grsail.com

Prawna: Szkoły Prawo Porady

Moja córka, młodszy, ma interes w uczęszczając do szkoły prawniczej. Jakie harmonogramem powinna podążać?

Dokonywanie Twojej juniorów roku najlepszym rok akademicki jest ważne, ponieważ przyjęcie do szkoły prawniczej będzie zależeć bardzo wiele na wyniki w nauce. Jeśli masz nadzieję natychmiast udać się do szkoły prawniczej, stopnie otrzymywane podczas trzeciego roku będzie zakończona, a ostatnio sporządzonego dla celów przyjmowania.

To dobry pomysł, aby poczekać na poświęcenie LAST do upadku swoim ostatnim roku, ale za to jest przygotowywać również dobry pomysł. Czytając publikacje na temat zawodu prawnika dalej i zacząć badać szkoły prawa.

To będzie trzyletni okres czasu intensywnych badań i pewne rzeczy należy uznać: położenie, wielkość uczelni, prestiż, koszt, wszelkie specjalne programy oferowane przez szkoły, studentów i szansę przyjęcia. Jest to także dobry pomysł, aby rozpocząć dać choć rekomendacji. Większość szkół prawa wymagają dwie litery Wydział rekomendacji. Wybierz wydział, że znasz dobrze cię i do kogo masz zrobić najlepszą pracę za. Rozpocznie swoją ścieżkę kariery szkoły prawa. Doradców akademickich może zwykle pomóc w tych i innych obszarach zainteresowania i troski.

Jak mogę dowiedzieć się, czy szkoła prawo Zastanawiam się wśród 100 najlepszych szkół prawniczych w kraju?

Istnieje kilka agencji w zakresie sprawozdawczości, które określają co roku, 100 najlepszych szkół prawniczych w kraju. US News jest przykładem takiego agencji raportowania. Zazwyczaj agencje te będą zgłaszać na podstawie kilku czynników i skompilować opinie z różnych grup.

Niektóre z rankingu czynników to:

* Całkowita liczba punktów przyznana przez rówieśników
* Ogólna ocena sędziów i prawników pracujących w zawodzie; * Oceny oparte na opinii licencjackich studentów;
* Wyniki LAST osiągnięty;
* Stopa akceptacji;
* Student stosunek wydziału;
* Odsetek absolwentów zatrudnionych po ukończeniu studiów;
* Odsetek studentów zatrudnionych dziewięć miesięcy po ukończeniu studiów;
Szkolny * Szybkość przejścia przez pasek jurysdykcji, jak również ogólny wskaźnik przejścia.

Ważne jest też, aby zbadać obszar specjalizacji, jeżeli w ogóle, że pragnienie, aby ćwiczyć w. Niektóre szkoły są znane z ich specjalności. Będąc w górę 100 szkoły prawa nie może być tak ważne dla Ciebie, jak znalezienie szkoły, która specjalizuje się w obszarze zainteresowania.

Chciałbym iść do górnej szkoły prawniczej. Jakie są najważniejsze rzeczy, należy rozważyć podczas mojej kariery naukowej?

Najlepsze szkoły prawa są konkurencyjne. Dobrym kandydatem na górę szkoły prawa może mieć różnorodne i bogate doświadczenie doświadczeń i będzie wymagać od niego samego doskonałości w tradycyjnym i trudnej zajęć.

Licencjat będą musieli wejść do szkoły prawniczej, ale wymienione ani szczególności głównym nie jest wymagane. Poza posiadające tytuł licencjata, najlepsze szkoły prawa wymagać będzie punkt średnio wysokiej klasy i silną LAST Law School Admission lub test.

Brane również pod uwagę będzie zrozumienie kandydata i wyraz w słowach, zdolność do rozumowania dedukcyjnego i analogicznie, i silne poczucie twórczego myślenia. Angielski jest prawdopodobnie najważniejszym obszarem wytrzymałości, jak również kursy prawa gospodarczego.

Wybierając zajęcia prelaw, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze dur w celu uczestniczyć w jednym z 10 najlepszych szkół prawniczych?

Twoje główne potrzeby opierać się na swoich obszarach zainteresowania. Wybór obszaru prawa, które interesuje będzie ważne nie tylko sukcesu akademickiego, ale kariery, że będziesz cieszyć. Ma się rozumieć, że można zrobić lepsze stopnie w tematy, które lubisz.

Zajęcia dodatkowe, choć nie wszystkie ważne w procesie przyjmowania, również daje możliwości rozwoju cennych umiejętności komunikacji i logiczne. Należy zbadać szkoły prawniczej, która będzie zastosowanie do więcej sugestii i porad dotyczących tego, co szkoła wygląda, że ​​zwłaszcza u kandydata.

Skupiając swoją energię na historii, nauk społecznych, matematyki i nauk fizycznych i biologicznych daje dobrze zaokrąglone akademickiego głowy start w zaakceptowanych do górnej szkoły 10 prawa.