grsail.com

Rodzaje systemów płatności kartą kredytową

Rodzaje systemów płatności kartą kredytową


Trzy rodzaje systemów płatności kartą kredytową są szeroko dostępne dla kupców, w tym:

 • Samodzielne zaciski
 • Rozwiązania w zakresie przetwarzania telefon
 • Wirtualne zaciski

Te systemy płatności pozwalają kupcy przetwarzać wiele transakcji, takich jak płatności kartą kredytową i karty prezent. Klienci są bardziej skłonni do sklepu od kupca, czy oferują różne opcje płatności w kasie.

Samodzielne Zaciski

Samodzielne terminale typu widziałem w sklepach. Klient lub kupca, wsuwa kartę przez czytnik paska magnetycznego. Informacje te są następnie przesyłane do procesora karty kredytowej i jest albo przyjęta lub odrzucona. Akceptowane transakcje zostały wpłacone na rachunek akceptanta w momencie sprzedaży.

Terminal systemu autonomicznego płatności transmituje informacje w różny sposób. Transmisja odbywa się za pomocą linii telefonicznej lub sieci kablowej szybki, za pomocą sieci Ethernet okablowanie. Zaciski są zazwyczaj urządzeniem plug-and-play, co oznacza, raz są podłączone do systemu komputerowego, są natychmiast rozpoznawane jako część systemu.

Terminal samodzielny przeznaczony jest do procesu:

 • Karty kredytowe
 • Karty podarunkowe
 • Karty lojalnościowe
 • Sprawdź weryfikacji
 • Sprawdź konwersji
 • Weryfikacja wieku

Rozwiązania tworzenie telefon

Firmy, które muszą pracować na drodze, takich kierowców dostawy lub antykwariuszy, akceptuje karty kredytowe za pomocą technologii mobilnych. Systemy płatności Telefon komórkowy (WAP) wykorzystują technologię Wireless Application Protocol. WAP włączone telefony przesłanie danych karty kredytowej do procesora. Telefon komórkowy system zależy od dostępności łącze satelitarne. Kupcy, które działają w obszarach zaludnionych znaleźć idealny system. Kupcy, którzy działają na obszarach wiejskich i górskich, mogą wystąpić trudności z wykorzystaniem przetwarzania telefon komórkowy, z powodu interferencji sygnału.

Terminale wirtualne

Wirtualne zaciski są przeznaczone do przetwarzania kart kredytowych i debetowych płatności online. Wirtualne terminale są bardzo przydatne dla powtarzających się płatności, takich jak ratach miesięcznych lub składek członkowskich. System płatności wirtualnych terminali jest również system mobilny, może być stosowany wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Kupcy korzystające z wirtualnego terminala, to kupcy, które działają internetowych serwisach aukcyjnych, sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej lub którzy pobierają opłaty cykliczne.

Płatność tworzenie Brama

Gdy kupcy mają terminal do płatności kartą kredytową, że potrzebny jest sposób na szybkie i łatwe przetwarzanie tych płatności. Bramki płatności przetwarzania właśnie to robi: może zarządzać płatności cykliczne, płatności ACH i raportów Proces internetowych.

Kupcy, które przetwarzają setki lub tysiące płatności co miesiąc może skorzystać z systemu płatności własną bramę przetwarzania. Bramka może usprawnić obsługę płatności, umożliwiając kupiec zintegrować swoje systemy płatności z ich systemów weryfikacji i menedżera transakcji. To z kolei eliminuje pośredników i pozwala kupcom uzyskać natychmiastowe raportów online.

Zautomatyzowana Izba Rozliczeniowa (ACH)

ACH lub Automated Clearing House, jest to proces, który rozlicza transakcje kredytowe i debetowe z systemów płatności przez uczestniczące instytucje finansowe. ACH jest szybsze i tańsze niż papierowe lub kontroli przetwarzania transakcji kartą kredytową. Pięć kroków są zaangażowane w transakcję ACH:

 1. Upoważnione pomysłodawca otrzymuje pozwolenie od odbiornika do inicjowania transakcji.
 2. Pomysłodawcą tworzy wpis ACH dla procesora.
 3. Procesor wysyła informacje do uczestniczących instytucji finansowej.
 4. Wpis ACH jest następnie wysyłane do operatora ACH, który jest zwykle Rezerwy Federalnej.
 5. Wpis ACH jest wysyłany do instytucji przyjmującej, gdzie debetowej lub kredytowej do konta odbywa.

Wniosek

Kupcy mogą rozwijać swoją działalność poprzez dostarczanie systemu płatności kartą kredytową do klientów, w kolejce do kasy. Klienci oddają się kupowaniem impulsywnym, czy mogą stosować wiele metod płatności. Terminale kart kredytowych są skuteczną odpowiedzią, ponieważ wielu płatności, w tym kart upominkowych i kontroli, są akceptowane. Systemy płatności kartą kredytową zwiększyć sprzedaż handlowych i dolną linię ich.