grsail.com

Sezonowe dekorowanie

Sezonowe dekorowanie

Sezonowych dekoracji jest to świetny sposób, aby zmienić wystrój domu i zachować jego świeżość. Nie musisz spędzać dużo czasu i pieniędzy dekoracji domu do pór roku, i jest to wielki projekt można pracować na w ciągu kilku lat.

Dekorowanie dla pór roku

Jeśli chcesz ozdobić na wiosnę, lato, jesień i zima, zabrać swoje repliki od świata zewnętrznego. Jeżeli znajdziesz się nad zmianą całego domu wokół sezonu wyzwań, skupić się na kilku pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka i jadalnia. Pamiętaj, że na kilka zmian będzie stanowić ogromną różnicę.

Jedną z najlepszych rzeczy na temat dekoracji sezonowych jest coraz wszystkie przedmioty wystrój się i ustawienie ich na zewnątrz. Dla wielu ludzi, oddanie się sezonowe dekoracji jest jak powitanie starych znajomych. Oni przypomniał szczęśliwych czasów i ludzi wokół nich.

Oto kilka pomysłów sezonowych dekoracji. Klucz do wielkiego sezonowych dekoracji jest korzystać z własnej wyobraźni i obejść budżetu i potrzeb rodziny.

Wiosna dekorowanie

Gdy wiosna powraca po długiej zimie może się wydawać, że świat się odrodzi. Weź repliki od tego, co dzieje się w Matkę Naturę, aby pomóc udekorować swój dom na sezon.

Sezonowe dekorowanie

Dodaj Niektóre kwiaty

Roślin niektóre rośliny kwitnące i umieścić świeże kwiaty w wazonach. Jeśli nie lubisz prawdziwe kwiaty, spróbuj sztucznymi. Sztuczne kwiaty wyglądają już aż tak udawać. W połączeniu z niektórych szklanych lub jasnych wazony i misy, i umieścić niektóre ogród lub kwitnienia książki jako wystroju. Umieścić doniczki z kolorowymi kwiatami na ganek przedniej lub tylnej, aby zakończyć wpływa ..

Zmień Out Tkaniny

Rozważ zmianę rzucać poduszkami i chodników na lżejsze, bardziej pastelowych kolorach. Można albo zastąpić rzucać poduszkami lub uzyskać osłonę dla nich. Wymień ciężkich okien zasłony z lżejszymi dać więcej światła w, a gdy jesteś na to, zmienić okna wartościowości z jaśniejszym kolorem z kwiatowym wzorem. Aby wykonać nowy wygląd w całym domu, zmienić swoje ręczniki i pościel na lżejsze, bardziej pastelowych kolorach, jak również.

Lato dekorowanie

Nie ma dużo zmian od wiosny do lata, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Dodaj Permanent Fan

Sprzedam wentylatory. Cicho obraca wentylator nad głową zapewnia zarówno powitalny wiatr i atmosferę ciepła i leniwe letnie dni. Możesz pobrać wszystkie rodzaje kształtów i kolorów projektantów teraz. Podczas gdy fani jakości sufitowe mogą być droższe, twoi fani będą wyglądać lepiej i dłużej, jeśli kupisz dobre marki.

Dodaj trochę koloru

Dodaj silniejszy, jaśniejszy kolor do kolorów jak żółty. Spróbuj malowanie niektórych karnisze do działania jako małe półki, które można obracać się wraz z porami roku, trzymając kilka drobiazgów i inne przedmioty. Jeśli chcesz, dodać kilka elementów Dzień Niepodległości do dekoracji tematu. To nie musi być dużo, być może grupa czerwonych, białych i niebieskich świec.

Spadek dekoracyjne

Wyraziste opadania i niższych temperaturach prowadzić ludzi w pomieszczeniu w poszukiwaniu komfortu. Wykorzystaj to z tych porad.

Dodaj cięższe Tkaniny

Pobierz swoje grubsze koce i kołdry rzucać. Zasłona je na krzesła i kanapy lub stojakach kołdrę. Odłóż lżejsze rzucać koce, pościel wymieniaj i ręczniki i umieścić na cięższe kolorowe rzucać poduszkami i chodników. Podczas gdy jesteś na to, by zmienić swoje wartościowości, ciemniejszą bogatsze barwy dać pokój, że urok.

Pogłębienia koloru i faktury

Dodaj czerwienie, pomarańcze i brązy do systemu dekoracji. Wymień Letnie kolory i drobiazgi z tymi, w cieplejszym palety kolorów. Wynoś się mosiądz, miedź i żelazo dekoracje i umieścić je w ugrupowaniach całym pokoju. Dodać kilka naturalnych dodatków, a także, jak uzgodnień liści lub klastrów pinecone.

Dekoracja zimowa

Zima jest dla zbierania rodzinę blisko pomieszczeniu. Spróbuj tych porad, aby powitać ich.

Tworzenie Niektóre Ambiance

Użyj ziołowych produktów do aromaterapii jak bazylia, rozmaryn lub sosny, aby dodać ładny zapach. Zmień oświetlenie poprzez dodanie lampy stołowe oraz lampy podłogowe, dzięki czemu można zrobić działalności przez dobre oświetlenie. Reorganizacji meble wokół kominka i dodać stos wyblakły logi gotowy do nagrywania w dowolnym czasie.

Pobierz w duchu wakacje

Podczas dekoracji Zimowe wczasy nadal coraz bardziej ekstrawaganckie, można dodać kilka akcentów do domu, aby umieścić w duchu wakacje. Kilka struny światła, niektóre świeże gałązki sosny lub wieniec może być wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli masz dzieci, może trzeba zrobić trochę bardziej dekorowanie.

Porady dla Seasonal dekorowanie

  • Jeśli zdecydujesz się na zmianę wystroju w zależności od pory roku, przechowywać rzeczy odpowiednio. Umieść swoje pozycje w miejscu, można łatwo dotrzeć do nich. Przechowuj je w dużym plastikowym pojemniku jak pojemnik Rubbermaid lub Tupperware. Owiń mniejszych obiektów ostrożnie, tak, że nie mogą pęknąć. Jeśli je przechowywać w garażu, piwnicy lub na strychu, upewnij się, plastikowy pojemnik utrzymuje owadów i brudu.
  • Oznacz swoje pola w zależności od sezonu.
  • Na samym szczycie, dodać listę zapasów, więc nie przypadkowo kupić rzeczy, które już masz.
  • Wiele dekoracji sezonowych ma do czynienia ze zmianą dekoracji kolory. Jeśli normalnie udekorować blues, blues w jaśniejszych spróbować wiosną i latem i mocniejsze, ciemniejsze blues w jesieni i zimy.
  • Jeśli wybierasz się na szybkie zmiany sezonowe, użyj kwiaty i liście w oparciu o fałszywe sezonu (Real i). Możesz spróbować tulipany i żonkile na wiosnę, słoneczniki w lecie, suszone trawy lub astry jesienią i poinsecja w zimie.

Nie przesadzaj

Pamiętaj, że w dekoracji sezonowych, jesteś ciągle się zmienia rzeczy. Czy nie zbyt szalony z kolorami pokoju lub duże elementy akcent; mogą one powrócić rok po roku, ale zostaną one zbyt trudne do odtworzenia lub pozbyć się jak zmienić sezonów. Z tu i tam kilka akcentów, jest to możliwe, aby stworzyć pewne sezonowe atmosferę, która jest zupełnie naturalne.