Przegląd szybki numerek Green czyszczenia wyrobów

November 30

Przegląd szybki numerek Green czyszczenia wyrobów
Szybki numerek Green czyszczenia kurzu Mitt

Jeśli szukasz przyjaznych dla środowiska środków czyszczących, które mogą pomóc Ci utrzymać dom w porządku, będziesz podekscytowany, aby dowiedzieć się o pozycji omówione w niniejszym przeglądzie produktów Quickie Zielona Cleaning. Szybki numerek Produkcja wysłany jeden z członków zespołu redakcyjnego kilku pozycji Logiki Stosowanej czyszczącej w Zielonej linii produktów chemiczna firmy do przetestowania. Dowiedz się więcej na temat produktów w tej informacyjny niezależnego przeglądu!

Szybki numerek Green czyszczenia Opinia o produkcie: Trzy produkty

W przypadku tej oceny produktu, próbowałem trzy elementy linii Quickie Zielona Cleaning. Moje doświadczenia z i przemyślenia na temat produktów są opisane poniżej.

Pył Mitt

Jeśli szukasz czegoś do dokonania chore odkurzanie tak łatwo, jak może ona być, będziesz podekscytowany, aby odkryć rękawicę chenille pylenia w linii produktów numerek produkcyjnych Green Cleaning. Byłem mile zaskoczony, jak łatwo ten produkt jest w użyciu i jak to działa.

Nigdy nie stosować rękawicę pylenia przed próbą ten produkt, więc właściwie byłam raczej sceptycznie jak dobra praca to zrobić. Jednakże, zajęło kilka sekund, aby zobaczyć korzyści z tego szczególnego środka czyszczącego. Praca z nim okazała się o wiele łatwiejsze niż mając do czynienia z bałaganem w swishing wilgotną szmatką odkurzanie lub danie ręcznik do wycierania kurzu.

Właśnie położyłem rękę w rękawicy i lekko prowadził go po powierzchni, które muszą być czyszczone. Były one wolne od kurzu w ogóle czasu, a ja nawet nie kichać raz podczas czyszczenia. To jest bardzo nietypowe, ponieważ jestem uczulona na kurz gwałtownie. Byłem bardzo szczęśliwy, aby zobaczyć, jak skutecznie zbiera kurz produktu bez rozpraszania go w powietrze. Szenilowe rysuje powierzchni mikrofibry do niej kurz jak magnes, który jest, jak ten produkt sprawia, że ​​łatwo do czyszczenia powierzchni bez mieszania się alergenów w powietrzu.

Mini Blind Duster

Przegląd szybki numerek Green czyszczenia wyrobów

Jeśli masz mini rolety w domu, wiesz jak trudno jest dostać je w czystości. Jeśli kiedykolwiek próbował przetrzeć je wilgotną szmatką, wiesz, że robi tak często pozostawia Państwu większy bałagan niż trzeba było zacząć. Ponieważ miałem wiele problemów prowadzenie mini-rolety w czystości przez lata, byłem bardzo sceptyczny, gdy otrzymałem Green czyszczenia mikrofibry Mini Blind Duster spróbować. Jednak szybko okazało się, że produkt ten był odpowiedzią na wyzwania stoją utrzymanie mi 26 par mini rolety w moim domu w czystości!

Mini niewidomych duster zgodnie numerek Manufacturing ekologicznych produktów do czyszczenia jest doskonałym rozwiązaniem dla usuwania kurzu zabudowane z listew z mini rolety. Koncepcja jest podobna do miotełki z piór, z wyjątkiem, że to cechy raczej małe, elastyczne zęby wykonane z mikrofibry. Występy czyszczenia suną gładko po listew mini-ślepy, ciągnąc kurz skutecznie, pozostawiając czystą powierzchnię. Ma lekki uchwyt, który jest łatwy do uchwycenia i manewrowania, więc jest to bardzo proste w obsłudze.

Ściereczki z mikrofibry

Przegląd szybki numerek Green czyszczenia wyrobów

Jeśli jesteś zmęczony po przejściu przez rolki ręcznika papierowego rolki do opieki nad swoimi dnia na dzień potrzeb chemii gospodarczej, może się okazać, że zestaw lub dwie szmaty mikrofibra numerek Manufacturing może być dokładnie to, czego potrzebujesz. Mogą być myte i ponownie w kółko, co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla utrzymania budżetu pod kontrolą, jak również do zmniejszenia ilości odpadów.

Nie tylko Ściereczki z mikrofibry w budżecie linii Green czyszczenia i przyjazny dla środowiska, mogą również pomóc zrobić lepiej utrzymania powierzchni w domu czyste. Ponieważ są one wykonane z mikrofibry, tkaniny te mogą pomóc szybko się z wielu zadań domowych środków czyszczących. Miałem pozytywne rezultaty za pomocą mojego zestawu tkanin do różnych zadań, w tym wycierając liczniki po przygotowywanie posiłków, sprzątanie zlewozmywakiem i pylących półki.

Każdy wielu sztuk mikrofibry ściereczki czyszczące pochodzi z czterech 16-calowych cal po 14 ściereczek do czyszczenia, z których każdy jest zaprojektowany specjalnie dla konkretnego typu zadania czyszczenia gospodarstwa domowego. Istnieje tkanina wykonana na odkurzanie i polerowania zadań, jak również oddzielne ściereczki do czyszczenia powierzchni wykonanych kuchni i łazience, powierzchnie ze stali nierdzewnej i szkła i okien. Płótno są oznakowane, dzięki czemu łatwo je odróżnić i wybrać odpowiednią pozycję dla każdego zadania, które wymaga czyszczenia należy rozwiązać.

Specjalne podziękowania dla Quickie Manufacturing

Zakład Logiki Stosowanej chemiczna pragnie podziękować producentowi za możliwość wykonać tę recenzję produktu Quickie Zielona Czyszczenie i pragnie spółka kontynuowała sukces w jej wysiłkach zmierzających do wprowadzenia i rynku skuteczne, przyjazne dla środowiska produkty do sprzątania domu.

Powiązane artykuły