grsail.com

Symbole tatuażu i ich znaczenie

Symbole tatuażu i ich znaczenie


Zwróć szczególną uwagę na tatuaż i znaczeń symboli, gdy pojawi się tat z innej kultury czy języka. Błędna interpretacja może powodować pewne tatuaż żal.

Allure symboli tatuażu

Wśród najbardziej popularnych wzorów tatuaż są symbole i znaki, które stoją do różnych innych słów lub atrybutów. Może to obejmować japońskich znaków, zwierząt, które symbolizują cechę użytkownik tatuaż chce urzeczywistniać, symbole Zodiac lub symboli z innej kultury w całości.

Urok tych symboli tatuażu i znaczeń jest możliwość ozdabiać siebie z charakteru lub cechy, których znaczenie nie jest oczywiste. Na przykład, na sobie chiński znak dla domu na nadgarstku daje wiele warstw znaczeniowych. Nie jest sam charakter, co może mieć jakiś interes, aby spojrzeć na. Nie jest dosłowne tłumaczenie tego słowa, i nie jest też głębszy sens, który użytkownik przykłada do niego, takie jak tęsknota za domem, miłości do życia w domu lub stabilności, który reprezentuje ich w domu. Jednak, nie może być niebezpieczeństwo wykorzystaniem symbolu tatuażu z wielu znaczeń.

Biorąc pod uwagę, symboli i znaczeń tatuaż

Kiedy rozpocznie się proces zamian za nowy tatuaż, upewnij się, że także dać dużo myśli i badań w każdym symbol tatuaż może być zainteresowany. Istnieje kilka sposobów, stosowanie symbolu może rykoszetem, powodując tatuaż żal.

Nieprawidłowa Znaczenie

Jeśli nie jesteś biegły w języku, którego się biorąc symbol z, upewnij się, że dokładnie sprawdzić swoje prawdziwe znaczenie, zanim pojawi się to wytatuowane na skórze. Znaki i symbole z arabskich, rosyjskich i chińskich alfabetów są wszystkie popularne wybory tatuaż, ale wszystkie z nich mogą być stosowane nieprawidłowo. Nie należy przyjmować słowo tatuaż artysty na to, że symbol rozważa ma znaczenie pragnienie. Możesz być przerażony odkryć symbol czułeś oznaczało jedno jest rzeczywiście coś jeszcze długo po wyleczeniu tatuażu.

Nieprawidłowa Orientacja

Podczas gdy niektóre obszary ciała wyświetlić tatuaż tylko w jednym kierunku, są pewne obszary, takie jak ręce, nogi, nadgarstki i nogi, gdzie kąt tatuaż jest oglądany z może zmienić jego znaczenie. Rzut symbol góry nogami, dzięki czemu można go zobaczyć właściwie może oznaczać, że ktoś stoi naprzeciwko ciebie może się zupełnie inne znaczenie. Weź orientację pod uwagę przy zaplanować tatuaż.

Wiele znaczeń

Jeśli planujesz tatuaż zwierzęcia, rośliny, kwiaty lub innego obrazu, który reprezentuje wiele cech, należy pamiętać, że znaczenie dołączyć do symbolu mogą różnić się dziko z wyobrażeń innych ludzi. Choć może ci się pomysł na tatuaż pajęczyna prostu dla swoich połączeń punkowych, widz może interpretować to oznaczać byłeś w więzieniu, mieć pewnego rodzaju uzależnienia lub należeć do gangu. Choć ostateczny sens każdej tatuaż jest zawsze do użytkownika, należy pamiętać, widz może jeszcze przynieść bagaż do niego, jak również.

Wybór tatuaż Symbol

Jeśli zdecydujesz, symbol będzie miał większe znaczenie i zainteresowanie dla Ciebie niż bardziej powszechne projektowania tatuażu, znajdziesz masz dużo do wyboru. Oprócz symboli kulturowych i języków, istnieje wiele symbolizmu obecnego w świecie przyrody. Symbol tatuaż z niezliczonych znaczeń mogą pochodzić z:

  • Gatunki roślin
  • Gatunki drzew
  • Koi ryb
  • Życie morskie
  • Jungle zwierzęta
  • Kwiaty
  • Kolory

Finalizacja obraz

Gdy znajdziesz symbol, który mówi do ciebie, zrobić kilka dalszych badań nad tym. Jakie inne znaczenie ma reprezentować? Czy orientacja zmienić jego znaczenie? Czy jesteś dobrze z innych znaczeń, które mogą być z nim związane? Kiedy właściwie przemyślane, symbole tatuaż i znaczenia można dodać niuanse zainteresowania i głębokości do projektu. Należy uważać, że jest to wynik nowego tatuażu, a nie błędnie zinterpretował żal.