grsail.com

Przypomina szopka

Przypomina szopka


Jeśli chodzi o dziecku, bezpieczeństwo powinno być jednym z priorytetów i obejmuje o bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka do snu. Nawet jeśli szopka wybrał natomiast dziecko było noworodka wyrejestrowany w porządku, problemy są od czasu do czasu znaleźć i przypomina są wydawane. Ważne jest, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi wycofania i innych kwestii bezpieczeństwa z łóżeczka, dzięki czemu można mieć pewność, że Twoje dziecko śpi bezpiecznie i spokojnie.

Znalezienie przypomina

Podczas gdy większość szopki są bezproblemowe, niektóre modele wyposażone wadliwego sprzętu lub części, które mogą stwarzać niebezpiecznych zagrożeń dla niemowląt i małych dzieci. Gdy to nastąpi, producenci sprawa przypomina, że ​​powiadomić konsumentów potencjalnych poważnych obrażeń związanych z poszczególnymi modelami łóżeczek.

Centrum Informacji Szopka Produktów Konsumenckich amerykańskiej Komisji Bezpieczeństwa zawiera najnowsze informacje o szopka przypomina i inne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu. Zapisanie się na alerty e-mail pomoże Ci utrzymać się na szczycie najnowsze przypomina i kwestii bezpieczeństwa związanych z łóżeczka. Można również zgłaszać incydenty bezpieczeństwa w Centrum informacyjnym Crib.

Ponadto, wypełnienie i rejestracji karty bezpieczeństwa produktu przy zakupie nowego szopka będzie można otrzymywać powiadomienia wycofywania pocztą lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Wybitne przypomina

Podczas gdy wielu przypomina są małe, niektóre wpływają tysiące szopek. Wiedząc o głównych wycofania może pomóc uniknąć zakupu wadliwego używane łóżeczko i mogą dostarczyć informacji o tym, co rodzaje szopek w celu uniknięcia sytuacji, gdy poszukujesz nowych szopka.

Drop-Side Szopka przypomina

Łóżeczka burtowe były kiedyś popularne, ponieważ można łatwo podnieść dziecko i wyjść z łóżeczka, ale między 2009 i 2011 miliony szopek burtowe zostały odwołane, ponieważ sprzęt używany do utrzymywania się ruchomy panel na łóżeczku mógł nie. Niemowlęta i małe dzieci mogą potencjalnie stać się w pułapce i dusić między materacem szopka i rozwijanej jednorodzinnym stronie. Kilka ważniejszych przypomina burtowe szopka to:

  • W marcu 2011 roku, Delta Enterprise Corp ponownie wydany wycofanie ponad 985.000 modeli łóżeczek w 2008 z "Szopka wyzwalania Lock and Safety Peg" części sprzętu.
  • Ziemia Nod, produkowane przez Stan Meble wydał wycofanie 300 "Rosebud" szopek. Model ten wyposażony jest w szynę burtowe, że ma sprzęt znany od czasu do czasu przerwy lub nie.
  • Pottery Barn przypomnieć wszystkie szopki burtowe wykonane z 1999-2010 z powodu uwięzienia, uduszenia i spadek zagrożenia.
  • W październiku 2010 roku, wielu producentów przypomnieć szopki z powodu wadliwego sprzętu burtowe. Duża przypomnieć zawarte Victory działki Grupa około 34.000 Heritage Collection łóżeczka 3-w-1 po stronie, spadek linii do 3400 Anioła Leśnych w Longwood Angel Linia szopek i 3250 Ethan Allen burtowe szopek.
  • Największy spadek po stronie przypomnieć miała miejsce w czerwcu 2010 roku, kiedy Komisja Bezpieczeństwa US Consumer Product przypomniał ponad 2 mln szopki burtowe, w tym: Jenny Lind 750000 Evenflo szopek, 747000 Delta Enterprise Corp. szopek, 306000 LaJobi Bonavita, Babi Italia i Łóżeczka marki Issi i 130.000 Jardine Przedsiębiorstwa szopki.

Firmy takie jak Graco, prostota i Stork Craft przypomniał również szopki z powodu sporu burtowe. W rezultacie, wiele dużych korporacji już nie produkują lub sprzedają szopki burtowe i CPSC zaczął zakazać tradycyjne szopki burtowe z dnia 28 czerwca 2011.

Falling Materac

Kilka różnych szopki zostały przypomnieć powodu niestabilnych podporach materac. Gdy materace spada, niemowląt i małych dzieci może być ciężko ranny lub dusić.

  • W lutym 2011 roku, IKEA wydała wycofanie przez ponad 26.000 sprzedanych w łóżeczek SNIGLAR USA i Kanadzie, ponieważ niektóre z tych śrub materac nie były na tyle długo, aby wspierać materac, powodując materac odłączyć i zapaść.
  • Od 2007-2010, wiele szopki Simplicity zostały odwołane, ponieważ rama podtrzymująca materac może zginać i zwijać i spowodować ryzyko uduszenia.
  • W 2010 roku, Delta Enterprise Corp przypomniał szopki przy pomocy drewnianej stabilizatora bar na obawy, że bar nie zapewniają odpowiednią stabilność i powodują materac do upadku.

Mocowanie przypomnieć Cribs

Rodzice, którzy uczą się, że ich szopki są obarczone przypomnieć należy przestrzegać kilku kroków, aby uniknąć obrażeń lub szkód dla ich dzieci. Po pierwsze, należy natychmiast zaprzestać korzystania z zapamiętanego szopki. Sprawdź łóżeczko, aby zapewnić, że została poprawnie zainstalowana i określić, czy trzeba uaktualniać sprzęt. Nigdy nie próbować naprawiać przypomnieć szopka siebie. Należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta lub CPSC, co robić. Niektóre firmy wyśle ​​Ci bezpłatny zestaw naprawy lub wymiany części za wadliwy sprzęt. Po przeprowadzone naprawy, testowania go, zanim dziecko używa go ponownie.

Utrzymanie Babies Safe, organizację poświęconą bezpieczeństwa produktów dla dzieci, zwraca uwagę, że ponad 11 mln szopki zostały dotknięte przez wycofania w ciągu zaledwie kilku ostatnich lat. Organizacja zapewnia wskazówki dla rodziców, którzy korzystają przywołane szopki, aby pomóc dzieci bezpieczne, w tym tylko przy użyciu dostarczonego przez producenta części do mocowania przywołane szopki i upewniając się, że szopka nie brakuje żadnych śrub, wkrętów lub innego sprzętu. Jeśli producent nie dostarcza poprawkę dla przypomniał szopka, najlepiej jest grać bezpiecznie i zakup nowego łóżeczko dla niemowlęcia lub małego dziecka.

Zakup Łóżeczko dziecięce

Mimo, że szopki są drogie, to najlepiej kupić nowy łóżeczko dla dziecka. Jeśli masz zamiar użyć używane łóżeczko, dostać od renomowanego sklepu przewozowym lub przez znajomego, i sprawdzić, czy łóżeczko posiada wszystkie jego kawałki. Łóżeczko brakujące listwy, śruby lub nakrętki, lub które są popękane, nie są bezpieczne dla Twojego dziecka w użyciu. Zawsze należy sprawdzić, łóżeczko przed umieszczeniem dziecka w nim, aby upewnić się, że nie jesteś wprowadzenie swoje dziecko na niebezpieczeństwo.