grsail.com

Rosnące Chmiel

Rosnące Chmiel

Chmiel jest wieloletnie winorośli tradycyjnie uprawianych w celu smakowe piwa. Żeńskie kwiaty rośliny, które przypominają małe, szyszki papierowa, które zostały dodane do piwa od wieków i są odpowiedzialne za pikantny, lekko gorzki smak uwielbiany przez miłośników piwa.

Kultura

Chmiel powinny być sadzone w bogatych, dobrze przepuszczalnych glebach w miejscu, co najmniej sześć do ośmiu godzin bezpośredniego słońca każdego dnia. Są długowieczne wieloletnia, więc opłaca się hojnie zmiany gleby kompostu na czas sadzenia, dając winorośli długotrwały dopływ składników odżywczych.

Sadzenie

Pnącza są bulwiaste i zazwyczaj są obsadzone, gdy uśpione pod koniec zimy, gdy kłącza są dostępne w szkółkach wysyłkowej. Po zmianie gleby w okrągłym obszarze o średnicy kilku metrów wokół miejsca sadzenia, sadzenie kłącza w poziomie o jeden cal poniżej powierzchni gruntu.

Podstawowa Opieka

Pnącza są suszę raz ustalone, ale rozwijać się raz w tygodniu systemu nawadniania. Rozprzestrzenianie kilka centymetrów mulczu na strefy korzeniowej każdego roku pomoże zachować je przed wysychaniem i przyczynić się do bogatej warstwy ornej jako ściółka rozkłada się w czasie.

Szkolenie

Kiedy już się dzieje, winorośle rosną do ogromnych hop proporcjach. Po kilku latach budowania ich system korzeniowy, chmielu mogą rosnąć 30 stóp lub więcej z ziemi w jednym sezonie. Pnącza nie są zdrewniałe, ale składają się wyłącznie z lekkich wąsów, więc nie muszą, jak wytrzymały podpory jako rośliny jak winogron lub wisteria.

Mogą być przeszkoleni wzdłuż ogrodzenia, aż ściany, nad altany lub wolnostojącej krata. Każdy rodzaj wsparcia będzie działać tak długo, jak jest coś dla winorośli do owijają się wokół - tylko pamiętaj, aby dać im dużo miejsca. Oni atakują drzewa, rynny i dom bocznicy, więc najlepiej jest trzymać je z dala od tych obiektów lub gotowości do trwałego utrzymania ograniczaniu obszerny wzrost.


Rosnące Chmiel

Wzrost ściana


Rosnące Chmiel

Szkolenie ogrodzenia


Rosnące Chmiel

Szkolenie z drutu

Vine Konserwacja

Podstawowym zadaniem zaangażowane w uprawę jest do cięcia winorośli do ziemi po pierwszym mrozów w upadku. Na liście brązowieją i zawiesić na winorośli przez zimę, patrząc bardzo zaniedbany - a rośliny resprout od podstawy tak - tak najlepiej jest wyciąć je całkowicie, a nie daj nagromadzenia martwych liści. Wyodrębnianie ogromne winorośli z kraty może być ważnym projektem, ale na szczęście nie ma nic innego na drodze staranności wymaganej przez winorośli chmielowych.

Szkodniki i Problemy

Czasami, mszyce, roztocza, pleśń i może być problem. Pierwsze dwa są małe owady wysysające soki, które łatwo rozpylane przy silnym podmuchu wody z węża lub zabite owadobójczym mydłem. Pleśń jest najczęściej na chmielu w chłodnych, wilgotnych regionach i pogarsza deszczowania, który utrzymuje liście mokre. Woda chmielu na poziomie gruntu, jako środek zapobiegawczy i, jeśli to konieczne, należy zastosować środek grzybobójczy handlowej zachować pleśń pod kontrolą.

Rosnące Chmiel

Żniwa

Chmiel ma niepozorne zielone kwiaty w wczesnym latem, które rozwijają się w szyszki papierowa - głównie owoców rośliny - Pod koniec lata lub na początku jesieni. Niech stożki wyschnięcia na rośliny, ich zbieranie tak zaczynają tracić ich jasny kolor zielony. Umieść je na płaskim ekranie w cieniu do wyschnięcia powoli przez kilka dni, a następnie przechowywać w zamykanej plastikowej torebce lub słoiku mason do momentu użycia.

Dodaj Hops do swojej Krajobraz

Czy chcesz się rozwijać chmielu do warzenia własne piwo lub po prostu jako ciekawy próbki botanicznych, ciemnozielonej liści i przetargu, wijących się winorośl sprawiają, że subtelne, ale magiczny dodatek do krajobrazu.