według BRC, każdy kolor jest dopuszczalny, a zaznaczone króliki powinny mieć oznakowanie wokół nosa odrębną kształcie motyla głownia. Popularne kolory to:

 • Czarny
 • Sooty płowe
 • Złoty płowe
 • Szary
 • Biały
 • Płowy

ARBA oferuje szeroki wybór kolorów w swoim Dzienniku Królik Breed Guide.

Angielski Lop Rabbit

Harley, angielski Lop własnością Nancy Nash. Zdjęcie Nancy Nash.

Osobowości i zachowania

Angielski lops wspaniałymi towarzyszami rodziny. Są delikatne i pełne miłości. Jednak małe dzieci powinny być nadzorowane ściśle od uszu tych królików można łatwo rannych. Kochają się głaskać i cieszyć się grając na zewnątrz lub w całym domu. Jednakże, nie skakać znacznie od ich uszy utrudnić takiego ruchu.

Problemy zdrowotne

Angielski lops napotykają takie same typowe problemy zdrowotne, jak innych ras, w tym przypadków biegunki i przerośnięte zęby, ale jeden z największych problemów jest Problemy ucha.

Według Rabbit Society Dom, uszy angielski za stanowią aż 12 procent jego powierzchni, a rasa jest podatna na infekcje ucha. Nieleczone infekcje ucha może prowadzić do poważniejszych problemów, takich jak odgięcie głowy. Ekstremalne wielkość uszu, a fakt, że przeciągnąć ich na ziemię, czyni je jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia, więc staram się tego królika domu na obszarach wolnych od chropowatych powierzchniach, w którym zwierzę może się swobodnie poruszać.

Od tej rasy ma tak krótki płaszcz, powinno być chronione przed ekstremalnymi temperaturami zimną i ekstremalnych.

Uwodzenie

Grooming potrzeby dla tej rasy są minimalne.

 • Uszy powinny być regularnie sprawdzane i utrzymywane w czystości wosku gromadzeniu.
 • Paznokcie powinny być przycięte, aby uniknąć kopanie w uszach, gdy Królik chodniki.
 • Jak w przypadku wszystkich królików, upewnij się, że obszar poniżej ogona jest suche i wolne od ciastowatymi kałem.

Angielski Lop Historia

Ten szczep Lop królik został datowany już w Anglii w 1700 roku, ale niewiele wiadomo o jego rozwoju. Według Lop Rabbit Club of America (LRCA), jest jedną z najstarszych ras królika domowego. W epoce wiktoriańskiej, wiele gospodarstw domowych utrzymuje króliki jak zwierzęta, i ta rasa była ogromna ulubionym. Mimo że istnieją inne szczepy LOPS Obecnie takie jak Holland Lop i francuskiego Lop, English lop jest uważany oryginalny lop rabbit.

Miłość swojego życia

Jeśli szukasz czuły zwierzęcia i chcesz coś nieco poza głównym nurtem, rasy Angielski Lop może być idealne dla Ciebie. Króliki te są znane siedzieć na długie okresy czasu, gdy ktoś zarysowania za uszami. Często są po nazwie, a oni wydają się rozpoznawać ich właścicieli. Króliki domowe wszystkich typów wspaniałymi towarzyszami, ale tych, którzy kochają LOP powiedzieć, że mają tylko trochę bardziej osobowość i słodyczy. Być może dlatego, że są powszechnie określane jako "królów fantazji."

Giant szynszyla Królik

Giant szynszyla Królik


Duży, sympatyczny Giant Szynszyla jest jedną z trzech ras szynszyli królika, który jest zaakceptowany przez American Association Arba (Rabbit Breeders.) Wszystkie trzy rasy wspaniałe rodzinne zwierzęta, ale Giant Szynszyla w szczególności, jeśli obchodzić się ostrożnie, może stać się spokojny, dobrze dostosowana członkiem żadnej menażerii rodzinnym.

Gdzie Rasa Pochodząca

Srebrzyste szynszyli królika pierwotnie hodowane we Francji za mięso i futro i został wprowadzony w Stanach Zjednoczonych w 1919 roku W ciągu najbliższych kilku lat, wyraźne linie zostały sporządzone między normą Chinchilla (najmniejsza z trzech), amerykański lub Heavyweight Szynszyla i królik gigant szynszyla. Wszystkie trzy są rasy są odporne i krępy, ale ich rozmiary są bardzo zróżnicowane. Niewątpliwym większość Giant Chinchilla powstał z krzyżowania szynszyli i Giant Flandrii w pierwszych wysiłków w celu uzyskania szerokiego królika na mięso.

Wygląd

Według Stowarzyszenia Królik Olbrzym szynszyla:

 • W pełni rozwinięte, dolców powinien ważyć minimum 12 kilogramów, z kobiet (nie) o wadze około 1 do 2 kg cięższy niż mężczyzn (Bucks). Dzieci rosną szybko, a do czasu Giant szynszyla zbliża dojrzałości, nie pomylić jej obecność w pokoju.
 • Powinny mieć one proste, stojące uszy.
 • Powinny one posiadać silne nogi i stopy.
 • Powinny one mieć miękkie białe podbrzusze. Top Coat srebrzyste charakterystyczne pierścienie powinny pokazać, kiedy to podniósł się (lub pogłaskał tyłu), ponieważ każdy wałek do włosów zawiera pięć różnych pasm koloru wzór niebieski, perła, czarnym, białym i czarnym.

Temperament

Giant Szynszyla ma specjalną reputację jako sympatyczne Układ o, niefrasobliwy facet, który nie potrzebuje dużo ćwiczeń, tylko wygodne miejsce do salonu i dużo miłości i uwagi. Gigantyczne Szynszyle lubisz być obsługiwane, jeśli są delikatnie uspołecznione od najmłodszych lat.

Gigantyczne szynszyli może być bardzo oswojony i kobiety, aby kochać, uprzejmy matki, ale nie spodziewaj się, jak królika wychodzące, jak pies czy kot, i upewnij się, że twój królik może w łatwy ucieczkę od grzebie i szturchać ręce trochę dzieci. Niektórzy eksperci rasy polecam dla dorosłych Giant Szynszyle gospodarstw domowych lub osób z dziećmi w wieku dziesięciu lat.

Uwodzenie potrzeb

Giant szynszyla Królik

Krótkie, proste, miękkie futro z szynszyli nie wymaga dużo regularne uwodzenie. Włosy są gęste, ale nie Giant Szynszyle rzucić znacznie więcej niż w jakimkolwiek innym domu zwierzaka. Ważne jest, aby pamiętać, że to nie jest zwykle konieczne, aby kąpać królika, a to może być niebezpieczne dla zwierzęcia, ponieważ może być łatwo podkreślił lub uszkodzeniu podczas procesu.

Aby utrzymać zwierzę w dobrym stanie:

 • Uruchom miękkiej szczotki nad sierści królika co kilka dni kontrolować nadmiar włosy i zachować jej uspołecznione.
 • Trzymaj paznokcie królika przycięte.
 • Miej oko na ogólnych wskaźników zdrowotnych, takich jak uwodzenie siebie zwyczaje i zainteresowania jedzeniem. Sierści królika zawsze powinny być miękkie i błyszczące, oczy powinny być jasne. Jej głowa, podczas gdy na trasach w dół w sposób naturalny, a nie stoi wyprostowany, nadal powinien być czujny. Nos nie powinny działać, a jej uszy nie powinny opadać.

Problemy zdrowotne

Króliki Olbrzym Chinchilla są wytrzymałe i odporne na choroby zwykle. Mogą żyć nawet do 8 lub 9 lat, jeżeli troskliwą opieką. Oznacza to dużo czystej wody i zróżnicowanej diety, który zawiera siano, granulat, oraz okolicznościowe świeże warzywa. Upewnij się, że królik ma dużo miejsca; Klatki powinny być idealnie co najmniej sześć metrów długości do pełnych uprawianych Karkonoszy szynszyli. Zwróć szczególną uwagę na bezpieczeństwo; a oni nie są tak narażone na wypadki domowych jak mniejszych królików, wciąż mogą mieć kłopoty. Spróbuj królika-dowód domu przed najmu Twój Giant szynszyla wędrować swobodnie.

Wybór królika jako zwierzę domowe

Zanim wybierzesz królika jako przyjaciel rodziny, że to dobry pomysł, aby wziąć pod uwagę historię rasy, jej typowym temperamentem, a wszelkie szczególne uwodzenie i potrzeb zdrowotnych, które być może trzeba wziąć pod uwagę. Podobnie jak psy i koty, króliki są pod silnym wpływem genetyki. Rasy wybrać może wpływać wszystko o nowego zwierzaka, od potrzeb żywieniowych do długości życia.

Klatki dla królików i akcesoria

Klatki dla królików i akcesoria


Wysokiej jakości klatka jest jednym z podstawowych materiałów, które musisz dbać o królików domowych. Karmiąc królik najlepszą dietę możliwe i zapewniając jej idealny siedliska i kilka innych pozycji, twój ukochany zwierzak może cieszyć się dłużej i zdrowiej.

Wybór idealnego Rabbit Cage

Królik klatki są w wielu różnych stylach i kształtach. Oni również są w asortyment materiałów, które zawierają drewna, tworzywa sztucznego, siatki przesiewowych lub kombinacji wszystkich trzech. Wybór idealnego klatki i Hutch dla królików domowych zależy od wielu czynników, które obejmują wielkość gatunków królika, liczbę królików masz zamiar być podniesienie i czy klatka ma być trzymany w pomieszczeniach zamkniętych lub poza domem.

Doborze Cage

Jeśli twój królik zwierzątko spędzi większość swojego czasu w pomieszczeniach, ale z jego klatki, mniejsza klatka wystarczy bo będzie używać tylko klatkę do spania, jedzenia i idzie do łazienki. Na jednym krytym królika, klatka, która mierzy 24 x 15 cm powinna być minimalna wielkość. Powiedział, że klatka, która mierzy 30 x 15 cm zapewni królika z trochę więcej miejsca na nogi i bardziej oddzielenia jego naczynia żywności i miejscu, gdzie odbiera się używać jak łazienka.

Jeśli królik ma zamiar żyć w klatce dla większości swojego czasu i może prowadzić jedynie do gry z czasem, jak królik, który jest przechowywany na zewnątrz, trzeba większą klatkę. 24 x 24 cali koszyk z domu z nim związane będzie odpowiadał mniejsze króliki rasy. Jeśli królik jest większa rasa, jak Giant flamandzkiego, klatka o wymiarach 4 x 3 metrów będzie lepszym rozwiązaniem. W celu uzyskania poza króliki zdrowego trybu życia, klatka lub klatka musi być na tyle duża, aby móc rozprostować nogi i ćwiczenia.

Inną zasadą jest, że do naśladowania górę klatki powinna być na tyle wysoka, aby uszy królika nie dotykaj go, a klatka powinna być na tyle szeroki, aby królik ustanowić w dowolnym kierunku. Jeśli klatka ma dno przewodu, należy dodać solidną powierzchnię króliczek do siedzenia.

Niezbędne akcesoria Rabbit

Oprócz odpowiedniej wielkości klatki, są inne materiały królików, które mogą spowodować różnicę w jakości codziennego życia pupila. Zanim pójdziesz na zakupy na dostawy królika i klatce, upewnij się dodać te elementy do swojej listy.

Kuweta i łopatka - Wierzcie lub nie, królik może być ściółka przeszkoleni jak kot, i umieszczenie kuwety w miejscu, gdzie królik ma tendencję, aby przejść pomoże zachować jego klatki i czystsze, zdrowsze i Hutch ostatecznie bezpieczniejsze dla niego.

Pędzel - Innym sposobem króliki są jak koty to, że mogą one również dostać kule włosowe, jeśli ich futro nie jest zadbana. To jest bardziej powszechne u długowłosych ras królików, ale wszystkie króliki powinny być szczotkowane regularnie, aby zapobiec kule włosowe z rozwijających się.

Zabawki Królik - nudzić królik szybko staną się podkreślić i chory królik, więc zawsze mieć pod ręką zabawki zainteresowanie wzbudzić Bunny. Zabawki pomoże mu wykonywać swoje ciało, jak i umysł. Inną korzyścią z posiadania zabawki dostępne dla królika do zabawy jest to, że będzie on zwykle wybrać do gry z zabawek na żucia meble lub przewodów z nudów.

Drewno żuje - zęby królika rosną nieustannie. Jeśli, że wzrost nie jest zaznaczone, to może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Gryzaki drewniane zapewniają podwójną korzyść; zachowują królik zajęte, a także zachować zęby silne i zużyty do zdrowego poziomu.

Przewoźnik -. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zajmować się próbuje przejąć chorego królika do kliniki weterynaryjnej, bez nośnika do podjęcia go Chociaż może nie być to pierwsza pozycja na liście, istotne jest, aby mieć nośnik tak można przewozić psa bezpiecznie.

Paśnik - Timothy siano jest ważnym odcinkowych diety królika oprócz pelletu oraz stojak siano siano lub piłka odbędzie siano z dala od swojego zwierzaka pościel jeszcze nadal pozwalają mu na przekąskę to zawsze, gdy chce.

Danie jedzenie i butelka wody - Powinieneś mieć miskę dla królika wewnątrz klatki wraz z każdym naczyniu wody lub butelkę wody. Większość czasu, butelki najlepiej od królików mają tendencję do ich naczynia wlewać wody. Jednak nie wszystkie króliki potrwa do butelki więc może się okazać, że konieczne jest użycie danie w tych przypadkach.

Ukrywanie miejsce - Czy podać królika z krytym klatce królika lub zewnętrznego Hutch, jedną z najważniejszych rzeczy, które masz w środku siedliska jest kryjówki dla królików, gdzie może uciec się, gdy czuje się jak. Sklepów ze sprzętem Pet sprzedawać szeroką gamę rozwiązań z ukrycia na miejscu, można też tworzyć własne z dużym kartonowym pudełku, jeśli to konieczne.

Gdzie kupić materiały eksploatacyjne królik i Klatki

Klatki dla królików i materiały można kupić w lokalnym sklepie dostaw zwierzątko jak Petco lub PetSmart lub online za pośrednictwem szerokiej gamy specjalistycznych sklepach zoologicznych. Sprawdzenie cen online i przeczytaniu cotygodniowe reklamy zakupy pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę na codziennych królika zasadniczych. Oto kilka zaufanych stron internetowych, które pomogą Ci zacząć:

 • BinkyBunny.com
 • RabbitMart.com
 • BassEquipment.com
 • WestCoastPetSupply.com
 • DrsFosterSmith.com

Dbaj o swojego królika i czerpać korzyści

Króliki są stosunkowo łatwe w pielęgnacji. Wszystko, czego potrzebują jest właściwa dieta, wielka klatka i akcesoria, oraz dobra dawka miłości. Nadaj mały króliczek tych głównych zasadniczych, a on odwzajemnia z wieloletnim rozkosznej zabawy.

Koń: Rasy koni Porady

Holenderski Gorącokrwiste jazda

Nawet dzisiaj, holenderscy konie nadal wpływ przywożonej krwi, ale szczególne cechy (temperament, zdolności adaptacyjnych i stabilności), które dokonały Holenderski Gorącokrwiste konia wyjątkowa, nadal cenione i uprawiane. Chociaż słowo "rasa" oznacza w większości anglojęzycznych jeźdźców zamkniętej księgi hodowlane (takiego z arabów i koni pełnej krwi), to ma inne znaczenie w hodowli Wspólnotę Europejską gorącokrwiste. Rasa odnosi się do "obszaru lęgowego" tak samo, jak do ścisłego czystości linii hodowlanych. Każdy obszar hodowli ustala własne cele i styl zarządzania, który mimo, wspólnym tłem i rodów, daje szczególne cechy i właściwości do swoich koni hodowlanych.

Oldenburg

Wojna z Danią i trudnym okresie rewolucji francuskiej utrudniały Graf Anton Gunther, aby kontynuować swoje wysiłki na udoskonalenie konia Oldenburg. Rząd sponsorowany hodowli wszedł krótkiej przerwie, która zakończyła się w 1820 roku.

Od 1820/97, trzy ważne wydarzenia miały miejsce, które rozpoczęło ruch hodowli Oldenburg do obecnego stanu naukowego zarządzania. Któregokolwiek z tych zdarzeń byłoby znaczącym w sobie. Łącznie stanowiły one przełom w rozwoju rasy.

W roku 1820, ustawa została uchwalona, ​​która zakazała korzystania z dowolnego, ale rząd zatwierdził ogierów w hodowli. Pierwszy z przeprowadzające testy ogierów odbyła się 30 czerwca tego roku.

Fryzyjskiej Jazda Pochodzenie

Duży, czarny i charyzmatyczny - jest jedną z najstarszych ras na świecie. Przez wiele stuleci była względnie izolowane fryzyjskiej na małym obszarze, w północno-zachodniej Holandii. Już w wczesnym średniowieczu był nazywany przez nazwę obszaru, z którego przyszedł Fryzja. Niósł rycerzy w krucjat i był koń wojna w czasach średniowiecznych.

Ruch Hackney Kucyk

Akcja kucyka różni się od konia w byciu bardziej energiczny, ale innych mądrych główne cechy są podobne.

Fryzyjskiej Jazda Coming To America

Około 25 lat temu praktycznie nieznane, ale niezapomniane czarny koń przybył do Ameryki Północnej. Jego numery były małe, ale ludzie, którzy go widzieli byli urzeczeni jego wyjątkowy i intrygujący wygląd. Teraz, zaledwie 25 lat po jego importu do Ameryki, fryzyjskiej osiągnął ogromną popularność i niemal powszechne uznanie wśród miłośników rasy koni. Ze względu na Fryzy popularna "wielkiej konie szybko trafiły do ​​różnych dyscyplin ról mogą wypełnić, ponieważ różnorodność jest dziedzictwo każdej z ras.

Hackney Ruch

Istoty te nigdy nie wzbudzić ringu tłum z ich ruchu, genialny wybuchowych i odważny sposób przewozu. Ich działanie nogę w kłusie jest tak przesadzone jak dać konia / kucyka atmosferę zawieszonym ruchu, z przodu iz tyłu stopy śródręcze często dotyka górną część ciała konia / kuca. Chodzenia wykonuje się szybkość tłoka podobny zawieszania na chwilę w najwyższym punkcie.

Appaloosa Horse - Płaszcz Kolory

Warstwa zbrojona Kolory - Appaloosa Koń Klub rozpoznaje następujące trzynaście kolorów podstawowych:

Bay -Dark Bay-Dark Brown-Black-White-Gniadosza-Kasztan Dun-Gray-grulla-Palomino-Red Roan-Bay-Blue Roan Roan

To nie zawsze jest łatwe do przewidzenia kolor koń dorosły będzie z cienia Wydaje się, że jako źrebię. Większość źrebięta rodzą się z lżejszych kolorowych warstw, niż mają, kiedy rzucić ich dziecko włosy, z wyjątkiem kare konie, które rodzą się ciemne i stopniowo stają się lżejsze. Większość foals zacznie tracić rozmytej dziecka włosy wokół oczu, nosa oraz u podstawy ogona pięści, a następnie przez nogi. Poszukaj gładkie włosy w tych obszarach - kolor tego włosy zazwyczaj wskazują na źrebięcia ermanent kolor. Jeśli warstwa źrebię na nogach zastępuje kasztanowca włosy i grzywa i ogon nie są czarne, źrebię najprawdopodobniej będzie kasztan. Jeśli warstwa źrebię zastępuje czarne włosy na nogach, oczekują zatokę. Najczęściej czarny koń rodzi mysi szary.

Holenderski Gorącokrwiste jazda

Dziś w Holandii istnieją trzy odrębne rodzaje koni wyhodowanych.

Ponadto, nie jest "Tuigpaardtype" lub Pokaż typ jazdy - ekstrawaganckie, stylowe, wysokiej stepping bryczką, który jest pokazany raczej jak konia Amerykańska dzieła wiązek przewodów. Konie te mają głównie Gelderlander krew, z wlewem Hackney.

Belgijski Koń - Pochodzenie

Belgijska, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi z kraju Belgia. Ten mały kraj jest obdarzony żyzna gleba i obfite opady deszczu dostarczając oszczędnych rolników Belgii z doskonałych pastwisk i siano i ziarno, niezbędnych do opracowania ciężkie, potężne rasy koni.

Palomino Koń - Cienie do powiek

106. Iris Eyes. Oczy muszą być tego samego koloru i mają czarne, irysy brązowe lub orzechowe.

A. koń z niebieskim, szkła lub częściowych niebieskich oczach kwalifikuje się do rejestracji, jeśli mówi się w świadectwie rejestracyjnym uznane stowarzyszenie rasy lub jest dopuszczalne charakterystyczne uznane stowarzyszenie rasy.

B. koń z nieznanego rodu może mieć niebieskie, szkła lub częściowe, niebieskie oczy, czy jest wysterylizowana wałach lub klacz.

USA Kontakt do Hanowerczycy

Informacje i zdjęcia dostarczone przez Amerykańskie Towarzystwo hanowerskiej, 4067 Iron Works Parkway, Suite 1, Lexington, KY 40511. Telefon 606 / 255-4141 fax 606 / 255-8467 e-mail: [email protected]

Pochodzenie hanowerskiej

Przez Renę S

Hanowerskiej konie biorą swoją nazwę od niemieckiego danego obszaru, gdzie powstały. Obszar by Królestwo Hanoweru, ale stał Dolnej Saksonii. Elektora Hanoweru był Gorge Louis, który stał się brytyjski króla Jerzego II. On nigdy nie zrezygnował z niemiecką ziemię, gdy wziął brytyjskiego tronu. W 1735 roku założył stadninę koni, które przekroczyły warmbloods Carstens z pełnej krwi.

W obliczu wyginięcia rasy po napoleońskich wojen. Było tylko 30 ogierów w lewo w 1816 roku, według Encyklopedii koni i kucyków (Paragon; 2004) pełnej krwi zostały przywiezione z Anglii, aby zapisać rasy. Powstałe źrebięta były bardzo potrzebne. Przez 1888 roku, pierwsza hanowerskiej Stud Book został opublikowany.

Nowoczesny hanowerskiej wygląda inaczej od początku Hanowerczycy hodowanych w 1800 roku. Po II wojnie światowej, popyt na konie spadła. Cięższe, bardziej umięśnione hanowerskiej stosowany dla wojska i pod uprzężą skrzyżowano ze specjalnie wybranych pełnej krwi, tworząc elegancki jeszcze silny Koń hanowerski. Celem było stworzenie ostatecznego jazdy konnej. Nawet dzisiaj, Stowarzyszenie hanowerskiej amerykański i niemiecki hanowerskiej Verband zaakceptować konie pełnej lub osób innych ras w hanowerskiej ksiąg stadnych, pod warunkiem, klacz lub ogier przechodzi rygorystyczne kontrole.

Szwedzki Gorącokrwiste-ewidencja Ustanowienie

Ze względu na różnice w wymaganiach między dwoma największymi użytkownikami koni w Szwecji, wojska i rolników, program hodowlany został podzielony. Przywóz zostały wykonane z ogierów Throughbred, Anglo-Norman, hanowerskiej i ras trakehner poprawy konie używane przez wojsko. W celu skierowania wysiłków hodowlanych i konsolidację różnych ras szwedzki rząd rozpoczął badania w 1874 roku systemu To spowodowało kilku znakomitych ras wierzchowych, w tym szwedzkiej gorącokrwiste.

Szwedzki Gorącokrwiste Association (SWA) została utworzona w 1928 roku przez hodowców, zachęcani przez armię, w celu promowania rozwoju jednolitych klaczy o wysokim standardzie. Armia przestała używać koni w 1970 roku i od tego czasu program hodowli całkowicie w rękach z SWA.

Hackney VS Kucyk

Hackney był przywieziony do Stanów Zjednoczonych z Anglii pod koniec 1800 roku. To właśnie w tym czasie, że do osiągnięcia hodowlane szczególny rodzaj kucyka rozpoczęto poprzez skrzyżowanie konia Hackney z kucykami dobrej budowy i ruchu. Dziś 95% wszystkich zarejestrowanych Dorożki w Stanach Zjednoczonych są kucyki.

Oldenburg

Egzamin w Oldenburgu trwa trzy dni. W pierwszym dniu młode ogiery są formalnie badane po raz pierwszy. Drugi dzień poświęcony jest przegląd starszych ogierów, które zostały wniesione do rozpatrzenia przez wielu hodowców, którzy zebranych z wielu części świata. Na trzeci dzień, młode ogiery są badane po raz ostatni, i tych, które mają być "sortowane" wybranych. Wybrany również w tym czasie są najlepszym z młodych ogierów klasyfikowanych zostać wyznaczony jako "najlepsze" ogierów. Spośród wielu młodych ogierów wniesionych do sądzenia, tylko niewielki procent jest zatwierdzony w roku.

Oldenburg

Graf Anton Gunther von Oldenburg (1603 - 1667), który stał się jeszcze bardziej znany niż jego poprzednik, podróżował po Europie i wrócił do Oldenburg eleganckie ogiery Neapolu, Hiszpanii, Polsce, Anglii, Tatarska i Barbary. Graf Anton Gunther dozwolone swoich najemców i innych członków ludu wykorzystać swoje ogiery, a wkrótce 17 wieku Oldenburgs były duże zapotrzebowanie w Europie, służąc jako eleganckie koni jazdy i wysokich, bardzo atrakcyjnych przewozu koni. Leopold I, król Świętego Cesarstwa Rzymskiego, przejechał przez Wiedeń dniu jego ślubu okrakiem czarnym Oldenburg ogiera. Był następnie przez jego żonę, która siedziała w pięknym przewozu ciągniętych przez osiem gronostaj kolorowym Oldenburgs. Anton Gunther był znany z tradycyjnej jazdy ujeżdżenia, w szczególności z przejścia na jego słynnego ogiera Oldenburg, Kranich.

Wybór szwedzkiej gorącokrwiste

Ogiery i klacze są oceniane w ręku, gdy co najmniej 3 lat i oceniana na 1) typ, 2) głowy, szyi i ciała, 3) kończyn, 4) chodzić, 5) kłus. Wynik 10 jest idealna, z 5 jako zadowalający. Klacze są zatwierdzone z minimalnym wynikiem 34 z klasy II (36-37 punktów) i klasy I (38 lub więcej punktów) jest zalecany do hodowli. Ogiery musi zdobyć co najmniej 38 punktów, bez indywidualnych punktów poniżej 7 punktów i przejść test wydajności dla zatwierdzenia. Zdjęcia rentgenowskie są również wykonywane w celu oceny ogierów solidności.

Dlaczego szwedzki Gorącokrwiste Czy Pożądany

Elegancja, w połączeniu z doskonałymi chodach i pozytywne nastawienie, umiejętność skoków i zdolności do absorpcji szkolenia sprawiają Szwedzki Gorącokrwiste (SWB) doskonale nadaje się do uprawiania sportów jeździeckich międzynarodowych i ujeżdżenia w szczególności. Szwedzkie konie były medalistów w praktycznie każdej olimpiady od 1912 roku, najczęściej w ujeżdżeniu, ale także w szkoleniu połączonym. W 1988 roku w Seulu Gry, 13 szwedzkim Warmbloods udział w ujeżdżeniu i 6 medale. W 1960 Rzym Olimpiady, ogier Drabant miał sześciu synów uczestniczących. Wszechstronność konia SWB udowodniono Thomas Eriksson, kiedy zdobył złoty medal w indywidualnym cztery w rękę cyklu mieszanym na Światowych Igrzysk Jeździeckich w 1990 roku.

Oldenburg

Oldenburg jest hodowana w małym obszarze w pobliżu nowoczesnego regionu Dolnej Saksonii otaczającego miasto Oldenburg, obszar lęgowy historycznie ograniczone do approximatively 5400 kilometrów kwadratowych, w centrum regionu Hannoverian. Przeciętny rolnik hodowca z od 20 do 100 ha ziemi i 03:58 zarejestrowanych klaczy hodowlanych. Rasy, również w East Friesland, sięgają do 17 wieku, z rodów na podstawie Koń fryzyjski.

W Hackney Rejestry Utworzony

W 1883 roku angielski Hackney Stowarzyszenie powstało w celu zachowania i rozwoju integralność linii Hackney. Pierwszy pokaz odbył roczne przez społeczeństwo w 1885 roku w Londynie. W 1891 roku amerykański Hackney Towarzystwo powstało.

Szwedzki Warmbloods-Origins

Historia szwedzkiej konia jest bardzo zbliżona do ludzi w regionie. Archeologiczne dowody stwierdzono istnienia koni, co jest obecnie w Szwecji pochodzi z 4000 rpne oryginalne skandynawskie koń mówi się, że małe, 12 do 14, wysokiej porywający ręce i mając dobrą wytrzymałość. W XVI program dla poprawy jakości natywnych koni. Fryzy zostały przywiezione z Holandii, aby zwiększyć rozmiar rodzimej magazynie. Inne przywóz różnych ras wierzchowych zostały wykonane, ale większe projekty ras zostały wyłączone z importu. Głównymi ośrodkami tej hodowli był w krajowych stadnin z Kungsör, Strömsholm i Flyinge. Konie z tych gospodarstw były często wykorzystywane w królewskich stajni.

Fryzyjskiej Jazda Aktualny popularności

Widzowie kochają konie fryzyjskie i ze względu na ich can not-get-tyle-z nich tłum odwołania, są one teraz zobaczyć wszędzie, we wszystkich najważniejszych imprez jeździeckich w całej Ameryce Północnej. A kiedy charakterystyczny koń ma obowiązek ustawić dźwięk w filmie fryzyjskiej jest wezwał do stworzenia iluzji historycznych lub mistyczną.

Ameryka Północna jest "miłość" z Koń fryzyjski, czy jest tak niedoścignione koni karetki, zamontować uderzające ujeżdżenia, niesamowity cyrk koń po prostu jako ukochany przyjaciel rodziny. Ponieważ wszystkim wzrostu i enthusiasm- o wszystko, co zostało osiągnięte w ciągu ostatnich 25 lat cztery konie fryzyjskie Kluby obejmujących West Coast przystąpią wspólnie "wytwarzają największą fryzyjskiej imprezę konną w Ameryce Północnej, ..ever. W obchodach Złotego Wieku Koń fryzyjski ... www.friesianextravaganza.com

Gniadosza jazda

Jelenia Konie muszą mieć płaszcz ciała z odcieniem żółtym, ale nie czerwony. Punkty są czarne lub ciemnobrązowe. Dorsal pasek nie jest konieczne.

Międzynarodowe Stowarzyszenie jazda Gniadosza

IBHA została zarejestrowana w 1971 roku, aby zarejestrować się i zachować rodowód oraz promowanie aktywności Buckskin konia, koń, Dun Dun Czerwonego Konia i Gruella Horse. IBHA okazał się być największym i najnowocześniejszym na świecie rejestru dla rejestru tych koni. Tworząc zainteresowanie i popyt poprzez Narodowy, państwa, rodziny i indywidualnych działań, zbywalność IBHA zarejestrowanych koni wzrosła tylko. Zajęcia są promowane poprzez państwowych wyczarterowany stowarzyszeń i marketingu narodowego i reklamy. IBHA utrzymuje stały rejestr Horse Show i rodowody. Oficjalna publikacja IBHA, jazda Obwód Aktualności, zapewnia członkom aktualnej informacji rejestru, w okresach miesięcznych.

Palomino Horse - Wymagania Kolor

104. Palomino Kolor Charakterystyka:
A. idealne umaszczenie ciała wynosi około kolor United States złotych monet.
B. kolorów po ciało cechy są nie do przyjęcia:
1) brązowy lub czarny pasek grzbietowy wzdłuż kręgosłupa.
2) naprzemienne pasy jaśniejsze i ciemniejsze włosy biegające wokół nóg (paski zebry) lub przez kłębie (usychają lub szyi paski).
3) Są to plamienie i cechy typowe dla farb, Pintos, appaloosas i albinosów.
4) Białe włosy przeplatane w płaszczu związane z wzorców rumak, szarym lub rabicano.
105. Skóra Kolor. Skóra musi być koloru ciemnego (szary, czarny, brązowy, zbieranina) bez różowe plamy wszędzie tam, gdzie pokazuje się wokół nosa i oczu, pod ogonem, a między tylne nogi, z wyjątkiem skóry na twarzy, które mogą być różowe, gdzie to jest Kontynuacja białej oznakowania.

A. WYJĄTEK: Konie również zarejestrowane w American Horse Association Saddlebred może mieć kolor skóry jakiegokolwiek cienia.

Wydziały Hackney Kucyk Class

Najbardziej popularnym miejscem dla kucyka Hackney jest dziś ringu. Mogą one być wyświetlane z każdej kolby ogona lub dłuższy ogona. Ogon COB kucyk jest zadokowany w około sześciu cali długości, a jego grzywa jest splecione w 14 ciasnych małe gałki z kolorowym Wstążki. Ogon kolby tworzy czysty obraz, blisko wyglądu tradycyjnego angielskiego bryczką. Długi kucyk zachowuje długi ogon i długie, płynącej grzywę. Te dwa rodzaje mogą być wyświetlane w tych samych grupach lub mogą być one podzielone na Hackney kucyka i klas kucyka uprzęży. Smak indywidualnego hodowcy lub trenera i konkretnej hodowli kucyka dużej mierze określić styl.

Siodło jazda Rodzaj Pinto

TYP Siodło Pinto jest zwierzę nadaje się do: (1) General English, zachodnich i zdarzeń drogowych; oraz (2) różne inne zdarzenia. Siodło Rodzaj Pinto powinien wyświetlić konformacji związany z American Saddlebred, Tennessee Walking lub hodowli Missouri Foxtrotter.

Hackney w wystawach

Ponieważ rozwój motoryzacji wyeliminować zapotrzebowanie na przewozu koni do transportu, najbardziej popularne zastosowanie Hackney został w ringu. Dorożki przedstawiono prawie wyłącznie w wiązce (pojedynczo, w parach lub w tandemie), lecz mogą być wyświetlane w ręku (lead przez osobę na ziemi).

Sport Jazda Definicja

Sport konia odnosi się do zamierzonego zastosowania rasy - jako konkurencyjnego i rekreacyjnych konia do głównych międzynarodowych zawodów jeździeckich dyscyplin ujeżdżenia, skoki, 3-dniowej imprezy i jazdy.

Oldenburg

Po selekcji na podstawie budowy i rodzaju, młodzi prywatne ogiery spędzają około 100 dni w stacji badawczej państwowych i sterowane w Adelheidsdorf, niedaleko Celle, lub Medingen, RFN. W tym okresie szkolenia, pod kontrolą jeźdźca rządowej rachunek, charakter młodego ogiera, usposobienie, chęć do pracy, i temperament są uważnie obserwowane i zauważyć. W teście wydajności ogier demonstruje swoją wytrzymałość, prędkość, skoki umiejętności, odwagi, ogólny sposób będzie i rideability. Dopiero po przejściu wymagające testy wydajności są młode ogiery ostatecznie zatwierdzone do hodowli. Koń, który może być na tyle przystojny, aby być początkowo dopuszczone do hodowli, ale to nie przechodzi testu wydajności nie może odbierać ostatecznego statusu zwierząt hodowlanych. Konie te, w związku z tym, którzy się zakwalifikują, są dobrze zidentyfikowane jako najlepszych przedstawicieli tej rasy.

Palomino Horse - Uprawnienie do rejestracji

Solid Gold od Rodeos, parady, wystawy państwowych i wspomnień z dzieciństwa i Dale Roy Rogers lub Pan Ed Evans!

Aby kwalifikować się do rejestracji, Palomino musi pokazać udoskonalenie głowy, kości i ogólnej struktury odpowiedniej do ras uznanych przez PHBA i przeznaczone do przewozu sprzętu zachodniego lub angielskiego. Koń musi być między czternastu (14) i siedemnaście (17), gdy w pełni dojrzałe ręce i musi pokazać nie kucyku lub projekty cechy konia.

Wymagania Rodowód się Zarejestruj Pinto

Podczas PtHA akceptuje zwierzęta pochodzące z różnych atestowanych krzyży rasy / rejestru, to wcale nie akceptujemy zwierzęta z Appaloosa, projektu lub muł hodowli i / lub cech. JAZDA OGIERY musi mieć zarówno ojciec i RDN zarejestrowana PtHA lub innego zatwierdzonego outcross rejestru. OGIERY PONY / MINIATUROWE musi mieć co najmniej jedno z rodziców (reproduktor DAM) lub zarejestrowanego uznane stowarzyszenie rasy [Skuteczna 01.01.99]. Klacze i Wałachy mogą być zarejestrowane na ich kwalifikacji kolor sam.

Wymagania Kolor, aby Zarejestruj Pinto

Wymóg kolor, opiera się na wieku zwierzęcia w momencie składania wniosku, to w sumie 15 cali kwadratowych podstawowej różowy skóry z białymi włosami na ciele lub w określonych obszarach głowy (czyli strefy uprawnione) do dwóch lat i koni starsze, 8 cali kwadratowych dla roczniaków, lub 4 cale kwadratowe dla weanlings. Minimalne wymagania dla kuców i miniatury są o 50% i 25% z tych, dla koni, odpowiednio. Zwierzęta z niewystarczającą "kwalifikacyjnej kolorze" być akceptowane w regularnych podziału kolorów, ale z co najmniej dwóch lub więcej "Pinto" cech lub stałej kolorowych zwierząt z udokumentowaną i zarejestrowana w kolorze pinto ojca i / lub zapory mogą kwalifikować się do rejestracji w Hodowli Zdjęcie Division.

Polecane książki na temat Farby

Tworzenie Dziedzictwo kolorów, przez Marrita McMillian (od Paint Horse).

Oldenburg

Oprócz działań władców Oldenburg, nowoczesne konie również zawdzięczają wyrafinowanie w ramach wprowadzenia, pod koniec lat 18 i na początku 19 wieku bardzo, o pełnej krwi angielskiej krwi. Angielski Hannoverian King George I, wraz z jego następców, zainteresował się koni hodowanych w kraju ich pochodzenia, jak i wysyłane przez bardzo wiele konie pełnej poprawy stanu lokalnego akcji.

Szwedzki Gorącokrwiste ewidencja w USA

Szwedzki Gorącokrwiste Stowarzyszenie Ameryki Północnej (Swana) została założona w 1980 roku jako hodowli szwedzkich Konie gorącokrwiste stał się bardziej popularny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Swana kontynuuje tradycje SWA, stosując komisja hodowlana SWA dla Kontrole zachować spójność rasy.

Holenderski Gorącokrwiste jazda

Dziś w Holandii istnieją trzy odrębne rodzaje koni wyhodowanych.

Trzeci typ to "Basistype" lub typu Basic - stylowy wszechstronny koń przypomina wcześniejszą Gelderlander, przydatne do jazdy, jazdy i prace rolne, a ważne dla utrzymania puli genów starych Gelderlanders, że jest nadal stosowane w hodowla typów konna i Pokaż jazdy.

Clydesdale koń - Pierwszy Uznanie

Oficjalny debiut tej rasy pod nazwą Clydesdale był na wystawie 1826 w Glasgow w Szkocji.

Clydesdale został wyhodowany do ciągnięcia węgla i robi pracy w gospodarstwie rolnym. W Szkocji w końcu zastąpiony rasy Shire jako konia karetki.

Carstens

Amerykańska Carstens Horse Association powstała w 1977 roku w celu promowania i wspierania korzystania i hodowli koni Holsteiner gorącokrwiste w Ameryce Północnej i jest rejestr i księgi hodowlane dla Holsteiners w Ameryce Północnej. Jego głównym celem jest rozwijanie Carstens do świata najbardziej udanych konia sportowego.

Shire - Mares

Klacze powinny odpowiadać normom ogierów, z tym, że mogą one być nieco mniejszy z kobiecego i stateczna wygląd. Klacz powinien mieć dużo miejsca do przewozu źrebaka.

Holenderski Gorącokrwiste jazda

Jest to niezwykły koń sportowy, który dokonał błyskawiczny wzrost do głosu w międzynarodowej konny świata w ostatnich latach. Kto jest kim międzynarodowych gwiazd obejmuje takie nazwiska jak Calypso, Dalej Milton, Big Ben, Ampere, Ommen, Zucarlos, Linky, Eastern Sunrise, Pascal, IDEAAL i wiele więcej.

Hackney Road, jazda / Kucyk

Dorożki są również bardzo popularne do stosowania jako "kucyków drogowych." Ich szybki kłus, który utrzymuje wysoką działania jest idealny dla pokazów typu wyścigów, gdzie są eksponowane. Kucyki drogowe są wyświetlane ciągnąc jaskrawo malowane wózek dwukołowy o nazwie "rower". Kierowcy nosić jedwabie podobne do tych, noszone w Standardbred lub Sulky lub Trotter lub wyścigów Pacer.

Cleveland Bay towarowe Wyróżnienie

W konsekwencji, stemplowania ich Cleveland Bays get z niezwykłą jednorodność wielkości, budowy, solidności, wytrzymałości, przemieszczaniu i koloru.

Appaloosa-Oznaczenia na Ciele

Lokalizacja wzorów
W przeglądając opisy różnych wzorów na płaszcze, konieczność poprawnie określających obszarów anatomicznych konia prawdopodobnie stało się dość oczywiste. Pięć klasyfikacje miejscach koc wzór stosowanych przez Appaloosa konia Klubu są:

Biodra
Schab i biodra
Powrót i biodra (oznaczenia rozciąga się na części tylnej, do kłębu.)
Ciało i biodra (oznaczenia rozciągają się od bioder, włącznie z części ramion i / lub szyi, ale nie obejmują całego konia.)
Całe ciało (oznaczenia pokrycie głowy, szyi, barku, pleców, bioder schabowe i górnych nóżek).

Cleveland Bay

Cleveland Bay jest najstarszym angielskim powstała rasa konia. Jest znany jako angielskiej Sporthorse.

Hanowerskiej

Hanowerskiej jest szlachetny, właściwie proporcje konia warmblood z naturalnej równowagi, impuls i eleganckich, elastycznych ruchów charakteryzujących pływającej kłusem, galopem rundy rytmicznej i spacer pokrycia podłoża.

Shire - Uformowanie - Kierownik

Głowa: długa i chuda, ani za duże, ani za małe, z długą szyją, w proporcji do ciała. Duży kości szczęki należy unikać.

Palomino Horse - Uprawnieni psów do rejestracji

UPRAWNIONE KONIE 120. Dodatkowe wymagania dotyczące rejestracji koni zarejestrowanych w uznanych stowarzyszeń rasy, są następujące:

121. PHBA rozpoznaje następujące rejestry ras, w stosunku do rejestracji koni Palomino. Konie zarejestrowane w tych stowarzyszeń musi spełniać odpowiednie kwalifikacje w tym między innymi do pokrycia ciała, skóry, grzywa, ogon i białymi znaczeniami jak stwierdzono w innych zasadach rejestracji i transferu. (Proszę zobaczyć w Ulubione łącza do każdego z tych miejsc poniżej!):
A. amerykański Morgan Association (AMHA).
B. Stowarzyszenie Koni Rasy American Quarter (AQHA).
C. American Saddlebred jazda Association (Asha).
D. Arabian Horse rejestru (DWH)
Międzynarodowe Stowarzyszenie E. Jazda arabskich (IAHA).
F. Jockey Club (JC)
G. Tennessee Walking Horse hodowców i Stowarzyszenia Wystawców (TWHBEA).
H. Górski Przyjemność jazda Association (MPHA)
I. Międzynarodowy Morab rejestru (IMR)
J. Amerykańska Farby Horse Association (APHA)
K. Appaloosa Koń Klub

W Hackney Aktualne standardy hodowlane

Chociaż koń Hackney zostały przywiezione do USA od ponad 75 lat, został przywieziony konik Hackney ciężko na początku w USA w 1872 roku z Stella 239. Wiele ogiery, które były bardzo wpływowa w Wielkiej Brytanii w rozwoju kucyki zostały sprowadzone do Ameryki albo w środek ich Siring kariery lub na kilka lat przed podejmowanych do Anglii. Było też wiele ogiery wyhodowane w Ameryce, a później wysłał do Anglii. Z tego powodu, kucyki brytyjskie i amerykańskie są ściślej hodowane niż w niektórych innych ras. Wśród ogierów są Irvington autokrata 1914, Southworth Swell 2175 i Paddock Lane Robin Rea 2474. Największy wpływ wydaje się pochodzić z Southworth Swell, sprowadzony w 1925 roku przez J. Macy Willets z Cassilis Farm. Większość kucyków Hackney mają dziś swoje więzy krwi w swoim rodowodzie.

Kucyk Ameryk Wzorzec rasy

Normy Les i jego przyjaciele utworzone były prawdziwe wyzwanie każdemu hodowcy. Aby zostać zarejestrowana jako POA, ścisłe wytyczne były przestrzegane. Kucyk miał być między granicach wysokość 44 cali do 52 cali. Głowa była za mała i aplikował jako Emiraty; ciało miało być umięśniony jak Quarter Horse; i kolorystyka musiał być Appaloosa, widoczne na 40 stóp. Miał to być rasa dla dzieci do jazdy i pokaż. Dorośli mogli pokazać tylko zwierzęta na uwięzi lub w koszyku. Więc te koniowate muszą być łagodne i łatwe do pociągu.

Oldenburg

Oldenburgs są używane dzisiaj dla skoków i ujeżdżenia i trzy dni imprezy, a także okazjonalnych jazdy.

Holenderski Gorącokrwiste jazda

Departament Ameryki Północnej

Królewski Gorącokrwiste księgę stadną Holandii

PO Box 866, Winchester, OR 97495

Telefon: (541) 672 8145

e-mail: [email protected]

Rasy Łączenie Into The dwb

Gelderlander, która rozwinęła się na lekkich, piaszczystych glebach środkowej Holandii był stylowy koń średniego wzrostu, często kasztan z krzykliwe białymi znaczeniami; podczas Groningen ewoluowały na ciężkich glebach gliniastych północnej Holandii do większego i cięższego konia, często czarny.

Hackney Kucyk Uformowanie

Oczekuje się, Hackney Pony pokazać odmienne właściwości kucykiem, jak małych i zgrabnych uszu; Oczy jasne, odważne i alarmowania; kufa dobrze i rozsądnie małe.

Korpus konika Hackney może być nieco bardziej zwarta niż w przypadku konia, ale ogólna struktura jest analogiczna. Wysokość w terminie zapadalności od 12,2 do 14 rąk jest charakterystyczny dla rasy.

Kopyta Appaloosa-Striped

Striped Kopyta

Wiele Appaloosas będzie miał śmiałe i jasno określonych pionowo jasne lub ciemne paski kopyta. Pionowe paski mogą wynikać z urazu Coronet lub oznakowania na nodze bieli. Również lekkie kolorowe konie mają zwykle cienkie paski w ich kopyt. W rezultacie, wszystkie paski kopyta nie koniecznie rozróżnić Appaloosas z nie-Appaloosas. Poszukaj innych cech Appaloosa, jeśli którykolwiek z tych sytuacji dotyczy konia.

Cena do uzgodnienia, zmiany wymagań rejestru

Ograniczenia wysokości rasy wzrosła do 46 cali i 54 cali w 1963 roku był o tej porze Szetlandów zaczęły znikać z programu hodowlanego Cena do uzgodnienia. Większe kucyki, jak i małych Walijczyków jak dzikie konie mustang i Arab połączone były z Indii kucyki, konie i Appaloosas Quarter przez hodowców do osiągnięcia tego "konia" trochę wygląd. Członków głosowało w 1985 roku ponownie podnieść górną granicę wysokości, aby zostały dodane z ograniczeniem 56 cali rozpoczynających się w 1986 roku granica wieku dzieci pokazujący w wieku 16 wzrosła z 1954 do 18 w roku 1973. W roku 1987, 19 i ponad zajęć jeździeckich Dla poas pod siodło się tylko 2, 3 i 4-latków w treningu. W 1988 roku, pierwsza krajowa konwencja uzgodnienia odbyła. W 1990 roku, Hall of Fame na poas i członków do uzgodnienia rozpoczęto.

Cena do uzgodnienia

Co intryguje Les najbardziej były plamy na boku źrebaka, że ​​tworzą zdecydowaną czarną rękę. Kolejny pomysł tworzenia w umyśle Les 'jak patrzył źrebię nazwał Czarną Rękę. Nazwał ją szetlandzkie powielających przyjaciół do jego Memory Lane Ranch aby omówić swój pomysł, a kucyk Ameryk Klubu urodził. Wiedza Les 'w prawo ustanowić solidne podstawy do tego nowego rejestru rasy.

Shire - Wzrost

Wysokość: Minimalna 16,2 ręce i do góry. Średnia 17,1 ręce.

Kanadyjscy Wpływy jazda

W połowie 1800 roku, kanadyjski jazda liczyła około 150 tysięcy i można znaleźć w całej Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Kanadyjska był używany do krzyżowania w celu poprawy wytrzymałości i mrozoodporność innych ras, i pomógł znaleźć innych ras Ameryki Północnej, takich jak Morgan, Tennessee Walker, Standardbred oraz American Saddlebred.

Oldenburg

Pierwotnie zaprojektowany jako dobry silnego konia karetki, rasy zawiera hiszpański, w Neapolu i Barb krwi, wraz z Thoroughbred i Hannoverian. Wczesne konie Oldenburg były znane o spójność konformacji, wielkiej mocy, a ich wspaniały węgla kolorze czarnym. Były one również znane z rodzaju charakter i skrajnej chęci do pracy, pod siodłem, przed przewozu lub w polu. Podczas obecnego wieku, jak potrzeba przewozu koni zmalała, bardziej rasowy i Norman krwi, prowadzących do produkcji wspaniałego wszechstronnego siodła konia.

Szwedzki Gorącokrwiste Księga Stadna

Kompletny rejestr klaczy zarodowych i ich źrebiąt zostały zachowane od 1894 roku Ameryki Północnej konie mają własną część księgi stadnej, począwszy objętości 50 (w 1987 roku). Klacze i ogiery są wymienione w ich tam aż dopuszczony do hodowli, w czasie których otrzymują ostateczną numer rejestracyjny.

Belgijski Koń - Przywóz do Ameryki

W 1903 roku rząd Belgii wysłany wystawę koni do St. Louis i Wystawy Światowej Wystawie Międzynarodowej hodowla w Chicago. Podczas gdy wysiłek ten uczestniczyło mnóstwo kontrowersji, jaki typ koni najlepiej dostosowane Amerykanów, ale również generowała ogromne zainteresowanie w rasie.

Czerwony Dun jazda

Czerwone Dun dun Konie mają płaszcz w kolorze ciała (ciało kolorowe lub czerwone zabarwienie). Punkty są odważył lub czerwono zmieszane z czarnym. Grzbietowa pasek musi być obecny.

Wymagania dla farb rejestru

Aby kwalifikować się do rejestru, ojciec farby i zapora musi być zarejestrowane w amerykańskiej farbą Horse Association, American Quarter Horse Association, lub Jockey Club (pełnej krwi). Aby kwalifikować się do Regular Registry koń musi również wykazywać minimalną ilość siwych włosów nad pigmentu (różowy) skóry.

Kanadyjscy Charakterystyka jazda

Because they evolved under the adverse conditions of harsh weather, scarce food, and hard work, the Canadian Horse remains the sturdiest and most acclimatized horse in Canada today. They are tough, strong horses, tolerant of inclement weather conditions, and are extremely “easy keepers”. Because of these traits, the Canadian Horse is often referred to as “The Little Iron Horse”.

The Cleveland Bay England Contact

Cleveland Bay Horse Society, York Livestock Centre, Murton, York, United Kingdom Y01 3UF

Telephone: (01904) 489731, fax (01904) 489782

The Oldenburg

Most of the breeding of Oldenburg horses today is in the hands of private individuals, closely controlled by the Oldenburg Breeding Society. Unlike many other Warmblood breeds, the modern Oldenburg horse is the result of utilizing the best of all European bloodstock. Private breeders are able to travel throughout Europe and the United Kingdom, while state-controlled breeding societies are limited, by funding and other restrictions, to their local stock. Ownership of Oldenburg stallions by private breeders, who can afford the best and most expensive, has resulted in many mare owners from the surrounding Hannoverian breeding area bringing their horses to Oldenburg stallions despite the fact that breeding fees are often as much as twice those offered by government owned Hannoverians.

The Oldenburg

Since the 1930s, the aim of the modern Oldenburg breeder has concentrated on production of an all-purpose saddle horse. To further this goal, additional Thoroughbred blood was introduced to the breed. Starting with the introduction of Adonis in 1959, Thoroughbreds such as Manolete, Miracolo, Guter Gast, More Magic, Vollkorn, and Makuba were used to make Oldenburgs even more elegant and refined.

The results of these cross-breedings were then combined with elegant sport-horse-type stallions from France, Trakehners, and Hannoverians. Many pedigrees of modern Oldenburgs thus contain some of the best Hannoverian sires, such as Absatz, Gotthard, Grande, Der Lowe; such famous Trakehners as Hessenstein, Herbststurm, and Gunnar; as well as Furioso II and Inshallah representative of French blood.

Appaloosa-Mottled or Partly Colored Skin

Mottled or Parti-Colored Skin

This characteristic is unique to the Appaloosa horse. Therefore, mottled skin is a basic and decisive indicator of an Appaloosa. Mottled skin is different from commonly found pink (flesh-colored or non-pigmented) skin in that it normally contains dark areas of pigmented skin within its area. The result is a speckled or blotchy pattern of pigmented and non-pigmented skin. When identifying mottled skin, it is important to not confuse it with simple differences in pigmentation, patches of light and dark skin, and pumpkin skin.

The Cleveland Bay Purity of Bloodlines

The Cleveland Bay is unique in its carefully maintained purity. While the warmbloods of France, Germany, Sweden, Poland, Hungary and other European countries have produced a number of good individuals, their pedigrees are riddled with recent Thoroughbred, Arabian and other outcrosses.

The Appaloosa Horse - Coat Patterns

Coat Patterns
A remarkable aspect of the Appaloosa is the myriad of color and pattern combinations he can exhibit. The following are seven common terms used to describe Appaloosa patterns. The description used by the Registration Department differs slightly. Appaloosa patterns are highly variable and there are many which may not fit into specific categories easily.

Blanket - refers to a horse which has a solid white area normally over, but not limited to, the hip area with a contrasting base color.
Spots - refers to a horse which has white or dark spots over all or a portion of its body.
Blanket With Spots - refers to a horse with a white blanket which has dark spots within the white. The spots are usually the same color as the horse's base color.
Roan - A horse exhibiting the Appaloosa roan pattern develops a lighter colored area on the forehead, jowls and fotal bones of the face, over the back, loin and hips. Darker areas may appear along the frontal bones of the face as well and also on the legs, stifle, above the eye, point of the hip and behind the elbow. Without an apparent Appaloosa blanket or spots, a hore with only the above-listed characteristics will also need mottled skin and one other characteristic to qualify for regular registration.
Roan Blanket - refers to a horse having the roan pattern consisting of a mixture of light and dark hairs, over a portion of the body. The blanket normally occurs over, but is not limited to, the hip area.
Roan Blanket With Spots - refers to a horse with a roan blanket which has white and/or dark spots within the roan area.
Solid - refers to a horse which has a base color as is described on the proceding pages but no contrasting color in the form of an Appaloosa coat pattern. This horse will need mottled skin and one other characteristic to receive regular papers.

Brief Overview of the American Quarter Horse

The American Quarter Horse

The American Quarter Horse originated in the United States in the Colonial Era. The American Quarter Horse Association was formed in 1941, and is currently the largest recognized breed in the United States. The American Quarter Horse Registry is comprised of two parts: the purebred Quarter Horse, and the Appendix, which is a Registered Quarter Horse crossed with a Registered Thoroughbred.

The Quarter Horse's fame began with the Colonists who favored racing, and the Quarter Horse proved himself in the short, quarter mile distances over all other breeds of the day; The Quarter Horse quickly became known as the "Quarter Pathers".

Once the West began to develop, the Quarter Horse was taken along by the new Pilgrims as they made their way to the West. Quickly becoming the favored mount of the Ranchers and the Cowboys for the Quarter Horse's keen sense working with cattle, in and out of herds.

The Quarter Horse has established himself throughout the years in the Western Circles from Trail through to Penning, Cutting, and Roping.

The Quarter Horse is fast setting his mark in the English circles of today, by establishing records in Hunter/Jumpers, Eventing and Dressage circles.

Notorious for the excessively muscular rear quarters and shoulders; both stallion and late gelded geldings exhibit those famous excessively large jowels. The average Quarter Horse stands at 14 hands to 15.2 hands in height, and is any color; with several colors indigenous to the Quarter Horse himself....such colors as Gruella, Dun and Sorrel.

Notoriously great as a family's and children's horse, due to the steady, and consistant temperment. This factor coupled with the athletic ability of many of the Quarter Horse bloodlines, has increased the Quarter Horse's popularity worldwide, and made him the current number one choice today in America.

The Belgian Horse - History of Color

Along with the changes in conformation has come a color change. The original imports came in many color coats with a predominance of bay. About half of the first imports were bay and bay-brown, followed by roan, chestnut sorrel, black, and even a few greys. There was no particular Belgian color at the outset.

By the 20's and 30's, when the breed really hit its stride in this country the breed had pretty well become the "sorrels and roans." Now there are a few roans and even the odd bay now and then, but for all practical purposes, it is a chestnut-sorrel breed today.

Heavy Horses or Draft Horses

Heavy Horses, or the "Cold Breeds" for years have brought tears to the eye, and "warm fuzzies" to the heart of many; the famous Budweiser Clydesdales, the Belgian Teams, The Norfolk, The Shires, all have touched the hearts of most, whether they be horse enthusiasts or not. The vehicles are usually wagons or farm equipment bearing great weight. The vehicles are heavy and substantial and solidly built and therefore so must be the horses that pull them.

The Hackney Horse/Pony

The Hackney is a dynamic, high-stepper with two branches -- the horse and the pony -- both bred specifically for their brilliant performance in harness.

The Shire Horse - Contact

Contact: The American Shire Horse Association at:
www.shirehorse.org

The Oldenburg

While many German breeding societies restrict their attempts at improvement to their own stud books, the Oldenburg Breeding Society seeks out the finest stallions from among many breeds. As a result of this effort to locate and use the finest bloodlines of France, England, Ireland, and Germany, the modern Oldenburg is slightly taller, lighter, and extremely elegant, in contrast to many other German Warmbloods.

In order for an Oldenburg stallion to be approved for breeding, the horse must first be certified by an official licensing commission from the breed society. Each year, in October, hundreds of two-and-one-half year old stallions are gathered for inspection. This group of young horses is further reduced to what must be considered the finest of the group - approximately 75-85 young stallions.

Carstens

The Holsteiner initially evolved from native North German stock in the province of Schleswig-Holstein and were in high demand by the military and royalty throughout Europe. As demand grew for a lighter horse, infusions of the Yorkshire Coach Horse were used.

About the turn of the century, Thoroughbreds and Anglo-Normans were used to begin shaping the breed into a world-class performance horse. While excelling in the jumping sport, the Holsteiner has also made his mark in Dressage, Eventing and Combined Driving. Holsteiner blood is also greatly valued in other Warmblood breeds, being found conspicuously in the Dutch Warmblood horse.

The AB Clydesdale Horses

The Anheuser Busch Clydesdales are the famous Budweiser Clydesdales that represent the Brewery, or hence, the AB Clydesdales. Their home site is at:
www.abclydesdales.com

The Hackney Pony Standard

The Hackney pony is small in stature, under 14.2 hands at the withers (58 inches). It possesses a fine, trim head, small ears with a balanced body, trim legs and feet, short back and well-arched head and tail.

The Shire Horse - Geldings

Geldings should conform to stallion standards, with the exception of the thick, masculine neck.

Carstens

Even as an independent Association, it maintains a strong working relationship with the German Holsteiner Verband. This benefits the breeder through the opportunity to call upon the Verband's vast knowledge of Holsteiner bloodlines while allowing for the uniqueness of the North American situation. At the same time, it stays abreast of current trends and new developments in equine science, business and equestrian disciplines, while remaining sensitive to the needs of the horse community.

The Oldenburg

Due to their natural athletic ability, many Oldenburg horses are bought and trained for use as show-jumpers. This international sport offers great challenge, as well as significant financial rewards, and horses with the ability and talent to excel in the sport often sell for very good prices.

The American Quarter Horse

The American Quarter Horse is the Nation's Number 1 Ranch & Family Breed of Horse. Their quiet, willing nature is personified, and their great heart is evident by the full swing of their involvement in all Equestrian Disciplines.

The Belgian Horse - History

Belgium lies in the very center of that area of Western Europe which gave rise to great black horses known as Flemish horses and were referred to as the "great horses" by medieval writers. They are the horses that carried armored knights into battle. Such horses were known to exist in that part of Europe in the time of Caesar. They provided the genetic material from which nearly all the modern draft breeds were fashioned.

The Shire Horse - Stallion General Appearance

The Stallion should possess a masculine head, and a good crest with sloping, not upright, shoulders running well into the back, which should be short and well coupled with the loins. The tail should be set well up, and not what Is known as "goose-rumped." Both head and tail should be carried erect. The ribs should be well sprung, not flat sided, with good middle, which generally denotes good constitution. The most essential parts of a stallion are his feet and joints; the feet should have open necks, big around the top of the coronets, with plenty of length in the pasterns. When in motion, he should go with force, using both knees and hocks, which the latter should be kept close together. He should go straight and true before and behind.

Pleasure Type of Pinto

The PLEASURE TYPE Pinto is an animal presented in a natural manner and suitable for: (1) general western, English, and driving events; and (2) a variety of other events. The Pleasure Type Pinto should display the conformation associated with Arabian or classic Morgan breeding.

Hackney Horse or Pony

The origins of the Hackney as we know it began in Norfolk, England where the horses called Norfolk Trotters had been selectively bred for elegant style and speed. Seeking to improve on both counts, breeders mated the Norfolk mares to grandsons of the foundation sires of the Thoroughbred. The first Hackney as we know the breed today is said to be The Shale's Horse, foaled in 1760. During the next 50 years, the Hackney was developed as a special breed.

By the Society's rules, conformation is giving greater importance than action in hand classes with an emphasis on quality. Quality may be defined as well-balanced physique with clean limbs; it is also expressed in a generous and alert demeanor which may be emphasized by good presentation.

The head should have a straight or slightly convex profile with clear, intelligent eyes set fairly wide apart; the ears should be well-formed and active.
When standing, the Hackney should have its head and neck raised, expressing the alert and active character of the breed.

The neck should be of moderate length, with more or less crest according to age and sex. The poll should be of good length. The throat should be fine so that there is no restriction of the air passages when bridling. The neck should be well attached to reasonably high withers set on powerful, obliquely sloping shoulders.

The body should be of adequate length with well-sprung ribs and of a good depth. A fairly long back is not objectionable in a mare. The upper line of the croup from the loins to the tail should form a convex curve with the tail well carried. Viewed from the front, the chest should be of ample but not excessive width, while from the rear the quarters and gaskins must be well muscled.

The legs should have plenty of clean, flat bone with the tendons clearly defined. Excessive fineness of bone, especially any tendency to be "tied in below the knee," is objectionable in the Hackney. The forelegs should be attached well forward, beneath the point of the shoulder. The forearms should be long and well developed while the cannon bones should be short and clean with plenty of good, flat bone. The pasterns should be sufficiently long and set at the proper oblique angle to provide a light and springy step. From the side the forelegs should not show any tendency to be "back or over at the knees." From the front they should be seen to be upright without any turning out or in of the pasterns. The hind legs should be of good length from the stifles to the hocks with short cannon bones. The hocks should be well formed and not be too upright when the horse is standing at ease.

The hooves should be well rounded, in front forming an angle of about 50 degrees with the ground at the toe. The hind hooves will form a rather more upright angle. The hooves should be open at the heels and have concave soles.

When shown in hand, a true, four-beat walk is expected. This should be straight with the forelegs well extended and the hocks flexed in a stride that has the hind feet overstriding the imprints made by the forefeet. To achieve this in most cases it is necessary to give freedom of movement to the horse's head which, in the case of entries, may mean letting out the side reins. The trot in hand should show well rounded front action, taking a stride of good length with the hocks flexed and following through. Dishing or crossing of the forelegs should be penalised. Straight action is most important in breeding classes as defects in this regard can be hereditary.

The Hackney Horse Movement In Harness
In show harness classes, high action is of greater importance. The front action should be lofty and well rounded with no tendency to brush the elbows. It must also be straight and true and the front feet must be placed squarely on the ground. Dropping on the heels is faulty. The hind legs should be well flexed and brought forward under the body with a piston like action. Dwelling of the hocks in a flexed position is undesirable. Excessive speed at the trot is not wanted, the aim being to give a well-balanced performance presenting a pleasing picture of poise and elegance.

The Oldenburg

The Oldenburg horse once again took on a mantle of fame, becoming a highly desirable breed, at the time mostly as elegant, supple, fine-moving carriage horses. Some were even exported to the United States. In 1922 the Oldenburg registry contained 3,250 stallions and 34,000 mares.

Stock Type of Pinto

The STOCK TYPE Pinto is an animal suitable for (1) western events; (2) Hunter Seat events; and (3) a variety of other events. The Stock Type Pinto should display the conformation associated with Quarter Horse breeding. Generally, double-registered Paints (APHA) will be registered in this division.

The Gruella Horse

Gruella Horses are smokey grey in color with no white hairs mixed throughout. A dorsal stripe MUST BE PRESENT.

The Clydesdale - Poem of Dedication

Thudding hoof and flowing hair, Style and action sweet and fair,
Bone and sinew well defined, Movement close both fore and hind,
Noble eye and handsome head, Bold, intelligent, well-bred,
Lovely neck and shoulder laid, See how shapely he is made,
Muscle strong and frame well knit, Strength personified and fit,
Thus the Clydesdale – see him go, To the field, the stud, the show,
Proper back and ribs well sprung, Sound of limb, and sound of lung,
Powerful loin, and quarter wide, Grace and majesty allied,
Basic power – living force – Equine king – the Clydesdale horse.

The Hackney Horse/Pony Origin

The Hackney horse was developed in Great Britain in the early 18th Century from the Darley Arabian through his son, Flying Childerns, foaled in 1715, and grandson, Blaze, a renowned British Thoroughbred foaled in 1733.

The Oldenburg

The invention and acceptance of the automobile as a means of transportation resulted in a natural reduction in the need for carriage horses. The breeding aim of the Oldenburg societies, along with their counterparts in other breeds, changed emphasis to meet the agricultural requirement for strong, hard-working horses. Additional Thoroughbred blood was introduced to create refinement and a more well-rounded all-purpose horse. The winner of the 1935 Derby, Lupus xx, and the Anglo-Norman, Condor (62.5 percent Thoroughbred) founded a new stallion line. This line produced a very consistent type of heavy, well-moving, mostly black in color, well-tempered Oldenburg mares. In keeping with requirements of the time, stallions were required, as part of their performance tests, to pull a heavy sledge at the walk; trot before a light carriage; and work at least 1000 meters under saddle.

Palomino Horse - Mane/Tail/White Markings

107. Mane and Tail. The mane and tail must be a minimum of eighty-five (85%) percent white, and may have no more than fifteen (15%) percent black, sorrel, chestnut or off colored hair in either. Mane and tail may not be chemically altered.

WHITE MARKINGS

108. White Markings. Palominos may have white leg and face markings.

A. Breeding Stock Palominos may be eligible for registration provided the white markings and pink skin underlying the white markings do not extend beyond the lines described as follows: please see site description!

B. Palomino geldings and spayed mares may be considered for registration with excessive white provided the white and the pink skin underlying the white markings does not extend beyond the lines described as follows: please see site for description!

C. Non-Breeding Stock. (ie geldings, spayed mares and those mares whose registration certificates are designated as 'non-breeding'). Additional latitude in the extent of white markings with underlying light skin, as to allow registration as non-breeding stock, shall be given to geldings, spayed mares and those mares whose registration certificates are designated as 'non-breeding,' the owner of the mare shall file with PHBA, the mare's genotype taken according to PHBA's procedures. These white markings with underlying light skin may extend beyond the lines described in rule 108(A), but not extending beyond: please see site for description.

D. Non-breeding Stock, being spayed mares, or mares with such limitation designated on its registration certificate, shall not be eligible for breeding purposes or otherwise produce foals eligible for registration, nor compete, or otherwise participate in halter classes of PHBA-approved shows, but may compete in performance events for which they are otherwise eligible.

E. When a horse is inspected for possible excessive white markings, the owner will pay PHBA an inspection fee prior to the inspection.

109. Misrepresentation of White Markings. The registration of any horse having white markings beyond the prescribed lines shall be subject to cancellation if the registration application fails to indicate, or misrepresents, the horse's actual markings.

The Buckskin Horse Registration Requirements

Once eligibility for color is established, an inspector must approve the horse before it can apply for registration. The Ideal type of horse is the Western Stock quarter horse type of body and build.

The Dutch Warmblood Horse

Today in Holland there are three distinct types of horses bred.

The most numerous and internationally important is the "Rijpaardtype" or Riding Horse Type a distinctly modern, elegant sport horse bred for athleticism, good character and soundness. International jumpers, dressage horses, combined driving, and vaulting horses are selected from this category.

The Oldenburg

Despite its size, the well-bred, modern Oldenburg is a compact horse with relatively short legs; short cannons; powerful hindquarters; a long, strong neck inherited from its days as a carriage horse; a deep chest; and large hooves able to bear the weight of such a large animal. Oldenburgs are found in a variety of colors, but are usually black, brown or gray. Their appearance is accentuated by kind eyes that mirror the horse's calm tractable nature.

The Clydesdale Horse - Origin

The Clydesdale breed originated in the Clyde Valley, Lanarkshire, Scotland.

The Belgian Horse - Spreading Across Europe

Stallions from Belgium were exported to many other parts of Europe as the need to produce larger animals of draft type for industrial and farm use was recognized. There was no need to import into Belgium for she was the "Mother Lode." It remained only for this ancestral home of the "great horse," by whatever name, to refine and fix the type of the genetic material she already had at hand.

The government of Belgium played a very energetic role in doing just that. A system of district shows culminating in the great national show in Brussels, which served as an international showcase for the breed, was established. The prizes were generous. Inspection committees for stallions standing for public service were established.

The Friesian Horse-history

Before the Reformation, he was selectively bred in monasteries to be a versatile, all-around horse for the people of his native Friesland. He flourished in his small corner of the world for centuries but in the 20th century he almost became extinct due to world wars and mechanization. Fortunately, he was 're-discovered' before he disappeared entirely and today this distinctive horse enjoys a celebrity unrivaled by other breeds. The Friesian is truly a horse from distant past who has enormous appeal in modern times.

The Clydesdale Horse - Breed Crossing

The Clydesdale breed originated in the mid-eighteenth century, when the Sixth Duke of Hamilton (1742 - 1758) imported a flemish stallion (male horse) from Flanders (a region of Northern Europe currently encompassed by France, Belgium, and the Netherlands). It's from this stallion mating with a work horse mare that the Clydesdale breed developed.

Following contributions from Flemish and Frisian stallions, the definitive characteristics of the breed were fixed at the beginning of the eighteenth century.

The Canadian Horse in Canada

For hundreds of years, the French horses bred with little influence from outside breeds. They eventually developed into their own distinct breed - the Canadian Horse or Cheval Canadien.

The Oldenburg

Graf Johann XVI von Oldenburg (1573 - 1603) started the many breeding farms in his region for the purpose of producing war horses, which were given as gifts to important rulers and those who had distinguished themselves as heroes in war. He used Turkish, Neopolitan, Andalusians, and elegant Danish stallions to improve his Friesian horses, described as being large and strong.

The Hackney In Tandem

When Hackney horses are worked in tandem, the wheelers (horses closest to the wagon), should be slightly larger than the leaders. The leaders should be brighter and flashier with higher motion. The harnesses of the wheelers should be tighter than those of the leaders, showing that they are pulling the larger portion of the load. The leaders' job is to present a bright flashy appearance.

POA, Registry/Organization Today

From the original national POA Club came state clubs, state shows, regional shows and sales, a world class international show and sale and a world championship show. The registry went from Black Hand POA #1 in 1954 to 1996's registry of over 40,000.

Appaloosa-Markings Around The Eyes

White Sclera

The sclera is the area of the eye which encircles the iris - the colored or pigmented portion. The white of the human eye is an example. All horses have sclera but the Appaloosa's is white and usually more readily visible than other breeds. All horses can show white around the eye if it is rolled back, up or down or if the eyelid is lifted. Readily visible white sclera is a distinctive Appaloosa characteristic provided it is not in combination with a large white face marking, such as a bald face.

The Shire Horse - Feathers

Feathers: Fine, straight and silky.

The Clydesdale Horse - American Breeding Farms

One of two breeding farms for the Anheuser-Busch Clydesdales is Grant's Farm, located in south St. Louis, Missouri. Approximately 15 to 20 foals (a horse under six months of age) are born there each year. Grant's Farm is the former home of Ulysses S. Grant, Civil War commander and the eighteenth president of the United States.

The second breeding farm is located near Romoland, California, about 60 miles southeast of Los Angeles. Approximately 15 to 20 foals are born there each year.

For the remainder of this article, go to the home site of the Anheuser-Busch Clydesdales at: www.abclydesdales.com

Showing The Hackney in Teams

Both Hackney horses and ponies are sometimes shown in teams. These can be pairs side by side, two in tandem or four in a team. Whenever they are shown together, horses in a team should be as similar in appearance and style of motion as is possible.

The Hackney Horse/Pony Definition

The name "Hackney" comes from the French word Hacquenee derived from the Latin word for horse, equus. The term, brought to England by the Normans in the 11th century, was fully assimilated into the English language by 1303. At that time the term meant a riding horse, as distinguished from the heavier warhorse, and later evolved to the abbreviated "Hack" meaning a riding horse or a hired carriage. The modern Hackney breed took only its name from Medieval times as it is rarely ridden because its conformation and extreme motion make it rough to ride. When crossed with modern Thoroughbreds, however, Hackneys have produced some excellent jumpers.

The Warmblood

The Dutch Warmblood is a "warmblood sport horse" breed. Warmblood simply distinguishes this type of horse from the "cold bloods" (draft horses) and the "hot bloods" (Thoroughbreds and Arabs).

Registry of Lipizzan Horses 01/2001

As of January 1, 2001 the Lipizzan Registry is changing the regulations to read: only horses that are foaled in LIPICA and branded/registered in SLOVENIA will be registered as LIPIZZAN HORSES. The Lipizzan Horse was founded in 1580 in LIPICA and have been maintained in Vienna. Austria is appealing the decree.

The Beginnings of the POA

Przez Renę S

The foundation stallion of the Pony of the Americas (POA ) breed is Black Hand, also known as Black Hand #1 because he became the first POA registered. Black Hand’s sire was a Shetland pony and his dam was a cross between and Arabian and a Quarter Horse. The mating was accidental. The mare’s owner sold her while she was pregnant to Shetland pony breeder and attorney Les Boomhower of Iowa.

Black Hand was named for a distinctive hand-like formation of spots on his hip. The foal grew to resemble a small Appaloosa horse rather than a blocky pony. Black Hand also had a good temperament and was very athletic. He became in demand around Iowa as a sire for older children’s ponies. Boomhower started the Pony of the Americas Club in 1954 with fellow Shetland pony breeders.

Other breeds were added to the mix to create a breed of Black Hands. These breeds included Arabians, small Quarter Horses, Welsh ponies, small but horse-like Indian ponies bred by Native American tribes and mustangs. One mustang in particular who influenced the breed was Dragon or Dragon #103, caught leading a band of mustangs in Mexico in 1957. Despite being a fully mature wild stallion, he eventually was trained to ride and compete with children on his back.

The Shire - Colors

Color: Black, brown, bay, grey or chestnut/sorrel (rare) are the preferred colors. Excessive white markings and roaning are undesirable.

The Canadian Horse Original Bloodlines

This hardy breed descended from horses originally sent to the “New World” by King Louis XIV of France in the late 1600's. These Norman and Breton horses were felt to be of Arab, Andalusian and Barb ancestry – traits of which can still be recognized in the Canadian Horse today.

Swedish Warmbloods Progeny Selection

Offspring of approved breeding horses are inspected and graded. Status of horses in the stud book are raised according to their progeny. Stallions are judged by the performance of their offspring, particularly in international classes.

The Hackney Horse/Pony Into America

The seas were being crossed regularly during the 1800s, by ships bearing both Hackney horses and the smaller ponies which certain breeders were selectively encouraging.

Vast improvement in British roadways in the mid-1800s also contributed to the development of the swift trotting horse. These roads did not always demand dray animals which could tug carts from deep ruts. Now, a man could say 'Trot On' and really go! These new and better roads fairly invited competition between farmers, both riding and driving swift trotting horses on the to market.

The breeding of Hackneys in England was formalized by the founding of the Hackney Stud Book Society in 1883.

This was the Golden Age of Driving, when automobiles were not even a dream. The Hackney was the ultimate driving machine of the 1880s both in America and in Britain. The first Hackney pony imported to America was 239 Stella, brought to Philadelphia by Mr. AJ Cossatt in 1878.

In 1891 Mr. Cossatt and other Hackney enthusiasts founded the American Hackney Horse Society, an organization and registry which thrives today. From 1890 until the Depression, wealthy Americans brought boatload after boatload of horses and ponies of the most noted strains.

Carstens

Traditionally, the Holsteiner has been bay with a preference for no or few white markings. He is well-balanced, maturing between 16 and 17 hands with round, generous strides and a natural, elastic movement. A lovely head with large, kind eyes is carried on a beautifully arched neck, rising upward out of his withers, producing elegance, lightness and self-carriage. His temperament is relaxed and willing, with good character and an eagerness for work.

The Hackney Horse/Pony Judging

Harness ponies are judged on the same criteria as harness horses -- high action in both front and back legs, snappy motion, proud, disciplined carriage of the head and tail and alertness displayed in the ears and eyes.

USA Registry of Hanoverians

The American Hanoverian Society was incorporated in 1978 for the purpose of gathering the Hanoverians in North America in a registry, to preserve and promote the breed. Since then it has grown rapidly in membership, horse registration, and approved stallions.

While the AHS is an independent organization with its own constitution and bylaws, it maintains a close relationship with the German Hanoverian Breeders' Society (the “Verband hannoverscher Warmblutzuechter”), regarding inspection, registration and licensing procedures and educational activities.

The Clydesdale Horse - Comes To America

Clydesdales were introduced to the United States Prior to the Civil War.

The Shire Horse - Hindquarters

Hindquarters: Long and sweeping, wide and full of muscle; well let down toward the thighs.

The Hackney Horse

For more about this breed that is an excellent candidate for the Saddleseat Competitions, go to the Sub Section Titled Ponies/Miniatures in the Breeds of Horses Category.

The Dutch Warmblood Horse

The success of the Dutch horse is no accident. The same characteristics and approach, which have made The Netherlands preeminent in agriculture and commerce, have been applied to their goal to breed the best sport horse in the world.

The Dutch breeding program and rigorous selection procedures coordinate to realize this goal. The Dutch horse is selectively bred for good conformation, good gaits, excellent character, performance ability, and soundness.

The Hackney Vehicles To Show

When shown, the ponies are harnessed in sleek patent leather harnesses, decorated with brass or chrome hardware. They are hitched to a four-wheeled buggy called a "viceroy". This delicate-looking little carriage has a single seat for the driver with a small pad in back, a remnant of the footman's seat on larger carriages. They are also shown in a two wheeled cart.

Hackney Horse or Pony

The origins of the Hackney as we know it began in Norfolk, England where the horses called Norfolk Trotters had been selectively bred for elegant style and speed. Seeking to improve on both counts, breeders mated the Norfolk mares to grandsons of the foundation sires of the Thoroughbred. The first Hackney as we know the breed today is said to be The Shale's Horse, foaled in 1760. During the next 50 years, the Hackney was developed as a special breed.

By the Society's rules, conformation is giving greater importance than action in hand classes with an emphasis on quality. Quality may be defined as well-balanced physique with clean limbs; it is also expressed in a generous and alert demeanor which may be emphasized by good presentation.

The head should have a straight or slightly convex profile with clear, intelligent eyes set fairly wide apart; the ears should be well-formed and active.
When standing, the Hackney should have its head and neck raised, expressing the alert and active character of the breed.

The neck should be of moderate length, with more or less crest according to age and sex. The poll should be of good length. The throat should be fine so that there is no restriction of the air passages when bridling. The neck should be well attached to reasonably high withers set on powerful, obliquely sloping shoulders.

The body should be of adequate length with well-sprung ribs and of a good depth. A fairly long back is not objectionable in a mare. The upper line of the croup from the loins to the tail should form a convex curve with the tail well carried. Viewed from the front, the chest should be of ample but not excessive width, while from the rear the quarters and gaskins must be well muscled.

The legs should have plenty of clean, flat bone with the tendons clearly defined. Excessive fineness of bone, especially any tendency to be "tied in below the knee," is objectionable in the Hackney. The forelegs should be attached well forward, beneath the point of the shoulder. The forearms should be long and well developed while the cannon bones should be short and clean with plenty of good, flat bone. The pasterns should be sufficiently long and set at the proper oblique angle to provide a light and springy step. From the side the forelegs should not show any tendency to be "back or over at the knees." From the front they should be seen to be upright without any turning out or in of the pasterns. The hind legs should be of good length from the stifles to the hocks with short cannon bones. The hocks should be well formed and not be too upright when the horse is standing at ease.

The hooves should be well rounded, in front forming an angle of about 50 degrees with the ground at the toe. The hind hooves will form a rather more upright angle. The hooves should be open at the heels and have concave soles.

When shown in hand, a true, four-beat walk is expected. This should be straight with the forelegs well extended and the hocks flexed in a stride that has the hind feet overstriding the imprints made by the forefeet. To achieve this in most cases it is necessary to give freedom of movement to the horse's head which, in the case of entries, may mean letting out the side reins. The trot in hand should show well rounded front action, taking a stride of good length with the hocks flexed and following through. Dishing or crossing of the forelegs should be penalised. Straight action is most important in breeding classes as defects in this regard can be hereditary.

The Hackney Horse Movement In Harness
In show harness classes, high action is of greater importance. The front action should be lofty and well rounded with no tendency to brush the elbows. It must also be straight and true and the front feet must be placed squarely on the ground. Dropping on the heels is faulty. The hind legs should be well flexed and brought forward under the body with a piston like action. Dwelling of the hocks in a flexed position is undesirable. Excessive speed at the trot is not wanted, the aim being to give a well-balanced performance presenting a pleasing picture of poise and elegance.
In road classes, the ponies are shown both ways of the ring to a jog trot and road gait and the second, or counter-clockwise, way of the ring at speed. They are all trotting gaits performed at different speeds. The ponies are judged on motion retained at high speed, speed, quality and manners.

The Hackney In Carriage

The carriages pulled by teams of Hackney horses are usually antique vehicles such as stagecoaches or other large passenger vehicles. Often the driver and attendants wear period attire, complete with lap covers to protect clothes. Hackney ponies are often shown pulling miniature versions of these same vehicles.

POA, The Motto

The POA motto is "Try hard, win humbly, lose gracefully and, if you must ... protest with dignity."

The Hackney Horse Into A Pony

The Hackney pony was developed from the Hackney horse by crossing with the small, spirited Welsh Ponies. The first well-known pony-type Hackney was Sir George, foaled in 1866. Sir George had strong bloodlines from the Norfolk Trotters. In England in 1872, the trend began to breed specifically for a pony type, but today the British breeders are not as particular about the size of the horses as are Americans, the priority being that the horse have the performance.

The Oldenburg

The other two events of major import were the foundation of the Oldenburg studbook; the enactment of hip and neck branding for the identification of approved, registered horses (1861); and the founding of two breeding societies, under the breeding law of April 9, 1897.

Definition of Paint Markings

Each Paint Horse has a particular combination of white and any color of the equine spectrum: black, bay, brown, chestnut, dun, grullo, sorrel, palomino, buckskin, gray or roan.

Markings can be any shape or size, and located virtually anywhere on the Paint's body.

Although Paints come in a variety of colors with different markings, there are only three specific coat patterns: overo, tobiano and tovero.

The Cleveland Bay

North Yorkshire, England, is famous as the cradle of two of the worlds leading breeds of horses, the Thoroughbred and the Cleveland Bay. In its fertile Vale of Bedale, from about 1660 to 1740, by breeding desert bred imported Arabian stallions to native British race mares, the D'arcys of Sedbury, the Darleys of Aldby, and other breeders evolved the race horse now known as the Thoroughbred.

The Oldenburg

Of all the horses registered with the German Equestrian Federation in 1987, approximately 8 percent were Oldenburgs. The Oldenburg registry represents one of the top lines in Germany. The percentages are somewhat skewed as to Oldenburgs, due to the fact that the region in which these horses are bred is a small one and therefore produces fewer absolute quantities of horses than other registries. While representing the smallest breeding area in Germany, Oldenburg is nevertheless one of the most important.

The Appaloosa Horse

Although Appaloosas are most commonly recognized by their colorful coat patterns, they also have other distinctive characteristics. The four identifiable characteristics are: coat pattern, mottled skin, white sclera, and striped hooves. In order to receive regular registration, a horse must have a recognizable coat pattern or mottled skin and one other characteristic. Horses which receive regular registration are issued numbers (no letters precede the number.) Those not displaying a coat pattern or mottled skin and one other characteristic will be classified as non-characteristic (N/C)) and their registration numbers preceded by the letter "N." Horses which complete the Certified Pedigree Option (CPO) program are issued numbers preceded by the letters "CN."

Thoroughbred Horse

The Thoroughbred Horse began in England. First Racing Stock showed minimal speed, but plenty of endurance. These early mares were bred to Stallions of Barb, Arabian and Turkish descent in order to try and purposely increase the speed of the Thoroughbred. From 1689 until 1730, these 3 breeds were selectively line and in-bred to Thoroughbred Mares to improve upon the Thoroughbreds' speed. In 1733, a filly by Gondolphin Barb was imported to the USA, that was out of a British Thoroughbred mare.

The American Stud Book was first published in 1873, and was purchased by the Jockey Club in 1894, and continues to register American Thoroughbreds.

The Thoroughbred, being primarily a running/racing horse, is excellent in many other disciplines, such as Hunters, Jumpers, 3 Day Eventing, Dressage, Steeplechase, and Gymkhana games. The American Thoroughbred is notorious for their great heart & gameness in competition and keen scope and sense in negotiating obstacles and distances. The Thoroughbred is from 15.2 hands to 16.3 hands in height. Any color. Thoroughbreds have long sloping shoulders & muscles, short cannon bones, long forearms, great length from hip to hock. Generally considered a "hot" breed of horse, there are exceptions to every rule, however most Thoroughbreds do require a fairly experienced horseman.

Several famous Racing Thoroughbreds include the great Man 'O War, Secretariat (many of who's track records still have not been beaten), Northern Dancer, Cigar, Silver Charm.

The world famous Triple Crown racing series, held every year, starts with a mile and eighth at The Kentucky Derby in Kentucky, the first Saturday of May; followed by The Preakness Stakes running a mile in Maryland two weeks later; and finishes with The Belmont Stakes running a mile and a half in New York City three weeks later, usually the first Saturday of June.

The Cleveland Bay History

In 1884, the Cleveland Bay Horse Society of Great Britain published the first volume of its Stud Book containing stallions and mares scrupulously selected for purity of blood, many of whose pedigrees traced back over a century. Since that date, the breed has been maintained free of outcrosses.

The Dutch Warmblood

In the heyday of coaching in the 19th century, horses were imported to Europe from England - the Norfolk Trotter, the Yorkshire Coach, the Cleveland Bay, the Hackney - to be crossed on the native mares, becoming the ancestors of the moden sport horses of today's foremost horse-breeding countries and regions. As horse use grew to include more farm work, the breeding goal changed. The farm horses had to be all-round horses honest and tractable enough for plowing, yet stylish enough for carriage use and for riding. As farm mechanization progressed after World War II, the breeding goal was redirected toward producing pleasure sport horses. During this process of 'modernization', there was again considerable foreign influence from France, England (Thoroughbreds), and Germany (Holsteiners and Trakehners).

US Dept Of Treasury 2001 Coin Edition

The US Department of Treasurey is issuing for release shortly after New Year 2001, a quarter with 5 designs done by the Morgan Horse Association in Vermont.

Pies: Rasy psów rasy Porady i wyboru

Nie Kochaj mnie, bo jestem gwiazdek

Jest bardzo łatwy w zakochał się z rasy na dużym ekranie. Kiedy Walt Disney Movie 101 Dalmatyńczyków wyszedł ludzie przybywali, aby uzyskać Dalmacji szczeniaka. Niestety, wiele z tych osób nie była świadoma problemów zdrowotnych i intensywnego szkolenia, który potrzebuje tej rasy. Wiele dalmatyńczyków skończyło się niechciany w schroniskach dla zwierząt. Po Mężczyźni przebój kina w czerni biorące mops, rasa ta zyskała rozgłos i popularność błyskawicznych. Hodowcy Pug wzrosły w liczbach, produkujące psy z niepotrzebnych problemów zdrowotnych i ludzi nieświadomie nabył te psy.

Tak więc, gwiazdą filmową rasy może być nadal dla Ciebie, upewnij się, że rasa jest kompatybilny z twoim życiu i swoich potrzeb przed dokonaniem tego zakupu. Upewnij się, że pies patrzysz na to zdrowe i od renomowanego hodowcy.

Użyj online Selector Breed

Jeśli chcesz pomóc w sprawie podjęcia decyzji co rasy dostać i jesteś dość bystry internetowe, rozważymy on-line, aby zdać test wyboru rasy. Oni zazwyczaj trwać od pięciu do dziesięciu minut, aby wypełnić i zadawać różne pytania dotyczące stylu życia i preferencji. Musisz być dopasowane do kilku kompatybilnych ras zgodnie z odpowiedziami można dostarczanych wraz z opisem każdej rasy. Czego więcej można chcieć?

Nie Miłość do moich zestawów

Łatwo jest zakochać się w egzotycznym dla jego wyglądu rasy uderzające lub cute puppy widziałeś w telewizji. Może masz podejmowane przez ten Siberian Husky, z bujną płaszcz, ciemne maski i niebieskie oczy. Albo jesteś zauroczony, że kochanie zauważył Dalmacji. Niestety, niektórzy ludzie kochają wygląd psa, a nie osobowości. Co naprawdę ważne są cechy i energii poziom ras bierzesz pod uwagę. Dowiedz się więcej na temat ras psów, a które są zgodne z tobą.

To wszystko o stylu życia

Przy rozważaniu, jakie rasy dostać, spójrz na własne życia, a następnie wybrać psa. Lubisz długie wędrówki lub wolisz salonie w domu przed telewizorem? Czy mieszkasz w mieszkaniu z jedną sypialnią lub masz dom z dziedzińcem wystarczająco duży dla psa wędrować? Czy masz dzieci lub planują wkrótce? Samoyed może być doskonałym psem mieć dla rodziny ze względu na przyjazny, tolerancyjny natury. Bretania może być idealne dla aktywnego, Sztuka przetrwania ze względu na jego walory energetyczne i sportowych. Zastanów się, jak pewna rasa pasuje do domu i będziesz prawdopodobnie znaleźć idealne psów być częścią twojego życia.

Zastanów Historia rasy w

Przy wyborze rasy, za historię rasy, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy pies może być właśnie dla Ciebie. Na przykład psy w grupie roboczej na ogół lubią jakąś strukturę i zadania, aby zachować je zajęte. Psy z grupy zabawek były hodowane jako towarzysze i są najszczęśliwsze po prostu spędzać czas z ich właścicielami.

Aktywnych psów

Więc szukasz psa do joggingu z, trochę wędrówki, a może spróbować sport konkurencji lub dwa?

Na ogół uważa się psa z grupy roboczej lub Sporting Group. Psy pracujące, jak owczarków niemieckich i syberyjskich husky byłoby dobrze obejmujące trochę odkryty teren z tobą. Pies z grupy Sporting Dog --- takich jak Golden Retriever lub angielskim Pointer to psy o wysokiej energii i chciałbym go wam towarzyszyć na fizycznym wypad spalić trochę pary!

Psy sportowe

W tej dziedzinie, to pies rasy działa w porozumieniu z ich ludzkim odpowiednikiem w celu zwiększenia skuteczności polowania. Te psy są w domu w buszu lub w wodzie.

* Spaniel porusza się tam iz powrotem, zaczerwienienie gry, które należy podjąć w dół z karabinu myśliwskiego.
* retrievery będzie nie tylko to - pobrać grę (zazwyczaj ptactwo), który został zestrzelony przez myśliwego.
* Wskaźniki i setery wyruszy przed myśliwym. Potem, kiedy zstąpi na swoją ofiarę, będą zamrażać, wskazując drogę w kierunku ofiary.

W warunkach domowych, psy te wymagają dużo wysiłku fizycznego i są zwykle najszczęśliwszy gry w sprowadzić.

Rozważ to:
Nr 3

Każda rasa psa ma cechy, które są charakterystyczne dla tej rasy. Uwagę przy wyborze rasy czy chcesz aktywnego psa lub spokojny jeden. Zastanów się, czy chcesz duży pies, średni pies, czy zabawka psa. I zastanów się, czy taki, który wymaga trochę uwodzenie lub dużo.

Rozważmy pies rasy mieszanej

Pies rasy mieszanej może być wspaniałym dodatkiem do rodziny. Oni zazwyczaj kosztują mniej niż purebreds. I mogą być wolne od problemów genetycznych, które są plagą niektórych psów rasowych. Możesz znaleźć mieszane rasy psów w schroniskach w prawie każdym środowisku. Będziesz miał dodatkowy bonus daje nowy dom do niechcianej psiaka.

Papillion: Butterfly Dog

Po prostu patrząc na tego małego szczeniaka, można się spodziewać, że do lotu! Jego ponadgabarytowych uszy zyskały mu przydomek "psa motyl", ale Papillion (wymawiane PAP-ee-Yon) nie jest kapryśna w ogóle.

Rasa ta jest inteligentny, przyjazny, kochający i wiele trudniejsze niż się wydaje. Waży około 10 kilogramów, ten pies cieszy się dobrą broić w zagrodzie z jego ludzi, z których jest on lojalny i opiekuńczy. Jeden z najstarszych psów na płycie, uszy podpis PAPILLION może być wyprostowane lub opadające, oba uzupełniają swoją cętkowany płaszcz jedwabistą. Spodziewać się dać PAPILLION codzienne szczotkowanie, aby utrzymać ten płaszcz do 16 lat (typowy czas życia).

Tracenie Factor

Podczas gdy niektóre psy wydają się rzucić więcej niż inni, wszystkie psy mają rzucić - nawet tych sprzedawanych jako "hipoalergiczne. Niektóre rasy psów mają szybsze tempo uzupełniania włosów i wzrost --- a zatem mają tendencję, aby rzucić więcej.

Środowisko, dziedziczność i żywienie wszystkie odgrywać czynnik, ile psy rzucają. Ilość czasu, że pies spędza w słońcu i ekstremalne zmiany temperatury wpływają rzuca. Psy, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu mogą rzucić podczas sezonowych zmian na przygotowanie się do cieplejszej pogody. Kwota, że ​​pies może zmienić wiaty, jak staje się starsza lub chora. A suka zwykle rzucić więcej po roku jest w ciepło.

Regularne szczotkowanie pomaga utrzymać przelanie do minimum. Jeśli twój pies jest redukcja z powodu stresu, zobaczyć, co można zrobić, aby uczynić swoje życie z dnia na dzień bardziej zrelaksowany i uporządkowany. Jeśli szukasz niskiej przelanej rasy, spróbuj Pudel lub psa z grupy hound wzroku, takie jak Greyhound lub saluki. Pamiętaj, że sierść psa wymaga uwagi, czy są one wydalających czy nie, wiele ras wymagają pielęgnacji (zawodowe lub konserwacji przez właściciela w domu).

Grupa psów gończych

Historycznie rzecz biorąc, te rasy psów były stosowane do polowania dowolną liczbę zwierząt. W tej grupie można znaleźć psy gończe, takie jak psy i Coonhound wzroku, jak Greyhound i borzojów.

Chociaż niektóre są przeważnie milczy Psy, podobnie jak Basenji, inni wykazują zdolności do produkcji unikalny dźwięk, zwany szeregowych. Pomyśl paczki Foxhounds lub Beagles na tropie ich ofiar, a dostaniesz pomysł.

W przeciwieństwie do psów rodziny retriever, które czekają na kierunku od swego pana, Hounds szansą, ścigających ich kamieniołom przez wzroku, dźwięku i zapachu.

Drool Factor

Jeśli nie sprzeciwiają się trochę śliny wokół domu, możesz cieszyć się towarzystwem ras, takich jak św bernardyny, Basset Hounds, i mastifami.

Jednak, jeśli zbyt dużo ślinienie jest mniejsza niż odwoływanie się do Ciebie, masz szczęście. Większość ras psów nie są podatne na ślinotok. Należy pamiętać jednak, że ślinienie jest czasem spowodowane przez problemy zdrowotne, takie jak próchnicy zębów lub zdenerwowania. Zawsze badań rasy, że jesteś zainteresowany wcześniej i poprosić hodowcę o szczególnych cechach, aby sprawdzić, czy pies jest kompatybilny z Twoim stylem życia.

Mieszane rasy psów

Jeśli masz zrobić badania, aby starannie wybrać psa, który jest odpowiedni dla Ciebie i odkryć kilka ras pasuje do Twojego stylu życia, to nigdy nie może być zły pomysł, aby uzyskać Mieszaniec ze schroniska. Wiele razy mieszane rasy są wolne od problemów zdrowotnych, które nękają ich odpowiedniki rasowych w zamkniętych kręgach hodowlanych.

W rzeczywistości tzw ukierunkowanej dogs ", takie jak cockapoo, ChiWeenie itp rasy mieszane są w zasadzie! Dwa czystej rodziców różnych ras nadal produkują mieszany szczeniaka rasy pomimo fantazyjnych perspektywie marketingowej i dodanej ceny zakupu.

Jeśli otrzymujesz mieszane rasy ze schroniska, masz dodatkową zaletę, że wiele z tych psów mieli podstawowe posłuszeństwo psów i socjalizacji. Chyba, że ​​są coraz szczeniaka, również będzie świadkiem informacji o psa osobowości, szczególnych upodobań. Opłata za przyjęcie twoje będzie również znacznie mniej niż koszt zakupu rasowego szczeniaka od hodowcy. A najlepsze jest to, że będziesz dając psiego nowego domu.

Psy ozdobne

Psy Grupy Toy kwintesencją idei pies do towarzystwa. Mały, kompaktowy i przenośny, te rasy psów są głównie miniaturowe wersje innych ras, takich jak włoski Greyhound, lub Pinczer.

Inni, jak Chihuahua, są sami dla siebie rasy. Ze względu na niewielkie rozmiary, psy z grupy zabawek są popularne wśród mieszkańców miasta, ponieważ wydają się być poniżej 20 funtów.

Rozważ to: nr 4

Innym ważnym czynnikiem do rozważenia przy wyborze rasy pies wybierając ten, który jest kompatybilny z własnych potrzeb i stylu życia. Zawsze ocenić temperament, potrzeby szkoleniowe, uwodzenie potrzeb, a potrzeby ćwiczeń z psem i upewnij się, że pasuje do Twojego codziennego życia.

Terrier Prawdy

Teriery były hodowane odszukiwać robactwa i mają tendencję do wysokiego poziomu energii i niesamowitą zdolność do przylegania z zadaniem, dopóki nie zostanie wykonane zgodnie z ich wymaganiami. Ten upór jest doskonała cecha dla ratting. Jednak samo zdeterminowany cecha stanowi wyzwanie, gdy teriery są umieszczone w innych sytuacjach. Grupa ta rasa nie może wycofać się z wyzwaniem i najlepiej nadaje się do osób, które są staranne szkolenie swoich psów. Ludzie muszą także być w stanie docenić mocny, energiczny poziom tej grupy ras.

Grupa robocza

Grupa robocza zawiera rasy psów, które w przeszłości służyły ludziom w obowiązku pilnowania, sankach i wykonywania ratuje wody. Ze względu na ich wielkość, te rasy nie są najlepszym wyborem dla niedoświadczonego właściciela psa.

Gdy odpowiednio przeszkoleni, psy grupy roboczej celują w ich przeznaczeniem, na przykład:

* Nowa Fundlandia robi dobrze w ratownictwie wodnym.
* Alaskan Malamute jest umiejętnie sanie ciągnie.
* Rasy Mastif jest przeznaczony do służby wartowniczej.

Te psy również doskonałe psy do towarzystwa, jeśli masz miejsce i poświęcenia.

Wybierz Prawo Pup

Przy wyborze szczeniaka dla Ciebie, zawsze upewnij się, że masz za swój styl życia i szukasz w rasie, która jest dobry mecz. Następnie znaleźć renomowanego hodowcy przez lokalnego klubu hodowli. Poświęć trochę czasu, aby zadawać pytania powielających się i współdziałania z szczeniaka, że ​​jesteś zainteresowany jeden na jeden. Upewnij się, że szczeniak jest aktywny i dobrze uspołecznione. Należy sprawdzić, że hodowca będzie można wziąć szczeniaka do weterynarza na badania przed dokonaniem ostatecznego zakupu.

Frekwencji to za mało Powód

Popularność nie jest wystarczający powód, aby wybrać rasę. Mimo, że niektóre rasy są popularne, ponieważ prowadzą one cechy, które są idealne do szerokiego spektrum ludzi, rasy psów również popularny z niewłaściwych powodów. Od czasu do czasu, jest wzrost popularności rasy, który został wykorzystany w filmie lub programie telewizyjnym. Ludzie mogą myśleć, że pies jest idealny, nie wiedząc, opieki wymaganej dla danej rasy. To zawsze dobry pomysł, aby zrobić swoje badania na temat właściwości poszczególnych ras psów przed podjęciem decyzji.

Rasa Informacje - Pobierz specyfiki

Więc chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat rasy. Gdzie idziesz?

Możesz uczestniczyć w grupy dyskusyjne rasy On-line, aby poznać innych członków o swoich zainteresowaniach, doradztwo akcji określonej na swojej rasy i dowiedz się najnowsze informacje o swojej rasie. On-line grupy dyskusyjne są doskonałym sposobem, aby uzyskać natychmiastowe odpowiedzi i informacji.

Inny sposób, że można znaleźć informacje specyficzne dla rasy psów jest odwiedzenie strony internetowej klubu rasy psa lub kontaktując się z jednym z ich członków zarządu.

Teriery

Każdy, kto jest właścicielem psa z Grupy Terrier może świadczyć o mentalności Terrier. Energiczny, ostre, i niezależne, teriery były pierwotnie hodowane polować i zabijać szczury i inne robactwo.

Później, w 1800 roku, teriery, takie jak Pit Bull były hodowane do walki. Dziś, teriery są najczęściej używane jako psy do towarzystwa. Z ich zdecydowanym charakterze, nie łatwo jest z powrotem z konfrontacji i nie zawsze wykazują dużą tolerancję dla innych zwierząt i psów. Rasa ta jest odpowiednia dla tych, którzy lubią werwy, feisty charakter psów Terrier.

Nowy psów

W ostatnich latach nastąpił wzrost hodowli określonych ras mieszanych stworzyć to, co miłośnicy nazywają "psy projektant", a co przeciwnicy nazywają po prostu mutts.

Najczęstszą z tych nowych ras są Pudel krzyże, ze względu na brak pudla w przelania. Oznacza to prawie nie ma stawki alergii w ich ludzkich właścicieli. Niektóre z typowych mieszanek są następujące:

Labradoodle - Labrador Retriever i Pudel mix
Yorkipoo - Yorkshire Terrier i Pudel mix
Cockapoo - Cocker spaniel i Pudel mix
Schnoodle - mieszanka Sznaucer i Pudel

Jeśli rozważasz Pudel mix lub inne Mieszaniec, należy pamiętać, wypadkowa pies może mieć atrybuty fizyczne i temperament obu dominującej rasy.

Rozważ to:
Nr 2

Przy wyborze rasy psa, za swoją historię. Zastanów się doświadczenia z posiadania psa. Rozważmy rodzaju relacji masz nadzieję, że ze swoim psem. I zastanowić się, ile czasu trzeba na szkolenia, uwodzenie i wykonywania swojego psa.

Odnosi się do Twojej
Poziom doświadczenia

Rozważając rasy psów, wziąć pod uwagę własne poziomu doświadczenia z psami. Niektóre rasy są łatwiejsze w pielęgnacji, obsługi i szkolenia niż inne, w zależności od ich wielkości, temperamentu, poziomu aktywności, problemów zdrowotnych i potrzeb pielęgnacyjnych. Na przykład, Shiba Inu jest psem, który wymaga doświadczonego rękę i nie jest to pies dla początkujących. Golden Retriever jest popularnym psem rodzinnym ze względu na jego dobry charakter i trainability.

Hounds: Rozważmy wilczarz irlandzki

Jeśli szukasz dużej rasy, który jest również dobre z dziećmi, a następnie rozważyć wilczarz irlandzki. Rasa ta jest znana jako "łagodny olbrzym", ze względu na jej słodkie usposobienie, pomimo swoją wielkością. Dorosłych pies jest dobrze ponad 100 funtów i stoi ponad 30 centymetrów w ramionach. A bonusem jest to, że minimalny Wilczarz irlandzki potrzebuje pielęgnacji i rzuca bardzo mało.

Grupa pasterski

Najnowszy z psem rasy AKC klasyfikacji stworzonej w 1983 roku, oznacza, rasy psów, które mają zdolność do kontrolowania lub stada innych zwierząt, a mianowicie krowy i owce.

Psy z tej grupy są bardzo inteligentne i wymaga dużo stymulacji w środowisku wolnym od pracy. Wiele osób korzysta z psów pasterskich w kursach agility.

W domu, te psy są znane stada ich ludzkie odpowiedniki, które mogą być dość zabawny. Niektóre rasy ujęte w tej grupie znajdują się corgi, Australian Cattle Dog, i border collie.

Rozważ to:
Nr 1

Przy wyborze rasy psa, pomyśl o sytuacji w swoim życiu. Rozważ swoje zdrowie i czy masz jakieś alergie. Zastanów się, co twoje zasoby finansowe są. A także wziąć pod uwagę ilość miejsca w domu i zagrodzie, aby podzielić się z psem. Wybierz psa, aby dopasować swoje zasoby.

Rasa rozpoznawanie

W Stanach Zjednoczonych, amerykański Kennel Club rozpoznaje ponad 150 ras psów. Aby w nowej rasy uznawane, AKC rozważa, czy nie było wiele pokoleń nowego gatunku, który zachował te same cechy. Nie może być również krajowe Klub rodzic dla nowej rasy, która przylega do AKC wytycznych. I nie musi być na tyle zainteresowanie nowym samej rasy.

Ocenić swoje potrzeby

Przy podejmowaniu decyzji o rodzaju psa dostać, najpierw ocenić potrzeb rodziny. Szukasz aktywnego psa lub łagodny jeden? Czy chcesz psa do towarzystwa, lub przede wszystkim, jako strażnika? Czy masz duże podwórko lub mieszkasz w mieszkaniu? Następnie zrobić swoją pracę domową na cechy rasy i dopasować te cechy, do swojej rodziny stylu życia.

Canine Kariera - Czy twoja rasa wykonują swoją pracę w hodowli?

Psy były pierwotnie hodowane w różnych konkretnych zadań, począwszy od polowania na pasterstwo do życia jako zwierząt towarzyszących. Dziś, psy mogą posiadać różne kariery, a jeśli były hodowane dla określonego zadania, a nie robi w ich życiu, zwykle staje się kwestia zachowania się zająć.

Oto częściowa lista niektórych miejsc pracy, że psy mają: • Terapia Psy - Te psy pomagają ucieszyć wielu różnych ludzi, w tym dzieci w niekorzystnej sytuacji, osób starszych i tych wyjść z traumy. • Canine Poszukiwania i Ratownictwa Psy - Te psy tam, gdzie katastrofy strajku i pomaga znaleźć i ludzie ratowniczych, którzy potrzebują pomocy. • Narcotic i Leków Psy - Kły w pracy leków narkotycznych i nielegalnych substancji powąchać się do organów ścigania. • Canine Aktorzy - Są wysoko wykwalifikowanych specjalistów rozrywki. Psy te pojawiają się w filmach, programach telewizyjnych, reklam i występów na żywo.

Zwierzęta Alternatywy dla psów

Jeśli naprawdę chcesz zwierzaka, ale nie masz czasu, aby dbać o psa, to uważają, że mogą istnieć inne opcje dla ciebie. Typowe niższe zwierzęta konserwacji obejmują ryby, małe ptaki, koty, i niektórych członków rodziny gadów.

Jeśli nadal zależy na spędzanie czasu z psów, możesz dobrowolnie swój czas, aby być obsługi psa lub psa walker w lokalnym schronisku dla zwierząt. Można spędzić w dowolnym miejscu od kilku godzin w tygodniu do zaledwie kilku godzin w miesiącu czasu.

Dołącz Kluby Specialty

Jeśli odnalezienie informacji na temat konkretnego klubu rasy lub organizacji, dobrym źródłem jest przez American Kennel Club. American Kennel Club rozpoznaje ponad 150 ras i ma oferty dla konformacji, posłuszeństwa i śledzenia, między innymi. Inne dobre źródła, aby spróbować byłoby lokalne grupy ratownicze rasy, lekarze weterynarii oraz profesjonalni trenerzy w Twojej okolicy.

Porady z rodziną i przyjaciółmi

Chociaż dobrze jest zwrócić się o opinię rodziny i przyjaciół do punktu, w dobrym kierunku, przy wyborze rasy, zawsze zrobić własne badania, jak również. Pamiętaj, że dobre intencje osób, które znasz mieć inny zestaw kryteriów podczas przekazywania ich osąd najlepszych ras. A ich opinie nie koniecznie muszą być najlepsze dla Ciebie. Dodatkowo, to zawsze najlepiej porozmawiać z hodowcą, który może dać Ci informacje o temperamencie wykształconego konkretnego rasy, kwestii zdrowotnych i codziennej pielęgnacji.

Nie Psy sportowe

Rasy psów z tej grupy uruchomić gama od małych do dużych, krótkie włosy z długimi włosami. Ta grupa Rasa AKC klasyfikacji zawiera różnej typów psów.

Zawarte w tej grupie są Chow Chow, Dalmacji, Shiba Inu, a Pudel żeby wymienić tylko kilka. Historia tych ras jest zróżnicowana.

* Chows były wykorzystywane w starożytnych Chinach jako psy stróżujące.
* Pudle najpierw były hodowane do pobierania wody.

Ponieważ nie istnieje standardowy profil w tej grupie, najlepiej jest wykonać badania i uzyskać wszystkie informacje pies rasy co możliwe, przed podjęciem decyzji o psa z tej grupy.

Odkryj psów na wystawie

Jeśli starasz się zdecydować na rasy psów i chcesz zobaczyć wiele w jednym miejscu, przejdź do wystawie! Odbywają się one przez cały rok w całym kraju, a często mają wiele ras konkurencyjnych w tym samym czasie. Będziesz miał okazję zobaczyć w akcji psy i zorientować się, temperament rasy. Jest to również doskonałe miejsce, aby spróbować znaleźć dobrego hodowcy lub do zadawania pytań.

Udomowienie psów

Najstarsze znane szczątki psów sięgają około 15000 lat temu. Ale początek interakcji wilki, przodek psa i ludzi sięga ponad 125 tysięcy rok temu.

Istnieje kilka teorii, jak wilki i ludzie zaczęli współdziałać. Jedna z teorii sugeruje, że drogi wilków i ludzi może przekroczyły powodu naszych podobnych technik łowieckich. Zarówno ludzie, jak i naszych czworonożnych odpowiedniki stosowane pracy zespołowej w celu chwytania zdobyczy. Ludzie mogą sobie sprawę, że wilki, z poczuciem Keener węchu i słuchu, były w stanie lepiej znajdź następny posiłek, jak odeprzeć drapieżniki. A potem być może zaczęła karmić wilków. Tak więc był to początek naszego współistnienia.

Niektóre z pierwszych ras psów to psy z Egiptu przypominające nasze nowoczesne psy dni wzroku takich jak saluki, charta, a Podenco z Ibizy. Wiele obrazów umieszczonych na ścianach, rzeźby egipskiej i grobowce pokazują ścisły związek, że ludzie z psami już w 4500 rpne

Pies rasy Rozmiar jest ważny wiedzieć

Kimberly S

Zakup nowego szczeniaka jest wielką rzeczą. Jednak, gdy masz swój pakiet domu radość, może nie zdawać sobie sprawy, że będziemy się rozwijać i uzyskać ogromne szybko. Ponieważ jest to możliwe, oto niektóre z powodów, dla których powinieneś wiedzieć dokładnie, jak duży pies dostanie, który właśnie nabył.

1. Psy mogą łatwo wyrastają z domu, jeśli masz duże rasy lub gigantyczne psa rasy dla mniejszego domu. Gdy tak się stanie, będzie to albo muszą dostosować się do podnoszenia przedmiotów cały czas lub pozbyć się psa, które zyskały przyłączyć i miłość.

2. Ilość żywności te psy jedzą jest większy niż to, co są przyzwyczajeni do karmić mniejszą psa. Tak więc można spodziewać się, że wyższy rachunek za jedzenie, to co myślisz, to masz, ponieważ duże rasy psów często może jeść worek pięćdziesiąt funtów jedzenia w ciągu tygodnia do dwóch tygodni.

Po zakupie nowego szczeniaka może nie myśleć o tym, jak duże psy są wsiadał, gdy dorosną. Jest to jednak jeden z głównych rzeczy, które trzeba myśleć. Po dowiedzieć się o wielkości dorosłego psa, możesz dokonać wyboru na razie rasa psa jest odpowiednia dla Ciebie, czy nie.

Flamandzki Giant Królik

Flamandzki Giant Królik


Flamandzki Giant jest również nazywany "królem królików" z powodu jego dużej wielkości, długości życia i osobowości. Te króliki mogą bardzo szybko osiągnąć ogromny rozmiar. Przez siedem lub osiem tygodni życia, mogą już rozważyć cztery funtów lub więcej. Flamandzki Giant jest słodki, miły towarzysz, który może być w środku, a on dobrze łączy się w życie rodzinne.

Flamandzkie Charakterystyka Karkonosze

Opis fizyczny

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Hodowców Królik (ARBA), nie ma maksymalna waga dla Giant flamandzkiego. Rasa jest wiele pół-łuk królika, co oznacza, że ​​łuk w tylnej zwierzęcia rozpoczyna się u podstawy ramion i krzywych w górę i na kierunku ogona. Inne standardy rasy to:

 • Ciało - Długa, sucha i potężne ciało
 • Head - Powinien być w proporcji do ciała
 • Uszy - wyprostowany z ciężkim podstawy; nie powinno lop
 • Paznokcie - Jednolity kolor, z wyjątkiem białych królików
 • Futro - gęste i błyszczące; samej długości całego; powinien wycofać, gdy gładził od tyłu do przodu

ARBA rozpoznaje siedem kolorów w Karkonoszach flamandzkiego. Każdy kolor ma jakieś specyfikacje, że sędziowie mogą szukać podczas oceny zwierzęcia:

 • Czarny - Płaszcz powinien być całkowicie czarne i brązowe oczy
 • Niebieski - Płaszcz granatowe i oczy są niebiesko-szare
 • Fawn - Światło złoto płaszcz z podwoziem, które jest białe i brązowe oczy
 • Jasnoszary - jasnoszary z czarnym tykanie na wskazówki i brązowe oczy
 • Sandy - Czerwono-piaskowej z ciemnym tykanie i brązowe oczy
 • Stal szary - ciemnoszary płaszcz z zapalniczki szarym tykanie i brązowe oczy
 • White - Czysta biały płaszcz z różowymi oczami

Rozmiar

Flamandzki Giant Królik

Większość pełni uprawiane Flamandzki ważą około 14 kilogramów, ale króliki zostały zarejestrowane wadze aż 21 kilogramów. Czy może ważyć zaledwie nieco ponad dolarów. Czy też mają podgardle, czyli fałd pod brodą, który daje im wygląd podwójnego podbródka.

Temperament

Flamandzki Giant jest ogólnie posłuszny rasy, a te króliki są dobrymi towarzyszami i kochających zwierzęta rodzinne. Gdy przechowywane w pomieszczeniu, będą one hop w domu i siedzieć na kolanach swoich właścicieli. Mogą nawet być przygotowani do korzystania z kuwety. Jednak te króliki mogą rosnąć nerwowy, jeśli są one traktowane w przybliżeniu i mogą spowodować poważne zarysowania i ukąszenia, jeśli czują potrzebę walki. Tak, dzieci powinny być nadzorowane przez cały czas wokół nich.

Prawidłowy sposób trzymania flamandzkiego Giant

Są to duże króliki, więc potrzebują dużo wsparcia, jeśli masz zamiar je odebrać. Wspierać ich górnej części ciała z jednego ramienia wokół klatki piersiowej i kończyn przednich. Owiń drugą rękę wokół dolnej połowie i upewnij się, że obsługuje tylne nogi. Trzymaj królika do piersi delikatnie, ale pewnie i upewnij się, że nie ścisnąć go lub może zacząć panikować i walka. Jeśli wydaje nerwowy w ogóle, uspokoić go miękkim, spokojnym głosem. Jeśli to nie pomoże mu osiedlić się w Twoich ramionach, delikatnie opuścić go na ziemię lub do jego pióra i uwolnię.

Uwodzenie potrzeb

Flamandzki Giant ma krótkie futro. Potrzebuje jedynie niewielkie tygodniowy pielęgnacji, aby zachować płaszcz w dobrej formie. Szczotkować raz w tygodniu z płaszcz szczotki. Jeśli królik jest linienia, myć dwa razy w tygodniu. Królik rzuci jej płaszcz dwa razy w roku na wiosnę i ponownie jesienią. Dokładny czas przelania różnią się od zwierzęcia do zwierzęcia. Końcówki paznokci należy również przycięte czasami chyba królik dostaje wystarczająco dużo ćwiczeń nosić je w sposób naturalny.

Obawy zdrowia

W przeważającej części, Giant Flamandzki jest zdrowa rasa, która mieszka około pięć lat, ale może żyć nawet do nastolatków. Według Furry Critter sieci, większe króliki są podatne na ból stawu skokowego. Ból stawu skokowego jest stanem spowodowanym przez stojących na piętrach drutu lub w niehigienicznych warunkach. To jest powszechne w ras, takich jak Giant flamandzkiego.

Warto również być ostrożnym karmienia swojego królika zbyt wiele smakołyków, aby uniknąć problemów zdrowotnych, które mogą pojawić się, gdy staje się nadwaga. Najlepszym sposobem, aby utrzymać zdrowe królika jest poznanie swojego zwierzaka na tyle dobrze, by rozpoznać, kiedy on nie czuje się w jego mocy. Wczesne leczenie może sprawić, że różnica w odzysku. Dbaj o Giant flamandzkiego i będzie doskonała i kochającym towarzyszem.

Uwagi specjalne

Podczas Flamandzki może znosić chłód, nie bardzo dobrze znosi temperatury powyżej 90 stopni Celsjusza. Jeżeli są one przechowywane w klatce, muszą one więcej miejsca niż w przypadku mniejszego rasy ze względu na masową wielkość. Nawet drzwi klatki może być konieczne powiększenie. Oni również mają tendencję do jedzenia więcej niż mniejszych ras.

Rasa Origin

Flamandzki Giant Królik

Choć nikt nie jest w 100 procentach pewien, co do pochodzenia tej rasy, niektórzy eksperci podejrzewają, że są potomkami ras hodowanych na futra i mięsa jak Patagonii i kamienia królików. Inni mówią, że pochodzą od argentyńskich Pentagonian królików. Jednakże Bob Whitman, autor domowych królików i ich historii: ras świata, przypuszcza, w swojej książce, że Argentyńczyk Pentagonian zając jest faktycznie gryzoni i krzyżowanie byłoby niemożliwe. Jego teoria jest taka, że ​​nie rasy pochodzą od ras od starego regionu flamandzkiego jak Kamienia i Patagonii tego obszaru.

Rasa pochodzi z Anglii i Belgii w 1890 roku do Ameryki. Dopiero na początku 1900, które rozpoczęły się ras być pokazane na wystawach zwierząt hodowlanych. W listopadzie 1915 roku, Krajowa Federacja Hodowców Rabbit flamandzkiego Giant (NFFGRB) została utworzona. Gdy początek Arba powstała w 1924 roku, NFFGRB stał się częścią tego stowarzyszenia. W 1929 roku klub stworzył standardy ras. Dziś klub nadal pracować nad poprawą i promowanie rasy.

Hodowla flamandzkie Giants

Czy tej rasy dojrzałej między osiem i dwanaście miesięcy życia lub gdy osiągnie około 14 funtów, i to jest doskonały czas dla nich, aby ich pierwszy miot. Po Nowak okazuje roku życia, jej kości miednicy zaczynają bezpiecznik. To sprawia, że ​​trudniej ją do przekazywania swoich zestawów, a dostawy mogą oznaczać trudności śmierć dla niej i jej nienarodzonego zestawów.

Średnia długość ciąży wynosi 31 dni, a większość mioty średnio pięć do kilkunastu zestawów, ale niektóre mioty są nieco większe. Bardzo duże mioty zwykle oznacza to, że niektóre z zestawów nie otrzyma tyle mleka, ile inne. Zestawy, które wchodzą w tyle w ich rozwoju, zanim zostaną odstawione od matki zazwyczaj nie rozwijają się do ich pełnego potencjału.

Zdecyduj Jeśli Flamandzki Czy Prawo dla Ciebie królika

Jeśli zdecydujesz, że Giant Flamandzki może być dobry dla zwierząt dla Ciebie, następnym krokiem jest, aby nominacje do odwiedzenia kilku hodowców i poznać niektóre z tych królików w osobę. Chociaż każda rasa ma pewne cechy, każdy królik w ramach tej rasy jest jeszcze osoba z własnych dziwactw osobowości. Poświęć trochę czasu, zanim zobowiązać do wniesienia jednego z tych królików domu, aby upewnić się dwaj z was będzie kompatybilny przez najbliższe lata.

Dobre dla dzieci rasy psów

Dobre dla dzieci rasy psów

Jak osobowości psa okazuje się, zależy od środowiska, jest on podniesiony i czy otrzymuje on odpowiednie szkolenie, aby go najlepszym towarzyszem może być. Bez dobrej wczesnej socjalizacji, stanowczy, ale uczciwego i konsekwentnego granice oczekiwań, nawet najlepszy pies może rozwinąć behawioralne problemy, które sprawiają mu nieprzydatne jako towarzysz dziecka.

Ogólne rasy temperament, jak również wielkość, inteligencja i niezawodność były uwzględniane w selekcji dla tej listy. Precyzyjna kości psy, które w przeciwnym razie sprawiają, piękne towarzysze w lewo z listy, ponieważ mogą one być łatwo rannych nawet przez dziecko najbardziej sens. Większe psy wiadomo, że mają dość hałaśliwych osobistości pozostały również z listy, ponieważ mogą one przypadkowo zranić mniejsze dziecko bez znaczenia to zrobić.

Najlepsze Małe psy

Ogólnie rzecz biorąc, w większości małe psy nie idealnymi towarzyszami dla dzieci, ponieważ istnieje ryzyko, że zwierzęta mogły zostać przypadkowo zraniony w trakcie gry. To prawda w pewnym stopniu, są pewne małe psy, które posiadają własne całkiem dobrze z dziećmi, a one wydają się bardziej niż szczęśliwi, aby to zrobić.

Dobre dla dzieci rasy psów

 • Beagle - Rasa ta jest wieloletnia ulubiony z rodzinami, a to głównie ze względu na happy-go-lucky natury tych psów. Są bardzo inteligentne, a ich poziom energii jest dobrym miejscem dla aktywnych dzieci.
 • Bichon Frises - Chociaż Bichon jest za małe, to jest nadal dość wytrzymały na swój rozmiar. Młodsze dzieci mogą potrzebować uczy się jak być delikatny z tych psów, ale są wspaniałymi towarzyszami dla starszych dzieci. Szczęśliwy i wesoły, Bichony może się równać z ich niespożytą energię młodych towarzyszy zabaw.
 • Sznaucery miniaturowe - To najmniejszy wybór Sznaucer, i to jest wspaniały pies do towarzystwa. To mocniejsze niż w wielu innych małych psów, kocha trochę przygody, i pokazuje, zdrowego rozsądku w większości sytuacji.
 • Cairn Terrier - Cairn jest doskonałym towarzyszem. Te psy lubią odwiedzać miejsca i prawdopodobnie uważają się jedno z dzieci. Mogą być trochę głowa mocna, ale wszystkie potrzebne jest odpowiednie szkolenie, aby rozwijać swoje maniery. Są one przeznaczone do swoich rodzin.
 • Teriery Granicznej - Border Terrier znane są nieco spokojniejsze niż wiele ras Terrier, ale mają wystarczająco dużo energii i zdrowego rozsądku, aby dobrze dogadują się z dziećmi.
 • Chiński Mops - Trudno znaleźć bardziej Happy-Go-Lucky, czyli towarzysz dla dziecka niż Mops. Zatyczki zbudowane są silniejsze niż średnia Pies zabawka i są bardzo elastyczne. Choć nie mają instynkt stróża dużo, czynią kochane towarzyszami dla dzieci. Łatwo nadążyć za działania, i są one prawie zawsze gotowy do przygody i zabawy.

Najlepsze średnich psów

Jest to dobry wybór rozmiarów do wyboru, gdy patrzysz na średnich ras.

Dobre dla dzieci rasy psów

 • Cocker spaniel - Cockers były ulubionym dawna rodzinie
 • Miniaturowe Pudle - Nie jest tajemnicą, że Pudle są inteligentne i bardzo wyszkolić. Chociaż są to cechy, znaleziono we wszystkich trzech odmian Pudle, Pudel Toy jest nieco zbyt delikatne dla małych dzieci. Miniatury są nieco mocniejsze, więc są lepszym wyborem dla towarzyszem zabaw dziecka.
 • Standardowe sznaucery - Solidna i bardzo inteligentne, tym większe Sznaucer jest również doskonałym towarzyszem dla dzieci. Mają mnóstwo energii, ale to jest zrównoważona zdrowego rozsądku. Jeśli wolisz trochę większy niż pies Sznaucer miniaturowy, Standard to dobry wybór.
 • Portugalskie psy wodne - Te psy również zrobić dobrze z dziećmi. Mają żywy jeszcze kooperacyjny charakter, który jest łagodzony przez zdrowy rozsądek.
 • Owczarek szetlandzki - znana również jako Sheltie, pies ten wykazuje wysoką inteligencję i skłonność do oglądania nad jego towarzysze dzieci. Te psy mają naturalny talent do sportu agility, więc robią niesamowite towarzyszy zabaw dla dzieci.

Najlepsze dużych psów

Dobre dla dzieci rasy psów

Liczba dużych psów może odpowiednie towarzyszami dla dzieci. Niektóre wymagają więcej opieki niż inne powłoki, więc upewnij się wybrać rasę, która nie wymaga więcej pielęgnacji niż można nadążyć.

 • Labrador retrievery - Labs są naturalnie wychodzących i sportowiec. Trenuj je już szczeniąt, i będą wspaniałymi kumplami dla dzieci.
 • Standardowe Pudle - Normy mają dobre towarzystwo dla dzieci. Oni są rozsądne, i kochają dużo uwagi, więc dzieci nie będzie łatwo zmęczyć je.
 • Golden Retriever - Złoty jest kolejnym umocnił pies rodzinny, który jest dobry z dziećmi. Te psy są stabilne, wierny i kochający, i zawsze są gotowi na dobry broić w jednej chwili. Goldeny się jeszcze niezawodne towarzyszy zabawny dla dzieci, a oni się jeszcze lepiej, gdy dojrzewają.
 • Olbrzymie Sznaucery - nazwa jest nieco myląca, ponieważ nie są to gigantyczne psy; są to po prostu większa wersja Sznaucer Standard. Są silni, ale bardzo solidny wokół dzieci. Rozsuwany z natury są łatwo przeszkolony.
 • Old English Sheep Dog - Innym naturalnym pasterzem, Old English jest wystarczająco zabawny, aby zachować wszelkie dziecku rozrywkę. Rasa ta jest ceniona za swój stałej dyspozycji.

Najlepsze Giant Psy

Olbrzymi pies rasy może nie wydawać się oczywistym wyborem dla rodziny z dziećmi, ale sytuacja może pracować się całkiem dobrze, jeśli pies otrzymuje szkolenie od początku szczenięcia.

Dobre dla dzieci rasy psów

 • Nowa Fundlandia Psy - Newfies psy są bardzo delikatne i mają silny instynkt do działania jako opiekunów nad dziećmi w ich rodzinie. Są one również niezwykle delikatne i spokojnie czuły. Newfies zwierzęta nie są bardzo wysokiej energii, ale mają wytrzymałość na swoją korzyść. Mają bardzo niezawodny charakter i wydaje się mieć zdolność do rozumowania przez niemal każdą sytuację.
 • Dogi niemieckie - Zaskakująco spokój dla dużej rasy, Duńczycy są bardzo lojalni wobec swoich rodzin, a wiadomo, że szczególnie dobre z dziećmi. Nie pozwól, by ich rozmiar nie zniechęca; mają reputację łagodnych olbrzymów.
 • Pirenejski pies górski - Pireneje są uważane za jeden z olbrzymich ras, ale mogą być dobrymi psami rodzinnymi. Są spokojne i czujny, i mają naturalny instynkt pilnowania dzieci. Są one również niezwykle lojalny wobec członków ich rodzin. Upewnij się, czy nabyć Pireneje jako szczeniak, dzięki czemu można podnieść go wokół dzieci. Psy, które nie zostały wystawione na działanie dzieci na początku mają więcej trudności z dostosowaniem się do nich.

Jak wybrać odpowiedni Pies

Jeśli żadna z ras na tej liście przemawia do Ciebie, prawda pies może wciąż być tam. Istnieją setki psów rasowych, jak i mieszanych ras, które mogą wspaniałymi towarzyszami dla dzieci. Główne kryteria wyboru konkretnego psa są takie same bez względu na wielkość psa wolisz.

SteadyTemperament

Pies musi mieć stały, spokojny i niezawodne temperament. On też musi być bardzo tolerancyjny jego młodych towarzyszy. To nie znaczy, takiego psa nie będzie zrobić dobre towarzysza zabaw; Będziesz po prostu pokazać dobrą wyroku i być ostrożnym wokół dzieci bez względu na to, co się dzieje.

Solidna Budowa

Niezależnie od tego, jak duży pies, musi on być solidnie zbudowany. Dzieci, zwłaszcza małe dzieci, może być trochę niezręczne i może przypadkowo potknąć psa lub stawać na niego bez znaczenia na to, aby się stało. Cięższy pies bez kości, jest mniej prawdopodobne, aby przyjść do zaszkodzić niż drobno kości zabawek psa.

Nawet najlepszy pies potrzebuje szkolenia i nadzoru

Mimo wszystkich ras wymienionych tutaj wspaniałymi zwierzętami dla dzieci, to nie znaczy, dorośli nie trzeba nadzorować sytuację. Wszystkie psy korzystać ze szkolenia posłuszeństwa, aby pomóc im najlepsze towarzysze mogą być, a dzieci muszą się uczyć w odpowiedni sposób interakcji z ich zwierzęta i dbać o nich. Radzenia sobie z tymi problemami, a dzieci po prostu może mieć wiele lat wspaniałych czasach z ich psiego towarzysza.

Netherland królików

Netherland królików


Dwarf Holandii królik jest jednym z najmniejszych ras królików, co sprawia, że ​​jest to dobre wewnętrzne zwierzę. Amerykański Związek Hodowców Królik (ARBA) uznaje Krasnal Netherland jako jeden z 47 różnych ras królików przyjętych do konkursu w pokazach królika.

Historia Netherland Dwarf Rabbits

W 1880 roku, holenderskie mioty królik w Anglii zaobserwowano pewne mutacje. Mieli małe, krótkie ciała i były białe z czerwonymi oczami. Króliki zostały wysłane do Niemiec, gdzie pierwszy standard rasy dla nich został stworzony. Standard ten był podobny do standardu Arba dla Netherland krasnoludków dzisiaj. Białe króliki hodowane selektywnie z dzikich królików, aby utworzyć dodatkowe schematy kolorów. Jednak kolory nie trzymać iw ciągu kilku pokoleń króliki były znowu białe z czerwonymi oczami. Rasa zwana "Hermelin" i pozostał biały, aż 1930 roku.

Holenderski hodowca Jan Meyering i jej przyjaciele zaczęli eksperymentować, aw ciągu dekady udało im się wprowadzić wiele kolorów widzianych w tej rasie dziś. Rasa pierwszy przyszedł do Stanów Zjednoczonych około roku 1965. Przez lata, hodowcy nadal doskonalić i przyczyniają się do rasy.

Opis fizyczny

Zgodnie z New England Netherland Dwarf Rabbit Club (NENDRC), niektóre z normami rasy, że sędziowie szukać to:

 • Krótka, kompaktowa obudowa
 • Ramiona tej samej szerokości co tylnych kończyn
 • Krótkie nogi
 • Średnie lub ciężkie nogi
 • Duża, okrągła głowa, która znajduje się blisko ciała
 • Uszy, które są około dwóch centymetrów długości, w pobliżu głowy i pokryte futrem
 • Okrągłe oczy i kolor, który jest standardem w kolorze futra

Idealna waga jest uważane za dwa funty lub poniżej, ale jeśli otrzymujesz jeden z tych królików zachować jako zwierzę domowe, może ważyć nieco więcej. Większość Netherland krasnoludków pozostawanie w trzech funtów. W rzeczywistości są 25 różne odmiany kolorystyce, które mogą być przedstawione w tej rasie. ARBA łamie tych odmian na pięć grup.

Ja

 1. Biały Ruby Eyed
 2. Biały Niebieski-Eyed
 3. Liliowy
 4. Niebieski
 5. Czarny
 6. Czekolada

W chłodzie

Netherland królików

 1. Punkt Sable
 2. Tortoise Shell
 3. Siamese Sable
 4. Siamese Pearl dymu

Agouti

 1. Opal
 2. Kasztan
 3. Szynszyla
 4. Ryś
 5. Wiewiórka

Tan Wzór

 1. Opalenizna
 2. Wydra
 3. Sable Marten
 4. Srebrny Marten
 5. Dym Pearl Marten

Innych odmian

 1. Pomarańczowy
 2. Płowy
 3. Himalayan
 4. Stal
 5. Złamany

Osobowości i zachowania

Do kobiety tej rasy wydają się być biernym, natomiast mężczyźni są czasem agresywne, jeśli czują, że są w niebezpieczeństwie. Od Dwarf Holandii jest spokojniej niż w niektórych ras, to królik jest często trzymany w pomieszczeniach zamkniętych, jako przyjaciel rodziny. Te króliki są inteligentni i mogą być przeszkolony do korzystania z kuwety, chociaż powinny być nadzorowane w klatkach, kiedy nie, aby zapobiec ich przewodów żucia i chronią stolarkę w domu.

Mimo, że Holandia jest łatwy w prowadzeniu, są aktywne rasa, która potrzebuje dużo ruchu. Uwielbiają hop wokół i są przyjazne zarówno z innymi zwierzętami i ludźmi. Z powodu rasy niewielkich rozmiarów, te króliki mogą nie być odpowiednie jako zwierzęta domowe dla bardzo małych dzieci, ponieważ są one łatwo rannych. Niektórzy właściciele twierdzą, że ich króliki rosną w złym humorze z podeszłym wiekiem i sugerują coraz zwierzę sterylizowane, aby pomóc w tej kwestii.

Powinieneś dostać Netherland?

Netherland Dwarf króliki zachować wygląd dziecka, nawet w dorosłym życiu, i są łatwe do pociągu i posłuszny. Z należytą starannością, to królik może być dobrym towarzyszem dla swojej rodziny przez kilka lat.

Śliczne Zdjęcia królików

Lubię zwierzęta - być może jest to spowodowane faktem, że dorastałam z psem. Lubię wszystkie rodzaje zwierząt, ale mam specjalny pasję do niektórych z nich, podobnie jak psy, konie i króliki. Dziś chciałbym pozwalają cieszyć się kilka bardzo słodkie zdjęcia królików. Niektóre z nich są rzeczywiście zające, ale kogo to obchodzi - są ładne, zbyt.

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Śliczne Zdjęcia królików

Jak powiedzieć: "I Like You", w języku francuskim

Jak powiedzieć: "I Like You", w języku francuskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powiedzieć: "Lubię cię" w języku francuskim, masz szczęście, ponieważ istnieje kilka różnych wyrażeń można użyć, aby dzielić to uczucie szybko i dokładnie.

Ustalenie kontekstu

Istnieje wiele różnych sytuacji, w których można powiedzieć "Lubię cię" do kogoś. Wybór właściwego francuskiego odpowiednika dla frazy oparta jest w dużej mierze od kontekstu, w którym chcesz, aby powiedzieć komuś, że im się podoba. Jeśli deklaracja jest bardziej romantyczny jednego, możesz użyć innego wyrażenia, niż jeśli chcesz, aby ktoś wie docenią ich przyjaźń.

Jak powiedzieć: "I Like You", w języku francuskim

W zależności od dokładnej intencji z frazą "lubię cię", wybrać jedno z tłumaczeń poniżej, aby wyrazić swoje uznanie dla innej osoby.

Je t'aime bien

To zdanie, w dosłownym tłumaczeniu, oznacza, "Kocham cię dobrze", co nie wydaje się, aby to większego sensu w języku angielskim. Jednak, dosłowne tłumaczenie może być myląca. Zasadniczo, to wyrażenie jest zmiękczenie zwrotu "kocham cię" (Je t'aime). Gdy chcesz komuś powiedzieć, że lubisz ich, w przeciwieństwie do ich kochać, je t'aime bien jest poprawne wyrażenie do pracy.

Je vous aime bien

To zdanie jest ważne, aby dowiedzieć się, aby można było powiedzieć ludziom, którzy nie są twoi bliscy przyjaciele osobiste, że chcesz je też. To zdanie jest dokładnie identyczny Je t'aime bien, ale nieformalne słowo "ty" (tu) został zastąpiony przez formalną słowa "ty" (vous). Jeżeli chcesz poinformować swojego nauczyciela, kolegę, lub jakiś inny element nie-rodziny lub bliskiego przyjaciela, że ​​jak lubisz, to jest odpowiednie zdanie.

Je t'aime

W niektórych sytuacjach, takich jak te, lekki, może być dopuszczalne, aby po prostu użyć zwrotu dla "kocham cię" (je t'aime) oznacza, że ci się kogoś. Można również, w tych samych sytuacjach, użyć je t'aime beaucoup frazy wyrazić lekki i przyjazny nastrój. Bądź ostrożny używając tego określenia, choć, ponieważ może być interpretowana jako deklaracja miłości. Z powodu ograniczeń w kontekście korzystania z tego wyrażenie oznacza "lubię cię", byś nigdy nie przekształcić je t'aime (nieformalne) je vous aime się (formalne). Jeśli osoba, na którą rozmawiasz, nie wystarczy znać powiedzieć TU, a następnie przy użyciu wyrażenia "Kocham cię" zawsze będzie nieodpowiednie do kontekstu.

Tu es sympathique (sympa)

Zamiast powiedzieć komuś, że im się podoba, można również wyrazić swoje uznanie dla osoby, mówiąc, że są ładne (sympathique - często skracane do sympa w mowie).

Tu es genial

Podobny do stwierdzenia, że ​​ktoś jest miły, szczery oznacza, że ​​ktoś jest niesamowite i wspaniałe. To zdanie to najczęściej być wypowiedziane w kontekście, gdy osoba po prostu zrobić coś naprawdę dobrego dla Ciebie i naprawdę miło. Twoja odpowiedź może być im podziękować za to, że je za pomocą tego wyrażenia.

Wyrażanie Nastroje w języku francuskim

Jeśli mieszkasz w regionie francuskojęzycznym lub dużo francuskojęzycznych przyjaciół i znajomych, ważne jest, aby dowiedzieć się, jak wyrazić osobiste uczucia w języku francuskim. Oprócz nauki, jak mówią, "lubię cię", w języku francuskim, może również chcesz dowiedzieć się, jak powiedzieć kocham cię, gratulacje, Tęsknię za Tobą, i opisać swoje uczucia w języku francuskim. Wiedząc, jak podzielić te osobiste uczucia w języku francuskim jest ważnym krokiem w rozwoju znaczące relacje z ludźmi, którzy nie podzielają swój język ojczysty.

Co Czy króliki jeść?

Co Czy króliki jeść?


Jeśli rozważasz posiadanie królików domowych, należy zadać sobie pytanie: "Co króliki jeść?" przed rozpoczęciem zaopatrzenia się w marchwi. Pewnie, króliczki uwielbiają marchewki, ale w przeciwieństwie do pewnego popularnego bohatera kreskówki, królik potrzebuje więcej niż chrupiące marchewki dziennie, aby być tak zdrowe, jak to może być. Wraz z zapewnianiem odpowiedniego siedliska, rabiit potrzebuje właściwej diety, aby się rozwijać.

Układ pokarmowy królika

Króliki mają bardzo delikatny układ trawienny, więc ważne jest, aby uważać na to co je nakarmić. Jeśli jedzą zbyt dużo jednego żywności i nie dość innego, ich zdrowie może ucierpieć w wyniku. Dodatkowo, królik potrzebuje białka w diecie, więc karmienie mu tylko do diety warzyw nie sprzyja optymalnego zdrowia.

Pokarmy, których należy unikać

Przed zagłębieniem się w temacie co króliki jeść, to jest dobry pomysł, aby zrozumieć, co nie powinno się jeść. Istnieją pewne warzywa, że ​​powinno się unikać karmienia królika.

 • Białe ziemniaki
 • Zielona fasola
 • Słodkie ziemniaki
 • Cebule
 • Sałata głowiasta
 • Liście rabarbaru
 • Mniszek
 • Awokado
 • Kukurydza
 • Wszelkie warzywa, które rośnie z bańki
 • Skoszonej trawy

Szpinak i kapusta są bezpieczne, ale te warzywa powinny być ograniczone do jednego dużego liścia dziennie.

Więc co Króliki Eat?

Pellety

Idealna dieta dla każdego królików domowych zaczyna się od źródła pożywienia pelet. Pellet żywności zawiera wiele żywienia, który jest specjalnie opracowany dla królików, a to jedzenie jest proste na układ trawienny zwierzęcia. Dobry królik pellet żywności będzie musiała białka od 15 do 16 procent, co jest zwykle to, co większość królików wymagają. Jeśli zauważysz moczu twojego królika zaczyna się obracać czerwonawej barwy, spróbuj karmy o obniżonej zawartości białka od czerwonawo moczu jest wynikiem królik zaczyna być za dużo białka.

Świeże przekąski

Wraz z pelet żywności, diety królika powinna być wzbogacona siano, słoma i owoców. Siana i słomy są ważne, ponieważ zawierają różne typy włókien, niż to, co znajduje się w większości produktów spożywczych pelet, a to włókno jest doskonała dla układu krążenia królika. Żując siana i słomy także pomaga utrzymać zęby królika zużyta. Dobry wybór to Timothy siano, trawę, sadu lub przybrzeżne Bermudy Kostrzewa. Jeśli zbierania siana lub słomy z własnego podwórka, upewnij się, że jest wolny od cierni, chwasty, pleśni i kurzu.

Tymoteusza siana kostki są dobre dla królika, ponieważ dostarczają jej włókna potrzebuje. Te kostki są również dobre, ponieważ królik ma ciągnąć siano z kostki, a działalność ta pomaga zwalczyć nudę. Timothy kostki siana (nie lucerny) co drugi dzień jest odpowiedni dla większości królików domowych.

Jeśli chodzi o owoce, królik nie trzeba wiele. Jeden duży truskawka, plasterek jabłka lub kawałkiem banana wystarczy dziennie dla jednego dorosłego królika. Zbyt dużo owoców wpłynie na układ pokarmowy zwierzęcia, tak trzymać się jednej sztuki dziennie. Blaty marchew, natka pietruszki i kolendry są odpowiednie do dodawania do diety królika w każdej chwili.

Ziarna

Ziarna są dobre dla królików w ograniczonej podaży, i mają być produkty pełnoziarniste. Nie więcej niż łyżeczkę całych ziaren należy podać dzień, lub może zakłócać układu pokarmowego królika.

Wiele królików żyć długie zdrowe życie się tylko na pelety, siano i wodę, ale jeśli chcesz włączyć warzyw lub owoców do diety Twojego pupila, po prostu zmniejszyć ilość granulek karmić, gdy dajesz swoje zwierzęta do świeżej żywności.

Jaki rodzaj Pellet Food jest najlepszy?

Królik jedzenie jest jedną z tych rzeczy, w którym naprawdę za co płacisz. Niedrogi pelet jedzenie jest prawie zawsze gorszej jakości do tych cenach nieco wyższe. Pellet żywności Premium ma nie tylko największą ilość odżywiania, ale również zazwyczaj zawiera składniki, które pomagają zmniejszyć zapach królika. Królik zapach moczu może bardzo mocno amoniaku, więc karmienie psa lepiej jakości żywności może pomóc zmniejszyć lub wyeliminować tego przestępstwa.

Jeśli mocz Twojego zwierzaka królika jest bardzo silnym zapachu, spróbować potraw premii osad zawierający yucca na liście składników. W ciągu trzech dni, należy zauważyć dużą różnicę. Ponadto pellet Premium Food promuje zdrowsze skórę i włosy, więc dla wszystkich intencji i celów, warto nieco wyższe koszty.

Żywność Przejścia

Jeśli przynosząc do domu królika od hodowcy, należy zapytać, co królik jest obecnie podawany. Hodowca powinien dać trochę tego jedzenia, więc można zrobić przejście na cokolwiek dieta planujesz karmić. Ze względu na delikatny układ pokarmowy królika, to nie jest dobry pomysł, aby nagle zmienić swoje główne źródło pożywienia. Nowa żywność powinna być mieszana z oryginalnym jedzeniem, przez co najmniej tydzień, więc królik może dostosować.

Odnosi się to także do przejścia od jednego roślinnego klamry do drugiego. W istocie, w dowolnym czasie dokonać zmiany diety twojego królika, należy to zrobić stopniowo. Jeśli rabbit doświadcza utraty apetytu lub biegunki, może być mającą negatywny reakcję nowego pożywienia. Jeśli tak się stanie, trzeba wrócić do pierwotnego diety i spróbować przełącznik trochę wolniej. Zazwyczaj jest to, żeby pomóc królikowi przyzwyczaić do nowego pożywienia.

Dbanie o Pet

Przy właściwej pielęgnacji i karmienia, jak również dobrej hodowli, twój królik będzie zdrowy, czujny i nawet czuły zwierzę. Upewnij się, że jedzenie zaoferować twój królik jest zawsze tak świeże, jak to może być, i dbać, że jego źródłem wody jest zawsze czyste. Jeśli możesz to zrobić, twój królik będzie całkiem zadowolony.

Hipoalergiczny Rasy psów

Hipoalergiczny Rasy psów

Wiele osób cierpiących na alergie szukać hipoalergicznych ras psów, aby mogli doświadczyć radości z posiadania zwierzaka.

Mit O psów alergików

Aby wyciąć prosto do sedna sprawy, nie ma jednej rasy psów, które jest całkowicie hipoalergiczny. Są po prostu ras, które wywołują reakcje alergiczne u osób mniej alergików domowych. Rasy psów, które są zwykle zgrupowane w "hipoalergiczny" są zazwyczaj niskie-wydalających, które produkują bardzo mało sierści.

Choć wiele osób uważa, że ​​futro psa jest to, co wywołuje reakcję alergiczną reakcję zwykle spowodowane przez naskórek. Naskórek jest mieszanina płatków skóry oraz suszy śliny. Istnieje pewien rodzaj białka w ślinie, psa, który wywołuje reakcje alergiczne u wielu osób. Gdy pies liże się, czy cokolwiek innego, składników suchych śliny i rozpada się na drobne płatki, które łatwo mogą stać się w powietrzu lub przekazywane na rozpuszczonych włosów.

Czasami łupież nie jest problemem. Gruba owłosiony może faktycznie wykonywać kurz, pyłki i inne alergeny, które wytwarzają praktycznie tej samej reakcji.

Lista ras psów alergików

Poniższa lista zawiera psy, że wielu ludzi wierzy, nie wytwarzają znaczących reakcji alergicznych. Jednak musisz sam ocenić, czy dana rasa żyje do Państwa oczekiwań.

Amerykański Kennel Club uznanych ras

 • Airedale Terrier
 • Basenji
 • Bedlington Terrier
 • Bichon frise
 • Border Terrier
 • Bouvier des Flandres
 • Cairn Terrier
 • Chiński grzywacz bezwłosy
 • Sznaucer
 • Hawańczyk
 • Irlandzki spaniel wodny
 • Kerry blue terrier
 • Lwi piesek
 • Maltańczyk
 • Pudel
 • Portugalski pies wodny
 • Puli
 • Shih Tzu
 • Soft coated wheaten
 • Terier tybetański
 • West Highland White Terrier
 • Drut foksterier włosami
 • Yorkshire Terrier

Rzadkie rasy

 • Bergamasco
 • Bolończyk
 • Coton de Tulear
 • Lagotto romagnolo
 • Peruwiański Inca Orchid
 • Hiszpański pies wodny
 • Xoloitzcuintle

Rasy Designer

 • Cavachon - mieszanka Cavalier King Charles Spaniel i bichon frise
 • Cockapoo - mix cocker spaniel i Pudel
 • Labradoodle - mieszanka Labrador Retriever i Pudel
 • Maltipoo - mieszanka maltańskim i Pudel
 • Schnoodle - mix sznaucera i Pudel
 • Shihchon - mieszanka Shih Tzu i Bichon Frise

Porady dla alergików

Wybór dość hipoalergicznych psa jako zwierzę jest tylko pierwszym krokiem dla osób, które cierpią z powodu alergii domowych. Oto jeszcze kilka wskazówek, które pomogą.

 • Szczotkować psa dziennie (jeśli jest powlekany rasy), aby usunąć luźne włosy, które zwykle zbierają się na podłogi, meble i odzież.
 • Użyj nawilżający zwierzaka przetrzeć usunąć sierść z bezwłosych ras.
 • Dywany i meble na próżniowe codziennie, jeśli to możliwe. Jest to także dobry pomysł, aby zasłony próżniowych i rolet.
 • Trzymaj sypialne niedostępny dla swojego zwierzaka.
 • Upewnij się, że w dalszym ciągu podejmować żadnych przepisanych leków alergii, aby jeszcze bardziej zmniejszyć szansę na reakcję na swojego zwierzaka.

Niektórzy ludzie mają lekkie alergie, inni mają znacznie silniejsze reakcje. Jeśli ty lub ktoś kogo żyć ma pet alergie, ważne jest, aby odwiedzić hodowców psów ras hipoalergicznych, aby zobaczyć, jak wiele reakcji ty lub twój współlokator ma do danej rasy, w którym jesteś zainteresowany. To jedyny pewny sposób, aby ocenić, jaki rodzaj reakcji może być produkowany. Być może trzeba odwiedzić wiele hodowców, zanim znajdziesz psa, który jest wystarczająco hipoalergiczny, aby pasowały do ​​twojego życia.

Jeśli znasz rasy hipoalergiczny, nie wspomniano w tym artykule, należy powiedzieć o tym wszystkim w polu komentarzy poniżej.

Agresywne Rasy psów

Agresywne Rasy psów


Nawet jeśli Twój pies może być jedną z tzw agresywnych ras psów, może jeszcze zrobić wspaniały zwierzaka. Kluczem do podniesienia zwierzę, które jest bezpieczne, aby być w pobliżu rodziny jest zapewnienie pies jest dobrze wyszkolony i dobrze kochany.

Co to jest agresja?

Agresja u psów jest definiowana jako tendencja warczeć, kory lub lonży w innych psów i ludzi, próbując zastraszyć. W wielu przypadkach agresja jest przeznaczona do ochrony ich właściciela lub "darń", a pies będzie inaczej w obsłudze. Podczas oglądania szczenięta interakcji, często jest oczywiste, które z nich mają największy potencjał, aby stać się agresywne dorosłych, ponieważ są tyranami opakowanie.

Ogólnie Agresywne Rasy psów

Dużych ras

Chow Chows to jedna z ras najbardziej chętnych do gryzienia. Pierwotnie hodowane jako pies pracuje, Chow Chows nie są najlepszym psem z właścicielem, jeśli nie masz doświadczenia z podnoszeniem psy. Chows są bardzo ochronne domu i właścicieli, a oni zaciekle chronić darń. Ponadto, ze względu na sposób ich czoło wysuwa się na oczy kolidujących z ich wizją, Chow Chows może być zaskoczony łatwością, które mogą spowodować, że huśtawka fear.Pitbulls są inną rasą często uważane za bardzo agresywne. Ze względu na ich mięśni ramy i wielką siłą, Pitbulls były hodowane do walki przez nieuczciwych hodowców. Przy zakupie Pitbull, upewnij się, jakie jest pochodzenie szczeniaka i reputacji hodowcy. Interakcja ze szczeniakiem i obserwować, jak współdziała z innymi zwierzętami, aby zobaczyć, czy ma agresywny charakter.

Bullmastifem są jednym z największych ras psów i zazwyczaj mogą zastraszać innych psów od ich wielkości sam. Rasa ta jest wierny do ich właścicieli i mogą czasami być nadopiekuńcza. Jest to szczególnie ważne w konfrontacji z innymi psami, więc należy zachować ostrożność, aby utrzymać je na smyczy. Tresurze jest koniecznością z tej rasy, ponieważ ich wielkość może łatwo pokonać ich właścicieli i powodować problemy.

Rottweilers są silnymi psy, które zostały wykorzystane jako psy osłonowego, wieku. Są ochronne zarówno ich właścicieli i terytorium, i będą walczyć intruza. Tak długo, jak pies jest zdyscyplinowany, uspołecznione i nie dostrzegać niebezpieczeństwa, może on zwykle kontrolować swoją agresję. Rottweiler wyświetli agresywne zachowanie, jeśli czuje nowego psa lub osoba stanowi zagrożenie.

Doberman kości są inteligentne rasy, które zostały przedstawione, aby wyświetlić agresję w stosunku do obcych. Ten pies nie ma zazwyczaj wykazują agresję wobec ludzi wie i nie jest bardzo agresywny wobec innych psów. Ze względu na dużą liczbę przypadków ugryzień udziałem Dobermany i obcymi, rasy uważany jest za agresywne. Należy zachować ostrożność podczas interakcji z psem dobrze nie znasz.

Małe Rasy

Nazwa Papillon może oznaczać, motyl w języku francuskim ze względu na jego puszyste uszy, ale ta rasa nie jest koniecznie najbardziej sympatyczny z nieznajomymi. Papillons są lojalnymi lapdogs, a oni robią dobrą zwierzaka w dobrym domu. Aby w pełni docenić wszystkie Papillon ma do zaoferowania, może być najlepiej korzystać z tego zwierzaka w domu dziecka, za darmo. Gwałtowne ruchy i szorstka gra dokonać tej rasy i kory chwyt. Mimo, energiczny, Papillon działa najlepiej, gdy wykonywane regularnie i mogą spędzić dużo czasu z jej właścicielem. Ze względu na inteligencję Papillon jest, może pokazać więcej oznak agresji, które wynika przede wszystkim z nudów i konieczności wykonywane psy pozostawione same sobie zbyt wiele.

Jamniki są rasy może nie pomyślał, że być agresywny, ponieważ tak wiele rodzin z dziećmi właścicielem im. Jeśli te psy się nadmiernie pobudzony podczas chuligański gry, mają tendencję do kory i NIP. Jamniki są również znane goni inne psy i zwierzęta z ich podwórku, nawet jeśli inny pies nie wykazuje żadnych oznak agresji. Właściciele Jamnik powinien zadbać, aby nadzorować swoje zwierzęta na całym dzieci od nieostrożne obchodzenie mogą zgryz psa.

Chihuahua, choć małe, są w rzeczywistości jednym z najbardziej agresywnych typów psów. Te psy są zupełnie nieświadomi ich wielkości i mają tendencję do terytorialnej. Chihuahua może wykreślić i nip nikogo w bliskim sąsiedztwie, czy czuje się zagrożona. Dzieci powinny być zawsze nadzorowane wokół tych psów dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa samych psów.

Jack Russell Terrier to kolejny mały, ale potężny wojownik. Jack Russell miał zazwyczaj pokazują więcej agresji wobec innych psów niż ludzi. Ich agresja przejawia się poprzez szczekanie, warcząc i ostry, że ma na celu przestraszyć inne psy z dala od tego, co Jack Russell uważa jego obszar. W skrajnych przypadkach, nawet te teriery gonić innych psów, nawet jeśli pies jest większy, aby pokazać swoją dominację.

Dobre Zwierzęta

Zrozumienie tendencje zwierzę ma przechodzi długą drogę w kierunku zapewnienia, że ​​wciąż jest dobra rodzina zwierzę, nawet jeśli jest on członkiem jednego z bardziej agresywnych ras psów. Kup swoje zwierzęta od renomowanego hodowcy i upewnij się, spędzić czas z psem przed zakupem sprawdzić, czy jest on dobrym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dziesięć Najpopularniejsze Rasy psów AKC

Dziesięć Najpopularniejsze Rasy psów AKC

Jak można dojść do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych listy ras psów? Niech American Kennel Club do liczenia dla Ciebie.

Popularny Rasy psów

Czy masz ulubionego czystej rasy psów? Wiele osób nie. W rzeczywistości, wiele osób chce wiedzieć, które rasy są najbardziej popularne, więc amerykański Kennel Club (AKC) podjęła się zadania sporządzenia rocznego pierwszej dziesiątce listy. Ten klub utrzymuje największy rejestr psów rasowych i wykorzystuje statystyki rejestracji rocznych do określenia, które rasy są obecnie najbardziej uprzywilejowanych.

Jest to zupełnie dokładny sposób, aby dojść do pierwszej dziesiątki? Być może nie, ponieważ nie ma sposobu, aby uwzględnić wszystkie niezarejestrowanych rasowych psów, które nie pojawiają się w systemie AKC jest. Mimo to, nie daje nam dość dobrą ocenę, która rodzi publiczna ma tendencję do faworyzowania.

Większość psów Popularny psów w 2007 roku

 1. Labrador Retriever: niepohamowana Lab jest Górny pies na jakiś czas. Te średnie psy były hodowane w celu pobrania ptactwo wodne, ale są tak szczęśliwi, popływać z rodziną.
 2. Yorkshire Terrier: elegancki trochę Yorki cieszy się drugi rok w miejscu numer dwa. Te małe kły zapakować duże osobowości, ale co kochają najlepiej będąc na kolanach. Zadziorny jak terier powinien być, ale eleganckie patrząc jednak Yorki zdecydowanie wykute niszę w naszych sercach.
 3. Owczarek niemiecki: Rasa ta jest od dawna symbolem ostrej piękna, ale prawda jest trudno znaleźć bardziej lojalnego zwierzaka. Pasterze czuwać nad tymi, których kocham, i traktować obcych z rezerwy ostrożne.
 4. Golden Retriever: Happy-go-lucky goldeny może być kilka, ale są one zazwyczaj do niczego. Podobnie jak dobre wino, goldeny lepiej z wiekiem, i że niesforny szczeniak pewnego dnia zmienić na uroczym dorosłych towarzysza, że ​​wciąż pamięta, jak to jest być młodym i beztroski.
 5. Beagle: To jest chyba kwintesencja rasy, będąc ciągle w pierwszej dziesiątce od chwili jego powstania. Beagle jest zdecydowana i wymagają dużo ruchu i stymulacji umysłowej.
 6. Bokser: Boxer wygląda zastraszenia z jego muskularnej budowie, ale zapytać, kto mieszka z tej rasy, a oni powiedzieć Bokserki są kochane klaunów, które sprawiają, wspaniałymi towarzyszami rodziny. Mogą być nieco hałaśliwe, zwłaszcza gdy młody, więc szkolenia posłuszeństwa należy rozpocząć wcześnie.
 7. Jamnik: Bold, zadziorna i czuły; to jest sposób większość właścicieli opisać ich towarzysze jamnik. Długi i niski struktura tej rasy fascynuje miłośników psów już od jakiegoś czasu.
 8. Pudel: puszyste Pudel to kolejny wieloletnia ulubiony na górnej dziesiątce listy. Przytulanki Pudle są w trzech rozmiarach: Toy, Mini i Standard. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego.
 9. Shih Tzu: Shih Tzu cieszy się łukiem w najbardziej popularnych ras psów na listy od wielu lat. Trudno oprzeć się te duże piękne oczy i śliczne małe kagańce. Czy zdecydujesz się utrzymać zwierzę w płynącej płaszcz lub cute puppy cięte, to jest naprawdę urocza rasa posiadająca osobowość, aby dopasować.
 10. Bulldog: Buldogi są jednym z tych kultowych ras, że nie może pomóc generować uwagę gdziekolwiek się znajdują. Chociaż nie jest to, co ktoś mógłby rozważyć dużej rasy, psy te są niezwykle silny mocny i dlatego nie zawsze jest łatwe w obsłudze. Są one jednak bardzo oddanymi towarzyszami i dostarczy Ci mnóstwo miłości i wierności.

Top Rasy Galeria


Labrador

Yorki

Pasterz

Złoty

Pies gończy

Bokser

Jamnik

Pudel

Shih Tzu

Buldog

2008 Top Lista Rasa

 1. Labrador Retriever
 2. Yorkshire Terrier
 3. Owczarek niemiecki
 4. Golden Retriever
 5. Pies gończy
 6. Bokser
 7. Jamnik
 8. Buldog
 9. Pudel
 10. Shih Tzu

Zobacz Która rasa zajmuje czołowe miejsce w Twojej okolicy

Chociaż AKC kompiluje wszystkie jego informacji rejestracji w jeden liście głównej, rzeczywisty podział ulubionych jest klasyfikowane według obszaru geograficznego. Te dodatkowe listy nie zawsze są identyczne z miasta do miasta, i prawdopodobnie pod wpływem ludności hodowcy pracy z poszczególnych ras. Możesz zobaczyć listę do większego miasta najbliżej Ciebie, odwiedzając AKC w Top Dogs od strony miasta. Wraz z popsuć, AKC również kilka interesujących faktów na pieska z każdego miasta, które być może nie są znane.

Jaki jest twój ulubiony Rasa?

Czy masz ulubioną rasę, której nie ma na liście najbardziej popularnych ras psów? Powiadom nas o tym w polu uwag poniżej.

,

Rasy psów Straż Gigant

Rasy psów Straż Gigant
Neopolitan sprawia, imponujący pies stróżujący.

Olbrzymich ras Guard Dog może być zarówno fascynujący i zastraszenia. Poświęć chwilę, aby dowiedzieć się o niektórych ras, które mieszczą się w tej kategorii.

Charakterystyka Guard Dog Natural

Istnieją wspólne cechy wspólne dla prawie wszystkich ras, które były hodowane i przeszkolonych do pracy jako psy stróżujące. Należą do nich:

 • Naturalny instynkt do ochrony
 • Siła fizyczna i zwinność
 • Steady temperament
 • Odwaga
 • Zaufanie
 • Bacznie wyczulony na otoczenie

Oczywiście, te cechy są po prostu podstawa, na której zbudowany jest niezawodny pies strażnik. Ponieważ większość z tych psów są bardzo ciekawe, same w sobie, na początku szkolenia jest niezbędna, jeśli chcesz pomóc im w rozwoju ich pełnego potencjału.

Lista Karkonoszy Straży Rasy psów

Dlaczego zainteresowanie olbrzymich psów kuratora? Dla niektórych osób poszukujących ochrony, większe jest zawsze lepsze. Wielu potencjalnych intruzów są znacznie bardziej zastraszani przez samą wielkością psa, niż cokolwiek innego. Duży, muskularny pies, który zapowiada jego obecnością, że jest on odpowiedzialny za to wystarczająco często, aby większość intruzów zdecydujesz się wybrać łatwiejszy cel.

Jak skanować z poniższej listy, można zauważyć, że wiele ras znanych ze swoich skłonności straży psów nie są wliczone w cenę. Warto także zauważyć, że niektóre z największych ras nie są również na tej liście. To dlatego, że lista ta ma oznaczać tylko największe ras często używane jako psy ochronnych.

Rasy psów Straż Gigant
Kuvasz

 • Akita - Pochodzi z Japonii, te potężne psy mają silne instynkty stróżowania.
 • Anatolian - Ten pies został turecki hodowane do pilnowania zwierząt gospodarskich.
 • Boerboel - African Boerboel jest Mastiff typu, nieustraszony pies strażnik jeszcze niezawodne.
 • Bullmastiff - Zdolność Bullmastiff jest myśleć o sobie jest prawdą atutem pies stróżujący.
 • Cane Corso - potężne Mastif włoski, łacina korzeń nazwy tej rasy oznacza "opiekuna".
 • Dogue de Bordeaux - AKA francuski Mastif, jest ogromne i imponujące bestia.
 • Fila Brasileiro - Ten pies jest absolutnie okrutny wobec obcych i wymaga pewność, silnego przywództwa.
 • Pirenejski pies górski - spokojna rodzina towarzysz, Pireneje się do akcji, gdy pojawia się zagrożenie.
 • Duży szwajcarski pies pasterski - duży, wytrzymały "Swissy" został pierwotnie hodowane w celu ochrony zwierząt gospodarskich.
 • Komondor - pierwotnie hodowane w celu ochrony zwierząt gospodarskich, Komondor jest naturalnym strażnikiem jego rodziny.
 • Kuvasz - Znaczenie nazwy tej rasy jest "strażnikiem szlachty".
 • Neopolitan Mastiff - przodkowie tego psa były rzymskie psy wojny. Niektóre psy wyglądają bardziej zastraszające.
 • Dog kanaryjski - jest to ostateczny Alpha Dog. To sprawia, że ​​ogromne straży psa, ale to nie jest dla każdego.
 • Rottweiler - Być może nie jest prawdą "gigant", wiele Rotties przekracza pożądany wzrost średniej duże, aby dobrze zastraszenia opiekunów.

Nie mylić Agresja strzeżenia

To się czasem zakłada, że ​​każdy agresywny pies może zrobić dobry pies stróżujący, ale to nie jest przypadek. Bardzo najlepsze psy stróżujące są zdolne do samodzielnego myślenia, i chronić ludzi, którym służą z poczucia lojalności i przywiązania do nich. Dobry pies stróżujący myśli jego droga przez jakiegokolwiek niebezpiecznej sytuacji, słucha poleceń swojego właściciela i korzysta tylko z niezbędną siłę i agresję potrzebne do powstrzymania lub podporządkować intruza.

Odpowiedzialny Własność

Posiadanie jednego z tych psów ras olbrzymich strażnik jest ogromna odpowiedzialność. Upewnij się, że Twój pies otrzymuje właściwe szkolenie od najmłodszych lat. Rozpocznij z socjalizacji i szkolenia posłuszeństwa, a następnie zapisać psa w profesjonalnych zajęciach Guard Dog. To daje największą kontrolę nad swoim zwierzakiem, i pomagają zapewnić bezpieczeństwo swojej rodziny, jak również.