grsail.com

Spider Web Tattoo Designs

Spider Web Tattoo Designs


Kilka tatuaże mają bardziej skomplikowane znaczenie niż pajęczyna tatuaż wzory. Czy jesteś uwagę na zawiłości sieci lub jej domniemanej walki pajęczyna tatuaż ma wiele znaczeń.

Kontrowersyjny Znaczenie pajęczyna Tatuaże

Spider Web Tattoo Designs

Choć czasy się zmieniły, a wraz z nimi pierwotne znaczenie tego projektu pajęczyna nie zmieniło, nadal posiada obrazu wiele kontrowersji i intrygi dla wielu.

Korzenie tatuaż pajęczyna są dwojakie, sięga ponad 70 lat w kulturze popularnej; Więzienie i Aryan przynależności.

Pajeczyn więzieniu

Pierwsze projekt tatuaż pająka w więzieniu był inked jeden sposób, że więźniowie, którzy byli w przez lata może oznaczać ich status. Każdego roku więzień został uwięziony, obraz pajęczyna wzrosła o jednej nici. Często internetowej został umieszczony na łokciu lub na ramieniu, promieniując się z jedną z tych naturalnych, okrągłych punktów.

Pajeczyn i Gangi

Członkowie zysków ulicznych oraz osoby z aryjskiej przynależności stosowany również Spider Web design w tatuażami. W takich przypadkach, każdy pierścień sieci wyznaczony zabójstwa, przestępstwa lub innego znaku przejścia w gangu lub internecie.

Spider Web Tatuaż Znaczenie Dzisiaj

Spider Web Tattoo Designs

Podobnie jak wszystkie tatuaże dzisiaj, obraz nie musi oznaczać niczego, co można wnieść do niego. Czy lubisz symetrię sieci, albo ma większe znaczenie dla Ciebie, nie ma potrzeby, aby dołączyć przeszłe rekordy do obrazu. Istnieje jednak kilka innych znaczeń, które zostały wyhodowane na całym obrazie w ostatnich latach.

Walka

Mucha uwięziony w pajęczynie jest częstym symbolem walki o coś, co ma władzę nad tobą. Ci, zmaga się z uzależnieniem od alkoholu lub będą często dostać pajęczyna tatuaż symbolu ich walkę.

Spider Web Tattoo Designs

Web of Fate

Obraz pajęczyna jest również popularna wśród rowerzystów, którzy czują, że symbolizuje złapani w sieci życia losu. Aby walczyć z ręki do czynienia można mieć głębszy sens.

Uwięziony

Poczucie uwięzienia lub poczucie bycia gdzieś, nie czujesz to idealne miejsce dla Ciebie może być symbolizowana przez tatuaż pajęczyna.

Granatowy i Sailor Tatuaż

Pajęczyna tatuaż na łokciu może również oznaczać marynarza oparty na stronie łodzi. On czekał na domu tak długo, że pajęczyna rozwinęła się z tego miejsca. To znaczenie nadal przenikają kultury dzisiaj, z łokcia jest jednym z najczęściej używanych miejsc do wyświetlania pajęczyna.

Kultura popularna

W ostatnich latach, takich jak muzycy Van Winkle i Roberta Lars Frederiksen obserwowano sportu pajęczyna tatuaży bez powodu innego niż cieszyli wygląd. Ten rodzaj kultury popularnej użytku zabrał niektóre z dawnych znaczeń, otwierając projekt dla większej liczby osób.

Spider Web Tattoo Designs i stazu

Spider Web Tattoo Designs

Podczas okrągły pajęczyna promieniujący z kolistego obszaru ciała, takie jak ramię i łokieć może być długo używany obraz, istnieją inne sposoby wyświetlania pajęczyna na organizm, w tym

  • W internetowej rozciągnięty w poprzek ramienia, nogi lub z powrotem coś wplątać w środku
  • Po drugiej stronie karku z zwisające pająka między łopatkami
  • Jak pokryte rosy internetowej rozciągnięty pomiędzy dwoma kwiatami
  • Częścią większej halloween tatuaż
  • Złapany pomiędzy stopami lub pazurów nietoperza; ewentualnie wykorzystane jako baner
  • Pokrycie inny obraz jako sposób pokazania wiek lub niewykorzystania

Spider Web tatuaż wzory są osobiste sposób wyrazić walki lub wewnętrzny niepokój. Zastanów się na jego wykorzystanie i rozmieszczenie przed noszenia, aby zapewnić jego znaczenie jest właśnie dla Ciebie.