grsail.com

Selfridges & Co - nie zwykły Boże Narodzenie

To jest po sponsorowany napisany przeze mnie w imieniu Selfridges & Co (z wideo dostarczonych przez GoViral). Wszystkie opinie są w 100% moja.

Jeśli w twoim sercu sercu przyszedł do przekonania, że ​​Boże Narodzenie jest nudne prezenty-wymianę sprawa, kiedy jeść, dawać i otrzymywać prezenty i podejrzanych spać myśląc z ulgą, że jest to już za sobą, masz innego myśleć nadchodzi. Boże Narodzenie będzie znacznie różni się, jeśli zespół z Selfridges! Jest to najlepiej, aby cieszyć się nieoczekiwanie jasne i luksusowe uroczystość.

Selfridges & Co - nie zwykły Boże Narodzenie

Wszyscy wiedzieli Selfridges dziesięcioleci. Przy okazji, czy wiesz, że w 1909 roku otwarto ponownie? Dziś jej uroda Hall jest największym na świecie! Czy możesz sobie wyobrazić, co to jest rajem dla nas, kobiet? Tylko w jednym tygodniu sprzedają 7700 szminki, tusze do rzęs i 1000 2800 Lakiery do paznokci. Co więcej, na cześć Selfridges Hermes stworzył dwa ekskluzywne torebki Birkin w ich kolorze żółtym, a mianowicie Pantone 109. I było ponad tysiąc osób, które chcą je kupić! Ale wróćmy z historii do naszego dzisiejszego tematu - prezenty i zaczyna je.
Selfridges & Co - nie zwykły Boże Narodzenie

Przede wszystkim, prezenty, to uciążliwe brzemię, że zapomnisz o z Selfridges - Twoja szansa, aby poczuć się entuzjastycznie coraz prezenty dla bliskich sobie osób, w odniesieniu do wszystkich właściwych odpowiedzi są. Bez względu na to, jak szeroki zakres dostępnych przyjaciółmi jest, to na pewno coś pożądanego dla wszystkich z nich, począwszy od malutkiej jednej i sprzyjający wszystkie typy, erotyczne, zbuntowana, wybredny - wystarczy wybrać odpowiedni odnośnik, aby przejść do odpowiedniej strony! Oto niektóre z najpiękniejsze ofert:

Selfridges & Co - nie zwykły Boże Narodzenie

  • IPad z wyświetlaczem siatkówki przełomową dla głównego mężczyzn, wspaniały z bezprzewodowych ultraszybkiego, eksploracji z niewiarygodnie ogromne App Store, prezent dla stały się!
  • Twój syn docenią ostatnie słowo w słuchawkach, ZINKEN coś do 120 funtów, równie dobrą jak pro i codziennych słuchawek, oferuje wiele opcji do odkrycia i dostosowane do maksymalnego komfortu, nie pochłaniających zapachy ciała - po prostu super!
  • Twoja córka będzie zachwycać w luksusowym opcji kawior manicure, Ciaté, pierwszy do tworzenia 3D na jej piękne paznokcie! Strajk na pierwszy rzut oka, pomaga uczynić najbardziej kobiecy frekwencję!
  • Twoja BFF po prostu stopić, aby otrzymać Guerlain kolektora paletę z największych Beauty Hall w świecie, bardzo w Azji sekrety urody i stylu kaligrafii. Idealnym asystentem piękno w jednym woreczku suedette. Porywająca wygląda na 2013 tutaj.
  • Dzieci mogą nie docenić, że jeszcze, ale ich rodzice będą! Armani najlepiej Christmas baby zestaw zawierający wszystko, co dziecko będzie rozkoszować się, śliniaczek, grzechotka i wszystko, krystalicznie upiększony, jak dar prosto z aniołem!

Selfridges & Co - nie zwykły Boże Narodzenie

Po drugie, szczególny duch zabawa, która jest zawsze świeże w Selfridges, kipiąca radość Presley i-Stevie Wonder-zdobił-rowek, doskonali swoje słynne imprezy wybory powszechne w nocy w latach 20. i 30., a może uczynić historię roku 2012! Otrzymuj prelibation z Supernova Glitter na wideo stworzony przez na miejscu, gotowane i ogrzewany przy pomocy Bruce Weber mody poufnych.

Odwiedź stronę Selfridges świąteczne, aby upewnić się naprawdę chcesz swój zwyczajowy Bożego Narodzenia, a nie migające przytłaczające luksusowych uroczystość zabawy opakowaniach, które pochodzi z marką Selfridges!