grsail.com

Scholastic Książki dla dzieci

Scholastic Książki dla dzieci


Prawie biblioteki każdego dziecka zawiera Scholastic książek dla dzieci. Jako największy wydawca i dystrybutor książek dla dzieci na świecie, Scholastic promuje zamiłowanie do czytania od 1920 roku.

O Scholastic

Maurice R. "Robbie" Robinson założył Scholastic Publishing Company w rodzinnym Pittsburghu. Firma rozpoczęła publikowanie czasopism młodzieżowych, ale wydała swoją pierwszą książkę w 1926 roku książka została zatytułowana Sadzonki i ciekawe prace laureatów nagród pisania uczeń spółki.

Scholastic zaczęła koncentrować się na zapewnieniu dzieciom literaturę przystępnych cenach z rozpoczęciem swojego pierwszego klubu książki w 1948 roku tytuły kosztują 25 centów, a wydawca obrocie je dla starszych nastolatków. Klubów książki dla uczniów szkół podstawowych nie zostały wprowadzone aż do 1960 roku.

W 1980 Scholastic rozpoczęła rozszerzyć swoją ofertę w celu włączenia filmy, programy telewizyjne i inne produkty oparte na popularnych postaci z jego książek. To pomogło firmie stać się bardziej opłacalne, ale nie zmieniło jego nacisk na literaturze dziecięcej.

Popularne Scholastic Books for Kids

Scholastic posiada wyłączne prawa do publikacji w Stanach Zjednoczonych w serii książek o Harrym Potterze. Książki JK Rowling to seria książek najlepiej sprzedających dzieci wszechczasów, ze sprzedażą ponad 400 milionów egzemplarzy na wszystkich połączonych woluminów. Początkowy nakład USA do Harry Potter i Insygnia Śmierci, w ostatniej książki z serii, miał 12 mln egzemplarzy. Ponad milion wstępnych zamówień na tego tytułu zostały złożone przez Amazon i Barnes & Noble sam.

Inne książki wydane przez Scholastic obejmują:

  • Seria Kapitan Majtas przez Dav Pilkey
  • KA Applegate przez ANIMORPHS
  • Seria Magia Treehouse Mary Pope Osborn
  • Seria 39 książek kryminalnych Clues

Na stronie rzeczy, literatury faktu, Scholastic posiada Klütz Press. Książki Klütz często koncentrują się na nauce, rzemiosła lub ciekawych hobby. Są to książki o tematyce Klütz takich jak klęski żywiołowe, interesujących wynalazków, czyniąc papierowe samoloty, wiązanie węzłów, i uczą się żonglować.

Książki I-Spy są publikowane przez Scholastic pod nadrukiem liczydło Books. Tytuły te wyzwanie dzieci, aby znaleźć różne ukryte obiekty w kolekcji tematycznych zdjęć.

Scholastic Targi książki i książki kluby

Dla wielu dzieci, Scholastic książki dla dzieci są związane z klubów podręczników szkolnych i targach książki. Scholastic ciężko pracował, aby stać się głównym obecność w szkołach podstawowych na terenie Stanów Zjednoczonych.

Szkolne kluby książki dystrybucji ulotek na bazie miesięcznej, kierowane do dzieci w określonym przedziale wiekowym, takich jak K-2 stopni. Rodzice wypełnienie formularzy zamówienia, przedkłada płatności do nauczyciela, a książki są dostarczane bezpośrednio do szkoły dla ucznia do domu. Dla rodziców w sprawie budżetu, każdy lotnik zawiera szereg Scholastic książek dla dzieci w cenie $ 5 lub mniej. Są to zazwyczaj kilka książek za $ 3 i jeden funkcjonalny wyboru książek, które jest 1 $. Czasami, Scholastic potrwa promocje, które oferują Ci szansę zarobienia dodatkowych książek, umieszczając ją w internecie.

W czasie wakacji, Scholastic klubów książki zazwyczaj oferują możliwość zakupu bonu za nauczycielem dziecka użyć, aby wybrać książkę dla biblioteki klasie. To może być doskonałym sposobem na dziecko, aby pokazać swoje uznanie dla jej nauczyciela, a jednocześnie pomaga potwierdzenia wartości odczytu.

Scholastic targi książki zawierają zwykle wiele z tych samych elementów prezentowanych w klubie książki ulotek, a także uzupełniające towar jak papierek dekoracyjnych plakatów z popularnych bohaterów kreskówek. Dla dzieci, podstawowej atrakcyjność targów książki jest to, że przedmioty są dostępne od razu cieszyć.

Scholastic targi książki są często przechowywane w imprezach charytatywnych dla różnych pozaszkolnych programów i działań w obrębie szkoły. W wielu przypadkach są one zaplanowane w czasie konferencji, festyny ​​szkolne, lub innych wydarzeń, które będą w dużym stopniu z udziałem rodziców.