grsail.com

Sukraloza (Splenda) Toksyczność: Fakt czy Hype?

Odnotowano wiele kontrowersji wokół sztucznych słodzików Splenda. Wynika to z faktu, że nie wiele jest jeszcze wiadomo na temat wpływu, jaki może mieć Splenda na swoim ciele w czasie. Podczas gdy niektórzy eksperci twierdzą, że jest to zdrowa alternatywa dla cukru stołowego, inni twierdzą, że jest to wina Splenda dla wielu Amerykanów przybiera na wadze i staje się dla diabetyków. Powiedział, że są pewne rzeczy, które powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwo i toksyczności Splendą. Oto kilka faktów, a niektóre z szumu wokół jednego z najbardziej kontrowersyjnych sztucznych słodzików na rynku:

Fakt: z umiarem, Splenda jest dobrą alternatywą

Większość osób, które cierpią z powodu negatywnych skutków są te, które go używać codziennie. Choć Splenda może być bezpieczną alternatywą dla cukru, może być również tak samo niebezpieczne dla zdrowia jak cukier, jeśli nie używasz go prawidłowo. Jeśli używamy go na co dzień, może znajdziesz się cierpi w wyniku. Zamiast tego, spróbuj ograniczyć ilość razy, z których korzystasz Splenda co tydzień. Używać go tylko w razie potrzeby. Nie zawiera żadnych kalorii, więc można być beneficjentem, że kiedy używasz go. Ale to nie oznacza, że ​​powinieneś używać Splenda podczas każdego posiłku.

Hype: Splenda Zawiera chlor

Właściwie jest to fakt. Jednak fakt, że Splenda zawiera małą ilość chloru jest bardzo over-hiper. Chyba, że ​​używając go dosłownie wszystko, co jeść, jest duża szansa, że ​​chlor stosowany w Splendą nie wpłynie na was. Jednak patrz fakt wyżej bo jeśli używasz go z wszystkiego, jest szansa, może to wpływać na ciebie. Mając to na uwadze, używając Splenda z umiarem może zapobiec chlor wpływ na ciebie.

Fakt: Splenda mogą spowodować przyrost masy ciała

Podobnie jak inne sztuczne środki słodzące, Splenda zawiera żadnych kalorii. Ale to nie znaczy, że nie może powodować zwiększenie masy ciała. W rzeczywistości, stosując go regularnie, można postawić się na jeszcze większe ryzyko tycia niż jeśli tylko używane cukru. To dlatego, że podczas korzystania z Splenda, to trick ciała. Twoje ciało widzi, że Splenda zawiera kalorii, więc nie nagrzewają się do spalania kalorii. Jednakże, w wyniku, nie odczuwałem po jedzeniu i przejadania się to zrekompensować. Z biegiem czasu, to dlaczego Splenda mogą rzeczywiście powodować zwiększenie masy ciała.

Hype: Splenda Może spowodować cukrzycę

Splenda został zaprojektowany, aby pomóc tym, którzy wykorzystują cukier cały czas, aby uniknąć zachorowania na cukrzycę. Niektórzy eksperci twierdzą, że Splenda może jeszcze spowodować, aby stać się dla diabetyków. Wszystko zależy od tego, ile używasz. Jeśli tylko go używać od czasu do czasu, nie jesteś w dużym ryzykiem cukrzycy. Pod warunkiem, że nie należy go używać każdy posiłek, można zapobiec się od zachorowania na cukrzycę. Oczywiście są wyjątki, ale jeśli są stosowane prawidłowo, Splenda nie musi prowadzić do cukrzycy.

Są to tylko niektóre z faktów i szumu wokół toksyczności Splendą. Tak jak wszystko, za dużo może być złe dla Ciebie. Ale jeśli ograniczyć wynieść korzystania i oglądać swoją dietę, Splenda nie musi być toksyczne dla organizmu.