grsail.com

doberman osobowosc

Jak wytresować Doberman

Doberman wygląda ostra i przerażające. Ale obok swojej zapalczywości jest rzeczywiście bardzo lojalny i zabawny pies i jest bardzo łatwe do pociągu, ponieważ są one inteligentne zwierzęta. Trzeba tylko wiedzieć, jak posługiwać się i trenować Doberman, tak, że będziesz w stanie go zdyscyplinować. Jednak szkolenia pinscher Doberman jest inny niż szkolenie zwykłego psa. To dlatego, że tego typu pies ma inne zachowanie niż zwykłej psa.

Oto kilka sposobów, w jaki można ćwiczyć Doberman:

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to niech wie, kto liderem jest. Należy szkolić go, gdzie jeść, gdzie spać, gdy do gry, między innymi. Dzięki temu zostanie ustalone, że jesteś liderem, a psy są na ogół dobrymi naśladowcami. Szkolić go również przyzwyczaić się do innych członków rodziny. Doberman ma postawę ochronną i jeśli nie pokazać mu, że członkowie rodziny są blisko ciebie, może czuć nienawiść do swojej rodziny i może być może nawet ich zaatakować.
 2. Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić to narażać Doberman do ludzi. Jest to największy krok, który trzeba zrobić tak, że będzie przyzwyczaić się do otaczających go ludzi. Doberman pinschers wydają się być ostra w stosunku do obcych i są one dość uparty i nadopiekuńczy ich mistrza. Jeśli wystawiać go do ludzi, podczas gdy on jest jeszcze młody będzie uniknąć problemów w przyszłości, ponieważ łatwo atakować ludzi nie wiedzą, szczególnie jeśli ta osoba mówi do swego pana. Należy jednak pamiętać, aby trzymać go na smyczy, narażając jednocześnie go do ludzi tak, że będziesz w stanie powstrzymać go łatwo, jeśli dostaje zbyt podekscytowany. Doberman pinscherâ € ™ s energii jest bezgraniczna i mógł szybko przejść na osobę.
 3. Rozpocznij szkolenie go w młodym wieku. Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie szkolenia, podczas gdy on jest jeszcze młody. Jednak można również szkolić psy dorosłe, choć będzie to trudniejsze i może trwać dłużej.
 4. Nauczyć go podstawowych komend, prowadząc go i dając uczta każdym razem, gdy robi coś dobrze. Powtarzać polecenia, gdy jesteście razem tak, że będzie się do tego przyzwyczaić. Choć Doberman kości są inteligentne, są one również dość uparty i trzeba próbować obejść jego upór zamiast tracić cierpliwość, jeśli nie będą słuchać.
 5. Uważaj na objawy choroby. Doberman zwykle ma niespożytą energię, a nawet jeśli czuje się inaczej, najprawdopodobniej nie pokaże, że nie czuje się dobrze. Najlepszy czas na ocenę psa jest w trakcie szkolenia. Jeśli on po ciebie mniej niż często, może to być znak, że nie czuje się dobrze.

Pinschers doberman są wielkie zwierzęta, a nawet przyjaciele kiedy już przeszkoleni je dobrze.

Zrozumienie Canine Choroby wątroby

Zrozumienie Canine Choroby wątroby


Psów choroba wątroby jest jednym z pięciu największych przyczyn nie przypadkowych zgonów. Właściciele powinni być wyczuleni na oznaki i objawy tej choroby, zwłaszcza u chorych ras.

Czynności wątroby

Wątroba jest narządem niezbędnym i unikalny. Ma zdolność do funkcjonowania nawet wtedy, gdy wpływa na chorobę. To również może się regenerować, w przeciwieństwie do innych narządów. To sprawia, że ​​wczesne leczenie szczególnie skuteczne.

Wątroba uczestniczy we wszystkich procesach ciała w jakiś sposób. Usuwa toksyny z krwi, pomaga przy usuwaniu odpadów i produkuje żółć do celów trawiennych. To system czyszczenia ciała.

Przyczyny Canine choroby wątroby

Nie ma jednej konkretnej przyczyny choroby wątroby u psów. Tylko kilka z bardziej powszechnych przyczyn należą:

 • Zakażenie bakteryjne
 • Uraz jamy brzusznej
 • Niedokrwistość hemolityczna
 • Zapalenie trzustki
 • Pasożyty
 • Wirusy
 • Toksyny, które zostały spożyte, ewentualnie od skażonej żywności
 • Genetyka i cechy dziedziczne

Objawy

Psy w początkowych etapach choroby wątroby psów mogą wyświetlać żadnych widocznych objawów. Jest tak, ponieważ wątroba jest tak skuteczne w pracy przy zmniejszonej mocy. W miarę postępu choroby, może pojawić się następujące objawy:

 • Żółtaczka
 • Utrata apetytu
 • Ospały zachowanie
 • Blade błony śluzowe, w tym gumy
 • Powtarzające się problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak wymioty lub biegunka
 • Krwawienie problemów
 • Jasnoszary stolca lub moczu pomarańczowy
 • Utrata masy ciała
 • Objawy neurologiczne, takie jak drgawki lub krążąc
 • Zwiększone zużycie płynu
 • Obrzęk lub wzdęcia brzucha

Diagnoza

Weterynarz diagnoza choroby wątroby na podstawie badania fizykalnego i badań krwi. Badanie fizykalne dokona przeglądu możliwych objawów, zwłaszcza powiększoną wątrobę. Badanie krwi będzie zmierzyć poziom enzymów wątrobowych.

Leczenie

Wyeliminowanie przyczyny choroby jest pierwszym etapem obróbki. W przypadku infekcji bakteryjnych, na przykład, weterynarz prawdopodobnie przepisać antybiotyki. W wielu przypadkach jednak, choroba wątroby może być wynikiem innych chorób, takich jak niedokrwistość hemolityczna. Obróbka w tym przypadku staje się bardziej skomplikowana.

Korekty dietetyczne najczęstszym sposobem leczenia choroby wątroby u psów. Lekarz weterynarii może dyskutować z tobą opcje dostosowania ilości i rodzaju białka, węglowodanów i tłuszczu w pożywieniu psa. Niektóre komercyjne karmy dla psów są szczególnie dla psów z chorobami wątroby.

Lekarz weterynarii może również zalecić suplementów, zwłaszcza cynku i witaminy K i E. Można też do dyskusji na ziołowe i homeopatyczne leki, które okazały się skuteczne.

Ponieważ wątroba może wyleczyć się, zabiegi są zazwyczaj przeznaczone do podjęcia stres od wątroby, aby umożliwić jej regeneracji. W wielu przypadkach, to jest dokładnie to, co się dzieje. Pies będzie odzyskać po leczeniu bez trwałego uszkodzenia.

Ciężkie przypadki

Nie wszystkie przypadki są łatwe w leczeniu. Niektóre psy mają wrodzone nieprawidłowości, które mogą wymagać bardziej intensywnego leczenia, w tym chirurgii. Rak wątroby jest również poważną postacią choroby wątroby. Leczenie może obejmować chirurgii i chemioterapii.

Rasy podatne na choroby wątroby

Niektóre rasy są bardziej podatne na choroby wątroby niż inne. To oczywiście nie znaczy, że każdy pies tej rasy będzie rozwijać problemy z wątrobą. Nie oznacza to, że inne rasy nigdy nie będzie miała chorobę wątroby. Oznacza to natomiast, że właściciele tych ras powinny być bardziej wyczuleni na ewentualne objawy i mają ich psy regularnie pod kątem problemów z wątrobą.

Rasy, które wydają się mieć skłonność do zaburzenia czynności wątroby, są:

 • Bedlington Terrier
 • Doberman
 • Sznaucer miniaturowy
 • West Highland Terrier


Wczesne rozpoznanie jest kluczem do skutecznego leczenia choroby wątroby, więc skontaktować się z lekarzem weterynarii, tak szybko, jak można zauważyć ewentualne objawy.

Puppy: szczeniąt ras dużych Porady

Wielkie Szczenięta Dane na sprzedaż

Chcesz lapdog, ale twój partner chce doga. Przed zbyt rozczarowany, będziesz szczęśliwy, aby wiedzieć, że zakupy szczenięta forGreat DANE na sprzedaż, będzie zarówno to, co chcesz. Mimo, że nie może w rzeczywistości pasuje więcej niż połowę jego ciała na kolanach, twój Wielki Duńczyk będzie prawdopodobnie nadal uważa się za długo, urocza lapdog po przestaje być szczeniak dziesięć funtów i zawsze znajdzie czas na tuli.

Duży problem z tej rasy jest to, że naprawdę nie często cierpią na problemy z obrazem. Widzisz pociąg towarowy zbliżającą się do ciebie jako twój młodociany Duńczyk ładowanie przez pokój i głowy prosto na ciebie i jakiegoś kruchego lub niewygodnej pozycji nosisz. Jest wyobrażając sobie jak Pudel filiżanka i widzi żadnego problemu z systemem prosto do Ciebie, ponieważ jesteś tak dużo większe.

Aby przetrwać szczenięcia dogiem za, trzeba będzie rozpocząć trening posłuszeństwa w ośmiu do dziesięciu tygodni życia, aby mieć pewność, że twój pies ma zaistnieć na polecenia, zanim nie jest silniejszy od ciebie. Podczas gdy te psy nie są umyślne lub paskudne, sama ich rozmiar oznacza, że ​​trzeba być pod kontrolą przez cały czas.

Są Złote Szczenięta Retriever Sprzedam właśnie dla Ciebie?

Większość golden retriever są inteligentne, wierny psy rodzinne. Są to piękne zwierzęta, z ich miodu kolorowe płaszcze i uduchowiony oczy. Chociaż nie stwierdzono kiedykolwiek Golden jest przed, wiesz, że to jest idealna rasa dla swojej rodziny i jesteś skacze w Internecie, z szczeniaki golden retriever na sprzedaż puppyfind.com.

Prawdą jest, że te psy są wspaniałe zwierzęta. Jednak przed rozpoczęciem rozmowy z hodowcami, istnieje kilka rzeczy, które należy rozważyć.

 • Szczenięta Golden Retriever są takie urocze kulki puchu, że trudno uwierzyć, mogą wyrosnąć na główne alergeny. Jednak są one jednym z najlepszych ras psów powoduje alergii. Jeśli ktoś z Twojej rodziny ma problemy alergiczne, być przygotowanym na pewne problemy, gdy szczeniak dostaje się około sześciu miesięcy i rozpoczyna się uzyskać powłokę dorosłych.
 • Niektóre psy mają takie same jeden lub dwa zabawki Mieli od szczenięcia i te zabawki są tak przyjemne, jak wtedy, kiedy właściciele psów "kupił je. To nie jest przypadek goldenów. Te psy żucia i gryzienia się przez szczenięcia i dorastania. Trzylatka Złoty jest radość z właścicielem. Roczek Złoty jest samozwańczy dom ekspres de-zaśmiecania i zajmie się całą kolekcję obuwia w godzinach popołudniowych.

(Jeśli zauważysz, szczeniaki labrador retriever na sprzedaż, należy pamiętać, że nie są one czarne goldeny. Są one bardzo różne psy, mimo że działają tak samo, jak Złote młodzieży żucia).

Biorąc pod uwagę temperament Szczenięta Doberman Na sprzedaż

Pomimo tych filmów, które pokazują ludzi uciekających od zaciekłych dobermanów ataku, te psy są zazwyczaj wspaniałych zwierząt domowych, a dzieci w rodzinie wiedzą, że ich ogromne, straszne patrząc pies jest rzeczywiście prawoślazu, gdzie są zainteresowane. Wielu ludzi, którzy szukają dla szczeniąt Doberman na sprzedaż są zainteresowani w znalezieniu psa, który będzie bronić swojej rodziny, jeśli są one w obliczu niebezpieczeństwa, ale również będzie bardzo szczęśliwy, aby don jakiś strój do ubrania i mieć herbatę z dziećmi.

Jak szukać szczeniaka Doberman, pomyśl o tym, jak reklamy są sformułowane. Jeśli nacisk na zdolności psa do ataku intruzów, może chcesz zachować patrząc. Tak, Dobermany są zazwyczaj wielkie zwierzęta, ale nie chcę patrzeć na psa rodzinnego, który został wyhodowany z naciskiem na agresji. Zamiast patrzeć na reklamy, które podkreśla temperament i lojalność.

Jeśli nie chcesz psa, który jest więcej niż przyjacielem ochraniacz, rozważyć zakup dobermana, który został odpowiednio przeszkolony jako pies stróżujący. Poproś o referencje i kontrolowanie, aby upewnić się, że inne psy hodowca sprzedał są dobrze dostosowane zwierzęta i bezpieczne na około. Niestety, nie każda osoba, która trenuje Dobermany robi to w sposób, który tworzy wierny, oddany pies.

Wysyłka chińskich Szczenięta Shar-Pei Sprzedam

Wziąłeś jedno spojrzenie na kilka zdjęć zmarszczki pokryte szczenięta Shar-Pei i zakochał. Teraz trzeba znaleźć hodowcę, który ma chińskie szczenięta Shar-Pei na sprzedaż. Ponieważ jest to takie wyspecjalizowane rasy, możesz nie być w stanie znaleźć lokalnego hodowcy, nawet jeśli szukać w Internecie. To oznacza, że ​​musisz mieć szczeniaka wysłane z innego miejsca.

Szczenięta Shar-Pei są bardzo wrażliwe na ciepło, co oznacza, wysyłać tej rasy może być trochę wyzwaniem. Nawet jeśli można znaleźć linię lotniczą, że statki podczas ciepłej pogody, ponieważ linia lotnicza ma klimat kontrolowany teren ładunku, należy dwa razy pomyśleć o coraz szczeniaka podczas cieplejszych miesięcy. Przecież nie możesz być pewien, szczeniak zostaną załadowane do samolotu w odpowiednim czasie, a siedząc na wózku czeka do wprowadzenia do ładowni może okazać się śmiertelne. Wysyłka w wiosną i jesienią miesięcy jest najlepszy.

Inną rzeczą, aby pamiętać, że Shar-Peis są bardzo wrażliwe na znieczulenie. Zapytaj hodowcy napisać ostrzeżenie w widocznym miejscu na skrzyni psa, że ​​weterynarz nie powinien używać znieczulenia, jeśli nie ma awaryjnego bez sprawdzania w tej kwestii.

Akita szczenięta. Sprzedawane?

Szukasz Akita szczenięta na sprzedaż i problem ze znalezieniem szczeniaka lokalnie. Myślałeś, że twój sen nie przyjdzie prawda, ale wtedy odkrył puppyfind.com. Teraz musisz zdecydować, czy Akita jest naprawdę rację rasa dla Ciebie.

 • Czy jesteś typem osoby, która następuje innych ludzi czy jesteś urodzonym przywódcą? Akity potrzebują silnej ręki od osoby, która może utrzymać pozycję lidera opakowanie lub będą szybko rządzić dom.
 • Znajdziesz każdą okazję pogawędzić szczeniaka? Podczas Akita szczenięta są szampan, wychodzące małe klaunów, dorośli nie są tak do ludzi, których nie znają. (Mimo, że kocham dzieci w ich rodzinach tyle, że będą zachowywać się jak głupie goofballs aby te małe ludzie śmieją.) Jeśli dołożyć wszelkich starań, aby towarzysko szczeniaka, można pomóc mu stać się bardziej zaokrąglone dorosłych.
 • Jak może pan zabrać psa do posłuszeństwa zajęcia? Te małe puch kulki wyrośnie na niewiarygodnie potężne zwierzęta. Jeśli twój pies nie nauczy się słuchać poleceń i nie nauczyć się dogadać z innymi psami, będziesz mieć bardzo niebezpieczne zwierzę na ręce.

Jeśli zdecydujesz, możesz obsłużyć tych ważnych problemów, to jesteś w za wspaniałe doświadczenie. Odpowiednio przeszkoleni i uspołecznione Akita jest piękny, wierny zwierząt.

Dziedziczne problemy z niemieckim Shepherd szczenięta Na sprzedaż

Zdecydowałeś, że owczarek niemiecki byłoby idealne dla rodziny. Już nawet wybrał nazwę - Rin Tin Tin, po tej wspaniałej pies z klasycznej serii filmu. Mimo, że teraz myślisz o tym, że Jerry Lee z K-9 filmów było całkiem super, też. Spojrzał na kilku lokalnych szczeniąt, ale oni nie mają blasku chciałeś. Więc przeniosłem swoje wyszukiwanie do owczarków niemieckich szczeniąt sprzedaży online puppyfind.com.

Jak spojrzeć na opcje, nie zapomnij, że chociaż jest to niezwykle ważne, że jest więcej do wyboru dobry Owczarek niemiecki puppy, niż znalezienie dobrego temperamentu. Owczarki niemieckie mają skłonność do dysplazji stawów biodrowych. To jest serce łamanie zobaczyć twój wielki, szlachetny pies zredukowana do przeciągając jego tylne nogi wokół jego stan pogarsza się.

Operacja, która może być kosztowne, należy wykonać tak szybko, jak ty i twój weterynarz zauważyć problem. Jednak najlepiej jest unikać problemu w pierwszej kolejności. Zapytaj hodowcy, jeśli rodzice mają certyfikat zarówno byli OFA z czystym rachunkiem zdrowia. Chociaż to nie gwarantuje, że szczeniak nie rozwinie dysplazji stawu biodrowego, to na pewno zmniejsza szanse.

Na co zwrócić uwagę, gdy znajdziesz Bokserki na sprzedaż Szczenięta

Wreszcie, znalazłeś jakieś Bokserki na sprzedaż szczenięta. W rzeczywistości, to znalazłeś wiele, wiele szczeniąt Boxer, ponieważ postanowiłem sprawdzić puppyfind.com. Jednak nie wiesz dokładnie, czego szukać, jak ocenić różne szczeniaki. Spróbuj niektóre z tych porad, które pomogą Ci w podjęciu decyzji łatwiej:

 • Rozważmy kolor szczeniaka. Białe boksery może wyglądać uderzające, ale te psy są zdyskwalifikowani przez AKC powodu. Wielu białych bokserów są bardzo hiper i są podatne na problemy ze wzrokiem i słuchem. Krzykliwe bokserów, jak psy z białymi znaczeniami na zaskakujących opaleniznę lub pręgowane są nazywane, mogą być również nieco bardziej hiper niż ich rodzeństwa.
 • Spójrz na wielkość rodziców psa. Podczas gdy duża rodzic nie gwarantuje duży szczeniak, bokser, który jest bliżej do rozmiaru dogiem może mieć większe szczenięta niż psa, który jest na małej stronie.
 • Zapytaj, czy rodzice oboje kątem problemów dziedzicznych. Bokserki może rozwijać dysplazji i są podatne na choroby serca, jak również. Mając rodziców bez tych problemów oznacza, szczeniak ma większe szanse na długie i zdrowe życie.

Porodu Box plany

Porodu Box plany


Szukasz Kojec hodowlany plany skrzynki? Skrzynka Kojec hodowlany, który jest również nazywany polu gniazdowania, zapewnia bezpieczne i wygodne miejsce dla suczki rodzić, a także lokalizację do pielęgniarki i gniazdo z jej potomstwa przez kilka tygodni po urodzeniu.

Budowanie porodu Box

Jeśli twój pies będzie urodzeniu szczeniąt szybko, ważne jest, aby upewnić się, że masz pod ręką okno porodu do korzystania na dostawę, jak również dla nowej matki i jej miotu do gniazda na około sześć tygodni po porodzie. Produkowane porodu pola są powszechnie dostępne do nabycia w sklepach zoologicznych i masowych sprzedawców towarów, które mają duże działy opieki nad zwierzętami, ale nie jest to trudne do zbudowania samemu, jeśli masz dobry zestaw planów do wykorzystania.

Porodu Box plany

Skrzynki porodu nie musi być skomplikowane i wyszukane. Są po prostu kwadratowych, otwarte skrzynki z podniesionymi płaskie dno i boki. Rodzaj i wielkość pudełka musisz zależy od wielkości rasy. Do największych ras, takich jak Great Dane i Great Pyrenees, musisz pole porodu, który jest około 5 stóp x 5 stóp z bokami, które są około 18 cm wysokości. Dla średnich ras, pudełka porodu są zazwyczaj 4 stopy X 4 nogi o bokach wysokich około jedną nogą. Mniejsze są wystarczające dla małych i zabawki ras.

Przy podejmowaniu decyzji, które okno rozmiar porodu trzeba, wziąć pod uwagę fakt, że powierzchnia skrzynki powinny być wystarczające, aby pomieścić psa pielęgniarstwa mama i jej pełny miot szczeniąt w pierwszych sześciu tygodniach ich życia. Boki skrzynki powinna być na tyle wysoka, aby utrzymać szczenięta wspinaczki lub wypadnięciem. Nie powinno być z jednej strony przez zanurzenie w oknie, aby ułatwić pies matka swobodnie poruszać się i po wyjęciu z pudełka.

Jeśli potrzebujesz pomocy, pobieranie instrukcje druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Materiały i narzędzia potrzebne

 • Porodu Box plany

  Pobierz darmowe planu skrzynki porodu

  Jeden arkusz z czterech stóp przez osiem sklejki w pół cala grubości

 • Dwa kawałki dwóch przez tarcicy cztery stopy długości ośmiu stóp
 • Dwa i pół-calowe śruby długie drewniane
 • One-calowe śruby długie drewniane
 • Klej do drewna
 • Papier ścierny
 • Bejca lub poliuretanu
 • Trzy-calowy pędzel
 • Piła tarczowa
 • Wkrętak lub wiertarka

Zbierz wszystkich dostaw razem przed rozpoczęciem projektu, w celu zmniejszenia ilości czasu zmarnowanego między etapami. Jeśli nie masz piłę tarczową, istnieją dodatkowe opcje. Większość sklepów w domu poprawy, takich jak Lowe czy Home Depot sprzętu wynajęcia. Zazwyczaj czynsze są albo cztery godziny, co jest uznawane za pół dnia lub na cały dzień. Innym rozwiązaniem jest mieć sklejki i drewna cięcie w sklepie. Często oba sklepy dostarczy pierwsze dwa kawałki za darmo i dodatkowe kawałki są opłatą. Jeśli chcesz mieć cięcie drewna w sklepie, upewnij się, że pomiary z Tobą, bo w sklepach tylko zapewni cięć w momencie zakupu.

Instrukcje zbudować porodu Box

Porodu Box plany

Pomiar i cięcie drewna na wymaganą długość. Sklejki powinny być początkowo połowę więc są dwa kawałki, które mierzą cztery czterech stóp kwadratowych. Ustaw jeden bok na dole okna porodu. Druga połowa należy pokroić na cztery części, które mierzą jeden po cztery nogi każdego. Będą to strony okna. To ważne, aby mieć boki wystarczająco nisko, jest dla matki, aby być na tyle w stanie wydostać się, gdy są potrzebne, ale wysokie szczenięta pozostać wewnątrz. Dla psów małych ras, może zdecydować się na dolnej stronie poprzez cięcie sztuk w połowie znowu tak mierzą sześć cali autorem czterech metrów każdy. Odrzucić dodatkowe kawałki lub zarezerwować je dla innego projektu. Jeden kawałek drewna powinien być przecięty na pół, więc każdy kawałek mierzy czterech metrów długości. Wytnij dwa odcinki z drugiego kawałka drewna, które mierzą trzy nogi, osiem cali długości i wyrzucić małą resztki kawałek. Te cztery elementy będą tworzą kwadrat na dno ze sklejki, aby spocząć.

Gdy elementy są wycinane, piasek wszelkie ostre krawędzie, aby kawałki zmieści bezpiecznie razem. Ułożyć je na płaskim spadek tkaniny lub gazet, a potem plama w razie potrzeby. Po całkowitym wyschnięciu plamy, śledzić z warstwą poliuretanu do wodoodporny. Jeśli zdecydujesz, aby nie pobrudzić pole porodu, należy jeszcze zastosować poliuretanu, ponieważ pomaga chronić pole porodu z elementów, jeśli pole będzie na zewnątrz.

Porodu Box plany

Montaż okna najpierw podłączając drzewny z dołu podstawy sklejki z dwóch i pół cala długości śruby do drewna. Każdy kawałek drewna powinny być umieszczone na sklejki, więc jest równo do krawędzi. Dołącz do sklejki przez wiercenie dwie śruby na każdym końcu tarcicy, więc jest dobrze zamocowany. Zacznij od jednego, cztery długości stopy i dołączyć. Jedna z krótszych części powinny być przymocowane obok pod kątem 90 stopni. Trzecia część powinna być inne długości czterech stóp, który jest umieszczony równolegle z pierwszej długości czterech stóp następnie ostatnią część wywiercony na miejsce w pozostałym miejscu. Wynik powinien być kwadratowa ramka.

Odwróć sklejki nad i dołączyć każdy z boków za pomocą śrub jeden cal. Na stronach ponad sześć cali, miejsce śruby w odstępach trzy cale do ubezpieczają boki pozostanie wytrzymały. Na stronach sześć cali lub krótszych, śruby na dole i góry są wystarczające.

Więcej porodu Box plany

Wielu hodowców psów i innych, którzy złożyli swoje gniazdowania pola opublikowały swoje plany skrzynki najlepiej porodu online dla innych do wykorzystania jako przewodnicy. Kilka zasobów internetowych, gdzie można znaleźć plany budowy własnego zestawu to:

 • McEmn Mark III porodu Box - odwiedź tę stronę, aby znaleźć szczegółowe instrukcje budowy pole porodu wystarczająco duże, aby pomieścić miot szczeniąt Great Dane. Możesz dokonać proporcjonalnych dostosowań podanych wymiarów, jeśli chcesz zbudować mniejsze pole.
 • K-Dziewięć Dobermany - Na tej stronie znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące budowy pole porodu wystarczająco duże, aby pomieścić miot szczeniąt Doberman. Znajdziesz rysunki planu, napisane kierunki i fotografie każdym etapie budowy, jak i gotowego produktu na ten link.
 • Dee porodu Box - Strona zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące budowy pole porodu. Instrukcje są w formacie narracji towarzyszy dane z wizualnych przedstawień każdym kroku.

Alternatywy do tworzenia własnych

Jeśli zdecydujesz, że buduje pole porodu jest projekt zrób-to-sam, który nie dość walki, istnieją alternatywy. Można kupić gotowego porodu pole lub dostosowanie innego typu, w tym celu. Na przykład, dolna część skrzyni szklanego psa mogą być stosowane jako pole porodu dla średnich i małych ras. Dla dużych psów, niektórzy ludzie używają płytkie baseny plastikowe brodzenia.

Lista niebezpiecznych ras psów

Lista niebezpiecznych ras psów
Psy nie są niebezpieczne, gdy są prawidłowo podniesiona.

Każda lista niebezpiecznych ras psów, należy uwzględnić tylko opinia. Istnieje wiele zmiennych, które określają, czy pies jest niebezpieczny, a sam nie jest rasy dobrym wskaźnikiem.

Co sprawia, że ​​pies niebezpieczny

Najbardziej niebezpieczny pies wszystkim jest każdy pies, który został pozostawiony sam sobie i niekompetentny. Pies, który nie został przeszkolony do przestrzegania jego właściciel / obsługi jest pies, który jest niebezpieczny niezależnie od rasy jest rozmiar lub nawet co to jest.

Oto kilka sposobów, aby upewnić się, że pies nie jest niebezpieczny:

 • Ważne jest, że, w zależności od rasy psa wybierzesz, masz trochę czasu do pociągu lub zlecić przeszkoleni dla Ciebie.
 • Wybierz rasę według Twojego stylu życia. Jeśli masz dzieci i własność, rodzaj pies pasterski może działać lepiej niż mały, nerwowy psa.
 • Zdrowym rozsądkiem. Nie dopuścić psa być w sytuacji, gdy będzie dokuczał. Większość psów będzie bronić.
 • Poświęć trochę czasu, aby się towarzysko psa. Weź go na spacery gdzie będzie wokół ludzi i innych psów. Nie zostawiaj go przykuty na podwórku bez uwagi.
 • Być w pełni świadomi tle pies pochodzi i jej historii.

Lista niebezpiecznych ras psów Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia

Amerykański Departament Zdrowia zbiera dane z Humane Society i innych źródeł o ugryzienia psa, wypadków śmiertelnych i atakami z 1979 poprzez 1998. Mimo, że każdy pies może być niebezpieczny, następujące psy były najczęściej wymienianymi w przypadku ataków. Lista jest w porządku alfabetycznym, a nie w kolejności najbardziej niebezpieczne.

Alaskan malamute

Alaskan Malamute została wyhodowana być zespół zorientowany. Jego zadaniem było ciągnąć ludzi i ich dobytku po długich odcinkach lodu i śniegu. Rasa ta nie jest wielki za ochronę osób lub mienia z powodu jego skłonności do ufać ludziom. Jest to jednak bardzo niezależna rasa i nie będzie posłuszny z bezwzględnego składania niektórych ras.

Chow

Chows są bardzo lojalni i ochrony ich rodziny, ale nie są one dobre z obcymi. Oni traktują obcych z podejrzliwością, dopóki nie miał czasu, aby na nich wyrok. Ten brak zaufania do ludzi, bo nie wiedzą, może być problem, jeśli pies nie jest odpowiednio przeszkolony.

Doberman

Doberman pinczery były używane jako wojskowych i straży psów. W związku z tym, że hoduje się na charakterystyce agresji. Ta sytuacja zmieniła się w ciągu ostatnich kilku dekad, a hodowcy są odpowiedzialni za pozytywne hodowlanych cechy inteligencji i zabawy.

Owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki od dawna stosowane jako pies ochronnego, jak również w sytuacjach wojskowych i policyjnych. Psy te były pierwotnie hodowane do ochrony stad owiec i kóz. Owczarek niemiecki jest również ochronne jego rodziny.

Great Dane

Wielkie Duńczycy są łagodne olbrzymy, ale sama ich rozmiar sprawia, że ​​są niezdarne i mogą zaszkodzić małe dziecko bez znaczenia. Ponownie, kluczem tutaj jest szkolenie posłuszeństwa. Wielkie Duńczycy mogą być ostrożnym, gdy poznawać nowych ludzi. Ich rozmiar sprawia, że ​​zastraszenia co oznacza, że ​​są one doskonałe psy zegarek.

Ochrypły

Podobnie jak Alaskan malamute, Husky został wyhodowany do pracy. Jest przyjazna rasa, ale, jak wszystkie Alaskan ras pracujących, musi być zajęty, by z dala od kłopotów. Te psy są zaciekle niezależny, a to może powodować problemy z osobami, które nie są w stanie utrzymać spójny oczekiwania zachowań z nimi.

Pit Bull

Pitbulls, choć technicznie nie uznanej rasy, są jednym z najgroźniejszych psów wszystkich. W rzeczywistości, dobrze wychowani Pitbull jest przyjazny i ujmującą osobowością.

Te psy są bardzo silne i energiczny, więc potrzebują dużo ruchu. Ze względu na ich poziom inteligencji i aktywności, Pitbull potrzebuje silnej obsługi i, jak każdy pies, powinien przejść szkolenie posłuszeństwa.

Rottweilery

Rottweilery są potężne rasy, która została opracowana przez pasterstwo i później wykorzystywane do ochrony. Mają łagodny charakter i są bardzo dobre z dziećmi. Od rottweilery są tak potężne, że musi być dobrze wychowane, ponieważ można je łatwo kogoś zranić, nie oznacza to zrobić.

Rasy zaangażowanych w te najczęściej atakują

Ataków psów na ludzi zgłoszonych w badaniu, 60 procent udział w pełnym dwóch ras sam. Rasy te są rottweilery i Pitbulls. Zamiast przy założeniu, że te dwie rasy są najbardziej narażone na atak, jednak należy zastanowić się, jak te rasy są obsługiwane.

Każda z tych ras mogą być własnością do celów ochronnych, lub do celów bojowych. Podczas walki psów są nielegalne, nadal są bardzo rozpowszechnione w wielu częściach kraju. Słabe szkolenia, nadużycia, zaniedbania i zachęcanie do agresji może powodować wszelkie rasy, aby stać się niebezpieczne.Rozważając listę niebezpiecznych ras psów, wziąć wszystko o rasie pod uwagę. Istnieje wiele Pitbulls, że są wspaniałe z dziećmi i wielu Chihuahua, że ​​są chore wychowany i zgryz. Każdy pies musi zostać podniesiony dobrze zachowywać.

Canine nietrzymania moczu

Canine nietrzymania moczu


Psów Nietrzymanie moczu (CUI) jest częstym schorzeniem u psów, ale frustrujące dla właścicieli. Wielu właścicieli rozumieją sytuację jako kwestię zachowania i myśleć pies być niegrzecznym lub nieposłuszne. CUI jest chorobą, która może być skutecznie leczone.

O Canine nietrzymaniem moczu

Krótko określone Cui jest utrata kontroli nad pęcherzem w domu przeszkolony psa. Mimowolne oddawanie moczu to i pies może nie zdawać sobie sprawy, że wydała moczu. Ilość moczu może się zmieniać od małego do dużego kapania jeziorka.

CUI nie należy mylić z uległą oddawanie moczu, gdzie pies bierze uległą postawę, takich jak walcowania na plecach, i uwalnia moczu. To jest powszechne w młodszych psów. Uległe oddawania moczu nie brak kontroli pęcherza moczowego i nie powinny być mylone z moczu.

Stan jest widoczny w obu płci, ale jest o wiele bardziej rozpowszechnione w suk. W średnim wieku i starszych wysterylizowana kobiety są szczególnie podatne. Około 20 procent kobiet może sterylizowane starszych cierpi na zaburzenia. Średnie i duże rasy psów są bardziej podatne na bycie moczu, szczególnie Springer spaniel, Doberman pinczery i Old English Psy pasterskie.

Najbardziej widoczne objawem jest wyciek moczu. Właściciel może zauważyć kałużę lub mokrą plamę, gdzie pies jest snem. Mniej oczywiste objawy to zaczerwienienie podrażnienia wokół prącia lub sromu, odbarwienie lub barwienia powłoki i pies nadmiernie lizanie i czyszczenia swoje genitalia.

Przyczyny

Istnieje wiele przyczyn psiej nietrzymania moczu. Przyczyny te obejmują:

 • Zachwianie równowagi hormonalnej dla obu wykastrowane samce i sterylizowane kobiet
 • Zwieracza pęcherza osłabiona, prawdopodobnie najczęstszą przyczyną; powoduje niezdolność do kontrolowania funkcji pęcherza
 • Zakażenie układu moczowego
 • Kamienie pęcherza moczowego; może być ostatecznie śmiertelne
 • Zwyrodnienie kręgosłupa lub obrażeń
 • Zaburzenia neurologiczne
 • Zaburzenia prostaty u samców psów
 • Nieprawidłowości anatomiczne; może być od chorób wrodzonych, włącznie z cukrzycą lub chorobami nerek
 • Zakażenia
 • Leki takie jak kortykosteroidy

Diagnostyka i leczenie

Z wielu powodów, ważne jest, aby lekarz weterynarii diagnozowania stanu i określić przyczynę. Weterynarz przeprowadzi badanie lekarskie i analizować próbki moczu. On może pobrać próbkę krwi w celu określenia takich rzeczy jak czynności wątroby lub możliwej choroby. Weterynarz może również korzystać rentgenowskie i ultradźwięki w celu ustalenia ewentualnych wad rozwojowych.

Możesz pomóc weterynarz zdiagnozować stan odpowiadając na kilka pytań na temat psa:

 • Czy pies normalnie oddawać mocz?
 • Jak często pies mocz?
 • Czy ona jest w bólu lub dyskomfortu, kiedy oddaje mocz?
 • Czy moczu psa podczas snu i odpoczynku lub, gdy jest aktywny?
 • Ile wody ona pić?
 • Co poprzednie gabinety lub choroby nie miała?
 • Które leki bierze psa?
 • Czy są jakieś oznaki neurolgical choroby, takie jak drgawki lub słabości?

Leczenie Cul zależy od przyczyny tego stanu. Jeśli kamienie pęcherza powodują nietrzymanie moczu, operacja jest wymagane, aby usunąć kamienie. Operacja może być również wymagane aby skorygować zaburzenia dróg moczowych lub kręgosłupa issues.Medications są powszechnie stosowane w leczeniu UCI. Niektóre przypadki dobrze reaguje na leki, aby zwiększyć napięcie mięśni pęcherza. Inni korzystają z terapii hormonalnej. Nowsze metody leczenia, takie jak iniekcje kolagenu, wykazują obiecujące wyniki.

Możesz również dyskutować zabiegi homeopatyczne z lekarzem weterynarii. Niektóre ziołowe i naturalne środki okazały się pomóc CUI, jak i uva ursi Berberis. Przed oddaniem psa wszelkie suplementy zawsze omówić te opcje z lekarzem weterynarii.

Porady dla Życie z CUI

Podczas leczenia może być skuteczne, aw niektórych przypadkach wypadki wciąż się zdarzają. Oto kilka porad na co ułatwi życie z psem nietrzymających moczu:

 • Umieść wodoodporne i zmywalne poduszki koce w ulubionym miejscu do spania psa do absorpcji ewentualnych nieszczelności.
 • Porozmawiaj z lekarzem weterynarii właściwym poziomem higieny, aby uniknąć podrażnienia skóry i zakażenia.
 • Spacer z psem częściej zachować pęcherz pusty.
 • Pieluchy Doggie, dostępne w wielu sklepach zoologicznych, mogą pomóc w bardziej poważnych problemów.
 • Zapach moczu i usuwania produktów pomoże czyste wypadków.
 • Nie ograniczaj spożycie wody psa bez uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii.
 • Bądź czujny na wszelkie zmiany w kondycji psa. W przypadku wystąpienia zmian, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii, tak szybko jak to możliwe.


CUI jest powszechne i uleczalne. Twój przyjaciel furry mogą być bardziej komfortowe z troską i współczuciem. Kilka niewielkich korekt mogą uczynić życie właściciela łatwiejsze.

Wzdęcia u psów

Wzdęcia u psów
Owczarki niemieckie są jednym rasy podatne na wzdęcia.

Wzdęcia u psów jest szybka, zagrażającym życiu stanem, który może zabić psa w ciągu kilku godzin, jeśli nie jest leczone. Nawet wtedy, gdy właściciel ma weterynarza natychmiast podejrzewać sprawa się wzdęcia i kontakty, rokowanie jest często ponure. Dowiedz się więcej o wzdęcia, jak jest traktowany i jakie środki można podjąć, aby spróbować zapobiec jego dzieje do swojego zwierzaka.

O Bloat

Nazwa naukowa na wzdęcia u psów jest rzeczywiście żołądka dylatacja-volvulus, ale większość właścicieli psów i weterynarze odnoszą się po prostu do tego stanu jako "nadąć" lub "skręt".

W przypadku wzdęć, żołądek psa zacznie nagle zatankować i płynu. Powoduje to ogromne ciśnienie na naczynia w regionie, który z kolei nie zakłóca przepływu krwi do serca, jak również do samego narządu żołądka. Jak żołądek wypełnia się gazem, zaczyna się przekręcić. To w końcu odcina dopływ krwi do narządu, a także zamyka wejście i wyjścia żołądka jest. Soki żołądkowe, jak również wszelkie częściowo trawiony obecne żywności są uwięzione w żołądku, co prowadzi do dalszej fermentacji i gazowych wodnej. Niewydolność narządów ustawia się w ciągu kilku godzin od wystąpienia krótkich i śmierć psa nie jest daleko, gdy tak się dzieje.

Objawy

Od wzdęcia u psów jest tak zabójcze, że opłaca się mieć dobre zrozumienie wyświetlacza objawy psów. Jednak wciąż nie jest łatwe dla przeciętnego właściciela psa, aby ustalić, czy pies ma wzdęcia lub po prostu złe przypadku niestrawności, aż sytuacja zbliża się punkt krytyczny.

Zgodnie z podręcznikiem Merck Weterynaryjnej, objawy wzdęć to:

 • Zauważalne obrzęk brzucha
 • Oczywistych oznak bycia w bólu
 • Niepokój Początkowa następnie ewentualnego letargu
 • Trudności w oddychaniu z powodu nacisku na membranę
 • Ślinotok
 • Próba wymiotować bez wydalenia żadnych zawartość żołądka
 • Wyścigi serca, które mogą być w stanie czuć, jeśli trzymać za rękę do klatki piersiowej psa
 • Blade dziąsła, które są zwykle oznaką szoku

Leczenie

Czas jest przeciwko pies cierpi z powodu wzdęć, więc kluczowe znaczenie dla rozpoznania objawów i natychmiast szukać pomocy weterynaryjnej. Zadzwoń do lekarza weterynarii lub lokalnym weterynarzem awaryjny, czy to po zwykłych godzinach pracy, i niech wiedzą, że recepcjonistka podejrzewasz, że twój pies ma wzdęcia. Napęd zwierzę do weterynarza, tak szybko jak to możliwe.

Leczeniu wzdęcia jest bardzo trudne nawet w najlepszych warunkach. Jeśli warunek ten nie postępuje za daleko, weterynarz może być w stanie przejść przez gardło rurę psa i zwolnić trochę ciśnienia w żołądku. Może przywrócić niektórych przepływu krwi, co pomaga w żołądku, jak i w samym sercu. Zazwyczaj pozwala to weterynarz ustabilizować psa tyle do zabiegu, chociaż weterynarz zajmuje zazwyczaj rentgenowskie, aby uzyskać jaśniejszy obraz tego, co się dzieje w środku.

Podczas zabiegu, weterynarz bliżej przyjrzeć i stwierdzić, czy pies może być zachowana, czy uszkodzenie jest zbyt obszerny dla psa, aby przetrwać. Jeśli weterynarz czuje pies może odzyskać, będzie próbował delikatnie rozkręcić żołądka i usunąć martwą tkankę, która jest oczywista. Gdy jest to wykonane, weterynarz użyciu szwów tack żołądka na ścianie jamy brzusznej próbując utrzymać skręcaniu w przyszłości. W większości przypadków, pies pozostanie na oddziale intensywnej terapii przez kilka dni, więc weterynarz może monitorować postępy psa i obserwować pocztowych zakażeń chirurgicznych i innych powikłań.

Czynniki ryzyka Bloat u psów

Teraz, gdy już ogólną wiedzę na wzdęcia, nadszedł czas, aby przyjrzeć się, które psy są bardziej narażone na rozwój choroby. Weterynarza, nie wiem jeszcze dokładnie, co powoduje wzdęcia, ale wydaje się, że predyspozycje genetyczne do wzdęć, jak również niektóre fizyczne czynniki, które mogą stworzyć idealne warunki do rozrostu wystąpić. Stan wydaje się rozwijać najczęściej, gdy psy albo zjeść duży posiłek lub wypić dużo wody, a następnie postępować zgodnie z wielu ćwiczeń. Możliwe, że psy łykać więcej powietrza w tych okolicznościach, i że powietrze zostaje uwięziona w żołądku i ustawia proces skręcanie w ruchu.

Jeśli chodzi o czynniki genetyczne dotyczą niektóre rasy są bardziej podatne niż inne, mimo że jest to możliwe dla psa każdej rasy rozwijać wzdęcia w odpowiednich warunkach. Wydaje się, że psy z głębokich, ale wąskie piersi są bardziej narażone na skręcanie, a niektóre z ras najczęściej dotyczy to:

 • Wielkie Duńczycy
 • Owczarki niemieckie
 • Standardowe Pudle
 • Saint Bernards
 • Doberman Pinschers
 • Weimarów
 • Basset Hounds
 • Jamniki

Zapobieganie

Od wzdęcia mogą rozwijać się tak szybko i pozostawić właściciela niewiele czasu, aby szukać pomocy, zapobieganie staje się jeszcze ważniejsza. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby obniżyć ryzyko psa.

 • Zamiast podawania jednej dużej posiłek dni, przerwy pracującym w dwóch lub trzech mniejszych posiłków w równych odstępach w ciągu dnia. To zmniejsza obciążenie układu pokarmowego, które mogą odgrywać rolę w rozwoju wzdęcia.
 • Nie karmić psa, kiedy wydaje się, niepokój lub zbyt podekscytowany, ponieważ stres może odgrywać rolę w rozwoju Bloat za.
 • Daj psu kilka godzin odpoczynku po posiłku, zanim pozwoli mu ponownie wykonują.
 • Nigdy nie włączaj jedzenie psa nagle. Wszelkie zmiany diety powinny być przeprowadzane stopniowo, jak obserwować psa dla jakichkolwiek oznak niepokoju.
 • Przechowywać świeżej wody przez cały czas dostępne, z wyjątkiem prawa po posiłku.

Prognoza dla psa z Bloat

To bardzo trudne, aby zapisać psa raz wzdęcia zestawy, ale niektóre psy mają odzyskać, jeśli otrzymują leczenie przed zbyt wiele szkody. Być może najważniejsze jest, aby zrozumieć, że pies, który nadęty raz może to zrobić ponownie w pewnym momencie w przyszłości. Mocowanie żołądka do ściany jamy brzusznej jest ważnym krokiem w zapobieganiu nawrotom, ale nie ma gwarancji, że żołądek nie będzie wyrwać i skręcić ponownie.

Jak długo Psy żywo

Jak długo Psy żywo


Jak długo psy mieszkają? To, co wielu miłośników psów chcą wiedzieć. To podstawowe pytanie, które dotyczy wszystkich właścicieli zwierząt domowych, nowe i stare, a odpowiedź jest taka, która różni się znacznie w poszczególnych ras. Większość ekspertów zgadza się, że mniejsze rasy zazwyczaj mają dłuższą żywotność niż dużych ras psów, ale jak ze wszystkim w życiu, są wyjątki od każdej reguły.

Tak, Jak długo Psy Live?

Rozmiar jest często istotne dla żywotności.

Większe rasy mają zwykle krótsze długości życia

Gigantyczne lub duże i nieporęczne rasy psa mają zwykle najkrótszą żywotność. Rasy te obejmują:

 • Wilczarz irlandzki
 • Mastif Angielski
 • Great Dane
 • Berneński pies pasterski
 • Bullmastiff
 • Duży szwajcarski pies pasterski
 • Leonberger
 • Ogar
 • Nowa Fundlandia
 • Rottweiler
 • Bernard
 • Dogue de Bordeaux, znany francuski Mastif
 • Pirenejski pies górski
 • Neopolitan Mastiff
 • Cane Corso
 • Chart szkocki

Rasy te, bardziej niż jakiekolwiek inne wielkości pies, mają tendencję do życia szybko, jak przejść od hałaśliwy, energicznych młodych do uległych dorosłych w ciągu około trzech lat. Po trzecim roku mogą rozpocząć oznaki zmęczenia, choroby kości, osłabionym sercu, a w niektórych przypadkach raka. Wiele psów dużych ras mają żywotność około sześciu do dziesięciu lat.

Rasy najczęściej związane z najkrótszych długości życia to wilczarze irlandzkie, dogami, Berneńskich Psów, psy gończe i bullmastifem. Rasy te są uważane za osoby starsze od szóstego roku życia, i to dość rzadko im żyć ponad ośmiu lat.

Małych ras żyją dłużej

Małych i średnich psów, zarówno czystej rasy i mieszane, mają długość życia 10 do 13 lat, w większości przypadków, choć wiele będzie żyć do 16 lub wyższym, jeśli ich właściciele dbać o nich. Ogólnie rzecz biorąc, ras i rasy Terrier Toy często dobrze żyć w ich nastolatków, jeśli są karmione odpowiedniej diety i regularne, rutynowej opieki weterynaryjnej.

Co wpływa żywotność Dogs?

Predyspozycje genetyczne

Niektóre rasy psów są podatne na choroby dziedziczne i warunkach zdrowotnych, które mogą wpłynąć na ich zdrowie, a ostatecznie, ich życia. Na przykład, dogi niemieckie, pudle, owczarki niemieckie i Akity są na większe ryzyko dla umierają wcześnie z wzdęć. Shar-Peis są podatne na rozwój amyloidozy i Cavaliers i Doberman kości są często ofiarami wczesnym początkiem choroby serca.

Choroby genetyczne, takie jak te wpływają na wiele psów czystej krwi, dlatego krzyżówka psa lub "kundel" mogą cieszyć się dłuższą żywotność niż psa czystej krwi. Powiedział, że właściciele mogą pomóc zwiększyć szanse czystej krwi psa z życia poza jego trwania, jeżeli dowiedzą się o zagrożeniach zdrowotnych związanych z rasą i dostosować swój styl życia do potrzeb psa. Na przykład, to rozsądniej z unikać wysiłku ras, które mają skłonność do dysplazji stawów biodrowych. Chociaż prześwietlenie stawów wil pokazać, jak dobrze są tworzone Piłka indywidualnego psa i gniazd, unikając niepotrzebnego stresu może zapobiec zapaleniu stawów z ustawień. Lekkie ćwiczenia powinny być wystarczające, aby utrzymać takich ras zdrowe.

Obudowa

Innym czynnikiem, który może mieć wpływ na długość życia psa jest jak jest pod dobrą opieką. Psy, które są przechowywane na zewnątrz przez cały rok mogą ewentualnie mieć krótszą żywotność niż psów, które trzymane są w domu. Stały stres narażenia na elementy, bez względu na rodzaj schronienia pod warunkiem, może nosić psa na długo przed czasem. Poza psy są również narażeni na ryzyko wystąpienia chorób i dolegliwości zdrowotnych, które mogą przejść niezauważone przez ich właścicieli, ponieważ nie jesteśmy w tak bliskim kontakcie z nimi, gdyż byłyby z psem w pomieszczeniach. Poza psy są również w doskonałej lokalizacji, aby cierpieć z inwazji pcheł i kleszczy, którymi można dostać ogromne piętno na zdrowie psa.

Niewystarczające żywności i wody wpływa również psa w przypadkach, gdy właściciele zapominalskich stać niedbały, a to niezależnie od tego czy pies jest przechowywane wewnątrz lub na zewnątrz.

Maksymalizując żywotność swojego psa

Emocjonalne połączenie z jej właścicielem jest istotnym składnikiem w długości życia każdego psa. Psy mają potrzebę więzi z ich właścicielami. Jeśli nie otrzyma emocjonalną więź, że pragniesz, ich zdrowie może cierpieć.

Oczywiście, karmienie psa żywność wysokiej jakości, co daje dużo świeżej wody do picia, zapewniając regularne wizyty lekarza weterynarii oraz utrzymanie higieny są niezbędne do nadania psu życie, na jakie zasługuje. Jeśli możesz dostarczyć te podstawowe wymagania, będą one przejść długą drogę w kierunku maksymalizacji żywotności psa.

Agresywne Rasy psów

Agresywne Rasy psów


Nawet jeśli Twój pies może być jedną z tzw agresywnych ras psów, może jeszcze zrobić wspaniały zwierzaka. Kluczem do podniesienia zwierzę, które jest bezpieczne, aby być w pobliżu rodziny jest zapewnienie pies jest dobrze wyszkolony i dobrze kochany.

Co to jest agresja?

Agresja u psów jest definiowana jako tendencja warczeć, kory lub lonży w innych psów i ludzi, próbując zastraszyć. W wielu przypadkach agresja jest przeznaczona do ochrony ich właściciela lub "darń", a pies będzie inaczej w obsłudze. Podczas oglądania szczenięta interakcji, często jest oczywiste, które z nich mają największy potencjał, aby stać się agresywne dorosłych, ponieważ są tyranami opakowanie.

Ogólnie Agresywne Rasy psów

Dużych ras

Chow Chows to jedna z ras najbardziej chętnych do gryzienia. Pierwotnie hodowane jako pies pracuje, Chow Chows nie są najlepszym psem z właścicielem, jeśli nie masz doświadczenia z podnoszeniem psy. Chows są bardzo ochronne domu i właścicieli, a oni zaciekle chronić darń. Ponadto, ze względu na sposób ich czoło wysuwa się na oczy kolidujących z ich wizją, Chow Chows może być zaskoczony łatwością, które mogą spowodować, że huśtawka fear.Pitbulls są inną rasą często uważane za bardzo agresywne. Ze względu na ich mięśni ramy i wielką siłą, Pitbulls były hodowane do walki przez nieuczciwych hodowców. Przy zakupie Pitbull, upewnij się, jakie jest pochodzenie szczeniaka i reputacji hodowcy. Interakcja ze szczeniakiem i obserwować, jak współdziała z innymi zwierzętami, aby zobaczyć, czy ma agresywny charakter.

Bullmastifem są jednym z największych ras psów i zazwyczaj mogą zastraszać innych psów od ich wielkości sam. Rasa ta jest wierny do ich właścicieli i mogą czasami być nadopiekuńcza. Jest to szczególnie ważne w konfrontacji z innymi psami, więc należy zachować ostrożność, aby utrzymać je na smyczy. Tresurze jest koniecznością z tej rasy, ponieważ ich wielkość może łatwo pokonać ich właścicieli i powodować problemy.

Rottweilers są silnymi psy, które zostały wykorzystane jako psy osłonowego, wieku. Są ochronne zarówno ich właścicieli i terytorium, i będą walczyć intruza. Tak długo, jak pies jest zdyscyplinowany, uspołecznione i nie dostrzegać niebezpieczeństwa, może on zwykle kontrolować swoją agresję. Rottweiler wyświetli agresywne zachowanie, jeśli czuje nowego psa lub osoba stanowi zagrożenie.

Doberman kości są inteligentne rasy, które zostały przedstawione, aby wyświetlić agresję w stosunku do obcych. Ten pies nie ma zazwyczaj wykazują agresję wobec ludzi wie i nie jest bardzo agresywny wobec innych psów. Ze względu na dużą liczbę przypadków ugryzień udziałem Dobermany i obcymi, rasy uważany jest za agresywne. Należy zachować ostrożność podczas interakcji z psem dobrze nie znasz.

Małe Rasy

Nazwa Papillon może oznaczać, motyl w języku francuskim ze względu na jego puszyste uszy, ale ta rasa nie jest koniecznie najbardziej sympatyczny z nieznajomymi. Papillons są lojalnymi lapdogs, a oni robią dobrą zwierzaka w dobrym domu. Aby w pełni docenić wszystkie Papillon ma do zaoferowania, może być najlepiej korzystać z tego zwierzaka w domu dziecka, za darmo. Gwałtowne ruchy i szorstka gra dokonać tej rasy i kory chwyt. Mimo, energiczny, Papillon działa najlepiej, gdy wykonywane regularnie i mogą spędzić dużo czasu z jej właścicielem. Ze względu na inteligencję Papillon jest, może pokazać więcej oznak agresji, które wynika przede wszystkim z nudów i konieczności wykonywane psy pozostawione same sobie zbyt wiele.

Jamniki są rasy może nie pomyślał, że być agresywny, ponieważ tak wiele rodzin z dziećmi właścicielem im. Jeśli te psy się nadmiernie pobudzony podczas chuligański gry, mają tendencję do kory i NIP. Jamniki są również znane goni inne psy i zwierzęta z ich podwórku, nawet jeśli inny pies nie wykazuje żadnych oznak agresji. Właściciele Jamnik powinien zadbać, aby nadzorować swoje zwierzęta na całym dzieci od nieostrożne obchodzenie mogą zgryz psa.

Chihuahua, choć małe, są w rzeczywistości jednym z najbardziej agresywnych typów psów. Te psy są zupełnie nieświadomi ich wielkości i mają tendencję do terytorialnej. Chihuahua może wykreślić i nip nikogo w bliskim sąsiedztwie, czy czuje się zagrożona. Dzieci powinny być zawsze nadzorowane wokół tych psów dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa samych psów.

Jack Russell Terrier to kolejny mały, ale potężny wojownik. Jack Russell miał zazwyczaj pokazują więcej agresji wobec innych psów niż ludzi. Ich agresja przejawia się poprzez szczekanie, warcząc i ostry, że ma na celu przestraszyć inne psy z dala od tego, co Jack Russell uważa jego obszar. W skrajnych przypadkach, nawet te teriery gonić innych psów, nawet jeśli pies jest większy, aby pokazać swoją dominację.

Dobre Zwierzęta

Zrozumienie tendencje zwierzę ma przechodzi długą drogę w kierunku zapewnienia, że ​​wciąż jest dobra rodzina zwierzę, nawet jeśli jest on członkiem jednego z bardziej agresywnych ras psów. Kup swoje zwierzęta od renomowanego hodowcy i upewnij się, spędzić czas z psem przed zakupem sprawdzić, czy jest on dobrym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zakup psa

Zakup psa

Zakup psa jest ważna decyzja nie może być wprowadzone do lekko, więc trochę czasu, aby dowiedzieć się dokładnie, co chcesz przed rozpoczęciem odwiedzających hodowców. Plan krok po kroku może pomóc utrzymać się na właściwej drodze, więc skończyć z prawej psa do Twojego stylu życia.

1. Zdecyduj, co chcesz z psem

Co dokładnie chcesz od psa? Szukasz towarzysz tulić się z, gdy przyjdziesz do domu na noc? A może jesteś zainteresowany nabyciem wybitny okaz rasy, które można pokazać? Twoja odpowiedź będzie określić ostateczny wybór między jednym psem i następne. Możesz znaleźć idealnie piękne psy, które uczynią wspaniałych towarzyszy, nawet jeśli nie są one zgodne z normą tyle ich rasy, aby im realne przedstawiają kandydatów lub hodowlanych.

Oto kilka dodatkowych punktów do rozważenia:

 • Jak dużo miejsca masz w domu i stoczni? To pomoże Ci podjąć decyzję, czy szukać małego psa, duży jeden, lub coś pomiędzy.
 • Czy pies będzie się przyjaciel rodziny? Jeśli tak, to musisz wybrać psa, który pozwoli odpowiedniego towarzysza dla siebie w gospodarstwie domowym, łącznie z małymi dziećmi.
 • Czy pies będzie prywatnego towarzysza? Jeśli jesteś jednym lub mają dorosłe dzieci, które odsunięte, można wybrać praktycznie dowolną rasę czujesz się przygotowany do prowadzenia.
 • Chcesz atletycznego psa, które mogą wziąć udział w różnych działaniach z tobą, czy raczej psa, który po prostu sprawia, że ​​spokojny, kochający towarzysz?
 • Szukasz rasy, które mogą zapewnić pewną ochronę? Jeśli tak, rasa jak dobermana lub owczarka niemieckiego byłby lepszym wyborem niż Bichon Frise.
 • Ile czasu można spędzić uwodzenie? Rasy jak Shih Tzu wymaga codziennej pielęgnacji sierści, podczas Australian Cattle Dog potrzebuje bardzo niewiele szczotkowania w ogóle.
 • Czy wymagane szczeniaka, lub chcesz być szczęśliwy przyniesieniu do domu psa dorosłego? Oba mogą podejmować dobre zwierzęta i dorosłe psy są czasami już przeszkoleni.

2. Rozpocznij Badanie ras

Zakup psa

Rasy psów są jak płatki śniegu w tym nie ma dwóch dokładnie takie same. Każda rasa została stworzona w określonym celu i pojawienia się w umyśle. Niektóre były hodowane do wykonywania pracy, podczas gdy inne były hodowane głównie dla piękna i towarzystwa. Kiedy już zdecydujesz, co chcesz od psa, można rozpocząć patrząc na określonych ras, które mogą pracować dla Ciebie.

Kompletna Pies Książki z American Kennel Club, oferuje profile rasy i zdjęcia 153 obecnie uznanych ras. Uważne przez książkę jak to może naprawdę pomóc zawęzić wybór i unikać podejmowania nieodpowiedniego zakupu impulsowego. Spróbuj dostać się do maksymalnie dwóch ras przed rozpoczęciem poszukiwania hodowców.

3. Zdecyduj, co możesz sobie pozwolić

Psy rasowe są w szerokim zakresie tagów cen. Można znaleźć niektóre za jedyne 300,00 dolarów, lub może trzeba zapłacić ponad 3000,00 dolarów dla danej rasy. Cena uwzględnia rzadkość rasy, żadnej opieki weterynaryjnej i badania psa otrzymał i indywidualną jakość psem lub puppy w pytaniu. Twoim zadaniem jest, aby wziąć się dobrze w swoim budżecie, decyduje, ile możesz wydać na zakup psa, a także mieć na uwadze koszty przyszłej opieki tego psa. Konkluzja: nie kupuj więcej psa, niż można sobie pozwolić.

4. Spójrz odpowiedzialnego Hodowców

Hodowców psów są wszędzie, ale nie wszystkie są jednakowo odpowiedzialni w trosce o ich stanie i hodowlanych dla zdrowia i doskonałości. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę zbadania różnych hodowców.

Dowiedz się, co następuje:

 • Czy podnosić za zwierzę domowe lub koncert
 • Jakie są opłaty za szczeniaka
 • Jeśli szczeniak miał przynajmniej czek weterynarza zdrowia i pierwsze szczepienia
 • Jeśli dadzą Ci pisemną gwarancję zdrowia przed zaburzeniami genetycznie dziedziczone
 • Jaki rodzaj socjalizacji zwierząt była tak daleko

American Kennel utrzymuje listę skierowania hodowcy, i to jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć wyszukiwanie. Nastąpi przekierowanie do klubu macierzystego danej rasy (y) jesteś zainteresowany, a klub da Ci informacje dla hodowców, którzy spełnili swoje standardy jakości skontaktować.

5. Rozpoczęcie Visiting hodowców

Choć spotkanie szczeniąt jest twój ostateczny cel, nie pozwól, aby powstrzymać cię od wielko? Ci hodowcy, zanim podejmiesz decyzję o zakupie. Co można zobaczyć i dowiedzieć się, kiedy jesteś w hodowli hodowcy lub domu może powiedzieć wiele o tym, jak psy są hodowane.

Zakup psa

Cechy dobrego hodowcy zawierać następujące:

 • Psy, jak również ich pomieszczeniach, są czyste.
 • Słodka woda jest dla nich dostępny.
 • Psy wydają się szczęśliwi interakcji z hodowcą i nie wykazują strachu przed tą osobą.
 • Hodowca prowadzi dokumentację zdrowotną na psy i może pokazać dokumentację dla każdego psa jesteś zainteresowany.
 • Hodowca może produkować wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne, jeśli psy są reklamowane jako purebreds.
 • Hodowca chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i nie tylko w pośpiechu sprzedać szczeniaka i wysłać Ci na drodze. Obejmuje oferując ogólne informacje na temat żywienia, opieki, pielęgnacji i szkolenia.
 • Hodowca zajmuje czas zadać pytania na temat swoich wrażeń z psami i chce wiedzieć na temat gdzie szczeniak będzie żyć.
 • Szczeniaki mają przynajmniej miał swoje pierwsze strzały i są między ośmiu do dwunastu tygodni minimum, po czym pozostawiono, aby przejść do nowych domów.
 • Hodowca jest gotów dać pisemną gwarancję zdrowia i podpisanego genetyczne, a także co najmniej dwa okna dniu roboczym mieć szczeniaka zbadane przez weterynarza wyboru.
 • Hodowca zachęca, aby utrzymać swoje informacje kontaktowe w przypadku znalezienia masz więcej pytań później.

6. Ocenić Szczenięta

Zakładając, że kontrole powielających się dobrze, możesz skupić się na szczenięta lub dorosłego psa jesteś zainteresowany. Będziesz szukać wskazówek na temat zdrowia zwierzęcia, a także jego temperamentu. Chociaż nie można w pełni przewidzieć przyszłe zdrowie każdego PUP i temperament w jednej wizyty, przynajmniej chcą, aby zwrócić uwagę na następujące punkty, zanim podejmą decyzję, czy dokonać zakupu:

 • Szczeniak nie powinien mieć żadnych zauważalnych absolutorium z jego oczu lub nosa, i to za darmo pasożytów.
 • Szczeniak jest aktywny, porusza się łatwo, a gra naturalnie z jego rodzeństwa.
 • Szczeniak jest ciekawy o tobie i chce współdziałać ze sobą, nawet jeśli może to być nieco nieśmiały na początku.
 • Szczeniak może naturalnie chcą żuć na palcach, ale nie powinny wykazywać żadnych oznak prawdziwej agresji wobec Ciebie.
 • Szczeniak nie boi się odkrywać swoje otoczenie, a nie stać się nieracjonalnie przestraszyć, nagłych hałasów.
 • Szczeniak powinien włączyć do siebie, jeśli klaskać ręce, gdy nie patrzy. Brak odpowiedzi może oznaczać, że zwierzę ma ubytek słuchu, co jest powszechne w niektórych ras.

Przyjeżdżając w decyzji

Jeśli ostrożnie przeszedł wszystkie etapy, będzie na dobrej drodze do dokonywania wyboru, o którym pies, który chcesz kupić. Jednak decyzja nie może wciąż być tak proste, jak myślisz. W końcu, trzeba słuchać swojej intuicji. Dowiesz się, to w swoim sercu, kiedy wreszcie spotkać odpowiedniego psa, a reszta informacji będzie się układać.

Wybór Canine do swojego stylu życia

Wybór Canine do swojego stylu życia


Wybór psów, aby pasowały do ​​stylu życia może być ostatnią rzeczą z umysłu. Łatwo jest być powstrzymany przez Cute Puppy oczy. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie cechy każdej rasy, jak i indywidualnego temperamentu psa, a co to będzie jak wtedy, gdy w pełni rozwinięte.

Wybór Canine do swojego stylu życia jest ważny

Różni ludzie mają różne powody, dla psa. Czy jest to dla towarzystwa, ochrony lub z jakiegoś innego powodu, wybierając właściwy dla Twojego stylu życia psa jest ważne dla sukcesu domowych własności.

Na przykład, można powiedzieć, że zawsze kochałem Golden retrievery i uznasz, że jest to pies dla Ciebie. Jednak mieszkasz w małym mieszkaniu w mieście i dużo pracy. W ramach tego scenariusza można byłoby proszenie się o kłopoty. Rasa ta wymaga wiele aktywności, miejsca do uruchomienia i towarzystwa. Nuda będzie wywoływać złych nawyków, i może się okazać, że pojawiają się w domu do mieszkania, który został gruntownie kosza każdej nocy. Byłoby lepiej, aby wybrać mały pies, który nie ma wymagania aktywności z ras psów sportowych.

Pytania do Siebie

Po wyborze psów, aby pasowały do ​​stylu życia, należy zadać sobie kilka pytań o okoliczności:

 • Gdzie mieszkasz?
  • Kraj z dużą ilością miejsca, aby uruchomić
  • Przedmieścia z domu i małym podwórku
  • Mieszkanie bez stoczni
 • Jaki rodzaj działalności nie lubisz?
  • Będąc bardzo aktywny
  • Spacery
  • Oglądanie telewizji
 • Który typ rodziny masz?
  • Pojedynczy
  • Para bez dzieci
  • Dzieci
 • Jak często podróżujesz?
  • Często
  • Czasami
  • Rzadko

Takie pytania pomoże Ci określić, które cechy szukasz i potrzebujesz w psa.

Psy, które są dobre dla Apartments

Tylko dlatego, że mieszkasz w mieszkaniu, nie oznacza, że ​​trzeba zrezygnować z posiadania psa. To nie oznacza, że ​​trzeba będzie wybrać zwierzę starannie na podstawie Twojego stylu życia. Zazwyczaj większe rasy będą musieli więcej ćwiczeń i uwagi, niż będzie w stanie im dać, więc często nie są najłatwiejsze wybory do życia w mieście. Nie zawsze jest to prawda; istnieje kilka dużych ras, które mają mniejszą potrzebę aktywności i są spokojne i spokojny, takich jak Funlandii.

Niektóre rasy, które mają tendencję do czynienia woli w apartamentach i mniejszych domów są:

 • Bichon frise
 • Boston Terrier
 • Chihuahua
 • Jamnik
 • Pomorski
 • Pudel
 • Mops
 • Shih-Tzu

Psy dla aktywnego stylu życia

Jeśli masz aktywny tryb życia i miłości, sportu lub uruchomiony, będziemy chcieli, aby dostać psa, który lubi nadążają z tobą. Wybierz psa, który jest znany z wysokiego poziomu aktywności, ale pamiętaj, że Twój zwierzak będzie miał tego poziomu dużą aktywność przez cały czas. Choć może chcesz iść działa tylko raz w tygodniu, twój pies będzie chciał (i trzeba) wykonywać codziennie. Aktywny pies, który staje się nudzić będzie rozwijać złe psy habits.Some do rozważenia dla aktywnego stylu życia są:

 • Border Collie
 • Owczarek niemiecki
 • Golden Retriever
 • Chart
 • Ochrypły
 • Jack Russell Terrier

Psy do polowań i rybołówstwa

Jeśli lubisz polować lub ryby, psy sportowe mogą być idealnymi towarzyszami dla Ciebie. Rozważmy następujące rasy:

 • Airedale terier
 • Bassett Hound
 • Pies gończy
 • Golden Retriever
 • Labrador Retriever
 • Setery - angielski, irlandzki lub Gordon

Psy Ochrony

Być może szukasz dla psa, aby pomóc chronić swój dom i rodzinę. Różne psy to robić na różne sposoby. Zwierzęta gospodarskie psy strażnicze, na przykład, są na dobrej kontroli zwierząt gospodarskich, ale nie musi trzymać się ktoś włamuje się do domu. Weź również pod uwagę, że niektóre psy wyglądają bardziej imponujący niż inni. Intruz będzie bardziej prawdopodobne, aby wycofać się z Pit Bull niż Akita nie ważne jak dobrze Akita został przeszkolony w zakresie ras protection.Some które są dobre dla kontroli i ochrony są:

 • Akita
 • Doberman (kobiety są bardziej niż mężczyźni w ochronnej tej rasy)
 • Owczarek niemiecki
 • Rottweiler


Pamiętaj, że bez względu na to, który pies wybierzesz, musisz podjąć zobowiązanie na całe życie. Upewnij się, że szkolenia psa tak, że będzie dobrze wychowane, i wybrać rasę najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i potrzeb Twojej rodziny.

Światy starszy pies

Światy starszy pies


Szukasz informacji na temat najstarszego psa na świecie? Czy chcesz dowiedzieć się, które rasy psów mają zazwyczaj najdłuższą żywotność, jesteś ciekaw indywidualne psów został żywcem najdłuższy lub chcesz wiedzieć, które rasy mają najdłuższą historię, istnieje wiele ciekawych historii na ten temat.

Pies rasy Długość życia Oczekiwania

Podczas gdy średnia długość życia psów szacuje się na 12,8 roku, wpływ wiele czynników, jak długo można oczekiwać pies żyć. Długość życia zależy od rasy oczekiwania z ras z tendencją do mniejszych żyje aż 50 procent dłużej niż ich większych odpowiedników.

Długość życia oczekiwania na kilku popularnych ras psów, które mają tendencję do życia dziesięć lub więcej lat to:

 • 15 lat: Jamniki miniaturowe Pudle i Szpice
 • 14 lat: maltańskim, Sznaucery miniaturowe i Yorkshire Terrier
 • 13 lat: Beagle, Boston teriery Chihuahua, Wskaźniki niemiecki krótkowłosy Pembroke Welsh Corgi,, Mopsy, owczarki szetlandzkie i Shih tzus
 • 12 lat Cocker Spaniele:, Golden retrievery, Labrador retrievery, Siberian Husky andStandard Pudle
 • 11 lat: Owczarki niemieckie
 • 10 lat: Bokserki, Cavalier King Charles Spaniele, Rottweilery i Doberman Pinschers

Posiadacze Rekord Guinnessa

Oto kilka z najdłużej żyjących psów w historii.

Chanel

We wrześniu 2009 roku, Chanel, szorstkowłosy jamnik, zmarł w wieku 21 lat została uznana za rekordzista Guinnessa zaledwie kilka miesięcy przed jej podjęcia. Jej właścicielami byli Karl Shaughnessy Denice Long Island w Nowym Jorku, który przyjął ją ze schroniska, kiedy miała zaledwie sześć tygodni.

Otto

Po odejściu Chanel, Otto, Jamnik-Terrier mieszane rasy psów mieszka w Anglii, został nazwany przez Guinessa jako rekordzista w najstarszej kategorii psów. Przetrwał do stycznia 2010 roku, a zmarł zaledwie trzy tygodnie przed włączeniem 21 lat. Właściciele Otto, Lynn i Peter Jones z brytyjskiego miasta Shrewsbury, przyjęła psiaka, gdy miał zaledwie sześć tygodni.

Guinness Records ekstremalne zwierząt

Możesz na bieżąco z aktualnymi oficjalnych "ekstremalnych zwierząt" rekordzistów na stronie Guinness World Records. W chwili pisania tego w czerwcu 2010 roku, następca Ottona o tytuł najstarszej Dog Światowe nie został jeszcze nazwany. Jeśli twój pies jest z tobą wystarczająco długo się zastanawiać, czy on lub ona zasługuje na uwagę, aby stać się kolejnym posiadaczem tytułu, należy rozważyć złożenie wniosku. Możesz przejrzeć informacje na temat jak zostać rekordzistą Guinnessa na stronie internetowej, a także dowiedzieć się więcej o procesie przeglądu.

Świecie najstarszych ras psów

Podczas gdy nie ma wspólnego porozumienia dotyczącego jednego psa rasy, która została wokół najdłużej, istnieje kilka grup, które są zapisywane z bycia wśród najstarszych ras na świecie. Patrząc na określenia, które rasy są od najdłuższego czasu, można łatwo wykluczyć te, które powstają w wyniku formalnych programów hodowlanych w ostatnich latach - a nawet wieków.

Najstarsze rasy psów są te, które zostały udomowione tysiące lat temu. Wielu badaczy uważa, że ​​najstarsze rasy po raz pierwszy zostały udomowione w Azji, a następnie wyruszył z właścicielami do innych części świata. Genetycznie najstarsze rasy wydają się być bardziej zbliżona do wilków niż współczesnych ras psów. Obrazy z najstarszych ras często pojawiają się w księgach historycznych z czasów faraonów i innych znaczących okresów w historii starożytnej.

Przykłady najstarszych ras psów na świecie to:

Światy starszy pies
Basenji

 • Chart afgański
 • Akita
 • Alaskan malamute
 • Basenji
 • Canaan Dog
 • Chow-chow
 • Dingo
 • Lhasa apso
 • Pekińczyk
 • Saluki
 • Samoyed
 • Shar-Pei
 • Shih-Tzu
 • Shiba Inu
 • Siberian Husky
 • Terier tybetański


To tylko najstarsze kilka ciekawych świecie statystyki psów. Jeżeli szukasz dodatkowych informacji lub jeśli wiesz, że powiązany chcesz podzielić, wyślij swoje pytanie lub oświadczenie w komentarzach poniżej.

Lista najmądrzejszy Rasy psów

Lista najmądrzejszy Rasy psów


Chociaż wiele osób może myśleć, ich rasy psa jest najmądrzejszy, nie jest w rzeczywistości lista najinteligentniejszych ras psów. Uniwersytet książki profesora dr Stanley British Columbia Coren, Inteligencja psów, jest uważana za złoty standard w ustalaniu psów inteligencji. Zapoznaj się z listy, aby zobaczyć, czy twój pies wykonane cięcie.

Lista najmądrzejszy Rasy psów

10. Australian Cattle Dog

Dog Australian Cattle hoduje bydło pasterskich i została założona w trakcie 1830 roku w Australii. Właściciele australijskich psów pasterskich, że to rasa jest łatwe do pociągu i posiada naturalną zdolność do prowadzenia pojazdów bydło na dużych obszarach.

9. rottweiler

Rottweilery są często traktowane jako zaciekłych psów strażniczych, ale są także lojalni i aktywnych. Rasa ta najlepiej nadaje się do właścicieli, którzy zobowiążą się do szkoleń i spotkań ich pies właściwie od lojalności Rottweiler i kontroli sposobu nie wróżą nieproszonych gości.

8. Papillon

Podobnie jak Rottweiler, Papillons są zaborczy ich właścicieli i działa dobrze jako psy zegarek. Ich stojące uszy z długimi frędzlami płynącej włosy nadały im nazwę, która oznacza "motyla" w języku francuskim. Mały pies tej rasy waży mniej niż dziesięć funtów, kiedy w pełni rozwinięte. Wyhodowana we Włoszech w okresie renesansu, Papillon był ulubionym wśród szlachty z powodu jego wysokiej inteligencji.

7. Labrador Retriever

Labrador Retriever jest wieloletnia ulubieńcem rodziny i myśliwych podobne. Te psy są często używane przez organizacje jako widząc psy oczu lub poszukiwawczych i ratowniczych psów. Duży pies, który wymaga regularnych ćwiczeń, rasa ta jest przyjazny i łatwy do wyszkolenia.

6. Owczarek szetlandzki

Shelties, jak australijskie psy pasterskie, są hodowane dla pasterstwo i są częściej wykorzystywane do zaganiania owiec niż bydło. Owczarki szetlandzkie wymagają regularnych ćwiczeń, aby utrzymać się nudzić. Średniej wielkości pies, są bardzo zwinne Shelties i są jednym z najbardziej zwycięskich ras psów sportu agility.

5. Doberman

Agresywny i nieustraszony, Dobermany są używane jako część wielu jednostek policji psów ze względu na ich zdolność do szybkiego uczenia się i prowadzonej przez dłuższy czas. Rasa ta jest również stosowana jako psy zegarków, ponieważ ich Alarm charakter i skłonność do kory są idealne dla bezpieczeństwa pracy.

4. Golden Retriever

Golden Retriever jest bardzo przyjazny. Rasa ta jest wykorzystywana zarówno jako widząc oczu psów i psów terapeutycznych dla domów opieki. Posłuszny błędu i szybko się uczą, golden retriever były pierwotnie hodowane do polowań w szkockich Highlands.

3. Owczarek niemiecki

Chociaż nie jest na szczycie listy, Owczarek niemiecki jest najwyższej klasy w szkolenia posłuszeństwa. Najczęściej stosowane do jednostek wojskowych, policyjnych i psów, rasa ta występuje równie dobrze z rodzin, w ustawieniach zawodowych.

2. Pudel

Choć być może najczęściej traktowane jako pies towarzysz zwierzę lub biodrowy, Pudel jest rzeczywiście bardzo inteligentny. Super łatwe do pociągu, niektóre Pudel ich pies właściciele twierdzą, rozumie wszystko, co mówią.

Zwycięzca

Ręce w dół, Border Collie jest nr 1 na liście najinteligentniejszych ras psów. Hodowane do zaganiania zwierząt gospodarskich w 1800 w Wielkiej Brytanii, rasa ta ma wysoką energię i niezwykłą wytrzymałość. Pogoda rzadko jest odstraszająca i naturalny instynkt Border collie w połączeniu z najwyższej intelekt czyni najmądrzejszy pies. Często widać w konkursie, Border Collie jest doskonała zarówno na agility i przeszkodach i wykonuje zarówno kursy z łatwością. Inteligencję tej rasy nie powinny być pomijane i należy uważać, aby utrzymać aktywne psa tak, że nuda nie powoduje pies stać się destrukcyjne.

Myśli rozstanie

Czy twój pies rasy wykonane w pierwszej dziesiątce, jest, oczywiście, różnice w inteligencji od psa do psa. Tak długo, jak pies jest kochany i zadbane, szkolenie nie powinno być zbyt trudne. Rozpocznij wcześnie, gdy pies jest jeszcze szczeniak najlepszych wyników, ponieważ powiedzenie, "Nie można nauczyć starego psa nowych sztuczek", ma pewne zasługi.

,

Historia psa

Historia psa
Wilk

Psy są najlepszym przyjacielem człowieka niezaprzeczalnie i historia psa sięga wieków. Choć każdy rasa posiada unikalną historię, która wyjaśnia konkretne pochodzenie jego właściwości (wielkość, temperamentu, płaszcze, itp), wszystkie rasy podzielić się wspólną historię psa w oparciu o ich dawnych przodków, wilków.

Z wilkami do psów

Psy i wilki akcja 99% ich struktury genetycznej i archeologiczne dowody potwierdzają fakt, że wilki były oryginalne towarzysze człowieka ponad stu tysięcy lat temu. Wilki są oczywiście zwierzęta juczne, i został teorię, że samotne wilki - zwłaszcza porzucone szczenięta - byłby stworzony do ludzkich plemion opieki i towarzystwa. Współczucie ludzka doprowadziła starożytnych ludzi do opieki nad zwierzętami, a dzięki temu, odkryli ogromne możliwości dla psich i lojalności, klejenia, które mogą być następnie wykorzystana do serwisu: psy obronne, myślistwo, i tak dalej.

Istnieje wiele legend, które utrzymują relacje również poszedł w drugą stronę i że wilki często podnoszone utraconych lub porzuconych dzieci, tak samo, jak ich własne potomstwo. Roman mit braci bliźniaków Romulusa i Remusa jest taka opowieść: porzucone niemowlęta rzekomo opiekowała wilk matki. Księga dżungli to kolejny szczere historia małego dziecka jest wychowywany przez wilki.

Przez wieki, starożytne ludy nadal znalezienie utraconych wilki, ale więcej niż prawdopodobne, ujmuje korzyści z relacji człowiek-wilk i zdobył szczeniąt do podniesienia, być może poprzez zabijanie pilnujących rodziców pierwszy. Ostatecznie, domator populacja wilka był na tyle duży, aby propagować hodowlę i stopniowo pojawiły się nowe cechy zwierzęta istniejące Krzyżował. W rzeczywistości wiele z najbardziej fantastycznych ras psów dzisiaj (Chihuahua, na przykład), są poważnie wsobne i kilka związanych zaburzeń zdrowia z powodu tej praktyki. Ten specjalistyczny hodowli, z udziałem różnych gatunków wilków w ciągu wieków, doprowadziła do każdej rasy psów istnieje dzisiaj.

Wolf-podobne cechy

Nowoczesne psy nadal zachowują cechy wilka podobny, bez względu na wielkość lub rasy. Że stopień tych cech zależy od różnych ras, a nawet różne jednostki, to jest oczywiste, że pewne cechy, które są lepiej widoczne w określonych ras. Wilk-podobne cechy psów obejmują:

 • Pakiet Zachowanie: Psy oczywiście patrzeć do lidera, najczęściej ich właściciela i są zazwyczaj bardziej wygodne w grupach hierarchicznych.
 • Dominującej i uległej Relacje: Język ciała, postawy i zachowania dyktuje relacje dominującej i uległej - pies opadające jej głowę i ogon, gdy skarcił, na przykład, oznacza poddanie się jej lidera, jego właściciela.
 • Agresywność i Terytorialność: Psy oczywiście starać się chronić to, co twierdzą, jako własne, tak jak wilki zaznaczyć konkretny polowanie lub terytorium startowej. Ta agresja i terytorialności obejmuje obcych - nowych użytkowników lub gonić listonoszy, na przykład - jak również kontroli żywności.
 • Socjalizacja: Wilki grać i towarzysko scementować ich relacje, a także doskonałe umiejętności krytycznego łowieckie. Nawet gry takie jak frisbee, pobrać lub tagu są krytyczne dla socjalizacji psa.
 • W pogoni za: Gdy ofiarą jest wystraszony i ucieka, instynkty wilków "zachęcać do pościgu, który może doprowadzić do innego posiłku. Psy wyświetlić ten instynkt, jak również, często goni samochody, rowery, ani nic, że ucieka przed nimi, ale bez tych samych drapieżnych konsekwencje.
 • Uciekając: Gdy przestraszony, wilki naturalnie uciekać się chronić. Psy to zrobić również, szczególnie w okolicy głośno, nieznane dźwięki (fajerwerki, odkurzacze, grzmoty, etc.), które mogą okazać się zagrożenia.
 • Wokalizacji: Słuchanie piosenki wilka jest popularne techniki terapeutyczne w nowych środowiskach wieku, a wiele osób uznaje odrębny zakres wyje, warczy, a inne dźwięki, które tworzą słownictwa wilka. Psy artykułować oraz poprzez wycie, szczekanie i skomlenie, aby przyciągnąć ich uwagę właściciela, ostrzec ich na niebezpieczeństwo lub wyrażać emocje takie jak radość, złość i strach.

Każda z tych cech wspiera teorię historii psa splecione z tym z wilkami. Ponieważ poszczególne grupy psów są badane, to jest jasne, że wieki staranne, zamierzonego hodowli podkreśliło konkretne cechy odpowiednie do konkretnych celów.

Grupa Historia psa

Ponieważ Krzyżował wilki do tworzenia nowych ras z niektórych cech, każda grupa rasy ma nieco inną historię psa. W każdym nowoczesnym hodowcy wybierze najlepszą psa i sukę do produkcji szczeniąt obejmujących lepsze cechy zarówno starożytni hodowcy wykorzystywane podobnych technik do wspierania różnorodnych psów.

Sporting Dog Group

Te psy (spaniele, setery, itp) są hodowane do polowań, prowadzenie i zwrotność. Psy z dłuższych kończyn, wysoki poziom energii, ciche głosy (tak, aby nie odstraszyć zdobycz), i umiejętności przywoływania są pożądane, a cechy te można znaleźć w wielu wilków. Wiele z tych ras powstała w Europie Zachodniej w ciągu wieków, gdy polowanie było zarówno sportowe dżentelmena i konieczne provisionary rozrywką.

Grupa psów gończych

Psy są hodowane do polowań, z historii trackerów mistrza i psów gry. Większość psów hound - charty, beagle, a wśród nich psy gończe - szczególnie wokal, wyświetlanie tej cechy wilka z entuzjazmem i częstotliwości. Dziś, rasy ogar cieszyć historię psa wypełniona szlachetnym pracy w egzekwowaniu prawa i ochrony.

Grupa robocza Dog

Te rasy psów, w tym dobermanów, bokserów i rottweilerów, hoduje się potężne, silne osobniki zdolne do zadań siły i wytrzymałości. Podczas gdy wiele wilki kręty i zwinny, cechy wytrzymałościowe są łatwe do znalezienia w dzikich wilków. Historia grupy roboczej wchodzą Bernard psy górskie ratunkowe i wiele ras używane do ciągnięcia sań w północnych klimatach.

Grupa psów pasterski

Psy pasterskie najprawdopodobniej pochodzi w obszarach o otwartych równin i innych cech geograficznych przydatnych do utrzymania dużych stad zwierząt takich jak owce i bydło. Rasy pasterskie to owczarki i collie, ras z zwinność, szybkość i inteligencja niezbędne do kontroli dużej liczby innych zwierząt. Wilki były znane stada swoje ofiary, zmuszając ich w pułapkę, lub w kierunku obszaru, w którym atak był bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Teriery

Teriery były pierwotnie hodowane wejść nory i nory, aby wypłukać gry lub zniszczenia szkodników i gryzoni pól. W tym celu, psy musiał mieć żywe wzrok na ciemnych obszarach, niskie ciała przewieszonym które mogłyby pasują do małych pomieszczeń i potężne szczęki do wysłania ich kamieniołom. I Cairn terrier wheaten terrier to najlepszy przykład tych feisty ras.

Grupa Dog Toy

Psy zabawki są wcale zabawek, ale są grupą najbardziej zróżnicowana od swoich przodków wilków. Toy ras - chihuahua, maltański i papillons, na przykład - są hodowane dla małej wielkości, ale wciąż zachowują wilk-jak cechy swoich większych kuzynów, dowód, że nawet najbardziej niezwykłe rasy psów mają Historia ściśle spleciona z dzikich wilków.

Dla Sporting Grupa psów

Grupa bez sportowego jest mieszanką ras, które nie pasują woli w ramach innych klasyfikacji. Od Dalmations do buldogów, te cechy charakterystyczne rasy brakuje hodowlanych, są jednak inne przykłady różnorodności pies pochodzi od wilków.

Historia Dog in the Making

Historia psa trwa dziś hodowcy łączą znane rasy psów do eksperymentowania z różnych cech i właściwości, aby stworzyć bardziej pożądane zwierzęta. Jednym z przykładów jest pragnienie więcej ras hipoalergicznych: gdy żaden pies jest naprawdę antyalergiczne, rasa dla alergików (takich jak maltański) rzuca mniej i ogólnie jest bardziej atrakcyjne dla osób z silnymi alergiami. Rasy mieszanej Bloodlines wzmacniane są do tworzenia nowych ras, takich jak maltipoo (maltański-pudel) i cockapoo cocker spaniel-(), które wykazują pudel w sobie najlepsze cechy obu oryginalnych ras.

Streszczenie

Historia psa jest tak bogata i zróżnicowana, jak pies rodzi się. Wszystkie psy pochodzi z przodków wilków, ale uważaj hodowli stworzył dziesiątki różnych ras, które podkreślają pożądane właściwości. Nowoczesne hodowcy kontynuują tę znakomitą historię, tworząc nowe kombinacje ras, które powoli są zaakceptowane przez organizacje zawodowe, nawet gdy stają się one popularne nowe zwierzaki.

Pies: Pies Zasoby Porady & Fun Darmo

Darmowe próbki Dostępne

Jeśli szukasz darmowych próbek, jest kilka opcji dla Ciebie. Od czasu do czasu, lokalny sprzedawca zwierzę wykona próbek żywności psa, gdy producenci robią promocje na rynek swój produkt. Jeśli nie widzisz reklamy, nigdy nie boli zapytać. Innym sposobem, aby uzyskać produkty przykładowe, aby przejść do wystawach lub targach zoologicznych, gdzie będą zlokalizowane sprzedawców. Zazwyczaj można znaleźć prezenty produktów, aby spróbować. Kupony, zawsze zapisać się do listy mailingowej lokalnego dostawcy kupony. I nie zapomnij sprawdzić sekcji ogłoszenia w gazecie na kupon oferuje również.

Zapoznaj się z Ulubione linki

Jeśli szukasz zasobów internetowych na temat hodowli psów, tam, gdzie wszyscy hodowcy przejść. Wiele witryn dostarczyć stronę "ulubione linki" na swoich stronach internetowych, aby prowadzić innych do stron znaleźli się pomocne. Kliknij na niektóre z tych sugerowanych linków, i stworzyć swoją stronę ulubione własne, jeśli masz stronę.

Adresy darmo Doggie e-mail

Większość głównych wyszukiwarek oferują swoje własne usługi za darmo e-mail. Jest to dość proste, aby zarejestrować się i rozpocząć pracę. Możesz mieć kilof dowolną nazwę (tak długo, jak ktoś nie ma go już). Bądź kreatywny w wymyślanie własnego psa związane frazy. Jeśli szukasz wszystkich opcji, nie szukaj za darmo e-mail, a znajdziesz wiele ofert. Możesz nawet znaleźć co najmniej jeden komputer, który jest pies tematyczne.

Zasoby online

Jeśli dopiero zaczynasz się uczyć o psach i szukasz zasobów tam mnóstwo informacji tam dla Ciebie. Możesz przejść do strony organizacji humanitarnych, grup ratowniczych, a nawet większych sprzedawców domowych. Większość obejmie artykuły na temat podstawowej opieki psów i szkolenia. Jeśli chcesz tryb bardziej interaktywnego uczenia się, spróbuj łączenia grupy dyskusyjne dla psów. Możesz dodawać mapy i informacje zwrotne od innych członków dość szybko.

Pierwsze kroki w świecie psów

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się o psach, istnieje wiele książek, które pomogą Ci zacząć. Przejdź do sekcji zwierząt i zwierząt domowych z księgarni lub biblioteki, aby uzyskać książek na temat ras, opiekę ogólną i obsługi oraz sportu wyczynowego dla psów. Jeśli naprawdę chcesz się ręce, spróbuj wolontariatu w lokalnym schronisku dla zwierząt. Będziesz doświadczenie z pierwszej ręki, jak opieki i współdziałania z psami.

Wybór Magazine specjalne

Istnieje ogromna liczba publikacji catering dla właścicieli psów z ras konkretnych czasopism do ogólnego interesu do czasopism nastawiona na młodych miłośników psów. Jeśli starasz się zdecydować, które zapisać się do publikacji, głową w dół do lokalnej księgarni lub domowych sklepu i przejrzeć zawartość tych, które mogą ich zainteresować. Wybierz jedną na podstawie własnych interesów, czy to kleszcze Doberman, życia z psami lub konkurencyjnych w Flyball i zwinności.

Użyj Canine Wyszukiwarki

Podczas gdy większość ludzi zna wielkich silników Nazwa wyszukiwania, nie wiesz, że istnieją wyszukiwarek specjalnie ukierunkowane na psie tematy? Będzie można znaleźć wiele informacji ukierunkowanej na wszystkich rzeczy związanych z psa i psa. Za pomocą kilku słów w polu wyszukiwania, aby uzyskać najbardziej ukierunkowane listę stron internetowych do odwiedzenia.

Zapisz się do newslettera Dog-Tips & Ezines

Jeżeli szukasz dodatkowych źródeł psiej radę, spróbuj zalogować się na newsletter Dog Porady. Otrzymasz świeże i pouczające pomysły psów na bieżąco.

Jest to szybkie i łatwe. Wystarczy wpisać swój adres e-mail w polu po lewej stronie strony.

Zapisz się do jednego lub dwóch innych tam również. Ważniejsze publikacje psów często mają regularne biuletyny Możesz zapisać się na swoich stronach internetowych. Dostaniesz od pomocnych pomysłów na bieżąco.

Otwórz drzwi do Dog know-how

Jest wiele informacji, które można znaleźć w sieci World Wide Web o psy. Od psiego zdrowia do ras psów do sportu wyczynowego, informacje dostępne są w zasięgu ręki. Prawdopodobnie można znaleźć informacje na temat prawie wszystko, co związane z psami gdzieś. Spróbuj niektóre strony dla ludzkich społeczeństw, ratowania zwierząt, kluby ras, uniwersyteckich szpitali weterynaryjnych i publikacji psów.

Kreskówki Pies Online

Popularne klasyki postaci jak Snoopy i Marmaduke używane tylko można znaleźć w sekcji komiksowej w lokalnej gazecie. Mają teraz obecność w Internecie dla każdego użytkownika sieci Web, aby cieszyć. Dla zainteresowanych w niektórych nowszych paskach, Get Fuzzy, Barkeater Lake, a Kit 'N' Carlyle wyposażone są kochane kły.

Przeglądaj FAQ odpowiedzi na pytania

Najczęściej zadawane pytania lub "FAQ" to zbiór odpowiedzi na popularnych zapytań skierowanych do ekspertów psów lub list dyskusyjnych. Są one doskonałym miejscem do przeglądania aby sprawdzić, czy odpowiedź na Twoje pytanie jest już dostępne. Jeśli szukasz więcej informacji na stronie internetowej, zawsze staram FAQ zanim zapytasz.

Darmowe Strony internetowe dla psów

Podobnie jak w przypadku gmin, które pojawiały się, gdzie możesz sieci, spotkać się z przyjaciółmi, i znaleźć relacje, są teraz społeczności internetowych pojawiały się dla miłośników psów. Użyj jednej z tych stron internetowych społeczności, aby otrzymać bezpłatny Strona internetowa dla psów. Prześlij zdjęcia, statystyki, blogi i bio swojego ukochanego psiaka.

Get Free E-kartkę

Sprawdź w internecie e-mailable pozdrowienia. Wiele stron oferuje darmowe e-kartki z psów, które można wysłać do rodziny i przyjaciół. Jest to świetny sposób, aby wysłać pozdrowienia do każdego miłośnika psów znasz. Na ogół można wybrać z różnych ras i mieszanych purebreds. Zdjęcia wahają się od zabawy i dziwaczne do artystycznej.

Zapisz się na
Ezine darmo

Jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się wszystkiego o ras psów, opieki, zdrowia, żywienia i wiele więcej jest do zapisania się na bezpłatny newsletter e-mail lub ezine. Możesz zapisać się na psa Porady cotygodniowy newsletter wypełniając swój adres e-mail, na lewej stronie.

Wiele dużych wydawnictw czasopism psów, humanitarne społeczeństwa i on-line detaliści mają zazwyczaj regularne biuletyny, że można zapisać się na e-mail. Go on-line do ich strony, aby je znaleźć.

Przeczytaj poprzednie wydania
Pies Porady biuletyn

Zapraszamy wszystkie kwestie tyłu biuletynu Porady dla psa informacji na temat wszystko o psach. Znajdziesz mnóstwo wskazówek, zalecanych linków, książki i wiele innych. Tylko w link po lewej stronie strony.

Pies: Porady Dog Health Care

Pies Buziaki

Mimo, że jest to możliwe, aby dostać się zarazków z psiego towarzysza, to nie jest bardzo prawdopodobne. Tak długo, jak mycie rąk po kontakcie z psem, powinno być w porządku. Bardzo rzadko, ludzie mogą zachorować od wejścia w kontakt z odchodami psa lub psa, który ma wścieklizny. Więc jeśli chcesz, aby twoje psów pocałować cię, nie krępuj się.

Podpisuje Your Dog
Musi do weterynarza

Istnieje kilka objawów, które mogą sygnalizować, że nadszedł czas, aby zabrać psa do weterynarza. Niektóre z bardziej powszechnych schorzeń psów może się to parwowirusa, nosówki, hodowla kaszel i leptospirozę. Parwowirus jest poważną chorobą, która uszkadza śluzówki jelit swojego psa i może prowadzić do śmierci w młodym i nieszczepionych psów. Jeśli twój pies ma którykolwiek z poniższych objawów, należy natychmiast skontaktować się z weterynarzem:

• Gorączka (103-105 stopni Fahrenheita)
• Słabość
• Słaby apetyt
• Depresja
• Wymioty
• Biegunka

Odmowa Eat

Jeśli znajdziesz Twój normalnie żarłoczne psów traci apetyt, mogą być pewne powody do niepokoju. Utrata apetytu jest jednym z pierwszych objawów choroby. Twoja może być również psów przeżywa pewnego rodzaju ból i dlatego odmawiają jedzenia. Lub może być możliwe, że pies utratę apetytu z powodu zmian w środowisku, takich jak nowe PET lub wprowadzenie do nowego pożywienia. Jednakże, aby być bezpieczne, jeśli masz jakieś problemy wykluczyć behawioralne, zabrać psiaka do weterynarza w celu prawidłowego diagnozowania.

Zimowa pielęgnacja stóp

Być może słyszeliście, że to dobry pomysł, aby umyć swój samochód tak często, jak to możliwe w zimie zapobieżenia korozji z soli drogowej. Jeśli sól drogowa może ulec korozji metalu w samochodzie, tylko myśleć o szkody może wyrządzić stóp Twojego psa! Rozprzestrzenianie soli na chodnikach i drogach może wsiąknąć łap psa, powodując suszenia, podrażnienia, aw niektórych przypadkach bolesne pęknięcia i owrzodzenia. Po zimowych spacerów w obszarach, w których mogą być stosowane sól, umyć nogi Twojego psa w ciepłą wodą i zastosować balsam do skóry suchej pomóc leczyć. Będziesz zarówno zadowolony to zrobiłeś!

Nadanie Ciecz
Leki

Wiele psów będzie docierać płynny lek tuż łyżką, chyba, że ​​ma silny smak. Jeśli twój pies nie będzie płynny lek ten sposób, spróbuj mieszania go w atrakcyjnej żywności, takich jak jabłkowym lub bulionu smaczne mięso. Inną opcją jest umieszczenie leku w kroplomierzem strzykawki. Podczas gdy pies siedzi, przechylić głowę lekko do tyłu i powoli podawać leki w jej usta.

Apteczka

To zawsze dobry pomysł, aby mieć pod ręką zestaw dla zwierząt w przypadku pierwszej pomocy kiedykolwiek potrzebne. Są to zestawy komercyjne dla psów dostępne, ale z tylko trochę pracy, można złożyć własne. Oto, co trzeba:

• Numery telefonów do lekarza weterynarii w godzinach pracy i podczas godzin awaryjnych
• Numer telefonu do centrum kontroli zatruć zwierząt
• Kopia dokumentacji medycznej psa
• sterylne bandaże nieprzywierającej na otwarte rany
• Rolka Opatrunki i gaziki do umieszczenia na ranę
• Taśma medyczna zabezpieczyć bandaże
• Zaokrąglone końcówki nożyczek
• Bawełna wyrzucenia wymazy stosować antyseptyczne
• rozwiązania do czyszczenia ran, antyseptyczne
• Pinceta do usuwania cierń
• termometrem w odbycie do mierzenia temperatury

Identyfikacja Records

To zawsze dobry pomysł, aby prowadzić rejestry identyfikacyjne psa w przypadku, jeśli kiedyś ich potrzebujesz. Twój pies powinien mieć obrożę lub szelki z tagu identyfikacji ze swoim nazwiskiem, nazwą psa, oraz informacje kontaktowe. Należy również Microchip psa lub dać jej tatuaż identyfikacyjny. Obie opcje są stałe środki identyfikacji psa powinna ona kiedykolwiek zgubić. Następnie zachować aktualny rekord psa wzrostu, wagi, kolorystyki i żadnych znaków identyfikacyjnych. Zachowaj bieżące zdjęcie swojego psa, który można wykorzystać na ulotkach. Przygotowywane może coś zmienić w mogąc znaleźć swojego zwierzaka.

Those czyścić uszy

Czyszczenie uszu Twojego psa regularnie może pomóc w zapobieganiu infekcjom i pozwalają rozpoznać problemy szybko, jeśli się pojawią. Sprawdzać uszy psa co najmniej raz w tygodniu przez brudu, wosku, i gruzu. Jeśli wyglądają w porządku, po prostu zostawić ich w spokoju. Jeśli wymagają czyszczenia, usunąć brud i wosk albo z wacikiem z nadtlenkiem wodoru lub handlowej czyszczenia uszu dla psów. Dokładnie wytrzeć wszystkie widoczne części ucha zewnętrznego. Unikaj używania wacików (q-tips) lub przechodząc do kanału słuchowego, aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia błony bębenkowej.

Toksyczne przedmioty w domu

Niestety, wiele produktów powszechnego użytku są toksyczne dla psów. Aby zachować swoją ukochaną futrzany przyjaciel bezpieczne, czy kontrolę bezpieczeństwa wokół domu, aby upewnić się, że produkty te są poza zasięgiem twojego psów za:

• Środki owadobójcze
• Domowe środki czystości i dezynfekcyjne
• gryzoniobójcze
• zamarzaniem
• leki Człowieka
• Czekolada

Zatrucia zwierząt przez leki, takie jak produkty typu aspiryna jest najczęściej tak, że ośrodki kontroli zatruć zobaczyć. Przeciw zamarzaniu jest najczęściej "na zewnątrz" produkt. Trzymaj psiaka z dala od kłopotów, utrzymując te i inne produkty niebezpieczne zamknięty.

Utrata kontroli pęcherza moczowego u psów

Najczęstszą przyczyną utraty kontroli pęcherza moczowego jest zaburzenie hormonalne, które pojawia się w starszym wieku psów. Czasami, zwyrodnienia lub urazu rdzenia powoduje również nietrzymanie moczu. Psy, które mają poważne napady mogą też stracić kontrolę nad pęcherzem. Inne problemy zdrowotne obejmują infekcje pęcherza moczowego, cukrzycę i choroby nerek. Istnieją leki, w celu rozwiązania wielu z tych problemów.

Jednakże, jeśli twój pies jest stosunkowo zdrowy, upewnij się, że twój pies nie jest oddawanie moczu z powodu lęku separacyjnego, stres, czy zmiany w środowisku. Psy często powracają do swoich wstępnie housetrained sposób z wprowadzeniem nowego szczeniaka lub dzieckiem w domu.

Odmowa wody

Jeśli nie chce pić psów żadnej wody, to wskazanie ewentualnego problemu zdrowotnego. Jeśli ponowne uwodnienie psa, a ona nie miała wody przez pewien czas, należy to robić powoli. Nadmiar wody pitnej po upływie w nawodnienia może prowadzić do wymiotów i utraty dodatkowych płynów. Spróbuj pozwalając jej lizać kostkę lodu, a nie pozwalając jej pić bezpośrednio z miseczki.

Każdy pies, który cierpi z powodu poważnego odwodnienia, w tym suchym nosa, suchość w ustach, lub utraty elastyczności skóry, należy natychmiast zabrany do weterynarza.

Heatstroke Cool Down

Jeśli psów cierpi na udar cieplny, dostać ją z gorącym środowisku natychmiast i do obszaru chłodnym animuszu. Schłodzić ją umieszczając ją w łaźni lodowej lub owijania zimne ręczniki na całym jej ciele. Daj jej kostek lodu lub niewielką ilość płynów, aby nawilżają ją, jak tylko stanie się elastyczne.

Przyczyną infekcji ucha

Pies zwykle dostaje zapalenia ucha, gdy wzrost drożdży i bakterii w uchu. Aby temu zapobiec, należy wyczyścić uszy psów jest na bieżąco z wacikiem i nadtlenku wodoru lub handlowej czyszczenia uszu dla psów. Innym sposobem może dostać swoją psiego ucha jest infekcja ucha przez roztocza. Te mikroskopijne organizmy żyją w kanałach słuchowych swojego psa i są bardzo zaraźliwe.

Utrzymanie go w czystości

Chociaż ryzyko przeniesienia choroby z psem do osoby jest bardzo minut, jeśli dotyczy, umyć ręce po interakcji z kła. Choroby mogą bardzo rzadko, ale może być przekazywana przez kale psa lub psa, który ma wścieklizny.

Vet Szkoły Oferta
Porady online

Jeśli szukasz niektóre aktualnych badań chorób psów i opieki, rozważyć wyjście do zasobów internetowych wiodącej internetowej szkoły weterynarii. Informacje dostępne zawiera najnowsze informacje o chorobach psów, leczenie, zabiegi chirurgiczne i podstaw w codziennej pielęgnacji.

Problemy Pielęgniarstwa Puppy

Czasami można znaleźć jeden szczeniak w miocie jest mniejszy i słabszy od jego rodzeństwa. Jeśli jego miotu są popychając go z pielęgniarstwa, można spróbować uzupełnienie karmienia z jego zamiennika mleka koziego mleka lub. Noworodka szczeniaka, który nie otrzymuje wystarczającej ilości pożywienia nie przetrwa. Jeśli ręka karmienia nie rozwiąże problemu, należy natychmiast skontaktować się z weterynarzem.

Czytanie objawów bólu

Istnieje wiele sposobów, aby sprawdzić, czy Twój pies może być w bólu. Jeśli twój pies kuleje lub yelps przy dotknięciu, ona sygnalizacji boli. Jeśli twój pies zmienia zachowanie z zazwyczaj przyjazny i czujny na samotnikiem lub drażliwość, może ona być w bólu i choroby. Niektóre zwykle łagodne wychowany psy mogą również stać się agresywne i ugryźć, jeśli są one w dużym bólem. Jeśli twój pies będzie stale lizanie, gryzienie i drapanie dany obszar, ona może być również doświadcza dyskomfortu. Jeśli podejrzewasz, że ból, zabrać psa do weterynarza do egzaminu.

Nadąć (GVD) żołądka skrętne - Objawy

Nadąć jest stanem zagrożenia życia, która pojawia się, gdy powietrze i płyn gromadzą się w żołądku psa. Stan ten wymaga, aby zabrać psa do weterynarza natychmiast, aby uratować jej życie.

Twój psów może mieć wzdęcia czy ma następujące:

• Gaz wypełnia żołądek (może brzmieć jak pusty bęben, gdy ping)
• Nieudane próby wymioty
• Niepokój i nadmierne ślinienie.

Dysplazja stawu biodrowego leczenie alternatywne

Jeśli twój pies cierpi na dysplazję stawu biodrowego, rozważyć wysłanie ją do fizykoterapii. Jeden rodzaj leczenia wiąże hydroterapii, która pozwala pies wzmocnić mięśnie poprzez ćwiczeń oporowych w podwodnej bieżni. Innym rodzajem leczenia jest masaż, który pomaga psów przywrócić krążenie tkankach psów i pomaga zrelaksować mięśnie i utrzymać ton. Masaż wspomaga gojenie psów poprzez wzmocnienie osłabionych mięśni i rozpraszania ból.

Przechowywać Records

Masz folder poświęcony zdrowiu pupila więc jego informacje są łatwo dostępne. Należy zachować zorganizowanej zapis szczepień psa, aby wiedzieć, czy on jest obecny na jego strzałów. Prowadzenia ewidencji alergii na leki, nazwy wszystkich leków może być biorące, terminy egzaminów weterynaryjnych, schorzeń i gabinetów. Mają również numery do weterynarza psa w dobrze widocznym miejscu, w przypadku trzeba zadzwonić w razie niebezpieczeństwa.

Nie zapomnij, jeśli masz domowych ubezpieczenia zachować kopie wszelkich roszczeń w przypadku, gdy istnieje coraz rozbieżności z firmy ubezpieczeniowej.

Pasożyty wewnętrzne

Pasożyty wewnętrzne mogą znajdować się w organizmie i powodować choroby psa. Niektórzy, jak glisty mogą być widoczne gołym okiem w kale psa. Inne, jak włosogłówki musi zostać wykryty pod mikroskopem. Roczny egzamin weterynaryjna psa powinien zawierać próbki kału i będzie ustalić, czy twój pies potrzebuje odrobaczanie.

Jeśli masz obawy, że twój pies może dostać glisty, może on podjąć miesięczną nicienia leku jako środka zapobiegawczego.

Udar cieplny - Objawy

Heatstroke występuje wtedy, gdy pies jest w gorącym środowisku i nie ma wystarczająco dużo nawilżenia. To może być zbyt dużą ekspozycją na słońce lub czasu spędzonego w nagrzanym samochodzie. Ona szybkie bicie serca, bardzo wysoką temperaturę ciała, przyspieszony oddech lub dysząc, i może nawet być może zapaść.

Hot Spots

Jeśli psów cierpi na icky infekcji sączący skóry, są szanse, że ma "gorące punkty" lub "ostre wilgotne ropne zapalenie skóry". To jest alergia skórna zazwyczaj rozpoczęte przez ukąszenia kleszczy lub pcheł, które stają się stan zapalny. Jest to powszechny problem wśród Golden retrievery i labradorów. Zapobieganie od pcheł i kleszczy leków i regularnej kąpieli jest najlepszy. Ale jeśli twój pies już dostał hot spotów, można traktować go przez strzyżenie włosów z dala od obszaru, aby pomóc jej wyschnąć. Następnie za pomocą antybiotyku, który zawiera kortykosteroid, aby pomóc z zapaleniem i świądem.

Szczepienia dla szczeniąt

Szczenięta są chronione przed wielu chorób przez ich matki przeciwciała podczas pierwszych sześciu do ośmiu tygodni życia. Na około sześć do ośmiu tygodni życia, szczenięta muszą zacząć otrzymywać serię szczepień przeciwko nosówce, Bordetella, wścieklizna, parwowirusowi i boreliozy. Szczepienia te kontynuować aż szczeniak ma szesnaście tygodni. Starsze lub dorośli pies otrzymuje następnie przypominających strzały na dwanaście miesięcy lub więcej.

Objawy infekcji ucha

Jeśli twój pies ma zapalenie ucha, to może się kręcić głową często i drapać w uszach. Sprawdzić wszelkie zaczerwienienia i ropa wychodzi z uszu psa. Nieprzyjemny zapach może być kolejną oznaką infekcji ucha.

Bądź szczególnie ostrożny z ras, takich jak cocker spaniel, Golden retriever i Basset hound, które są podatne na infekcje ucha.

Połknięcie Leki

Najprostszym sposobem, aby uzyskać psów pigułka do przełknięcia jest, aby ukryć ją w żywności. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić, to musisz umieścić go w ustach. Zacznij od siedząc na podłodze przed swoim psiaka. Jeśli twój pies jest mały, można umieścić ją na kolanach. Delikatnie otworzyć usta i umieścić pigułkę już na jej języku, jak możesz. Zamknij usta, trzymając jej pysk, pochylić się jej podbródek i udar jej gardło, aby pomóc jej łyk. Możesz także spróbować lekko wieje jej nos, żeby ją wziąć oddech i połknąć pigułkę.

Puppy Zapalenie spojówek

Czasami, szczenięta wystąpienia zakażenia nazwie spojówek przed ich oczy są gotowe do otwarcia. Powieki stanie się czerwone i opuchnięte z możliwością zrzutu. W takich sytuacjach, powieki, konieczne może być delikatnie oderwał od siebie, aby opróżnić ropy i umożliwić stosowanie do przemywania oczu i maści przeciwbakteryjnego. Jeśli uważasz, że twój noworodka szczeniak może mieć zapalenie spojówek, należy skontaktować się z weterynarzem. Jest to poważna choroba, która może spowodować utratę wzroku, jeśli nie są odpowiednio traktowane.

Zapalenie oka wpływa także dorosłych psów. Możliwe przyczyny są bakterie, wirusy, niedoborem kanaliki łzowe i ciał obcych w oczach.

Zapobieganie Canine Trądzik

Pies może trądzik lub guzki na brodzie. Chociaż wiele czynników, w tym świerzb może powodować trądzik na swojego psa, problem jest często reakcja alergiczna na plastikowym psa miskę lub zjełczałe olejów uwięzionych w zadrapaniami w misce. Psy z wrażliwej skóry są szczególnie podatne na rozwój reakcji alergicznej. Aby zatrzymać ten problem, karmić psa z czystej miski ze stali nierdzewnej.

Stóp, nóg i stawów - trzeba być detektywem i reporterem śledczym!

Czasem najtrudniej zdiagnozować to problemy z psa stóp, nóg i stawów. Pies, który budzi się w sztywny rano i chodzenie z wiotki może być perfekcyjnie przez porze lunchu. Właściciel psa i lekarz weterynarii musi być bystre obserwatorzy od psa nie może im powiedzieć - ze słowami, tak - jak on / ona czuje. Ze względu na ten problem z naturalnej komunikacji, najbezpieczniejszą rzeczą dla każdego właściciela psa zrobić, gdy on / ona dostrzega kulejąc pies jest zgłosić się do weterynarza i sprawdzić to na zewnątrz. Bądź uważny i powiedzieć wszystko, weterynarz że zauważyłeś pies robi.

Na przykład, jeśli twój pies wydaje się być skoki trochę, gdy on / ona idzie, nie może być uszkodzenie najwyższej artykulacji. Pies, który nie chce obciążać nogi mogą mieć złamania. A pies, który stawia nogę w dół bardzo powoli może mieć jakiś rodzaj rany. Wrażliwość na urazy kości również różnić w zależności od rasy; charty, Chihuahua i maltańskiego "czuć" urazy te z większą intensywnością. Jeśli uważasz, że twój pies został ranny, uzyskać pomoc, zanim sam go zbadać. Zastanów kaganiec; może on / ona przypadkowo cię ugryźć, jeśli twoje ruchy powodują go / jej ból. Ostatecznie, wziąć psa do weterynarza, aby uzyskać właściwą opieką, że on / ona potrzebuje.

Kastracja - Zdefiniowane

Sterylizacja to zabieg chirurgiczny, który utrzymuje psy z hodowli poprzez usunięcie jąder u samców i jajników i macicy u samic psów. Procedura ta jest znana jako Sterylizacja, odnosząc się do samic psów.

Trujące Rośliny

Istnieją setki roślin, które mogą być toksyczne dla psów. Jednak prawie każdy zakład może zostawić psiaka chore, jeśli spożywa wystarczająco dużo. Psy mogą wykazywać objawy przed nadmiernym ślinienie się do wymiotów w stan śpiączki. Niektóre rośliny, aby trzymać się z dala od psów to begonie, ostrokrzew, jemioła i lwie paszcze.

Szczepienie rozrządu

Chociaż niektórzy lekarze weterynarii zalecają dając szczeniaka niektóre z jego pierwszych strzałów w wieku sześciu tygodni, wiele polecają ten sposób na osiem tygodni, więcej w 12 tygodniu, 16 tygodni i 20 tygodni. Pierwsze strzały są typowo dla parwowirusowi, zapalenie wątroby, tempera, paragrypy i boreliozy. Niektóre ujęcia są różne w zależności od regionu i harmonogramy mogą się zmieniać zgodnie z zaleceniami swojego lekarza weterynarii. Pamiętaj, aby porozmawiać ze swoim lekarzem weterynarii na temat korzystnego harmonogramu szczeniaka.

Bądź uważny Właściciel

Zapobieganie jest kluczem do utrzymania psa zdrowe. Bądź uważny właściciel i zwrócić uwagę na wszelkie fizycznych lub behawioralnych zmian w swoim zwierzakiem. Upewnij się, że ona je prawidłowo i nie cierpi na nadwagę lub niedowagę. Weź ją do egzaminu weterynarii co najmniej raz w roku, a w każdej chwili można zauważyć dolegliwość to powód do niepokoju. Oczyszczenie swojego psa często i czy kontroli na miejscu, aby upewnić się, że ma zdrowe płaszcz, czystą skórę i jasne oczy.

Sterylizacja Zalety

Jeśli zdecydujesz się wykastrować swoją żeńską psiaka, jesteś nie tylko utrzymanie ją od konieczności niechcianych ciąż i szczenięta. Ona będzie chronić przed rakiem piersi, jeśli ona wysterylizowana przed jej pierwszym biegu. Ona będzie również chroniony od innych chorób układu rozrodczego.

Wścieklizna Szczepienie

Szczenięta zazwyczaj otrzymują szczepienia dla chorób takich jak parwowirus i Bordetella już w sześciu do ośmiu tygodni. W dziewięciu tygodni życia, szczenięta są również podane szczepionek dla boreliozy. Szczepienie przeciwko wściekliźnie nie jest podane, aż szczenięta 16 tygodni.

Weterynarze mogą czasami różnić harmonogramów szczepienia ze względu na wiek psa i obszar geograficzny.

Niektóre rasy trądzik

Canine trądzik zazwyczaj pokazuje się na brodzie psa i wygląda podobnie jak trądzik, że ludzie dostać. Zazwyczaj pojawia się w okresie dojrzewania psa i od czasu do czasu nadal w dorosłym życiu. To najczęściej występuje w krótkich powlekanych, takich jak psy Mastifów, kleszcze Doberman, dogów, bokserów i rottweilerów.

Kastracja Zalety

Sterylizacja psa ma zalety poza redukcji niechcianych szczeniąt. Twój mężczyzna pies ma mniejsze szanse zachorowania na raka prostaty lub jąder. Ponadto sterylizacja zmniejsza agresywność, gryzienie, roaming i chęć, aby zaznaczyć obszar. Twój psów będą czerpać wiele korzyści z tej procedury.

Oznaki złego stanu zdrowia

Istnieje wiele różnych objawów, które mogą wskazywać na chorobę u swojego psa. Zwróć uwagę na nawyki jedzenia, picia i nocnik Twojego psów w. W ogóle, powinna być normalnie jeść, pić dużo płynów i mają normalne stolce. Zmiany w jej zachowaniu lub codziennych nawyków żywieniowych może wskazywać na problem.

Pamiętaj, aby zabrać psów do lekarza weterynarii, co najmniej raz w roku, aby upewnić się, że jest zdrowy.

Zbieranie próbka moczu W Domu

Krwiomocz może być objawem zakażenia układu moczowego u psów. Jeśli podejrzewasz, że twój pies ma infekcję, ale masz problemy wykrywania krwi w moczu, o to prosty sposób, aby pobrać próbkę.

Uzbrój się w kadzi zupy lub płytkim naczyniu i umieścić go w kierunku strumienia, jak tylko zwierzę zaczyna oddawać mocz. Jeśli pobranie próbki do weterynarza, umieścić go w czystym, zdezynfekowanego pojemnika lub worka zamykaną. Zdezynfekować torbę przez mycie i płukanie lub przetarcie alkoholu lub rozcieńczonego chloru.

Nie należy przerywać leczenia

Jeśli twój pies jest z rozpoznaniem roztocza ucha lub infekcje ucha, bardzo ważne jest, aby zakończyć leczenie, nawet jeśli pies wydaje się odzyskać. Zawsze nadal dając pies harmonogram leków zaleconych przez lekarza weterynarii. Odstawieniu leku przed zabiegiem wypełniającej może prowadzić do coraz bakterie odporne. Zwiększa to możliwość, że infekcja powtarzają się i może wymagać większego dawkowania leków przez dłuższy okres czasu.

Zmniejsz alergeny na godle Dog

Niektórzy ludzie są naprawdę uczulony na sierść lub ślinę psów. Ale w innych przypadkach psy przynieść naturalne alergeny, takie jak pyłki na płaszcze, co wydaje się osoba jest uczulona na samego psa. W okresach dużej liczby pyłki, utrzymać sprayem i miękkiej ściereczki do drzwi, aby spryskać i wytrzeć sierść psa, gdy przyjdzie w środku. Będziesz zmniejszyć ilość pyłku płaszcz i zwalnia alergii w procesie.

Potrzebne szczepienia

Typowy schemat szczepienia szczeniaka może pojawić się na osiem tygodni, dwanaście tygodni, szesnaście tygodni, i dwadzieścia tygodni. Szczepienia ostatni okres czasu, a następnie wzmacniacze są niezbędne, aby odnowić skuteczność jest strzał w. Dopalacze są zwykle odnawiane co roku do trzech lat, w zależności od tego, co jest na strzał i co postawa twojego weterynarza jest. Sprawdź u weterynarza psa na zalecanym schematem wspomagającego.

Uniwersytet weterynaryjne Szpitale

Uniwersyteckie szpitale weterynaryjne uczą szpitale, które zazwyczaj specjalizują się w badaniach i innowacyjnych sposobów pielęgnacji. Może warto rozważyć szpital uniwersytecki weterynarii, jeśli szukasz konkretnej formy leczenia dla psów. Pamiętaj, aby zbadać tło szpitala weterynaryjnego zastanawiasz się dowiedzieć, czy spełnia Twoje potrzeby.

Poison Dowód Twój dom

Jeżeli chcesz zachować swój ukochany psów przed zatruciem, profilaktyka jest kluczem. Dowiedz się, co żywności może on i nie może jeść. Niektóre smakołyki dla ludzi są toksyczne dla psów. Zrobić badania na temat tego, co rośliny są niebezpieczne dla psiaka i zachować je na podwórku lub w ogrodzie. Czy kontroli na miejscu wokół domu, aby upewnić się, że zabezpieczone przed manipulacją pokrywy na wszystkich śmietników. Upewnij się także, nie ma zgryz wielkości toksyczne produkty, takie jak baterie leżących po podłodze. I upewnij się, że numery alarmowe do weterynarza i centrum zatruć przydatne jeśli kiedykolwiek ich potrzebują.

Szczepienie Records

Ważne jest, aby zachować bieżący rejestr szczepionek psa z wielu powodów. Będziesz mieć dokładny zapis tego, czy pies jest na bieżąco o jej szczepień. Jeśli kiedykolwiek trzeba ją na pokład, trzeba będzie udowodnić jej zdjęć gotowych. Będziesz także być bardziej prawdopodobne, aby upewnić się, że ona jest zaszczepiona i bezpieczny z tablicy niechcianych chorób psów, takich jak parwowirusowi i Bordetella.

Pies: Często zadawane pytania Porady

Q & A: Szczenięta Utrata zębów

P: Sznaucer miniaturowy jest 6 miesięcy. Znalazłem trzy zęby w ubiegłym tygodniu. Czy to normalne, szczenięta stracić zęby? Jeśli tak, jak długo to potrwa?

A: Tak, podobnie jak ludzkie dzieci, szczenięta tracą swoje pierwsze zęby mleczne lub zostać zastąpione przez ich zębów stałych i dodanie zębów trzonowych do żucia. Choć utrata zębów szczeniąt i przyjazdu dorosłych zębów rozpoczyna się zwykle wokół czterech miesięcy, a kończy około sześć miesięcy, czas zależy od rasy i indywidualnego psa. Więc to, co dzieje się z psem jest normalne i konieczne. Zobacz kategorię końcówki Szczenięta aby uzyskać więcej informacji.

Lizanie problemu

Psy liźnięć wielu powodów. Maluchy często lizać miotu w geście uwodzenia. Matki lizać swoje szczenięta, aby pomóc utrzymać je w czystości. I dorosłe psy mogą lizać jako znak uległości i szacunku dla bardziej dominującego członka "stada". Niektóre psy mogą tylko lizać z przyzwyczajenia i dlatego, że robi im uwagę.

Jeśli psów ma zwyczaj lizać cię i chcesz go powstrzymać, zastanowić się, dlaczego ona może być lizanie. Jeśli ona coraz uwagę od ciebie, kiedy liże, jesteś nieumyślnie nagradzając ją lizać. Musisz skupić się na ignorowanie jej, kiedy ona lizanie i lavishing ją z uwagą, gdy jej nie ma.

Żeby ją zatrzymać lizanie meble, spróbuj gorzki jabłko. To sprawia, że ​​lizanie meble i inne artykuły gospodarstwa domowego mniej apetycznie.

Najszybsza Dog

Greyhound jest powszechnie znane jako najszybszy z ras psów, w stanie osiągnąć prędkość 45 mil na godzinę na torze sprint. Zbudowany, aby przenieść, jej ciało jest wąski elegancki z szerokiej piersi i nogi są umięśnione.

Jednakże, jeśli mówimy o słup tkania, Guinness World Records powiązany Border Collie o imieniu Jazz jak najszybciej. Jazz to pojawiło się między 60 biegunów 12. 98 sekund. Spróbuj teraz, że jeden!

Q & A: Przycinanie Nails szczeniąt

Q: Jak mogę przycinać paznokcie mojego szczeniąt? Jestem zdenerwowany tym procesie.

A: Wiele osób jest zdenerwowany przycinanie paznokci swoje psy ", ale tak długo, jak są przygotowane i uważać, że zrobisz dobrze. Nawet jeśli nip trochę żywej części paznokcia, można wywierać nacisku na gwoździu i krwawienie zatrzyma.

Jeśli nadal niewygodne ten sposób wzywam was, aby się z weterynarzem lub technik weterynarii zrobić raz podczas oglądania, więc można zobaczyć technikę pierwszej ręki. To naprawdę pomaga.

Pamiętaj również, że jeśli można chodzić szczeniaka na chodniku lub innej twardej powierzchni regularnie, paznokcie szczenię zostanie zużyte w sposób naturalny, więc będziesz musiał przyciąć je znacznie rzadziej.

Oto pomocne artykule krok po kroku więcej szczegółów dotyczących przycinania paznokci i urządzeń będziesz potrzebować:
http://ri.essortment.com/dogscareadvice_redh.htm

Q & A: Odsadzenie

Pytanie: Kiedy należy szczeniaka być odstawiane od piersi?

A: daty odstawienia od matki zależy od wielkości rasy, wielkości miotu i postaw hodowców. Niektórzy wolą przenieść szczeniaki do karmy dla psów, a wkrótce do limitu, jaki wpływ ma na opieki matki. Inni wolą mieć pielęgniarkę szczenięta, aż sama zdecyduje to dam czas na szczenięta, aby zatrzymać.

Oto artykuł, który opisuje proces krok po kroku dla odstawieniu szczeniąt na to, co wydaje się być dość wczesne terminy, z hodowcą biorąc główną rolę w odstawieniu dość gwałtownie na czwartego tygodnia życia:
http://www.lasvegas-dog.com/weaning.html

Oto artykuł opisujący proces odzwyczajania, który jest bardziej stopniowe. Hodowca wprowadza szczenięta do pewnego mleka i kaszki od trzech do pięciu tygodni życia, matka stopniowo produkuje mniej mleka, jak maluchy się mniejsze zapotrzebowanie na nią, a odstawienie od piersi występuje naturalnie:
http://universaldogs.com/pupcare/feeding.htm

A oto informacje na temat historii życia psa, w tym zalecenie, że odstawienie nastąpić nie wcześniej niż 3 tygodnie i nie później niż 7 tygodni, w zależności częściowo od wielkości miotu:
http://www.lookd.com/dogs/history.html

Mężczyzna Dog oddawanie moczu Wewnątrz

Jeśli Twój pies sika w domu, mógł być ten sposób z wielu powodów. Jeśli on już housetrained, upewnij się, że nie ma żadnych warunków zdrowotnych, które mogą być przyczyną wypadków. Dowiesz się, czy on w oddawaniu moczu lub oznakowanie przez ilość moczu, które można znaleźć. Jeśli on oznakowanie, on często pozostawiają niewielką aerozolu. Jeśli on łagodzi się w domu, to przekonasz się, stały strumień moczu i kałuży. Weź również pod uwagę, czy nie było żadnych zmian w swoim otoczeniu, takich jak nowe zwierzę, dziecko, zmiany w żywności lub innego zdarzenia, które mogą być przyczyną stresu i niepokoju.

Jeśli twój pies nie jest wykastrowane i staje się dorosły, mógłby być oznakowanie jego terytorium. Sterylizacja psa często złagodzić problem oznakowania niechcianych obszarów.

Aby rozwiązać ten problem, należy natychmiast skorygować psa w każdej chwili możesz go złapać oddawanie moczu w domu. Zrobić za pomocą zdecydowanego głosu i natychmiast zabrać go na zewnątrz lub do wyznaczonego obszaru eliminacji. Można też rozważyć skrzynie psa, jeśli nie możesz być tam, aby upewnić się, że nie będzie kontynuować ten zły nawyk. Zawsze dać mnóstwo psów szans wyjść na zewnątrz.

Q & A: Puppy żucia Problemy

P: Jak mój brat i siostra-w-prawo uczyć ich nowych beagle nie żuć na nich?

: To jest bardzo normalna sytuacja z prawie wszystkich szczeniąt, po części dlatego, że są używane do żucia i popędzić w innych szczeniąt w ich miotu, jak określić, która z nich jest "top dog" w grupie.

Twój brat i siostra, teściowa musi rozpocząć się natychmiast, aby uczyć ich szczeniaka nie żuć i zacisk na ludzi, ale do żucia na własnych zabawek. Oznacza to zatrzymanie szczeniaka od żucia na niewłaściwych przedmiotów i ludzi, dając szczenię własną zabawkę i chwaląc szczenię do żucia swoje zabawki. Muszą one być zgodne w korygowaniu szczenię, ale to nie może być pozytywnie za karę zrobić.

Proszę sprawdzić żucie i gryzienie wskazówki w moim Szczenięta / kategorii końcówki Szkolenia dla kilku różnych metod nauczania "nie ugryźć." Różne filozofie szkolenia prowadzić do różnych rozwiązań.

Sztuczki Psy Czy Dowiedz się

Jeśli starasz się wymyślić listę sztuczek można nauczyć psa, liczba jest nieskończona. Większość ras można nauczyć się robić prostych sztuczek. Lista, aby był zajęty:

• Usiądź i podają sobie ręce
• Daj buziaka
• Odtwarzanie żyje
• Najedź
• Bow
• High Five
• Pobiera lub pobrać i odstawić zabawki

Aby uzyskać więcej wskazówek i pomysłów, wypróbuj te strony:

http://www.hut.fi/~mtt/belg_tricks.html
http://www.geocities.com/Heartland/Estates/1210/tricks.html

Rawhide Chews

Są plusy i minusy daje psu NIEGARBOWANE do gryzienia. Rawhides są w różnych typów, w tym walcowane, prasowane, i przycisnął i cięcia.

Są to korzyści dla rawhides. Psy uwielbiają żuć i rawhides promowania dobrego zbytu dla ich zachowania żucia. Rawhides pozostawiają niewiele ma bałaganu, ponieważ psy zwykle pochłaniają każdą ostatnią część. Będą one również zachować swój psi zajmowanej przez wiele godzin, ponieważ nie zmęczysz żucia na rawhides. Rawhides pomoże utrzymać zęby Twojego psów w dobrej formie przez redukcję płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Niestety, psy mogą mieć tendencję do żucia off klocek niegarbowanej i może to być blokada w żołądku. Rawhides może być także pełne sztucznej rzeczy. Wersje prasowane i cięte są często obciążone sztucznych barwników, więc to jest jedna rzecz do rozważenia, jeśli dajesz go do swojego psa.

Zawsze należy korzystać z najlepszych wyroku, jeśli zdecydujesz się dać psu NIEGARBOWANE. Najlepiej, jeśli są wokół nadzorować.

Q & A: Ache ząbkowania

Q: Jak mogę złagodzić ból ząbkowania dla mojego szczeniaka?

: Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc szczeniaka, którego zęby idą dorosłych i wydaje się być przeżywa pewien dyskomfort.

Po pierwsze, należy zapewnić bezpieczne zabawki żucia takie jak trudne kości nylonowe dla psa. To może pomóc, jak zęby przechodzą. Następnie można spróbować podając swoje psów kostki lodu lub mrożone wilgotnej szmatki, takie jak myjki, jak te zimne przedmioty mogą pomóc złagodzić ból ząbkowania. To jest raczej jak dając dziecku mrożone pierścień ząbkowania.

Oto pomocny artykuł w Internecie na psa ząbkowanie:
http://www.aspca.org/body_learn/body_teething.asp

I tu jest inny:
http://www.ddfl.org/behavior/pupchew.htm

Jamnik Dźwięki

Długie treściwe, krótkich nogach Jamnik jest inteligentny, wierny, i zabawny. On sprawia, że ​​wielki towarzysz zwierzę dla tych, którzy nie przeszkadza jego uparty charakter. Jamniki są żywe i odważne rasy i mają mocny, ogar wielkości kory do ich wielkości. Jednak nie są znane jako Howlers.

Basset Hound

Basset Hounds są słodkie, delikatne pies, pierwotnie przeznaczone do polowania na króliki i zające. Będą cieszyć się towarzystwem większości wszyscy, łącznie z dziećmi i innymi zwierzętami. Oni nie wydają się ślinić trochę i bałagan picia, więc nie są one najlepsze zwierzaki schludny domu. Mogą to być również uparty i trudny do housetrain i trzeba wcześnie szkolenia posłuszeństwa.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tej rasie, na stronie internetowej klubu rasy w www.basset-bhca.org.

Inteligencja bokser

Stanley Coren, neuropsycholog i autor książki, Inteligencja psów, napisał na temat psów inteligencji. Według Coren, istnieją trzy rodzaje inteligencji: adaptacyjne, instynktowne i pracy / posłuszeństwo.

Adaptacyjne wywiadu dotyczy zdolności psów do uczenia się i rozwiązywania problemów, nowe sytuacje i relacje. Instynktowne inteligencja obejmuje cechy, które są wrodzone do rasy psa, jak pasterstwo i polowania. I pracy / posłuszeństwo miejsca wywiadowcze zasługa tego, jak dobrze reaguje na polecenia psów.

Zgodnie z kryteriami Coren, w Bokser ma średnią pozycję w pracy / posłuszeństwa. Więc nawet jeśli bokser może być uznane przez niektórych intuicyjnie inteligentny, instynkty nie mają wpływu na jego zdolność do naśladowania polecenia. Nieodłączne cechy jak upór i dominacji wszystkie wchodzą w grę w zapobieganiu psa z reagowanie na polecenia.

Ślinotok po jedzeniu

Niektóre ślinienie jest normalne dla większości psów. Mogą ślinić, czekając na posiłek, gdy są straszne, albo gdy są mdłości z jazdy samochodem. A niektóre rasy psów ślinić więcej niż inni. Jednak nadmierne ślinienie z psów, które zwykle nie robi więc może również objaw problemów zdrowotnych, takich jak wzdęcia lub infekcji dziąseł. Jeśli uważasz, że Twój pies może mieć cierpi na stan zdrowia, zawsze skontaktować się z weterynarzem w celu prawidłowego diagnozowania.

Karmienie psa

Masz kilka opcji dostępnych przy podejmowaniu decyzji co do karmienia psa. Psy mogą jeść różnych produktów spożywczych i potrzebują zbilansowanej diety, zawierającej węglowodany, białka, tłuszcze oraz witaminy i minerały. Najczęstszym rozwiązaniem karmić psa jest zakup komercyjnej karmy dla psów. Karmić psa najlepsze, że można sobie pozwolić. Szukaj produktów, które mają najwyższy poziom strawnych pokarmów bez mięsa i mało lub bez konserwantów produktów ubocznych. Inne opcje obejmują surowych diet żywności i domowe posiłki.

Q & A: Puppy Kopanie na meble

P: O kopanie na meble ... mam psa, który wykopuje się na łóżku lub macie. Jak mogę go zatrzymać?

: Szkolenie szczeniaka być "cywilizowana" członkiem rodziny polega przedstawiający psa w kółko, które działania są dozwolone, a które nie. Spójność jest absolutnie niezbędne dla sukcesu.

Teraz, to nie znaczy, po prostu powiedzieć "nie szczeniaka" jako szczeniak będzie chciał wykonać jedną z wielu naturalnych działań, takich jak kopanie ponownie. Firma nie może przestać szczeniaka chwilę, by rozpraszać go, ale to naprawdę nie ma się wiele nauczyć od tego.

Musisz pokazać działalność szczeniaka alternatywnych, które są dozwolone - i chwalić za to szczenię te rzeczy. Na przykład, stop szczenię od kopania na łóżku mówiąc mu "nie!" następnie wybranie go z łóżka, kładąc go na podłodze i prosząc szczenię zrobić akcję już wyszkolony to zrobić, takie jak "siad". Gdy szczeniak siedzi, chwalą szczenię. Następnie wprowadzić żuć zabawkę i chwalić szczenię gdy żuje z własnej specjalnej zabawki. Jesteś zachęcanie pozytywną aktywność, która jest również naturalne - do żucia.

Teraz, o pup "kopania" na własnym łóżku lub macie [jeśli to, co masz na myśli przez mat]. To bardzo naturalna aktywność. - Kopanie dziury lub gniazdo do spania nie widzę powodu, dlaczego chcesz to zatrzymać. Pies powinien być w stanie przygotować swoje miejsce do spania. Możesz uniknąć kosztownych łóżka psa, czy szczenię naprawdę uwielbia kopać przed snem.

Zobacz moje zachowanie i sekcji językowej więcej wskazówek na temat kopania psów.

Q & A: Pielęgnacja szczeniaka

Q: Jak mogę oczyszczenie szczeniaka?

: Odpowiedź na twoje pytanie jest trudne, ponieważ nie wspominając, co rasa szczeniak jest lub jak stary jest. Zarówno rasa i wiek ma wpływ na rodzaj pielęgnacji trzeba będzie zrobić. Niektóre średnie lub krótkie powlekane rasy takie jak Siberian Husky i wielu z psów są naturalnie dość czyste. Szczenięta tych ras będzie naprawdę trzeba kąpiel tylko wtedy, gdy się w błocie lub w czymś śmierdzącym rolki lub planuje wprowadzić je na wystawie. Oni potrzebują dobrego szczotkowania, a także muszą paznokcie obcięte o ile nie chodzić na spacery na betonie jak zwykle zużywają się paznokcie.

Innych ras takich jak pudli nazywane są "wysokie alimenty" ras i mają wiele czynności niezbędnych do pielęgnacji, nawet szczeniąt. Oto strona internetowa, która ma pomocny listę uwodzenie kroki dla takich ras wysokiej konserwacji:
http://www.srv.net/~pcdude/acutabove/tips.htm

Zachęcam was, aby porozmawiać z ekspertem na swojej rasy, lub przeczytaj sekcję uwodzenie książki rasy szczegóły dla danego psa. Jedna wskazówka jest ważna dla wszystkich ras, jednak i to w ten sposób: wszystkie szczenięta powinny być regularnie i przyjemnie obsługiwane na łapach, ogonie i tak dalej, więc kojarzy się z przyjemnym uwodzenie kontakcie z ludźmi. Od czasu do czasu, oferta PUP smakołyk lub specjalną pochwałę za co pozwala obsługiwać swoje łapy, na przykład. Kiedy będziesz gotowy, gotowy do clip paznokcie, będą mniej niespokojny i bardziej zrelaksowany, dzięki czemu łatwiej zrobić.

Shih Tzu

Shih Tzu to rasa psa, że ​​zabawka jest bardzo szczęśliwy, kochający towarzysz i jest dobry z dziećmi. Mają długie, luksusowe płaszcze, które wymagają czasu do codziennej pielęgnacji. Znajdziesz Shih tzus w niemal każdym możliwym kolorze, choć czarny i szary, tan i szary i biały są najbardziej powszechne. Rasa ta ma tendencję do przenoszenia problemów zdrowotnych, takich jak problemy z nerkami i problemy z oczami, więc jest szczególnie ważne, aby uzyskać Shih Tzu od renomowanego hodowcy.

Heartworms

Dirofilariozie jest poważnym zadawanie które mogą być śmiertelne u psów. Nicień jest szczupła biały robak o 11:56 cm długości. Kontrakty psa heartworms przez samice komarów, które wstrzykują nicień do skóry psa. Larwy następnie dojrzewają i idą przez arterii psa i jego sercu. Jeśli tylko kilka robaków są obecne, pies nie cierpi żadnych objawów. Jednak wystarczająca heartworms spowoduje niewydolności serca i śmierci u psa, jeśli nie jest leczona. Objawy obejmują utratę masy ciała, kaszel, trudności w oddychaniu i zmęczenie.

Lekarz weterynarii może przepisać odpowiednie leki do leczenia psa jeśli ma dirofilariozie. Jako środek zapobiegawczy, możesz dać psów miesięczna nicienia leki, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie pies jest zagrożone.

Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej choroby ze strony amerykańskiej Nicień Society w www.heartwormsociety.org/

Idąc na spacer

Jeśli chcesz, aby dowiedzieć się, jak zabrać psa na spacery, ale nie wiesz, od czego zacząć, nie martw się. Nauczanie psa chodzić na smyczy jest tylko proces krok po kroku.

Najpierw się szczeniak przyzwyczajony do noszenia obroży czy ona nie jest. Zacznij od konieczności jej nosić go na szyi przez krótki czas, a następnie stopniowo zwiększać czas. Ona może się oprzeć na początku, ale zachować na to. Wszystkie psy będzie przyzwyczaić się do obroży.

Następnie dodać smycz do mieszanki. Zazwyczaj jest to, gdzie można uzyskać największą odporność. Najważniejsze jest, aby twoje pies "zużycie" smycz wokół domu na chwilę. Po pozwolić jej biegać, zacznij podnoszenia smycz i zacząć prowadzić szczeniaka w kierunku, w którym chcesz iść.

Jeśli ona ma tendencję do uruchomienia w przeciwnym kierunku, po prostu odwrócić się i iść w drugą stronę. Ona powinna pójść za Tobą. Jeśli ona szarpie, po prostu zatrzymać się i odmówić przenieść aż przestanie ciągnąć na smyczy. Po kilku próbach praktyce, jesteś gotowy do wyjścia na zewnątrz i uderzył w chodnik z psiaka.

Q & A: Mężczyzna zszedł Jądra w PUP

P: Mój piesek jest osiem tygodni, a mój weterynarz obawia się, że jego jądra nie zstąpił. Czy mam się martwić?

: Twój weterynarz był zaniepokojony, ponieważ jądra większości męskiej szczeniąt zejść przez około 10 dni życia, a osiem tygodni to punkt, w którym pies może być uznane a wnętrów [jądra zatrzymane w brzuch]. Jednak niektóre psy mogą mieć jądra spaść dopiero, gdy sześć miesięcy.

Ty i Twój lekarz weterynarii muszą monitorować tę sytuację. Jeśli twój pies przechodzi sześć lub siedem miesięcy i nadal nie ma jej jądra zstąpił, czy weterynarz może wzywać, że pies jest wykastrowany, aby uniknąć ryzyka zachorowania na raka.

Oto szczegółowe omówienie problemu wnętrostwo lub "ukrytego jądra," problem szczenię musiałby jeśli jego jądra nie schodzą:
http://www.vianet.net.au/~desaix/chrypt.htm

Oto kilka innych zasobów na męskie problemy zdrowotne, które mogą być interesujące dla Ciebie:
http://www.vetinfo.com/dmale.html

Mam nadzieję, że do czasu otrzymania tego, że sytuacja poprawiła się, ale jeśli nie powyżej mogą być pomocne w myśleniu o zdrowie psa. W każdym przypadku lekarz weterynarii powinien pomóc podejmować żadnych decyzji w tej sprawie.

Q & A: odrobaczanie Szczenięta

Pytanie: Kiedy należy szczeniaka najpierw otrzymać odrobaczanie lek?

: Ponieważ większość szczeniąt mają przynajmniej glisty przekazywanych im w mleku matki, konieczne jest, aby rozpocząć kłębią szczenięta, gdy są bardzo młode. Niektórzy hodowcy zaczynają dając odrobaczanie medycynę na dwa do czterech tygodni życia. Każdy o miot szczeniąt lub przyniesieniu do domu nowego szczeniaka powinien mieć lekarza weterynarii, aby poprowadzić ich decyzji zdrowotnych, takich jak ten. Szczenięta potrzebują sekwencji szczepień rozpoczynający się o około sześć tygodni życia, a także szereg dewormings. Zachęcam do zaleceń weterynarza. Zobacz również Pielęgnacja i Szczenięta wskazówka kategorie aby uzyskać więcej informacji.

Sygnał do wyjścia na zewnątrz

Jeśli chcesz nauczyć szczeniaka, sygnalizujący, kiedy musi wyjść na zewnątrz, spróbuj użyć dzwonka przy drzwiach. To proste sztuczki, aby nauczać i będzie lepiej niż ucząc ją szczekać. Wystarczy powiesić dzwonek przy drzwiach na tyle nisko, dla szczeniaka do nosa lub nietoperza z jej łapy. Za każdym razem, jesteś gotowy, aby zabrać ją, użyj polecenia jak znajomy, "Wyjdź na zewnątrz!" i dzwonić samemu. Twój pies będzie wkrótce kojarzyć dzwon pierścień z wyjściem na zewnątrz.

Następnym krokiem jest, aby zachęcić szczeniaka dzwonić siebie. Zacznij znanym poleceniem: "Idźcie na zewnątrz!" Zachęcić szczeniaka dzwonić i zaoferować jej leczenia lub chwali każdym razem, gdy to robi. Wtedy natychmiast zabrać ją na zewnątrz, aby wyeliminować.

Nauczanie Sit
i położyć się

Nauczanie psa do siedzenia jest jednym z pierwszych podstawowych poleceń w szkolenia posłuszeństwa. Aby dostać psa do siedzenia, daje komendę "siad", a następnie wycisnąć delikatnie na jego pasie z Twojej strony i zastosować ciśnienie w dół. To powinno się go do pozycji siedzącej. Gdy on odpowiada, oferują wiele pochwał i traktuje jako nagrodę. Stopniowo, pies przyjdzie zrozumieć polecenia i nie będziesz już musiał naciskać, aby mu usiąść.

Aby nauczyć psa do leżenia, mają podobną koncepcję. Naucz psa, kiedy już opanował komendę siedzieć. Get your psów siedzieć, następnie wydać polecenie, "Down". Możesz albo zwabić psa dół z poczęstunkiem i nagradzać go następnie delikatnie umieścić ciśnienia lub na plecach, aby go w dolnym położeniu. Zawsze nagradzać psa szybko. Bądź konsekwentny i cierpliwy, a pies będzie szybko reagować zarówno poleceń dobrze.

American Eskimo

Wbrew nazwie, American Eskimo pies nie wyhodowana przez Eskimosów. Zamiast tego, ten biały szpic rasy, znany również jako eskie, zawdzięcza swoje początki z nordyckich psów Spitz z Europy. Te psy wykazują silną preferencję dla członków własnej rodziny i są na uboczu wokół obcych. Mają tendencję do preferowania dorosłych, ale nie w porządku wokół dzieci. Można oczekiwać, aby utrzymać regularny harmonogram uwodzenie z eskie jak ona ma tendencję do rzucić ciężko. Regularne ćwiczenia codziennie będzie na bieżąco tego psa dopasowanie i szczęśliwy.

Hooch na Movie Star

Duży, sympatyczny, ślinotok zagra w filmie Tom Hanks, "Turner i Hooch" był znany jako Beasley Pies i był Dogue de Bordeaux, znany również jako mastiff francuskiego. Dogue de Bordeaux jest bardzo zastraszające rasy ze względu na rozległość i głębokim kory. Ten pies jest doskonały pies stróżujący i może być czuły, ale wymaga prawidłowej socjalizacji i szkolenia od najmłodszych lat, aby uniknąć agresywności.

Scooting Dog

Czy twój pies był scooting na podłodze? To może wyglądać jak dziwne zachowanie do Ciebie, ale to zachowanie może wskazywać, że twój pies ma jeden z kilku problemów zdrowotnych.

Pierwszym i najłatwiejszym do diagnozowania i prawidłowe, jest wpływ gruczołów odbytu. Anal wytwarzają gruczoły wydzielania zapachu silny do znakowania terytorium i jako środek identyfikacji wśród psów. Zazwyczaj są one wyrażone w trakcie defekacji, a czasami w sytuacjach skrajnego stresu i strachu. Jednak od czasu do czasu gruczoły analne nie opróżnić prawidłowo i czasami bolesne zderzanie występuje co może prowadzić do infekcji. Lekarz weterynarii lub groomer może wyrazić gruczołów odbytu Twojego psa, jeśli jej potrzebuje. Można również zrobić to w domu, jeśli chcesz. Nosić rękawiczki lateksowe, i mają wiele ręczników papierowych w pogotowiu (najlepiej zrobić to w wannie). Twoje dziobu palców, delikatnie wycisnąć gruczoły, dopóki nie zostaną wyrażone.

Scooting pies może być objawem innych problemów. Jelitowe pasożyty lub robaki, takie jak tasiemce, może powodować psa mieć swędzącą tyłek. Pies będzie wiać na podłodze, aby złagodzić uczucie. Szybkie i tanie badanie w gabinecie weterynarza pozwoli Ci wiedzieć, co się dzieje. Pasożyty jelitowe zazwyczaj można łatwo wyleczyć z rundy leków.

W rzadkich przypadkach, może być pies scooting oznaką zakażenia dróg moczowych. Najlepszym rozwiązaniem, gdy pies jest scooting jest na piętrze, aby zobaczyć się z lekarzem weterynarii - mogą wykluczyć poważne problemy i pomóc pies wrócić na tor!

Bichon frise pielęgnacja

Bichon frise ma miękkie i gęste podszycie i kręcone i grubszy płaszcz zewnętrzny. Jej futro ma plusz, aksamitny w dotyku ze względu na dwa rodzaje sierści. Bichony potrzebują dużo codziennej pielęgnacji, aby uniknąć konieczności matową, zaniedbany futro.

Istnieje kilka sposobów, aby pan młody bichon, w tym "cięcia" i domowych, profesjonalnych ręcznie nożyczkami wszystkie cięcia. Niektóre z głównych narzędzi, które trzeba zaliczyć:

• strzyżenia paznokci
• Wiążące Powder
• Stal grzebieniowy
• Slicker Brush
Szampon dla psów • Tearless
• Profesjonalne Clipper, # 10 Ostrza i Snap-on Combs
• 7 "Nożyczki
• zmniejszenie lepkości

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat pielęgnacji swoją Bichon, przejdź do www.geocities.com/Heartland/Ridge/9711/grooming.html

Lucerna Hound

Lucerna Hound jest jedną z czterech odmian rasy Swiss Hound. Pozostałe trzy są Berneńskiego Hound, Ogara Jura oraz Schwyz Ogara. Co odróżnia Lucerne Ogara z pozostałych trzech są jego oznaczenia i umiejętności łowieckie. Lucerna jest zazwyczaj niebieski z silnymi plamkami. Ten pies jest wytrzymały, aktywny rasy i specjalizuje się w jelenia polowań.

Q & A: Puppy Gryzące Problemy

Q: Czy mogę trenować Alaskan malamute usta delikatnie, czy nie grać kęs w ogóle?

: Nie jestem behawiorysta psów, ale mój mąż i ja Siberian Husky są własnością wielu lat. Uważam, że należy działać na rzecz wyeliminowania wszelkich gryzienie, nawet tak zwane "play gryzienie", jak twój pies ma bardzo silną szczękę. Mogła kogoś zranić przez pomyłkę grając zbyt trudne. Większość psów denerwować wokół nowych ludzi, w tym dzieci, a gra może naprawdę ukąszenie przestraszyć dziecko.

Proszę sprawdzić Puppy szkolenie i bezpieczeństwo wskazówki kategorie dla więcej porad na wyeliminowaniu gryzienie, ostry i tak dalej. Spróbuj podejście ze względu na "Wyeliminuj Puppy Gryzienie" pod Puppy Training. Możesz mieć trochę wyzwaniem, jak twoja dziewczyna ma już rok. Najłatwiej wyeliminować zachowania jest szczeniakiem. Ale być mocne, cierpliwy i konsekwentny i będzie czynić postępy.

Psy Housetraining

Aby housebreak psa, należy ustanowić procedurę, która pomaga jej nauczyć się robić jej działalności na zewnątrz. Weź ją na wyznaczonym miejscu nocnik po każdym posiłku, Pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, a przed snem. Jeśli Twój pies jest młody, może ona nadal trzeba wyjść w środku nocy.

Inną pomocną rzeczą, jaką można nauczyć psa jest dać sygnał, kiedy musi wyjść na zewnątrz. Dobrym sposobem jest zainstalowanie dzwon około 6 centymetrów podłodze w swoim backdoor. Pokaż swojego psa uderzyć w dzwon z jej łapy, a następnie zabrać ją na zewnątrz. Powtórz to ćwiczenie kilka razy. Ona powinna nauczyć się sygnał do wyjścia, nie czas!

Pielęgnacja psa Ears

Ucho psa jest doskonałą pożywką dla bakterii. To ciemny obszar wilgotne i może być podatne na infekcje ucha, jeśli nie regularnie czyszczone. Jeśli kąpiel psa, należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć wody w uszach. W razie potrzeby można umieścić waciki na wewnętrznych uszach utrzymać szampon i wodę. Pomoże to utrzymać uszy suche i utrzymać rozwój bakterii w uszach.

Obchodzenie się Mean Dog

Jeśli już wynajęty do housesit lub wykonywać inne czynności na cudzej własności i napotkania agresywnego psa, najpierw należy podjąć kroki, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli pies wydaje się atakować lub opłaty, nigdy nie zabraknie. Zawsze znaleźć najbliższy dostępny element do wykorzystania jako klin między tobą a psem. Możesz użyć plecak, rower, lub Duży pojemnik. Nigdy się w trudnej pozycji z psem. Obejmuje wpatrując psa w dół lub szybko idzie w kierunku psa.

Kiedy można bezpiecznie usunąć siebie z dala od sytuacji, należy skontaktować się z właścicielem psa i twierdzą, że podjęcie środków w celu zabezpieczenia psa przed ponownym postawił stopę na nieruchomości. Nigdy nie należy próbować kontrolować pies samodzielnie, albo przez życie lub innych środków.

Inteligentne, łatwe do pociągu ras

Stanley Coren napisał neuropsycholog książkę pod tytułem "Inteligencja psów", gdzie szczegóły trzy kryteria Ocena psiej inteligencji. Obejmują one adaptacyjne, które ocenia inteligencję, zdolność rozwiązywania problemów, instynktowną inteligencji, która jest nieodłączną cechą specyficzne dla psa i inteligencję pracy, który ocenia zdolność reagowania na polecenia.

Jego lista psów z najlepszych inteligencji pracy są rasy, które są inteligentne i łatwe do pociągu. Te psy nauczył nowe polecenia z nie więcej niż 5 powtórzeń i słuchali poleceń, po raz pierwszy zostały one podane co najmniej 95% czasu. Oto jego liście 10:

1 - Border Collie
2 - Pudel
3 - Owczarek niemiecki
4 - Golden Retriever
5 - Doberman
6 - Owczarek szetlandzki
7 - Labrador Retriever
8 - Papillon
9 - Rottweiler
10 - Australian Cattle Dog

Canine Tłuszczak

Canine tłuszczak jest nowotwór z komórek tłuszczowych zwykle znaleźć na starszych psów. Jednak czasami szczenięta lub młode dorosłe psy mogą je również. Ta wspólna stan ten łagodne, co oznacza, że ​​nie jest niebezpieczne dla życia. Tłuszczak może być pojedyncze lub wielokrotne guzy na ciele psa. Leczenie nie jest konieczne, chyba że guz powoduje problemy psa lub jeżeli właściciel chce usunąć je ze względów kosmetycznych.

Bokser hodowli

Bokser ma tendencje do wielu problemów zdrowotnych, w tym nowotworów, niedoczynność tarczycy, kardiomiopatia, zapalenie jelita grubego, owrzodzenia rogówki, głuchoty i wzdęć. Z tego powodu, jest to szczególnie ważne dla hodowców do ekranu zdrowia pary hodowlanej psów do istniejących warunków zdrowotnych lub problemy genetyczne.

Każdy, kto jest zainteresowany w hodowli tej rasy pracy energetycznej, należy przeprowadzić dokładną analizę i skonsultować klub rasy, aby uzyskać więcej informacji. Możesz iść na następujących stronach internetowych, aby uzyskać więcej informacji:

http://www.akc.org/breeders/resp_breeding/index.cfm
http://americanboxerclub.org/

Wścieklizna Szczepienie

Szczenięta otrzymują zwolnienie z mlekiem własnej matki w pierwszych tygodniach życia. Następnie szczepionki pomagają utrzymać takie schorzenia jak parwowirus, które znajdują się w środowisku, w tym w glebie i w kale innych psów. Niektóre z pierwszych zdjęć szczeniąt są odpowiednio rozmieszczone, aby pomóc wypełnić luki pomiędzy tym, co odporności otrzymują od matki, a co immunitet będą się od szczepionek.

Szczenięta mogą otrzymać szczepionkę wściekliźnie po dwunastu tygodni życia i są wymagane przez prawo w niektórych państwach, aby go szesnaście tygodni. Niektórzy lekarze weterynarii zalecają szczepienie przeciwko wściekliźnie należy podać oddzielnie od innych szczepień z powodu możliwych skutków ubocznych i reakcji.

Brussels Griffon

Pies Verdell, z filmu "Lepiej być nie może", to sęp Bruksela, odważny i czuły zabawki rasa. Pochodzą one w szereg maściach tym czerwono-brązowy, czarny i czarny podpalany. Te psy wymagają średnią ilość uwodzenia i zrobi porządku z przyjemnego spaceru wokół bloku. Czy pamiętać, że gryfy Bruksela wymagają ścisłego szkolenia, ponieważ mogą one być czasami wyzwanie małe osoby, jeśli chodzi o posłuszeństwo.

Należy pamiętać, że choć psy, które można zobaczyć na filmach może wydawać się urocze, są bardzo dobrze wyszkoleni aktorów. Dokładnie wykonać badania na rasy, zanim zdecydujesz się podjąć zobowiązanie. Co można zobaczyć na dużym ekranie mogą się bardzo różnić od rzeczywistości. Jeśli nadal masz serce ustawić na griffon Brukseli, najlepszym miejscem do rasowego psa jest przez renomowanego hodowcy. Znajdź lokalnego Bruksela klub sęp rasy uzyskać referencje dla hodowcy w pobliżu.

Cavalier King Charles Spaniel

Cavalier King Charles Spaniel jest słodki, niefrasobliwy zabawki rasa, która miesza się dobrze z dziećmi i dorosłych. Mają długie, falowane umiarkowanie płaszcz, który wymaga czesanie tylko raz w tygodniu. Te psy cieszyć świeżym powietrzu z spacery w lesie na "wskazując" na wiewiórki i ptaki w ogrodzie.

Przekwalifikowanie straszne Przyjęte Pies

Jeśli masz przyjętą dorosłego psa, który ma problemy strach, trzeba podjąć kroki w kierunku właściwie towarzysko psa, aby pomóc jej przezwyciężyć swoje lęki. Możesz spróbować odczulania ją do sytuacji, gdzie wykazuje oznaki strachu. Na przykład, jeśli twój pies boi się nieznanych psów, ona prawdopodobnie opracowana wrodzoną nieufność wobec innych psów ze względu na pewne sytuacje, które miały miejsce w przeszłości. Powinieneś znaleźć kontrolowane środowisko, w którym można wprowadzić ją do różnych innych psów. Spróbuj zrobić tak powoli i mają jej interakcję z przyjaznych psów. Ona powinna stopniowo być w stanie zrozumieć, że spotkanie z nieznanym psów nie musi oznaczać złe wieści.

Jeśli okaże się, że wyczerpane zostały wszystkie swoje zasoby, a pies nie robi żadnych oznak postępu, za wywoływanie z pomocy profesjonalnego trenera lub zwierząt behawiorysta, który ma doświadczenie z straszne psy.

Sucha skóra

Gdy temperatura spada i grzejniki chodź w domach, skóra ma tendencję wyschnąć. Dotyczy to zarówno dla psów i ludzi. Jeśli psów cierpi z suchą skórą, to zazwyczaj można przypisać ponurej pogody.

W celu usunięcia problemu, można zrobić kilka rzeczy. You can bathe your dog only as often as needed to keep her clean. Brush your dog regularly to help remove dead skin. Use a moisturizing shampoo specifically formulated for dogs. And feed her a healthy diet with fatty acid supplements to help keep her coat and skin healthy.

If you notice that your canine scratches excessively or if sores develop, then you have a bigger problem than just dry skin. Take your pooch to the vet right away for an exam.

Trimming a Dog's Whiskers

Some exhibitors will trim the whiskers of their dogs for show purposes. So if you take your dog to the groomer and he trims your pooch's whiskers, it may not be that unusual. However, doing so may limit a canine's senses since a canine uses his whiskers as a way to hunt and orient themselves to their environment. If you'd rather not have your dog's whiskers snipped, make sure you let your groomer know ahead of time.

Pies gończy

An appealing and lovable breed, the beagle is an all around good pet. This energetic dog enjoys being around other animals, children, and is adaptable to city life, suburban life, and country living. Bred to resemble a miniature fox, Beagles have a medium length coat that comes in any mixture of black, tan, and white. You should take special care to train Beagles at an early age to avoid destructive behaviors like digging, constant barking, and howling.

Dachshund History

The Dachshund breed dates back to 15th century Europe, where short-legged dogs with elongated bodies were skilled at hunting badgers. By the 17th century, the breed was officially given its name Dachshund, which means badger dog. There were two sizes of the breed that appeared during its development. The larger sized Dachshund weighed about 30 pounds and aided in hunting boar as well as badgers. The smaller 20 pound Dachshund specialized in hunting foxes and hare.

Dachshunds are now more commonly companion animals living the city life. To find more information and photos of this breed you can consult the national breed club for this lively dog. Go to www.dachshund-dca.org

Vomiting Water

If your dog is vomiting his food and water after a meal, there is no need to panic immediately. At times, vomiting after meals can occur if your dog eats too quickly. If that is the case, then you can take steps to slow your dog down by feeding him by hand or feeding him out of a muffin pan.

Don't confuse vomiting with spitting up a meal. If your dog is truly vomiting, he'll act restless, salivate, lick his lips, and then the food will forcefully come out due to contractions in the stomach.

If a dog tries to vomit unsuccessfully, that's a sign of trouble. When in doubt, don't delay - call and/or take him to your veterinarian immediately.

Q&A: Rubbing a Pup's Nose in Waste

Q: Is rubbing a puppy's nose in its urine or feces harmful to its health?

A: The old idea of rubbing a puppy's muzzle and nose in their urine or manure is now rejected as part of potty training. Some people still "show" the pup the "mistake," but certainly don't push their noses into the urine or manure. Many trainers don't use that approach at all, preferring a pro-active, positive training approach.

Remember, feces carry bacteria and viruses that cause disease. You wouldn't want a pup to get feces into their nostrils! Here's a reference on this aspect of dog waste:
http://www.rose-hulman.edu/~hugginjs/probs.htm

Here's a detailed article on step-by-step puppy housetraining which activities such as the use of a bell for signalling "I want to go out" that I agree with:
http://www.lifesgreat.com/HowToTrain.html

Handling a Hyper Dog

Dogs tend to jump when they are excited, attempting to get affection, or showing dominance. If you have a large breed that tends to jump during mealtimes, it's likely that he's excited about getting his meal.

With any dog, it's often a good idea to show them jumping is not an acceptable behavior. This is especially true with large and powerful breeds.

You should train your canine to sit before receiving any of his meals. Only once you have placed his dish down and given the command, should he get his food. Your large breed should learn that in every situation, he must demonstrate obedient behavior in order to be rewarded, whether it is receiving food or going for a walk.

If you have any difficulties with training your dog restraint during meal times or any other times, consider consulting with an experienced trainer to help you.

Grooming a Show Border Collie

The Border collie has two types of coats – short and smooth or medium and rough. For show purposes, bath your Border collie in a dog shampoo that brings out the luster in his coat. Then blow dry him to get rid of any loose hair and give him a nice clean outline. You can then add a volumizing cream if the coat is too skimpy or a blow dry cream to flatten if the coat is too bulky. For any wavy areas, you can use a porcupine brush and smooth on a coat manager. To give depths to white fur and lighten any stains, use a cover up cream. And for the finishing touch, use a light hold conditioning spray to fluff up the mane.

Heated Dog Houses

Is the winter chill keeping your dog out in the cold? You can help to keep him warm by a variety of dog houses and accessories that are out in the market today. Specialty shops that carry unique pet items will carry doghouses that come with insulated walls, roofing, and flooring to help keep your canine toasty during the frosty weather. Some come with a vinyl strip doggie door to help keep the warmth in and the cold out. To add that warm touch, you can buy a commercial heating pad designed specifically for dogs at any major pet retailer. All you need is an electrical outlet to plug into and you have instant heat.

If you're feeling especially handy, obtain the plans to an insulated dog house and make your own!

Q&A: Puppy Barking

Q: How can I get my 15-week-old puppy to stop barking when we are all in the room together, mainly at night watching TV or socializing?

A: It appears that the puppy is excited to have its family or "pack" together, perhaps after many of you have been gone during the day. The pup is talking to you, trying to get your attention, trying to get you to play with him. This is normal behavior for a pup.

One approach is to teach the pup a specific behavior that gains him attention, but requires that he be quiet and under control. You need to start teaching that away from the evening gathering, so the pup isn't confused. "Come" and "sit" and "down" are good starters for a young dog. Show the pup what to do, then praise with a treat or an affectionate pat. Don't practice too long as a pup will get bored.

Once the pup is responding consistently, you can begin to use that in the evening. But only give the pup your attention if he comes, sits or lies down and is quiet. If he continues barking, you then need to ignore him. Given him none of the attention he craves. Usually a pup will learn that barking gains him nothing, and will stop the behavior.

Bądź cierpliwy. Give the pup time to learn. But remember that you must be consistent. If the pup continues excessive barking, you may need to exclude him from the evening socializing for a few days, so that he learns to appreciate being with you. I'm convinced you'll succeed if you work on this situation with affection for the dog.

Here is an in-depth article on dogs barking that can help you:
http://www.peteducation.com/behavior/barking.htm

Check out more tips on puppy behavior in the Puppy Tips section.

Dog Laws

In order to obtain more information about how you can voice your opinions on canine legislations, go to one of the organizations heavily involved in animal welfare and canine legislation. The Humane Society of the United States is a champion of welfare for issues pertaining to all animals at the federal and state legislative level. The American Kennel Club also has a department specifically devoted towards federal, state, and local legislation for canines. Both are excellent resources and a good place to start to find out more about how you can become involved.

For more information, go to:
http://www.akc.org/canine_legislation/index.cfm
http://www.hsus.org/legislation_laws/

Australian Cattle Dog

Australian Cattle Dogs are first and foremost active, working dogs with a strong herding instinct. They typically have a wary nature and need strong obedience training and socialization to get them accustomed to people and other animals. They also may try to dominate the pack through their herding instincts. In a family situation, that instinct could include attempting to herd children. These are all qualities to keep in mind if you are considering this breed for a pet.

Q&A: Phenobarbital and Seizures

Q: Is 130 mg of phenobarbital too much for a Norwegian Elkhound who weighs 49 lbs? She has suffered from multiple seizures. She just does not seem right since then. My mother is in the medical field and stated that 130mg of phenobarbital is a lot for a human being. I am just questioning the vet`s judgment.

A: You really need to ask another veterinarian for a second opinion if you are concerned about the recommendation of your own vet concerning medications. I have no veterinary training, and so cannot advise on questions like this. I was able to find a Web site for your on this substance that gives dosages for adult humans. This might assist you in talking about phenobarbital use with your own veterinarian or with a new one that you choose to visit.
http://www.nursespdr.com/members/database/ndrhtml/phenobarbital.html

Puppy Vaccinations

Puppies typically are vaccinated at eight weeks, twelve weeks, sixteen weeks, and twenty weeks of age. Schedules may vary depending on your veterinarian. Occasionally, location plays a role as well as since some diseases are more common in certain areas. Here's a sample schedule:

• 8 weeks – DHPPLC (includes distemper, adenovirus, parvovirus, parainfluenza, leptospirosis, and coronavirus), Bordetella

• 12 weeks – DHPPLC, Lyme disease, Rabies

• 16 weeks – DHPPLC

• 20 weeks DHPPLC

Acidophilus

You may have heard of acidophilus and wondered what exactly it is and what it's used for. Acidophilus, known scientifically as Lactobacillus acidophilus, is a friendly bacteria that resides in the body of animals. It helps to regulate the bacteria that occurs in the intestinal tract and stomach. You can use it for your canine to treat diarrhea caused by antibiotics or to help regulate his digestive system. You can get acidophilus in a convenient tablet form.

Stop Digging Under Fences

A dog that tries to escape his yard may do so for various reasons. They may include separation anxiety from his owner, boredom, and seeking attention. Dogs are less likely to escape when they are neutered or spayed and when he has regular exercise to expend his energy. Some preventative measures include fixing and fortifying gaps in the fence and giving corrections to the dog when he is caught trying to escape.

When this dog is not yours and he is trying to enter your yard, then you have a more limited range of response. The best approach is to discuss the problem with your neighbor. Be diplomatic and non-confrontational. If possible, encourage him to become educated on canine behavior, reasons why a dog roams, and solutions to the problem. If fortifying your fence is an option try to discuss a way to work together to resolve any means of escape on your shared property line.

Aspirins for Dogs

Always check with your veterinarian before administering any form of human medication to your dog. Although some veterinarians recommend a dosage of aspirin for dogs to manage aches and pains, too much can give your dog ulcers and stomach upsets. An overdose of aspirin to your dog can also be fatal.

Dog angielski

This bred, thought to have originated in Asia, has made his mark throughout history. Egyptian drawings dated about 3000 BC show depictions of the mastiff. Julius Caesar describes this massive, powerful breed as courageous canines who fought alongside the Roman legions during the invasion of Britain in 55 BC

For over two centuries, the mastiff held the role of a guard dog throughout Europe. Today, though the formidable presence of a mastiff makes him an ideal watchdog, when properly trained and socialized, he can be an affable companion.

Q&A: Crates for Puppies Alone

Q: I just got a puppy 6-8 wks old, Chow/Shepard mix. We are planning on crate training... as we both work full-time, we don`t want to leave him in the crate all day and it is too cold right now to be outside. Is it okay to keep him in a small room (bathroom) in the meantime?

A: I think you have done a good job of trying to sort out the issues facing you in trying to having a puppy when you and your spouse or friend are gone all day. This is going to be very hard on a pup, first of all because it will be very lonely.

Let me offer some approaches to consider. First, a crate should always be a positive place a pup wants to be, like its den, not a prison. So you want to begin now to introduce the pup to the crate -- with a toy or some food -- for short periods while you are at home. Close the door for short periods, leave it open at other times.

Second, begin housetraining right away. After your pup has eaten, take it outside soon for a little walk and to do its business. Praise the pup for doing its business outside with you there. Since you are gone all day, you will need to feed the pup even before you eat in the morning, so you can take it out for that short walk and business before you leave. You want the pup to learn to do its business, even if a piddle, every time you go out together.

Third, if you decide to use the bathroom to contain the pup during the day, make sure that there are no dangerous chemicals in the cupboard under the sink. A bored puppy will learn to explore everything, using its nose to open cabinets and its teeth to chew plastic bottles of sprays and cleaners. You might consider placing the crate in that bathroom during the day, so the pup has its "den" there for sleeping, even if it is open.

Fourth, other people would get a very large crate and put a blanket at one end for sleeping and newspaper at the other end for the pup to do its business. You may have to do something like this if the puppy is bored and begins to chew on cabinets etc. Again, make sure to provide the pup with toys and safe items for chewing while you are gone.

Finally, is there any way that one of you can come home at noon each day to let the pup out, provide it some quick exercise and a chance to relieve itself outside, which is what you want? Your pup will learn better lessons and you'll have a closer, happier relationship. It really is never fair to leave a dog for eight or nine hours without a way to relieve itself.

Q&A: Puppy Feeding

Q: How do I feed a puppy?

A: Feeding a puppy correctly means providing the right amount of calories as well as the necessary protein, minerals and vitamins for healthy growth. Puppies need more of certain nutrients than adult dogs do because they are building bones and muscles.

Most people recommend using a dog food formulated specifically for puppies, and then feeding the puppy two or three times a day. Many people advise allowing the puppy access to the food bowl for 15 to 30 minutes; then pick it up. Provide fresh food at the next meal. A dog with constant access to food can become a picky eater. Of course fresh water should be available at all times.

If you have a purebred dog, I encourage you to talk with the pup's breeder for feeding advice. Small breeds and large breeds should be fed different foods for health reasons.

There are differences of opinion on feeding puppies, just as there is about feeding adult dogs. Many people use a quality kibble with balanced nutrition, while others prefer a natural diet of meat, vegetables, fruit and bones to chew. You might want to talk with your veterinarian for advice.

Here are some online resources for you to read for more advice:

Puppy care, training and feeding:
http://placervillevet.com/puppy_care_and_training.htm

Feeding Dogs and Puppies
http://www.petnet.com.au/dogs/dogfeed.html

And here is a more detailed article from veterinarians:
http://www.peteducation.com/nutrition/puppyfeeding.htm

Olde English Bulldogge

David Leavitt started breeding a dog in 1971 based on the appearance of the 18th century English bulldog. His goal was to create a breed that had the appearance of the original dog, but not its aggressive tendencies. Dogs whose bloodlines can be traced back to Mr. Leavitt have been coined the Olde English Bulldogge. Today, there have been several generations of the Olde English Bulldogge and a parent breed club has been formed, called the Old English Bulldogge Kennel Club (OEBKC). There are steps in place to make this breed a formally recognized one.

To find breeders in your area, contact the OEBKC in order to find a breeder near you. Go to www.oebkc.us.

Good Even-Tempered House Dogs

If you're looking for a good mild mannered house dog, there are a variety of breeds to consider. If you're doing some research, look for a dog that has low to moderate exercise needs, is generally friendly and sociable, and has no aggressive or dominance tendencies. Remember to always evaluate your own personal preferences and needs. Some dogs are natural lap dogs, some dogs are more stubborn, and some may have high grooming needs.

Some good breeds to consider would be the following:

• Beagle
• French Bulldog
• Italian Greyhound
• Maltese
• Miniature Schnauzer
• Pug
• Toy and Miniature Poodles

Allergic Reaction to Vaccination

Though vaccines are necessary to keep your dog from getting potentially deadly infectious diseases, unfortunately, they do sometimes come with side effects. Common mild reactions to vaccines include soreness and swelling at the location of the vaccine shot, mild fever, lethargy, and sneezing. More serious, but rare reactions include life threatening allergic reactions and the development of a tumor or sarcoma at the location of the shot.

If your canine experiences any side effects due to a vaccine, your best option is to make a note of the symptoms and discuss it with your veterinarian prior to your dog's next set of shots.

Q&A: Nursing Pups Hurting Mother

Q: How can I help my female dog whose nursing pups are hurting her nipples?

A: Most mother dogs will stop her puppies from doing that by disciplining the pups calmly but firmly. Here is an online article that talks about the natural behavior of female dogs with biting puppies:
http://www.animalnetwork.com/dogs/reference/children.asp

If your female is not doing that and she is very uncomfortable, that may mean you need to separate the puppies from their mother except at feeding time -- and then you'll need to supervise the feeding.

Puppies start getting their first or puppy teeth at about three weeks of age, and weaning typically starts at four to five weeks of age. So you need to help your female dog through this period when the pups have teeth and are still nursing.

If the problem is really serious, you should talk to your veterinarian for treatment options and you should consider starting the weaning process as soon as is reasonable. Again, your vet can advise you on that.

Webbing for Sled Dog Harnesses

Although you may be tempted to make your own harness for sledding, purchase them instead - there is an ART to the science of this activity. Properly constructing a harness so that it fits correctly on your sled dogs is a specialized task that is attempted by many, but accomplished by few.

Harness makers are quite often mushers themselves and know the techniques needed to make a harness fit a sled dog well without causing damage or harm to the dog wearing it.

Well made sled dog harnesses tend to be relatively affordable, ranging in price from $12 to $20 a piece.

Rottweiler Metzgerhund

The Rottweiler Metzgerhund is actually the European name for what is known as the Rottweiler in the United States. This breed is a powerful, fearless guard dog originally used to herd cattle. He is a working breed who needs a task whether it is obedience, tracking, or search and rescue. If you're considering this breed, make sure that he gets lots of socialization and training to ensure he is not aggressive around small dogs or children.

Q&A: Separating Dam and Puppies

Q: Is it true that if you pull a puppy away from its mother before the 7 - 8 week period it can possibly have issues later in life? I believe it was called dimensia, but I am not sure.

A: There is in fact a disease called canine dementia [pronounced "dimenshia"], which may be what you are thinking of. It is sometimes called doggy Alzheimer's because it has similar causes and impacts dogs the way Alzheimer's impacts people. The cause of this ailment appears to be the growth of plaque deposits around neurons in the dog's brain.

Here is a good explanation:
http://explorezone.com/columns/future_watch_1999/11_08_alzheimer.htm

I could not find any references connecting the separation of puppies from their dams and dementia. There is a general belief that puppies should stay with their dam and littermates until 7 or 8 weeks to benefit from the mother's training and the social interaction with other pups. Some experts think that "separation anxiety" can develop in pups taken from the dam too soon. Here are two worthwhile articles:

Key stages early in the life of a puppy, including weaning:
http://www.purina.com/breeders/magazine.asp?article=187

Avoid separation anxiety:
http://www.cvm.uiuc.edu/ceps/petcolumns/sepanx.html

Jack Russell Terrier

The Jack Russell Terrier is an energetic, lively, small sized breed. He makes an excellent companion for owners who will give him the space to roam. Terriers were bred to chase small animals such as rabbits and cats and therefore need to be kept in a secure area or leashed at all times. These dogs tend to do well with children if exposed to them from a young age. They also may be protective and make good watchdogs, but they are not aggressive.

Puppy Strangles

Puppy strangles or juvenile cellulitis is a condition affecting young dogs between three to sixteen weeks of age where swelling, hair loss, and lymph node enlargement occurs. Occasionally, a skin infection occurs at the feet and face as well.

It is not known exactly what the cause of puppy strangles is, but it is believed that it is a deficiency of the immune system that is inherited. This is serious condition that can result in the death of a puppy if not treated. It is advised that if your puppy may have this condition to seek a veterinarian immediately.

Small Breeds for a New Dog Owner

If you're new to dogs and you're searching for that perfect toy or small breed, you've still got a lot of things to consider. The range of small breeds is quite broad. Some are friendly, fun loving dogs, some aloof and independent. Take the time to carefully consider what your individual needs are and how each breed might fit into your lifestyle.

Here are some suggestions:

If you're looking for a spunky, energetic breed, try a terrier. Keep in mind that these dogs have been known to be quite feisty and stubborn. The Yorkshire terrier, West Highland white terrier, and Manchester terrier are good options.

If you want an all around companion who would love to spend time on your lap consider the pug, Maltese, or Lhasa Apso.

For a small dog that is still likes to be active, consider the Beagle, dachshund, or toy or miniature American Eskimo.

Click here for the small breeds:
http://www.dogbreedinfo.com/phstoysmalldogs.htm

Click here for the medium-sized breeds:
http://www.dogbreedinfo.com/phsmediumdogs.htm

Scottish Terrier Grooming

A Scottish terrier resembles an older gentleman with his long eyebrows and full beard. His hard and wiry coat is weather resistant and his undercoat is soft and dense. Scotties need a moderate amount of grooming to maintain their distinctive look. Generally, brushing a few times a week and professional grooming every few months will do. Take care to make sure that his undercoat does not become matted.

For more information on grooming this spunky breed, go to www.petgroomer.com/Grooming101/Breeds/scottish_terrier.htm

Q&A: Puppies in Boarding Kennels

Q: At what age is it safe to put your puppy in a kennel? I`m considering doing this at 11 weeks. My husband is concerned about health issues. How many days is safe?

A: I am glad you took time to ask this question, because it could in fact be important to your pup's health. In general, I would agree that 11 weeks is too young. Oto dlaczego.

A puppy does not fully build its immunity to serious diseases such as Parvovirus until it has had its full series of vaccinations, including the booster shots usually given about 16 weeks of age to as late as 20 weeks of age. So at 11 weeks, your pup is very likely to be susceptible to Parvo, a very nasty bug, and other diseases.

Of course a boarding kennel will work very hard to sanitize its facilities, but some of these infectious agents are hard to kill, and you never know when an adult dog that is a carrier will be at the boarding kennel you choose.

Here are a few Web site references to help you on this. They give the recommended vaccination schedules from different veterinarians:

Vaccination Schedule:
http://www.hooked.net/~jwl/shots.htm

Background on Types of Vaccinations:
http://www.cvm.uiuc.edu/ceps/petcolumns/vaccinep.html

Schedule of Vet Visits for Puppies:
http://www.veterinarymall.com/info/puppyvac.html

Q&A: Homemade Dog
Food & Treats

Q: Where can I find recipes for homemade dog food and treats?

A: There are lots of great recipes for homemade dog treats on the Web, and I'll share some sites where you can find them. Of course, thinking of dog treats reminds me of the hours I spent making special high-calorie treats for our racing Siberian Huskies so my husband Rick could "snack them" while out on a long-distance race trail.

Here's a fun recipe collection that includes Sunshine Liver Brownies and much more:
http://dogsaregods.hypermart.net/recipe.htm

Here's another collection including Simple Simon's Birthday Bones:
http://www.getrecipe.com/DogRecipes.htm

And here's one with Good Puppy! Cookies:
http://www.getrecipe.com/DogRecipes.htm

And if you're really serious about cooking for your dog, here's a page with 130 recipes including dinners such as Chow Chow Stew:
http://www.doggieconnection.net/recipe/

Dog's Penis Dripping Blood

Dripping blood from the penis is a symptom that can show up in prostate disease in male dogs. These dogs usually also have difficulties in defecating. Cystitis, which is more common in female dogs, is accompanied by bloody urine and difficulty urinating or having accidents.

If your dog has blood dripping from his penis, it is always advisable to get an examination from a veterinarian who can physically look at the dog and make an educated assessment.

Q&A: Introducing a Pup to an Adult Dog

Q: How can I introduce a male puppy Rottweiler to my 18-month-old female Rottweiler?

A: In most cases, this is the easiest type of introduction. Female dogs generally will "mother" a puppy. We introduced a male Siberian Husky puppy into our home where a 12-month-old female Siberian Husky already lived. They soon were pals, and one of our favorite pictures of the two of them sleeping together.

Now, if your female is especially possessive of you, you might have a case of jealousy. You want to make sure that you give the older dog plenty of love and attention. If you give the pup all the attention, you could create a problem. You need to set the tone right from the start that you love both dogs, and will give hugs and petting to both.

In addition, you want to make sure the pup doesn't pester the older dog excessively. If you see any indication of annoyance on the part of the older dog, you'll want to be sure the female has a place to go to escape the puppy. Still, because she is just 18 months old, she likely has a good bit of puppy playfulness in her and will welcome the puppy as a playmate and they should get along well.

If in fact they like to play, then you also have to make sure your female isn't too rough with the puppy. You need to supervise their play interactions so you can help the female learn that. Again, I think you will have a good experience, but you want to make sure that's the case.

Here's a Web site with an article on introducing a new puppy to current pets. It offers some additional ideas:
http://www.petsmart.com/dog/answers/your_new_dog/articles/article_877.shtml

Tear Stains in Maltese

Tear stains are a common problem among small dog breeds like the Maltese. Most veterinarians agree that the cause is commonly due to excessive tearing. When the fur around the face of your dog is constantly wet, it becomes a breeding ground for yeast infections. These yeast infections can cause a reddish-brown stain on your dog.

The way to curb the staining is to first determine the cause and remove it. In addition to excessive tearing; blocked tear ducts, ear infections, teething in puppies, allergies, and fleas, can cause tearing in a dog. The next thing to do is to put your dog on a course of antibiotics. Your veterinarian can recommend the best treatment for your pet.

The Lifespan of Golden retrievers

Golden retrievers typically live to about 12 to 14 years of age. There is no widely known reliable source that has a listing of the oldest living Golden retriever. However, some dog owners have reported their Golden retriever to be alive at 17 years of age.

For some interesting statistics on the lifespan and common causes of death in Golden retrievers, you can visit the website of the Golden Retriever Club of America at www.grca.org.

Pictures of Dog Breeds

If you're looking for a resource with photos of numerous breeds, there are a few options available to you. You can check with your local bookstore or library for a comprehensive guidebook available that has photos, descriptions, and pros and cons of a breed. Or if you prefer to look Online, the American Kennel Club recognizes over 150 breeds of dogs and has a section complete with photos, histories, and detailed information about each breed. For more information, go to www.akc.org/breeds/breeds_a.cfm.

Ear Cropping Discomfort

Cropping the ears of a dog is a fairly significant surgery and your dog will surely experience a great deal of pain and discomfort. You must keep your dog's ears clean and you can expect to go through a minimum of three months of ear taping sessions with your dog. You can help manage the pain with drugs, but you should seek the advice of your veterinarian to recommend the best solution.

Timid and Fearful Dogs

A fearful dog tends to respond by fighting or fleeing. If you're attempting to train a timid dog, the most important thing to do is build up her self-confidence. Train her how to behave properly by teaching her basic commands. As she learns what behavior is expected of her, she will become more self-assured. You can also begin socializing her to a variety of situations so that she is accustomed to it. You should always introduce her to new things slowly and never be forceful about it. If meeting new people frightens her, for instance, give her time to come around. Expect an adjustment period before you to see results.

Labrador Retriever Training

Labrador retrievers are known to be fairly trainable dogs. They respond well to commands, are eager to do work, and like pleasing their owners. If you are considering training your dog the basics, he should do fine in a basic obedience class.

Labradors also are great dogs for field trials, excel at service work, and ideal for narcotics detection. If you're interested in training your Lab to participate in competitive sports, contact your local club for more detailed information on the sport that you are interested in. The American Kennel Club has local listings. For more information, go to www.akc.org/clubs/search/index.cfm?action=national&display=on.

Rabies Symptoms

There are two forms of rabies that may appear in dogs – "dumb rabies" and "furious rabies". When dumb rabies occurs, muscular paralysis takes over the dog. You'll notice changes in the sound of the bark, breathing difficulties, excessive drooling, and an inability to drink due to the jaw hanging open. With furious rabies, dogs will begin to act mad. They begin to roam and act aggressively towards people, other animals, and even inanimate objects.

There is no cure for rabies once the symptoms show. Dogs will usually die within two to ten days.

Q&A: Puppy Food
Alternatywy

Q: How and what do I feed a puppy?

A: You have a number of choices to make about puppy feeding. This includes the choice of dog food [regular or premium, puppy chow or regular dog food, commercial or natural] and whether to feed on a schedule or allow free feeding where dry food and water are available at all times.

From all the reading I've done, combined with our experiences, feeding on a schedule is preferable. Here are some reasons: puppies that are free fed are more likely to become fussy eaters, housebreaking is harder because it is more difficult to know when a pup needs to go outside, and your dog is less likely to eat when you need it to if you are traveling with the dog or competing in sports or obedience.

Puppies need to be feed a nutritious diet several times a day to support its rapid growth. Here is a helpful article on new puppies, including a section on feeding:
http://www.k9web.com/dog-faqs/new-puppy.html

And here is a detailed article on what to feed a puppy and when, from a site supported by veterinarians:
http://www.peteducation.com/nutrition/puppyfeeding.htm

I encourage you to ask your veterinarian for advice as well.

Alergie pokarmowe

Yes, dogs do get food allergies. They can also be allergic to pollen, plants, fleas, and food. Many experts believe that only five to ten percent of the allergies that dogs get are actually caused by foods.

If your dog has inflamed skin around his feet, face, ears, armpits, or groin area, that may be a sign of a food allergy. Occasionally, a dog vomits as a reaction to a food allergy.

If you think your dog has a food allergy, your veterinarian can help you determine what the source is. You'll usually have to go through a process of elimination to see what foods, if any your dog is allergic to.

Smelly Fur

If your dog's fur is a terror on the olfactory senses, here's a few reasons why and some ideas to fix the problem:

• Your dog has rolled in something smelly outdoors. Give your dog a complete bath with a shampoo formulated for dogs to get him fresh again.
• He' been in the water and his fur isn't drying out completely, giving him that musty scent. Make sure to dry his fur out completely in the sun or by using a pet dryer.
• It's not really his fur. Some dogs have a condition called seborrhea where they secrete excessive oil and odor. Frequent bathing with a medicated shampoo from your vet should do the trick.
• Your dog has long hair on his backside and it's become soiled from defecation. Frequent brushing and a monthly trim will help keep him clean.

Parvovirus Strains

If you're taking an older dog to a place where she will come into contact with a lot of other dogs and there has been a recent parvovirus outbreak, there is cause for concern as parvovirus is a deadly disease. However, there are also a few other things to keep in mind. There are published reports that state that an older dog has a diminished immune system and therefore would be more susceptible to getting parvovirus. However, a great deal of evidence suggests that the parvo vaccine lasts a very long time and that an older dog is not likely to get parvo. That having been said, it is always best to assess the situation for yourself as to the likelihood that your dog will get sick and to consult your veterinarian for advice.

Chesapeake & Labrador Retrievers

The Chesapeake Bay retriever and the Labrador retriever are both large sized active dogs that tend to make good family dogs due to their good disposition with children. However, there are differences between the two breeds to consider.

While the Labrador retriever tends to be an all around friendly, trainable pet, the Chesapeake is a bit more discerning. Chesapeakes are good with children if raised with them and require strict training and socialization to avoid any type of headstrong behavior. Labradors tend to want to please their owners and are generally adaptable to most situations and people of all ages.

Both breeds are happy to go out for a vigorous round of exercise and take well to the water although the Chesapeake tends to be more of a strong swimmer.

Going Off Leash

Though it's tempting to walk your puppy off leash, unless you are in an enclosed area designated for dogs, an off leash area for dogs, or on your own property, it is generally not advisable to walk your dog off the leash. Even in less urban areas where your puppy is away from the danger of traffic, it is always a possibility that your dog could suddenly bolt due to loud noises, wildlife, or something to give chase to. Use your best judgment when walking with your puppy and account for any unforeseeable instances with you, your puppy, and those around you.

Rat Terrier

The Rat terrier is a small to medium sized terrier that has a generally friendly temperament and has been bred for hunting and companionship. Breeders have crossed the toy fox terrier and Manchester terrier to come up with this affectionate yet protective dog. This breed has recently been recognized as an official breed by the American Kennel Club.

Prevent Dogs Eating Feces

It is actually a fairly common occurrence for a dog eats his own feces, an act known coprophagia. Some dogs do it and some never will. There is no known cause for why this happens, though there are several theories. One theory suggests that the behavior stems from a dog's days in the wild when it was normal to devour all parts of an animal, including its feces. Another theory suggests that eating feces may provide some nutrients or aid in digestion. A third theory states that eating feces may simply be a sign of stress in some dogs.

To avoid this problem, you can clean up after your dog immediately so that he does not have an opportunity to dine on his own poop. There are commercial products on the market available that you can add to your dog's food to make the taste of his feces less desirable.

Small White Dogs

So you're looking for a breed of dog and you have your heart set on a smaller dog with mid-length white fur. It sounds like you'd be interested in one of the spitz breeds. The toy or miniature American Eskimo might be right up your alley. This dog has a thick medium length overcoat, loves to be with his owner, but may be a little aloof around strangers. You'll need some early training and socialization with this dog, but they are fairly easy to train and enjoy learning tricks. The toy version is 9-12 inches at the shoulders and the miniature version is 12-15 inches at the shoulders.

If you're still looking for more options, consider the following breeds:
• Bichon Frise – This breed is a gentle, playful and affectionate dog with a curly, plush white coat.
• Coton de Tulear – This dog a rare white breed, originally from Madagascar.
• Toy poodle – They are a responsive working breed of dog with an abundant dense coat, in many shades from cream to silver.

Breeds for Allergy Sufferers

Dogs that are hairless or have a single layer of coat tend to produce less dander and are therefore better options for people who suffer from dog allergies. This list includes, but is not limited to the Basenji, Bedlington terrier, Border terrier, Cairn terrier, Yorkshire terrier, poodle, Schnauzers, and Chinese crested. The new "designer breeds" of dogs, including the Yorkipoo, cockapoo and other poodle mixes have been known to be good dogs for allergy prone folks.

The Best Eyesight

Like their name implies, dogs under the sight hound group use extremely acute eyesight to hunt. Breeds from this group include the greyhound, saluki, whippet, and pharaoh hound. Among these dogs, some sources tout the greyhound, which is also the fastest dog, as the dog with the best eyesight.

Trimming Shelties

The Shetland Sheepdog needs special care to prevent fur matting. Daily combing and brushing is a must. You should trim your Sheltie every three months or so to keep their coat in good form. • You can trim the backside or skirt of your Sheltie with thinning shears if it becomes too thick, but seek the advise of a trained professional for guidance the first time you do this. Also trim the area around the anus to keep it clean. • Mats may occasionally need to be cut around the ears. Take care not to cut your dog if you need to do this and you can relax the dog first with massaging before attempting this maneuver. • Trim the excess hair on your dog's feet to keep dirt and gravel out of their paws. Always detangle FIRST and bathe SECOND - water increases the tangles.

Breeds Good in the City

The city dog does well with all the bustle and noise of an urban environment. Traffic lights, cars, shops, and a good crowd does not deter or phase them. If you're looking for a dog that would do well in the city, here's a partial list:

• Basset Hound
• Boston Terrier
• Cardigan Welsh Corgi
• Dachshund
• French Bulldog
• Keeshond
• Maltese
• Pug
• Shih Tzu
• Scottish Terrier
• Yorkshire Terrier

Breeds for Asthma Sufferers

If you're an allergy sufferer and still want a dog, there are a few things you should know. Allergens from dogs (typically a dog's dander) can cause allergic reactions. Those allergens are also considered to be a factor in triggering asthma, an allergic inflammation of the lungs.

But there is hope. Though dogs can't make allergies go away, breeds that are good for allergy and asthma sufferers do exist. These breeds of dogs typically shed very little dander and therefore don't tend to set off a reaction in allergy sufferers. Some of the breeds include the American Hairless, the Basenji, the Bedlington terrier, Bichon frise, Chihuahua, and the poodle. The recently popular "designer breeds" of dogs, which includes Yorkipoos and cockapoos are also known to be better dogs for folks suffering from allergies.

Q&A: Peeing in
Crate Overnight

Q: Is there a way to stop a puppy from peeing in its kennel or crate overnight?

A: Young puppies really can't hold their small bladders very long, so peeing in a kennel overnight is quite normal. You can reduce the problem by creating a pattern of feeding, drinking water and trips outside to pee that "empty" the pup pretty well before bedtime.

This means feeding its last meal no later thank around 5 or 6 pm, restricting water consumption in the late evening, and taking the pup out both soon after it eats and just before bed time. And more often if the pup signals a need.

Here is a step by step outline of housetraining a puppy that is worth reading:
http://www.lifesgreat.com/HowToTrain.html

Soiling the Owner's Bed

In order to keep your dog from soiling your bed, you need to find out what the cause is and then take steps to remedy your dog's problem. First make sure that your dog does not have any medical condition that causes him to eliminate in the house. Always make sure that your canine has plenty of opportunities to go outside and eliminate.

Then, your next step, if your dog is perfectly healthy, is to thoroughly clean your bedding and eliminate any evidence of odors that could lure your dog back to marking the same area. You need to be very vigilant in watching your dog to make sure that he does not continue to use your bed as an elimination area. If he is caught, correct him in a firm tone of voice immediately during the incident and not a minute later. Then take him to an area where he should eliminate.

It's helpful to create a consistent routine so that your dog knows when he can go outside. If you cannot watch your dog for a few hours when you are not home, either place him in an enclosed area of the kitchen or crate him until he has learned not to eliminate in the house.

Q&A: Puppy's Eyes and Ears

When do a puppy's eyes open?

Here's a handy way to think about early puppy development:
-- eyes open at about two weeks of age.
-- ears open completely by three weeks.
-- pup able to move around pretty well by four weeks.
In the first four weeks, pups are almost totally focused on eating and sleeping, but at four weeks they start to interact with their littermates more and more.

Q&A: Eating stool or poop

Q: How can I stop coprophagy, in other words my dog eating poop or stool?

A: The best prevention is eliminating access to poop. This means cleaning up immediately after the dog poops, whether in your yard or on a walk. The next most important thing is to teach the dog "no" or "no eat" when it sniffs a poop. After the "no eat" command and you have the dog's attention, call the dog to you, praise the dog and give it a treat. Be consistent in this training process. There are other ideas that have been tried, as described in this helpful article on the Web:
http://www.peteducation.com/article.cfm?cls=2&cat=1551&articleid=155

Soiling In the House at Night

If a housetrained dog is suddenly having accidents at night in the house, it's time to examine the current situation. Before you jump to any conclusions, consider whether there have been any major changes in your dog's life, schedule or routine. For instance, has there been the addition of a new pet or child in the household? Or perhaps your dog is not given an opportunity to go outside as he previously had. Also, make sure that your dog is healthy and not suffering from any medical conditions that would cause him to have accidents.

If you've ruled out his environment, it may also be possible that your dog has matured and is marking his territory. Unfortunately, his territory includes your house.

The key is to address the situation promptly before it becomes an ingrained habit. You can do this by securing your dog in a crate overnight. Few dogs will soil the area where they live and sleep. Be sure to take your dog outside as late as possible before bedtime and immediately upon waking up. If your dog alerts you that he needs to eliminate in the middle of the night, do take him outside. After several weeks of crating, you can begin to leave your dog out of the crate at night to check on his progress.

Deskunking Your Dog

If your dog has had an encounter with a skunk and he's been sprayed, you can do a few things to alleviate the stench.

First, quarantine your dog to the backyard until you can clean him up to avoid bringing the odor into the house. Methods like tomato juice do require several baths over a number of days and may not be as effective. Dog shampoos targeted to deodorizing your pooch also come with mixed results. According to one Kansas State veterinary technician, a homemade concoction will do well to clean your dog up. Here's the recipe:

• 1 quart 3% hydrogen peroxide
• 1/4-cup baking soda
• 1-teaspoon liquid soap

(This recipe can be doubled for bigger breeds.)

Wet your pet down and work the mixture through the pet's hair. Leave on for three to four minutes and rinse. Be sure to throw away any excess mixture.

Golden Retriever Grooming

Golden Retrievers do shed quite a bit and require regular grooming due to their hair type, the frequency of matting, and the potential for hot spots on their skin. A thorough brushing several times a week is very important, and the use of a slicker brush to remove loose or shedding hair will be helpful to control dog hair in your home.

The Problem with American Cocker Spaniels

The American Cocker Spaniel and the English Cocker Spaniel are actually two separate breeds of dogs, each with its own characteristics. They are both medium sized dogs known to be playful, friendly, and trainable. However, in the case of the American Cocker Spaniel, rampant careless breeding has led many dogs in this breed to have health and behavior problems. This includes, aggressiveness, difficulty in training, deafness, and skin problems.

Laying out the Kennel

If you're laying out a kennel for your dog, it can be a daunting task to start if you've never done it before. Here's a few ideas to help make the process go a little bit easier:

• Make the inner chamber of your kennel large enough for your dog to lie down comfortably.
• Make the clearance height of the kennel at least six inches taller than your dog's head.
• Use a hard surface for flooring that is easy to clean like concrete.
• Concrete block is recommended for wall construction. Although it is higher in cost than wood, it will last longer, be easier to clean, and be lower in maintenance costs.
• Use insulation batting to keep the kennel warm and a ceiling fan for summer months.
• Place windows about five feet above the floor to allow natural lighting and placement of cabinets or other storage items.

Grooming an Australian Shepherd

There's a lot of variety in an Australian shepherd's coat. His outercoat is somewhat coarse while his undercoat is soft and thick. The fur can be either completely straight or have a slight wave. You should brush an Aussie's coat every week with a slicker brush. If he is shedding quite a bit, you can use a shedding blade to remove excess hair. Never shave your Aussie if his coat becomes matted, as this will only lead to sunburn. To keep the level of matting down, use a pin brush on the feathers, or long fur, on your dog. This includes front legs, back legs, and behind the ears.

German Spitz

The American Kennel Club (AKC) recognizes the German spitz as a foundation stock breed. However, there is no official breed for the German spitz in the United States. The Federation Cynologique Internationale (FCI) is a worldwide organization that recognizes breeds including the German spitz. The Pomeranian is the smallest size of the German Spitz under the FCI and is now recognized as a separate breed in the United States. The FCI classifies four other sizes of the German spitz. From smaller to largest, they are the Kleinspitz, Mittelspitz, Grossspitz, and Keeshond or Wolfspitz.

Try these websites for more information:

http://www.germanspitzclub.org.uk/
http://www.akc.org/breeds/german_spitz/index.cfm
www.en.wikipedia.org/wiki/German_Spitz

Dog Houses and Kennels

Today, there can be more to the average dog house than four walls, a sloped roof, and a door opening. Dog houses come in a variety of shapes, sizes, and construction materials. Many homes for dogs have been designed to be miniature versions of the ones that us two legged folks live in.

If you're looking for some ideas to put together a kennel or a dog house, there are a number of resources available for you. There have been books published on unique dog houses, some with instructions detailing how you put a house together yourself. You can contact your local bookseller or library and request a search on the subject to see what you can find. The Internet is also an excellent resource. Some Websites have posted a step-by-step "how to guide" on how to build your own kennel or home for your dog. Still other sites will sell these plans to you. Simply go to a major search engine and type in the key words desired.

Howling at the Moon

It's late at night, the full moon is shining brightly, and you hear the dogs in the neighborhood doing a chorus of howling. Why do dogs howl at the moon?

In actuality, dogs may appear to howl during a full moon, but it's more likely that they are simply howling to communicate with each other. It may just be easier to notice that they're howling on a night when the moon is in plain view. Dogs howl to signal location when they are hunting. They also howl when left alone for long periods and they are trying to signal to their family members. It's also very contagious. One dog's howl may set off a string of howls around the neighborhood.

From Country Dog to Suburbia

If you're moving to a new environment with your canine, there are some things that you can do to help him adjust to a new lifestyle.

First, make a list of priorities to decide what types of things will help make the new environment a home. For instance, if you are moving from the countryside to a suburban environment, perhaps a good compromise would be access to a large backyard, park, or proximity to an outdoor area for hiking.

Next, help acclimate your dog to the change in environment by introducing him to the new area slowly. If your dog is used to open areas and needs to get used to streetlights, cars, and stop signs, show him the rules of expected behavior.

Finally, bring pieces of your dog's former environment to his new home. He'll be comforted by familiar objects like his food bowl, bed, and favorite toy.

Breeds Good with Children

Are you searching for the perfect pet that will be good for your family and great with kids? Friendly, tolerant, and good-natured, these breeds love everyone, children and adults alike:

• Boxer
• BostonTerrier
• Irish Setter
• Keeshond
• Labrador Retriever
• Mastiff
• Newfoundland
• Pug
• Siberian Husky
• Vizsla

Brittany Spaniel

The Brittany is a friendly and affectionate member of the family who will show wariness towards strangers. For this reason, the Brittany, a mid-sized breed, makes a great watchdog. This breed is an all in one package – a hunter, a pointer, and a retriever. While this breed resembles a spaniel and was once known as a Brittany spaniel, this dog is now simply referred to as Brittany due to his pointer capabilities.

Dog Breeds Developed in Scotland

So you want to know what dogs are from Scotland. Though many dog breeds have evolved from an earlier stock from many parts of the world, there are a number of sheep dogs, terriers, and hunting dog breeds that have been either created or shaped in Scotland. Here's a list:

• Collie
• Gordon Setter
• Scottish Deerhound
• Scottish Terrier
• Shetland Sheepdog
• Skye Terrier
• West Highland White Terrier (and related terriers including the Cairn Terrier, Dandie Dinmont, and Scottie)

For more information on these and other breeds, you can go to the American Kennel Club's breed page at www.akc.org/breeds/complete_breed_list.cfm.

Stop Eating the Kitty Litter

If your canine seems to favor your cat's litter box, you can curb his poop eating behavior. It's a little known fact that some dogs just eat poop. This act is known as coprophagia. There is no known reason why dogs eat feces. The theories guess that dogs may do so for nutrients, because they like the taste, or due to anxiety.

The best way to correct the problem is prevention. If you can, prevent your dog from having any access to the litter box. You should also train your dog to avoid the litter box. You can monitor your dog and condition him to replace the kitty eating behavior with another one. For instance, every time he approaches the litter box, call him to "come" and give him praise. With consistency, he should learn to steer clear of the cat's box.

Getting Enough Exercise

So how do you know if you're dog is getting enough exercise? How much exercise a dog needs depends on a few things. If your dog is an active breed, then he'll be happiest with vigorous playtime and space to run on a daily basis. Most toy breeds will be content with a short jaunt around the neighborhood once a day.

Also consider the age of your dog. A puppy often has spurts of energy and needs several opportunities to work his lungs throughout the day. An older dog is more sedentary and needs less exercise.

If your canine is restless or tearing up the house, it may be a sign that he isn't getting enough exercise. Always consider whether your dog is eating a proper amount of well-balanced meals. If he is, he should not be overweight. That could also indicate your pooch needs more time getting fit.

Wybór odpowiedniego psa Brush

Wybór odpowiedniego psa Brush

Może to być trudne wyborze szczotki psa. Niech ekspertem Wendy Nan Rees pomóc w pewnych wskazówek na temat odpowiedniego wyboru. Będziesz uwodzenie jak profesjonalista w krótkim czasie.

Wybór Pędzel Prawo Dog dla psa

W tym tygodniu w końcu, chciałbym porozmawiać o tym, jak wybrać odpowiedni pędzel dla swojego psa. Wiem, że mówiliśmy o przelanie i uwodzenie, ale myślę, że ważne jest, aby rozmawiać na temat różnych rodzajów szczotek w rynku, co mogą zrobić, jak one są i jak wybrać odpowiednie dla danego typu pies.

Mając tak wiele ras do wyboru, można sobie wyobrazić, dlaczego posiadanie odpowiedniego pędzla staje się ważne. Nie będzie korzystać z tego samego pędzla na Labrador Retriever, który byłby w Yorkshire Terrier od ich płaszcze są różne i mają różne potrzeby pielęgnacyjne.

Prawo czesania

Po pierwsze, musisz wiedzieć, typ psa płaszcz. Gdy wiesz, że moja lista tutaj powinno dać przewagę na wybór odpowiedniej szczotki lub grzebienia.

 • Długie włosy, które porusza się (jak na Afgański, Yorkshire Terrier lub Seter irlandzki): najlepszy rodzaj szczoteczki do tego typu pies jest szczotką stalową-pin, płaszcz drutu i dobry grzebień stali wykończyć robotę.
 • Bardzo krótka, śliska warstwa (jak na Boxer, Doberman lub American Staffordshire): dobry, w pełni naturalny Szczotka włosie może być tutaj stosowane. Szczotka gumowa curry jest to dobry wybór, i można znaleźć jeden w każdym sklepie zoologicznym. Lubię korzystać z tych znalezionych w sklepach z artykułami dla koni. Są one tańsze, a niektóre z nich mają specjalne zakończenia dołączyć wąż przez. To jest wspaniałe dla każdej rasy krótkim powlekane podczas kąpieli. To jest coś, zachęcam was wszystkich do korzystania; to jest świetne. Innym wspaniałym narzędziem do sierści krótkiej i gładkiej jest rękawica gumowa uwodzenie i dobry grzebień stali.
 • Kręcone płaszcz (jak w Zatoce Chesapeake i Curly Retriever, pokrytej Pudel, a także na niektóre z nowych ras mieszanych, takich jak Labradoodle): Te psy nie mogą rzucić tak jak innych ras, ale w tym samym czasie, są one nieco trudniejsze do mycia, więc spróbuj zakrzywiony, pędzelkiem płaszcz drutu na tego typu płaszcze.
 • Średniej długości, falisty futro z podwójnym lub pojedynczym płaszczu (jak na Labrador Retriever, Golden Retriever i owczarka niemieckiego): dobre narzędzie złuszczanie, dobry grzebień stal i płaszcz drut wszystko działa dobrze z tego typu futra.

Wszystkie psy muszą mieć grzebień pcheł, a jeśli pies rzuca wtedy konieczne jest właścicielem dobrego narzędzia do przelania. Jeśli spojrzeć wstecz do jednego z moich starszych porad można przeczytać o moim ulubionym rzuca Instrument, FURminator®. Istnieje wiele innych rzuca narzędzia na rynku, jest to tylko mój osobisty faworyt.

Codzienna pielęgnacja dlaczego

Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego należy wykonywać codzienne szczoteczkami. Chcesz myć codziennie, aby pomóc rozluźnić wszystkie stare włosy i sierść z psa. Wierzcie lub nie, szczotkowanie codziennie smarować skórę pomoże psa ze swoich naturalnych olejów. Gdy rzuca sezon przyjdzie, trzeba będzie znacznie mniej futro na podłogi i meble, jeśli przeprowadzenie codziennego szczotkowania. Przede wszystkim, będzie również więź z psem. Ty i Twój pies pokocha dziesięciu minut dziennie szczotkowania lub czesania. Spójrz na to jako mini masaż dla swojego zwierzaka i dobrej pracy dla Ciebie.

Uwaga, jeśli pies ma dużo maty, może być najlepiej zobaczyć profesjonalny groomer od maty mogą skrzywdzić psa, a oni mogą być bardzo trudne do usunięcia. Jest to kolejny wielki powód, aby dać psu szczotki dni, aby pomóc utrzymać maty z dala !!

Więcej porad Od Wendy

 • Walki psów Cabin Fever
 • Gra dla Ciebie i Fido
 • Przygotowanie do wizyty Vet
 • Teach Your Dog do pobrania

Dieta dla psów z chorobą wątroby Canine

Dieta dla psów z chorobą wątroby Canine


Po psów choroby wątroby dieta jest ważnym narzędziem leczenia psów z zaburzeniami czynności wątroby. Zmiana diety dla psa z choroby wątroby psów (CLD) pomaga wątroby regeneracji przy jednoczesnym zachowaniu dobrego żywienia psów.

Choroby wątroby u psów

Choroby wątroby jest powszechne u psów. Jest to szczególnie powszechne w niektórych ras, takich jak West Highland Terrier Doberman pinczery i. Jest to jeden z pięciu największych przyczyn nie przypadkowych zgonów psów.

Ponieważ układ do czyszczenia ciała wątroby usuwa toksyny i odpadów. Produkuje także żółci w procesie trawienia. Kiedy wątroba jest zagrożona, toksyny i odpady mogą gromadzić się w organizmie. Może to wpływać na wiele innych układów ciała, takie jak mózg i serca.

Wątroba jest godne uwagi na zdolności do regeneracji się. Z wczesnego wykrywania i leczenia wielu pacjentów CLD może odzyskać w całości.

Rozwój psów Choroby wątroby Dieta

Wszystkie istotne zmiany diety powinny być szczegółowo omówione z lekarzem weterynarii. CLD, nie jest to stan, który należy traktować bez wskazówek medycznych. Twój lekarz weterynarii będzie mógł zorganizować żywieniowy plan, który pomoże zwierzę odzyskać.

Większość zabiegów dietetyczne dla pacjenta CLD obejmuje cztery podstawowe cele:

 • Zapewnić dobre odżywianie, aby utrzymać energię i zdrowie
 • Promuj regenerację wątroby i zmniejszenie stresu na organach
 • Zapobiegania i minimalizowania potencjalnych powikłań, takich jak encefalopatia wątrobowa, gdzie toksyny wpływają na mózg
 • Wykluczają i hamują uszkodzenie wątroby z gromadzeniem substancji, takich jak miedź.

Kontrola Białko

Twój lekarz weterynarii będzie najprawdopodobniej polecam zmianę spożycia białka psa. Choroby wątroby zazwyczaj oznacza, że ​​mniej białka jest przetwarzany, więc twój pies wymaga więcej białka w diecie. Ogólnie zalecenie jest bogate w białko, wysokiej jakości diety. Niektóre białka mogą pochodzić ze źródeł innych niż mięsa, takie jak twaróg. Wysokiej jakości źródeł białka zawiera wystarczającej ilości aminokwasów dla psa i są łatwo przyswajalne. Inne zalecenia może zawierać białka roślinne oferty oparte, takie jak soja, zamiast białek mięsnych.

W pewnych komplikacji CLD, takie jak encefalopatia wątrobowa, ilość białka może być zmniejszona. Mniejsze białko będzie kontrolować objawów tej choroby.

Niektóre białka zwierzęce zawierają duże ilości miedzi i należy go unikać. Mięsa i narządów, zwłaszcza wątroby, należy unikać. Inne mięso bogate w miedź to:

 • Kaczka
 • Jagnięcina
 • Łosoś
 • Wieprzowina

Źródła białka, które są względnie niskie w umiarkowanych do miedzi są:

 • Turcja
 • Kurczak
 • Biała ryba
 • Wołowina
 • Jajka
 • Ser

Tłuszczu i węglowodanów

Z CLD, psy są w stanie tolerować wyższy poziom tłuszczu w diecie. Lekarz weterynarii może zalecić dietę, która ma do 50 procent zawartości tłuszczu.

Węglowodany są ważne, aby wspomóc trawienie, dodawać i usuwać amoniak włókna z systemu. Gotowane płatki owsiane, ryż biały i makarony są rodzaje węglowodanów, które mogą być zawarte.

Dodatki i suplementy

Psy z CLD, zwłaszcza w zaliczek etapach, powinny mieć dietę o niskiej zawartości soli. Obniżenie sól zapobiega gromadzeniu się płynu w jamie brzusznej, nazywane wodobrzusze, które występuje u psów z niskim wątroby function.There są dobre suplementy, które mogą pomóc psu CLD. Niektóre z tych dodatków są następujące:

 • Witaminy z grupy B
 • Witamina E
 • Cynk, który pomaga wiązania miedzi i ma przeciwutleniacze, które chronią wątrobę
 • Witamina C, działania przeciwutleniaczy
 • Witamina K na krzepliwość krwi
 • Adenozylometioniny (SAM), która może zmniejszyć uszkodzenie wątroby, a także posiada właściwości antyoksydacyjne

Diety handlowych

Lekarz weterynarii może zalecić specjalne komercyjne karmy dla psów, takie jak te wykonane przez Hilla lub Purina. Te pokarmy na receptę są specjalnie zaprojektowane dla psów z chorobami wątroby.

Karmienie Rutynowa

Niektóre psy z korzyścią CLD ze zmianą rutyny karmienia. Zamiast jednego lub dwóch regularnych posiłków dziennie, kilka małych posiłków w ciągu dnia może promować dobre trawienie.Należy pracować z lekarzem weterynarii w celu opracowania psów choroby wątroby dietę dla swojego zwierzaka. Dobra dieta może pomóc psu czuć się lepiej i szybciej się leczyć.

Narkolepsja Mózg

Narkolepsja Mózg

Narkolepsja badania mózgu oferuje pomocne wgląd w tej tajemniczej choroby. Choć przyczyny narkolepsji są nieznane, badań odkrył innych cennych informacji na temat stanu. Choć stan może być dość rzadkie, wpływa wiele. Znani ludzie z narkolepsji może przynieść większą uwagę na stan, w tym badań nad mózgiem.

Narkolepsja Brain Research

Ponieważ zaburzenia snu jest z natury neurologicznej, mózg jest głównym celem badań. Osoby, które mają ten warunek doświadczenia nagłe zaniki do cyklu REM snu bez ostrzeżenia. Wydaje się, że nie ma wyzwalacze, które powodują wystąpienie epizodu Narcoleptic. Narkolepsja badania mózgu stara się odkryć możliwe przyczyny i lekarstwa na zaburzenia snu.

Genetyczne Ustalenia

Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i udaru mózgu sugeruje, że wiele czynników wpływa narkolepsji i jej objawów, ponieważ jest chorobą neurologiczną. Geny odgrywają istotną rolę w warunkach:

 • Kompleks HLA jest na chromosomie 6, który koreluje z innymi genami regulowanie pewnych aspektów układu odpornościowego. Wyniki pokazują, że ludzie, którzy mają alleli (formularze wariantów genów), są predysponowane do konieczności narkolepsji. Jednak same te warianty nie są wystarczające do wywołania choroby. Większość osób, które mają ten problem snu mają warianty genów HLA, ale niektóre nie. Ludzie mogą mieć warianty bez narkolepsji.
 • Chromosom 12 dysfunkcja może zakłócać neuroprzekaźników wytwarzane w podwzgórzu. Neuroprzekaźniki są nazywane "oreksyny" lub "hipokretyny". Są aktywne, gdy osoba jest na jawie. Niektórzy badacze uważają, że ich funkcja, aby utrzymać mózg przed usypiające do stanów uśpienia.

I HLA hipokretyny

Aby zrozumieć zmiany w narkolepsję badań mózgu, pomaga zrozumieć hipokretyny i HLA, a także w jaki sposób mogą się przyczynić do zaburzeń snu.

Lub oreksyna hipokretyny

Społeczność naukowa korzysta hipokretyny i oreksyny w kategoriach wymiennych. Stanford School of Medicine Center dla narkolepsji zapewnia szczegółowe informacje na temat neuronów:

 • Znajdują się one głęboko w podwzgórzu.
 • Stosunkowo niewiele wydzielają cząsteczki oreksyny.
 • Cząsteczki są cenami do podwzgórza.
 • Są one związane z podregionu podwzgórza odpowiedzialny za karmienie regulacji.

Ludzie mogą mieć ich poziomy hipokretyny zmierzono stosując procedurę podobną do znieczulenia, że ​​próbki płynu mózgowo-rdzeniowego (CSF). Nie występują we krwi lub moczu dla tego pomiaru, ponieważ uważa się, że cząsteczki występują wyłącznie w mózgu i płynie mózgowo-rdzeniowym w pobliżu obszaru mózgu.

HLA

Antygeny leukocytów ludzkich (HLA) są to cząsteczki, które działają, aby utrzymać system odpornościowy organizmu działa prawidłowo. Cząsteczki są złożone z różnych podtypów dla różnych osób; różnice, aby układ odpornościowy każdej osoby wyjątkowe, ale bardzo nieznacznie. Mutacje HLA może prowadzić do problemów autoimmunologicznych.

Występowanie mutacji w genie hipokretyny (chromosom 12) jest rzadkie u ludzi, ale wiele z narkolepsją mózgi mniej neuronów, które wytwarzają hipokretyny. Teoria sugeruje, że nieprawidłowości mogą prowadzić HLA układ odpornościowy, aby dołączyć neurony wytwarzające hipokretyny.

Testy HLA nie jest stosowany do diagnozowania narkolepsji, ponieważ odmiany mogą być obecne u osób, które nie mają choroby. Antygeny leukocytów ludzkich może niektórzy ludzie podatni na narkolepsję, ale to nie jest wiarygodnym wskaźnikiem we wszystkich przypadkach.

Narkolepsja u zwierząt

Narkolepsja badania mózgu nie odnosi się wyłącznie do ludzi. Society for Neuroscience przedstawia fascynujące informacje na temat badań, w tym narkolepsję u zwierząt.

Society for Neuroscience, że zainteresowanie opracowane w 1970 roku. Naukowcy odkryli, że może być Doberman pinschers Narcoleptic, czyniąc je przedmiotem badań. Niektóre Narcoleptic psy nagle zasnąć bez powodu, albo wykazują katapleksję, nagłą utratą napięcia mięśniowego.

Inne czynniki

Nie wszystkie Narcoleptic osoby mają nieprawidłowości w HLA lub niskim poziomie hipokretyny. Inne problemy mogą mieć wpływ na zaburzenia snu. Niektóre warunki, które mogą przyczynić się do narkolepsji problemów mózgu to:

 • Zakażenie
 • Guz
 • Szkoda
 • Choroba
 • Hormony
 • Toksyny
 • Dieta
 • Stres

Chociaż te czynniki mogą powodować choroby, mogą odgrywać ważną rolę w rozwoju zaburzeń snu. Środowisko może mieć wpływ również.

Czynniki środowiskowe

Natomiast Longstreth Jr., MD, MPH sugeruje, że kombinacja czynników środowiskowych oraz predyspozycją genetyczną może prowadzić do wystąpienia zaburzeń snu. Science Daily oferuje podsumowanie narkolepsję mózgu Longstreth i teorii środowiska.

Badania w celu ustalenia możliwych przyczyn i najlepszych metod leczenia narkolepsji jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju. Sen Education.com oferuje informacje na temat różnych zaburzeń snu, w tym ustalenia dotyczące tego fałszywy stan neurologiczny.