grsail.com

Rabat Fundraiser Karty

Rabat Fundraiser Karty
Rabaty Pizza są popularne!

Czy myślisz o uruchomienie programu pozyskiwania funduszy dla karty rabatu organizacji pozarządowej? Czy staramy się zebrać pieniądze dla szkoły, drużyny sportowej, młodzieżowej grupy lub organizacji charytatywnej, sprzedaży kart rabatowych jest świetnym rozwiązaniem. Ta grupa jest w stanie zebrać pieniądze, zapewniając kibicom sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupy, które theyâ € ™ d prawdopodobne, aby na własną rękę. Kolejny sukces jest karta rabatowa zbiórkę pieniędzy zaczyna się od wyboru programu, który płaci organizacja hojne prowizji, zapewniając jednocześnie wartość do swoich zwolenników. Oto kilka programów, które warto rozważyć.

Trzy programy rabatowe karty Popularny Fundraising

Mimo dostępności programu pozyskiwania funduszy może się zmieniać z jednej firmy do drugiej i na rynku, wiele organizacji krajowych gastronomii oferują zniżki karty pozyskiwania funduszy jako sposób przyczyniając się do społeczności i przyciągnięcia klientów do odwiedzenia ich organizacji.

Karty Partnerstwo Kreme Krispy

Sprzedaż kart perforowanych, które zapewniają zwolenników, z których jeden kilkunastu bezpłatnych pączki dla każdego kilkunastu kupią, do trzech tuzinów za wizyty na maksymalnie dziesięć różnych okazjach. Karty mogą być umarzane tylko w Krispy Kreme miejscach sprzedaży detalicznej. Twoja firma będzie zarabiać pieniądze z każdej karty, które są sprzedawane. Odwiedź KrispyKreme.com aby dowiedzieć się więcej.

Sonic Społeczność pierwsze Karty Fundraising

Na niektórych rynkach, Sonic sprawia Społeczność pierwsze Karty Zbiórki dostępne organizacji non-profit darmo. Organizacje sprzedaży karty za 5 dolarów i zachować wszystkie pieniądze od każdej sprzedaży. Karty przekazania nabywcom rabaty na Sonic produktów spożywczych i napojów o wartości 15 dolarów. Zobacz stronę Arizona Sonic restauracji Systems jako przykład, jak program działa. Skontaktuj się z lokalizacją Sonic w rynku, aby dowiedzieć się, czy program jest dostępny w Twoim kraju.

Realizacja Fundraising kart Dough

Dominos Pizza prowadzi program pozyskiwania funduszy nazwie Realizacja ciasta. Karty te są sprzedawane za 10 dolarów i uprawniają nabywcy do dużych rabatów na pizzy i innych produktów spożywczych Dominos. Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem, trzeba będzie skontaktować się z właścicielem franczyzy w Twojej okolicy. Możesz znaleźć katalogu lokalizacji sklepów w Dominos.com.

Może się okazać, że inne programy są dostępne w lokalnej społeczności. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jakie mogą być dostępne opcje jest bezpośredni kontakt z właścicielami lub zarządcami podobnych organizacji w firmie. Wystarczy zapytać, czy firma oferuje program karta pozyskiwania funduszy dyskontowej, a jeśli tak, dowiedzieć się, jak zastosować do udziału.

Słowo ostrzeżenia

Jeśli planujesz do uczestnictwa w programie karty fundraiser dyskontowej, trzeba będzie przejść bezpośrednio do firmy, w której chcesz pracować. W większości przypadków będzie skierowana do lokalnego sklepu, ponieważ większość firm usługowych krajowych żywności prowadzone niezależnie franchising.

Istnieje wiele oszustw internetowych, które twierdzą, że oferują dostęp do programów kart fundraiser zniżkami za opłatą. Jesteś lepiej ich unikać. Istnieją doniesienia firm sprzedających karty, które nie są autentyczne, takie jak problemy doświadczonych i zgłoszonych przez Dominos. Nawet jeśli nie natknąć się na organizacji, która ma uzasadnione karty, nie jest w najlepszym interesie, uiszczenia opłaty lub akcji prowizji z organizacji osoby trzeciej.