grsail.com

Poziom hormonów w Felines

Poziom hormonów w Felines


Hormony w kotów może się z wack podobnie jak u ludzi.

Goście pytania o zachowania, które mogą być związane z poziomami hormonów

Poziomy kotów hormonalne mogą być wysokie

Mamy dwa samce kotów, które dostaliśmy z Humane Society. Oni są braćmi. Byli wykastrowane zanim dotarliśmy do domu, mimo że byli ponad rok. Teraz są one około dwóch lat. Jeden z mężczyzn kotów targać jego brat cały czas! Mają mnóstwo zabawek, drapanie posty i wydają się być całkiem normalne zdrowe koty. Brat, który staje się coraz zamontowany nie zrobić wiele, aby go zatrzymać. Zwykle występuje w nocy, ale zdarza się wiele ciągu dnia. To wydaje się być obsesją. Kot nie to zrobić z wypchanych zwierząt, czy cokolwiek innego. Wystarczy do brata. Dzięki za pomoc. ~~ Cris

Ekspert Odpowiedz

Cześć, Cris,

Chociaż słyszałem innych właścicieli zwierząt domowych narzekać ten problem od czasu do czasu w kastrowanych kocurów, fakt, że twój kot robi to tak często jest pewne obawy do mnie. Istnieje wiele powodów, dla których kot może garb kolejny, ale prawdopodobnie najczęstszą przyczyną są kwestie dominacji i brak równowagi hormonalnej. Ponieważ jest to ostatnie zachowanie, to pewnie zabrać go do weterynarza i poprosić o badanie krwi na jego poziom hormonów. W rzeczywistości, to może być dobry pomysł, aby badania krwi wykonywane na obu kotów, aby upewnić się nic niezwykłego dzieje się z drugim kotem przyjmującego całą uwagę.

Choć zachowanie jest coś, czego nie chcesz, żeby Twój kot do zaangażowania się w, gdy masz firmę na, ponieważ nie przeszkadza inny kot w tym czasie, chciałbym go zignorować, aż do uzyskania tych wyników badań z powrotem. A jeśli firma ma przyjść, umieścić koty w oddzielnym pomieszczeniu.

Inną rzeczą, można spróbować jako środek tymczasowy jest oddzielenie dwa koty, gdy nie są tam, aby je monitorować i w nocy, więc można odpocząć. Kiedy jesteś w domu i twój kot zaczyna garb jego brata, powiedz kota nie ma i odciągnąć go z ulubioną zabawką. Kiedy zatrzymuje się na własną rękę, chwalić go entuzjastycznie i dać mu smakołyk. To jest bardzo trudne do pociągu koty, chyba że używasz pozytywne wzmocnienie.

Mam nadzieję, że to pomaga. Daj nam znać, co weterynarz mówi o jego poziomie hormonów.

~~ Lori

Niewydolność nerek i zwiększone Seksualność

Mamy dwa koty. Koty są brat i siostra, a siedemnaście lat. Oba zostały wykastrowane / wysterylizowane jak kocięta. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, mamy wlewu Kot z męskiego Ringera Rozwiązanie z powodu jego rozpoznaniem przewlekłej niewydolności nerek. W ostatnim miesiącu lub tak, że zaczęła wykazywać nadmierną aktywność targać ze swoją siostrą, zarówno w dzień jak iw nocy, a jest wyraźnie seksualnie pobudzony. Może to być z powodu zaburzenia równowagi hormonalnej do cotygodniowych infuzji 200 ml roztworu? Żadne inne leki lub zmiany w diecie występowały.

~~ Dan

Ekspert Odpowiedz

Cześć, Dan,

Ringera Rozwiązanie jest ogólnie przyjęta pomocy z utratą elektrolitów, ale jest również powszechnie nadawane kotów z niewydolnością nerek też. Jedyne skutki uboczne są zwykle niektóre ból i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia i nie mogłem znaleźć żadnej dokumentacji wzrostu seksualności u kotów biorących tego rozwiązania.

Więcej niż prawdopodobne, kocur ma jakiś rodzaj zaburzenia równowagi hormonalnej, która prawdopodobnie jest przywiązany do innych kwestii, że jak on przeżywa wieku. Brak równowagi hormonalnej może być powszechne w starszych kotów. Musiałbym sprawdzić go weterynarz dla wysokich poziomów hormonów i sprawdzić, czy jest to problem, który można skorygować za pomocą odpowiedniego leku.

Mam nadzieję, że to pomoże i sprawdź ponownie i daj nam znać, czy to był problem. Powodzenia!

~~ Lori