grsail.com

Savannah Koty

Savannah Koty
Egzotyczne Savannah sprawia niezwykłą zwierzaka!

Koty Savannah Koty są bardzo wyjątkowe hybrydowe, które są dobrze znane z ich jasnym osobowości, cętkowanej sierści i dużych rozmiarów!

O Savannah Koty

Savannah Kot jest oznaczony jako rasy kotów hybrydowym, ponieważ jej początki prześledzić na krzyżowanie z egzotycznej Afryki Serval kota. Jednak nadal Savannah nowsze rasa kotów, które powstało w 1980 roku z rąk Bengal hodowcy Judee Frank. Była pierwszą przekroczyć afrykański Serval mężczyzna z domowego kotka, a otrzymany Savannah rasy szybko stał się hitem wśród miłośników kotów.

To nie było na długo przed koty Savannah został zarejestrowany rasy z The International Association (TICA) Cat. W tym dniu, rasy Savannah nadal prowadził kampanię w całym TICA w celu osiągnięcia statusu Championship.

O Imieniu

Tak, to dlaczego jest potomkiem Serval nazwał "Savannah"? Nazwa rasy jest odniesienie do afrykańskiej sawanny, gdzie Servals Afryki zamieszkują. Nazwa tej rasy zostało przyznane kotów Savannah przez właściciela pierwszego Savannah, Suzie Mustacio, który kupił początkową hybrydę z Judee Frank.

Utrzymanie sawanny w Zwierzęta

Podobnie jak brytyjski krótkowłosy rasy kotów Savannah może rozwijać się bardzo dużych rozmiarów, nawet nieprzekraczającej 20 kilogramów!

Niestety Serwal Afryki nie robi dla odpowiedniego domu zwierzaka ze względu na duży rozmiar i tendencji do działania jak miniaturowy gepard. Serwal kotów może się rozwijać, aby być tak duży, jak 44 funtów, co sprawia, że ​​trudne dla zwierząt w utrzymaniu.

Ponadto, Serwal nie ma powinowactwo do działania jako kot okrążenia, podczas Savannah jest o wiele bardziej przyjazny o przetrzymywany. Stąd, Savannah, z wesołym temperamencie, sprawia, że ​​o wiele lepsze domu zwierzaka.

Charakterystyka Savannah

Koty są bardzo chude Savannah patrząc kotów egzotycznych z długimi nogami i wydłużone szyje, jak i duże uszy. Ich głowy są stosunkowo małe, a rasy standardowe Savannahs mają głowy przypominające trójkąty równoboczne. W rzeczywistości, głowice powinny być mniejsze w stosunku do organów tych kotów.

Zewnętrzne sawannie dysponuje cętkowany płaszcz z okazjonalnych barów. Płaszcz krótkowłosy jest zazwyczaj koloru złoto ruda znacznie lżejsze z spodu, chociaż niektóre Savannahs są srebrne zauważył, czarny lub kolorowy dym. Rasa średnia Savannah wykazuje bary poziomej wzdłuż futro na plecach jego uszu. Możesz przeczytać więcej na temat standardu rasy Savannah na oficjalnej stronie TICA.

Zakup Savannah Koty

Savannah Koty

Koty Savannah są nowsze rasy, a niektóre z najważniejszych stowarzyszeń kotów nadal stroniąc ten hybrydowy rasy choć więcej hodowcy łowienie na piękno tego kota.

Kot Hodowcy Association (CFA), na przykład, jest obecnie nie uznają Savannah jako oficjalny rasy, choć bardziej innowacyjne organizacje takie jak TICA pelny starań, aby potwierdzić, pokazać i docenić Savannah ze swoich egzotycznych estetyki. Jeśli szukasz hodowcy Savannah, można uruchomić szybkie wyszukiwanie w Google lub skonsultować Breedlist.com znaleźć hodowcę najbliżej Ciebie.

Od Savannah osiągnął tylko "status eksperymentalny" z TICA, wielu hodowców wolą pozostać z przyjętymi ras. Stąd, Savannah hodowcy w Stanach Zjednoczonych są ograniczone ilościowo. Należy pamiętać, że wielu hodowców również wolą nie wysyłać swoje koty ze względu na koszty i ewentualne urazów powstałych w czasie wysyłki młodych kociąt.

Nie próbuj na zakup kota Savannah od niezarejestrowanego hodowcy, a nie żądać umowy i dowodu rodowodzie w momencie zakupu. Zakup cat z hodowli niezwiązane z dowolnego stowarzyszenia kot nie zagwarantuje ci czystej Savannah. Ponadto, niezastrzeżone kotów nie są związane z żadnym etyki hodowlanych, a może znajdziesz się rozmywać podtrzymujący linie krwi i złego traktowania zwierząt.