grsail.com

Projekt graficzny: Porady Rynek pracy

Jesteś Host!

Podczas projektowania kartkę z życzeniami, czy karta jest faktycznie coraz "gospodarza" lub pośrednik od jednej osoby do drugiej. Twoja karta wysyła wiadomość dla kupującego. Niektóre z powodów, aby wysłać kartę to:

Urodziny
Ocassions religijne
Inspirujące Przyczyny
Przyjaźń (wsparcie, pragnienie-you-były-tu, zarzuty do zwrócenia uwagi "prosimy wpisać" i dzięki)
Uroczyste podziękowaniem Yous
Romantyczna miłość
Współczucie

Co tam teraz?

Jeśli masz dyplom z projektowania graficznego, które mogą dostać się w drzwiach do pracy w polu. Najważniejszym akredytacji można mieć to swoje portfolio. Jeśli chcesz, aby zilustrować teksty medyczne, mieć czyste i kreatywne portfolio pokazując swoje umiejętności z anatomii. Jeśli chcesz tę pracę jako kierownik projektu, to najlepiej mieć kilka projektów już za sobą. Lub, co najmniej, mają już doświadczenie w pracy z zespołem nad projektem. Ubieganie się o kierownika projektu wymaga portfel pracy oraz CV zarządzania w zakresie projektowania graficznego.

Rozwój linii

Większość wydawców kart z życzeniami aby wyświetlić linię podobnych stylów mogą publikować jako pakiet. Wybierz styl renderowania, takie jak realistyczna, kapryśny i pełen humoru, i rozwijać serię 11:50 kart, które można spróbować na rynku wydawców. Mogą być w różnych ocassions, ale często są sprzedawane karty sympatii indywidualnie. Pomyśl urodziny, wszystko-ocassion lub podziękowania dla serii yous.

Nieodebrane sezonu?

Jeśli brakowało rynek sezonie wiosennym w karty z pozdrowieniami, nie zapomnij, że druga półkula jest dojrzałe do skończonego dzieła. Gdy jest wiosna na północ, to spadać na południe. Idealne miejsce na cały rok pozdrowienia są na rynku karty z pozdrowieniami internetowych.

Ramka swojej pracy

Istnieje wiele stylów w branży kart z życzeniami. Kiedy wykonać badania w sklepach, zauważysz, ile kart posiada swój własny "ramki" lub granicy. Użyj książki wzór z przemysłu tekstylnego wymyślić własnych motywów twórczych, aby wykadrować grafiki w ciągu formatu karty.

Karty Online

Jest to zupełnie nowy rynek kart okolicznościowych, które są już dostępne w Internecie. Niektóre zatrudniają wykorzystanie animacji lub Flash, niektóre są renderowane jako pustych kartek pocztowych. Weź długi rozejrzeć, aby zobaczyć, kto może być zainteresowany w swoim stylu i wysłać do nich próbek wymaganych na ich form składania.

Twój Market

Jeśli nie chcesz, aby spędzić dużo czasu na zastanawianie się, kto jest Twoim rynkiem jest, i rozwijać linię kart okolicznościowych siebie, będziesz mieć do czynienia z wydawcą karty z pozdrowieniami. Po zarejestrowaniu się z tym wydawcy, firma sama staje się na rynku. Będą powiedzieć, co trzeba, i format chcą karty pokazano. To simplifiy badania rynku karty z pozdrowieniami!

Aktywne Czasowniki

Celem jest, aby wspomnieć, osiągnięć i wyników, a nie tylko działalność. Unikaj wyrażeń takich jak "udział w", "badał", albo "był członkiem zespołu", ponieważ dają one żadnej wskazówki do udziału w ostatecznym wyniku danego projektu. Spróbuj użyć aktywne czasowniki takie jak "wzrost", "zbudowany", "sfinalizowane" i "przekroczenia", aby uzyskać punkt całej.

Urocze Style

"Uroczy" kartkę z życzeniami jest głównie na rynku dla kobiet. Często można zobaczyć karykatury zwierząt świadczonych realistycznie w miejscu działalności. Motywy to serca, balony, kwiaty i wzory, które znajdują się w projekty tapet w tła i granic. Często proces drukowania czterech kolorów, a styl jest bardziej tradycyjna.

Kto wysyła karty?

Podczas projektowania kartkę z życzeniami, pamiętasz swój rynek. Kobiety kupić i wysłać około 90% wszystkich kart okolicznościowych. Czy to dlatego, że karty są często zbyt kobieca? Jeśli chcesz zaprojektować karty dla mężczyzn kupić i wysłać, mają silny punkt sprzedaży firmy, którzy mogą kupić karty do rozwoju.

Zwierzęta, zwierzęta, zwierzęta

Rysunek zwierząt w realistycznym, kapryśny, humorystyczny lub dowolny inny styl jest popularny, bez względu na to, co może być ocassion. Przechowywać zawartość regionalne i sezonowe w umyśle. Kangury nie są nigdzie, ale Australii. Niektóre ptaki nie znajdują się w niektórych częściach świata. Często nie znajdziesz niedźwiedzi w śniegu. Jeśli nie jesteś renderowania karty, który jest pełen humoru, zachować te wskazówki pod uwagę.

Napisz własną

Często wydawcy karty z pozdrowieniami będzie wymagać napisać własny tekst. Nie martw się - po prostu udać się do biblioteki i wypożyczyć kilka książek na temat cytatów i poezji. Nie popełnić plagiat! Wystarczy wziąć pomysły i ich własne własnymi słowami.

Zaplanuj swoje kolory

Zaplanuj swoje kolory przed rozpoczęciem. Jeśli karty są dla pewnej sezonu, takie jak Halloween, paleta jest już ograniczony. Na innych ocassions, takich jak urodziny, masz nieograniczone palety - ale - pamiętaj, że miękkie róże nie będą sprzedawać dla mężczyzn i brązy nie będzie popularny wśród kobiet. Często jasne i podstawowej palety kolorów pasuje obu płci w tej kategorii karty.

Czytać między wierszami

Przy stosowaniu reklamy niejawnych, uważaj na to, co perspektywa jest określenie ich warunków zatrudnienia. Kiedy czytasz pozycję zadania dla wydawcy stacjonarnym, ale widać poziom umiejętności, aby to cechy dla dyrektora kreatywnego, to są rzeczywiście ubiegania się o stanowisko CD przy DTP płac skali. Niektórzy pracodawcy mogą nie zdawać sobie sprawy, że są o zbyt wiele zbyt mało. Inni starają się jak mogą one w jak najmniejszym stopniu. Jedynym sposobem na określenie to stosuje i spróbuj za rozmowę.

Karty humorystyczne

Mężczyźni często kupić karty, które są realistyczne i pełen humoru. Jest bardzo otwarty rynek kart, a ludzie używać tych kart do prawie wszystkich kategorii, z wyjątkiem współczucia lub z powodów religijnych. Karty mogą być renderowane jako realistyczny, ale coraz częściej można zobaczyć dziwaczne lub proste rysunki, które umieścić tekst w centrum uwagi.

Styl graficzny

Karta graficzna jest dobra dla każdej ocassion. Często nie znajdziesz tekst na przedniej i ilustracji często krwawi od formatu. Styl jest dobry do pracy wzór - można zaprojektować linię podobną do płytek. Jest to również dobre dla prosty, ale dramatyczny użyciu koloru i kontrastu. Ten styl jest dobry dla "pustych" karty.

Kraj Look

Jest to popularny styl z kobietami. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się tego stylu jest studiować grafikę amerykańskich Primitive artystów jak Granda Mojżesza. Styl jest proste i mogą być drukowane zarówno w procesie płaskiej lub czterech kolorów. Ten styl jest popularny z wielu powodów wysyłając kartę, a na rynku jest nadal silna dla tego rodzaju renderingu.

Styl na wesoło

Kapryśne karty często używają karykatury do reprezentowania ostrość. Styl jest mniej tradycyjne, a te karty są często drukowane w kolorze, a nie płaski proces czterech kolorów. Karty te są dobre style dla urodziny, które chcą dobrze i inne lekki wiadomości. Nie znajdziesz "kapryśny" na rynku kart sympatii.

Projekt słowami

Często można znaleźć karty, które posiadają nacisk na słowa. Czy sformułowanie zrobić w serif i sans serif? Czy jest to skrypt? Czy to jest czytelne? Podczas projektowania karty wydawcy, często można użyć typu transferu do stylizacji brzmienia. Jest to świetny sposób, aby twój ostateczny wygląd pracy bardzo dopracowany.

Projektowanie dla mężczyzn

Mężczyźni często kupić karty, które są świadczone w głębokich, bogatych kolorach - brązowym jest to dobry wybór, aby zacząć swoją paletę. Użyj kanciaste krawędzie i twarde linie. Sprzęt sportowy, samochody, na zewnątrz, a zwierzęta, które są na przeciwległym krańcu misie są dobre. Pamiętaj, to tylko uogólnienie dla większości preferencji męskich. Wielu mężczyzn nie może preferować ten wygląd w ogóle.

Co znajduje się Twoja średnia?

Istnieje wiele sposobów, aby uczynić kartki z życzeniami. Kolorowy ołówek staje się coraz bardziej do przyjęcia. Karty mogą być również wykonane w akwarela, gwasz, tusze, pastele, pastele olejne, i kredki. Twój wydawca będzie miał pierwszeństwo na Twoim medium.

Wzrostu w przemyśle

Przewiduje się zatrudnienie artystów wizualnych rosnąć 21% do 35% dla wszystkich zawodów przez cały rok 2008. Obejmuje dziedziny sztuk plastycznych i grafiki. Możesz zwiększyć swoje zarobki i możliwości przez cały czas obserwując i ćwiczenia nowych technik i umiejętności.

Sprawdź 'em Out

Jeśli jesteś w trakcie szukania pracy, sprawdź stronę internetową przyszłej spółki. Jeśli witryna danej firmy wydaje się być amatorska do Ciebie, można założyć, rówieśnicy i koledzy zobaczą to, także. Jeśli ubiegasz się o pracę jako projektant stron internetowych, to daje heads-up, co możliwości masz. Jeśli nie stosując jako web designer, możesz poprosić o materiały drukowane firmy, również. Jeśli nie ma dużej różnicy między druku i internecie w jakości, na pewno ma swoje roboty dla ciebie.

Wiem branży

Jeśli zainteresowanie jest ilustrujący i rozwój linii kart okolicznościowych, to musisz wiedzieć, swoją branżę. Za każdym razem, gdy odwiedzają sklep, który sprzedaje karty, odwiedź stojak karty i studiować to, co kupiłeś. Jeśli kierownik sklepu nie jest zajęty, często mogą one odpowiedzieć na pytania, co sprzedaje dla nich i dlaczego, i jakie karty zakupów może być błędem.

Realistyczne Style

Renderowania karty realistycznie nie musi oznaczać, że jest "fotograficzny". Ten styl jest bardziej tradycyjne i często ilustruje odkryty krajobrazy, martwe natury i innych obiektów nieożywionych. Karta służy do wielu powodów, i jest najbardziej odpowiednie dla rynku, który jest poważnie o jej przesłanie. Ten styl wymaga proces czterech kolorów, aby wydrukować.

Nie rób tego!

Tylko kartkę, że nie będzie sprzedawać to takie, które pokazują twarzy danej osoby renderowane w stylu realistycznym. Ludzie kupują karty, które odzwierciedlają ich własne gusta i style, zmodyfikowane przez ocassion. Istnieje bardzo mało ludzi, którzy będą kupować kartę z twarzy kogoś innego na to, chyba że jest to zabawne zdjęcia lub karta jest renderowane jako karykaturę.