Proszę zasiąść: najlepszym sposobem ograniczenia do siedzenia

February 24

Proszę zasiąść: najlepszym sposobem ograniczenia do siedzenia
Większość rodzin ma tego "szczególnego ciocię" lub czarna owca rodziny, że po prostu nie może pomieścić obok babci. To może być wyzwaniem, aby zmierzyć się z miejsca do siedzenia na swój ślub. Oto kilka porad na temat obsługi, gdzie posadzić wszystkich na swój ślub.

Otwarta część

Jedną z opcji jest, aby nie zająć się miejsca do siedzenia w ogóle. Zostaw go dla gości siedzieć tam, gdzie chcą siedzieć. W sytuacjach, gdy przyjaciele lub członkowie rodziny nie dogadują się ze sobą, prawdopodobnie uniknąć siedzi razem tak. Otwórz siedzenia rozwiązuje problem i uwalnia wiele swojego czasu czasu można spędzić planuje kolejną część swojego ślubu.

Przypisywanie Stoły nie Seats

Zamiast gołębi-dziurkami gości do danego siedzenia, przypisać tabele zamiast. Goście mogą odebrać numer tabeli na ich miejsce karty lub wykresu siedzenia z przodu recepcji i wybrać, co siedziba chcą w danej tabeli. Nadal można sterować oddanie dziką przyjaciela lub crazy babci przy stole z dala od innych ludzi będą irytuje lub nie jive z, ale nie będzie musiał martwić się dokładnie, które siedzibą włożyli tushies w.

Suck it Up

Ostatnią opcją jest po prostu ssać go i zająć przypisanego siedzenia. Rozpocznij umieszczając rodziców i dziadków ślubny partii pierwszej. Następnie wypełnić swoich "trudnych" gości na swoich miejscach obok. Jeśli rodzice lub członków partii ślubne są jedną z "trudnych" gości, a następnie odpowiednio losowo. Wreszcie przypisać resztę swoich gości swoje miejsca, stawiając te, które są najbardziej tolerancyjni i polubownego przy swoim "specjalnych" gości.

Dowiedzieć się, gdzie wszyscy będą siedzieć nie zawsze jest najłatwiej zadań. Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie, aby rozwiązać ten projekt. Wypełnij go i być z nim zrobić. To najlepszy sposób, aby osiągnąć to i przejść do następnej rzeczy na liście.

Powiązane artykuły