Szablon CV Microsoft Word

August 29

Szablon CV Microsoft Word

Sposób swoje CV jest sformatowany jest tak samo ważne jak to, że informacje zawarte w dokumencie. Jeśli masz program Microsoft Word i szukasz skrótu, aby zapewnić, że Twoje CV wygląda tak imponujące jak to brzmi, będziesz podekscytowany, aby dowiedzieć się szablon zawartych tutaj.

Tworzenie CV z szablonu LTK w programie Word

Szablon CV Słowo tej stronie jest tu wstępnie sformatowany wypełniający dokument, który jest prosty w użyciu. Zauważ, że to będzie działać tylko wtedy, gdy program Microsoft Word zainstalowane na komputerze.

 • Kliknij na zdjęcie, aby uruchomić szablon.
 • Następnie wyświetlone zostanie okno dialogowe, pozwalające wybrać, aby otworzyć plik w programie Word lub zapisać na komputerze.
 • Dokonaj wyboru, klikając odpowiedni przycisk, a następnie naciskając przycisk OK.
  - Jeśli wybierzesz "otwarty", plik Word otworzyć.
  - W przypadku wybrania opcji "zapisz", zostaniesz skierowany do tworzenia kopii dokumentu na komputerze.
 • Edytuj dokument z informacjami, stosując co wiesz o tym, jak napisać CV.
 • Zapisz często w trakcie pracy.
 • Dokładnie sprawdzane przed sfinalizowaniem dokumentu.
 • Przed drukowaniem lub wysyłając wypełniony CV, usunąć logo Logiki Stosowanej, klikając na obrazek i hittting przycisk "delete" na klawiaturze.

Korzystanie z CV

Za pomocą tego szablonu będzie upewnić się, że masz dostęp do dokumentu, który można łatwo aktualizować i dostosowywać do konkretnych zadań, jak również do drukowania lub e-mail do potencjalnych pracodawców.

Jeśli masz zamiar wysłać swoje CV, najlepiej przekonwertować go do dokumentu PDF pierwsze, w celu zapewnienia, że ​​odbiorca będzie prawdopodobnie w stanie otworzyć go i ustawienia formatowania na cudzym komputerze nie ma wpływu, jak dokument wygląda. Jeśli nie masz dostępu do konwertera PDF, można pobrać jedną bezpłatną się PrimoPDF.

Powiązane artykuły