grsail.com

Samoobrona Produkty: Policja Sprzęt Porady

Pałki policyjne Może być stosowany do Samoobrony

Wśród broni, często prowadzonych przez funkcjonariuszy organów ścigania są pałki policyjne. Te są od wielu lat i są często używane do rozbijania zamieszki. Zaletą jest to, że pałki policyjne są uważane za mniej śmiercionośną broń, przenosić i używać go wtedy pistolet. Są to nadal niebezpieczne i może spowodować poważne obrażenia. Wadą jest to, że batutą policji, jeśli nie wiesz, jak go używać, pojawia się ryzyko posiadania napastnik złapał go i użyć go przeciwko tobie.

Zysk element zaskoczenia z rozszerzalnym Baton

Element zaskoczenia może pomóc pokonać napastnika. Kiedy nosić broń do samoobrony, to pomaga, jeśli można ją przechowywać w mniejszym rozmiarze i rozszerzone do stosowania w przypadku ataku. Rozszerzalna batutę służy właśnie temu celowi, gdzie z pomocą jednego przycisku do automatycznego batutą może zostać przedłużony i używane natychmiast.

Co to jest ASP Baton?

ASP Baton to broń używana przez lokalnych i federalnych organów ścigania w celu utrzymania kontroli. Ma tę zaletę, że elastyczne i wystarczająco wytrzymałe, aby nie zapada się, gdy jest używany. Ponadto, ponieważ baton można zwinąć się do mniejszego rozmiaru jest łatwiej prowadzić Ciebie i rozciąga się do pełnego rozmiaru szybko.

Kontroluj przestępcą Do Policji Przyjazd

Prawo użytkowania egzekwowania kajdanki kontrolować przestępców. Mimo to nie pomoże, gdy wystąpi pierwszy atak, może się przydać później. Jeśli pokonać napastnika, mając kajdanki pobliżu może umożliwić kontrolowanie napastnika, aż policja przyjechała.

Przestępcy boją się policji Wyposażenie

Przestępcy bieg od egzekwowania prawa z kilku powodów. Jednym z nich jest, że nie chcą dać się złapać i pójść do więzienia. Innym jest to, że boją się broni, że policja prowadzą. Sprzęt policji, że urzędnik może mieć na niego lub nią wykracza poza tylko typowy pistolet, ale mogą obejmować pałki policyjne i paralizatory. Jeśli uważasz, że prowadzenie tej samej broni, jak organy ścigania daje większe poczucie bezpieczeństwa osobistego, to może chcesz poznać to, co jest dostępne za pośrednictwem sklepu z artykułami wyposażenia policji.