grsail.com

Suknie ślubne w stylu vintage 1940

Suknie ślubne w stylu vintage 1940
Suknie ślubne w stylu 1940s często miał długie, podpuchnięte rękawy.

Kobiety, które chcą niepowtarzalny wygląd do ich strój ślubny może warto rozważyć 1940 rocznika suknie ślubne. Zarówno klasyczne, praktyczne i eleganckie sukienki sukienki z tego okresu są dostępne w sprzedaży, w przesyłce i sklepy ze starociami.

1940 Era: Prosta Stylowy

Moda damska od 1940 są podzielone na dwie części: w czasie wojny i po wojnie. Racje wojenne wezwali do prostych wzorów i pożyczonych sukniach, a New Look wprowadzeni w stylowym i kobiecego podejścia do stylu, w szczególności z boomem na wesela po powrocie do domu. Wojska

Proste War Era Suknie ślubne

Mody na wesela w pierwszym półroczu 1940 roku były ograniczone przez wojny reglamentacji. Zarówno żywność i odzież były reglamentowane w całej Wielkiej Brytanii i USA Z tego powodu, wielu narzeczonych w początku 1940 o skromnych środkach skończyło się na sobie praktyczne sukienki. Ubrania narzędzie w Wielkiej Brytanii było typowe zużycie cywilnej, więc kobiety często zapożyczone z innych lub suknie nosił swój najlepszy strój. Oni "naprawić lub zrobić to" z tym, co było dostępne. Style garniturów były popularne zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i za granicą.

Stylowe sukienki i New Look

Pomimo trudności, niektóre panny młode WWII były na tyle zamożni, aby dostać sukienkę, która była bardziej eleganckie. Inne panny młode mogą pożyczyć lub nabyć używany suknię ślubną do ich ślubu, zmiany i poprawki je w celu zwiększenia ich pracy. Te sukienki może mieć następujące elementy konstrukcyjne:

 • Gibson lub baranina rękawy
 • Długie rękawy z punktu na końcu, zwłaszcza w połączeniu z wysokim kołnierzykiem V-Neck
 • Kompensowanie przy dekolcie
 • Nacisk na pasie, często z kształcie "V"
 • Niewielkie "kochanie" kształtowania wysoko na szyi, w pobliżu obojczyka
 • Wykonane ze sztucznego jedwabiu, choć czasami jedwabiu
 • Biały, kość słoniowa, białawy lub kolor beżowy

W 1947 roku, po zakończeniu II wojny światowej, Christian Dior zadebiutował linię odzieży o nazwie Corolle, który został nazwany przez magazyn New Look życia. Linia skorzystał z bardziej dostępne tkaniny i przyniósł uwagę na postaci ciała kobiety, z zaostrzonymi talii i szerokie spódnice. Bardziej kobiece i stylowe mody pozostał popularny od końca 1940 roku i jest to widoczne w wielu 1950 sukien ślubnych.

Znajdź 1940 Vintage Suknie ślubne

Pierwsze miejsce w poszukiwaniu rocznika sukni ślubnej jest w Prezydium babci. Starsze krewne może uratować swoją suknię ślubną, szczególnie jeśli to było bardziej efektowne wzornictwo. Należy również sprawdzić przesyłkę, sklepy, rocznika i zabytkowe sklepy odzieżowe i aukcji internetowych. Sklepy oferują następujące roczniki suknie ślubne w Internecie:

 • Antyki i Kolekcje Sherry
 • MyVintageWear.com
 • Vintageous
 • Vintage Vixen Clothing Company
 • Davenport & Co.
 • Ślub w stylu vintage

Wybór sukienki vintage, autentyczne 1940 ślub stwarza pewne problemy. Niektórzy mogą nie mieć odpowiednich technik konserwatorskich sukni ślubnej używane na nich, co czyni je zbyt delikatne do noszenia. Zażółcenie, blaknięcie i plamy są także wspólne problemy z sukienki z lat poprzednich. Informacje Dobór często różni się od dzisiejszych hojnych cięć, więc się dokładne pomiary lub przymierzyć suknię, jeśli to możliwe. Pamiętaj, aby zbadać wszelkie suknię dokładnie przed zakupem.

Szycie sukni ślubnej za pomocą wzoru sukni ślubnej, to kolejny sposób, aby uzyskać rocznika 1940 w stylu sukni. Korzystanie z nowych materiałów, wybrać się wzór, który będzie komplement 1940 Ślubna i zrobić sukienkę osobiście lub zatrudnić kogoś, aby go. Wzory można znaleźć w internecie w sklepach takich jak Więc Archiwalne wzorce.

Dodatkowe 1940 suknia ślubna zasobów

Ślub, który gra na zeitgeist 1940 wymaga tematyce sukni ślubnej, że oddaje istotę dekady. Pary wojskowe mogłyby objąć użytkowym wygląd z czasów wojny, z pary na sobie mundur i panny młodej w sukni podobnej nadaje. Brides mogą również nosić bardziej klasyczny suknię ślubną, która obejmujące elementy stylizacji z 1940 roku.

Aby pomóc podjąć decyzję sukni 1940, odwiedź następujące strony internetowe Więcej informacji na temat mody i wesela:

 • Miss-Vintage.com: Miss-Vintage oferuje artykuły mody wyciągnął bezpośrednio z 1940 publikacji. Dostępne w formacie pdf, wahają się od ślubnych reklam do artykułów o modzie oszczędności, często z szkice i fotografie.
 • Vintage Fashion Historia - 1940 Ślub: Zobacz zdjęcia sukien ślubnych i przeczytać krótką historię sukien ślubnych 1940. Przeglądanie witryny, aby znaleźć Vintage 1930 do 1940 Brides kochamy, co podkreśla słynne narzeczonych i sukienki od dwóch dekad.


Suknie ślubne w 1940 roku były odbiciem wojny. Od skromnych sukien ślubnych, które były po prostu najlepszy garnitur w szafie do bardziej eleganckich sukienek wykonanych z tkanin, takich jak sztuczny jedwab tańszych, panna młoda 1940 nadal chce wyglądać pięknie w dniu ślubu.