grsail.com

Robaczycy serca pigułki bez recepty

Robaczycy serca pigułki bez recepty


Aby poprawić błędne przekonanie, nie ma całkowicie skuteczne tabletki nicienia nie wymaga recepty, które są dostępne bez recepty. Powodem jest to, że wszystkie zatwierdzone leki robaczycy serca mają związek arsenu jako swojej bazy. Lek podawany przez weterynarza jest regulowany przez Federal Drug Administration (FDA), i choć wiele renomowanych witryn on-line i aptek domowych sprzedawać te na receptę leki Nicień w niższej cenie, nadal wymaga recepty do ich otrzymania.

Robaczycy serca Pills - Nie receptę

Stare powiedzenie "lepiej zapobiegać, warto leczyć" jest prawdziwe, jeśli chodzi o robaczycy serca u psów. Jest to jeden z psów choroba chcesz się zatrzymać, zanim zaczyna. Wielu właścicieli psów w obliczu wyzwań gospodarczych, a boi się skutków ubocznych leków heartworm bieżącym, szukają skutecznych środków naturalnych. Jednakże, należy poważnie rozważyć koszty takiego leczenia w zakresie ryzyka eksperymentalnej, przed rezygnację standardową praktyką weterynaryjną.

O Nicień

Co to jest

Nicień jest spowodowana przez pasożyty. Zainfekowane komary służyć jako system dostarczania dla pasożyta, a do dnia dzisiejszego, nicień znajduje się w każdym stanie w kraju. Gdy pies jest zainfekowany przez pasożyta, może to potrwać od dwóch do trzech miesięcy dla larw do wzrostu i do roku przed objawów zakażenia stają się oczywiste. Dla większości psów, kaszel następuje utrata apetytu i utrata energii występuje jako larwy stają się dorosłe robaki że schronisko w sercu i tętnicach prowadzących do płuc. Nieleczona, śmierć przez zawału serca i niewydolności serca są nieuniknione.

Co robić

Twój pies musi przejść badanie krwi raz w roku, by sprawdzić nicienia. Leki zapobiegawcze są przepisywane na raz w miesiącu przez sześć miesięcy, a nawet rok w krajach, które nie doświadczają zimy. Istnieje również półroczny strzał dostępne. Hospitalizacja jest często wymagane w przypadku, gdy pies jest zdiagnozowano pełnowymiarową nicienia, a pies będzie wymagać użycia do czterech miesięcy od reszty klatki podczas leczenia. Operacja może stać się częścią leczenia usunięcia dorosłego robaki z serca i płuc. Mimo leczenia, działanie na szkodę serca i płuc jest nieodwracalne.

Toksyczność Zapobieganie

Iwermektyna jest aktywnym składnikiem najczęściej znaleźć w heartworm leków przepisanych przez lekarzy weterynarii profilaktyki. To nie jest bez skutków ubocznych, i rzeczywiście, niektóre rasy psów w tym collie, chartów i niektórych psów ras pasterskich wzroku i ekstremalne wykazały wrażliwość na leki. Canine wrażliwość na Iwermektyna pokazuje się jako ciężka biegunka, nudności i wymioty. Warunki skórne mogą i nerki psa i płuca może być poważnie zagrożona, jak jego system zaczyna być zamknięty.

Holistyczne Pills robaczycy serca Nie receptę

Robaczycy serca pigułki bez recepty

Dwie ziołowe zabiegi - jeden podawać pigułki i jeden podane przez krople doustne - wydają się być najbardziej popularne, ze właściciele zwierząt, dając im kciuk pod względem skuteczności i efektywności.

Pasożyt dr ™ jest w postaci kapsułek i pracuje do odwrócenia infekcje pasożytnicze, chroniąc zarówno układ odpornościowy i trawienny zwierzęcia. Zawiera piołun, goździki i drzewa Neem (odporna na robaki z kory). Zalecana dawka wynosi jedna połowa do dwóch kapsułek dziennie w przeliczeniu na masę ciała psa. Kapsułki mogą być otwarte, a w połączeniu z jedzeniem. Wyniki powinny być postrzegane w 14 do 21 dni i butelki można traktować psa (na podstawie masy ciała) przez 15 do 60 dni.

Dla opcji homeopatycznych, jest Nicień bezpłatny. To ziołowe i homeopatyczne formuła, która twierdzi, że pomoże psy badania pozytywny dla nicień, aby pozbyć się zakażenia, a także chroni psa z coraz Nicień. Mówi się, że są bezpieczne dla wszystkich zwierząt za wyjątkiem koni.

Porozmawiaj z lekarzem weterynarii

Bez wątpienia, koszt opieki zdrowotnej psiej spiralnie tak ludzką opieką zdrowotną. Porozmawiaj z lekarzem weterynarii na temat naturalnych pigułki (kapsułki) heartworm bez recepty. Możesz być mile zaskoczony, że lekarz weterynarii może wspierać próby takiego leczenia.